Документ 230/2004, поточна редакція — Прийняття від 26.02.2004

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України
працівників підприємств, установ та
організацій Сумської області

За вагомі трудові здобутки, багаторічну сумлінну працю,
значний особистий внесок у соціально-економічний, культурний
розвиток та з нагоди 65-річчя від дня утворення Сумської області
п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
ЩЕРБАНЯ - голову обласної державної Володимира Петровича адміністрації
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
ГОНЧАРЕНКА - механізатора товариства агрофірми Миколу Івановича "Вікторія", Білопільський район
РУДЯКОВА - бригадира будівельно-монтажного Івана Дмитровича управління "Житлобуд" акціонерного
товариства "Сумжитлобуд"
ТОКАРЕВУ - першого заступника голови Тетяну Михайлівну Конотопської міської ради
ЧЕРНОВА - директора Шосткинського казенного Євгена Дмитровича заводу "Імпульс"
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
ЧЕРНЯВСЬКУ - вихователя дитячого будинку Ніну Василівну сімейного типу міста Суми
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
ГРИШИНА - газорізальника акціонерного Івана Івановича товариства "Сумське машинобудівне
науково-виробниче об'єднання
імені М.В. Фрунзе"
КОЧМАКА - виконроба дочірнього підприємства Володимира Миколайовича спеціалізованого управління
"Хіммонтаж-14" акціонерного товариства
"Промтехмонтаж-1", м. Суми
КРАВЧЕНКА - директора Сумської дирекції Віктора Васильовича акціонерного товариства "Укртелеком"
СЕРДЮКА - лісничого Дубовичського лісництва Миколу Миколайовича Кролевецького державного
лісомисливського господарства
лісогосподарського об'єднання
"Сумиліс"
СИНИЦЮ - начальника філії "Конотопський Володимира Дмитровича райавтодор" дочірнього підприємства
"Сумський облавтодор" акціонерної
компанії "Автомобільні дороги України"
ТКАЧЕНКО - насипальника-вагаря Шосткинського Ірину Григорівну казенного заводу "Імпульс"
ХОМОВНЕНКО - начальника управління Шосткинської Любов Павлівну міської ради
ШЕВЧЕНКО - оператора машинного доїння дослідного
Ганну Василівну господарства Сумського інституту
агропромислового виробництва
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
ЛЕВЕНЦЮ - артистові Сумського театру драми та Ігорю Анатолійовичу музичної комедії імені М.С. Щепкіна
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
МАКОВЕЦЬ - керівникові дитячого зразкового Людмилі Серафимівні ансамблю народного танцю "Джерельце"
Шосткинського будинку культури
"Свема"
РЕВІ - завідувачеві народного музею Олександру Пилиповичу С.А. Ковпака, м. Глухів
СТАДНИЧЕНКО - директорові Сумської міської Любові Михайлівні централізованої бібліотечної системи
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
БИСТРИЦЬКОМУ - голові правління акціонерного Миколі Яковичу товариства "Спеціалізована пересувна
механізована колона N 9,
Сумський район
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
ОЛЄМСКОМУ - завідувачеві кафедри Сумського Олександру Івановичу державного університету, докторові
фізико-математичних наук
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
СОКОЛОВУ - першому заступникові голови обласної
Миколі Олександровичу державної адміністрації
КОЛЕСНІКОВУ - начальнику Військового двічі орденів
Володимиру Олександровичу Червоного Прапору інституту ракетних
військ і артилерії імені Богдана
Хмельницького Сумського державного
університету
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
ПРИХОДЬКО - спеціалістові управління охорони Любові Володимирівні здоров'я обласної державної
адміністрації
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"
ДОЛІ - директорові Конотопського дитячого Анатолію Володимировичу будинку-інтернату
РАКІТІНІЙ - заступникові начальника управління Світлані Миколаївні Білопільської райдержадміністрації -
директорові територіального центру
соціального обслуговування пенсіонерів
та одиноких непрацездатних громадян
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
КУДРЯВСЬКОМУ - голові правління акціонерного Миколі Петровичу товариства "Сумигаз"
КУЛЬЧИЦЬКОМУ - директорові Конотопської філії Миколі Гордійовичу акціонерного товариства
"Мотордеталь-Правекс"
НЕСТЕРЕНКУ - начальникові нафтогазовидобувного Олексію Григоровичу управління "Охтирканафтогаз"
акціонерного товариства "Укрнафта"
ПІКАЛОВІЙ - начальникові виробничої лабораторії Тамарі Василівні акціонерного товариства "Роменський
молочний комбінат"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"
ТКАЧЕНКУ - начальникові Глухівського району Геннадію Олександровичу електричних мереж акціонерного
товариства "Сумиобленерго"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
БЕРФМАНУ - голові обласної ради Марку Абрамовичу
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
ЖУРАВЛЬОВУ - головному інженерові комунального В'ячеславу Михайловичу підприємства "Теплокомуненерго",
м. Конотоп
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
БЕРЕЖНОМУ - завідувачеві відділення Сумської Сергію Євгеновичу обласної клінічної лікарні
КИСЕЛЬОВІЙ - головному лікареві Сумського Ользі Семенівні обласного кардіологічного
диспансеру
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"
МАХІБОРОДІ - директорові Свеського держлісгоспу Валентину Костянтиновичу державного лісогосподарського
об'єднання "Сумиліс"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО
ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
ФРОЛОВІЙ - майстрові машинного доїння Ніні Олександрівні акціонерного товариства "Роменський
племсервіс "Сула"
ШАПОВАЛОВУ - голові правління Михайлу Федоровичу сільськогосподарського акціонерного
товариства імені Карла
Маркса, Путивльський район
ШЛАПАК - операторові машинного доїння Ніні Петрівні сільсько-господарського акціонерного
товариства імені Тараса Шевченка,
Тростянецький район
ШТУКІНУ - начальникові головного управління Миколі Олексійовичу обласної державної адміністрації
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"
АВРАМЕНКУ - викладачеві - директорові Синівського
Петру Івановичу професійного аграрного ліцею,
Липоводолинський район
ПАЙМАНОВУ - вчителеві середньої загальноосвітньої
Юрію Семеновичу школи I-III ступенів - школи
мистецтв N 29 міста Суми.

Президент України Л.КУЧМА
м. Київ, 26 лютого 2004 року
N 230/2004



вгору