Про створення національного природного парку «Мале Полісся»
Указ Президента України; Перелік від 02.08.2013420/2013
Документ 420/2013, чинний, поточна редакція — Прийняття від 02.08.2013
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 26.08.2013. Подивитися в історії? )

Указ
Президента України

Про створення національного природного парку «Мале Полісся»

З метою збереження цінних природних комплексів та історико-культурних об'єктів східної частини Малого Полісся, що мають важливе природоохоронне, наукове, естетичне, рекреаційне та оздоровче значення, відповідно до статті 53 Закону України «Про природно-заповідний фонд України» постановляю:

1. Створити на території Славутського та Ізяславського районів Хмельницької області національний природний парк «Мале Полісся».

До території національного природного парку «Мале Полісся» погоджено в установленому порядку включення 8762,7 гектара земель державної власності, а саме: 2764 гектарів земель, що перебувають у постійному користуванні державного підприємства «Ізяславське лісове господарство», вилучаються у землекористувача та надаються національному природному парку у постійне користування, а також 5998,7 гектара земель державної власності, що включаються до території національного природного парку «Мале Полісся» без вилучення, згідно з додатком.

2. Підтримати пропозицію Кабінету Міністрів України щодо утворення та забезпечення належного функціонування адміністрації національного природного парку. «Мале Полісся» у сфері управління Державного агентства лісових ресурсів України.

3. Кабінету Міністрів України:

1) забезпечити:

затвердження у шестимісячний строк у встановленому порядку Положення про національний природний парк «Мале Полісся»;

вирішення протягом 2014-2015 років відповідно до законодавства питання щодо вилучення та надання у постійне користування національному природному парку «Мале Полісся» 2764 гектарів земель, а також розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок і проекту землеустрою з організації та встановлення меж території національного природного парку, оформлення речових прав на земельні ділянки;

розроблення протягом 2014-2016 років і затвердження в установленому порядку Проекту організації території національного природного парку «Мале Полісся», охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів і об'єктів;

2) передбачати під час підготовки проектів законів про Державний бюджет України на 2014 та наступні роки кошти, необхідні для функціонування національного природного парку «Мале Полісся».

Президент України

В.ЯНУКОВИЧ

м. Київ
2 серпня 2013 року
№ 420/2013

ДОДАТОК
до Указу Президента України
від 2 серпня 2013 року № 420/2013

ПЕРЕЛІК
земель державної власності, включення яких до території національного природного парку «Мале Полісся» без вилучення у землекористувачів погоджено

Найменування землекористувача

Площа, гектарів

Державне підприємство «Ізяславське лісове господарство»

2491,7

Державне підприємство «Славутське лісове господарство»

3507

Всього:


5998,7

Глава Адміністрації
Президента України


С.ЛЬОВОЧКІНвгору