Документ 412/2013-рп, втратив чинність, поточна редакція — Втрата чинності від 01.02.2017, підстава - 20/2017

Розпорядження
Президента України

{Розпорядження втратило чинність на підставі Указу Президента № 20/2017 від 01.02.2017}

Про делегацію України для участі у переговорах між Україною та Королівством Таїланд щодо підготовки проекту Договору між Україною та Королівством Таїланд про передачу засуджених осіб

1. Утворити делегацію України для участі у переговорах між Україною та Королівством Таїланд щодо підготовки проекту Договору між Україною та Королівством Таїланд про передачу засуджених осіб у такому складі:


ЄМЕЛЬЯНОВА
Інна Іванівна

-

перший заступник Міністра юстиції України, глава делегації


ГЕРАСЬКО
Лариса Анатоліївна

-

заступник директора Договірно-правового департаменту Міністерства закордонних справ України


КЛИША
Владислав Іванович

-

заступник начальника управління - начальник відділу у зв'язках з громадськістю та міжнародної діяльності управління зовнішніх комунікацій Державної пенітенціарної служби України


ШЕВЧЕНКО
Катерина Георгіївна

-

заступник директора Департаменту - начальник Управління міжнародного права Департаменту міжнародного права та співробітництва Міністерства юстиції України.

Дозволити главі делегації вносити в разі потреби зміни до складу делегації, залучаючи до її роботи членів Експертної комісії з підготовки проектів міжнародних договорів України про правові відносини та правову допомогу у цивільних, кримінальних справах, утвореної Указом Президента України від 24 червня 2010 року № 724.

2. Міністерству юстиції України за погодженням із Міністерством закордонних справ України затвердити вказівки делегації України на переговори.

3. Кабінету Міністрів України забезпечити в установленому порядку фінансування відповідних заходів з проведення переговорів щодо підготовки проекту Договору між Україною та Королівством Таїланд про передачу засуджених осіб.

Президент України

В.ЯНУКОВИЧ

м. Київ
31 грудня 2013 року
№ 412/2013-рп
вгору