Документ 76/96, втратив чинність, поточна редакція — Втрата чинності від 20.08.2001, підстава - 641/2001

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
( Указ втратив чинність на підставі Указу Президента
N 641/2001 ( 641/2001 ) від 20.08.2001 )
Про затвердження мережі та кількісного складу
суддів районних (міських) судів України
( Із змінами, внесеними згідно з Указами Президента
N 1207/97 від 30.10.97
N 1341/97 від 09.12.97
N 832/98 від 31.07.98
N 771/2000 від 07.06.2000 )
Відповідно до пункту 13 статті 24 Конституційного Договору
між Президентом України та Верховною Радою України "Про основні
засади організації та функціонування державної влади і місцевого
самоврядування в Україні на період до прийняття нової Конституції
України" ( 1к/95-ВР ) п о с т а н о в л я ю:
Затвердити мережу та кількісний склад суддів районних
(міських) судів України (додається).

Президент України Л.КУЧМА
м.Київ, 22 січня 1996 року
N 76/96

ЗАТВЕРДЖЕНО
Указом Президента України
від 22 січня 1996 року N 76/96
МЕРЕЖА ТА КІЛЬКІСНИЙ СКДАД
суддів районних (міських) судів України
————————————————————————————————————————————————————————————————— N | Найменування районних | Кіль- | Назва міста або пп | (міських) судів | кість | селища, де | | суддів| знаходиться суд —————————————————————————————————————————————————————————————————
Автономна Республіка Крим
1. Алуштинський міський 7 м.Алушта
1-1. Армянський міський суд 2 м.Армянськ
2. Бахчисарайський районний 7 м.Бахчисарай
3. Білогірський районний 4 м.Білогірськ
4. Джанкойський міський 5 м.Джанкой
5. Джанкойський районний 5 м.Джанкой
6. Євпаторійський міський 11 м.Євпаторія
7. Керчинський міський 13 м.Керч
8. Кіровський районний 4 смт Кіровське
9. Красногвардійський районний 6 смт Красногвардійське
10. Красноперекопський міський 4 м.Красноперекопськ
11. Красноперекопський районний 3 м.Красноперекопськ
12. Ленінський районний 6 м.Леніне
13. Нижньогірський районний 4 смт Нижньогірський
14. Первомайський районний 3 смт Первомайське
15. Роздольненський районний 4 смт Роздольне
16. Сакський міський 4 м.Саки
17. Сакський районний 5 м.Саки
18. Сімферопольський районний 7 м.Сімферополь
19. Совєтський районний 4 смт Совєтський
20. Судацький районний 3 м.Судак
21. Феодосійський міський 10 м.Феодосія
22. Чорноморський районний 3 смт Чорноморське
23. Ялтинський міський 12 м.Ялта
м. Сімферополь
24. Залізничний районний 10 м.Сімферополь
25. Київський районний 10 м.Сімферополь
26. Центральний районний 8 м.Сімферополь —————————————————————————————————————————————————————————————————- Разом: 164

Вінницька область
1. Барський районний 3 м.Бар
2. Бершадськиий районний 4 м.Бершадь
3. Вінницький районний 5 м.Вінниця
4. Гайсинський районний 5 м.Гайсин
5. Жмеринський міський 4 м.Жмеринка
6. Жмеринський районний 3 м.Жмеринка
7. Іллінецький районний 3 м.Іллінці
8. Калинівський районний 4 м.Калинівка
9. Козятинський районний 6 м.Козятин
10. Крижопільський районний 3 смт Крижопіль
11. Липовецький районний 3 смт Липовець
12. Літинський районний 3 смт Літин
13. Могилів-Подільський міський 3 м.Могилів-Подільський
14. Могилів-Подільський районний 4 м.Могилів-Подільський
15. Мурованокуриловецький районний 2 смт Муровані
Курилівці
16. Немирівський районний 5 м.Немирів
17. Оратівський районний 2 смт Оратів
18. Піщанський районний 3 смт Піщанка
19. Погребищенський районний 3 м.Погребище
20. Теплицький районний 3 смт Теплик
21. Тиврівський районний 4 смт Тиврів
22. Томашпільський районний 3 смт Томашпіль
23. Тростянецький районний 4 смт Тростянець
24. Тульчинський районний 3 м.Тульчин
25. Хмільницький міський 2 м.Хмільник
26. Хмільницький районний 3 м.Хмільник
27. Чернівецький районний 2 смт Чернівці
28. Чечельницький районний 3 смт Чечельник
29. Шаргородський районний 3 м.Шаргород
30. Ямпільський районний 3 м.Ямпіль
м.Вінниця
31. Замостянський районний 8 м.Вінниця
32. Ленінський районний 9 м.Вінниця
33. Староміський районний 6 м.Вінниця —————————————————————————————————————————————————————————————————— Разом: 124
Волинська область
1. Володимир-Волинський міський 6 м.Володимир-
Волинський
2. Горохівський районний 3 м.Горохів
3. Іваничівський районний 3 смт Іваничі
4. Камінь-Кадширський районний 3 м.Камінь-Каширський
5. Ківерцівський районний 4 м.Ківерці
6. Ковельський міський 7 м.Ковель
7. Ковельський районний 3 м.Ковель
8. Локачинський районний 2 смт Локачі
9. Луцький міський 14 м.Луцьк
10. Луцький районний 4 м.Луцьк
11. Любешівський районний 3 смт Любешів
12. Любомльський районний 3 м.Любомль
13. Маневицький районний 3 смт Маневичі
14. Нововолинський міський 5 м.Нововолинськ
15. Ратнівський районний 3 смт Ратне
16. Рожищенський районний 3 смт Рожище
17. Старовижівський районний 2 смт Стара Вижівка
18. Турійський районний 3 смт Турійськ
19. Шацький районний 2 м.Шацьк ————————————————————————————————————————————————————————————————— Разом: 76
Дніпропетровська область
1. Апостолівський районний 4 м.Апостолове
2. Васильківський районний 3 смт Васильківка
3. Вільногірський міський 3 м.Вільногірськ
4. Верхньодніпровський районний 4 м.Верхньодніпровськ
5. Дніпропетровський районний 5 м.Дніпропетровськ
6. Жовтоводський міський 6 м.Жовті Води
7. Криворізький районний 3 м.Кривий Ріг
8. Криничанський районний 3 смт Кринички
9. Магдалинівський районний 3 смт Магдалинівка
10. Марганецький міський 4 м.Марганець
11. Межівський районний 3 смт Межова
12. Нікопольський міський 10 м.Нікополь
13. Нікопольський районний 3 м.Нікополь
14. Новомосковський міський 5 м.Новомосковськ
15. Новомосковський районний 4 м.Новомосковськ
16. Орджонікідзевський міський 3 м.Орджонікідзе
17. Павлоградський міський 11 м.Павлоград
18. Павлоградський районний 3 м.Павлоград
19. Першотравенський міський 3 м.Першотравенськ
20. Петропавлівський районний 3 смт Петропавлівка
21. Петриківський районний 3 смт Петриківка
22. Покровський районний 2 смт Покровське
23. П'ятихатський районний 3 м.П'ятихатки
24. Синельниківський міський 3 м.Синельникове
25. Синельниківський районний 3 м.Синельникове
26. Солонянський районний 3 смт Солоне
27. Софіївський районний 3 смт Софіївка
28. Тернівський міський 3 м.Тернівка
29. Томаківський районний 3 смт Томаківка
30. Царичанський районний 3 смт Царичанка
31. Широківський районний 3 смт Широке
32. Юр'ївський районний 3 смт Юр'ївка
33. Амур-Нижньодніпровський
районний 8 м.Дніпропетровськ
34. Бабушкінський районний 9 м.Дніпропетровськ
35. Жовтневий районний 9 м.Дніпропетровськ
36. Індустріальний районний 8 м.Дніпропетровськ
37. Кіровський районний 8 м.Дніпропетровськ
38. Красногвардійський районний 8 м.Дніпропетровськ
39. Ленінський районний 11 м.Дніпропетровськ
40. Самарський районний 7 м.Дніпропетровськ
м. Дніпродзержинськ
41. Баглійський районний 6 м.Дніпродзержинськ
42. Заводський районний 6 м.Дніпродзержинськ
43. Дніпровський районний 7 м.Дніпродзержинськ
м.Кривий Ріг
44. Дзержинський районний 7 м.Кривий Ріг
45. Довгинцівський районний 7 м.Кривий Ріг
46. Жовтневий районний 8 м.Кривий Ріг
47. Інгулецький районний 5 м.Кривий Ріг
48. Саксаганський районний 10 м.Кривий Ріг
49. Тернівський районний 6 м.Кривий Ріг
50. Центрально-Міський районний 7 м.Кривий Ріг —————————————————————————————————————————————————————————————————— Разом: 258
Донецька область
1. Авдіївський міський 3 м.Авдіївка
2. Амвросіївський районний 5 м.Амвросіївка
3. Артемівський міський 9 м.Артемівськ
4. Артемівський районний 5 м.Артемівськ
5. Великоновосілківський районний 4 смт Велика Новосілка
6. Волноваський районний 6 м.Волноваха
7. Володарський районний 3 смт Володарське
8. Вугледарський міський 3 м.Вугледар
9. Дебальцевський міський 5 м.Дебальцеве
10. Дзержинський міський 8 м.Дзержинськ
11. Димитровський міський 4 м.Димитров
12. Добропільський міський 7 м.Добропілля
13. Добропільський районний 3 м.Добропілля
14. Докучаєвський міський 3 м.Докучаєвськ
15. Дружківський міський 6 м.Дружківка
16. Єнакіївський міський 11 м.Єнакієве
17. Жданівський міський 3 м.Жданівка
18. Кіровський міський 4 м.Кіровське
19. Костянтинівський міський 8 м.Костянтинівка
20. Костянтинівський районний 3 м.Костянтинівка
21. Краматорський міський 12 м.Краматорськ
22. Красноармійський міський 6 м.Красноармійськ
23. Красноармійський районний 3 м.Красноармійськ
24. Краснолиманський міський 5 м.Красний Лиман
25. Мар'їнський районний 6 м.Мар'їнка
26. Новоазовський районний 4 м.Новоазовськ
27. Новогродівський міський 3 м.Новогродівка
28. Олександрівський районний 3 смт Олександрівка
29. Першотравневий районний 3 смт Першотравневе
30. Селидівський міський 6 м.Селидове
31. Слов'янський міський 12 м.Слов'янськ
32. Слов'янський районний 3 м.Слов'янськ
33. Сніжнянський міський 6 м.Сніжне
34. Старобешівський районний 4 смт Старобешеве
35. Торезький міський 7 м.Торез
36. Тельманівський районний 3 смт Тельманове
37. Харцизький міський 10 м.Харцизьк
38. Шахтарський міський 6 м.Шахтарськ
39. Шахтарський районний 3 м.Шахтарськ
40. Ясинуватський міський 4 м.Ясинувата
41. Ясинуватський районний 3 м.Ясинувата
м.Горлівка
42. Калінінський районний 9 м.Горлівка
43. Микитівський районний 6 м.Горлівка
44. Центрально-Міський районний 9 м.Горлівка
м.Донецьк
45. Будьоннівський районний 7 м.Донецьк
46. Ворошиловський районний 9 м.Донецьк
47. Калінінський районний 9 м.Донецьк
48. Київський районний 12 м.Донецьк
49. Кіровський районний 10 м.Донецьк
50. Куйбишевський районний 8 м.Донецьк
51. Ленінський районний 8 м.Донецьк
52. Петровський районний 7 м.Донецьк
53. Пролетарський районний 10 м.Донецьк
м. Маріуполь
54. Жовтневий районний 13 м.Маріуполь
55. Іллічівський районний 9 м.Маріуполь
56. Орджонікідзевський районний 7 м.Маріуполь
57. Приморський районний 7 м.Маріуполь
м.Макіївка
58. Гірницький районний 7 м.Макіївка
59. Кіровський районний 6 м.Макіївка
60. Совєтський районний 6 м.Макіївка
61. Центрально-Міський районний 7 м.Макіївка
62. Червоногвардійський районний 6 м.Макіївка —————————————————————————————————————————————————————————————————— Разом: 387
Житомирська область
1. Андрушівський районний 3 м.Андрушівка
2. Баранівський районний 3 смт Баранівка
3. Бердичівський міський 6 м.Бердичів
4. Бердичівський районний 3 м.Бердичів
5. Брусилівський районний 3 смт Брусилів
6. Володарсько-Волинський районний 3 смт Володарськ-
Волинський
7. Дзержинський районний 3 смт Дзержинськ
8. Ємільчинський районний 3 м.Ємільчине
9. Житомирський районний 4 м.Житомир
10. Коростенський міський 6 м.Коростень
11. Коростенський районний 3 м.Коростень
12. Коростишівський районний 4 м.Коростишів
13. Лугинський районний 3 смт Лугини
14. Любарський районний 3 смт Любар
15. Малинський районний 4 м.Малин
16. Народицький районний 2 смт Народичі
17. Новоград-Волинський міський 6 м.Новоград-Волинський
18. Новоград-Волинський районний 3 м.Новоград-Волинський
19. Овруцький районний 4 м.Овруч
20. Олевський районний 3 смт Олевськ
21. Попільнянський районний 3 смт Попільня
22. Радомишльський районний 3 м.Радомишль
23. Ружинський районний 3 смт Ружин
24. Червоноармійський районний 3 смт Червоноармійськ
25. Черняхівський районний 3 смт Черняхів
26. Чуднівський районний 3 смт Чуднів
м. Житомир
27. Богунський районний 10 м.Житомир
28. Корольовський районний 10 м.Житомир ————————————————————————————————————————————————————————————————— Разом: 110
Закарпатська область
1. Берегівський районний 4 м.Берегове
2. Великоберезнянський районний 3 смт Великий Березний
3. Виноградівський районний 5 м.Виноградів
4. Воловецький районний 3 смт Воловець
5. Іршавський районний 4 м. Іршава
6. Міжгірський районний 3 смт Міжгір`я
7. Мукачівський міський 7 м.Мукачеве
8. Мукачівський районний 6 м.Мукачеве
9. Перечинський районний 3 смт Перечин
10. Рахівський районний 3 м.Рахів
11. Свалявський районний 4 м.Свалява
12. Тячівський районний 7 м.Тячів
13. Ужгородський міський 8 м.Ужгород
14. Ужгородський районний 5 м.Ужгород
15. Хустський районний 6 м.Хуст ————————————————————————————————————————————————————————————————— Разом: 71
Запорізька область
1. Бердянський міський 9 м.Бердянськ
2. Бердянський районний 3 м.Бердянськ
3. Василівський районний 5 м.Василівка
4. Великобілозерський районний 2 м.Великобілозерськ
5. Веселівський районний 3 смт Веселе
6. Вільнянський районний 6 м.Вільнянськ
7. Гуляйпільський районний 4 м.Гуляйполе
8. Енергодарський міський 5 м.Енергодар
9. Запорізький районний 5 м.Запоріжжя
10. Кам'янсько-Дніпровський районний 4 м.Кам'янка-
Дніпровська
11. Куйбишевський районний 2 смт Куйбишеве
12. Мелітопольський міський 12 м.Мелітополь
13. Мелітопольський районний 4 м.Мелітополь
14. Михайлівський районний 3 смт Михайлівка
15. Новомиколаївський районний 2 смт Новомиколаївка
16. Оріхівський районний 5 м.Оріхів
17. Пологівський районний 4 м.Пологи
18. Приазовський районний 3 смт Приазовське
19. Приморський районний 3 м.Приморськ
20. Розівський районний 2 смт Розівка
21. Токмацький районний 6 м.Токмак
22. Чернігівський районний 2 смт Чернігівка
23. Якимівський районний 3 смт Якимівка
м.Запоріжжя
24. Жовтневий районний 9 м.Запоріжжя
25. Заводський районний 6 м.Запоріжжя
26. Комунарський районний 10 м.Запоріжжя
27. Ленінський районний 11 м.Запоріжжя
28. Орджонікідзевський районний 9 м.Запоріжжя
29. Шевченківський районний 11 м.Запоріжжя
30. Хортицький районний 7 м.Запоріжжя —————————————————————————————————————————————————————————————————— Разом: 160
Івано-Франківська область
1. Богородчанський районний 3 смт Богородчани
2. Болехівський міський 3 м.Болехів
3. Верховинський районний 3 смт Верховина
4. Галицький районний 3 м.Галич
5. Городенківський районний 3 м.Городенка
6. Долинський районний 4 м.Долина
7. Івано-Франківський міський 12 м. Івано-Франківськ
8. Калуський міський 6 м.Калуш
9. Калуський районний 3 м.Калуш
10. Коломийський міський 4 м.Коломия
11. Коломийський районний 4 м.Коломия
12. Косівський районний 5 м.Косів
13. Надвірнянський районний 6 м.Надвірна
14. Рогатинський районний 3 м.Рогатин
15. Рожнятівський районний 3 смт Рожнятів
16. Снятинський районний 3 м.Снятин
17. Тисменицький районний 3 м.Івано-Франківськ
18. Тлумацький районний 3 м.Тлумач
19. Яремчанський міський 3 м.Яремча —————————————————————————————————————————————————————————————————— Разом: 77
Київська область
1. Баришівський районний 4 смт Баришівка
2. Березанський міський 2 м.Березань
3. Білоцерківський міський 13 м.Біла Церква
4. Білоцерківський районний 3 м.Біла Церква
5. Богуславський районний 3 м.Богуслав
6. Бориспільський міський 6 м.Бориспіль
7. Бориспільський районний 4 м.Бориспіль
8. Бородянський районний 4 смт Бородянка
9. Броварський міський 6 м.Бровари
10. Броварський районний 6 м.Бровари
11. Васильківський міський 4 м.Васильків
12. Васильківський районний 5 м.Васильків
13. Вишгородський районний 7 м.Вишгород
14. Володарський районний 3 смт Володарка
15. Згурівський районний 3 смт Згурівка
16. Іванківський районний 4 смт Іванків
17. Ірпінський міський 8 м.Ірпінь
18. Кагарлицький районний 3 м.Кагарлик
19. Києво-Святошинський районний 8 м.Київ
20. Макарівський районний 3 смт Макарів
21. Миронівський районний 4 м.Миронівка
22. Обухівський районний 5 м.Обухів
23. Переяслав-Хмельницький міський 3 м.Переяслав-
Хмельницький
24. Переяслав-Хмельницький районний 2 м.Переяслав-
Хмельницький
( Пункт 25 виключено на підставі Указу Президента N 832/98 від
31.07.98 )
25. Поліський районний 3 смт Поліське
26. Ржищевський міський 2 м.Ржищів
27. Рокитнянський районний 3 смт Рокитне
28. Сквирський районний 3 м.Сквира
29. Славутицький міський 3 м.Славутич
30. Ставищенський районний 3 смт Ставище
31. Таращанський районний 3 м.Тараща
32. Тетіївський районний 3 м.Тетіїв
33. Фастівський міський 6 м.Фастів
34. Фастівський районний 3 м.Фастів
35. Яготинський районний 3 м.Яготин —————————————————————————————————————————————————————————————————— Разом: 145
Кіровоградська область
1. Бобринецький районний 4 м.Бобринець
2. Вільшанськьий районний 2 смт Вільшанка
3. Гайворонський районний 3 м.Гайворон
4. Голованівський районний 3 смт Голованівськ
5. Добровеличківський районний 3 смт Добровеличківка
6. Долинський районний 4 м.Долинська
7. Знам'янський міський 4 м.Знам'янка
8. Знам'янський районний 2 м.Знам'янка
9. Кіровоградський районний 3 м.Кіровоград
10. Компаніївський районний 2 смт Компаніївка
11. Маловисківський районний 4 м.Мала Виска
12. Новгородківський районний 2 смт Новгородка
13. Новоархангельський районний 2 смт Новоархангельськ
14. Новомиргородський районний 2 м.Новомиргород
15. Новоукраїнський районний 4 м.Новоукраїнка
16. Олександрівський районний 3 смт Олександрівка
17. Олександрійський міський 8 м.Олександрія
18. Олександрійський районний 3 м.Олександрія
19. Онуфріївський районний 2 смт Онуфріївка
20. Петрівський районний 3 смт Петрове
21. Світловодський міський 6 м.Світловодськ
22. Світловодський районний 2 м.Світловодськ
23. Ульяновський районний 2 м.Ульяновка
24. Устинівський районний 2 смт Устинівка
м. Кіровоград
25. Кіровський районний 14 м.Кіровоград
26. Ленінський районний 8 м.Кіровоград —————————————————————————————————————————————————————————————————— Разом: 97

Луганська область
1. Алчевський міський 9 м. Алчевськ
2. Антрацитівський міський 7 м. Антрацит
3. Антрацитівський районний 3 м. Антрацит
4. Біловодський районний 3 смт Біловодськ
5. Білокуракинський районний 3 смт Білокуракине
6. Брянківський міський 7 м. Брянка
7. Кіровський міський 4 м. Кіровськ
8. Краснодонський міський 9 м. Краснодон
9. Краснодонський районний 3 м. Краснодон
10. Краснолуцький міський 10 м.Красний Луч
11. Кремінський районний 4 м. Кремінна
12. Лисичанський міський 9 м.Лисичанськ
13. Лутугинський районний 7 м. Лутугине
14. Марківський районний 3 смт Марківка
15. Міловський районний 2 смт Мілове
16. Новоайдарський районний 4 смт Новоайдар
17. Новопсковський районний 4 смт Новопсков
18. Первомайський міський 7 м.Первомайськ
19. Перевальський районний 6 м.Перевальськ
20. Попаснянський районний 4 м. Попасна
21. Ровеньківський міський 7 м. Ровеньки
22. Рубіжанський міський 7 м.Рубіжне
23. Сватівський районний 5 м. Сватове
24. Свердловський міський 9 м. Свердловськ
25. Сєверодонецький міський 9 м. Сєверодонецьк
26. Слов'яносербський районний 4 смт Слов'яносербськ
27. Станично-Луганський районний 4 м. Станично-Луганське
28. Старобільський районний 6 м. Старобільськ
29. Стахановський міський 10 м. Стаханов
30. Троїцький районний 3 смт Троїцьке
м. Луганськ
31. Артемівський районний 9 м.Луганськ
32. Жовтневий районний 12 м.Луганськ
33. Кам'янобрідський районний 6 м.Луганськ
34. Ленінський районний 9 м.Луганськ ————————————————————————————————————————————————————————————————— Разом: 208
Львівська область
1. Бориславський міський 3 м.Борислав
2. Бродівський районний 3 м.Броди
3. Буський районний 3 м.Буськ
4. Городоцький районний 4 м.Городок
5. Дрогобицький міський 7 м.Дрогобич
6. Дрогобицький районний 3 м.Дрогобич
7. Жидачівський районний 3 м.Жидачів
8. Жовківський районний 3 м.Жовква
9. Золочівський районний 3 м.Золочів
10. Кам'янсько-Бузький районний 3 м.Кам'янка-Бузька
11. Миколаївський районний 4 м.Миколаїв
12. Мостиський районний 3 м.Мостиська
13. Перемишлянський районний 3 м.Перемишляни
14. Пустомитівський районний 3 смт Пустомити
15. Радехівський районний 3 м.Радехів
16. Самбірський міський 3 м.Самбір
17. Самбірський районний 3 м.Самбір
18. Сколівський районний 3 м.Сколе
19. Сокальський районний 4 м.Сокаль
20. Старосамбірський районний 3 м.Старий Самбір
21. Стрийський міський 6 м.Стрий
22. Стрийський районний 4 м.Стрий
23. Трускавецький міський 3 м. Трускавець
24. Турківський районний 3 м.Турка
25. Червоноградський міський 6 м.Червоноград
26. Яворівський районний 5 м.Яворів
м.Львів
27. Галицький районний 9 м.Львів
28. Залізничний районний 11 м.Львів
29. Личаківський районний 8 м.Львів
30. Франківський районний 8 м.Львів
31. Шевченківський районний 9 м.Львів —————————————————————————————————————————————————————————————————— Разом: 139
Миколаївська область
1. Арбузинський районний 3 смт Арбузинка
2. Баштанський районний 4 м.Баштанка
3. Березанський районний 3 смт Березанка
4. Березнегуватський районний 2 смт Березнегувате
5. Братський районний 2 смт Братське
6. Веселинівський районний 3 смт Веселинове
7. Вознесенський міський 6 м.Вознесенськ
8. Вознесенський районний 4 м.Вознесенськ
9. Врадіївський районний 2 смт Врадіївка
10. Доманівський районний 3 смт Доманівка
11. Єланецький районний 2 смт Єланець
12. Жовтневий районний 4 м.Миколаїв
13. Казанківський районний 3 смт Казанка
14. Кривоозерський районний 3 смт Криве Озеро
15. Миколаївський районний 4 м.Миколаїв
16. Новобузький районний 3 м.Новий Буг
17. Новоодеський районний 3 м.Нова Одеса
18. Очаківський міський 2 м.Очаків
19. Очаківський районний 3 м.Очаків
20. Первомайський міський 7 м.Первомайськ
21. Первомайський районний 3 м.Первомайськ
22. Снігурівський районний 4 м.Снігурівка
23. Южноукраїнський міський 4 м.Южноукраїнськ
м.Миколаїв
24. Заводський районний 10 м.Миколаїв
25. Корабельний районний 8 м.Миколаїв
26. Ленінський районний 11 м.Миколаїв
27. Центральний районний 10 м.Миколаїв —————————————————————————————————————————————————————————————————— Разом: 116
Одеська область
1. Ананьївський районний 3 м.Ананьїв
2. Арцизький районний 3 м.Арциз
3. Балтський районний 3 м.Балта
4. Березівський районний 3 м.Березівка
5. Білгород-Дністровський міський 4 м.Білгород-
Дністровський
6. Білгород-Дністровський районний 4 м.Білгород-
Дністровський
7. Біляївський районний 6 м.Біляївка
8. Болградський районний 3 м.Болград
9. Великомихайлівський районний 2 смт Велика Михайлівка
10. Іванівський районний 2 смт Іванівка
11. Ізмаїльський міський 5 м.Ізмаїл
12. Ізмаїльський районний 3 м.Ізмаїл
13. Іллічівський міський 4 м.Іллічівськ
14. Кілійський районний 3 м.Кілія
15. Кодимський районний 3 м.Кодима
16. Комінтернівський районний 4 смт Комінтернівськ
17. Котовський міський 3 м.Котовськ
18. Котовський районний 3 м.Котовськ
19. Красноокнянський районний 2 смт Красні Окни
20. Любашівський районний 3 смт Любашівка
21. Миколаївський районний 2 смт Миколаївка
22. Овідіопольський районний 3 смт Овідіополь
23. Ренійський районний 3 м.Рені
24. Роздільнянський районний 4 м.Роздільна
25. Савранський районний 2 смт Саврань
26. Саратський районний 3 смт Сарата
27. Тарутинський районний 3 смт Тарутине
28. Татарбунарський районний 4 м.Татарбунари
28-1. Теплодарський міський 2 м.Теплодар
29. Фрунзівський районний 2 смт Фрунзівка
30. Ширяївський районний 3 смт Ширяєве
31. Южний міський 2 м.Южне
м.Одеса
32. Жовтневий районний 9 м.Одеса
33. Іллічівський районний 10 м.Одеса
34. Київський районний 13 м.Одеса
35. Ленінський районний 7 м.Одеса
36. Малиновський районний 10 м.Одеса
37. Приморський районний 12 м.Одеса
38. Суворовський районний 13 м.Одеса
39. Центральний районний 10 м.Одеса —————————————————————————————————————————————————————————————————— Разом: 183
Полтавська область
1. Великобагачанський районний 2 смт Велика Багачка
2. Гадяцький районний 3 м.Гадяч
3. Глобинський районний 3 м.Глобине
4. Гребінківський районний 3 м.Гребінка
5. Диканський районний 2 смт Диканька
6. Зіньківський районний 3 м.Зіньків
7. Карлівський районний 3 м.Карлівка
8. Кобеляцький районний 3 м.Кобеляки
9. Козельщинський районний 2 смт Козельщина
10. Комсомольський міський 5 м.Комсомольськ
11. Котелевський районний 2 смт Котельва
12. Кременчуцький районний 4 м.Кременчук
13. Лохвицький районний 3 м.Лохвиця
14. Лубенський міський 4 м.Лубни
15. Лубенський районний 3 м.Лубни
16. Машівський районний 2 смт Машівка
17. Миргородський міський 3 м.Миргород
18. Миргородський районний 3 м.Миргород
19. Новосанжарський районний 3 смт Нові Санжари
20. Оржицький районний 2 смт Оржиця
21. Пирятинський районний 3 м.Пирятин
22. Полтавський районний 5 м.Полтава
23. Решетилівський районний 2 смт Решетилівка
24. Семенівський районний 2 смт Семенівка
25. Хорольський районний 3 м.Хорол
26. Чорнухинський районний 2 смт Чорнухи
27. Чутівський районний 2 смт Чутове
28. Шишацький районний 2 смт Шишаки
м.Полтава
29. Київський районний 9 м.Полтава
30. Ленінський районний 6 м.Полтава
31. Октябрський районний 10 м.Полтава
м. Кременчук
32. Автозаводський районний 12 м.Кременчук
33. Крюківський районний 7 м.Кременчук —————————————————————————————————————————————————————————————————— Разом: 123
Рівненська область
1. Березнівський районний 3 смт Березне
2. Володимирецький районний 3 смт Володимирець
3. Гощанський районний 3 смт Гоща
3-1. Демидівський районний 2 смт Демидівка
4. Дубнівський міський 3 м.Дубно
5. Дубнівський районний 3 м.Дубно
6. Дубровицький районний 3 м.Дубровиця
7. Зарічненський районний 3 смт Зарічне
8. Здолбунівський районний 5 м.Здолбунів
9. Корецький районний 3 м.Корець
10. Костопільський районний 3 м.Костопіль
11. Кузнецовський міський 3 м.Кузнецовськ
12. Млинівський районний 3 смт Млинів
13. Острозький районний 3 м.Острог
14. Радивилівський районний 3 м.Радивилів
15. Рівненський міський 12 м.Рівне
16. Рівненський районний 5 м.Рівне
17. Рокитнівський районний 3 смт Рокитне
18. Сарненський районний 4 м.Сарни ————————————————————————————————————————————————————————————————— Разом: 70
Сумська область
1. Білопільський районний 5 м.Білопілля
2. Буринський районний 3 м.Буринь
3. Великописарівський районний 3 смт Велика Писарівка
4. Глухівський міський 3 м.Глухів
5. Глухівський районний 3 м.Глухів
6. Конотопський міський 7 м.Конотоп
7. Конотопський районний 3 м.Конотоп
8. Краснопільський районний 3 м.Краснопілля
9. Кролевецький районний 4 м.Кролевець
10. Лебединський районний 3 м.Лебедин
11. Липоводолинський районний 2 смт Липова Долина
12. Недригайлівський районний 2 смт Недригайлів
13. Охтирський міський 4 м.Охтирка
14. Охтирський районний 3 м.Охтирка
15. Путивльський районний 3 м.Путивль
16. Роменський міський 5 м.Ромни
17. Роменський районний 3 м.Ромни
18. Середино-Будський районний 3 м.Середина-Буда
19. Сумський районний 4 м.Суми
20. Тростянецький міський 3 м.Тростянець
21. Шосткинський міський 7 м.Шостка
22. Шосткинський районний 3 м.Шостка
23. Ямпільський районний 3 смт Ямпіль
м. Суми
24. Зарічний районний 10 м.Суми
25. Ковпаківський районний 10 м.Суми —————————————————————————————————————————————————————————————————— Разом: 102
Тернопільська область
1. Бережанський районний 4 м.Бережани
2. Борщівський районний 3 м.Борщів
3. Бучацький районний 3 м.Бучач
4. Гусятинський районний 4 смт Гусятин
5. Заліщицький районний 3 м.Заліщики
6. Збаразький районний 4 м.Збараж
7. Зборівський районний 3 м.Зборів
8. Козівський районний 3 смт Козова
9. Кременецький районний 4 м.Кременець
10. Лановецький районний 3 смт Ланівці
11. Монастириський районний 3 м.Монастириська
12. Підволочиський районний 3 смт Підволочиськ
13. Підгаєцький районний 2 м.Підгайці
14. Теребовлянський районний 3 м.Теребовля
15. Тернопільський міський 15 м.Тернопіль
16. Тернопільський районний 5 м.Тернопіль
17. Чортківський районний 5 м.Чортків
18. Шумський районний 3 смт Шумське —————————————————————————————————————————————————————————————————— Разом: 73
Харківська область
1. Балаклійський районний 7 м.Балаклія
2. Барвінківський районний 3 м.Барвінкове
3. Близнюківський районний 2 смт Близнюки
4. Богодухівський районний 3 м.Богодухів
5. Борівський районний 3 смт Борова
6. Валківський районний 3 м.Валки
7. Великобурлуцький районний 3 смт Великий Бурлук
8. Вовчанський районний 4 м. Вовчанськ
9. Дворічанський районний 2 смт Дворічна
10. Дергачівський районний 6 м. Дергачі
11. Зачепилівський районний 2 смт Зачепилівка
12. Зміївський районний 6 м.Зміїв
13. Золочівський районний 3 смт Золочів
14. Ізюмський міський 6 м. Ізюм
15. Ізюмський районний 2 м. Ізюм
16. Кегичівський районний 2 смт Кегичівка
17. Коломацький районний 2 м. Коломак
18. Красноградський районний 5 м. Красноград
19. Краснокутський районний 3 смт Краснокутськ
20. Куп'янський міський 7 м.Куп'янськ
21. Куп'янський районний 3 м.Куп'янськ
22. Лозівський міський 8 м.Лозова
23. Лозівський районний 3 м.Лозова
24. Люботинський міський 3 м.Люботин
25. Нововодолазький районний 3 смт Нова Водолага
26. Первомайський міський 5 м.Первомайський
27. Первомайський районний 3 м. Первомайський
28. Печенізький районний 2 смт Печеніги
29. Сахновщинський районний 2 смт Сахновщина
30. Харківський районний 10 м.Харків
31. Чугуївський міський 8 м.Чугуїв
32. Шевченківський районний 2 смт Шевченкове
м.Харків
33. Дзержинський районний 14 м.Харків
34. Жовтневий районний 11 м.Харків
35. Київський районний 12 м.Харків
36. Комінтернівський районний 10 м.Харків
37. Ленінський районний 12 м.Харків
38. Московський районний 12 м.Харків
39. Орджонікідзевський районний 10 м.Харків
40. Фрунзенський районний 9 м.Харків
41. Червонозаводський районний 10 м.Харків —————————————————————————————————————————————————————————————————— Разом: 226
Херсонська область
1. Бериславський районний 4 м. Берислав
2. Білозерський районний 4 смт Білозерка
3. Великолепетиський районний 3 смт Велика Лепетиха
4. Великоолександрівський районний 3 смт Велика
Олександрівка
5. Верхньорогачицький районний 2 смт Верхній Рогачик
6. Високопільський районний 2 смт Високопілля
7. Генічеський районний 6 м.Генічеськ
8. Голопристанський районний 4 м.Гола Пристань
9. Горностаївський районний 2 смт Горностаївка
10. Іванівський районний 2 смт Іванівка
11. Каланчацький районний 2 смт Каланчак
12. Каховський міський 3 м.Каховка
13. Каховський районний 4 м.Каховка
14. Нижньосірогозький районний 2 смт Нижні Сірогози
15. Нововоронцовський районний 2 смт Нововоронцовка
16. Новотроїцький районний 3 смт Новотроїцьке
17. Новокаховський міський 5 м.Нова Каховка
18. Скадовський районний 4 м.Скадовськ
19. Цюрупинський районний 4 м.Цюрупинськ
20. Чаплинський районний 3 смт Чаплинка
м. Херсон
21. Дніпровський районний 9 м.Херсон
22. Комсомольський районний 9 м.Херсон
23. Суворовський районний 10 м.Херсон —————————————————————————————————————————————————————————————————— Разом: 92
Хмельницька область
1. Білогірський районний 2 смт Білогір'я
2. Віньковецький районний 2 смт Віньківці
3. Волочиський районний 3 м.Волочиськ
4. Городоцький районний 3 м.Городок
5. Деражнянський районний 3 смт Деражня
6. Дунаєвецький районний 4 м.Дунаївці
7. Ізяславський районний 4 м.Ізяслав
8. Кам'янець-Подільський міський 7 м.Кам'янець-
Подільський
9. Кам'янець-Подільський районний 3 м.Кам'янець-
Подільський
10. Красилівський районний 3 м.Красилів
11. Летичівський районний 2 смт Летичів
12. Нетішинський міський 3 м.Нетішин
13. Новоушицький районний 2 м.Нова Ушиця
14. Полонський районний 3 м.Полонне
15. Славутський міський 3 м.Славута
16. Славутський районний 3 м.Славута
17. Старокостянтинівський районний 4 м.Старокостянтинів
18. Старосинявський районний 2 смт Стара Синява
19. Теофіпольський районний 2 смт Теофіполь
20. Хмельницький міський 15 м.Хмельницький
21. Хмельницький районний 3 м.Хмельницький
22. Чемеровецький районний 3 смт Чемерівці
23. Шепетівський міський 4 м.Шепетівка
24. Шепетівський районний 3 м.Шепетівка
25. Ярмолинецький районний 3 смт Ярмолинці —————————————————————————————————————————————————————————————————— Разом: 89
Черкаська область
1. Ватутінський міський 3 м.Ватутіне
2. Городищенський районний 3 м.Городище
3. Драбівський районний 2 смт Драбів
4. Жашківський районний 3 м.Жашків
5. Звенигородський районний 4 м.Звенигородка
6. Золотоніський міський 3 м.Золотоноша
7. Золотоніський районний 3 м.Золотоноша
8. Кам'янський районний 3 м.Кам'янка
9. Канівський міський 3 м.Канів
10. Канівський районний 2 м.Канів
11. Катеринопільський районний 2 смт Катеринопіль
12. Корсунь-Шевченківський районний 3 м.Корсунь-
Шевченківський
13. Лисянський районний 2 смт Лисянка
14. Маньківський районний 2 смт Маньківка
15. Монастирищенський районний 2 м.Монастирище
16. Смілянський міський 6 м.Сміла
17. Смілянський районний 3 м.Сміла
18. Тальнівський районний 3 м.Тальне
19. Уманський міський 8 м.Умань
20. Уманський районний 3 м.Умань
21. Христинівський районний 3 м.Христинівка
22. Черкаський районний 5 м.Черкаси
23. Чигиринський районний 2 м.Чигирин
24. Чорнобаївський районний 3 смт Чорнобай
25. Шполянський районний 3 м.Шпола
м. Черкаси
26. Придніпровський районний 11 м.Черкаси
27. Соснівський районний 10 м.Черкаси —————————————————————————————————————————————————————————————————— Разом: 100
Чернівецька область
1. Вижницький районний 3 м.Вижниця
2. Герцаївський районний 2 м.Герца
3. Глибоцький районний 3 смт Глибока
4. Заставнівський районний 3 м.Заставна
5. Кельменецький районний 3 смт Кельменці
6. Кіцманський районний 3 м.Кіцмань
7. Новоселицький районний 3 м.Новоселиця
8. Путильський районний 2 смт Путила
9. Сокирянський районний 3 м.Сокиряни
10. Сторожинецький районний 4 м.Сторожинець
11. Хотинський районний 3 м.Хотин
м.Чернівці
12. Ленінський районний 8 м.Чернівці
13. Першотравневий районний 6 м.Чернівці
14. Садгірський районний 4 м.Чернівці —————————————————————————————————————————————————————————————————— Разом: 50
Чернігівська область
1. Бахмацький районний 5 м.Бахмач
2. Бобровицький районний 3 м.Бобровиця
3. Борзнянський районний 3 м.Борзна
4. Варвинський районний 2 смт Варва
5. Городнянський районний 3 м.Городня
6. Ічнянський районний 3 м.Ічня
7. Козелецький районний 4 смт Козелець
8. Коропський районний 3 смт Короп
9. Корюківський районний 3 м.Корюківка
10. Куликівський районний 2 смт Куликівка
11. Менський районний 3 м.Мена
12. Ніжинський міський 6 м.Ніжин
13. Ніжинський районний 3 м.Ніжин
14. Новгород-Сіверський районний 3 м.Новгород-Сіверський
15. Носівський районний 3 м.Носівка
16. Прилуцький міський 6 м.Прилуки
17. Прилуцький районний 3 м.Прилуки
18. Ріпкинський районний 3 смт Ріпки
19. Семенівський районний 3 м.Семенівка
20. Сосницький районний 2 смт Сосниця
21. Срібнянський районний 2 смт Срібне
22. Талалаївський районний 2 смт Талалаївка
23. Чернігівський районний 4 м.Чернігів
24. Щорський районний 3 м.Щорс
м.Чернігів
25. Деснянський районний 11 м.Чернігів
26. Новозаводський районний 9 м.Чернігів —————————————————————————————————————————————————————————————————— Разом: 97
м.Київ
1. Ватутінський районний 18 м.Київ
2. Дарницький районний 14 м.Київ
3. Дніпровський районний 16 м.Київ
4. Жовтневий районний 12 м.Київ
5. Залізничний районний 15 м.Київ
6. Ленінградський районний 16 м.Київ
7. Мінський районний 17 м.Київ
8. Московський районний 14 м.Київ
9. Печерський районний 10 м.Київ
10. Подільський районний 11 м.Київ
11. Радянський районний 12 м.Київ
12. Старокиївський районний 10 м.Київ
13. Харківський районний 13 м.Київ
14. Шевченківський районний 15 м.Київ ————————————————————————————————————————————————————————————————— Разом: 193
м. Севастополь
1. Балаклавський районний 5 м.Севастополь
2. Гагарінський районний 10 м.Севастополь
3. Ленінський районний 11 м.Севастополь
4. Нахімовський районний 8 м.Севастополь —————————————————————————————————————————————————————————————————— Разом: 34
( Мережа та кількісний склад суддів із змінами, внесеними згідно
з Указами Президента N 1207/97 від 30.10.97, N 1341/97 від
09.12.97, N 832/98 від 31.07.98, N 771/2000 від 07.06.2000 )

Глава адміністрації
Президента України Д.ТАБАЧНИК



вгору