Документ 446-2018-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 06.06.2018
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 09.06.2018. Подивитися в історії? )

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 6 червня 2018 р. № 446
Київ

Про внесення змін до Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 р. № 854 “Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 94, ст. 3086), зміни, що додаються.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 75
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 6 червня 2018 р. № 446

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

1. У пункті 10 слово “оздоровлення” замінити словом “відпочинок”.

2. Пункт 11 викласти в такій редакції:

“11. Органи соціального захисту населення за наявності документів, передбачених пунктом 9 цього Порядку, здійснюють реєстрацію заяв та забезпечують путівками громадян, віднесених до категорії 1, і дітей з інвалідністю в порядку черговості подання заяв.”.

3. Абзаци другий і третій пункту 17 після слів “скріплений печаткою” доповнити словами “(у разі наявності)”.

4. Абзац другий пункту 18 після слів “цього закладу” доповнити словами “(у разі наявності)”.

5. Пункт 23 викласти в такій редакції:

“23. Після забезпечення в поточному році громадян, віднесених до категорії 1, і дітей з інвалідністю путівкою чи отримання ними грошової компенсації такі громадяни і діти знімаються з обліку для забезпечення путівкою.

За громадянами, віднесеними до категорії 1, та дітьми з інвалідністю, які перебувають на обліку, але не отримали путівки в поточному році, зберігається право на забезпечення путівкою шляхом надання грошової допомоги на наступний рік за умови поновлення медичної довідки 070/о, якщо строк дії попередньої довідки закінчився.

Громадянин, віднесений до категорії 1, дитина з інвалідністю, яким було письмово повідомлено про умову поновлення зазначеної довідки протягом шести місяців з дня закінчення строку її дії, але які не виконали цієї умови, знімаються з обліку для забезпечення путівкою.

Якщо громадянин, віднесений до категорії 1, дитина з інвалідністю, які перебувають на обліку для забезпечення путівкою в органах соціального захисту населення, в поточному році одержали безоплатну путівку в іншій організації, вони знімаються з обліку для забезпечення путівкою.

Повторне взяття на облік для забезпечення путівкою проводиться відповідно до пункту 9 цього Порядку.”.

6. Пункт 25 після слів “замість путівки” доповнити словами “за формою, затвердженою Мінсоцполітики,”.вгору