Документ v0118359-07, поточна редакція — Редакція від 22.08.2007, підстава - v0169359-07

                                                          
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
П О С Т А Н О В А
16.08.2007 N 118
Про реєстрацію кандидатів у народні
депутати України, включених до виборчого списку
Соціалістичної партії України, на позачергових
виборах народних депутатів України
30 вересня 2007 року
{ Додатково див. Постанову Центральної виборчої
комісії
N 169 ( v0169359-07 ) від 22.08.2007 }

До Центральної виборчої комісії 14 серпня 2007 року надійшли
заява Соціалістичної партії України про реєстрацію кандидатів у
народні депутати України на позачергових виборах народних
депутатів України 30 вересня 2007 року, висунутих 4 серпня
2007 року на XIII з'їзді цієї партії та включених до виборчого
списку кандидатів у народні депутати України Соціалістичної партії
України, а також додані до неї документи.
Розглянувши зазначену заяву та додані до неї документи,
Центральна виборча комісія встановила, що документи осіб, вказаних
у додатку до цієї постанови, відповідають вимогам статті 58 Закону
України "Про вибори народних депутатів України" ( 1665-15 ).
Враховуючи викладене, відповідно до статей 9, 10, частин
першої - п'ятої, сьомої статті 57, частини першої статті 58,
частин першої, восьмої статті 61, частини третьої статті 102-4
Закону України "Про вибори народних депутатів України"
( 1665-15 ), керуючись статтями 12, 13, пунктом 8 статті 19 Закону
України "Про Центральну виборчу комісію" ( 1932-15 ), Центральна
виборча комісія п о с т а н о в л я є:
1. Зареєструвати кандидатів у народні депутати України,
включених до виборчого списку Соціалістичної партії України, на
позачергових виборах народних депутатів України 30 вересня
2007 року (виборчий список додається).
2. Цю постанову та посвідчення кандидатів у народні депутати
України видати представнику Соціалістичної партії України в
Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу.
3. Оприлюднити виборчий список кандидатів у народні депутати
України Соціалістичної партії України разом із цією постановою в
газетах "Голос України" та "Урядовий кур'єр".
Голова Центральної виборчої комісії В.ШАПОВАЛ

Додаток
до постанови Центральної виборчої комісії
від 16 серпня 2007 року N 118
ВИБОРЧИЙ СПИСОК
кандидатів у народні депутати України
Соціалістичної партії України

Мороз Олександр Олександрович, 1944 року народження, Голова
Соціалістичної партії України, освіта вища, Голова Верховної Ради
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 1;
Цушко Василь Петрович, 1963 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, Міністр внутрішніх
справ України, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 2;
Бойко Володимир Семенович, 1938 року народження,
безпартійний, освіта вища, народний депутат України V скликання,
проживає в місті Маріуполь Донецької області, включений до
виборчого списку під N 3;
Семенюк Валентина Петрівна, 1957 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, Голова Фонду
державного майна України, проживає в місті Києві, включена до
виборчого списку під N 4;
Ніколаєнко Станіслав Миколайович, 1956 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, Міністр освіти і науки
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 5;
Мельничук Михайло Васильович, 1948 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України V скликання, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 6;
Бокий Іван Сидорович, 1942 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України V скликання, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 7;
Червонописький Сергій Васильович, 1957 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України V скликання, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 8;
Малиновський Олексій Петрович, 1956 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України V скликання, проживає в місті Черкасах, включений до
виборчого списку під N 9;
Бульба Степан Степанович, 1950 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України V скликання, проживає в місті Полтаві, включений до
виборчого списку під N 10;
Товт Михайло Михайлович, 1954 року народження, безпартійний,
освіта вища, керівник торговельно-економічної комісії у складі
Посольства України в Угорській Республіці, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 11;
Гончаров Михайло Олександрович, 1962 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України V скликання, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 12;
Матвієнков Сергій Анатолійович, 1957 року народження,
безпартійний, освіта вища, народний депутат України V скликання,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 13;
Мендусь Ярослав Петрович, 1960 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України V скликання, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 14;
Рудьковський Микола Миколайович, 1967 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, Міністр транспорту та
зв'язку України, проживає в місті Чернігові, включений до
виборчого списку під N 15;
Бондарчук Іван Миколайович, 1944 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України V скликання, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 16;
Сільченко Василь Андрійович, 1951 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України V скликання, проживає в місті Тараща Київської області, включений до виборчого списку під N 17;
Мордовець Леонід Михайлович, 1951 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України V скликання, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 18;
Садовий Микола Ілліч, 1947 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України V скликання, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 19;
Шибко Віталій Якович, 1948 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України V скликання, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 20;
Савосін Геннадій Анатолійович, 1947 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України V скликання, проживає в місті Хмельницькому, включений до
виборчого списку під N 21;
Поляков Василь Леонідович, 1972 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України V скликання, проживає в місті Харкові, включений до
виборчого списку під N 22;
Баранівський Олександр Петрович, 1955 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України V скликання, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 23;
Музалев Борис Вікторович, 1959 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, консультант із
зовнішніх зв'язків ТОВ "Таврія В", проживає в місті Одесі,
включений до виборчого списку під N 24;
Зубко Юрій Григорович, 1962 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України V скликання, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 25;
Дмитрук Микола Ілліч, 1961 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Херсоні, включений до
виборчого списку під N 26;
Суботін Віктор Георгійович, 1959 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, виконуючий обов'язки
генерального директора ВАТ "Турбоатом", проживає в місті Харкові,
включений до виборчого списку під N 27;
Лисак Олексій Іванович, 1949 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, перший заступник
Сєвєродонецького міського голови, проживає в місті Сєвєродонецьк
Луганської області, включений до виборчого списку під N 28;
Голубченко Анатолій Костянтинович, 1950 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, перший заступник
голови Київської міської державної адміністрації, проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 29;
Олексієнко Юрій Олександрович, 1961 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, перший заступник
Голови Державного агентства земельних ресурсів України, проживає в
селищі Дослідне Дніпропетровського району Дніпропетровської
області, включений до виборчого списку під N 30;
Данілін Микола Олексійович, 1959 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України V скликання, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 31;
Волошин Денис Валентинович, 1977 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник генерального
директора ТОВ "Київ-Нафта", проживає в місті Одесі, включений до
виборчого списку під N 33;
Урбанський Ігор Анатолійович, 1953 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України V скликання, проживає в місті Одесі, включений до
виборчого списку під N 34;
Богачук Василь Степанович, 1962 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України V скликання, проживає в місті Тернополі, включений до
виборчого списку під N 35;
Тарасов Володимир Володимирович, 1951 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України V скликання, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 36;
Чмирь Сергій Михайлович, 1961 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України V скликання, проживає в селі Агрономія Арбузинського
району Миколаївської області, включений до виборчого списку під
N 37;
Філіндаш Євген Васильович, 1977 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України V скликання, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 38;
Кузьменко Сергій Леонідович, 1948 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України V скликання, проживає в місті Запоріжжі, включений до
виборчого списку під N 39;
Чукмасов Сергій Олександрович, 1955 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України V скликання, проживає в місті Дніпропетровську, включений
до виборчого списку під N 40;
Смітюх Іван Євдокимович, 1965 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор ВАТ
"Ковельський хлібокомбінат", проживає в місті Ковель Волинської
області, включений до виборчого списку під N 41;
Присяжнюк Микола Васильович, 1950 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник
Регіонального відділення Фонду державного майна України в
Івано-Франківській області, проживає в селі Оболоня Долинського
району Івано-Франківської області, включений до виборчого списку
під N 42;
Коропатник Михайло Михайлович, 1950 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Чернігові, включений
до виборчого списку під N 43;
Кізіма Володимир Вікторович, 1942 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, завідувач кафедри
Центру гуманітарної освіти Національної академії наук України,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 44;
Дудар Валерій Володимирович, 1950 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Чернігові, включений
до виборчого списку під N 45;
Свистак Іван Михайлович, 1959 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в смт Усть-Чорна Тячівського
району Закарпатської області, включений до виборчого списку під
N 46;
Супрунюк Євгеній Володимирович, 1955 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Сімферополі,
включений до виборчого списку під N 47;
Кучурян Василь Драгошевич, 1956 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в селі Бояни Новоселицького
району Чернівецької області, включений до виборчого списку під
N 48;
Вайсер Марина Анатоліївна, 1967 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Донецьку, включена до
виборчого списку під N 49;
Ліпкан Анатолій Васильович, 1939 року народження,
безпартійний, освіта вища, генеральний директор ВАТ
"Уманьферммаш", проживає в місті Умань Черкаської області,
включений до виборчого списку під N 50;
Гончарук Сергій Володимирович, 1969 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник директора ПП
"Галнафтооргсинтез", проживає в місті Львові, включений до
виборчого списку під N 51;
Середа Леонід Павлович, 1943 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, ректор Вінницького
державного аграрного університету, проживає в селі Агрономічне
Вінницького району Вінницької області, включений до виборчого
списку під N 52;
Мельник Микола Євтихійович, 1943 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, генеральний директор
відокремленого підрозділу агропромислового комплексу дочірнього
підприємства Національної енергетичної акціонерної компанії
"Енергоатом", проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 53;
Савчук Анатолій Петрович, 1961 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в селі Софіївська Борщагівка
Києво-Святошинського району Київської області, включений до
виборчого списку під N 54;
Бугаєць Анатолій Олександрович, 1940 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, народний депутат
України V скликання, проживає в місті Харкові, включений до
виборчого списку під N 55;
Марценюк Михайло Федорович, 1952 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник директора
Черкаського обласного центру підвищення кваліфікації керівних
кадрів, проживає в місті Черкасах, включений до виборчого списку
під N 56;
Талала Сергій Миколайович, 1962 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, перший заступник
Голови Державного комітету України з питань технічного регулювання
та споживчої політики, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 57;
Варенін Валерій Вікторович, 1969 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, комерційний директор
ТОВ "Кримсплав", проживає в селі Кача міста Севастополя, включений
до виборчого списку під N 58;
Теличко Владислав Іванович, 1965 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник Міністра з
питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від
наслідків Чорнобильської катастрофи, проживає в місті Донецьку,
включений до виборчого списку під N 59;
Косарєва Наталія Іванівна, 1958 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник відділу
наукової роботи та інформаційно-аналітичного забезпечення
Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства
освіти і науки України, проживає в місті Києві, включена до
виборчого списку під N 61;
Рюмшин Андрій Васильович, 1964 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор дочірнього
підприємства "Ілліч-Агро Крим" ВАТ "Маріупольський металургійний
комбінат ім. Ілліча", проживає в селі Калініне Красногвардійського
району Автономної Республіки Крим, включений до виборчого списку
під N 62;
Приступа Микола Іванович, 1959 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник Голови
Державного комітету України з питань регуляторної політики та
підприємництва, проживає в місті Хмельницькому, включений до
виборчого списку під N 63;
Каменєв Юрій Іванович, 1957 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, головний лікар
Липоводолинської центральної районної лікарні, проживає в смт
Липова Долина Сумської області, включений до виборчого списку під
N 64;
Салтановський Микола Васильович, 1957 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в смт Комінтернівське
Одеської області, включений до виборчого списку під N 65;
Пачевський Анатолій Мартинович, 1939 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор ПП
"Радівське", проживає в селі Радівка Калинівського району
Вінницької області, включений до виборчого списку під N 66;
Кириченко Олег Володимирович, 1970 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта незакінчена вища, приватний
підприємець, проживає в місті Нікополь Дніпропетровської області,
включений до виборчого списку під N 67;
Проскуров Володимир Володимирович, 1962 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор ТОВ "Ні-ВВА",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 68;
Синяк Віта Леонідівна, 1968 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, Криничуватський
сільський голова, проживає в селі Криничуватка Устинівського
району Кіровоградської області, включена до виборчого списку під
N 69;
Сулятицький Михайло Михайлович, 1960 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова правління ВАТ
"Сарненський завод мостових технологічних конструкцій", проживає в
місті Сарни Рівненської області, включений до виборчого списку під
N 70;
Дубінський Олександр Семенович, 1955 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Харкові, включений до
виборчого списку під N 71;
Пономарьов Олександр Сергійович, 1962 року народження,
безпартійний, освіта вища, голова правління ВАТ "Бердянський
райагропромпостач", проживає в місті Бердянськ Запорізької
області, включений до виборчого списку під N 72;
Іваненко Наталія Іванівна, 1951 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник служби у
справах дітей Херсонської обласної державної адміністрації,
проживає в місті Херсоні, включена до виборчого списку під N 73;
Зборовський Стефан Антонович, 1948 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта середня спеціальна, директор
приватного сільськогосподарського підприємства ім. Щорса, проживає
в селі Царедарівка Доманівського району Миколаївської області,
включений до виборчого списку під N 74;
Панасюк Людмила Григорівна, 1969 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, викладач Колківського
вищого професійного училища, проживає в смт Колки Маневицького
району Волинської області, включена до виборчого списку під N 76;
Орос Марія Василівна, 1965 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова фермерського
господарства "Орос", проживає в селі Іза Хустського району
Закарпатської області, включена до виборчого списку під N 77;
Палій Валерій Михайлович, 1951 року народження, безпартійний,
освіта вища, помічник начальника управління Міністерства
внутрішніх справ України в Чернівецькій області, проживає в місті
Чернівцях, включений до виборчого списку під N 78;
Марчук Богдан Васильович, 1962 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Косівського
кооперативно-державного будівельно-монтажного об'єднання
"Райагробуд", проживає в селі Хімчин Косівського району
Івано-Франківської області, включений до виборчого списку під
N 79;
Лукінова Людмила Вікторівна, 1977 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник Міністра
України у справах сім'ї, молоді та спорту, проживає в місті
Луганську, включена до виборчого списку під N 80;
Халілов Рустем Ізетович, 1965 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Сімферополі,
включений до виборчого списку під N 81;
Філімонов Аркадій Геннадійович, 1962 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, перший заступник
Голови Державного комітету рибного господарства України, проживає
в місті Севастополі, включений до виборчого списку під N 82;
Зубко Петро Васильович, 1947 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Драбівської
районної ради, проживає в смт Драбів Черкаської області, включений
до виборчого списку під N 83;
Беркут Юрій Володимирович, 1963 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Прилуцької
міської ради, проживає в місті Прилуки Чернігівської області,
включений до виборчого списку під N 84;
Жибчин Тетяна Василівна, 1958 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник начальника
управління праці та соціальної політики Чернівецької міської ради,
проживає в місті Чернівцях, включена до виборчого списку під N 85;
Чернявський Іван Юрійович, 1978 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 87;
Сабліна Наталія Анатоліївна, 1962 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник управління
праці та соціального захисту населення Бобринецької районної
державної адміністрації, проживає в селі Тарасівка Бобринецького
району Кіровоградської області, включена до виборчого списку під
N 88;
Заяць Олександр Васильович, 1956 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник голови
Дунаєвецької районної державної адміністрації, проживає в місті
Дунаївці Хмельницької області, включений до виборчого списку під
N 89;
Скляревська Катерина Леонідівна, 1960 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник голови
Коростенської районної державної адміністрації, проживає в місті
Коростень Житомирської області, включена до виборчого списку під
N 90;
Шаповалов Микола Миколайович, 1956 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник філії
"Острозький райавтодор", проживає в селі Вельбівно Острозького
району Рівненської області, включений до виборчого списку під
N 91;
Череп Олександр Миколайович, 1962 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова наглядової ради
виробничо-комерційної фірми "Цифрові системи зв'язку", проживає в
місті Одесі, включений до виборчого списку під N 92;
Пастух Ігор Олександрович, 1975 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Фонду
комунального майна м. Херсона, проживає в місті Херсоні, включений
до виборчого списку під N 94;
Заудальський Володимир Олександрович, 1948 року народження,
член Соціалістичної партії України, освіта вища, директор
державного підприємства "Дослідне господарство "Еліта", проживає в
селі Полігон Жовтневого району Миколаївської області, включений до
виборчого списку під N 96;
Дричик Борис Сергійович, 1957 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова
сільськогосподарського виробничого кооперативу "Нове життя",
проживає в селі Буцинь Старовижівського району Волинської області,
включений до виборчого списку під N 97;
Ядикін Сергій Васильович, 1955 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник начальника
управління праці та соціального захисту населення Жовтоводської
міської ради, проживає в місті Жовті Води Дніпропетровської
області, включений до виборчого списку під N 98;
Рибаков Олег Юрійович, 1945 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, фінансовий директор
ТОВ "Дон'екіндустрія", проживає в місті Донецьку, включений до
виборчого списку під N 99;
Тищенко Юрій Олексійович, 1959 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, генеральний директор
ТОВ "Гора України", проживає в місті Токмак Запорізької області,
включений до виборчого списку під N 101;
Кіндрачук Тарас Петрович, 1955 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник цеху
лінійно-кабельних споруд Центру технічної експлуатації первинної
мережі філії "Дирекція первинної мережі ВАТ "Укртелеком", проживає
в місті Городенка Івано-Франківської області, включений до
виборчого списку під N 102;
Басараба Петро Дмитрович, 1982 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник начальника
державного підприємства "Служба міжнародних автомобільних
перевезень ВСМАП "Краковець", проживає в місті Львові, включений
до виборчого списку під N 103;
Шкаберін Володимир Миколайович, 1952 року народження,
безпартійний, освіта вища, перебуває у резерві Міністерства
внутрішніх справ України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 106;
Мельнік Валерій Васильович, 1955 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова ТОВ "Універмаг
- Луганськ", проживає в місті Луганську, включений до виборчого
списку під N 107;
Айсінов Сергій Михайлович, 1959 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор ПП
"Науково-виробнича фірма "Порив", проживає в селі Руська Поляна
Черкаського району Черкаської області, включений до виборчого
списку під N 110;
Другаков Володимир Леонідович, 1963 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Ніжин Чернігівської області, включений до
виборчого списку під N 111;
Іноземцев Віктор Анатолійович, 1958 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор Полтавського
кооперативного технікуму, проживає в місті Полтаві, включений до
виборчого списку під N 112;
Рябоконь Олексій Петрович, 1961 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Пирятинської
районної ради, проживає в місті Пирятин Полтавської області,
включений до виборчого списку під N 113;
Котляров Олександр Костянтинович, 1961 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор - голова
правління ВАТ "Червоний металіст", проживає в місті Конотоп
Сумської області, включений до виборчого списку під N 114;
Бадаєв Руслан Геннадійович, 1972 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник директора з
виробництва ВАТ "Гадячсир", проживає в селі Нові Безрадичі
Обухівського району Київської області, включений до виборчого
списку під N 115;
Таранчук Людмила Василівна, 1958 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, консультант із
суспільно-політичних питань по Теофіпольському району Хмельницької
обласної організації Соціалістичної партії України, проживає в смт
Теофіполь Хмельницької області, включена до виборчого списку під
N 116;
Арсірій Володимир Вікторович, 1966 року народження,
безпартійний, освіта вища, директор сільськогосподарського
підприємства "Степ-Агро", проживає в місті Новоукраїнка
Кіровоградської області, включений до виборчого списку під N 117;
Гуменюк Юрій Дмитрович, 1957 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова правління ВАТ
"Березнівський районний промисловий дім", проживає в місті Березне
Рівненської області, включений до виборчого списку під N 119;
Капталан Іван Михайлович, 1984 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в селі Надрічне Тарутинського
району Одеської області, включений до виборчого списку під N 120;
Перегудов Олександр Миколайович, 1952 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, генеральний директор
ВАТ "Завод Маяк", проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 121;
Сух Валентин Васильович, 1960 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник управління
освіти та науки Херсонської обласної державної адміністрації,
проживає в смт Антонівка міста Херсона, включений до виборчого
списку під N 122;
Свиридов Анатолій Іванович, 1955 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова правління ВАТ
"Миколаївська агропомтехніка", проживає в смт Ольшанське
Миколаївського району Миколаївської області, включений до
виборчого списку під N 123;
Михалевич Валерій Іванович, 1950 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник начальника
управління, начальник відділу з призначення пенсій управління
Пенсійного фонду України в Ратнівському районі, проживає в
смт Ратне Волинської області, включений до виборчого списку під
N 124;
Федоренко Едуард Миколайович, 1966 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в селищі Дослідне
Дніпропетровського району Дніпропетровської області, включений до
виборчого списку під N 125;
Марін Володимир Михайлович, 1954 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник
Красноармійського управління газопостачання та газифікації,
проживає в місті Красноармійськ Донецької області, включений до
виборчого списку під N 126;
Бугера Іван Михайлович, 1950 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, консультант із
суспільно-політичних питань Тернопільської обласної організації
Соціалістичної партії України, проживає в селі Мушкатівка
Борщівського району Тернопільської області, включений до виборчого
списку під N 127;
Деркач Степан Тіберійович, 1974 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, перший заступник
директора державного підприємства "Служба міжнародних
автомобільних перевезень", проживає в місті Хуст Закарпатської
області, включений до виборчого списку під N 128;
Швед Євген Васильович, 1965 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор
загальноосвітньої середньої школи N 1 с. Паликорови, проживає в
селі Паликорови Бродівського району Львівської області, включений
до виборчого списку під N 132;
Калашніков Андрій Петрович, 1962 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова правління ВАТ
"Бром", проживає в місті Красноперекопськ Автономної Республіки
Крим, включений до виборчого списку під N 133;
Мухтаров Дмитро Хайдарович, 1962 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор
торговельно-виробничого комплексу "Радуга", проживає в місті
Рубіжне Луганської області, включений до виборчого списку під
N 134;
Гавриш Леонід Тарасович, 1946 року народження, безпартійний,
освіта вища, голова спостережної ради ВАТ "Володарка", проживає в
місті Вінниці, включений до виборчого списку під N 135;
Гаврилко Олександр Григорович, 1960 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор Козелецької
районної кіновідеомережі, проживає в смт Козелець Чернігівської
області, включений до виборчого списку під N 136;
Левченко Микола Іванович, 1954 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, генеральний директор
спільного українсько-французького підприємства "Фрасмо", проживає
в місті Кременчук Полтавської області, включений до виборчого
списку під N 138;
Качний Олександр Сталіноленович, 1968 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, перший заступник
голови Київської обласної ради, проживає в місті Києві, включений
до виборчого списку під N 139;
Костенко Олена Володимирівна, 1960 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, головний спеціаліст
виконавчого апарату Кіровоградської обласної ради, проживає в
місті Кіровограді, включена до виборчого списку під N 140;
Лисенко Валерій Вікторович, 1958 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник головного
інженера відокремленого підприємства Хмельницької атомної
електростанції дочірнього підприємства Національної енергетичної
компанії "Енергоатом", проживає в місті Нетішин Славутського
району Хмельницької області, включений до виборчого списку під
N 141;
Дімонт Михайло Зельманович, 1947 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Житомирі, включений
до виборчого списку під N 142;
Воловодік Володимир Васильович, 1950 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Рівному, включений до
виборчого списку під N 143;
Рижинко Юрій Миколайович, 1959 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, перший заступник
голови Шевченківської районної у м. Києві державної адміністрації,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 145;
Гоцка Олександр Іванович, 1968 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, комерційний директор
ТОВ "Гербор холдинг", проживає в місті Нововолинськ Волинської
області, включений до виборчого списку під N 148;
Іваніна Марія Геннадіївна, 1982 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, консультант із
суспільно-політичних питань по м. Костянтинівка Донецької обласної
організації Соціалістичної партії України, проживає в місті
Костянтинівка Донецької області, включена до виборчого списку під
N 150;
Остапчук Олександр Миколайович, 1958 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник управління
освіти Тернопільської міської ради, проживає в місті Тернополі,
включений до виборчого списку під N 151;
Тодоров Петро Прокопович, 1946 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, президент асоціації
"Укртрактор", проживає в місті Харкові, включений до виборчого
списку під N 154;
Василевич Світлана Василівна, 1958 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, доцент кафедри
Івано-Франківського державного медичного університету, проживає в
селі Крихівці міста Івано-Франківська, включена до виборчого
списку під N 155;
Федерлян Володимир Мирославович, 1971 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, приватний підприємець,
проживає в місті Львові, включений до виборчого списку під N 156;
Сопільник Григорій Павлович, 1947 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, консультант із
суспільно-політичних питань по Марківському району Луганської
обласної організації Соціалістичної партії України, проживає в
смт Марківка Луганської області, включений до виборчого списку під
N 158;
Товбух Микола Олексійович, 1953 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Вінниці, включений до
виборчого списку під N 159;
Гура Сергій Вікторович, 1969 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник Черкаського
міського голови, проживає в місті Черкасах, включений до виборчого
списку під N 160;
Лещенко Іван Васильович, 1961 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник голови
правління Пенсійного фонду України, проживає в смт Велика Багачка
Полтавської області, включений до виборчого списку під N 161;
Поляченко Сергій Юрійович, 1962 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник голови
Конотопської районної ради, проживає в селі Заводське
Конотопського району Сумської області, включений до виборчого
списку під N 162;
Кравченко Ігор Миколайович, 1961 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 163;
Шаповал Олексій Іванович, 1953 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник голови
Світловодської районної ради, проживає в місті Світловодськ
Кіровоградської області, включений до виборчого списку під N 164;
Ментов Павло Валентинович, 1957 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Житомирської
обласної спілки ветеранів афганської війни, проживає в
місті Житомирі, включений до виборчого списку під N 165;
Приймак Іван Васильович, 1954 року народження, безпартійний,
освіта вища, заступник Голови Державної податкової адміністрації
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 166;
Слободянюк Сергій Миколайович, 1965 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник директора
державного підприємства "Служба міжнародних автомобільних
перевезень", проживає в місті Ужгороді, включений до виборчого
списку під N 167;
Пшеюк Ігор Леонідович, 1965 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова
сільськогосподарського виробничого кооперативу "Інфо-Центр",
проживає в місті Рівному, включений до виборчого списку під N 168;
Музалев Михайло Вікторович, 1957 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник директора
ТОВ "Таврія В", проживає в місті Одесі, включений до виборчого
списку під N 169;
Сабадашов Сергій Прокопович, 1958 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник начальника
регіонального відділення Фонду державного майна України по
м. Києву, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 170;
Брагар Михайло Семенович, 1951 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник управління
охорони здоров'я Херсонської обласної державної адміністрації,
проживає в місті Херсоні, включений до виборчого списку під N 171;
Баранов Олег Миколайович, 1958 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор ТОВ
"НОРМА-ЦЕНТР", проживає в місті Миколаєві, включений до виборчого
списку під N 172;
Поліщук Роман Вікторович, 1985 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, вчитель Луцької
міської гімназії N 18, проживає в місті Луцьку, включений до
виборчого списку під N 173;
Козлова Ірина Анатоліївна, 1974 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Дніпропетровську,
включена до виборчого списку під N 174;
Касілов Віталій Дмитрович, 1966 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор рекламного
агентства "Неон", проживає в місті Слов'янськ Донецької області,
включений до виборчого списку під N 175;
Висоцький Зеновій Якимович, 1954 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, головний спеціаліст
Тернопільської обласної державної адміністрації, проживає в місті
Збараж Тернопільської області, включений до виборчого списку під
N 176;
Пристая Олексій Дмитрович, 1958 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник Голови
Державного комітету лісового господарства України, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 177;
Перепелиця Віктор Вікторович, 1963 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник відділу
казенного підприємства "Науково-виробничий комплекс "Іскра"",
проживає в місті Запоріжжі, включений до виборчого списку під
N 179;
Стельмащук Юрій Іванович, 1979 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, вчитель Отинійського
професійно-технічного училища N 33, проживає в смт Отинія
Коломийського району Івано-Франківської області, включений до
виборчого списку під N 181;
Чепак Степан Степанович, 1982 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник директора
державного сільськогосподарського підприємства "Ключарківське",
проживає в місті Мукачеве Закарпатської області, включений до
виборчого списку під N 182;
Пекарніков Анатолій Миколайович, 1955 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, президент ТОВ " Фірма
"Кредо-Крим", проживає в місті Євпаторія Автономної Республіки
Крим, включений до виборчого списку під N 183;
Єсауленко Володимир Іванович, 1961 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Перевальської
міської ради, проживає в місті Перевальськ Луганської області,
включений до виборчого списку під N 184;
Бабійчук Валерій Вікторович, 1948 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник Вінницького
обласного госпіталю для інвалідів Великої Вітчизняної війни,
проживає в місті Вінниці, включений до виборчого списку під N 185;
Тандура Володимир Миколайович, 1951 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник голови
Чернігівської обласної державної адміністрації, проживає в місті
Чернігові, включений до виборчого списку під N 186;
Пілат Володимир Петрович, 1963 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор Полтавської
філії ТОВ "Агрозахист-Донбас", проживає в селі Розсошенці
Полтавського району Полтавської області, включений до виборчого
списку під N 187;
Бондарчук Юрій Вікторович, 1976 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова правління ЗАТ
"Сільгостпродукт", проживає в місті Біла Церква Київської області,
включений до виборчого списку під N 188;
Дробін Андрій Анатолійович, 1976 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник голови
Ленінської районної у місті Кіровограді ради, проживає в місті
Кіровограді, включений до виборчого списку під N 189;
Рудий Олександр Іванович, 1964 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, консультант із
суспільно-політичних питань по Хмельницькому району Хмельницької
обласної організації Соціалістичної партії України, проживає в
селищі Богданівці Хмельницького району Хмельницької області,
включений до виборчого списку під N 190;
Венгровський Віктор Кузьмович, 1952 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник голови
Млинівської районної ради, проживає в смт Млинів Рівненської
області, включений до виборчого списку під N 191;
Бондарчук Володимир Ростиславович, 1961 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, генеральний директор
ЗАТ "Агропромисловий комплекс "Саврань", проживає в
селі Полянецьке Савранського району Одеської області, включений до
виборчого списку під N 192;
Руденко Ганна Василівна, 1963 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, перший заступник
начальника Головного управління освіти і науки Київської міської
державної адміністрації, проживає в місті Києві, включена до
виборчого списку під N 193;
Граділь Андрій Іванович, 1973 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник голови
Херсонської обласної державної адміністрації, проживає в місті
Херсоні, включений до виборчого списку під N 194;
Поперечний Сергій Іванович, 1971 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник голови
Теребовлянської районної державної адміністрації, проживає в місті
Теребовля Тернопільської області, включений до виборчого списку
під N 197;
Підмогильний Олександр Миколайович, 1953 року народження,
член Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер,
проживає в селі Сонячне Запорізького району Запорізької області,
включений до виборчого списку під N 198;
Ходаківський Леонід Болеславович, 1942 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Фастів Київської
області, включений до виборчого списку під N 200;
Матвіїшин Олег Романович, 1961 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор ПП "Матвол",
проживає в місті Львів - Винники, включений до виборчого списку
під N 201;
Карнаухов Олександр Іванович, 1958 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в селі Артема Станично-Луганського району Луганської
області, включений до виборчого списку під N 203;
Дан Олександр Юрійович, 1967 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, генеральний директор
ТОВ "Украгровест", проживає в місті Вінниці, включений до
виборчого списку під N 204;
Попов Дмитро Вікторович, 1971 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, фінансовий директор
ЗАТ "Камвольно-суконна компанія "Чексіл", проживає в
місті Чернігові, включений до виборчого списку під N 205;
Бадагов Володимир Федорович, 1945 року народження,
безпартійний, освіта вища, голова спостережної ради ВАТ
"Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат", проживає в місті
Комсомольськ Полтавської області, включений до виборчого списку
під N 206;
Швець Дмитро Іванович, 1978 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 207;
Головко Микола Іванович, 1960 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова президії
Кіровоградської обласної організації Українського товариства
мисливців та рибалок, проживає в місті Кіровограді, включений до
виборчого списку під N 208;
Ольховий Микола Миколайович, 1981 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Хмельницькому, включений до виборчого списку під
N 209;
Литвинов Олександр Вікторович, 1962 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 210;
Толстанов Олександр Костянтинович, 1960 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник управління
охорони здоров'я Житомирської обласної державної адміністрації,
проживає в місті Житомирі, включений до виборчого списку під
N 211;
Земський В'ячеслав Михайлович, 1977 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, консультант із
суспільно-політичних питань Одеської обласної організації
Соціалістичної партії України, проживає в місті Роздільна Одеської
області, включений до виборчого списку під N 212;
Чмут Володимир Анатолійович, 1961 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 213;
Полуектов Юрій Костянтинович, 1951 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під N 215;
Гарабзєєв Віктор Вікторович, 1975 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, приватний підприємець,
проживає в місті Запоріжжі, включений до виборчого списку під
N 216;
Щетінін Віталій Григорович, 1950 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 217;
Ключнікова Олена Іванівна, 1982 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Коростень
Житомирської області, включена до виборчого списку під N 219;
Добровольський Юрій Володимирович, 1952 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 221;
Горенкін Валерій Анатолійович, 1974 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, доцент кафедри
політичних наук Таврійського національного університету, проживає
в місті Сімферополі, включений до виборчого списку під N 222;
Шишова Ірина Миколаївна, 1957 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник директора
комунального підприємства "Стахановське трамвайно-тролейбусне
управління", проживає в місті Брянка Луганської області, включена
до виборчого списку під N 223;
Рева Андрій Олексійович, 1966 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник Вінницького
міського голови, проживає в місті Вінниці, включений до виборчого
списку під N 224;
Коваль Іван Михайлович, 1955 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, головний інженер
Жовтневого спиртзаводу, проживає в місті Карлівка Полтавської
області, включений до виборчого списку під N 225;
Ткачова Валентина Терентіївна, 1946 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Києві, включена до
виборчого списку під N 226;
Помазан Сергій Семенович, 1957 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова
сільськогосподарського кооперативу "Рубежівське", проживає в селі
Михайлівська Рубежівка Києво-Святошинського району Київської
області, включений до виборчого списку під N 227;
Стеценко Володимир Іванович, 1953 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Бериславської
районної державної адміністрації, проживає в місті Нова Каховка
Херсонської області, включений до виборчого списку під N 232;
Хольченков Олександр Миколайович, 1964 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Харкові, включений до виборчого списку під N 234;
Вайдич Наталія Вікторівна, 1967 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, музичний керівник
Самбірського дитячого дошкільного закладу N 14, проживає в місті
Самбір Львівської області, включена до виборчого списку під N 235;
Русін Олександр Миколайович, 1971 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник Полтавського
міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади,
проживає в місті Полтаві, включений до виборчого списку під N 238;
Дереш Світлана Володимирівна, 1948 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, завідуюча
Солобковецьким дошкільним навчальним закладом "Малятко", проживає
в селі Солобківці Ярмолинецького району Хмельницької області,
включена до виборчого списку під N 240;
Захрабов Микола Нурушевич, 1948 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор державного
підприємства завод "Генератор", проживає в місті Києві, включений
до виборчого списку під N 242;
Шевцов Петро Васильович, 1956 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник голови
Голопристанської районної державної адміністрації, проживає в
місті Гола Пристань Херсонської області, включений до виборчого
списку під N 243;
Надоля Борис Федорович, 1951 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, консультант із
суспільно-політичних питань по Сватівському району Луганської
обласної організації Соціалістичної партії України, проживає в
місті Сватове Луганської області, включений до виборчого списку
під N 244;
Білоус Сергій Миколайович, 1978 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор структурного
підрозділу ЗАТ "Дніпробуд", проживає в місті Дніпродзержинськ
Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під
N 245;
Сєдих Ігор Андрійович, 1976 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор ПП "Фенікс",
проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку
під N 246;
Рижков Володимир Миколайович, 1965 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Харківської
обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану,
проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під N 249;
Бараннік Олександр Феліксович, 1961 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Харкові, включений до виборчого списку під N 250;
Онопко Сергій Костянтинович, 1953 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Харкові, включений до
виборчого списку під N 251;
Безена Іван Михайлович, 1961 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник директора
ТОВ "Євромоноліт", проживає в смт Софіївка Дніпропетровської
області, включений до виборчого списку під N 254;
Чернецький Олександр Петрович, 1984 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Сімферополі,
включений до виборчого списку під N 255;
Коротинська Людмила Дмитрівна, 1962 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, вчитель Жахнівської
середньої загальноосвітньої школи I-II ступеня, проживає в селі
Жахнівка Тиврівського району Вінницької області, включена до
виборчого списку під N 257;
Килимнюк Віктор Йосипович, 1949 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова правління -
генеральний директор ВАТ "Вінницяоблпаливо", проживає в місті
Вінниці, включений до виборчого списку під N 258;
Капітанський Микола Петрович, 1954 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, перший заступник
директора Департаменту державної служби охорони при Міністерстві
внутрішніх справ України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 260;
Данчук Олена Степанівна, 1967 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, консультант із
суспільно-політичних питань по Ленінському району
Дніпропетровської обласної організації Соціалістичної партії
України, проживає в місті Дніпропетровську, включена до виборчого
списку під N 261;
Рибинський Ігор Євгенович, 1965 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, генеральний директор
комунального підприємства "Житомироблагроліс", проживає в
селі Дениші Житомирського району Житомирської області, включений
до виборчого списку під N 262;
Жевлаков Сергій Васильович, 1958 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник директора
ТОВ "Люверс", проживає в місті Стаханов Луганської області,
включений до виборчого списку під N 263;
Шевчук Роман Петрович, 1951 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор
селянсько-фермерського господарства "Джерела Прикарпаття",
проживає в смт Журавко Жидачівського району Львівської області,
включений до виборчого списку під N 264;
Кузьо Зиновій Миколайович, 1958 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, інструктор пневмотиру
Турківської автошколи, проживає в місті Турка Львівської області,
включений до виборчого списку під N 265;
Луговський Юрій Федорович, 1951 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, старший науковий
співробітник Інституту проблем матеріалознавства Національної
академій наук України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 266;
Михальчук Богдан Олексійович, 1953 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор комунального
підприємства ЖЕК "Покровська", проживає в місті Києві, включений
до виборчого списку під N 268;
Чигридова Олена Афанасіївна, 1971 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Краснодонського
міського комітету профспілки працівників освіти та науки України,
проживає в місті Краснодон Луганської області, включена до
виборчого списку під N 269;
Вєтров Анатолій Васильович, 1947 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Артемівськ Донецької області, включений до виборчого списку
під N 270;
Гнєушев Фрідріх Герасимович, 1932 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Лисичанськ Луганської області, включений до виборчого списку
під N 271;
Борковський Олександр Васильович, 1971 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, приватний підприємець,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 272;
Гриненко Анатолій Степанович, 1967 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник Голови Фонду
державного майна України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 273;
Тігунов Петро Олександрович, 1982 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, аспірант Інституту
космічних досліджень Національної академії наук України, проживає
в місті Києві, включений до виборчого списку під N 275;
Холін Олександр Іванович, 1931 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор
промислово-виробничої фірми "Політ", проживає в місті Донецьку,
включений до виборчого списку під N 276;
Синельников Олександр Миколайович, 1957 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник
Сніжнянського міського відділення Фонду соціального страхування
професійних захворювань та від нещасних випадків на виробництві,
проживає в місті Сніжне Донецької області, включений до виборчого
списку під N 277;
Євтушенко Олексій Олексійович, 1971 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта середня спеціальна,
консультант із суспільно-політичних питань по Калінінському району
Донецької обласної організації Соціалістичної партії України,
проживає в місті Горлівка Донецької області, включений до
виборчого списку під N 278;
Бешенко Сергій Віталійович, 1960 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник відділу
Центру післядипломної освіти, проживає в місті Луганську,
включений до виборчого списку під N 283;
Ільницький Михайло Степанович, 1960 року народження,
безпартійний, освіта вища, перебуває у розпорядженні Міністерства
внутрішніх справ України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 285;
Граб Василь Іванович, 1982 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в селі Тюшка Міжгірського району Закарпатської області,
включений до виборчого списку під N 286;
Варбанець Віталій Андрійович, 1983 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Умань Черкаської області, включений до виборчого
списку під N 287;
Кобзаренко Іван Васильович, 1984 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор ПП "РСК
Лігал", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 288;
Лукінова Ольга Миколаївна, 1979 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, завідуюча відділом
пропаганди та агітації Луганської обласної організації
Соціалістичної партії України, проживає в місті Луганську,
включена до виборчого списку під N 289;
Анфілов Руслан Анатолійович, 1974 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник відділу у
справах сім'ї, молоді та туризму Вінницької міської ради, проживає
в місті Вінниці, включений до виборчого списку під N 290;
Мєдвєдєв Олександр Леонідович, 1973 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор Харківського
філіалу дочірнього підприємства "КТІ-Прінт" товариства з обмеженою
відповідальністю "Київ-Техноінформ", проживає в місті Харкові,
включений до виборчого списку під N 291;
Беляєва Ляля Георгіївна, 1978 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, викладач кафедри
соціальних, гуманітарних і правових дисциплін Уманського
державного аграрного університету, проживає в місті Умань
Черкаської області, включена до виборчого списку під N 294;
Сорокіна Вікторія Сергіївна, 1980 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, бухгалтер ТОВ "Тотал",
проживає в місті Дніпропетровську, включена до виборчого списку
під N 295;
Павлюк Юрій Станіславович, 1974 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, тренер середньої
загальноосвітньої школи N 127, проживає в місті Києві, включений
до виборчого списку під N 296;
Широкова Лілія Михайлівна, 1985 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта базова вища, студентка
Миколаївської філії Київського національного університету культури
і мистецтв, проживає в місті Миколаєві, включена до виборчого
списку під N 297;
Криштанович Альона Миколаївна, 1983 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Чернівцях, включена
до виборчого списку під N 298;
Муравська Світлана Сергіївна, 1981 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Чернігові, включена до виборчого списку під
N 299;
Везєлєва Катерина Олегівна, 1985 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, головний консультант
Апарату Верховної Ради України, проживає в місті Києві, включена
до виборчого списку під N 300;
Мокрий Юрій Олексійович, 1982 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, молодший науковий
співробітник Полтавської дослідної станції Інституту ветеринарної
медицини, проживає в місті Кобеляки Полтавської області, включений
до виборчого списку під N 301;
Нечепуренко Сергій Володимирович, 1976 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, консультант із
суспільно-політичних питань по Жовтневому району Луганської
обласної організації Соціалістичної партії України, проживає в
місті Луганську, включений до виборчого списку під N 302;
Думп Анатолій Юрійович, 1983 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта середня спеціальна,
тимчасово не працює, проживає в місті Чернігові, включений до
виборчого списку під N 303;
Тютерева Ксенія Едуардівна, 1981 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, завідуюча загальним
відділом Донецької обласної організації Соціалістичної партії
України, проживає в місті Донецьку, включена до виборчого списку
під N 304;
Ярошенко Андрій Вікторович, 1982 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта базова вища, електромеханік
ремонтно-ревізійної дільниці Рівненської дистанції
електропостачання Львівської залізниці, проживає в місті Здолбунів
Рівненської області, включений до виборчого списку під N 305;
Запорожцева Юлія Сергіївна, 1977 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, методист Житомирського
обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, проживає в
місті Житомирі, включена до виборчого списку під N 306;
Удод Олександр Миколайович, 1979 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, консультант із
суспільно-політичних питань по Пирятинському району Полтавської
обласної організації Соціалістичної партії України, проживає в
місті Пирятин Полтавської області, включений до виборчого списку
під N 308;
Мазуренко Ярослав Анатолійович, 1981 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 309;
Керквуд Степан Іванович, 1937 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Хорол Полтавської області, включений до виборчого списку під
N 310;
Дорофєєв Роман Григорович, 1979 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта базова вища, начальник
служби охорони ТОВ "Курси іноземних мов "Чкаловські", проживає в
місті Одесі, включений до виборчого списку під N 311;
Небога Олександр Іванович, 1961 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Маловисківської
районної державної адміністрації, проживає в місті Мала Виска
Кіровоградської області, включений до виборчого списку під N 312;
Олійник Антоніна Іванівна, 1967 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта базова вища, тимчасово не
працює, проживає в смт Новоархангельськ Кіровоградської області,
включена до виборчого списку під N 313;
Жук Микола Григорович, 1939 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник голови
Кобеляцької районної ради, проживає в селі Жуки Кобеляцького
району Полтавської області, включений до виборчого списку під
N 314;
Теліченко Олександр Іванович, 1946 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Сумах, включений до
виборчого списку під N 315.
Секретар Центральної виборчої комісії Т.ЛУКАШ



вгору