Про заходи щодо стабілізації роботи енергогенеруючих компаній теплових електростанцій
Розпорядження Кабінету Міністрів України від 18.10.2017776-р
Документ 776-2017-р, чинний, поточна редакція — Прийняття від 18.10.2017

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18 жовтня 2017 р. № 776-р
Київ

Про заходи щодо стабілізації роботи енергогенеруючих компаній теплових електростанцій

1. Погодити залучення державним підприємством “Енергоринок” додатково до існуючих кредитних ліній кредиту в обсязі до 2 млрд. гривень із строком погашення до 12 місяців для погашення заборгованості, що утворилася до 1 вересня 2017 р., перед енергогенеруючими компаніями теплових електростанцій з подальшим спрямуванням таких коштів виключно на оплату за договорами на постачання вугільної продукції.

Закупівля послуги з надання кредиту згідно з абзацом першим цього пункту здійснюється державним підприємством “Енергоринок” без погодження з Кабінетом Міністрів України та з урахуванням положень абзацу дев’ятого частини третьої статті 2 Закону України “Про публічні закупівлі”.

2. Міністерству енергетики та вугільної промисловості і державному підприємству “Енергоринок” звернутися до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо:

установлення алгоритму розподілу коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання, що надійдуть відповідно до пункту 1 цього розпорядження, пропорційно заборгованості державного підприємства “Енергоринок” перед енергогенеруючими компаніями теплових електростанцій за електричну енергію;

врахування у кошторисі державного підприємства “Енергоринок” на 2017-2018 роки коштів для обслуговування та повернення кредиту, залученого відповідно до пункту 1 цього розпорядження.

Взяти до відома, що енергогенеруючі компанії теплових електростанцій, які отримують кошти, залучені державним підприємством “Енергоринок” згідно з пунктом 1 цього розпорядження, відкривають в установах уповноваженого банку окремі поточні рахунки із спеціальним режимом використання для зарахування таких коштів.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 37




вгору