Документ 62-86-п, поточна редакція — Прийняття від 20.02.1986

                                                          
РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
І УКРАЇНСЬКА РЕСПУБЛІКАНСЬКА РАДА
ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК
П О С Т А Н О В А
від 20 лютого 1986 р. N 62
Київ
Про занесення на Республіканську дошку пошани
на Виставці досягнень народного господарства
Української РСР колективів об'єднань, підприємств
і організацій промисловості, будівництва,
транспорту, сільського господарства та інших
галузей народного господарства

Рада Міністрів Української РСР і Українська республіканська
рада професійних спілок п о с т а н о в л я ю т ь:
1. За досягнення високих результатів у соціалістичному
змаганні за успішне виконання плану 1985 року і завдань
одинадцятої п'ятирічки, гідну зустріч XXVII з'їзду КПРС занести на
Республіканську дошку пошани на Виставці досягнень народного
господарства Української РСР колективи:
по електроенергетиці
Ворошиловградської ДРЕС імені 60-річчя ГОЕЛРО
Запорізької ДРЕС імені XXV з'їзду КПРС
тресту "Південенергомонтаж", м. Київ
управління будівництва Ровенської атомної електростанції
по вугільній, нафтовій і газовій промисловості
виробничого об'єднання "Ровенькиантрацит", Ворошвловградська
область
виробничого об'єднання "Павлоградвугілля", Дніпропетровська
область
ордена Леніна шахти імені О.Ф. Засядька виробничого
об'єднання "Донецьквугілля"
ордена Трудового Червоного Прапора шахти імені С.М. Кірова
виробничого об'єднання "Стахановвугілля", Ворошиловградська
область
третього шахтопрохідницького будівельного управління
"Донецькшахтопроходка" комбінату "Донецькшахтобуд"
Центральної збагачувальної фабрики "Курахівська" виробничого
об'єднання "Донецьквуглезбагачення"
шахти імені М. Горького виробничого об'єднання
"Донецьквугілля"
шахти "Красногвардійська" виробничого об'єднання
"Макіїввугілля", Донецька область
шахти імені РСЧА виробничого об'єднання "Добропіллявугілля",
Донецька область
шахти "Юний комунар" виробничого об'єднання
"Орджонікідзевугілля", Донецька область
шахти "Московська" виробничого об'єднання
"Шахтарськантрацит", Донецька область
шахти "Зоря" виробничого об'єднання "Торезантрацит", Донецька
область
шахти "Україна" виробничого об'єднання "Ворошиловградвугілля"
шахти імені Д.Ф. Мельникова виробничого об'єднання
"Лисичанськвугілля", Ворошиловградська область
шахти "Горіховська" виробничого об'єднання
"Краснодонвугілля", Ворошиловградська область
шахти "Міусинська" імені 50-річчя Великої Жовтневої
соціалістичної революції виробничого об'єднання "Донбасантрацит",
Ворошиловградська область
шахти імені 60-річчя СРСР виробничого об'єднання
"Свердловантрацит", Ворошиловградська область
шахти імені 50-річчя Великої Жовтневої соціалістичної
революції виробничого об'єднання "Укрзахідвугілля", Львівська
область
шахтобудівельного управління тресту "Стахановшахтобуд"
комбінату "Ворошиловградшахтобуд"
шахтобудівельного управління N 2 комбінату "Дніпрошахтобуд",
Дніпропетровська область
виробничого об'єднання по бурінню "Укрбургаз" м. Красноград
Харківської області
Охтирського нафтогазовидобувного управління виробничого
об'єднання "Укрнафта", Сумська область
полтавського ордена Трудового Червоного Прапора виробничого
геологічного об'єднання по розвідуванню на нафту і газ
"Полтавнафтогазгеологія"
Київського експериментально-механічного заводу всесоюзного
промислового об'єднання "Союзтранспрогрес"
по чорній і кольоровій металургії
Ватутінського вогнетривкого комбінату, Черкаська область
Великоанадольського вогнетривкого комбінату, Донецька область
Ворошиловградського трубного заводу імені Якубовського
Дніпропетровського коксохімічного заводу імені М.І. Калініна
Дніпровського ордена Леніна алюмінієвого заводу імені
С.М. Кірова, м. Запоріжжя
Дніпровського ордена "Знак Пошани" електродного заводу імені
50-річчя Радянської України, м. Запоріжжя
Запорізького заводу металевих виробів імені XXVI з'їзду КПРС
Керченського металургійного заводу імені П.Л. Войкова,
Кримська область
Костянтинівського металургійного заводу імені М.В. Фрунзе,
Донецька область
Київського заводу металевих виробів імені Письменного
кримського виробничого об'єднання "Вторчормет"
Криворізького центрального рудоремонтного заводу
гірничо-збагачувального устаткування імені 60-річчя СРСР,
Дніпропетровська область
Овруцького рудоуправління промислового об'єднання
"Вогнетривнеруд", Житомирська область
ордена "Знак Пошани" рудоуправління імені В.І. Леніна
виробничого об'єднання "Кривбасруда", м. Кривий Ріг
Дніпропетровської області
спеціалізованого виробничого комбінату
"Кривбасшахтопроходка", м. Кривий Ріг Дніпропетровської області
спеціалізованого тресту по ремонту металургійних печей і
устаткування "Донбасдомнаремонт", м. Донецьк
спеціалізованого тресту по ремонту, монтажу, налагоджуванню
та проектуванню енергетичного устаткування "Укренергочормет",
м. Харків
по хімічній і нафтохімічній промисловості
та виробництву мінеральних добрив
Дрогобицького ордена Трудового Червоного Прапора
нафтопереробного заводу, Львівська область
київського виробничого об'єднання "Червоний гумовик"
Київського заводу замовних хімічних реактивів, індикаторів та
аналітичних препаратів
сєверодонецького виробничого об'єднання "Склопластик" імені
60-річчя Великої Жовтневої соціалістичної революції,
Ворошиловградська область
сумського ордена Леніна виробничого об'єднання "Хімпром"
імені 50-річчя Великої Жовтневої соціалістичної революції
по машинобудуванню і металообробці
бердичівського верстатобудівного заводу "Комсомолець",
Житомирська область
вінницького виробничого об'єднання "Термінал"
виробничого об'єднання "Чернівцілегмаш"
виробничого об'єднання "Харківський електромеханічний завод"
Ворошиловградського заводу автомобільних клапанів
Дніпровського ордена Жовтневої Революції і ордена Трудового
Червоного Прапора машинобудівного заводу імені В.І. Леніна,
м. Дніпропетровськ
донецького дослідного заводу "Еталон"
дніпропетровського заводу "Електропобутприлад"
Запорізького спеціалізованого підприємства централізованого
технічного обслуговування обчислювальної техніки атомних
електростанцій
івано-франківського виробничого об'єднання "Геофізприлад"
Ізюмського ордена Трудового Червоного Прапора
приладобудівного заводу імені Ф.Е. Дзержинського, Харківська
область
київського заводу "Радіовимірювач"
Київського ордена Жовтневої Революції виробничого об'єднання
імені С.П. Корольова
київського заводу продовольчих автоматів "Київпродмаш"
київського виробничого об'єднання полімерного машинобудування
"Більшовик"
Київського виробничого об'єднання реле та автоматики
кіровоградського ордена "Знак Пошани" заводу "Гідросила"
імені XXV з'їзду КПРС
Львівського ордена Жовтневої Революції і ордена Трудового
Червоного Прапора виробничого об'єднання імені В.І. Леніна
Луцького електроапаратного заводу імені XXV з'їзду КПРС
Монастирищенського ордена Трудового Червоного Прапора
машинобудівного заводу імені 60-річчя Жовтня, Черкаська область
Мукачівського заводу комплектних лабораторій, Закарпатська
область
Одеського ордена Трудового Червоного Прапора
верстатобудівного виробничого об'єднання
Первомайського машинобудівного заводу імені 60-річчя СРСР,
Миколаївська область
Полтавського машинобудівного заводу м'ясного устаткування
ровенського ордена Дружби народів дослідного заводу
сільськогосподарського машинобудування "Ровносільмаш" імені XXVI
з'їзду КПРС
сєверодонецького ордена Трудового Червоного Прапора
науково-виробничого об'єднання "Імпульс" імені XXV з"їзду КПРС,
Ворошиловградська область
Сімферопольського електромашинобудівного заводу
сумського ордена Трудового Червоного Прапора виробничого
об'єднання "Електрон" імені 50-річчя ВЛКСМ
Харківського виробничого верстатобудівного об'єднання
харківського моторобудівного виробничого об'єднання
Хмельницького заводу тракторних агрегатів
Херсонського суднобудівного виробничого об'єднання імені
60-річчя Ленінського комсомолу
Чернігівського заводу автомобільних запасних частин
Чорноморського двічі ордена Леніна, ордена Жовтневої
Революції і ордена Трудового Червоного Прапора УРСР суднобудівного
заводу, м. Миколаїв
по лісовій та деревообробній промисловості
Білопільської меблевої фабрики, Сумська область
прикарпатського меблевого комбінату імені 50-річчя Великої
Жовтневої соціалістичної революції, Івано-Франківська область
Самбірського меблевого комбінату, Львівська область
по промисловості будівельних матеріалів
виробничого об'єднання "Донецькнерудпром"
Ворошиловградського ливарно-механічного заводу
Івано-Франківського цементно-шиферного комбінату
Кам'янець-Подільського комбінату в'яжучих і облицьовувальних
матеріалів, Хмельницька область
Луцького картонно-руберойдового заводу імені XXV з'їзду КПРС
по легкій промисловості
Житомирського льонокомбінату імені 60-річчя Великої Жовтневої
соціалістичної революції
київської базової експериментальної трикотажної фабрики
"Киянка"
київського ордена Трудового Червоного Прапора виробничого
експериментального взуттєвого об'єднання "Київ" імені 50-річчя
Великої Жовтневої соціалістичної революції
Коростенського фарфорового заводу імені Ф.Е. Дзержинського,
Житомирська область
Луцького шовкового комбінату імені 60-річчя Радянської
України
Тернопільського ордена Трудового Червоного Прапора
бавовняного комбінату імені 60-річчя Великої Жовтневої
соціалістичної революції
харківського ордена "Знак Пошани" виробничого швейного
об'єднання "Дитячий одяг"
харківського виробничого шкіряного об'єднання "Більшовик"
по агропромисловому комплексу
Вінницького виробничого об'єднання молочної промисловості
Гонорівського цукрового заводу імені 60-річчя СРСР, Вінницька
область
колгоспу "Маяк", Вінницький район Вінницької області
ордена "Знак Пошани" колгоспу "Дружба", Хмільницький район
Вінницької області
колгоспу "Дружба", Любомльський район Волинської області
Маневицького лісгоспзагу, Волинська область
колгоспу "Україна", Біловодський район Ворошиловградської
області
колгоспу імені О.В. Суворова, Магдалинівський район
Дніпропетровської області
птахофабрики "Орельська", Царичанський район
Дніпропетровської області
Нікопольського виробничого рибокомбінату, Дніпропетровська
область
Єнакіївського м'ясокомбінату, Донецька область
колгоспу "Правда", Ясинуватський район Донецької області
ордена Трудового Червоного Прапора радгоспу "Берестовий"
імені 50-річчя Великого Жовтня, Костянтинівський район Донецької
області
Житомирського обласного виробничого рибокомбінату
радгоспу імені М. Горького, Червоноармійський район
Житомирської області
колгоспу "Шлях Ілліча", Овруцький район Житомирської області
колгоспу "Зоря комунізму", Перечинський район Закарпатської
області
колгоспу імені Карла Маркса, Тячівський район Закарпатської
області
колгоспу імені XX з'їзду КПРС, Якимівський район Запорізької
області
ордена Леніна колгоспу імені В.І. Леніна, Гуляйпільський
район Запорізької області
колгоспу імені Ф.Е. Дзержинського, Снятинський район
Івано-Франківської області
дослідного господарства "Новоселки" науково-виробничого
плодорозсадницького об'єднання, Київська область
Київського виробничого об'єднання хлібопекарної промисловості
колгоспу імені В.І. Леніна, Бородянський район Київської
області
пересувної механізованої колони N 20 Березанського сільського
домобудівного комбінату, Київська область
радгоспу імені 50-річчя Великої Жовтневої соціалістичної
революції, Києво-Святошинський район Київської області
спеціалізованої пересувної механізованої колони N 530 тресту
"Бориспільсільбуд", Київська область
Українського державного головного проектно-розвідувального і
науково-дослідного інституту "Укрдіпроводгосп", м. Київ
радгоспу "Маріампільський", Петрівський район Кіровоградської
області
ордена Трудового Червоного Прапора радгоспу "П'ятиозерний"
Красноперекопський район Кримської області
транспортного рефрижератора "Таганрозька затока" виробничого
об'єднання "Південрибхолодфлот", м. Севастополь
колгоспу імені М.О. Щорса, Перемишлянський район Львівської
області
колгоспу імені 60-річчя Радянської України, Буський район
Львівської області
львівського виробничого об'єднання кондитерської
промисловості "Світоч"
колгоспу "Росія", Первомайський район Миколаївської області
ордена Трудового Червоного Прапора радгоспу "Акмечетські
Ставки", Доманівський район Миколаївської області
радгоспу імені XXV з'їзду КПРС, Жовтневий район Миколаївської
області
колгоспу імені М.І. Кутузова, Кілійський район Одеської
області
колгоспу "Маяк", Красноокнянський район Одеської області
колгоспу імені Ілліча, Лохвицький район Полтавської області
Полтавського комбінату хлібопродуктів
колгоспу "Першотравневий", Дубнівський район Ровенської
області
ордена Леніна колгоспу імені В.І. Леніна, Білопільський район
Сумської області
колгоспу "Поділля", Тернопільський район Тернопільської
області
ордена Жовтневої Революції колгоспу імені С.М. Кірова,
Золочівський район Харківської області
ордена Леніна колгоспу імені М. Горького, Сахновщинський
район Харківської області
будівельно-монтажного управління N 96 управління будівництва
зрошувальних систем в південних областях УРСР "Укрводбуд",
Херсонська область
колгоспу "Україна", Нововоронцовський район Херсонської
області
колгоспу "Шлях до комунізму", Кам'янець-Подільський район
Хмельницької області
Кам'янець-Подільського комбінату хлібопродуктів, Хмельницька
область
Славутської міжгосподарської пересувної механізованої колони
N 17, Хмельницька область
колгоспу "Великий Жовтень" Тальнівський район Черкаської
області
колгоспу "Перемога" Городищенський район Черкаської області
Черкаського міського молочного заводу
черкаського тресту "Агрошляхбуд"
ордена Трудового Червоного Прапора колгоспу імені
В.І. Леніна, Кіцманський район Чернівецької області
колгоспу "Іскра", Кельменецький район Чернівецької області
колгоспу "Правда", Коропський район Чернігівської області
по транспорту і зв'язку
Гайворонського спеціалізованого кар'єру, Кіровоградська
область
Дніпропетровської ремонтно-експлуатаційної бази флоту
Головрічфлоту УРСР
Львівського автотранспортного підприємства 31402 Львівського
обласного виробничого об'єднання пасажирського автотранспорту
Мар'їнського шиноремонтного заводу республіканського
промислового об'єднання "Укравторемонт", Донецька область
Нікопольської дільниці енергопостачання Криворізького
відділення Придніпровської залізниці
Полтавського авіапідприємства Українського управління
цивільної авіації
станції Самбір Львівського відділення Львівської залізниці
тресту по будівництву і реконструкції автомобільних шляхів
"Київшляхбуд-2"
теплохода "Ернст Тельман" Чорноморського морського
пароплавства
Хмельницького обласного виробничо-технічного управління
зв'язку
Ялтинського міського виробничо-технічного вузла зв'язку,
Кримська область
по будівництву
будівельного управління N 9 тресту "Рубіжанськхімбуд"
комбінату "Ворошиловградхімбуд"
будівельно-монтажного поїзду "Укртюменьжитлобуд" комбінату
"Харківжитлобуд"
Донецького заводу металевих конструкцій
Кременчуцького домобудівного комбінату N 3 комбінату
"Полтавпромбуд"
Макіївського спеціалізованого управління екскавації тресту
"Донбасекскавація", Донецька область
Нікопольського заводу залізобетонних конструкцій N 27
республіканського промислового об'єднання "Укрважбудіндустрія",
Дніпропетровська область
ордена Трудового Червоного Прапора домобудівного комбінату
N 1 імені Комсомолу України Головкиївміськбуду
тресту "Ялтаміськжитлобуд" комбінату "Кримспецбуд"
Черкаського спеціалізованого управління N 30 тресту
"Промтехмонтаж-2"
по торгівлі
комбінату громадського харчування "Машинобудівник",
м. Дніпропетровськ
Тисменицького районного споживчого товариства,
Івано-Франківська область
по місцевій промисловості, житлово-комунальному
господарству, побутовому обслуговуванню населення
Дарницького трамвайного ремонтно-експлуатаційного депо,
м. Київ
Запорізького обласного ремонтно-будівельного тресту київської
фірми побутових послуг "Світанок"
Тернопільського районного комбінату побутового обслуговування
населення, Тернопільська область
Фабрики художніх виробів імені Лесі Українки, м. Черкаси
по наукових установах і вищих учбових закладах
Дніпропетровського ордена Трудового Червоного Прапора
хіміко-технологічного інституту імені Ф.Е. Дзержинського
Інституту металофізики Академії наук УРСР, м. Київ
Інституту фізико-органічної хімії і вуглехімії Академії наук
УРСР, м. Донецьк
Львівського ордена Леніна політехнічного інституту імені
Ленінського комсомолу
ордена Трудового Червоного Прапора науково-дослідного
інституту тваринництва Лісостепу і Полісся УРСР Південного
відділення ВАСГНІЛ, м. Харків
по культурі, освіті, охороні, здоров'я та
інших галузях
головної редакції інформації Республіканського телебачення,
м. Київ
Кримського академічного російського драматичного театру імені
М. Горького, м. Сімферополь
об'єднання санаторно-курортних закладів курорту "Куяльник"
м. Одеса
обласної книжкової друкарні управління у справах видавництв,
поліграфії і книжкової торгівлі Дніпропетровського облвиконкому
ордена Трудового Червоного Прапора Видавництва політичної
літератури України, м. Київ
республіканського будинку радіомовлення і звукозапису,
м. Київ
середнього професійно-технічного училища N 27, м. Куп'янськ
Харківської області
управління "Київелектропостачзбут"
управління "Одесхімпостачзбут"
Херсонської обласної лікарні.
2. Вручення колективам об'єднань, підприємств і організацій,
колгоспів і радгоспів свідоцтв про занесення на Республіканську
дошку пошани проводиться міністрами, головами державних комітетів
і керівниками відомств УРСР, головами облвиконкомів, Київського і
Севастопольського міськвиконкомів та їх заступниками, головами і
секретарями республіканських комітетів, обласних і Київської
міської рад профспілок.
Рада Міністрів Української РСР і Українська республіканська
рада професійних спілок гаряче поздоровляють колективи об'єднань,
підприємств і організацій, колгоспів і радгоспів, які досягли
високих результатів у соціалістичному змаганні за успішне
виконання плану 1985 року і завдань одинадцятої п'ятирічки, гідну
зустріч XXVII з'їзду КПРС, і висловлюють впевненість у тому, що
робітники, колгоспники, інтелігенція, всі трудящі республіки,
виконуючи рішення квітневого і жовтневого (1985 р.) Пленумів ЦК
КПРС, внесуть вагомий вклад у всенародну боротьбу за успішне
виконання планів 1986 року і дванадцятої п'ятирічки, дальше
зміцнення економічної могутності нашої Батьківщини.

Голова
Ради Міністрів Української РСР О.ЛЯШКО
Голова Української
республіканської ради
професійних спілок В.СОЛОГУБ
Інд. 26



вгору