Про затвердження Переліку класів об'єктів містобудівного кадастру
Мінрегіон України; Наказ, Перелік від 14.08.2015193
Документ z1293-15, чинний, поточна редакція — Прийняття від 14.08.2015
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 20.11.2015. Подивитися в історії? )

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

14.08.2015  № 193


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
23 жовтня 2015 р.
за № 1293/27738

Про затвердження Переліку класів об’єктів містобудівного кадастру

Відповідно до статті 22 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», абзацу шістнадцятого пункту 2 та пункту 7 Положення про містобудівний кадастр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 559, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Перелік класів об’єктів містобудівного кадастру, що додається.

2. Управлінню містобудування, архітектури та планування територій (Білоус С.Я.) разом з Департаментом нормативно-правового регулювання (Малашкін М.А.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Абрамовського Р.Р.

Заступник Міністра -
керівник апарату


В.А. Негода

ПОГОДЖЕНО:

Заступник Міністра екології
та природних ресурсів України -
керівник апарату

Міністр аграрної політики
та продовольства України

Міністр інфраструктури України

Перший заступник
Міністра культури України




С.Л. Коломієць


О.М. Павленко

А. Пивоварський


І.Д. Ліховий



ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ
Міністерства регіонального
розвитку, будівництва
та житлово-комунального
господарства України
14.08.2015  № 193


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
23 жовтня 2015 р.
за № 1293/27738

ПЕРЕЛІК
класів об’єктів містобудівного кадастру

Код групи

Код підгрупи

Код класу в підгрупі

Код класу об'єктів

Назва класу об'єктів

01

010000

ГРУПА "ОБ'ЄКТИ КРАЇНИ ТА ЇЇ АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮ"

01

010100

Підгрупа "Україна та її територіальні одиниці"

01

010101

Україна

02

010102

Області, Автономна Республіка Крим

03

010103

Адміністративні райони

04

010104

Населені пункти (міста, селища і села)

05

010105

Райони у містах

02

020000

ГРУПА "ОБ'ЄКТИ ТЕРИТОРІЇ"

01

020100

Підгрупа "Території забудови за межами населених пунктів"

01

020101

Території виробничої та іншої забудови

02

020200

Підгрупа "Території забудови в межах населених пунктів"

01

020201

Території житлової забудови

03

020300

Підгрупа "Виробничі території"

01

020301

Території промислових підприємств

02

020302

Комунальні території

03

020303

Складські території



04

020304

Території транспорту та звязку

04

020400

Підгрупа "Території громадської забудови"

01

020401

Території громадської забудови

02

020402

Території наукових та науково-виробничих установ

03

020403

Території навчальних закладів

04

020404

Території закладів охорони здоров'я, у тому числі лікувально-профілактичних та санаторно-курортних закладів

05

020405

Території закладів фізичної культури і спорту

06

020406

Території закладів у сфері культури і мистецтв

07

020407

Території закладів торгівлі та побутового обслуговування

05

020500

Підгрупа "Ландшафтно-рекреаційні території"

01

020501

Ліси

02

020502

Лісопарки

03

020503

Луки, лугопарки

04

020504

Болота та заболочені території

05

020505

Озеленені території

06

020506

Пляжі

07

020507

Ландшафтні парки

08

020508

Території дачної забудови

06

020600

Підгрупа "Сільськогосподарські території"

01

020601

Території садівницьких товариств

02

020602

Сільськогосподарські угіддя

03

020603

Території сільськогосподарських підприємств

07

020700

Підгрупа "Водні об'єкти"

01

020701

Моря

02

020702

Ріки

03

020703

Канали

04

020704

Озера

05

020705

Ставки

06

020706

Водосховища

07

020707

Водоносні горизонти

08

020800

Підгрупа "Інші території"

01

020801

Території та об'єкти спеціального призначення

02

020802

Інші території

03

030000

ГРУПА "ОБ'ЄКТИ ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ"

01

030100

Підгрупа "Транспортна інфраструктура залізничного транспорту"

01

030101

Міжнародні залізничні коридори

02

030102

Магістральні залізничні колії

03

030103

Лінії залізниці

04

030104

Смуги відведення залізниці

05

030105

Залізничні вокзали

06

030106

Залізничні станції

07

030107

Залізничні депо

08

030108

Залізничні переїзди

09

030109

Інші споруди залізниці

02

030200

Підгрупа "Транспортна інфраструктура автомобільного транспорту"

01

030201

Автовокзали

02

030202

Автобусні станції

03

030203

Автозаправні станції

04

030204

Комплекси автосервісу, СТО

05

030205

Автотранспортні підприємства

06

030206

Гаражі

07

030207

Автостоянки, паркінги

09

030209

Транспортно-складські комплекси

03

030300

Підгрупа "Транспортна інфраструктура річкового транспорту"

01

030301

Річкові порти

02

030302

Річкові вокзали

03

030303

Пристані

04

030304

Паромні переправи

05

030305

Шлюзові споруди

04

030400

Підгрупа "Транспортна інфраструктура морського транспорту"

01

030401

Морські порти

02

030402

Морські вокзали

03

030403

Морські термінали

04

030404

Пристані

05

030405

Паромні переправи

06

030406

Бази маломірного флоту

07

030407

Шляхи (лінії) морського сполучення

08

030408

Об'єкти навігаційно-гідрографічного забезпечення морських шляхів

05

030500

Підгрупа "Транспортна інфраструктура повітряного транспорту"

01

030501

Аеропорти

02

030502

Аеродроми

03

030503

Злітно-посадкові майданчики, вертолітні майданчики

06

030600

Підгрупа "Транспортна інфраструктура громадського транспорту"

01

030601

Маршрути (лінії) руху громадського транспорту

02

030602

Депо та парки громадського транспорту

03

030603

Станції та зупинки громадського транспорту

07

030700

Підгрупа "Дорожньо-транспортна мережа"

01

030701

Міжнародні автомобільні транспортні коридори

02

030702

Автомобільні дороги державного значення

03

030703

Автомобільні дороги місцевого значення

04

030704

Магістральні вулиці та дороги міст та інших населених пунктів



05

030705

Вулиці і дороги місцевого значення в населених пунктах

06

030706

Червоні лінії



08

030708

Лінії регулювання забудови



09

030709

Смуги відведення автомобільних доріг

10

030710

Штучні споруди

11

030711

Ділянки вулиць і доріг міст та інших населених пунктів

12

030712

Вузли вулиць і доріг

08

030800

Підгрупа "Пункти пропуску через державний кордон"

01

030801

Пункти пропуску через державний кордон

09

030900

Підгрупа "Смуги територій впливу транспортних коридорів"

01

030901

Смуги територій впливу автомобільних транспортних коридорів

02

030902

Смуги територій впливу залізничних транспортних коридорів

04

040000

ГРУПА "ОБ'ЄКТИ ІНЖЕНЕРНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ"

01

040100

Підгрупа "Мережі та споруди системи водопостачання і каналізації"

01

040101

Водопровідні мережі

02

040102

Каналізаційні мережі

03

040103

Водопровідні споруди

04

040104

Каналізаційні споруди

05

040105

Ділянки водопровідних мереж

06

040106

Вузли водопровідних мереж

07

040107

Ділянки каналізаційних мереж

08

040108

Вузли каналізаційних мереж

02

040200

Підгрупа "Мережі та споруди теплопостачання"

01

040201

Мережі теплопостачання

02

040202

Споруди теплопостачання

03

040203

Ділянки мереж теплопостачання

04

040204

Вузли мереж теплопостачання

03

040300

Підгрупа "Мережі та споруди газо- та нафтопостачання"

01

040301

Газо- та нафтосховища

02

040302

Газорозподільні мережі

03

040303

Магістральні нафтопроводи

04

040304

Продуктопроводи

05

040305

Споруди на нафто-, газо- та продуктопроводах

06

040306

Газопереробні підприємства

07

040307

Нафтопереробні підприємства

08

040308

Пункти здавання та приймання, зливання, наливання і навантаження нафти та нафтопродуктів

09

040309

Ділянки мереж газопостачання

10

040310

Вузли мереж газопостачання

11

040311

Ділянки магістральних нафтопроводів

12

040312

Вузли магістральних нафтопроводів

04

040400

Підгрупа "Лінії та споруди електропостачання"

01

040401

Об'єкти енергогенеруючих підприємств

02

040402

Електричні підстанції

03

040403

Лінії електропередачі

04

040404

Багатоланцюгові повітряні лінії електропередачі

05

040405

Вуличне освітлення та зовнішні електромережі

06

040406

Ділянки ліній електропередачі

05

040500

Підгрупа "Об'єкти зв'язку та телекомунікацій"

01

040501

Телекомунікаційні мережі

02

040502

Споруди електрозв'язку

06

040600

Підгрупа "Об'єкти протипожежного захисту та охоронної сигналізації"

01

040601

Мережі протипожежного захисту та сигналізації

02

040602

Споруди протипожежного захисту та сигналізації

07

040700

Підгрупа "Інженерно-технічні заходи та захисні споруди цивільного захисту"

01

040701

Пункти управління цивільного захисту

02

040702

Пости радіаційного та хімічного спостереження

03

040703

Захисні споруди цивільного захисту

04

040704

Маршрути евакуації населення

05

040705

Пункти евакуації

05

050000

ГРУПА "ОБ'ЄКТИ ІНЖЕНЕРНОЇ ПІДГОТОВКИ ТА ЗАХИСТУ ТЕРИТОРІЇ"

01

050100

Підгрупа "Об'єкти інженерного захисту території"

01

050101

Об'єкти інженерного захисту території

02

050200

Підгрупа "Об'єкти інженерної підготовки території"

01

050201

Об'єкти інженерної підготовки території

06

060000

ГРУПА "ОБ'ЄКТИ ТЕРИТОРІЙ ПРИРОДНО-ЗАПОВІДНОГО ФОНДУ"

01

060100

Підгрупа "Території та об'єкти природно-заповідного фонду"

01

060101

Території природно-заповідного фонду

02

060102

Об'єкти екомережі

03

060103

Структурні елементи екомережі

07

070000

ГРУПА "ОБ'ЄКТИ ПЛАНУВАЛЬНИХ ОБМЕЖЕНЬ"

01

070100

Підгрупа "Об'єкти та зони обмежень за інженерними, санітарно-гігієнічними та екологічними умовами"

01

070101

Зони можливих надзвичайних ситуацій природного характеру

02

070102

Зони можливих надзвичайних ситуацій техногенного характеру

03

070103

Зони електромагнітного забруднення

04

070104

Зони акустичного забруднення

05

070105

Зони забруднення атмосферного повітря

06

070106

Зони забруднення водних об'єктів

07

070107

Зони забруднення ґрунтів

08

070108

Потенційно небезпечні об'єкти забруднення довкілля

09

070109

Зони радіаційного забруднення

02

070200

Підгрупа "Природоохоронні зони, смуги та пояси"

01

070201

Охоронні зони природних комплексів та об'єктів природних заповідників

02

070202

Водоохоронні зони

03

070203

Прибережні захисні смуги

04

070204

Смуги відведення з особливим режимом користування

05

070205

Зони санітарної охорони курортів

06

070206

Пояси зон санітарної охорони джерел питного водопостачання

03

070300

Підгрупа "Санітарно-захисні зони та санітарні відстані"

01

070301

Санітарно-захисні зони промислових підприємств

02

070302

Санітарно-захисні зони установ комунального господарства

03

070303

Санітарно-захисні зони складів

04

070304

Санітарно-захисні зони сільськогосподарських підприємств та об'єктів

05

070305

Санітарно-захисні зони об'єктів водовідведення та каналізації (крім очисних споруд)

06

070306

Санітарно-захисні зони очисних споруд

07

070307

Санітарно-захисні зони споруд зовнішнього транспорту

08

070308

Санітарно-захисні зони лінійних інженерних споруд

09

070309

Зони за санітарними відстанями від санаторно-курортних та оздоровчих закладів

10

070310

Спеціальні зони об'єктів енергетики

04

070400

Підгрупа "Охоронні зони"

01

070401

Охоронні зони об'єктів магістрального трубопровідного транспорту

05

070500

Підгрупа "Зони охорони пам'яток культурної спадщини"

01

070501

Охоронні зони

02

070502

Зони регулювання забудови

03

070503

Археологічні охоронні зони

04

070504

Зони охоронюваного ландшафту

08

080000

ГРУПА "ОБ'ЄКТИ (ПАМЯТКИ) КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ"

01

080100

Підгрупа "Об'єкти (памятки) культурної спадщини"

01

080101

Археологічні об'єкти

02

080102

Історичні об'єкти

03

080103

Об'єкти монументального мистецтва

04

080104

Об'єкти архітектури

05

080105

Об'єкти містобудування

06

080106

Об'єкти садово-паркового мистецтва


07

080107

Об'єкти ландшафтні

02

080200

Підгрупа "Історичні ареали населених місць"

01

080201

Історичні ареали населених місць


03



Підгрупа "Історико-культурні заповідники та історико-культурні заповідні території"



01

080301

Історико-культурні заповідники



02

080302

Історико-культурні заповідні території

09

090000

ГРУПА "ОБ'ЄКТИ ТУРИЗМУ ТА РЕКРЕАЦІЇ"

01

090100

Підгрупа "Об'єкти туризму та рекреації"

01

090101

Зони відпочинку та туризму (рекреаційні регіони)

02

090102

Райони відпочинку та туризму (рекреаційні райони)

03

090103

Об'єкти відпочинку та туризму

04

090104

Туристичні маршрути

10

100000

ГРУПА "ОБ'ЄКТИ ФУНКЦІОНАЛЬНО-ПЛАНУВАЛЬНОЇ СТРУКТУРИ ТА ЗОНУВАННЯ"

01

100100

Підгрупа "Об'єкти функціонально-планувальної структури"

01

100101

Планувальні зони

02

100102

Планувальні райони

03

100103

Планувальні центри

04

100104

Планувальні осі

05

100105

Функціональні зони

06

100106

Транскордонні регіони

02

100200

Підгрупа "Об'єкти зонування території (зонінгу)"

01

100201

Громадські зони Г

02

100202

Житлові зони Ж

03

100203

Рекреаційні зони Р

04

100204

Курортні зони К

05

100205

Зони транспортної інфраструктури ТР

06

100206

Зони інженерної інфраструктури ІН

07

100207

Комунально-складські зони КС

08

100208

Виробничі зони В

09

100209

Спеціальні зони С

12

100212

Зони земель історико-культурного призначення ІК

13

100213

Зони земель природно-заповідного фонду ПЗФ

11

110000

ГРУПА "ОБ'ЄКТИ БУДІВЕЛЬ ТА СПОРУД"

01

110100

Підгрупа "Будівлі житлові"

01

110101

Будинки одноквартирні

02

110102

Будинки багатоквартирні

03

110103

Будинки для колективного проживання

04

110104

Територіальні центри соціального обслуговування

02

110200

Підгрупа "Будівлі нежитлові"

01

110201

Будівлі готельні

02

110202

Будівлі офісні

03

110203

Будівлі торговельні

04

110204

Будівлі транспорту та засобів зв'язку

05

110205

Будівлі для публічних виступів, закладів освітнього, медичного та оздоровчого призначення

03

110300

Підгрупа "Будівлі нежитлові інші"

01

110301

Пам'ятки історичні та такі, що охороняються державою

02

110302

Будівлі сільськогосподарського призначення

03

110303

Будівлі лісового господарства

04

110304

Будівлі рибного господарства

05

110305

Будівлі для культової та релігійної діяльності

04

110400

Підгрупа "Будівлі та споруди виробничі"

01

110401

Будівлі виробничі

02

110402

Будівлі складські

12

120000

ГРУПА "ОБ'ЄКТИ РОДОВИЩ ТА ПРОЯВІВ КОРИСНИХ КОПАЛИН"

01

120100

Підгрупа "Горючі корисні копалини"

1

120101

Газоподібні горючі корисні копалини

2

120102

Рідкі горючі корисні копалини

3

120103

Тверді горючі корисні копалини

02

120200

Підгрупа "Металовмісні (металічні) корисні копалини"

1

120201

Руди чорних металів

2

120202

Руди кольорових та легувальних металів

3

120203

Руди рідкісних металів та рідкісноземельні

4

120204

Руди благородних металів

5

120205

Руди розсіяних металів

6

120206

Руди радіоактивних металів

03

120300

Підгрупа "Неметаловмісні (неметалічні) корисні копалини"

1

120301

Гірничохімічні корисні копалини

2

120302

Гірничотехнічні корисні копалини

3

120303

Неметаловмісні (неметалічні) корисні копалини для металургії

4

120304

Нерудні корисні копалини для будівництва

5

120305

Каміння коштовне та колекційне

04

120400

Підгрупа "Води підземні"

1

120401

Води підземні питні

2

120402

Води підземні мінеральні

3

120403

Води підземні промислові

4

120404

Води підземні теплоенергетичні

5

120405

Води підземні технічні

05

120500

Підгрупа "Води поверхневі"

1

120501

Ропа

06

120600

Підгрупа "Грязі лікувальні (пелоїди)"

1

120601

Грязі сапропелеві

2

120602

Грязі сопкові

3

120603

Грязі сульфідні мулові

4

120604

Грязі торфові

07

120700

Підгрупа "Гази інертні"

1

120701

Газ інертний природний

13

130000

ГРУПА "ПРИРОДНО-СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ РАЙОНУВАННЯ ТА ҐРУНТИ"

01

130100

Підгрупа "Природно-сільськогосподарське районування"

01

130101

Природно-сільськогосподарські зони

03

130102

Природно-сільськогосподарські округи

04

130103

Природно-сільськогосподарські провінції

02

130200

Підгрупа "Ґрунти"

01

130201

Зони поширення агровиробничих груп ґрунтів

02

130202

Території намивних ґрунтів

03

130203

Виходи порід і розмиті ґрунти

04

130204

Зони деградованих та еродованих ґрунтів

14

140000

ГРУПА "ОБ'ЄКТИ ТЕРИТОРІЙ ІНЖЕНЕРНИХ ВИШУКУВАНЬ"

01

140100

Підгрупа "Об'єкти територій інженерних вишукувань"

01

140101

Результати інженерно-геодезичних вишукувань

02

140102

Результати інженерно-геологічних вишукувань

03

140103

Результати інженерно-гідрометеорологічних вишукувань

15

150000

ГРУПА "ОБ'ЄКТИ АДРЕСНОГО РЕЄСТРУ"

01

150100

Підгрупа "Об'єкти адресного реєстру"

01

150101

Адміністративні райони у містах

02

150102

Мікрорайони, квартали

03

150103

Садівничі, дачні і гаражні кооперативи (товариства), комплекси (квартали) малоповерхової житлової забудови (котеджні містечка)

04

150104

Вулиці та інші поіменовані об'єкти місцевості

05

150105

Місця розташування (адреси) земельних ділянок

06

150106

Первинні об'єкти адресації (будівлі, споруди, майнові комплекси)

07

150107

Похідні об'єкти адресації першого рівня (складові майнових комплексів)

08

150108

Похідні об'єкти адресації другого рівня (приміщення, квартири, офіси, кімнати)

09

150109

Поіменовані структурно-планувальні та рекреаційні елементи території

10

150110

Об'єкти поштового зв'язку

16

160000

ГРУПА "ОБ'ЄКТИ ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ"

01

160100

Підгрупа "Об'єкти Державного земельного кадастру"

01

160101

Кадастрові зони

02

160102

Кадастрові квартали

03

160103

Земельні ділянки

04

160104

Відомості про категорії земель згідно з Державним земельним кадастром

05

160105

Угіддя

06

160106

Відомості про обмеження у використанні земель згідно з Державним земельним кадастром

07

160107

Частини земельних ділянок, на які поширюється дія сервітутів, договорів оренди (суборенди), суперфіцію

17

170000

ГРУПА "ОБ'ЄКТИ ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬ"

01

170100

Підгрупа "Об'єкти нормативної грошової оцінки земель"

01

170101

Економіко-планувальні зони

02

170102

Зони впливу функціонально-планувальних факторів

03

170103

Зони впливу інженерно-інфраструктурних факторів

04

170104

Зони впливу інженерно-геологічних факторів

05

170105

Зони впливу історико-культурних факторів

06

170106

Зони впливу природно-ландшафтних факторів

07

170107

Зони впливу санітарно-гігієнічних факторів

02

170200

Підгрупа "Об'єкти експертної грошової оцінки"

01

170201

Об'єкти, щодо яких здійснено експертну грошову оцінку

03

170300

Підгрупа "Об'єкти економічної оцінки"

01

170301

Обєкти, щодо яких здійснено економічну оцінку

18

180000

ГРУПА "ОБ'ЄКТИ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ТА МАЛИХ АРХІТЕКТУРНИХ ФОРМ"

01

180100

Підгрупа "Тимчасові споруди та об'єкти малих архітектурних форм"

01

180101

Тимчасові споруди

02

180102

Об'єкти малих архітектурних форм

19

190000

ГРУПА "ОБ'ЄКТИ РЕКЛАМИ"

01

190100

Підгрупа "Об'єкти реклами"

01

190101

Об'єкти, на яких розміщується зовнішня реклама (рекламоносії)

Начальник
Управління містобудування,
архітектури та планування
територій




С.Я. Білоус



вгору