Документ v0437359-16, поточна редакція — Прийняття від 07.10.2016


Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 6
до постанови Центральної виборчої комісії
від 7 жовтня 2016 року № 437

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Закарпатської області, у яких призначаються перші місцеві вибори 18 грудня 2016 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Свалявський район

1

Полянська сільська об’єднана територіальна громада

Полянська сільська рада (села Поляна, Уклин), Плосківська сільська рада (села Плоске, Оленьово, Павлово, Плоский Потік, Яківське), Родниківська сільська рада (села Родниківка, Родникова Гута)

Полянська сільська рада Свалявського району Закарпатської області

Полянський сільський голова

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 7
до постанови Центральної виборчої комісії
від 7 жовтня 2016 року № 437

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Запорізької області, у яких призначаються перші місцеві вибори 18 грудня 2016 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Бердянський район

1

Осипенківська сільська об’єднана територіальна громада

Осипенківська сільська рада (село Осипенко), Новопетрівська сільська рада (села Новопетрівка, Куликівське, Старопетрівка), Червонопільська сільська рада (села Червоне Поле, Деревецьке, селище Бердянське)

Осипенківська сільська рада Бердянського району Запорізької області

Осипенківський сільський голова

Оріхівський район

2

Комишуваська селищна об’єднана територіальна громада

Комишуваська селищна рада (смт Комишуваха, села Григорівське, Одарівка), Димитрівська* сільська рада (селище Зарічне, село Жовтеньке), Новоіванівська сільська рада (села Новоіванівка, Дружне, Дудникове, Кущове), Новотавричеська сільська рада (селища Новотавричеське, Кирпотине, села Вільне, Оленівка, Тарасівка), Новотроїцька сільська рада (села Новотроїцьке, Блакитне, Веселе, Жовта Круча, Новорозівка, Славне), Новояковлівська сільська рада (села Новояковлівка, Запасне, Магдалинівка, Новобойківське), Щасливська сільська рада (села Щасливе, Новомихайлівка, Трудолюбівка, селище Калинівка), Яснополянська сільська рада (села Ясна Поляна, Трудооленівка)

Комишуваська селищна рада Оріхівського району Запорізької області

Комишуваський селищний голова

Приазовський район

3

Гірсівська сільська об’єднана територіальна громада

Гірсівська сільська рада (село Гірсівка), Дунаївська сільська рада (села Дунаївка, Вікторівка), Надеждинська сільська рада (села Надеждине, Волна)

Гірсівська сільська рада Приазовського району Запорізької області

Гірсівський сільський голова

Приморський район

4

Приморська міська об’єднана територіальна громада

Приморська міська рада (місто Приморськ, село Комишуватка, селища Набережне, Подспор’є), Преславська сільська рада (село Преслав)

Приморська міська рада Приморського району Запорізької області

Приморський міський голова

__________
* Згідно з відомостями електронного довідника "Україна. Адміністративно-територіальний устрій", розміщеного на офіційному веб-порталі Верховної Ради України, Димитрівська сільська рада має найменування Димитровська сільська рада.

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 8
до постанови Центральної виборчої комісії
від 7 жовтня 2016 року № 437

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Івано-Франківської області, у яких призначаються перші місцеві вибори 18 грудня 2016 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Галицький район

1

Більшівцівська селищна об’єднана територіальна громада

Більшівцівська селищна рада (смт Більшівці, село Слобідка Більшівцівська), Жалиборівська сільська рада (село Жалибори), Кінашівська сільська рада (село Кінашів), Кукільницька сільська рада (села Кукільники, Загір’я-Кукільницьке), Курівська сільська рада (село Курів), Нараївська сільська рада (село Нараївка), Подільська сільська рада (село Поділля), Яблунівська сільська рада (село Яблунів)

Більшівцівська селищна рада Галицького району Івано-Франківської області

Більшівцівський селищний голова

Долинський район

2

Витвицька сільська об’єднана територіальна громада

Витвицька сільська рада (село Витвиця, селище Вигодівка), Кальнянська сільська рада (село Кальна), Розточківська сільська рада (село Розточки), Слобідсько-Болехівська сільська рада (села Слобода-Болехівська, Липа, Лужки), Станковецька сільська рада (села Станківці, Церковна)

Витвицька сільська рада Долинського району Івано-Франківської області

Витвицький сільський голова

Коломийський район

3

Матеївецька сільська об’єднана територіальна громада

Матеївецька* сільська рада (села Матеївці, Перерив), Дебеславцівська сільська рада (села Дебеславці, Ганнів, Залуччя, селище Липники), Пилипівська сільська рада (села Пилипи, Кропивище, Тростянка), Семаківська сільська рада (села Семаківці, Замулинці, Кринички)

Матеївецька сільська рада Коломийського району Івано-Франківської області

Матеївецький сільський голова

4

Нижньовербізька сільська об’єднана територіальна громада

Нижньовербізька сільська рада (село Нижній Вербіж), Великоключівська сільська рада (село Великий Ключів), Верхньовербізька сільська рада (село Верхній Вербіж), Мишинська сільська рада (село Мишин)

Нижньовербізька сільська рада Коломийського району Івано-Франківської області

Нижньовербізький сільський голова

5

П’ядицька сільська об’єднана територіальна громада

П’ядицька сільська рада (село П’ядики), Великокам’янська сільська рада (села Велика Кам’янка, Фатовець), ГодиДобровідська* сільська рада (село Годи-Добровідка), Малокам’янська сільська рада (село Мала Кам’янка), Турківська сільська рада (села Турка, Ясінки, селище Студлів)

П’ядицька сільська рада Коломийського району Івано-Франківської області

П’ядицький сільський голова

Косівський район

6

Космацька сільська об’єднана територіальна громада

Космацька сільська рада (село Космач), Брустурівська сільська рада (село Брустурів), Прокуравська сільська рада (село Прокурава)

Космацька сільська рада Косівського району Івано-Франківської області

Космацький сільський голова

Тлумацький район

7

Тлумацька міська об’єднана територіальна громада

Тлумацька міська рада (місто Тлумач), Бортниківська сільська рада (село Бортники), Братишівська сільська рада (села Братишів, Загір’я), Вікнянська сільська рада (село Вікняни), Гринівецька* сільська рада (село Гринівці), Колінцівська сільська рада (село Колінці), Королівська сільська рада (село Королівка), Надорожнянська сільська рада (село Надорожна), Остринська сільська рада (село Остриня), Прибилівська сільська рада (село Прибилів), Пужниківська сільська рада (село Пужники), Тарасівська сільська рада (село Тарасівка)

Тлумацька міська рада Тлумацького району Івано-Франківської області

Тлумацький міський голова

__________
* Згідно з відомостями електронного довідника "Україна. Адміністративно-територіальний устрій", розміщеного на офіційному веб-порталі Верховної Ради України:
Матеївецька сільська рада має найменування Матеєвецька сільська рада;
Годи-Добровідська сільська рада має найменування Годо-Добровідська сільська рада;
Гринівецька сільська рада має найменування Гриновецька сільська рада.

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 9
до постанови Центральної виборчої комісії
від 7 жовтня 2016 року № 437

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Кіровоградської області, у яких призначаються перші місцеві вибори 18 грудня 2016 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Кіровоградський район

1

Соколівська сільська об’єднана територіальна громада

Соколівська сільська рада (села Соколівське, Липове, Нова Павлівка, Новопетрівка, Черняхівка), Вишняківська сільська рада (село Вишняківка), Іванівська сільська рада (села Іванівка, Безводня), Карлівська* сільська рада (села Карлівка, Ганнинське, Дар’ївка), Назарівська сільська рада (села Назарівка, Оленівка)

Соколівська сільська рада Кіровоградського району Кіровоградської області

Соколівський сільський голова

Світловодський район

2

Великоандрусівська сільська об’єднана територіальна громада

Великоандрусівська сільська рада (села Велика Андрусівка, Вищепанівка, Калантаїв, Сніжкова Балка), Подорожненська сільська рада (села Подорожнє, Бабичівка, Нагірне)

Великоандрусівськасільська рада Світловодського району Кіровоградської області

Великоандрусівський сільський голова

__________
* Згідно з відомостями електронного довідника "Україна. Адміністративно-територіальний устрій", розміщеного на офіційному веб-порталі Верховної Ради України, Карлівська сільська рада має найменування Крупська сільська рада.

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 10
до постанови Центральної виборчої комісії
від 7 жовтня 2016 року № 437

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Луганської області, у яких призначаються перші місцеві вибори 18 грудня 2016 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Старобільський район

1

Чмирівська сільська об’єднана територіальна громада

Чмирівська сільська рада (села Чмирівка, Запорізьке, селище Степове), Бутівська сільська рада (села Бутове, Піщане), Вишнева сільська рада (села Вишневе, Новоомелькове, Оріхове)

Чмирівська сільська рада Старобільського району Луганської області

Чмирівський сільський голова

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 11
до постанови Центральної виборчої комісії
від 7 жовтня 2016 року № 437

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Львівської області, у яких призначаються перші місцеві вибори 18 грудня 2016 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Камянка-Бузький район

1

Жовтанецька сільська об’єднана територіальна громада

Жовтанецька сільська рада (села Жовтанці, Вихопні, Грабовець, Колоденці, Ставники),

Великоколоднівська сільська рада (села Велике Колодно, Новий Став, Печихвости, Честині), Вирівська сільська рада (села Вирів, Горпин, Якимів)

Жовтанецька сільська рада Кам’янка-Бузького району Львівської області

Жовтанецький сільський голова

Мостиський район

2

Мостиська міська об’єднана територіальна громада

Мостиська міська рада (місто Мостиська), Арламівськоволянська сільська рада (село Арламівська Воля), Берегівська сільська рада (села Берегове, Заріччя, Королин, Пісок), Годинівська сільська рада (село Годині), Крисовицька сільська рада (села Крисовичі, Нагірне, Чишки), Липниківська сільська рада (села Липники, Добощівка, Стрілецьке), Підлісківська сільська рада (села Підліски, Вишенька), Пнікутська сільська рада (села Пнікут, Буховичі), Раденицька сільська рада (села Раденичі, Хатки, Чижевичі), Стоянцівська сільська рада (села Стоянці, Мистичі, Санники), Твіржанська сільська рада (села Твіржа, Вуйковичі, Завадів, Слабаш, Хоросниця)

Мостиська міська рада Мостиського району Львівської області

Мостиський міський голова

3

Судововишнянська міська об’єднана територіальна громада

Судововишнянська міська рада (місто Судова Вишня), Дмитровицька сільська рада (села Дмитровичі, Волостків, Загороди, Заріччя), Довгомостиська сільська рада (села Довгомостиська, Бортятин, Княжий Міст, Новосільці)

Судововишнянська міська рада Мостиського району Львівської області

Судововишнянський міський голова

4

Шегинівська сільська об’єднана територіальна громада

Шегинівська сільська рада (села Шегині, Биків, Буців), Балицька сільська рада (села Баличі, Великі Новосілки, Малі Новосілки, Хатки), Гусаківська сільська рада (села Гусаків, Боєвичі, Гориславичі, Радохинці), Поповицька сільська рада (села Поповичі, Плешевичі, Циків)

Шегинівська сільська рада Мостиського району Львівської області

Шегинівський сільський голова

Пустомитівський район

5

Давидівська сільська об’єднана територіальна громада

Давидівська сільська рада (села Давидів, Черепин), Винничківська сільська рада (села Виннички, Гончари, Дмитровичі), Кротошинська сільська рада (село Кротошин), Пасіки-Зубрицька сільська рада (села Пасіки-Зубрицькі, Горішній), Чишківська сільська рада (села Чишки, Бережани, Волиця, Соснівка)

Давидівська сільська рада Пустомитівського району

Львівської області

Давидівський сільський голова

Старосамбірський район

6

Нижанковицька селищна об’єднана територіальна громада

Нижанковицька селищна рада (смт Нижанковичі), Боршевицька сільська рада (села Боршевичі, Библо)

Нижанковицька селищна рада Старосамбірського району Львівської області

Нижанковицький селищний голова

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 12
до постанови Центральної виборчої комісії
від 7 жовтня 2016 року № 437

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Миколаївської області, у яких призначаються перші місцеві вибори 18 грудня 2016 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Арбузинський район

1

Благодатненська сільська об’єднана територіальна громада

Благодатненська сільська рада (село Благодатне), Воєводська сільська рада (село Воєводське), Новогригорівська сільська рада (село Новогригорівка), Рябоконівська сільська рада (село Рябоконеве), Садівська сільська рада (села Садове, Виноградний Яр, Зелена Поляна, Новомихайлівка), Семенівська сільська рада (села Семенівка, Булацелове, Остапівка)

Благодатненська сільська рада Арбузинського району Миколаївської області

Благодатненський сільський голова

Баштанський район

2

Баштанська міська об’єднана територіальна громада

Баштанська міська рада (місто Баштанка, селище Андріївка, села Зелений Яр, Трудове, Шевченко), Добренська сільська рада (села Добре, Новоєгорівка), Новоіванівська сільська рада (села Новоіванівка, Київське, Старосолдатське), Новопавлівська сільська рада (села Новопавлівка, Зелений Клин), Новосергіївська сільська рада (села Новосергіївка, Горожене, Зелений Гай, Новогорожене, Тарасівка), Пісківська сільська рада (села Піски, Костянтинівка), Плющівська сільська рада (села Плющівка, Новогеоргіївка, Одрадне, Шляхове), Христофорівська сільська рада (село Христофорівка), Явкинська сільська рада (села Явкине, Червоний Став)

Баштанська міська рада Баштанського району Миколаївської області

Баштанський міський голова

Березанський район

3

Коблівська сільська об’єднана територіальна громада

Коблівська сільська рада (села Коблеве, Виноградне, Морське), Новофедорівська сільська рада (села Новофедорівка, Федорівка), Рибаківська сільська рада (села Рибаківка, Глибоке, Лугове), Українська* сільська рада (села Українка, Бессарабка)

Коблівська сільська рада Березанського району Миколаївської області

Коблівський сільський голова

Веселинівський район

4

Веселинівська селищна об’єднана територіальна громада

Веселинівська селищна рада (смт Веселинове, села Звенигородка, Кременівка), Токарівська селищна рада (смт Токарівка, села Бондарівка, Виноградівка, Воронівка, Михайлівка, Новомиколаївка, Новопавлівка), Зеленівська сільська рада (села Зелене, Колосівка, Кутузівка, Улянове), Луб’янська сільська рада (села Луб’янка, Бузоварове, Іванівка, Калинівка, Нововоскресенка, Петрівка, Райдолина), Порічанська сільська рада (села Поріччя, Градівка)

Веселинівська селищна рада Веселинівського району Миколаївської області

Веселинівський селищний голова

Вітовський район

5

Воскресенська селищна об’єднана територіальна громада

Воскресенська селищна рада (смт Воскресенське, селище Горохівка), Калинівська сільська рада (село Калинівка), Пересадівська сільська рада (село Пересадівка)

Воскресенська селищна рада Вітовського району Миколаївської області

Воскресенський селищний голова

6

Галицинівська сільська об’єднана територіальна громада

Галицинівська сільська рада (село Галицинове), Лиманівська сільська рада (села Лимани, Лупареве), Прибузька сільська рада (село Прибузьке, селище Степова Долина), Українківська* сільська рада (село Українка)

Галицинівська сільська рада Вітовського району Миколаївської області

Галицинівський сільський голова

7

Шевченківська сільська об’єднана територіальна громада

Шевченківська сільська рада (села Шевченкове, Зоря, Новогригорівка, селище Луч), Зеленогайська сільська рада (села Зелений Гай, Оленівка), Котляревська сільська рада (села Котляреве, Новоруське, Шевченко*), Мирнівська сільська рада (село Мирне), Полігонівська сільська рада (селища Полігон, Водник)

Шевченківська сільська рада Вітовського району Миколаївської області

Шевченківський сільський голова

Вознесенський район

8

Бузька сільська об’єднана територіальна громада

Бузька сільська рада (село Бузьке), Таборівська сільська рада (село Таборівка)

Бузька сільська рада Вознесенського району Миколаївської області

Бузький сільський голова

Доманівський район

9

Доманівська селищна об’єднана територіальна громада

Доманівська селищна рада (смт Доманівка, села Забари, Зброшкове, Казаринське, Чорталка), Фрунзенська сільська рада (села Петропавлівка, Олександродар, Сила), Царедарівська сільська рада (села Царедарівка, Копані)

Доманівська селищна рада Доманівського району Миколаївської області

Доманівський селищний голова

Миколаївський район

10

Веснянська сільська об’єднана територіальна громада

Веснянська сільська рада (селище Весняне), Надбузька сільська рада (селище Надбузьке, село Сливине)

Веснянська сільська рада Миколаївського району Миколаївської області

Веснянський сільський голова

11

Нечаянська сільська об’єднана територіальна громада

Нечаянська сільська рада (села Нечаяне, Іванівка, Лук’янівка, Мефодіївка, П’ятихатки, селища Мирне, Чемерлієве), Комсомольська сільська рада (селища Благодарівка, Маловарварівка, село Сеньчине)

Нечаянська сільська рада Миколаївського району Миколаївської області

Нечаянський сільський голова

12

Ольшанська селищна об’єднана територіальна громада

Ольшанська селищна рада (смт Ольшанське, села Сапетня, Тернувате, селище Ясна Зоря), Трихатська сільська рада (село Трихати)

Ольшанська селищна рада Миколаївського району Миколаївської області

Ольшанський селищний голова

Очаківський район

13

Куцурубська сільська об’єднана територіальна громада

Куцурубська сільська рада (села Куцуруб, Іванівка, Яселка), Дмитрівська сільська рада (село Дмитрівка), Острівська сільська рада (села Острівка, Матросівка, Червоне Парутине), Парутинська сільська рада (села Парутине, Каталине, Прибузьке), Солончаківська сільська рада (села Солончаки, Дніпровське)

Куцурубська сільська рада Очаківського району Миколаївської області

Куцурубський сільський голова

Первомайський район

14

Кам’яномостівська сільська об’єднана територіальна громада

Кам’яномостівська сільська рада (селище Кам’яний Міст, села Катеринка, Петрівка), Кодимська сільська рада (село Кам’яний Міст), Кримківська сільська рада (села Кримка, Коломіївка)

Кам’яномостівська сільська рада Первомайського району Миколаївської області

Кам’яномостівський сільський голова

__________
* Згідно з відомостями електронного довідника "Україна. Адміністративно-територіальний устрій", розміщеного на офіційному веб-порталі Верховної Ради України:
Українська сільська рада має найменування Червоноукраїнська сільська рада;
Українківська сільська рада має найменування Українська сільська рада;
село Шевченко має назву Шевченкове.

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 13
до постанови Центральної виборчої комісії
від 7 жовтня 2016 року № 437

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Одеської області, у яких призначаються перші місцеві вибори 18 грудня 2016 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Іванівський район

1

Коноплянська сільська об’єднана територіальна громада

Коноплянська сільська рада (села Конопляне, Богунове, Люботаївка, Силівка, Тарасівка, Шерове), Калинівська сільська рада (села Калинівка, Вовкове, Гудевичеве, Джугастрове, Новакове, Соколове), Михайлопільська сільська рада (села Михайлопіль, Козлове, Марціянове)

Коноплянська сільська рада Іванівського району Одеської області

Коноплянський сільський голова

Ширяївський район

2

Ширяївська селищна об’єднана територіальна громада

Ширяївська селищна рада (смт Ширяєве, села Йосипівка, Одаї, Подільці), Макарівська сільська рада (село Макарове), Мар’янівська сільська рада (села Мар’янівка, Суха Журівка), Олександрівська сільська рада (села Олександрівка, Гребенюки, Григорівка, Канцурове, Трудолюбівка, Флоринське), Осинівська сільська рада (села Осинівка, Виноградівка, Новогуляївка, Олександро-Вовкове, Яринославка)

Ширяївська селищна рада Ширяївського району Одеської області

Ширяївський селищний голова



вгору