Документ z0730-17, чинний, поточна редакція — Прийняття від 22.05.2017
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 28.07.2017. Подивитися в історії? )

ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

22.05.2017  № 114


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
13 червня 2017 р.
за № 730/30598

Про внесення зміни до пункту 6 Порядку функціонування телефону довіри у Держаудитслужбі та її міжрегіональних територіальних органах

Відповідно до статті 40 Конституції України, Закону України «Про звернення громадян», пункту 9 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, НАКАЗУЮ:

1. Пункт 6 Порядку функціонування телефону довіри у Держаудитслужбі та її міжрегіональних територіальних органах, затвердженого наказом Держаудитслужби від 04 жовтня 2016 року № 101, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 26 жовтня 2016 року за № 1397/29527, викласти в такій редакції:

“6. Усі повідомлення, зокрема й анонімні, що надійшли за телефоном довіри, централізовано реєструються в день їх надходження відповідальною посадовою особою із зазначенням дати надходження повідомлення, змісту повідомлення, прізвища, імені та по батькові заявника (у разі повідомлення заявником такої інформації), прізвища, імені та по батькові посадової особи Держаудитслужби чи офісу, яка отримала повідомлення.

Повідомлення, що потребують додаткового вивчення і відповідь на які не може бути надана в режимі телефонного спілкування разом із письмовою резолюцією керівника Держаудитслужби, офісу, передаються до відповідного структурного підрозділу Держаудитслужби, офісу для вирішення по суті.

Анонімні повідомлення  реєструються з відміткою “БП” та порядковим номером. Контрольний термін виконання анонімних повідомлень та повідомлень, які не потребують додаткового вивчення, не встановлюється.”.

2. Відділу розгляду звернень громадян, інформаційних запитів, взаємодії зі ЗМІ та зв’язків з громадськістю Державної аудиторської служби України:

забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;

забезпечити його оприлюднення на офіційному веб-сайті Державної аудиторської служби України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Голова

Л. Гавриловавгору