Документ 45-XIV, поточна редакція — Редакція від 10.01.2002, підстава - 2911-III

                                                          
П О С Т А Н О В А
ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
Про обрання народних депутатів України
членами комітетів Верховної Ради України
чотирнадцятого скликання
( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1998, N 40-41, ст.254 )
( Із змінами, внесеними згідно з Постановами ВР
N 80-XIV ( 80-14 ) від 08.09.98, ВВР, 1998, N 42, ст.267
N 152-XIV ( 152-14 ) від 02.10.98, ВВР, 1998, N 46-47, ст.289
N 153-XIV ( 153-14 ) від 02.10.98, ВВР, 1998, N 46-47, ст.290
N 247-XIV ( 247-14 ) від 17.11.99, ВВР, 1998, N 52, ст.331
N 259-XIV ( 259-14 ) від 19.11.98, ВВР, 1998, N 52, ст.335
N 260-XIV ( 260-14 ) від 19.11.98, ВВР, 1999, N 1, ст.9
N 261-XIV ( 261-14 ) від 20.11.98, ВВР, 1999, N 1, ст.10
N 405-XIV ( 405-14 ) від 02.02.99, ВВР, 1999, N 9-10, ст.75
N 406-XIV ( 406-14 ) від 02.02.99, ВВР, 1999, N 9-10, ст.76
N 407-XIV ( 407-14 ) від 02.02.99, ВВР, 1999, N 9-10, ст.77
N 447-XIV ( 447-14 ) від 18.02.99, ВВР, 1999, N 16, ст.102
N 448-XIV ( 448-14 ) від 18.02.99, ВВР, 1999, N 16, ст.103
N 449-XIV ( 449-14 ) від 18.02.99, ВВР, 1999, N 16, ст.104
N 451-XIV ( 451-14 ) від 18.02.99, ВВР, 1999, N 16, ст.105
N 489-XIV ( 489-14 ) від 17.03.99, ВВР, 1999, N 17, ст.134
N 492-XIV ( 492-14 ) від 17.03.99, ВВР, 1999, N 17, ст.136
N 545-XIV ( 545-14 ) від 24.03.99, ВВР, 1999, N 18, ст.162
N 567-XIV ( 567-14 ) від 06.04.99, ВВР, 1999, N 18, ст.165
N 572-XIV ( 572-14 ) від 07.04.99, ВВР, 1999, N 18, ст.168
N 857-XIV ( 857-14 ) від 08.07.99, ВВР, 1999, N 35, ст.307
N 983-XIV ( 983-14 ) від 15.07.99, ВВР, 1999, N 42-43, ст.383
N 1236-XIV ( 1236-14 ) від 18.11.99, ВВР, 1999, N 51, ст.461
N 1237-XIV ( 1237-14 ) від 18.11.99, ВВР, 1999, N 51, ст.462
N 1488-III ( 1488-14 ) від 22.02.2000, ВВР, 2000, N 17, ст.126 )
( Додатково див. Постанови ВР
N 1471-III ( 1471-14 ) від 22.02.2000, ВВР, 2000, N 17, ст.124
N 1472-III ( 1472-14 ) від 22.02.2000, ВВР, 2000, N 17, ст.125
N 1507-III ( 1507-14 ) від 02.03.2000, ВВР, 2000, N 18, ст.140
N 1531-III ( 1531-14 ) від 02.03.2000, ВВР, 2000, N 20, ст.153
N 1542-III ( 1542-14 ) від 16.03.2000, ВВР, 2000, N 21, ст.166
N 1543-III ( 1543-14 ) від 16.03.2000, ВВР, 2000, N 21, ст.167
N 1575-III ( 1575-14 ) від 23.03.2000, ВВР, 2000, N 22, ст.175
N 1624-III ( 1624-14 ) від 06.04.2000, ВВР, 2000, N 27, ст.219
N 1676-III ( 1676-14 ) від 20.04.2000, ВВР, 2000, N 31, ст.252
N 1787-III ( 1787-14 ) від 08.06.2000, ВВР, 2000, N 36, ст.306
N 1934-III ( 1934-14 ) від 14.09.2000, ВВР, 2000, N 42, ст.359
N 2003-III ( 2003-14 ) від 05.10.2000, ВВР, 2000, N 48, ст.417
N 2004-III ( 2004-14 ) від 05.10.2000, ВВР, 2000, N 48, ст.418
N 2216-III ( 2216-14 ) від 18.01.2001, ВВР, 2001, N 11, ст.61
N 2218-III ( 2218-14 ) від 18.01.2001, ВВР, 2001, N 11, ст.63
N 2252-III ( 2252-14 ) від 06.02.2001, ВВР, 2001, N 15, ст.75
N 2253-III ( 2253-14 ) від 06.02.2001, ВВР, 2001, N 17, ст.81
N 2386-III ( 2386-14 ) від 19.04.2001, ВВР, 2001, N 23, ст.119
N 2387-III ( 2387-14 ) від 19.04.2001, ВВР, 2001, N 23, ст.120
N 2388-III ( 2388-14 ) від 19.04.2001, ВВР, 2001, N 23, ст.121
N 2764-III ( 2764-14 ) від 18.10.2001, ВВР, 2002, N 6, ст.46
N 2765-III ( 2765-14 ) від 18.10.2001, ВВР, 2002, N 6, ст.47
N 2911-III ( 2911-14 ) від 10.01.2002, ВВР, 2002, N 15, ст.110 )

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
Обрати членами комітетів Верховної Ради України
чотирнадцятого скликання таких народних депутатів України:
Комітет з питань правової реформи
АНІЩУК Володимир Васильович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
БЕСПАЛИЙ Борис Якович - народний депутат від багатомандатного
загальнодержавного виборчого округу, НДП, фракція
Народно-демократичної партії;
ЗВАРИЧ Роман Михайлович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НРУ, фракція
Народного руху України;
КІВАЛОВ Сергій Васильович - народний депутат від виборчого
округу N 135, Одеська область, позафракційний;
КОЛІУШКО Ігор Борисович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НДП, фракція
Народно-демократичної партії;
КУЧЕРЕНКО Валерій Михайлович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
ЛАВРИНЕНКО Микола Федорович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, виборчий
блок Соціалістичної та Селянської партій України, фракція блоку
Соціалістичної та Селянської партій України;
ЛАВРИНОВИЧ Олександр Володимирович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НРУ, фракція
Народного руху України;
ОНОПЕНКО Василь Васильович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, СДПУ(о),
фракція Соціал-демократичної партії України (об'єднаної);
ПЕРЕСУНЬКО Сергій Іванович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, СДПУ(о),
фракція Соціал-демократичної партії України (об'єднаної);
ПЕТРОВ Віктор Борисович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
РАЙКОВСЬКИЙ Броніслав Станіславович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
РОМОВСЬКА Зорислава Василівна - народний депутат від
виборчого округу N 122, Львівська область, позафракційний;
СИМОНЕНКО Петро Миколайович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
СТЕЦЬКІВ Тарас Степанович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НДП, фракція
Народно-демократичної партії;
ФІЛЕНКО Володимир Пилипович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НДП, фракція
Народно-демократичної партії;
ЧИВЮК Микола Васильович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
ШИШКІН Віктор Іванович - народний депутат від виборчого
округу N 133, Одеська область, фракція "Громада";
ЮЩИК Олексій Іванович - народний депутат від багатомандатного
загальнодержавного виборчого округу, виборчий блок Соціалістичної
та Селянської партій України, фракція блоку Соціалістичної та
Селянської партій України.
Комітет з питань державного будівництва, місцевого
самоврядування та діяльності рад
АНДРЕСЮК Борис Павлович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, фракція
Соціал-демократичної партії України (об'єднаної);
БЕЗСМЕРТНИЙ Роман Петрович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НДП, фракція
Народно-демократичної партії;
ДАЙНЕКО Леонід Іванович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
ДОВГАНЬ Костянтин Васильович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, виборчий
блок Соціалістичної та Селянської партій України, фракція блоку
Соціалістичної та Селянської партій України;
ІЩЕНКО Олексій Максимович - народний депутат від виборчого
округу N 96, Київська область, фракція Народно-демократичної
партії;
КЛЮЧКОВСЬКИЙ Юрій Богданович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НРУ, фракція
Народного руху України;
КОВАЛЬ Вячеслав Станіславович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НРУ, фракція
Народного руху України;
ЛАЗАРЕНКО Павло Іванович - народний депутат від виборчого
округу N 40, Дніпропетровська область, фракція "Громада";
МАСЕНКО Олександр Миколайович - народний депутат від
виборчого округу N 147, Полтавська область, фракція Комуністичної
партії України;
МАТВЄЄВ Валентин Григорович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
МОІСЕЄНКО Володимир Миколайович - народний депутат від
виборчого округу N 53, Донецька область, фракція Комуністичної
партії України;
МОКРОУСОВ Анатолій Олексійович - народний депутат від
виборчого округу N 213, м. Київ, фракція Соціал-демократичної
партії України (об'єднаної);
ПЕЙГАЛАЙНЕН Анатолій Володимирович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
ПЛЮЩ Іван Степанович - народний депутат від багатомандатного
загальнодержавного виборчого округу, НДП, фракція
Народно-демократичної партії;
ПОНОМАРЕНКО Георгій Григорович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
РАХАНСЬКИЙ Анатолій Варфоломійович - народний депутат від
виборчого округу N 4, Автономна Республіка Крим, позафракційний;
РИБАК Володимир Васильович - народний депутат від виборчого
округу N 45, Донецька область, фракція Народно-демократичної
партії;
СИДОРЧУК Михайло Юрійович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, ПСПУ,
фракція Прогресивної соціалістичної партії України;
ЧИЧКАНОВ Сергій Владленович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
ЧУБАТЕНКО Олександр Миколайович - народний депутат від
виборчого округу N 216, м. Київ, фракція Соціал-демократичної
партії України (об'єднаної).
Комітет з питань соціальної політики та праці
АРАБАДЖИ Володимир Васильович - народний депутат від
виборчого округу N 79, Запорізька область, фракція "Громада";
БОНДАРЧУК Олександр Васильович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
ВЕДМІДЬ Аліна Петрівна - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
( Повноваження народного депутата достроково припинені згідно
з Постановою ВР N 545-XIV ( 545-14 ) від 24.03.99 ) ГРИНЕВЕЦЬКИЙ
Сергій Рафаїлович - народний депутат від виборчого округу N 143,
Одеська область, фракція Народно-демократичної партії;
ДОНЧЕНКО Юрій Григорович - народний депутат від виборчого
округу N 113, Луганська область, фракція Комуністичної партії
України;
КИРИЛЕНКО Вячеслав Анатолійович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НРУ, фракція
Народного руху України;
ЛЕВЧЕНКО Анатолій Іванович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
РОМАНЧУК Петро Миколайович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, ПСПУ,
фракція Прогресивної соціалістичної партії України;
СТЕПАНОВ Михайло Володимирович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, виборчий
блок Соціалістичної та Селянської партій України, фракція блоку
Соціалістичної та Селянської партій України;
СТОЯН Олександр Миколайович - народний депутат від виборчого
округу N 18, Вінницька область, фракція Соціал-демократичної
партії України (об'єднаної);
ХАРА Василь Георгійович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України.
Комітет з питань охорони здоров'я,
материнства та дитинства
ГРИГОРОВИЧ Лілія Степанівна - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НРУ, фракція
Народного руху України;
КІРІМОВ Іван Захарович - народний депутат від виборчого
округу N 95, Київська область, позафракційний;
МАРКОВСЬКА Ніна Степанівна - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, виборчий
блок Соціалістичної та Селянської партій України, фракція блоку
Соціалістичної та Селянської партій України;
МАТВІЄНКО Анатолій Сергійович - народний депутат від
виборчого округу N 17, Вінницька область, фракція
Народно-демократичної партії;
НОВИК Анатолій Матвійович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, виборчий
блок Соціалістичної та Селянської партій України, позафракційний;
САВЕНКО Михайло Михайлович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, ПСПУ,
фракція Прогресивної соціалістичної партії України;
СИНЕНКО Світлана Іванівна - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
СПІЖЕНКО Юрій Прокопович - народний депутат від виборчого
округу N 67, Житомирська область, фракція Народно-демократичної
партії;
ЧЕРНЕНКО Віталій Григорович - народний депутат від виборчого
округу N 48, Донецька область, позафракційний;
АНТОНЬЄВА Ганна Петрівна - народний депутат України від
виборчого округу N 98, Кіровоградська область, позапартійна,
депутатська група "Відродження регіонів";
ВОЛКОВ Олександр Михайлович - народний депутат України від
виборчого округу N 208, Чернігівська область, позапартійний,
позафракційний;
ГАБЕР Микола Олександрович - народний депутатт України від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, ПСПУ,
депутатська фракція "Громада";
ГУРВІЦ Едуард Йосипович - народний депутат України від
виборчого округу N 136, Одеська область, позапартійний,
позафракційний;
ЛЄЩИНСЬКИЙ Олександр Олегович - народний депутат України
від виборчого округу N 58, Донецька область, позапартійний,
позафракційний;
СИРОТА Михайло Дмитрович - народний депутат України від
виборчого округу N 200, Черкаська область, позапартійний,
депутатська фракція партії "Реформи і порядок" - "Реформи-центр".
( Склад комітету із змінами, внесеними згідно з Постановами ВР
449-XIV ( 449-14 ) від 18.02.99, N 451-XIV ( 451-14 ) від
18.02.99, N 489-XIV ( 489-14 ) від 17.03.99, N 572-XIV ( 572-14 )
від 07.04.99 )
Комітет з питань молодіжної політики,
фізичної культури і спорту
БІЛИК Анатолій Григорович - народний депутат від виборчого
округу N 38, Дніпропетровська область, фракція "Громада";
БЛОХІН Олег Володимирович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу,
Всеукраїнське об'єднання "Громада", фракція "Громада";
БОРЗОВ Валерій Пилипович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НРУ, фракція
Народного руху України;
ЖЕЖУК Наталія Сергіївна - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
КОНОНОВ Віталій Миколайович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, ПЗУ, фракція
Партії Зелених України;
КРИВОРУЧКО Юрій Зеновійович - народний депутат від виборчого
округу N 118, Львівська область, фракція Народного руху України;
ЛАРІН Сергій Миколайович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НДП, фракція
Народно-демократичної партії;
ЛЕШАН Євген Анатолійович - народний депутат від виборчого
округу N 1, Автономна Республіка Крим, фракція Комуністичної
партії України;
МІСЮРА Вадим Ярославович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, виборчий
блок Соціалістичної та Селянської партій України, фракція блоку
Соціалістичної та Селянської партій України;
ПЕТРОВ Олег Володимирович - народний депутат від виборчого
округу N 211, Чернігівська область, фракція Народно-демократичної
партії;
РЖАВСЬКИЙ Олександр Миколайович - народний депутат від
виборчого округу N 46, Донецька область, позафракційний;
САМОЙЛИК Катерина Семенівна - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
СИЗЕНКО Юрій Павлович - народний депутат від багатомандатного
загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція Комуністичної
партії України;
СТАРИНЕЦЬ Олександр Георгійович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
СУРКІС Григорій Михайлович - народний депутат від виборчого
округу N 71, Закарпатська область, фракція Соціал-демократичної
партії України (об'єднаної);
ГАДЯЦЬКИЙ Леонід Миколайович - народний депутат України від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу,
Всеукраїнське об'єднання "Громада", член депутатської фракції
"Громада".
( Склад комітету із змінами, внесеними згідно з Постановою ВР
N 572-XIV ( 572-14 ) від 07.04.99 )
Комітет з питань науки і освіти
ГЛУХІВСЬКИЙ Лев Йосипович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НРУ, фракція
Народного руху України;
ГРАЧЕВ Олег Олексійович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
ДОРОГУНЦОВ Сергій Іванович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
ІОФФЕ Юлій Якович - народний депутат від виборчого округу
N 111, Луганська область, фракція Народно-демократичної партії;
КАФАРСЬКИЙ Володимир Іванович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НДП, фракція
Народно-демократичної партії;
КРАСНЯКОВ Євген Васильович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
( Повноваження народного депутата достроково припинені згідно
з Постановою ВР N 1488-III ( 1488-14 ) від 22.02.2000 ) КРЕМЕНЬ
Василь Григорович - народний депутат від багатомандатного
загальнодержавного виборчого округу, СДПУ(о), фракція
Соціал-демократичної партії України (об'єднаної);
МАЛОЛІТКО Іван Федорович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, ПСПУ,
фракція Прогресивної соціалістичної партії України;
НІКОЛАЄНКО Станіслав Миколайович - народний депутат від
виборчого округу N 185, Херсонська область, фракція блоку
Соціалістичної та Селянської партій України;
ПАСЕЧНА Людмила Яківна - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
СИТНИК Костянтин Меркурійович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НДП, фракція
Народно-демократичної партії;
ТОЛОЧКО Петро Петрович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу,
Всеукраїнське об'єднання "Громада", фракція "Громада";
ФІЛІПЧУК Георгій Георгійович - народний депутат від виборчого
округу N 203, Чернівецька область, фракція Народного руху України.
( Склад комітету із змінами, внесеними згідно з Постановами ВР
N 857-XIV ( 857-14 ) від 08.07.99, N 1488-III ( 1488-14 ) від
22.02.2000 )

Комітет з питань культури і духовності
ГНАТЮК Дмитро Михайлович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу,
Всеукраїнське об'єднання "Громада", фракція "Громада";
ЖУРАВСЬКИЙ Віталій Станіславович - народний депутат від
виборчого округу N 68, Житомирська область, фракція
Народно-демократичної партії;
ЗАКЛУННА Валерія Гавриїлівна - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
КОСІВ Михайло Васильович - народний депутат від виборчого
округу N 116, Львівська область, фракція Народного руху України;
ПОКОТИЛО Ніна Олексіївна - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, виборчий
блок Соціалістичної та Селянської партій України, фракція блоку
Соціалістичної та Селянської партій України;
ПХИДЕНКО Станіслав Семенович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
ТУШ Михайло Никифорович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
( Повноваження народного депутата достроково припинені згідно
з Постановою ВР N 567-XIV ( 567-14 ) від 06.04.99 ) ЧОРНОВІЛ
Вячеслав Максимович - народний депутат від багатомандатного
загальнодержавного виборчого округу, НРУ, фракція Народного руху
України;
ШУШКЕВИЧ Володимир Григорович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу,
Всеукраїнське об'єднання "Громада", фракція "Громада";
КЕНДЗЬОР Ярослав Михайлович - народний депутат України від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НРУ, фракція
Народного руху України (перша).
( Склад комітету із змінами, внесеними згідно з Постановами ВР
N 567-XIV ( 567-14 ) від 06.04.99, N 1237-XIV ( 1237-14 ) від
18.11.99 )
Комітет з питань економічної політики, управління народним
господарством, власності та інвестицій

БЕЛОУСОВА Ірина Анатоліївна - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, ПЗУ, фракція
Партії Зелених України;
БУЖДИГАН Пилип Пилипович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
ВІНСЬКИЙ Йосип Вікентійович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, виборчий
блок Соціалістичної та Селянської партій України, фракція блоку
Соціалістичної та Селянської партій України;
ВІТРЕНКО Наталія Михайлівна - народний депутат від виборчого
округу N 160, Сумська область, фракція Прогресивної соціалістичної
партії України;
( Повноваження народного депутата достроково припинені згідно
з Постановою ВР N 1488-III ( 1488-14 ) від 22.02.2000 ) ЄХАНУРОВ
Юрій Іванович - народний депутат від виборчого округу N 64,
Житомирська область, фракція Народно-демократичної партії;
ЖЕВАГО Костянтин Валентинович - народний депутат від
виборчого округу N 149, Полтавська область, фракція
Народно-демократичної партії;
ЖЕРДИЦЬКИЙ Віктор Юстимович - народний депутат від виборчого
округу N 74, Закарпатська область, фракція Народно-демократичної
партії;
ЗАЧОСОВ Вадим Олександрович - народний депутат від виборчого
округу N 225, м. Севастополь, фракція Комуністичної партії
України;
КОНДРАТЕНКО Анатолій Іванович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
КОНОНЕНКО Юрій Савич - народний депутат від виборчого округу
N 181, Харківська область, фракція Народно-демократичної партії;
КРЕЧ Едуард Едуардович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НРУ, фракція
Народного руху України;
ЛЕВЦУН Володимир Іванович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, СДПУ(о),
фракція Соціал-демократичної партії України (об'єднаної);
МАРЧЕНКО Володимир Романович - народний депутат від виборчого
округу N 161, Сумська область, фракція Прогресивної соціалістичної
партії України;
МАТВЄЄВ Володимир Йосипович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
МОСКВІН Сергій Олександрович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, ПЗУ, фракція
Партії Зелених України;
ПЕТРЕНКО Володимир Оникійович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
ПІНЧУК Віктор Михайлович - народний депутат від виборчого
округу N 26, Дніпропетровська область, фракція
Народно-демократичної партії;
РЕМЕНЮК Олексій Іванович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу,
Всеукраїнське об'єднання "Громада", фракція "Громада";
РЯБЧЕНКО Олександр Володимирович - народний депутат від
виборчого округу N 25, Дніпропетровська область, фракція Партії
Зелених України;
САФРОНОВ Станіслав Олександрович - народний депутат від
виборчого округу N 30, Дніпропетровська область, фракція
"Громада";
СЛОБОДЯН Олександр Вячеславович - народний депутат від
виборчого округу N 220, м. Київ, фракція Народного руху України;
ЧЕРНЯК Володимир Кирилович - народний депутат від виборчого
округу N 153, Рівненська область, фракція Народного руху України;
ЧУКМАСОВ Сергій Олександрович - народний депутат від
виборчого округу N 24, Дніпропетровська область, фракція
"Громада";
ШУФРИЧ Нестор Іванович - народний депутат від виборчого
округу N 70, Закарпатська область, фракція Соціал-демократичної
партії України (об'єднаної);
ЩЕРБАНЬ Володимир Петрович - народний депутат від виборчого
округу N 41, Донецька область, позафракційний;
ЯНКОВСЬКИЙ Микола Андрійович - народний депутат від виборчого
округу N 47, Донецька область, фракція Народно-демократичної
партії.
( Склад Комітету із змінами, внесеними згідно з Постановами ВР
N 260-XIV ( 260-14 ) від 19.11.98, N 449-XIV ( 449-14 ) від
18.02.99, N 1488-III ( 1488-14 ) від 22.02.2000 )
Комітет з питань бюджету
АСАДЧЕВ Валерій Михайлович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НРУ, фракція
Народного руху України;
ДЕРКАЧ Андрій Леонідович - народний депутат від виборчого
округу N 159, Сумська область, фракція Партії Зелених України;
ДІБРОВА Валерій Григорович - народний депутат від виборчого
округу N 19, Волинська область, позафракційний;
ДОНЕЦЬ Наталія Григорівна - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу,
Всеукраїнське об'єднання "Громада", фракція "Громада";
ЖОВТЯК Євген Дмитрович - народний депутат від виборчого
округу N 94, Київська область, фракція Народного руху України;
КИРИЛ Володимир Олексійович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
КИРИЛЬЧУК Євген Іванович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, виборчий
блок Соціалістичної та Селянської партій України, фракція блоку
Соціалістичної та Селянської партій України;
КОЛОМОЙЦЕВ Валерій Едуардович - народний депутат від
виборчого округу N 106, Луганська область, позафракційний;
КОНОВАЛЮК Валерій Ілліч - народний депутат від виборчого
округу N 62, Донецька область, фракція Народно-демократичної
партії;
КОСАКІВСЬКИЙ Леонід Григорович - народний депутат від
виборчого округу N 223, м. Київ, фракція "Громада";
КУЗНЄЦОВ Павло Сергійович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
МЕЛЬНІЧУК Сергій Іванович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, СДПУ(о),
фракція Соціал-демократичної партії України (об'єднаної);
МОРОЗОВ Анатолій Петрович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
ПАШКОВСЬКИЙ Леонід Борисович - народний депутат від виборчого
округу N 184, Херсонська область, фракція Народно-демократичної
партії;
ПЛУЖНІКОВ Ігор Олександрович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, СДПУ(о),
фракція Соціал-демократичної партії України (об'єднаної);
РАТУШНИЙ Михайло Ярославович - народний депутат від виборчого
округу N 164, Тернопільська область, позафракційний;
РИСЬ Сергій Миколайович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, ПЗУ, фракція
Партії Зелених України;
СВИРИДА Олександр Миколайович - народний депутат від
виборчого округу N 22, Волинська область, фракція
Народно-демократичної партії;
СУПРУН Людмила Павлівна - народний депутат від виборчого
округу N 100, Кіровоградська область, фракція
Народно-демократичної партії;
ТАБАЧНИК Дмитро Володимирович - народний депутат від
виборчого округу N 91, Київська область, позафракційний;
ТИХОНОВ Сергій Андріянович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, ПСПУ,
фракція Прогресивної соціалістичної партії України;
ТУРЧИНОВ Олександр Валентинович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу,
Всеукраїнське об'єднання "Громада", фракція "Громада";
ТЯГНИБОК Олег Ярославович - народний депутат від виборчого
округу N 119, Львівська область, позафракційний;
ХОРОШКОВСЬКИЙ Валерій Іванович - народний депутат від
виборчого округу N 9, Автономна Республіка Крим, фракція
Народно-демократичної партії;
ЧИЧКОВ Валерій Михайлович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
ШЕХОВЦОВ Олексій Дмитрович - народний депутат від виборчого
округу N 52, Донецька область, фракція "Громада";
ЯКОВЕНКО Олександр Миколайович - народний депутат від
виборчого округу N 50, Донецька область, фракція Комуністичної
партії України;
СОПРУН Сергій Іванович - народний депутат України від
виборчого округу N 129, Миколаївська область, НДП, фракція
Народно-демократичної партії;
ЧОРНОВОЛЕНКО Олександр Віленович - народний депутат України
від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НРУ,
фракція Народного руху України.
( Склад комітету із змінами, внесеними згідно з Постановою ВР
N 259-XIV ( 259-14 ) від 19.11.98 )
Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
АКОПЯН Валерій Григорович - народний депутат від виборчого
округу N 131, Миколаївська область, фракція Народно-демократичної
партії;
АНАНКО Євген Павлович - народний депутат від виборчого округу
N 206, Чернігівська область, фракція Соціал-демократичної партії
України (об'єднаної);
БАЛАШОВ Геннадій Вікторович - народний депутат від виборчого
округу N 27, Дніпропетровська область, фракція
Народно-демократичної партії;
БОГОСЛОВСЬКА Інна Германівна - народний депутат від виборчого
округу N 169, Харківська область, фракція Народно-демократичної
партії;
БУРЯК Сергій Васильович - народний депутат від виборчого
округу N 193, Хмельницька область, фракція Народно-демократичної
партії;
ГУБСЬКИЙ Богдан Володимирович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, СДПУ(о),
фракція Соціал-демократичної партії України (об'єднаної);
ДЖОДЖИК Ярослав Іванович - народний депутат від виборчого
округу N 163, Тернопільська область, фракція Народного руху
України;
ДОВГАНЬ Сергій Васильович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, виборчий
блок Соціалістичної та Селянської партій України, фракція блоку
Соціалістичної та Селянської партій України;
ЄЛЬЯШКЕВИЧ Олександр Сергійович - народний депутат від
виборчого округу N 182, Херсонська область, фракція "Громада";
ЗАПЛАТИНСЬКИЙ Володимир Михайлович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу,
Всеукраїнське об'єднання "Громада", фракція "Громада";
ІЩЕНКО Олег Іванович - народний депутат від виборчого округу
N 165, Тернопільська область, фракція Народного руху України;
КВЯТ Вячеслав Петрович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, ПСПУ,
фракція Прогресивної соціалістичної партії України;
КРИВОШЕЯ Сергій Вікторович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, ПЗУ, фракція
Партії Зелених України;
МАКЕЄНКО Володимир Володимирович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, виборчий
блок Соціалістичної та Селянської партій України, фракція блоку
Соціалістичної та Селянської партій України;
МЕЛЬНИК Петро Володимирович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НДП, фракція
Народно-демократичної партії;
ОХРІМЕНКО Костянтин Олександрович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
ПИНЗЕНИК Віктор Михайлович - народний депутат від виборчого
округу N 117, Львівська область, позафракційний;
ПОРОШЕНКО Петро Олексійович - народний депутат від виборчого
округу N 12, Вінницька область, фракція Соціал-демократичної
партії України (об'єднаної);
СОКЕРЧАК Вячеслав Михайлович - народний депутат від виборчого
округу N 142, Одеська область, фракція Комуністичної партії
України;
СТАНКОВ Анатолій Кирилович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, виборчий
блок Соціалістичної та Селянської партій України, фракція блоку
Соціалістичної та Селянської партій України;
СУСЛОВ Віктор Іванович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, виборчий
блок Соціалістичної та Селянської партій України, фракція блоку
Соціалістичної та Селянської партій України;
ТЕРЬОХІН Сергій Анатолійович - народний депутат від виборчого
округу N 214, м. Київ, позафракційний;
ФІАЛКОВСЬКИЙ Володимир Олександрович - народний депутат від
виборчого округу N 187, Херсонська область, фракція Партії Зелених
України;
ЦЕХМІСТРЕНКО Віталій Григорович - народний депутат від
виборчого округу N 154, Рівненська область, позафракційний;
ЦУШКО Василь Петрович - народний депутат від виборчого округу
N 140, Одеська область, фракція блоку Соціалістичної та Селянської
партій України;
ЧЕРЕНКОВ Олександр Павлович - народний депутат від виборчого
округу N 112, Луганська область, фракція Комуністичної партії
України;
ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ Леонід Михайлович - народний депутат від
виборчого округу N 219, м. Київ, фракція Народно-демократичної
партії;
ШПИГ Федір Іванович - народний депутат від виборчого округу
N 210, Чернігівська область, фракція Народно-демократичної партії;
ЮШКО Ігор Олегович - народний депутат від виборчого округу
N 42, Донецька область, фракція Народно-демократичної партії.
Комітет з питань промислової політики
БОГАТИРЕНКО Анатолій Андрійович - народний депутат від
виборчого округу N 63, Донецька область, фракція
Народно-демократичної партії;
БОЙКО Богдан Федорович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НРУ, фракція
Народного руху України;
БОНДАРЕНКО Володимир Дмитрович - народний депутат від
виборчого округу N 212, м. Київ, позафракційний;
ГУРОВ Вадим Миколайович - народний депутат від виборчого
округу N 32, Дніпропетровська область, позафракційний;
ГУСАК Леонід Гаврилович - народний депутат від виборчого
округу N 144, Полтавська область, фракція Народно-демократичної
партії;
ДАВИДОВ Володимир Васильович - народний депутат від виборчого
округу N 108, Луганська область, фракція "Громада";
ДОВГАНЧИН Григорій Васильович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, виборчий
блок Соціалістичної та Селянської партій України, фракція блоку
Соціалістичної та Селянської партій України;
ЄЩЕНКО Володимир Миколайович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
КРАВЧЕНКО Микола Васильович - народний депутат від виборчого
округу N 57, Донецька область, фракція Комуністичної партії
України;
МАЗУР Олена Анатоліївна - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, ПСПУ,
фракція Прогресивної соціалістичної партії України;
МАНГУЛ Анатолій Ілліч - народний депутат від виборчого округу
N 81, Запорізька область, позафракційний;
МАТВІЄНКОВ Сергій Анатолійович - народний депутат від
виборчого округу N 55, Донецька область, фракція
Народно-демократичної партії;
ТАРАСЮК Ігор Григорович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НРУ, фракція
Народного руху України;
( Повноваження народного депутата достроково припинені згідно
з Постановою ВР N 261-XIV ( 261-14 ) від 20.11.98 ) ТЕРЕНТЮК
Олександр Миколайович - народний депутат від багатомандатного
загальнодержавного виборчого округу, НДП, фракція
Народно-демократичної партії;
ТИЩЕНКО Павло Васильович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
ЧЕКАЛІН Володимир Миколайович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
ЮХНОВСЬКИЙ Ігор Рафаїлович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НРУ, фракція
Народного руху України.
МОРОЗ Анатолій Миколайович - народний депутат.
ЛИТЮК Анатолій Іванович - народний депутат від виборчого
округу N 56, Донецька область, фракція Народно-демократичної
партії;
ГІНЗБРГ Ольга Петрівна - народний депутат України від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України.
( Склад Комітету із змінами, внесеними згідно з Постановами ВР N
153-XIV ( 153-14 ) від 02.10.98, N 259-XIV ( 259-14 ) від
19.11.98, 260-XIV ( 260-14 ) від 19.11.98, N 261-XIV ( 261-14 )
від 20.11.98 )
Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу,
ядерної політики та ядерної безпеки
АЛЕКСАНДРОВСЬКА Алла Олександрівна - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
БЕРЕЖНИЙ Віктор Григорович - народний депутат від виборчого
округу N 114, Луганська область, фракція Комуністичної партії
України;
ВОЛКОВСЬКИЙ Анатолій Пилипович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, СДПУ(о),
фракція Соціал-демократичної партії України (об'єднаної);

ГАВРИШ Степан Богданович - народний депутат від виборчого
округу N 176, Харківська область, фракція Народно-демократичної
партії;
ГУДИМА Олександр Миколайович - народний депутат від виборчого
округу N 123, Львівська область, фракція Народного руху України;
ДІЯК Іван Васильович - народний депутат від виборчого округу
N 179, Харківська область, фракція Народно-демократичної партії;
ЄСЬКОВ Валентин Андрійович - народний депутат від виборчого
округу N 109, Луганська область, фракція Комуністичної партії
України;
ЖОВТІС Олександр Ігоревич - народний депутат від виборчого
округу N 138, Одеська область, фракція Народно-демократичної
партії;
КИРЮШИН Ігор Володимирович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, ПЗУ, фракція
Партії Зелених України;
КОНСТАНТИНОВ Євген Семенович - народний депутат від виборчого
округу N 51, Донецька область, фракція "Громада";
КОСТЕНКО Юрій Іванович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НРУ, фракція
Народного руху України;
КОСТУСЄВ Олексій Олексійович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, виборчий
блок Соціалістичної та Селянської партій України, фракція блоку
Соціалістичної та Селянської партій України;
КОЩИНЕЦЬ Василь Васильович - народний депутат від виборчого
округу N 88, Івано-Франківська область, позафракційний;
КУЧЕРЕНКО Олексій Юрійович - народний депутат від виборчого
округу N 80, Запорізька область, фракція Народно-демократичної
партії;
МАРМАЗОВ Євген Васильович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
МАРТИНЕНКО Микола Володимирович - народний депутат від
виборчого округу N 21, Волинська область, фракція
Народно-демократичної партії;
НАЛИВАЙКО Анатолій Михайлович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
НАСАЛИК Ігор Степанович - народний депутат від виборчого
округу N 85, Івано-Франківська область, фракція
Народно-демократичної партії;
ПАНАСОВСЬКИЙ Олег Григорович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
ПЕСОЦЬКИЙ Микола Федорович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, СДПУ(о),
фракція Соціал-демократичної партії України (об'єднаної);
ПЕТРЕНКО Дмитро Дмитрович - народний депутат від виборчого
округу N 107, Луганська область, фракція Комуністичної партії
України;
ПОЛЯКОВ Сергій Васильович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу,
Всеукраїнське об'єднання "Громада", фракція "Громада";
САЛИГІН Василь Вікторович - народний депутат від виборчого
округу N 171, Харківська область, позафракційний;
УСТЕНКО Петро Іванович - народний депутат від виборчого
округу N 207, Чернігівська область, позафракційний;
ФЕДОРЕНКО Любов Петрівна - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
ФЕДОРИН Ярослав Володимирович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НРУ, фракція
Народного руху України;
ЧАГОВЕЦЬ Василь Миколайович - народний депутат від виборчого
округу N 180, Харківська область, фракція Народно-демократичної
партії;
ШПАК Олександр Григорович - народний депутат від виборчого
округу N 14, Вінницька область, фракція Народно-демократичної
партії.
( Склад Комітету із змінами, внесеними згідно з Постановою ВР
N 449-XIV ( 449-14 ) від 18.02.99 )
Комітет з питань будівництва, транспорту і зв'язку
ВАСИЛЕНКО Анатолій Стефанович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
ДРАГОЛЮНЦЕВ Анатолій Дмитрович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
ЄДІН Олександр Йосипович - народний депутат від виборчого
округу N 102, Кіровоградська область, фракція
Народно-демократичної партії;
ЄЛЬЧАНІНОВ Володимир Сергійович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, ПЗУ, фракція
Партії Зелених України;
ЄМЕЦЬ Олександр Іванович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НДП, фракція
Народно-демократичної партії;
ЗВОНАРЖ Андрій Юрійович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
КОНДРАТЕВСЬКИЙ Сергій Михайлович - народний депутат від
виборчого округу N 224, м. Севастополь, фракція "Громада";
КОСТИНЮК Богдан Іванович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НРУ, фракція
Народного руху України;
КОСТРЖЕВСЬКИЙ Денис Борисович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, ПЗУ, фракція
Партії Зелених України;
КУХАРЧУК Микола Андрійович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
( Повноваження народного депутата достроково припинені згідно
з Постановою ВР N 407-XIV ( 407-14 ) від 02.02.99 ) МКРТЧЯН Юрік
Степанович - народний депутат від багатомандатного
загальнодержавного виборчого округу, Всеукраїнське об'єднання
"Громада", фракція "Громада";
ОПЛАЧКО Володимир Миколайович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
ПОЛІЩУК Олег Вікторович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, ПЗУ, фракція
Партії Зелених України;
ТКАЛЕНКО Іван Іванович - народний депутат від виборчого
округу N 90, Київська область, фракція Народно-демократичної
партії;
ХМЕЛЬОВИЙ Анатолій Петрович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
ЧЕРЕП Валерій Іванович - народний депутат від виборчого
округу N 158, Сумська область, фракція Соціал-демократичної партії
України (об'єднаної);
( Повноваження народного депутата достроково припинені згідно
з Постановою ВР N 1488-III ( 1488-14 ) від 22.02.2000 ) ШЕВЧУК
Олег Борисович - народний депутат від багатомандатного
загальнодержавного виборчого округу, ПЗУ, фракція Партії Зелених
України;
ФРАНЧУК Анатолій Романович - народний депутат
АБДУЛЛІН Олександр Рафкатович - народний депутат від
виборчого округу N 97, Київська область, позапартійний,
позафракційний
КОЗАК Ярослав Іванович - народний депутат України від
виборчого округу N 150, Полтавська область, позапартійний,
позафракційний;

( Склад комітету із змінами, внесеними згідно з Постановами ВР
N 152-XIV ( 152-14 ) від 02.10.98, N 407-XIV ( 407-14 ) від
02.02.99, N 447-XIV ( 447-14 ) від 18.02.99, N 572-XIV ( 572-14 )
від 07.04.99, N 1488-III ( 1488-14 ) від 22.02.2000 )

Комітет з питань аграрної політики
та земельних відносин
БОРЗИХ Олександр Іванович - народний депутат від виборчого
округу N 103, Луганська область, фракція Народно-демократичної
партії;
БОРТНИК Володимир Федорович - народний депутат від виборчого
округу N 189, Хмельницька область, фракція Народно-демократичної
партії;
ВАЩУК Катерина Тимофіївна - народний депутат від виборчого
округу N 20, Волинська область, позафракційний;
( Повноваження народного депутата достроково припинені згідно
з Постановою ВР N 1488-III ( 1488-14 ) від 22.02.2000 ) ГАРКУША
Олексій Миколайович - народний депутат від виборчого округу N 130,
Миколаївська область, фракція Народно-демократичної партії;
ДРОБОТОВ Анатолій Іванович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, виборчий
блок Соціалістичної та Селянської партій України, фракція блоку
Соціалістичної та Селянської партій України;
ЗАСУХА Тетяна Володимирівна - народний депутат від виборчого
округу N 93, Київська область, фракція Народно-демократичної
партії;
КЛОЧКО Марія Олександрівна - народний депутат від виборчого
округу N 148, Полтавська область, фракція Комуністичної партії
України;
КРУЦЕНКО Василь Якович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
МАРТИНОВСЬКИЙ Валерій Павлович - народний депутат від
виборчого округу N 29, Дніпропетровська область, фракція
"Громада";
МАРЧЕНКО Олексій Андрійович - народний депутат від виборчого
округу N 201, Черкаська область, фракція Народно-демократичної
партії;
ПАВЛЕНКО Сергій Григорович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, ПЗУ, фракція
Партії Зелених України;
ПАРУБОК Омелян Никонович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
ПАСЄКА Микола Сергійович - народний депутат від виборчого
округу N 15, Вінницька область, фракція Комуністичної партії
України;
ПЛЮТИНСЬКИЙ Володимир Антонович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу,
Всеукраїнське об'єднання "Громада", фракція "Громада";
ПОДОБЄДОВ Сергій Миколайович - народний депутат від виборчого
округу N 197, Черкаська область, фракція Народно-демократичної
партії;
РОЄНКО Віктор Григорович - народний депутат від виборчого
округу N 199, Черкаська область, фракція Комуністичної партії
України;
СЕМЕНЮК Валентина Петрівна - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, виборчий
блок Соціалістичної та Селянської партій України, фракція блоку
Соціалістичної та Селянської партій України;
СІГАЛ Євген Якович - народний депутат від багатомандатного
загальнодержавного виборчого округу, НРУ, фракція Народного руху
України;
ШЕПА Василь Васильович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НРУ, фракція
Народного руху України;
ШМІДТ Роман Михайлович - народний депутат від виборчого
округу N 115, Львівська область, фракція Народного руху України;
ЮХНОВСЬКИЙ Олег Іванович - народний депутат від виборчого
округу N 13, Вінницька область, фракція "Громада";
( Повноваження народного депутата достроково припинені згідно
з Постановою ВР N 405-XIV ( 405-14 ) від 02.02.99 ) ЯКОВЕНКО
Леонід Олександрович - народний депутат від багатомандатного
загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція Комуністичної
партії України;
ІВАНОВ Валерій Геннадійович - народний депутат України від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, член
депутатської фракції Комуністичної партії України.
( Склад комітету із змінами, внесеними згідно з Постановами ВР
N 405-XIV ( 405-14 ) від 02.02.99, N 572-XIV ( 572-14 ) від
07.04.99, N 1488-III ( 1488-14 ) від 22.02.2000 )

Комітет у закордонних справах і зв'язках з СНД
БАБУРІН Олексій Васильович - народний депутат від виборчого
округу N 75, Запорізька область, фракція Комуністичної партії
України;
БАРАНЧИК Іван Іванович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, виборчий
блок Соціалістичної та Селянської партій України, фракція блоку
Соціалістичної та Селянської партій України;
БІЛОРУС Олег Григорович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу,
Всеукраїнське об'єднання "Громада", фракція "Громада";
БОКИЙ Іван Сидорович - народний депутат від багатомандатного
загальнодержавного виборчого округу, виборчий блок Соціалістичної
та Селянської партій України, фракція блоку Соціалістичної та
Селянської партій України;
ГОЛОВАТИЙ Сергій Петрович - народний депутат від виборчого
округу N 222, м. Київ, позафракційний;
ГОШОВСЬКА Валентина Андріївна - народний депутат від
виборчого округу N 178, Харківська область, позафракційний;
ДРАЧ Іван Федорович - народний депутат від виборчого округу
N 167, Тернопільська область, фракція Народного руху України;
ДРУЗЮК Світлана Олександрівна - народний депутат від
виборчого округу N 137, Одеська область, фракція Комуністичної
партії України;
ЗАДОРОЖНІЙ Олександр Вікторович - народний депутат від
виборчого округу N 217, м. Київ, фракція Народно-демократичної
партії;
ЗАЄЦЬ Іван Олександрович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НРУ, фракція
Народного руху України;
ЗАРУБІНСЬКИЙ Олег Олександрович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НДП, фракція
Народно-демократичної партії;
ЗВЯГІЛЬСЬКИЙ Юхим Леонідович - народний депутат від виборчого
округу N 43, Донецька область, фракція Народно-демократичної
партії;
КИРИЧЕНКО Микола Олексійович - народний депутат від виборчого
округу N 151, Полтавська область, фракція Комуністичної партії
України;
КОРЧИНСЬКИЙ Анатолій Іванович - народний депутат від
виборчого округу N 205, Чернівецька область, фракція
Соціал-демократичної партії України (об'єднаної);
КОСТИЦЬКИЙ Василь Васильович - народний депутат від виборчого
округу N 84, Івано-Франківська область, фракція
Народно-демократичної партії;
КРАВЧУК Леонід Макарович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, СДПУ(о),
фракція Соціал-демократичної партії України (об'єднаної);
КУРИКІН Сергій Іванович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, ПЗУ, фракція
Партії Зелених України;
МИРОНЕНКО Віктор Андрійович - народний депутат від виборчого
округу N 5, Автономна Республіка Крим, фракція Комуністичної
партії України;
МОВЧАН Павло Михайлович - народний депутат від виборчого
округу N 152, Рівненська область, фракція Народного руху України;
МУСІЄНКО Іван Михайлович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, виборчий
блок Соціалістичної та Селянської партій України, фракція блоку
Соціалістичної та Селянської партій України;
ОСТАШ Ігор Іванович - народний депутат від виборчого округу
N 126, Львівська область, позафракційний;
( Повноваження народного депутата достроково припинені згідно
з Постановою ВР N 492-XIV ( 492-14 ) від 17.03.99 ) ПАВЛИЧКО
Дмитро Васильович - народний депутат від багатомандатного
загальнодержавного виборчого округу, НРУ, фракція Народного руху
України;
ПУХКАЛ Олександр Григорович - народний депутат від виборчого
округу N 209, Чернігівська область, фракція "Громада";
САХНО Юрій Петрович - народний депутат від багатомандатного
загальнодержавного виборчого округу, НДП, фракція
Народно-демократичної партії;
СТЕЦЬКО Ярослава Йосипівна - народний депутат від виборчого
округу N 89, Івано-Франківська область, позафракційний;
ТЕРЕЩУК Василь Васильович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
ТРОПІН Володимир Ілліч - народний депутат від виборчого
округу N 157, Сумська область, фракція Комуністичної партії
України;
ХУНОВ Анатолій Ісмаїлович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
ЧАРОДЄЄВ Олександр Васильович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, ПСПУ,
фракція Прогресивної соціалістичної партії України;
ШАРОВ Ігор Федорович - народний депутат України від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НДП,
депутатська фракція Народно-демократичної партії.
( Склад комітету із змінами, внесеними згідно з Постановами ВР
N 489-XIV ( 489-14 ) від 17.03.99, N 492-XIV ( 492-14 ) від
17.03.99 )
Комітет з питань екологічної політики, природокористування
та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи
ВЛАСОВ Володимир Дмитрович - народний депутат від виборчого
округу N 54, Донецька область, фракція Комуністичної партії
України;
ДАШУТІН Григорій Петрович - народний депутат від виборчого
округу N 162, Сумська область, фракція Партії Зелених України;
ДОЛЖЕНКО Геннадій Петрович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
ЗАЄЦЬ Володимир Володимирович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, СДПУ(о),
фракція Соціал-демократичної партії України (об'єднаної);
МЕЛЬНИКОВ Орест Борисович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, ПЗУ, фракція
Партії Зелених України;
ПИСАРЕНКО Анатолій Аркадійович - народний депутат від
виборчого округу N 44, Донецька область, фракція Комуністичної
партії України;
ПОЛЮХОВИЧ Іван Павлович - народний депутат від виборчого
округу N 155, Рівненська область, фракція Народного руху України;
СІНЬКО Василь Данилович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, виборчий
блок Соціалістичної та Селянської партій України, фракція блоку
Соціалістичної та Селянської партій України;
ТКАЧУК Василь Михайлович - народний депутат від виборчого
округу N 86, Івано-Франківська область, фракція
Народно-демократичної партії;
ФУРДИЧКО Орест Іванович - народний депутат від виборчого
округу N 125, Львівська область, фракція Народно-демократичної
партії;
ШПІГАЛО Володимир Єрофійович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, виборчий
блок Соціалістичної та Селянської партій України, фракція блоку
Соціалістичної та Селянської партій України;
ЯЦЕНКО Володимир Михайлович - народний депутат від виборчого
округу N 66, Житомирська область, фракція Комуністичної партії
України.
Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної
діяльності та боротьби з організованою злочинністю
і корупцією
АЛЬОХІН Володимир Ілліч - народний депутат від виборчого
округу N 39, Дніпропетровська область, фракція "Громада";
БАНДУРКА Олександр Маркович - народний депутат від виборчого
округу N 175, Харківська область, фракція Народно-демократичної
партії;
БІЛАС Іван Григорович - народний депутат від виборчого округу
N 120, Львівська область, позафракційний;
БРОДСЬКИЙ Михайло Юрійович - народний депутат від виборчого
округу N 215, м. Київ, фракція "Громада";
ВАСИЛЬЄВ Геннадій Андрійович - народний депутат від виборчого
округу N 61, Донецька область, фракція Народно-демократичної
партії;
ГОРБАТОВ Валерій Миронович - народний депутат від виборчого
округу N 6, Автономна Республіка Крим, фракція
Народно-демократичної партії;
ГОРБАЧОВ Віктор Сергійович - народний депутат від виборчого
округу N 127, Миколаївська область, позафракційний;
ДАНИЛЬЧУК Олександр Юрійович - народний депутат від виборчого
округу N 156, Рівненська область, фракція Народно-демократичної
партії;
ДВОРКІС Дмитро Володимирович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, ВО
"Громада", фракція "Громада";
ЄРМАК Анатолій Васильович - народний депутат від виборчого
округу N 83, Запорізька область, позафракційний;
ЖИР Олександр Олександрович - народний депутат від виборчого
округу N 35, Дніпропетровська область, позафракційний;
ІВАНОВ Сергій Анатолійович - народний депутат від виборчого
округу N 3, Автономна Республіка Крим, фракція
Народно-демократичної партії;
КОРОЛЬ Віктор Миколайович - народний депутат від виборчого
округу N 202, Чернівецька область, фракція Народно-демократичної
партії;
КОЧЕРГА Віктор Герасимович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
( Повноваження народного депутата достроково припинені згідно
з Постановою ВР N 80-XIV ( 80-14 ) від 08.09.98 ) КУХАРЧУК Олег
Сергійович - народний депутат від виборчого округу N 101,
Кіровоградська область, фракція Народно-демократичної партії;
ЛАНТУХ Василь Іванович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
ЛІСОГОРСЬКИЙ Олексій Іванович - народний депутат від
виборчого округу N 177, Харківська область, фракція Комуністичної
партії України;
МАЗУРЕНКО Володимир Іванович - народний депутат від виборчого
округу N 141, Одеська область, фракція Партії Зелених України;
МАЛЄВСЬКИЙ Олександр Тихонович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
МИРИМСЬКИЙ Лев Юлійович - народний депутат від виборчого
округу N 2, Автономна Республіка Крим, позафракційний;
НАСТЕНКО Олександр Анатолійович - народний депутат від
виборчого округу N 132, Миколаївська область, фракція "Громада";
НЕЧИПОРУК Володимир Павлович - народний депутат від виборчого
округу N 194, Хмельницька область, фракція "Громада";
ОМЕЛЬЧЕНКО Григорій Омелянович - народний депутат від
виборчого округу N 146, Полтавська область, позафракційний;
ПИЛИПЧУК Ігор Мар'янович - народний депутат від виборчого
округу N 124, Львівська область, фракція Соціал-демократичної
партії України (об'єднаної);
РАЗВАДОВСЬКИЙ Віктор Йосипович - народний депутат від
виборчого округу N 69, Житомирська область, фракція
Народно-демократичної партії;
ФРАНЧУК Ігор Анатолійович - народний депутат від виборчого
округу N 7, Автономна Республіка Крим, фракція
Народно-демократичної партії;
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ Василь Іванович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, ПЗУ, фракція
Партії Зелених України;
ЧЕРВОНІЙ Василь Михайлович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НРУ, фракція
Народного руху України;
СЕРГІЄНКО Олександр Іванович - народний депутат України від
виборчого округу N 101, Кіровоградська область, позапартійний,
позафракційний;
ЧІКАЛ Адам Васильович - народний депутат України від
виборчого округу N 191, Хмельницька область, позапартійний, член
депутатської фракції Селянської партії України.
( Склад комітету із змінами, внесеними згідно з Постановами ВР
N 80-XIV ( 80-14 ) від 08.09.98, N 572-XIV ( 572-14 ) від
07.04.99 )

Комітет з питань національної безпеки і оборони
ДОМАНСЬКИЙ Анатолій Іванович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
ЗУБОВ Валентин Сергійович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, виборчий
блок Соціалістичної та Селянської партій України, фракція блоку
Соціалістичної та Селянської партій України;
КОЖЕВНІКОВ Борис Михайлович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
КОЖИН Борис Борисович - народний депутат від багатомандатного
загальнодержавного виборчого округу, НРУ, фракція Народного руху
України;
ЛИТВАК Олег Михайлович - народний депутат від виборчого
округу N 87, Івано-Франківська область, фракція
Народно-демократичної партії;
МАНЧУЛЕНКО Георгій Манолійович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НРУ, фракція
Народного руху України;
МИЧКО Микола Іванович - народний депутат від виборчого округу
N 60, Донецька область, фракція "Громада";
МУХІН Володимир Васильович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, виборчий
блок Соціалістичної та Селянської партій України, фракція блоку
Соціалістичної та Селянської партій України;
САЦЮК Володимир Миколайович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, виборчий
блок Соціалістичної та Селянської партій України, фракція блоку
Соціалістичної та Селянської партій України;
СІМОНОВ Володимир Дмитрович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
СІНЧЕНКО Сергій Григорович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
СМІРНОВ Євген Леонідович - народний депутат від виборчого
округу N 16, Вінницька область, фракція "Громада";
СТРОГОВ Анатолій Никандрович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
ТІЩЕНКО Олександр Васильович - народний депутат від виборчого
округу N 174, Харківська область, фракція Комуністичної партії
України;
ТКАЧУК Віктор Артурович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, ПЗУ, фракція
Партії Зелених України;
ШМАРОВ Валерій Миколайович - народний депутат від виборчого
округу N 173, Харківська область, фракція Народно-демократичної
партії;
ШТЕПА Валерій Дмитрович - народний депутат від виборчого
округу N 31, Дніпропетровська область, фракція Комуністичної
партії України;
ЮХИМЕЦЬ Ольга Федорівна - народний депутат від виборчого
округу N 196, Черкаська область, фракція Комуністичної партії
України.
( Склад комітету із змінами, внесеними згідно з Постановою ВР
N 572-XIV ( 572-14 ) від 07.04.99 )
Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та
організації роботи Верховної Ради України
АГАФОНОВ Микола Іванович - народний депутат від виборчого
округу N 28, Дніпропетровська область, позафракційний;
АННЕНКОВ Єгор Іванович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
БОНДАРЕНКО Олена Федорівна - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НРУ, фракція
Народного руху України;
КАРПОВ Олександр Миколайович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НДП, фракція
Народно-демократичної партії;
КУШНІРОВ Микола Олександрович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, виборчий
блок Соціалістичної та Селянської партій України, фракція блоку
Соціалістичної та Селянської партій України;
МАРАМЗІН Федір Андрійович - народний депутат від виборчого
округу N 104, Луганська область, фракція Комуністичної партії
України;
ПАВЛОВСЬКИЙ Михайло Антонович - народний депутат від
виборчого округу N 188, Хмельницька область, фракція "Громада";
ПОДГОРНИЙ Сергій Петрович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НДП, фракція
Народно-демократичної партії;
САС Сергій Володимирович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, виборчий
блок Соціалістичної та Селянської партій України, фракція блоку
Соціалістичної та Селянської партій України;
СНІГАЧ Андрій Прокопович - народний депутат від виборчого
округу N 186, Херсонська область, фракція Комуністичної партії
України;
СТОЖЕНКО Володимир Якович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, ПСПУ,
фракція Прогресивної соціалістичної партії України;
ТАНАСОВ Сергій Іванович - народний депутат від виборчого
округу N 192, Хмельницька область, фракція Комуністичної партії
України;
ТРОФИМЕНКО Лариса Сергіївна - народний депутат від виборчого
округу N 37, Дніпропетровська область, фракція "Громада";
ЧЕРНІЧКО Олександр Михайлович - народний депутат від
виборчого округу N 34, Дніпропетровська область, фракція
Комуністичної партії України;
ЧОБІТ Дмитро Васильович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НРУ, фракція
Народного руху України;
ПРОЦЕНКО Валентина Василівна - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НРУ, фракція
Народного руху України.
( Склад комітету із змінами, внесеними згідно з Постановою ВР
N 983-XIV ( 983-14 ) від 15.07.99 )
Комітет з питань свободи слова та інформації
АЛЕКСЄЄВ Володимир Геннадійович - народний депутат від
виборчого округу N 172, Харківська область, позафракційний;
БАУЛІН Павло Борисович - народний депутат від виборчого
округу N 76, Запорізька область, фракція Комуністичної партії
України;
БІЛОУС Артур Олександрович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НДП, фракція
Народно-демократичної партії;
ГАВРИЛОВ Ігор Олександрович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, ПЗУ, фракція
Партії Зелених України;
ГМИРЯ Сергій Петрович - народний депутат від виборчого округу
N 105, Луганська область, фракція Комуністичної партії України;
ЗІНЧЕНКО Олександр Олексійович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, СДПУ(о),
фракція Соціал-демократичної партії України (об'єднаної);
( Повноваження народного депутата достроково припинені згідно
з Постановою ВР N 247-XIV ( 247-14 ) від 17.11.98 ) КУЗНЕЦОВ
Олександр Борисович - народний депутат від виборчого округу N 78,
Запорізька область, позафракційний;
КУЛИК Олександр Васильович - народний депутат від виборчого
округу N 145, Полтавська область, фракція Народного руху України;
ЛИМАР Наталія Олексіївна - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, ПСПУ,
фракція Прогресивної соціалістичної партії України;
ЛЮТІКОВА Ірина Ігорівна - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, ПЗУ, фракція
Партії Зелених України;
МІШУРА Валерій Дмитрович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
ОНУФРІЙЧУК Михайло Якович - народний депутат від виборчого
округу N 198, Черкаська область, фракція Народно-демократичної
партії;
ПОНЕДІЛКО Віктор Іванович - народний депутат від виборчого
округу N 77, Запорізька область, фракція Комуністичної партії
України;
ПОТІМКОВ Сергій Юрійович - народний депутат від виборчого
округу N 170, Харківська область, фракція блоку Соціалістичної та
Селянської партій України;
ПРАВДЕНКО Сергій Макарович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу,
Всеукраїнське об'єднання "Громада", фракція "Громада";
СТЕПУРА Владислав Сергійович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
СТРИЖКО Леонід Петрович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
ЧАЙКА Віктор Володимирович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НРУ, фракція
"Громада";
ШЕВЧЕНКО Віталій Федорович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НРУ, фракція
Народного руху України.
( Склад комітету із змінами, внесеними згідно з Постановою ВР
N 247-XIV ( 247-14 ) від 17.11.98 )
Комітет з питань прав людини, національних меншин
і міжнаціональних відносин
БЕЗУГЛА Людмила Яківна - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, ПСПУ,
фракція Прогресивної соціалістичної партії України;
ГОЛУБ Олександр Володимирович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
ГУЦОЛ Михайло Васильович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, ПЗУ, фракція
Партії Зелених України;
ДЖЕМІЛЕВ Мустафа - народний депутат від багатомандатного
загальнодержавного виборчого округу, НРУ, фракція Народного руху
України;
ЗАДОРОЖНА Тетяна Андріївна - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, ПСПУ,
фракція "Громада";
КИРИЧЕНКО Сергій Олександрович - народний депутат від
виборчого округу N 183, Херсонська область, фракція
Народно-демократичної партії;
КІЯШКО Сергій Миколайович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, виборчий
блок Соціалістичної та Селянської партій України, фракція блоку
Соціалістичної та Селянської партій України;
КОВАЧ Микола Миколайович - народний депутат від виборчого
округу N 72, Закарпатська область, позафракційний;
МИГОВИЧ Іван Іванович - народний депутат від багатомандатного
загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція Комуністичної
партії України;
ПОПЕСКУ Іван Васильович - народний депутат від виборчого
округу N 204, Чернівецька область, фракція Соціал-демократичної
партії України (об'єднаної);
ПОПОВ Георгій Дмитрович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
ПУСТОВОЙТОВ Володимир Сергійович - народний депутат від
виборчого округу N 33, Дніпропетровська область, фракція
Комуністичної партії України;
ЧУБАРОВ Рефат Абдурахманович - народний депутат від виборчого
округу N 8, Автономна Республіка Крим, фракція Народного руху
України;
ШТЕПА Наталія Петрівна - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України.
Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів
АБРАМОВ Федір Михайлович - народний депутат від виборчого
округу N 59, Донецька область, фракція Комуністичної партії
України;
БОЙЧУК Іван Васильович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НРУ, фракція
Народного руху України;
БОРЩЕВСЬКИЙ Віктор Валентинович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
БУЙКО Георгій Володимирович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
( Повноваження народного депутата достроково припинені згідно
з Постановою ВР N 406-XIV ( 406-14 ) від 02.02.99 ) ВАРБАНЕЦЬ Іван
Михайлович - народний депутат від багатомандатного
загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція Комуністичної
партії України;
КОРНІЙЧУК Ігор Володимирович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавого виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
КУНЬОВ Іван Павлович - народний депутат від багатомандатного
загальнодержавного виборчого округу, ПСПУ, фракція Прогресивної
соціалістичної партії України;
МОЛЧАНОВ Борис Якович - народний депутат від багатомандатного
загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція Комуністичної
партії України;
СУШКЕВИЧ Валерій Михайлович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу,
Всеукраїнське об'єднання "Громада", фракція "Громада";
АНАСТАСІЄВ Валентин Олексійович - народний депутат від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України;
КВЯТКОВСЬКИЙ Ігор Васильович - народний депутат від виборчого
округу N 11, Вінницька область, позафракційний;
ЦИБЕНКО Петро Степанович - народний депутат від виборчого
округу N 110, Луганська область, фракція Комуністичної партії
України;
СОЛОМАТІН Юрій Петрович - народний депутат України від
багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція
Комуністичної партії України.
( Склад комітету із змінами, внесеними згідно з Постановами ВР
N 406-XIV ( 406-14 ) від 02.02.99, N 448-XIV ( 448-14 ) від
18.02.99, N 451-XIV ( 451-14 ) від 18.02.99, N 857-XIV ( 857-14 )
від 18.02.99, N 1236-XIV ( 1236-14 ) від 18.11.99 )

Голова Верховної Ради України О.ТКАЧЕНКО
м. Київ, 15 липня 1998 року
N 45-XIV



вгору