Про затвердження складу Національної ради з питань розвитку науки і технологій
Order of the Cabinet of Ministers of Ukraine; Composition of collective body on August 9, 2017520-р
Document 520-2017-р, valid, current version — Revision on November 21, 2018, on the basis - 904-2018-р

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 9 серпня 2017 р. № 520-р
Київ

Про затвердження складу Національної ради з питань розвитку науки і технологій

{Із змінами, внесеними згідно з Розпорядженнями КМ
№ 335-р від 16.05.2018
№ 904-р від 21.11.2018}

Затвердити склад Національної ради з питань розвитку науки і технологій згідно з додатком.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 73




Додаток
до розпорядження Кабінету Міністрів України
від 9 серпня 2017 р. № 520-р

СКЛАД
Національної ради з питань розвитку науки і технологій


ГРОЙСМАН
Володимир Борисович

-

Прем’єр-міністр України, голова Національної ради


Члени Наукового комітету із строком повноважень чотири роки


АНІСІМОВ
Ігор Олексійович

-

декан факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка (за згодою)


БІЛОУС
Анатолій Григорович

-

завідувач відділу Інституту загальної та неорганічної хімії імені В.І. Вернадського Національної академії наук (за згодою)


ВОЙТЕНКО
Нана Володимирівна

-

завідуюча лабораторією Інституту фізіології імені О.О. Богомольця Національної академії наук (за згодою)


ГУНДОРОВА
Тамара Іванівна

-

завідуюча відділом Інституту літератури імені Т.Г. Шевченка Національної академії наук (за згодою)


ЄГОРОВ
Ігор Юрійович

-

завідувач відділу Інституту економіки та прогнозування Національної академії наук (за згодою)


ЄМЕЦЬ
Алла Іванівна

-

завідуюча відділом Інституту харчової біотехнології та геноміки Національної академії наук (за згодою)


ІЗОТОВ
Юрій Іванович

-

завідувач відділу Головної астрономічної обсерваторії Національної академії наук (за згодою)


КЛИМЧУК
Олександр Борисович

-

провідний науковий співробітник Інституту геологічних наук Національної академії наук (за згодою)


КОЛЕЖУК
Олексій Костянтинович

-

професор Інституту високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка (за згодою)


ЛИСЕЦЬКИЙ
Лонгін Миколайович

-

провідний науковий співробітник Інституту сцинтиляційних матеріалів Національної академії наук (за згодою)


МЧЕДЛОВ-ПЕТРОСЯН
Микола Отарович

-

завідувач кафедри Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна (за згодою)


СТАСИК
Олег Володимирович

-

заступник директора з наукової роботи Інституту біології клітини Національної академії наук (за згодою)


Члени Наукового комітету із строком повноважень два роки


АРБУЗОВА
Світлана Борисівна

-

директор комунальної лікувально-профілактичної установи “Східно-український спеціалізований центр медичної генетики та пренатальної діагностики” (за згодою)


ВОРОБЙОВА
Ольга Петрівна

-

завідувач кафедри Київського національного лінгвістичного університету (за згодою)


ГОЛОВАЧ
Юрій Васильович

-

завідувач лабораторії Інституту фізики конденсованих систем Національної академії наук (за згодою)


ДІДУХ
Яків Петрович

-

завідувач відділу Інституту ботаніки імені М.Г. Холодного Національної академії наук (за згодою)


ОКОВИТИЙ
Сергій Іванович

-

заступник декана з наукової роботи та міжнародного співробітництва Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара (за згодою)


ПАРАСЮК
Олег Васильович

-

декан Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (за згодою)


ПРОКОПОВИЧ
Павло Володимирович

-

завідувач кафедри Київської школи економіки (за згодою)


СЛЮСАРЕНКО
Юрій Вікторович

-

начальник відділу Інституту теоретичної фізики імені О.І. Ахієзера Національного наукового центру “Харківський фізико-технічний інститут” Національної академії наук (за згодою)


СТОВПЧЕНКО
Ганна Петрівна

-

провідний науковий співробітник Інституту електрозварювання імені Є.О. Патона Національної академії наук (за згодою)


УТЄВСЬКИЙ
Сергій Юрійович

-

професор Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна (за згодою)


ФОКІН
Андрій Артурович

-

завідувач кафедри Національного технічного університету “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” (за згодою)


ЧЕРНІГА
Роман Михайлович

-

провідний науковий співробітник Інституту математики Національної академії наук (за згодою)


Члени Адміністративного комітету


ГРИНЕВИЧ
Лілія Михайлівна

-

Міністр освіти і науки, голова Адміністративного комітету


СТРІХА
Максим Віталійович

-

заступник Міністра освіти і науки, заступник голови Адміністративного комітету


БАБІЧЕВ
Анатолій Валерійович

-

заступник голови - керівник апарату Харківської облдержадміністрації


БАКІРОВ
Віль Савбанович

-

ректор Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна (за згодою)


БАТУРА
Дмитро Ігорович

-

заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації


БОБАЛО
Юрій Ярославович

-

ректор Національного університету “Львівська політехніка” (за згодою)


БОГУЦЬКИЙ
Юрій Петрович

-

віце-президент Національної академії мистецтва (за згодою)


ГАДЗАЛО
Ярослав Михайлович

-

президент Національної академії аграрних наук (за згодою)


ГУСАК
Юрій Аркадійович

-

начальник воєнно-наукового управління Генерального штабу Збройних Сил


ДЖИГИР
Юрій Анатолійович

-

заступник Міністра фінансів


ЗГУРОВСЬКИЙ
Михайло Захарович

-

президент корпорації “Науковий парк “Київська політехніка” (за згодою)


КОВАЛЬОВА
Олена Вікторівна

-

заступник Міністра аграрної політики та продовольства


КРЕМЕНЬ
Василь Григорович

-

президент Національної академії педагогічних наук (за згодою)


ЛІНЧЕВСЬКИЙ
Олександр Володимирович

-

заступник Міністра охорони здоров’я


МАКСИМЕЦЬ
Тетяна Володимирівна

-

перший заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості


МАРТИНЮК
Віктор Семенович

-

проректор з наукової роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка (за згодою)


МІХЕЄВ
Володимир Сергійович

-

заступник Голови ДКА


ПАТОН
Борис Євгенович

-

президент Національної академії наук (за згодою)


ПЕТРИШИН
Олександр Віталійович

-

президент Національної академії правових наук (за згодою)


ПОВОРОЗНИК
Микола Юрійович

-

перший заступник голови Київської міськдержадміністрації


ПОЛУЙКО
Василь Юліанович

-

заступник Міністра екології та природних ресурсів


ТІТАРЧУК
Михайло Іванович

-

заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі


ЦИМБАЛЮК
Віталій Іванович

-

президент Національної академії медичних наук (за згодою)


ШУТЬ
Юрій Олександрович

-

заступник генерального директора з виробництва Державного концерну “Укроборонпром” (за згодою)

{Склад із змінами, внесеними згідно з Розпорядженнями КМ № 335-р від 16.05.2018, № 904-р від 21.11.2018}




on top