Документ v0437359-16, поточна редакція — Прийняття від 07.10.2016

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 7 жовтня 2016 року № 437

Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 18 грудня 2016 року

До Центральної виборчої комісії разом із супровідними листами надійшли звернення Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської обласних державних адміністрацій з доданими до них документами щодо прийняття Комісією рішення про призначення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів у зв’язку з утворенням у зазначених областях об’єднаних територіальних громад.

Розглянувши вказані звернення, Центральна виборча комісія встановила їх відповідність вимогам Конституції України та законів України, а також Порядку призначення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів, затвердженого постановою Комісії від 12 лютого 2016 року № 32 (із змінами) (далі - Порядок).

Згідно з частиною шостою статті 14 Закону України "Про місцеві вибори" (далі - Закон) перші вибори депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів призначаються Центральною виборчою комісією у порядку, визначеному законом.

За змістом частини восьмої статті 7 Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад" Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласна державна адміністрація звертається до Центральної виборчої комісії для прийняття нею рішення про призначення перших виборів депутатів сільської, селищної, міської ради об’єднаної територіальної громади та відповідного сільського, селищного, міського голови в установленому законом порядку.

Відповідно до пункту 1 Порядку за зверненнями, які відповідають вимогам Конституції України, законів України, а також Порядку, Центральна виборча комісія за наявності відповідних бюджетних призначень для організації підготовки та проведення місцевих виборів призначає перші місцеві вибори не пізніше ніж за сімдесят днів до дня таких виборів на останню неділю відповідного місяця.

За наявності відповідних бюджетних призначень у винятковому випадку перші місцеві вибори можуть бути призначені на іншу неділю грудня.

Частиною четвертою статті 15 Закону передбачено, що виборчий процес перших місцевих виборів розпочинається за 50 днів до дня виборів.

Орган, який відповідно до статті 14 Закону прийняв рішення про призначення, зокрема, перших місцевих виборів, не пізніш як на третій день з дня його прийняття публікує рішення у друкованих засобах масової інформації або, у разі неможливості, оприлюднює в інший визначений ним спосіб (частина шоста статті 15 Закону).

Згідно з частиною сьомою статті 15 Закону Центральна виборча комісія шляхом прийняття відповідного рішення оголошує про початок виборчого процесу перших виборів депутатів місцевої ради, сільського, селищного, міського голови. Офіційним оголошенням є прийняття рішення про початок виборчого процесу таких виборів. Рішення про оголошення початку виборчого процесу відповідного виду місцевих виборів оприлюднюється не пізніше наступного дня після дня його прийняття відповідно в загальнодержавних засобах масової інформації чи в інший визначений Комісією спосіб. Офіційне оголошення шляхом прийняття рішення про початок виборчого процесу здійснюється Центральною виборчою комісією не пізніш як за п’ять днів до дня початку виборчого процесу місцевих виборів.

Враховуючи викладене, відповідно до частини восьмої статті 7 Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад", частини шостої статті 14, частин четвертої - сьомої статті 15, пунктів 1, 1-1, 8 частини першої статті 24 Закону України "Про місцеві вибори", Порядку призначення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 12 лютого 2016 року № 32 (із змінами), керуючись статтями 11 - 13, пунктами 1, 2, 13 статті 17, пунктами 1, 2, 9 статті 21, частиною другою статті 27 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Призначити на неділю, 18 грудня 2016 року, перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів за переліками згідно з додатками 1 - 22.

2. Оголосити з 29 жовтня 2016 року початок виборчого процесу перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів, призначених пунктом 1 цієї постанови.

3. Цю постанову надіслати Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Кіровоградській, Луганській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській обласним державним адміністраціям для використання в роботі та передачі відповідним територіальним виборчим комісіям, а також оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Заступник Голови
Центральної виборчої комісії


Ж.УСЕНКО-ЧОРНА



Додаток 1
до постанови Центральної виборчої комісії
від 7 жовтня 2016 року № 437

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Вінницької області, у яких призначаються перші місцеві вибори 18 грудня 2016 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Барський район

1

Барcька міська об’єднана територіальна громада

Барcька міська рада (місто Бар), Антонівська сільська рада (села Антонівка, Глинянка, Широке)

Барcька міська рада Барського району Вінницької області

Барcький міський голова

Вінницький район

2

Вороновицька селищна об’єднана територіальна громада

Вороновицька селищна рада (смт Вороновиця), Комарівська сільська рада (село Комарів)

Вороновицька селищна рада Вінницького району Вінницької області

Вороновицький селищний голова

Жмеринський район

3

Северинівська сільська об’єднана територіальна громада

Северинівська сільська рада (села Северинівка, Голубівка, селища Матейкове, Хатки), Чернятинська сільська рада (села Чернятин, Слобода-Чернятинська, Токарівка)

Северинівська сільська рада Жмеринського району Вінницької області

Северинівський сільський голова

Немирівський район

4

Ситковецька селищна об’єднана територіальна громада

Ситковецька селищна рада (смт Ситківці), Вищекропивнянська сільська рада (села Вища Кропивна, Гута)

Ситковецька селищна рада Немирівського району Вінницької області

Ситковецький селищний голова

5

Немирівська міська об’єднана територіальна громада

Немирівська міська рада (місто Немирів), Байраківська сільська рада (села Байраківка, Глинянець, Дубмаслівка), Медвежанська сільська рада (села Медвежа, Гостинне), Никифоровецька сільська рада (села Никифорівці, Лука), Стрільчинецька сільська рада (село Стрільчинці), Язвинківська сільська рада (села Язвинки, Гунька, Козаківка, Супрунівка)

Немирівська міська рада Немирівського району Вінницької області

Немирівський міський голова

Оратівський район

6

Оратівська селищна об’єднана територіальна громада

Оратівська селищна рада (смт Оратів, село Прибережне), Рожичнянська сільська рада (села Рожична, Оратівка), Угарівська сільська рада (села Угарове, Березівка, Каленівка)

Оратівська селищна рада Оратівського району Вінницької області

Оратівський селищний голова

Томашпільський район

7

Томашпільська селищна об’єднана територіальна громада

Томашпільська селищна рада (смт Томашпіль, селище Горишківське), Горишківська сільська рада (село Горишківка), Нетребівська сільська рада (село Нетребівка), Раківська сільська рада (село Ракова)

Томашпільська селищна рада Томашпільського району Вінницької області

Томашпільський селищний голова

Тульчинський район

8

Тульчинська міська об’єднана територіальна громада

Тульчинська міська рада (місто Тульчин), Ганнопільська сільська рада (село Ганнопіль), Дранська сільська рада (села Дранка, Одаї), Суворовська сільська рада (село Суворовське, селище Пестеля), Тиманівська сільська рада (село Тиманівка)

Тульчинська міська рада Тульчинського району Вінницької області

Тульчинський міський голова

Хмільницький район

9

Жданівська сільська об’єднана територіальна громада

Жданівська сільська рада (села Війтівці*, Дібрівка, Ольгине), Качанівська сільська рада (села Качанівка, Семки)

Жданівська сільська рада Хмільницького району Вінницької області

Жданівcький сільський голова

Чернівецький район

10

Бабчинецька сільська об’єднана територіальна громада

Бабчинецька сільська рада (села Бабчинці, Вазлуївка, Гамулівка, Майорщина, Нове Життя), Вила-Ярузька* сільська рада (села Вила-Ярузькі, Букатинка)

Бабчинецька сільська рада Чернівецького району Вінницької області

Бабчинецький сільський голова

__________
* Згідно з відомостями електронного довідника "Україна. Адміністративно-територіальний устрій", розміщеного на офіційному веб-порталі Верховної Ради України:
село Жданівка має назву Війтівці;
Вила-Ярузька сільська рада має найменування Вило-Ярузька сільська рада.

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 2
до постанови Центральної виборчої комісії
від 7 жовтня 2016 року № 437

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Волинської області, у яких призначаються перші місцеві вибори 18 грудня 2016 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Іваничівський район

1

Павлівська сільська об’єднана територіальна громада

Павлівська сільська рада (села Павлівка, Самоволя, Старосілля), Жашковичівська сільська рада (село Жашковичі), Завидівська сільська рада (село Завидів), Переславичівська сільська рада (села Переславичі, Трубки), Риковичівська сільська рада (село Риковичі), Старопорицька сільська рада (села Старий Порицьк, Клопочин), Топилищенська сільська рада (село Топилище)

Павлівська сільська рада Іваничівського району Волинської області

Павлівський сільський голова

Ковельський район

2

Дубівська сільська об’єднана територіальна громада

Дубівська сільська рада (села Дубове, Бахів, Вербка), Городищенська сільська рада (села Городище, Гредьки, Красноволя), Облапська сільська рада (села Облапи, Мислина)

Дубівська сільська рада Ковельського району Волинської області

Дубівський сільський голова

Ратнівський район

3

Заболоттівська селищна об’єднана територіальна громада

Заболоттівська селищна рада (смт Заболоття), Гутянська сільська рада (село Гута), Заліська сільська рада (село Заліси), Турська сільська рада (село Тур)

Заболоттівська селищна рада Ратнівського району Волинської області

Заболоттівський селищний голова

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 3
до постанови Центральної виборчої комісії
від 7 жовтня 2016 року № 437

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Дніпропетровської області, у яких призначаються перші місцеві вибори 18 грудня 2016 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Васильківський район

1

Васильківська селищна об’єднана територіальна громада

Васильківська селищна рада (смт Васильківка, села Бондареве, Вовчанське, Зоря, Іванівка, Красне, Манвелівка, Петриківка, Улянівка, селище Правда), Богданівська сільська рада (села Богданівка, Бабакове, Катеринівка, Колоно-Миколаївка, Нововасильківка), Великоолександрівська сільська рада (села Великоолександрівка, Первомайське, Преображенське), Воскресенівська сільська рада (села Воскресенівка, Нововоскресенівка)

Васильківська селищна рада Васильківського району Дніпропетровської області

Васильківський селищний голова

Межівський район

2

Новопавлівська сільська об’єднана територіальна громада

Новопавлівська сільська рада (села Новопавлівка, Дачне, Філія, Чугуєве), Богданівська сільська рада (села Богданівка, Антонівське, Миколаївка, Солоне, Тарасівка, Федорівське, Чаус)

Новопавлівська сільська рада Межівського району Дніпропетровської області

Новопавлівський сільський голова

Нікопольський район

3

Чкаловська сільська об’єднана територіальна громада

Чкаловська сільська рада (село Чкалове), Південна сільська рада (село Південне)

Чкаловська сільська рада Нікопольського району Дніпропетровської області

Чкаловський сільський голова

Покровський район

4

Покровська селищна об’єднана територіальна громада

Покровська селищна рада (смт Покровське, села Водяне, Гапоно-Мечетне, Зелена Долина, Левадне, Отрішки, Петриків, Романки, Скотувате, Старокасянівське, Чорненкове), Андріївська сільська рада (села Андріївка, Братське, Вільне, Герасимівка, Нечаївка, Остапівське, Піщане, Радісне, Христофорівка), Олександрівська сільська рада (села Олександрівка, Богодарівка, Відрадне, Вовче, Гай, Добропасове, Коломійці, Новоскелювате, Олексіївка, Писанці, Тихе)

Покровська селищна рада Покровського району Дніпропетровської області

Покровський селищний голова

5

Великомихайлівська сільська об’єднана територіальна громада

Великомихайлівська сільська рада (села Великомихайлівка, Вороне, Лісне, Маліївка, Новоселівка, Орестопіль, Соснівка, Хороше, Январське), Березівська сільська рада (села Березове, Запорізьке, Калинівське, Новогеоргіївка, Новомиколаївка, Степове, Тернове)

Великомихайлівська сільська рада Покровського району Дніпропетровської області

Великомихайлівський сільський голова

6

Маломихайлівська сільська об’єднана територіальна громада

Маломихайлівська сільська рада (села Маломихайлівка, Яблунівка), Гаврилівська сільська рада (села Гаврилівка, Підгаврилівка)

Маломихайлівська сільська рада Покровського району Дніпропетровської області

Маломихайлівський сільський голова

Пятихатський район

7

Вишнівська селищна об’єднана територіальна громада

Вишнівська селищна рада (смт Вишневе, село Кулябкине), Лозуватська сільська рада (села Лозуватка, Байківка, Іванівка, Ликошине, Новоукраїнка, Терно-Лозуватка, Червоний Яр)

Вишнівська селищна рада П'ятихатського району Дніпропетровської області

Вишнівський селищний голова

8

Лихівська селищна об’єднана територіальна громада

Лихівська селищна рада (смт Лихівка, села Райдужне, Степове), Холодіївська сільська рада (села Байдаківка, Володимирівка, Грамівка, Григорівка, Миронівка, Цвіле, Червона Гірка, Яковлівка)

Лихівська селищна рада П’ятихатського району Дніпропетровської області

Лихівський селищний голова

Софіївський район

9

Софіївська селищна об’єднана територіальна громада

Софіївська селищна рада (смт Софіївка, села Любимівка, Михайлівка, Петрове, Тарасівка, Широке), Запорізька сільська рада (села Запорізьке, Братське)

Софіївська селищна рада Софіївського району Дніпропетровської області

Софіївський селищний голова

Синельниківський район

10

Роздорська селищна об’єднана територіальна громада

Роздорська селищна рада (смт Роздори, села Гострий Камінь, Нововознесенка, Роздолля), Старовишневецька сільська рада (села Старовишневецьке, Водяне, Катражка, Новопавлоградське, Парне, селище Вишневецьке)

Роздорська селищна рада Синельниківського району Дніпропетровської області

Роздорський селищний голова

Томаківський район

11

Томаківська селищна об’єднана територіальна громада

Томаківська селищна рада (смт Томаківка, села Катьощине, Олександрівка, Петрівка, Семенівка, Сергіївка), Володимирівська сільська рада (села Високе, Ганнівка, Грушеве, Запорізька Балка, Запорізьке, Миролюбівка, Новомиколаївка, Новомихайлівка, Новоукраїнка, Садове, Степанівка, Урожайне), Кисличуватська сільська рада (село Кисличувата), Китайгородська сільська рада (села Китайгородка, Зелений Клин), Михайлівська сільська рада (села Михайлівка, Гарбузівка, Новокатьощине, Чайки), Преображенська сільська рада (села Преображенка, Баркове), Чумаківська сільська рада (села Чумаки, Крутеньке, Червоний Яр)

Томаківська селищна рада Томаківського району Дніпропетровської області

Томаківський селищний голова

Царичанський район

12

Царичанська селищна об’єднана територіальна громада

Царичанська селищна рада (смт Царичанка, села Драгівка, Дубове, Калинівка, Лисківка, Пилипівка, Селянівка, Тарасівка, Турове), Бабайківська сільська рада (села Бабайківка, Вербове, Івано-Яризівка, Кущівка, Новостроївка), Михайлівська сільська рада (села Михайлівка, Гнатівка, Заорілля, Червона Орілька), Прядівська сільська рада (село Прядівка), Юр’ївська сільська рада (села Юр’ївка, Ненадівка, Преображенка, Семенівка)

Царичанська селищна рада Царичанського району Дніпропетровської області

Царичанський селищний голова

Широківський район

13

Гречаноподівська сільська об’єднана територіальна громада

Розилюксембурзька сільська рада (села Гречані Поди, Калинівка Красний Під, Миролюбівка, Свистунове, Трудолюбівка), Степова сільська рада (села Степове, Водяне, Кравці, Кряжове, Озерне, Подове, Пологи)

Гречаноподівська сільська рада Широківського району Дніпропетровської області

Гречаноподівський сільський голова

14

Новолатівська сільська об’єднана територіальна громада

Новолатівська сільська рада (села Новолатівка, Інгулець, Латівка, Новоселівка, Стародобровільське), Зеленобалківська сільська рада (села Зелена Балка, Курганка, Макарівка, Нове, Червоний Ранок, Шведове)

Новолатівська сільська рада Широківського району Дніпропетровської області

Новолатівський сільський голова

Юрївський район

15

Варварівська сільська об’єднана територіальна громада

Варварівська сільська рада (села Варварівка, Вербське, Весела Гірка, В’язівське-Водяне, Призове, Широка Балка, Юр’ївське), Вербуватівська сільська рада (села Вербуватівка, Долина, Нижнянка)

Варварівська сільська рада Юр’ївського району Дніпропетровської області

Варварівський сільський голова

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 4
до постанови Центральної виборчої комісії
від 7 жовтня 2016 року № 437

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Донецької області, у яких призначаються перші місцеві вибори 18 грудня 2016 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Бахмутський район

1

Соледарська міська об’єднана територіальна громада

Соледарська міська рада (місто Соледар), Бахмутська сільська рада (село Бахмутське, селище Підгородне), Берестівська сільська рада (село Берестове, селища Виїмка, Нагірне, Спірне), Васюківська сільська рада (села Васюківка, Бондарне, Пазено, Сакко І Ванцетті, Федорівка, Хромівка), Володимирівська сільська рада (села Володимирівка, Пилипчатине, Стряпівка, Трипілля), Міньківська сільська рада (села Міньківка, Голубівка, Дубово-Василівка, ОріховоВасилівка, Привілля), Никифорівська сільська рада (села Никифорівка, Діброва, Липівка, Федорівка Друга), Парасковіївська сільська рада (села Парасковіївка, Благодатне, Залізнянське) Роздолівська сільська рада (села Роздолівка, Краснополівка, Миколаївка), Яковлівська сільська рада (села Яковлівка, Білогорівка, Василівка, Веселе, Липове)

Соледарська міська рада Бахмутського району Донекької області

Соледарський міський голова

Костянтинівський район

2

Іллінівська сільська об’єднана територіальна громада

Іллічівська сільська рада (село Іллінівка, селище Бересток), Артемівська сільська рада (селища Розкішне, Довга Балка, село Степанівка), Зорянська сільська рада (селище Зоря), Катеринівська сільська рада (села Катеринівка, Плещіївка, селище Клебан-Бик), Новополтавська сільська рада (село Нова Полтавка), Олександро-Калинівська сільська рада (села Олександро-Калинове, Яблунівка), Полтавська сільська рада (села Полтавка, Попів Яр, Русин Яр), Правдівська сільська рада (села Стара Миколаївка, Гнатівка, Калинове, Романівка), Тарасівська сільська рада (села Тарасівка, Березівка, Водяне Друге, Зелене Поле, Новооленівка, Олександропіль)

Іллінівська сільська рада Костянтинівського району Донецької області

Іллінівський сільський голова

Слов’янський район

3

Миколаївська міська об’єднана територіальна громада

Миколаївська міська рада (місто Миколаївка), Рай-Олександрівська сільська рада (села Рай-Олександрівка, Пискунівка, Стародубівка), Малинівська сільська рада (села Малинівка, Васютинське, Никонорівка, Оріхуватка, Першомар’ївка, Тихонівка, Юрківка)

Миколаївська міська рада Слов’янського району Донецької області

Миколаївський міський голова

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 5
до постанови Центральної виборчої комісії
від 7 жовтня 2016 року № 437

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Житомирської області, у яких призначаються перші місцеві вибори 18 грудня 2016 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Баранівський район

1

Баранівська міська об’єднана територіальна громада

Баранівська міська рада (місто Баранівка), Берестівська сільська рада (села Берестівка, Зрубок, Мирославль, Ситисько), Вірлянська сільська рада (села Вірля, Климентіївка), Жарівська сільська рада (села Жари, Деревищина), Зеремлянська сільська рада (села Зеремля, Вишнівка, Середня), Йосипівська сільська рада (села Йосипівка, Табори), Кашперівська сільська рада (села Кашперівка, Озерянка, Гриньки), Марківська сільська рада (села Марківка, Стара Гута, Глибочок), Рогачівська сільська рада (села Рогачів, Острожок, Млини, Рудня), Полянківська селищна рада (смт Полянка, село Будисько), Смолдирівська сільська рада (села Смолдирів, Іванівка, Смолка), Суємецька сільська рада (села Суємці, Володимирівка), Ялишівська сільська рада (села Ялишів, Лісове, Явне)

Баранівська міська рада Баранівського району Житомирської області

Баранівський міський голова

2

Довбиська селищна об’єднана територіальна громада

Довбиська селищна рада (смт Довбиш, села Адамівка, Лісова Поляна, Любарська Гута, Наталія, Осичне), Мар’янівська селищна рада (смт Мар’янівка, села Дорогань, Зятинець, Ожгів, Турова)

Довбиська селищна рада Баранівського району Житомирської області

Довбиський селищний голова

Бердичівський район

3

Семенівська сільська об’єднана територіальна громада

Іванковецька сільська рада (села Іванківці, Семенівка), Великонизгірецька сільська рада (села Великі Низгірці, Нова Олександрівка), Закутинецька сільська рада (села Закутинці, Малі Гадомці, Сингаївка), Красівська сільська рада (села Красівка, Дубівка), Терехівська сільська рада (села Терехове, Кикишівка), Хажинська сільська рада (село Хажин)

Семенівська сільська рада Бердичівського району Житомирської області

Семенівський сільський голова

Брусилівський район

4

Брусилівська селищна об’єднана територіальна громада

Брусилівська селищна рада (смт Брусилів), Водотиївська сільська рада (села Водотиї, Болячів), Дивинська сільська рада (село Дивин), Карабачинська сільська рада (село Карабачин), Лазарівська сільська рада (села Лазарівка, Старицьке, Хом’янка), Містечківська сільська рада (села Містечко, Ковганівка), Морозівська сільська рада (села Морозівка, Малинівка), Новоозерянська сільська рада (село Нові Озеряни), Озерська сільська рада (села Озера, Биків, Западня, Мар’янівка), Осівецька сільська рада (село Осівці), Покришівська сільська рада (село Покришів), Приворотська сільська рада (село Привороття), Романівська сільська рада (села Романівка, Пилипонка), Скочищенська сільська рада (село Скочище, селище Скочище), Соболівська сільська рада (село Соболівка, Долинівка), Соловіївська сільська рада (село Соловіївка), Хомутецька сільська рада (села Хомутець, Вільшка, Краківщина), Яструбеньківська сільська рада (села Яструбенька, Дібрівка, Яструбна)

Брусилівська селищна рада Брусилівського району Житомирської області

Брусилівський селищний голова

Ємільчинський район

5

Барашівська сільська об’єднана територіальна громада

Барашівська сільська рада (село Бараші), Березівська сільська рада (села Березівка, Верби, Новосілка), Бобрицька сільська рада (села Бобриця, Йосипівка), Будо-Бобрицька сільська рада (села Будо-Бобриця, Антонівка, Гута-Бобрицька, Сорочень), Ганнопільська сільська рада (села Ганнопіль, Бобрицька Болярка, Євгенівка, Єлизаветпіль, Киселівка, Новоолександрівка), Киянська сільська рада (села Киянка, Крем’янка), Неділищенська сільська рада (села Неділище, Бастова Рудня, Шевченкове), Усолусівська сільська рада (села Усолуси, Майдан, Синявка)

Барашівська сільська рада Ємільчинського району Житомирської області

Барашівський сільський голова

Житомирський район

6

Станишівська сільська об’єднана територіальна громада

Станишівська сільська рада (села Станишівка, Бистрі, Слобода-Селець), Зарічанська сільська рада (село Зарічани), Ліщинська сільська громада (села Ліщин, Тарасівка), Луківська сільська рада (села Лука, Вершина, Млинище), Пісківська сільська рада (села Піски, Скоморохи), Туровецька сільська рада (села Туровець, Грабівка, Кринички, Лісівщина, Мошківка)

Станишівська сільська рада Житомирського району Житомирської області

Станишівський сільський голова

Коростенський район

7

Горщиківська сільська об’єднана територіальна громада

Горщиківська сільська рада (села Горщик, Березівка, Жупанівка, Піски), Вигівська сільська рада (села Вигів, Боровиця, Краснопіль), Давидківська сільська рада (села Давидки, Видень, Дружбівка)

Горщиківська сільська рада Коростенського району Житомирської області

Горщиківський сільський голова

8

Ушомирська сільська об’єднана територіальна громада

Ушомирська сільська рада (села Ушомир, Березневе, Заріччя, Ковбащина, Пугачівка, Рудня-Ушомирська, Садибне, Сантарка, Струмок), Бондарівська сільська рада (села Бондарівка, Гулянка, Іванопіль, Охотівка, Першотравневе, Ушиця, селища Броди, Нова Ушиця), Калинівська сільська рада (села Калинівка, Вишневе, Красногірка, Мошківка), Купищенська сільська рада (села Купище, Велень, Жабче), Поліська сільська рада (села Поліське, Рудня), Ришавська сільська рада (село Ришавка)

Ушомирська сільська рада Коростенського району Житомирської області

Ушомирський сільський голова

Коростишівський район

9

Коростишівська міська об’єднана територіальна громада

Коростишівська міська рада (місто Коростишів, села Теснівка, Бобрик), Більковецька сільська рада (села Більківці, Козак), Віленьківська сільська рада (села Віленька, Онишпіль), Вільнянківська сільська рада (села Вільнянка, Радівка, Борок), Здвижківська сільська рада (села Здвижка, Семенівка), Квітнева сільська рада (села Квітневе, Царівка, Красилівка, Антонівка, Браженець), Кропивнянська сільська рада (села Кропивня, Голубівка, Видумка, Єлизаветівка), Щигліївська сільська рада (села Щигліївка, Продубіївка, Грубське, Струцівка, Вишневе)

Коростишівська міська рада Коростишівського району Житомирської області

Коростишівський міський голова

Лугинський район

10

Лугинська селищна об’єднана територіальна громада

Лугинська селищна рада (смт Лугини, села Глухова, Крупчатка, Лугинки, Станційне), Будо-Літківська сільська рада (села Будо-Літки, Березовий Груд, Радогоща), Калинівська сільська рада (села Калинівка, Підостапи), Красноставська сільська рада (села Красностав, Теснівка), Остапівська сільська рада (села Остапи, Кам’яна Гірка)

Лугинська селищна рада Лугинського району Житомирської області

Лугинський селищний голова

Малинський район

11

Чоповицька селищна об’єднана територіальна громада

Чоповицька селищна рада (смт Чоповичі, села Пристанційне, Стримівщина), Барвінківська сільська рада (села Барвінки, Загребля, Новобратське), Йосипівська сільська рада (села Йосипівка, Будницьке, Гутянське, Липляни), Шевченківська сільська рада (села Шевченкове, Крушники, Кутище, Тишів)

Чоповицька селищна рада Малинського району Житомирської області

Чоповицький селищний голова

Новоград-Волинський район

12

Городницька селищна об’єднана територіальна громада

Городницька селищна рада (смт Городниця), Кленівська сільська рада (села Кленова, Брониця, Дубники, Липине), Лучицька сільська рада (села Лучиця, Анастасівка, Перелісок, Мала Анастасівка), Червоновільська сільська рада (села Червона Воля, Перелісянка, Прихід)

Городницька селищна рада Новоград-Волинського району Житомирської області

Городницький селищний голова

13

Чижівська сільська об’єднана територіальна громада

Чижівська сільська рада (села Чижівка, Вербівка, Вишківка), Красилівська сільська рада (села Красилівка, Дібрівське, Красилівське, Морозівка, Таращанка), Курчицька сільська рада (села Курчиця, Курчицька Гута, Михіївка, Ходурки), Малоцвілянська сільська рада (села Мала Цвіля, Берегове, Вірівка, Карпилівка)

Чижівська сільська рада Новоград-Волинського району Житомирської області

Чижівський сільський голова

Олевський район

14

Білокоровицька сільська об’єднана територіальна громада

Білокоровицька сільська рада (село Білокоровичі), Бучманівська селищна рада (смт Бучмани), Новобілокоровицька селищна рада (смт Нові Білокоровичі)

Білокоровицька сільська рада Олевського району Житомирської області

Білокоровицький сільський голова

15

Олевська міська об’єднана територіальна громада

Олевська міська рада (місто Олевськ), Дружбівська селищна рада (смт Дружба, Діброва), Жубровицька сільська рада (село Жубровичі), Журжевицька сільська рада (села Журжевичі, Рудня), Замисловицька сільська рада (села Замисловичі, Рудня-Замисловицька, Устинівка, Шебедиха), Зольнянська сільська рада (села Зольня, Ковалівка, Сердюки), Зубковицька сільська рада (село Зубковичі), Калинівська сільська рада (села Калинівка, Ліски, Бацеве), Кам’янська сільська рада (села Кам’янка, Лісове), Кишинська сільська рада (села Кишин, Болярка, Забороче, селище Лугове), Копищенська сільська рада (села Копище, Майдан-Копищенський), Лопатицька сільська рада (село Лопатичі), Майданська сільська рада (села Майдан, Джерело, Сарнівка), Новоозерянська селищна рада (смт Новоозерянка, села Озеряни, Рудня-Озерянська), Покровська сільська рада (села Покровське, Будки, Михайлівка, Млинок), Руднє-Бистрянська сільська рада (села Рудня-Бистра, Варварівка, Корощине, селище Сновидовичі), Стовпинська сільська рада (села Стовпинка, Держанівка), Сущанська сільська рада (села Сущани, Андріївка), Тепеницька сільська рада (села Тепениця, Артинськ, Обище, Соснівка, Хмелівка), Хочинська сільська рада (села Хочине, Перга, Рудня-Перганська, Рудня-Хочинська), Юрівська сільська рада (село Юрове)

Олевська міська рада Олевського району Житомирської області

Олевський міський голова

Попільнянський район

16

Попільнянська селищна об’єднана територіальна громада

Попільнянська селищна рада (смт Попільня), Великолісівецька сільська рада (село Великі Лісівці), Голуб’ятинська сільська рада (село Голуб’ятин), Котлярська сільська рада (село Котлярка), Кривенська сільська рада (села Криве, Рудка), Миролюбівська сільська рада (село Миролюбівка), Новоселицька сільська рада (село Новоселиця), Парипська сільська рада (село Парипси), Попільнянська сільська рада (село Попільня), Саверецька сільська рада (села Саверці, Піски), Сокільчанська сільська рада (села Сокільча, Маркова Волиця), Строківська сільська рада (село Строків), Ходорківська сільська рада (села Ходорків, Пустельники, селище Відродження)

Попільнянська селищна рада Попільнянського району Житомирської області

Попільнянський селищний голова

17

Андрушківська сільська об’єднана територіальна громада

Андрушківська сільська рада (село Андрушки, селище Новопаволоцьке), Василівська сільська рада (село Василівка), Макарівська сільська рада (село Макарівка), Харліївська сільська рада (село Харліївка)

Андрушківська сільська рада Попільнянського району Житомирської області

Андрушківський сільський голова

18

Квітнева сільська об’єднана територіальна громада

Квітнева сільська рада (село Квітневе), Єрчицька сільська рада (села Єрчики, Велика Чернявка, Яблунівка), Почуйківська сільська рада (село Почуйки), Романівська сільська рада (села Романівка, Дехтярка, Кошляки), Ставищенська сільська рада (село Ставище)

Квітнева сільська рада Попільнянського району Житомирської області

Квітневий сільський голова

Романівський район

19

Миропільська селищна об’єднана територіальна громада

Миропільська селищна рада (смт Миропіль, село Дертка), Колодяжненська сільська рада (село Колодяжне), Малокозарська сільська рада (села Мала Козара, Олександрівка, Пилипо-Кошара)

Миропільська селищна рада Романівського району Житомирської області

Миропільський селищний голова

Хорошівський район

20

Хорошівська селищна об’єднана територіальна громада

Володарсько-Волинська селищна рада (смт Хорошів, села Зелений Гай, Рудня-Шляхова), Березівська сільська рада (села Березівка, Полівська Гута, Торчин), Грушківська сільська рада (села Грушки, Грабняк), Давидівська сільська рада (село Давидівка), Дашинська сільська рада (села Дашинка, Курганці, Писарівка, Теренці), Дворищенська сільська рада (села Дворище, Заздрівка, Солодирі), Зубринська сільська рада (села Зубринка, Вишняківка, Ліски, Михайлівка, Ставки, Човнова), Краївщинська сільська рада (села Краївщина, Іванівка, Омелівка, Шадура, Яблунівка), Поромівська сільська рада (села Поромівка, Калинівка, Красногірка), Рижанська сільська рада (села Рижани, Волянщина, Грабівка, Данилівка, Жовтнівка, Знам’янка, Кропивенка, Невирівка), Сколобівська сільська рада (село Сколобів), Суховільська сільська рада (села Суховоля, Крук, Мар’янівка)

Хорошівська селищна рада Хорошівського району Житомирської області

Хорошівський селищний голова

Черняхівський район

21

Вільська сільська об’єднана територіальна громада

Вільська сільська рада (села Вільськ, Перемога, Щербини, Ялинівка), Зороківська сільська рада (села Зороків, Вишпіль, Іванків), Ксаверівська сільська рада (села Ксаверівка, Крученець), Новопільська сільська рада (села Новопіль, Івановичі, Окілок)

Вільська сільська рада Черняхівського району Житомирської області

Вільський сільський голова

Чуднівський район

22

Краснопільська сільська об’єднана територіальна громада

Краснопільська сільська рада (село Краснопіль), Безпечнянська сільська рада (село Безпечна), Молочківська сільська рада (села Молочки, Мотрунки), Носівська сільська рада (села Носівки, Суслівка), Стетковецька сільська рада (село Стетківці)

Краснопільська сільська рада Чуднівського району Житомирської області

Краснопільський сільський голова

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 6
до постанови Центральної виборчої комісії
від 7 жовтня 2016 року № 437

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Закарпатської області, у яких призначаються перші місцеві вибори 18 грудня 2016 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Свалявський район

1

Полянська сільська об’єднана територіальна громада

Полянська сільська рада (села Поляна, Уклин), Плосківська сільська рада (села Плоске, Оленьово, Павлово, Плоский Потік, Яківське), Родниківська сільська рада (села Родниківка, Родникова Гута)

Полянська сільська рада Свалявського району Закарпатської області

Полянський сільський голова

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 7
до постанови Центральної виборчої комісії
від 7 жовтня 2016 року № 437

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Запорізької області, у яких призначаються перші місцеві вибори 18 грудня 2016 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Бердянський район

1

Осипенківська сільська об’єднана територіальна громада

Осипенківська сільська рада (село Осипенко), Новопетрівська сільська рада (села Новопетрівка, Куликівське, Старопетрівка), Червонопільська сільська рада (села Червоне Поле, Деревецьке, селище Бердянське)

Осипенківська сільська рада Бердянського району Запорізької області

Осипенківський сільський голова

Оріхівський район

2

Комишуваська селищна об’єднана територіальна громада

Комишуваська селищна рада (смт Комишуваха, села Григорівське, Одарівка), Димитрівська* сільська рада (селище Зарічне, село Жовтеньке), Новоіванівська сільська рада (села Новоіванівка, Дружне, Дудникове, Кущове), Новотавричеська сільська рада (селища Новотавричеське, Кирпотине, села Вільне, Оленівка, Тарасівка), Новотроїцька сільська рада (села Новотроїцьке, Блакитне, Веселе, Жовта Круча, Новорозівка, Славне), Новояковлівська сільська рада (села Новояковлівка, Запасне, Магдалинівка, Новобойківське), Щасливська сільська рада (села Щасливе, Новомихайлівка, Трудолюбівка, селище Калинівка), Яснополянська сільська рада (села Ясна Поляна, Трудооленівка)

Комишуваська селищна рада Оріхівського району Запорізької області

Комишуваський селищний голова

Приазовський район

3

Гірсівська сільська об’єднана територіальна громада

Гірсівська сільська рада (село Гірсівка), Дунаївська сільська рада (села Дунаївка, Вікторівка), Надеждинська сільська рада (села Надеждине, Волна)

Гірсівська сільська рада Приазовського району Запорізької області

Гірсівський сільський голова

Приморський район

4

Приморська міська об’єднана територіальна громада

Приморська міська рада (місто Приморськ, село Комишуватка, селища Набережне, Подспор’є), Преславська сільська рада (село Преслав)

Приморська міська рада Приморського району Запорізької області

Приморський міський голова

__________
* Згідно з відомостями електронного довідника "Україна. Адміністративно-територіальний устрій", розміщеного на офіційному веб-порталі Верховної Ради України, Димитрівська сільська рада має найменування Димитровська сільська рада.

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 8
до постанови Центральної виборчої комісії
від 7 жовтня 2016 року № 437

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Івано-Франківської області, у яких призначаються перші місцеві вибори 18 грудня 2016 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Галицький район

1

Більшівцівська селищна об’єднана територіальна громада

Більшівцівська селищна рада (смт Більшівці, село Слобідка Більшівцівська), Жалиборівська сільська рада (село Жалибори), Кінашівська сільська рада (село Кінашів), Кукільницька сільська рада (села Кукільники, Загір’я-Кукільницьке), Курівська сільська рада (село Курів), Нараївська сільська рада (село Нараївка), Подільська сільська рада (село Поділля), Яблунівська сільська рада (село Яблунів)

Більшівцівська селищна рада Галицького району Івано-Франківської області

Більшівцівський селищний голова

Долинський район

2

Витвицька сільська об’єднана територіальна громада

Витвицька сільська рада (село Витвиця, селище Вигодівка), Кальнянська сільська рада (село Кальна), Розточківська сільська рада (село Розточки), Слобідсько-Болехівська сільська рада (села Слобода-Болехівська, Липа, Лужки), Станковецька сільська рада (села Станківці, Церковна)

Витвицька сільська рада Долинського району Івано-Франківської області

Витвицький сільський голова

Коломийський район

3

Матеївецька сільська об’єднана територіальна громада

Матеївецька* сільська рада (села Матеївці, Перерив), Дебеславцівська сільська рада (села Дебеславці, Ганнів, Залуччя, селище Липники), Пилипівська сільська рада (села Пилипи, Кропивище, Тростянка), Семаківська сільська рада (села Семаківці, Замулинці, Кринички)

Матеївецька сільська рада Коломийського району Івано-Франківської області

Матеївецький сільський голова

4

Нижньовербізька сільська об’єднана територіальна громада

Нижньовербізька сільська рада (село Нижній Вербіж), Великоключівська сільська рада (село Великий Ключів), Верхньовербізька сільська рада (село Верхній Вербіж), Мишинська сільська рада (село Мишин)

Нижньовербізька сільська рада Коломийського району Івано-Франківської області

Нижньовербізький сільський голова

5

П’ядицька сільська об’єднана територіальна громада

П’ядицька сільська рада (село П’ядики), Великокам’янська сільська рада (села Велика Кам’янка, Фатовець), ГодиДобровідська* сільська рада (село Годи-Добровідка), Малокам’янська сільська рада (село Мала Кам’янка), Турківська сільська рада (села Турка, Ясінки, селище Студлів)

П’ядицька сільська рада Коломийського району Івано-Франківської області

П’ядицький сільський голова

Косівський район

6

Космацька сільська об’єднана територіальна громада

Космацька сільська рада (село Космач), Брустурівська сільська рада (село Брустурів), Прокуравська сільська рада (село Прокурава)

Космацька сільська рада Косівського району Івано-Франківської області

Космацький сільський голова

Тлумацький район

7

Тлумацька міська об’єднана територіальна громада

Тлумацька міська рада (місто Тлумач), Бортниківська сільська рада (село Бортники), Братишівська сільська рада (села Братишів, Загір’я), Вікнянська сільська рада (село Вікняни), Гринівецька* сільська рада (село Гринівці), Колінцівська сільська рада (село Колінці), Королівська сільська рада (село Королівка), Надорожнянська сільська рада (село Надорожна), Остринська сільська рада (село Остриня), Прибилівська сільська рада (село Прибилів), Пужниківська сільська рада (село Пужники), Тарасівська сільська рада (село Тарасівка)

Тлумацька міська рада Тлумацького району Івано-Франківської області

Тлумацький міський голова

__________
* Згідно з відомостями електронного довідника "Україна. Адміністративно-територіальний устрій", розміщеного на офіційному веб-порталі Верховної Ради України:
Матеївецька сільська рада має найменування Матеєвецька сільська рада;
Годи-Добровідська сільська рада має найменування Годо-Добровідська сільська рада;
Гринівецька сільська рада має найменування Гриновецька сільська рада.

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 9
до постанови Центральної виборчої комісії
від 7 жовтня 2016 року № 437

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Кіровоградської області, у яких призначаються перші місцеві вибори 18 грудня 2016 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Кіровоградський район

1

Соколівська сільська об’єднана територіальна громада

Соколівська сільська рада (села Соколівське, Липове, Нова Павлівка, Новопетрівка, Черняхівка), Вишняківська сільська рада (село Вишняківка), Іванівська сільська рада (села Іванівка, Безводня), Карлівська* сільська рада (села Карлівка, Ганнинське, Дар’ївка), Назарівська сільська рада (села Назарівка, Оленівка)

Соколівська сільська рада Кіровоградського району Кіровоградської області

Соколівський сільський голова

Світловодський район

2

Великоандрусівська сільська об’єднана територіальна громада

Великоандрусівська сільська рада (села Велика Андрусівка, Вищепанівка, Калантаїв, Сніжкова Балка), Подорожненська сільська рада (села Подорожнє, Бабичівка, Нагірне)

Великоандрусівськасільська рада Світловодського району Кіровоградської області

Великоандрусівський сільський голова

__________
* Згідно з відомостями електронного довідника "Україна. Адміністративно-територіальний устрій", розміщеного на офіційному веб-порталі Верховної Ради України, Карлівська сільська рада має найменування Крупська сільська рада.

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 10
до постанови Центральної виборчої комісії
від 7 жовтня 2016 року № 437

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Луганської області, у яких призначаються перші місцеві вибори 18 грудня 2016 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Старобільський район

1

Чмирівська сільська об’єднана територіальна громада

Чмирівська сільська рада (села Чмирівка, Запорізьке, селище Степове), Бутівська сільська рада (села Бутове, Піщане), Вишнева сільська рада (села Вишневе, Новоомелькове, Оріхове)

Чмирівська сільська рада Старобільського району Луганської області

Чмирівський сільський голова

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 11
до постанови Центральної виборчої комісії
від 7 жовтня 2016 року № 437

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Львівської області, у яких призначаються перші місцеві вибори 18 грудня 2016 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Камянка-Бузький район

1

Жовтанецька сільська об’єднана територіальна громада

Жовтанецька сільська рада (села Жовтанці, Вихопні, Грабовець, Колоденці, Ставники),

Великоколоднівська сільська рада (села Велике Колодно, Новий Став, Печихвости, Честині), Вирівська сільська рада (села Вирів, Горпин, Якимів)

Жовтанецька сільська рада Кам’янка-Бузького району Львівської області

Жовтанецький сільський голова

Мостиський район

2

Мостиська міська об’єднана територіальна громада

Мостиська міська рада (місто Мостиська), Арламівськоволянська сільська рада (село Арламівська Воля), Берегівська сільська рада (села Берегове, Заріччя, Королин, Пісок), Годинівська сільська рада (село Годині), Крисовицька сільська рада (села Крисовичі, Нагірне, Чишки), Липниківська сільська рада (села Липники, Добощівка, Стрілецьке), Підлісківська сільська рада (села Підліски, Вишенька), Пнікутська сільська рада (села Пнікут, Буховичі), Раденицька сільська рада (села Раденичі, Хатки, Чижевичі), Стоянцівська сільська рада (села Стоянці, Мистичі, Санники), Твіржанська сільська рада (села Твіржа, Вуйковичі, Завадів, Слабаш, Хоросниця)

Мостиська міська рада Мостиського району Львівської області

Мостиський міський голова

3

Судововишнянська міська об’єднана територіальна громада

Судововишнянська міська рада (місто Судова Вишня), Дмитровицька сільська рада (села Дмитровичі, Волостків, Загороди, Заріччя), Довгомостиська сільська рада (села Довгомостиська, Бортятин, Княжий Міст, Новосільці)

Судововишнянська міська рада Мостиського району Львівської області

Судововишнянський міський голова

4

Шегинівська сільська об’єднана територіальна громада

Шегинівська сільська рада (села Шегині, Биків, Буців), Балицька сільська рада (села Баличі, Великі Новосілки, Малі Новосілки, Хатки), Гусаківська сільська рада (села Гусаків, Боєвичі, Гориславичі, Радохинці), Поповицька сільська рада (села Поповичі, Плешевичі, Циків)

Шегинівська сільська рада Мостиського району Львівської області

Шегинівський сільський голова

Пустомитівський район

5

Давидівська сільська об’єднана територіальна громада

Давидівська сільська рада (села Давидів, Черепин), Винничківська сільська рада (села Виннички, Гончари, Дмитровичі), Кротошинська сільська рада (село Кротошин), Пасіки-Зубрицька сільська рада (села Пасіки-Зубрицькі, Горішній), Чишківська сільська рада (села Чишки, Бережани, Волиця, Соснівка)

Давидівська сільська рада Пустомитівського району

Львівської області

Давидівський сільський голова

Старосамбірський район

6

Нижанковицька селищна об’єднана територіальна громада

Нижанковицька селищна рада (смт Нижанковичі), Боршевицька сільська рада (села Боршевичі, Библо)

Нижанковицька селищна рада Старосамбірського району Львівської області

Нижанковицький селищний голова

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 12
до постанови Центральної виборчої комісії
від 7 жовтня 2016 року № 437

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Миколаївської області, у яких призначаються перші місцеві вибори 18 грудня 2016 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Арбузинський район

1

Благодатненська сільська об’єднана територіальна громада

Благодатненська сільська рада (село Благодатне), Воєводська сільська рада (село Воєводське), Новогригорівська сільська рада (село Новогригорівка), Рябоконівська сільська рада (село Рябоконеве), Садівська сільська рада (села Садове, Виноградний Яр, Зелена Поляна, Новомихайлівка), Семенівська сільська рада (села Семенівка, Булацелове, Остапівка)

Благодатненська сільська рада Арбузинського району Миколаївської області

Благодатненський сільський голова

Баштанський район

2

Баштанська міська об’єднана територіальна громада

Баштанська міська рада (місто Баштанка, селище Андріївка, села Зелений Яр, Трудове, Шевченко), Добренська сільська рада (села Добре, Новоєгорівка), Новоіванівська сільська рада (села Новоіванівка, Київське, Старосолдатське), Новопавлівська сільська рада (села Новопавлівка, Зелений Клин), Новосергіївська сільська рада (села Новосергіївка, Горожене, Зелений Гай, Новогорожене, Тарасівка), Пісківська сільська рада (села Піски, Костянтинівка), Плющівська сільська рада (села Плющівка, Новогеоргіївка, Одрадне, Шляхове), Христофорівська сільська рада (село Христофорівка), Явкинська сільська рада (села Явкине, Червоний Став)

Баштанська міська рада Баштанського району Миколаївської області

Баштанський міський голова

Березанський район

3

Коблівська сільська об’єднана територіальна громада

Коблівська сільська рада (села Коблеве, Виноградне, Морське), Новофедорівська сільська рада (села Новофедорівка, Федорівка), Рибаківська сільська рада (села Рибаківка, Глибоке, Лугове), Українська* сільська рада (села Українка, Бессарабка)

Коблівська сільська рада Березанського району Миколаївської області

Коблівський сільський голова

Веселинівський район

4

Веселинівська селищна об’єднана територіальна громада

Веселинівська селищна рада (смт Веселинове, села Звенигородка, Кременівка), Токарівська селищна рада (смт Токарівка, села Бондарівка, Виноградівка, Воронівка, Михайлівка, Новомиколаївка, Новопавлівка), Зеленівська сільська рада (села Зелене, Колосівка, Кутузівка, Улянове), Луб’янська сільська рада (села Луб’янка, Бузоварове, Іванівка, Калинівка, Нововоскресенка, Петрівка, Райдолина), Порічанська сільська рада (села Поріччя, Градівка)

Веселинівська селищна рада Веселинівського району Миколаївської області

Веселинівський селищний голова

Вітовський район

5

Воскресенська селищна об’єднана територіальна громада

Воскресенська селищна рада (смт Воскресенське, селище Горохівка), Калинівська сільська рада (село Калинівка), Пересадівська сільська рада (село Пересадівка)

Воскресенська селищна рада Вітовського району Миколаївської області

Воскресенський селищний голова

6

Галицинівська сільська об’єднана територіальна громада

Галицинівська сільська рада (село Галицинове), Лиманівська сільська рада (села Лимани, Лупареве), Прибузька сільська рада (село Прибузьке, селище Степова Долина), Українківська* сільська рада (село Українка)

Галицинівська сільська рада Вітовського району Миколаївської області

Галицинівський сільський голова

7

Шевченківська сільська об’єднана територіальна громада

Шевченківська сільська рада (села Шевченкове, Зоря, Новогригорівка, селище Луч), Зеленогайська сільська рада (села Зелений Гай, Оленівка), Котляревська сільська рада (села Котляреве, Новоруське, Шевченко*), Мирнівська сільська рада (село Мирне), Полігонівська сільська рада (селища Полігон, Водник)

Шевченківська сільська рада Вітовського району Миколаївської області

Шевченківський сільський голова

Вознесенський район

8

Бузька сільська об’єднана територіальна громада

Бузька сільська рада (село Бузьке), Таборівська сільська рада (село Таборівка)

Бузька сільська рада Вознесенського району Миколаївської області

Бузький сільський голова

Доманівський район

9

Доманівська селищна об’єднана територіальна громада

Доманівська селищна рада (смт Доманівка, села Забари, Зброшкове, Казаринське, Чорталка), Фрунзенська сільська рада (села Петропавлівка, Олександродар, Сила), Царедарівська сільська рада (села Царедарівка, Копані)

Доманівська селищна рада Доманівського району Миколаївської області

Доманівський селищний голова

Миколаївський район

10

Веснянська сільська об’єднана територіальна громада

Веснянська сільська рада (селище Весняне), Надбузька сільська рада (селище Надбузьке, село Сливине)

Веснянська сільська рада Миколаївського району Миколаївської області

Веснянський сільський голова

11

Нечаянська сільська об’єднана територіальна громада

Нечаянська сільська рада (села Нечаяне, Іванівка, Лук’янівка, Мефодіївка, П’ятихатки, селища Мирне, Чемерлієве), Комсомольська сільська рада (селища Благодарівка, Маловарварівка, село Сеньчине)

Нечаянська сільська рада Миколаївського району Миколаївської області

Нечаянський сільський голова

12

Ольшанська селищна об’єднана територіальна громада

Ольшанська селищна рада (смт Ольшанське, села Сапетня, Тернувате, селище Ясна Зоря), Трихатська сільська рада (село Трихати)

Ольшанська селищна рада Миколаївського району Миколаївської області

Ольшанський селищний голова

Очаківський район

13

Куцурубська сільська об’єднана територіальна громада

Куцурубська сільська рада (села Куцуруб, Іванівка, Яселка), Дмитрівська сільська рада (село Дмитрівка), Острівська сільська рада (села Острівка, Матросівка, Червоне Парутине), Парутинська сільська рада (села Парутине, Каталине, Прибузьке), Солончаківська сільська рада (села Солончаки, Дніпровське)

Куцурубська сільська рада Очаківського району Миколаївської області

Куцурубський сільський голова

Первомайський район

14

Кам’яномостівська сільська об’єднана територіальна громада

Кам’яномостівська сільська рада (селище Кам’яний Міст, села Катеринка, Петрівка), Кодимська сільська рада (село Кам’яний Міст), Кримківська сільська рада (села Кримка, Коломіївка)

Кам’яномостівська сільська рада Первомайського району Миколаївської області

Кам’яномостівський сільський голова

__________
* Згідно з відомостями електронного довідника "Україна. Адміністративно-територіальний устрій", розміщеного на офіційному веб-порталі Верховної Ради України:
Українська сільська рада має найменування Червоноукраїнська сільська рада;
Українківська сільська рада має найменування Українська сільська рада;
село Шевченко має назву Шевченкове.

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 13
до постанови Центральної виборчої комісії
від 7 жовтня 2016 року № 437

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Одеської області, у яких призначаються перші місцеві вибори 18 грудня 2016 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Іванівський район

1

Коноплянська сільська об’єднана територіальна громада

Коноплянська сільська рада (села Конопляне, Богунове, Люботаївка, Силівка, Тарасівка, Шерове), Калинівська сільська рада (села Калинівка, Вовкове, Гудевичеве, Джугастрове, Новакове, Соколове), Михайлопільська сільська рада (села Михайлопіль, Козлове, Марціянове)

Коноплянська сільська рада Іванівського району Одеської області

Коноплянський сільський голова

Ширяївський район

2

Ширяївська селищна об’єднана територіальна громада

Ширяївська селищна рада (смт Ширяєве, села Йосипівка, Одаї, Подільці), Макарівська сільська рада (село Макарове), Мар’янівська сільська рада (села Мар’янівка, Суха Журівка), Олександрівська сільська рада (села Олександрівка, Гребенюки, Григорівка, Канцурове, Трудолюбівка, Флоринське), Осинівська сільська рада (села Осинівка, Виноградівка, Новогуляївка, Олександро-Вовкове, Яринославка)

Ширяївська селищна рада Ширяївського району Одеської області

Ширяївський селищний голова

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 14
до постанови Центральної виборчої комісії
від 7 жовтня 2016 року № 437

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Полтавської області, у яких призначаються перші місцеві вибори 18 грудня 2016 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Лубенський район

1

Засульська сільська об’єднана територіальна громада

Засульська сільська рада (села Засулля, Солониця), Березівська сільська рада (села Березівка, Кревелівка, Тотчине, Шинківщина), Вищебулатецька сільська рада (села Вищий Булатець, Кононівка, Малий В’язівок, Нижній Булатець, Чуднівці), Войнихівська сільська рада (села Войниха, Куп’єваха, Піски, Тернівщина), Литвяківська сільська рада (села Литвяки, Покровське, Червоні Пологи), Мацківська сільська рада (села Мацківці, Мацкова Лучка), Мгарська сільська рада (села Мгар, Вільшанка, Луки), Михнівська сільська рада (села Михнівці, В’язівок, Олександрівка, П’ятигірці, Терни), Новаківська сільська рада (села Новаки, Пишне), Оріхівська сільська рада (села Оріхівка, Барвінщина, Крем’янка, Матяшівка, Свічківка, Стадня), Шершнівська сільська рада (села Шершнівка, Назарівка)

Засульська сільська рада Лубенського району Полтавської області

Засульський сільський голова

Миргородський район

2

Великосорочинська сільська об’єднана територіальна громада

Великосорочинська сільська рада (село Великі Сорочинці), Полив’янська сільська рада (села Полив’яне, Купівщина, Іващенки, Радченки)

Великосорочинськасільська рада Миргородського району Полтавської області області

Великосорочинський сільський голова

Решетилівський район

3

Решетилівська селищна об’єднана територіальна громада

Решетилівська селищна рада (смт Решетилівка, села Білоконі, Ганжі, Колотії, Прокопівка, Сені, Хоружі, Шкурупіївка), Потічанська сільська рада (села Потічок, Миколаївка, Нагірне, Пасічники)

Решетилівська селищна рада Решетилівського району Полтавської області

Решетилівський селищний голова

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 15
до постанови Центральної виборчої комісії
від 7 жовтня 2016 року № 437

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Рівненської області, у яких призначаються перші місцеві вибори 18 грудня 2016 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Костопільський район

1

Деражненська сільська об’єднана територіальна громада

Деражненська сільська рада (села Деражне, Бичаль), Дюксинська сільська рада (села Дюксин, Жильжа, Соломка, Суськ), Постійненська сільська рада (села Постійне, Ганнівка, Перелисянка)

Деражненська сільська рада Костопільського району Рівненської області

Деражненський сільський голова

Млинівський район

2

Млинівська селищна об’єднана територіальна громада

Млинівська селищна рада (смт Млинів), Берегівська сільська рада (села Береги, Перевередів), Владиславівська сільська рада (села Владиславівка, Гончариха, Іванівка, Косареве, Новоселівка, Улянівка), Добрятинська сільська рада (села Добрятин, Новина-Добрятинська, Остріїв, Травневе), Довгошиївська сільська рада (село Довгошиї), Кораблищенська сільська рада (села Кораблище, Радів), Малодорогостаївська сільська рада (села Малі Дорогостаї, Брищі, Мантин, Маслянка, Стоморги), Перемилівська сільська рада (села Перемилівка, Лукарівка, Мошків, Іванківці), Пітушківська сільська рада (села Пітушків, Річище, Тушебин), Посниківська сільська рада (села Посників, Богушівка), Привітненська сільська рада (села Привітне, Терешів), Пугачівська сільська рада (села Пугачівка, Московщина, Новини)

Млинівська селищна рада Млинівського району Рівненської області

Млинівський селищний голова

3

Острожецька сільська об’єднана територіальна громада

Острожецька сільська рада (села Острожець, Залав’я), Малинська сільська рада (села Малин, Підгай), Новосілківська сільська рада (села Новосілки, Заболотинці, Заболоття), Певжівська сільська рада (села Певжа, Бакорин), Радянська сільська рада (села П’яннє, Зборів), Уїздецька сільська рада (села Уїздці, Борбин, Ставище)

Острожецька сільська рада Млинівського району Рівненської області

Острожецький сільський голова

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 16
до постанови Центральної виборчої комісії
від 7 жовтня 2016 року № 437

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Сумської області, у яких призначаються перші місцеві вибори 18 грудня 2016 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Білопільський район

1

Миколаївська селищна об’єднана територіальна громада

Жовтнева (Миколаївська) селищна рада (смт Миколаївка, села Аркавське, Бутовщина, Веселе, Гостинне, Жолобок, Пащенкове, Самара, Стрільцеве, Сушилине, селища Зоряне, Калинівка, Тімірязєвка, Шевченківка), Бобрицька сільська рада (села Бобрик, Піщане, Руда), Верхосульська сільська рада (села Верхосулка, Валіївка, Курасове, Лохня, Машарі, Мукіївка, Сульське), Луциківська сільська рада (села Луциківка, Птиче, Болотишине), Марківська сільська рада (села Марківка, Перше Травня, Рудка), Супрунівська сільська рада (села Супрунівка, Біликівка, Ганнівка-Тернівська, Першотравневе, селище Лідине), Товстянська сільська рада (села Товста, Комарицьке), Тучненська сільська рада (села Тучне, Олександрівка)

Миколаївська селищна рада Білопільського району Сумської області

Миколаївський селищний голова

2

Річківська сільська об’єднана територіальна громада

Річківська сільська рада (села Річки, Баїха), Горобівська сільська рада (села Горобівка, Безсокирне, Біловишневе, Зарічне, Максимівщина, Омельченки), Іскрисківщинська сільська рада (села Іскрисківщина, Безсалівка, Нескучне, Рогізне, Соляники), Коршачинська сільська рада (села Коршачина, Зелене, Синяк, селище Амбари), Ободівська сільська рада (села Ободи, Дігтярне, Макіївка), Павлівська сільська рада (села Павлівка, Волфине, Катеринівка, Кисла Дубина, Мирлоги, Мелячиха, Шпиль), Рижівська сільська рада (села Рижівка, Атинське, Будки, Голишівське, Стукалівка)

Річківська сільська рада Білопільського району Сумської області

Річківський сільський голова

Великописарівський район

3

Кириківська селищна об’єднана територіальна громада

Кириківська селищна рада (смт Кириківка, село Маракучка), Вищевеселівська сільська рада (села Вищевеселе, Василівка, Мирне, Рідне), Іванівська сільська рада (село Іванівка), Катанська сільська рада (села Катанське, Березівка), Рябинівська сільська рада (села Рябина, Катеринівка), Яблучненська сільська рада (села Яблучне, Веселе, Майське)

Кириківська селищна рада Великописарівського району Сумської області

Кириківський селищний голова

Глухівський район

4

Шалигинська селищна об’єднана територіальна громада

Шалигинська селищна рада (смт Шалигине, село Ємадикине), Сварківська сільська рада (село Сваркове), Соснівська сільська рада (села Соснівка, Катеринівка), Стариківська сільська рада (село Старикове), Ходинська сільська рада (села Ходине, Вовківка, Гудове)

Шалигинська селищна рада Глухівського району Сумської області

Шалигинський селищний голова

Краснопільський район

5

Миропільська сільська об’єднана територіальна громада

Миропільська сільська рада (села Миропілля, Олександрія), Запсільська сільська рада (села Запсілля, Велика Рибиця), Малорибицька сільська рада (села Мала Рибиця, Великий Прикіл), Сіннівська сільська рада (села Сінне, Барилівка, Гнилиця, Грунівка)

Миропільська сільська рада Краснопільського району Сумської області

Миропільський сільський голова

Недригайлівський район

6

Недригайлівська селищна об’єднана територіальна громада

Недригайлівська селищна рада (смт Недригайлів, села Вакулки, Віхове, Луки, Пушкарщина), Гринівська сільська рада (села Гринівка, Нелени, Якименки), Іваницька сільська рада (села Іваниця, Зелене, Клин, Чемоданівка), Кулішівська сільська рада (села Кулішівка, Бродок, Костянтинів), Маршалівська сільська рада (села Маршали, Польове), Хоружівська сільська рада (села Хоружівка, Біж, Дараганове, Лаврове, Омелькове, Спартак)

Недригайлівська селищна рада Недригайлівського району Сумської області

Недригайлівський селищний голова

Охтирський район

7

Грунська сільська об’єднана територіальна громада

Грунська сільська рада (села Грунь, Аврамківщина, Шолудьки), В’язівська сільська рада (села В’язове, Рубани, Скелька, Шабалтаєве), Гнилицька сільська рада (села Гнилиця, Молодецьке), Куземинська сільська рада (село Куземин), Рибальська сільська рада (села Рибальське, Бандури, Бідани, Жолоби, Івахи, Пластюки, Шаповалівка)

Грунська сільська рада Охтирського району Сумської області

Грунський сільський голова

Середино-Будський район

8

Зноб-Новгородська селищна об’єднана територіальна громада

Зноб-Новгородська селищна рада (смт Зноб-Новгородське, села Кустине, Люте), Голубівська сільська рада (села Голубівка, Заріччя, Лісне, Поліське), Зноб-Трубчевська сільська рада (села Зноб-Трубчевська, Карпеченкове, Кудоярове, Любахове, Улиця), Кривоносівська сільська рада (села Кривоносівка, Боровичі, Таборище, Хильчичі), Кренидівська сільська рада (села Кренидівка, Василівське, Мефедівка, Українське, Червоне, Четвертакове), Нововасилівська сільська рада (село Нововасилівка), Очкинська сільська рада (села Очкине, Журавка, Красноярське), Стягайлівська сільська рада (село Стягайлівка)

Зноб-Новгородська селищна рада Середино-Будського району Сумської області

Зноб-Новгородський селищний голова

Сумський район

9

Хотінська селищна об’єднана територіальна громада

Хотінська селищна рада (смт Хотінь, село Писарівка), Кіндратівська сільська рада (села Кіндратівка, Костянтинівка, Перше Травня, Степне), Олексіївська сільська рада (села Олексіївка, Андріївка, Володимирівка, Новомиколаївка)

Хотінська селищна рада Сумського району Сумської області

Хотінський селищний голова

10

Бездрицька сільська об’єднана територіальна громада

Бездрицька сільська рада (село Бездрик), Токарівська сільська рада (села Токарі, Зацарне, Червона Діброва)

Бездрицька сільська рада Сумського району Сумської області

Бездрицький сільський голова

11

Миколаївська сільська об’єднана територіальна громада

Миколаївська сільська рада (села Миколаївка, Спаське), Кекинська сільська рада (села Кекине, Капітанівка), Постольненська сільська рада (села Постольне, Бурчак, Лікарське, Степаненкове), Северинівська сільська рада (села Северинівка, Васюківщина, Вербове, Гриценкове, Линтварівка, Мар’ївка, Над’ярне, Перехрестівка, Склярівка, Соколине, Софіївка, селище Рогізне)

Миколаївська сільська рада Сумського району Сумської області

Миколаївський сільський голова

12

Нижньосироватська сільська об’єднана територіальна громада

Нижньосироватська сільська рада (село Нижня Сироватка), Червоненська сільська рада (села Старе Село, Барвінкове, Вишневе, Гірне)

Нижньосироватська сільська рада Сумського району Сумської області

Нижньосироватський сільський голова

Тростянецький район

13

Боромлянська сільська об’єднана територіальна громада

Боромлянська сільська рада (села Боромля, Вовків, Мозкове, Новгородське, Пархомівка, Першотравневе, Шевченків Гай), Гребениківська сільська рада (села Гребениківка, Братське, Градське, Набережне), Жигайлівська сільська рада (село Жигайлівка)

Боромлянська сільська рада Тростянецького району Сумської області

Боромлянський сільський голова

Ямпільський район

14

Дружбівська міська об’єднана територіальна громада

Дружбівська міська рада (місто Дружба, село Довжик), Дорошівська сільська рада (села Дорошівка, Василець, Дорошенкове, Косинське, Палащенкове, Романькове), Чуйківська сільська рада (села Чуйківка, Бугор, Микитське, Об’єднане)

Дружбівська міська рада Ямпільського району Сумської області

Дружбівський міський голова

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 17
до постанови Центральної виборчої комісії
від 7 жовтня 2016 року № 437

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Тернопільської області, у яких призначаються перші місцеві вибори 18 грудня 2016 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Борщівський район

1

Більче-Золотецька сільська об’єднана територіальна громада

Більче-Золотецька сільська рада (села Більче-Золоте, Монастирок, Мушкарів, Юр’ямпіль), Олексинська сільська рада (село Олексинці), Шершенівська сільська рада (село Шершенівка)

Більче-Золотецька сільська рада Борщівського району Тернопільської області

Більче-Золотецький сільський голова

Бучацький район

2

Трибухівська сільська об’єднана територіальна громада

Трибухівська сільська рада (село Трибухівці), Пишківська сільська рада (село Пишківці)

Трибухівська сільська рада Бучацького району Тернопільської області

Трибухівський сільський голова

Гусятинський район

3

Гримайлівська селищна об’єднана територіальна громада

Гримайлівська селищна рада (смт Гримайлів, села Буцики, Оленівка), Лежанівська сільська рада (села Лежанівка, Білинівка)

Гримайлівська селищна рада Гусятинського району Тернопільської області

Гримайлівський селищний голова

4

Коцюбинська сільська об’єднана територіальна громада

Коцюбинська сільська рада (села Коцюбинці, Чагарі), Жабинецька сільська рада (село Жабинці)

Коцюбинська сільська рада Гусятинського району Тернопільської області

Коцюбинський сільський голова

Збаразький район

5

Вишнівецька селищна об’єднана територіальна громада

Вишнівецька селищна рада (смт Вишнівець, село Загороддя), Бодаківська сільська рада (село Бодаки), Бутинська сільська рада (село Бутин), Старовишнівецька сільська рада (села Старий Вишнівець, Кинахівці, Мишківці, Поляни, Федьківці)

Вишнівецька селищна рада Збаразького району Тернопільської області

Вишнівецький селищний голова

6

Чернихівецька сільська об’єднана територіальна громада

Чернихівецька сільська рада* (село Чернихівці), Старозбаразька сільська рада (села Верняки, Старий Збараж)

Чернихівецька сільська рада Збаразького району Тернопільської області

Чернихівецький сільський голова

Зборівський район

7

Залозецька селищна об’єднана територіальна громада

Залозецька селищна рада (смт Залізці), Білоголівська сільська рада (села Білоголови, Нетерпинці), Гаї-за-Рудівська сільська рада (село Гаї-за-Рудою), Ратищівська сільська рада (села Ратищі, Піщане), Серетецька сільська рада (села Серетець, Підберізці), Тростянецька сільська рада (села Білокриниця, Тростянець), Чистопадівська сільська рада (село Чистопади)

Залозецька селищна рада Зборівського району Тернопільської області

Залозецький селищний голова

Лановецький район

8

Борсуківська сільська об’єднана територіальна громада

Борсуківська сільська рада (села Борсуки, Нападівка, Синівці), Борщівська сільська рада (село Борщівка), Великокусковецька сільська рада (село Великі Кусківці), Передмірська сільська рада (село Передмірка)

Борсуківська сільська рада Лановецького району Тернопільської області

Борсуківський сільський голова

Шумський район

9

Великодедеркальська сільська об’єднана територіальна громада

Великодедеркальська сільська рада (села Великі Дедеркали, Вовківці, Малі Дедеркали), Мізюринська сільська рада (село Мізюринці), Радошівська сільська рада (село Радошівка), Садківська сільська рада (село Садки), Шкроботівська сільська рада (село Шкроботівка)

Великодедеркальська сільська рада Шумського району Тернопільської області

Великодедеркальський сільський голова

__________
* Згідно з відомостями електронного довідника "Україна. Адміністративно-територіальний устрій", розміщеного на офіційному веб-порталі Верховної Ради України, Чернихівецька сільська рада має найменування Черниховецька сільська рада.

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 18
до постанови Центральної виборчої комісії
від 7 жовтня 2016 року № 437

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Херсонської області, у яких призначаються перші місцеві вибори 18 грудня 2016 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Голопристанський район

1

Гладківська сільська об’єднана територіальна громада

Гладківська сільська рада (села Гладківка, Рідна Україна), Таврійська сільська рада (села Таврійське, Великий Клин)

Гладківська сільська рада Голопристанського району Херсонської області

Гладківський сільський голова

Каланчацький район

2

Мирненська селищна об’єднана територіальна громада

Мирненська селищна рада (смт Мирне), Червоночабанська сільська рада (села Преображенка, Каїрка, Макарівка, Пам’ятник, Польове, Ставки )

Мирненська селищна рада Каланчацького району Херсонської області

Мирненський селищний голова

Каховський район

3

Зеленопідська сільська об’єднана територіальна громада

Червоноперекопська сільська рада (селища Зелений Під, Зелена Рубанівка, села Калинівка, Петропавлівка, Подівка, Просторе), Дмитрівська сільська рада (села Дмитрівка, Діброва), Слобідська сільська рада (село Архангельська Слобода)

Зеленопідська сільська рада Каховського району Херсонської області

Зеленопідський сільський голова

4

Тавричанська сільська об’єднана територіальна громада

Тавричанська сільська рада (села Тавричанка, Мар’янівка, Скворцівка, Солідарне), Дудчинська сільська рада (села Дудчине, Любимо-Мар’ївка, Любимо-Павлівка), Заозерненська сільська рада (села Заозерне, Ольгівка)

Тавричанська сільська рада Каховського району Херсонської області

Тавричанський сільський голова

Олешківський район

5

Великокопанівська сільська об’єднана територіальна громада

Великокопанівська сільська рада (села Великі Копані, Добросілля), Абрикосівська сільська рада (селище Абрикосівка )

Великокопанівська сільська рада Олешківського району Херсонської області

Великокопанівський сільський голова

Чаплинський район

6

Присиваська сільська об’єднана територіальна громада

Григорівська сільська рада (село Григорівка), Іванівська сільська рада (село Іванівка), Павлівська сільська рада (села Павлівка, Нововолодимирівка), Строганівська сільська рада (село Строганівка)

Григорівська сільська рада Чаплинського району Херсонської області

Григорівський сільський голова

7

Чаплинська селищна об’єднана територіальна громада

Чаплинська селищна рада (смт Чаплинка, села Нове, Червоний Яр), Балтазарівська сільська рада (села Балтазарівка, Морозівка, Рачівка), Кучерявоволодимирівська сільська рада (села Кучерявоволодимирівка, Кудряве), Магдалинівська сільська рада (села Магдалинівка, Андріївка, Чорна Долина), Першокостянтинівська сільська рада (село Першокостянтинівка), Скадовська сільська рада (села Скадовка, Білоцерківка), Червонополянська сільська рада (села Червона Поляна, Новий Гай)

Чаплинська селищна рада Чаплинського району Херсонської області

Чаплинський селищний голова

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 19
до постанови Центральної виборчої комісії
від 7 жовтня 2016 року № 437

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Хмельницької області, у яких призначаються перші місцеві вибори 18 грудня 2016 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Чемеровецький район

1

Чемеровецька селищна об’єднана територіальна громада

Чемеровецька селищна рада (смт Чемерівці), Андріївська сільська рада (село Андріївка), Бережанська сільська рада (село Бережанка), Більська сільська рада (село Біла), Жердянська сільська рада (село Жердя), Залучанська сільська рада (села Залуччя, Черче), Кормильчанська сільська рада (села Кормильча, Ружа), Кочубіївська сільська рада (село Кочубіїв), Красноставська сільська рада (село Красноставці), Кугаєвецька сільська рада (село Кугаївці), Почапинецька сільська рада (села Почапинці, Садове), Свіршковецька сільська рада (села Свіршківці, Демківці, Залісся), Слобідко-Смотрицька сільська рада* (села Слобідка-Смотрицька, Гайове, Діброва, Нова Гута), Сокиринецька сільська рада (села Сокиринці, Вишневе, Збриж), Степанівська сільська рада (село Степанівка), Хропотівська сільська рада (село Хропотова), Чорнянська сільська рада (села Чорна, Антонівка), Шидловецька сільська рада (села Шидлівці, Велика Зелена, Вікторівка, Криків, Мала Зелена), Ямпільчицька сільська рада (село Ямпільчик)

Чемеровецька селищна рада Чемеровецького району Хмельницької області

Чемеровецький селищний голова

2

Гуківська сільська об’єднана територіальна громада

Гуківська сільська рада (села Гуків, Бурти, Долинівка, Мар’янівка), Жабинецька сільська рада (село Жабинці), Пукляківська сільська рада (села Пукляки, Мала Бережанка), П’ятничанська сільська рада (село П’ятничани)

Гуківська сільська рада Чемеровецького району Хмельницької області

Гуківський сільський голова

Шепетівський район

3

Ленковецька сільська об’єднана територіальна громада

Ленковецька сільська рада (села Ленківці, Степ), Великорішнівська сільська рада (села Велика Рішнівка, Коса Рішнівка, Сошки), Вербовецька сільська рада (села Вербівці, Вишневе, Сульжин), Коськівська сільська рада (село Коськів), Мокіївська сільська рада (села Мокіївці, Білопіль, Пиляї), Старобейзимська сільська рада (села Старі Бейзими, Брикуля, Лавринівці, Марківці), Чотирбоківська сільська рада (село Чотирбоки)

Ленковецька сільська рада Шепетівського району Хмельницької області

Ленковецький сільський голова

4

Судилківська сільська об’єднана територіальна громада

Судилківська сільська рада (села Судилків, Білокриниччя, Климентовичі, Лозичне, Рудня-Новенька), Вовківецька сільська рада (села Вовківці, Вовківчики), Городищенська сільська рада (села Городище, Красносілка, Пашуки), Новичівська сільська рада (села Новичі, Жолудки, Мальованка, Поляна), Серединецька сільська рада (села Серединці, Березне), Хролинська сільська рада (села Хролин, Велика Медведівка, Купине, Савичі, Траулин)

Судилківська сільська рада Шепетівського району Хмельницької області

Судилківський сільський голова

__________
* Згідно з відомостями електронного довідника "Україна. Адміністративно-територіальний устрій", розміщеного на офіційному веб-порталі Верховної Ради України, Слобідко-Смотрицька сільська рада має найменування Слобідсько-Смотрицька сільська рада.

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 20
до постанови Центральної виборчої комісії
від 7 жовтня 2016 року № 437

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Черкаської області, у яких призначаються перші місцеві вибори 18 грудня 2016 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Корсунь-Шевченківський район

1

Стеблівська селищна об’єднана територіальна громада

Стеблівська селищна рада (смт Стеблів), Дацьківська сільська рада (села Дацьки, Переможинці, Прутильці, Яблунівка), Комарівська сільська рада (села Комарівка, Хильки), Сидорівська сільська рада (села Сидорівка, Гута-Стеблівська, Скрипчинці), Шендерівська сільська рада (села Шендерівка, Нова Буда)

Стеблівська селищна рада Корсунь-Шевченківського району Черкаської області

Стеблівський селищний голова

2

Набутівська сільська об’єднана територіальна громада

Нетеребська сільська рада (села Нетеребка, Набутів, селище Сахнівське), Бровахівська сільська рада (села Бровахи, Буда-Бровахівська), Деренковецька сільська рада (село Деренковець), Драбівська сільська рада (село Драбівка, селище Червоне), Кичинецька сільська рада (села Кичинці, Мірошниківка), Корнилівська* (Кіровська) сільська рада (села Корнилівка, Паськів), Сахнівська сільська рада (село Сахнівка)

Набутівська сільська рада Корсунь-Шевченківського району Черкаської області

Набутівський сільський голова

Тальнівський район

3

Тальнівська міська об’єднана територіальна громада

Тальнівська міська рада (місто Тальне), Гордашівська сільська рада (село Гордашівка), Здобутківська сільська рада (селища Здобуток, Тарасівка), Соколівоцька сільська рада (села Соколівочка, Червоне, селище Степне)

Тальнівська міська рада Тальнівського району Черкаської області

Тальнівський міський голова

__________
* Згідно з відомостями електронного довідника "Україна. Адміністративно-територіальний устрій", розміщеного на офіційному веб-порталі Верховної Ради України, Корнилівська сільська рада має найменування Кіровська сільська рада.

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 21
до постанови Центральної виборчої комісії
від 7 жовтня 2016 року № 437

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Чернівецької області, у яких призначаються перші місцеві вибори 18 грудня 2016 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Вижницький район

1

Вашківецька міська об’єднана територіальна громада

Вашківецька міська рада (місто Вашківці, село Волока), Замостянська сільська рада (село Замостя), Карапчівська сільська рада (села Карапчів, Бабине, Вали)

Вашківецька міська рада Вижницького району Чернівецької області

Вашківецький міський голова

2

Вижницька міська об’єднана територіальна громада

Вижницька міська рада (місто Вижниця), Багнянська сільська рада (село Багна), Виженська сільська рада (село Виженка), Іспаська сільська рада (села Іспас, Майдан), Міліївська сільська рада (села Мілієве, Кибаки, Середній Майдан), Черешенська сільська рада (село Черешенька), Чорногузівська сільська рада (село Чорногузи)

Вижницька міська рада Вижницького району Чернівецької області

Вижницький міський голова

Глибоцький район

3

Тереблеченська сільська об’єднана територіальна громада

Тереблеченська сільська рада (села Тереблече, Горбівці), Синьовецька сільська рада (села Верхні Синівці, Нижні Синівці)

Тереблеченська сільська рада Глибоцького району Чернівецької області

Тереблеченський сільський голова

Сторожинецький район

4

Сторожинецька міська об’єднана територіальна громада

Сторожинецька міська рада (місто Сторожинець), Банилово-Підгірнівська сільська рада (село Банилів-Підгірний), Бобовецька сільська рада (село Бобівці), Давидівська сільська рада (село Давидівка), Зруб-Комарівська сільська рада (село Зруб-Комарівський), Комарівська сільська рада (село Комарівці), Костинецька сільська рада (села Костинці, Ясени), Новобросковецька сільська рада (села Нові Бросківці, Заболоття), Панківська сільська рада (село Панка), Слобода-Комарівська сільська рада (село Слобода-Комарівці)

Сторожинецька міська рада Сторожинецького району Чернівецької області

Сторожинецький міський голова

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 22
до постанови Центральної виборчої комісії
від 7 жовтня 2016 року № 437

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Чернігівської області, у яких призначаються перші місцеві вибори 18 грудня 2016 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Коропський район

1

Коропська селищна об’єднана територіальна громада

Коропська селищна рада (смт Короп), Атюшівська сільська рада (села Атюша, Кучі, Лубенець, Пуста Гребля, Рубанників), Билська* сільська рада (село Билка), Будищенська сільська рада (село Будище), Вишеньківська сільська рада (села Вишеньки, Бужанка, Черешеньки, Чорнявка), Вільненська сільська рада (села Вільне, Борисове, Тарасівка, селище Зайцеве), Городищенська сільська рада (села Городище, Придеснянське), Карильська сільська рада (село Карильське), Краснопільська сільська рада (села Краснопілля, Ранок), Лукнівська сільська рада (села Лукнів, Некрите), Нехаївська сільська рада (села Нехаївка, Галичівка, Лебедин, Нориця), Оболонська сільська рада (села Оболоння, Гута, Поляна, селище Лиса Гора), Поліська* сільська рада (села Поліське, Горохове, Дрібці, Карацюбине, Новоселиця), Риботинська сільська рада (село Риботин), Рижківська сільська рада (село Рижки), Рождественська* сільська рада (села Рождественське, Єгорівка, Накот, Синявка, селище Груди), Шабалинівська сільська рада (села Шабалинів, Мохове)

Коропська селищна рада Коропського району Чернігівської області

Коропський селищний голова

Корюківський район

2

Корюківська міська об’єднана територіальна громада

Корюківська міська рада (місто Корюківка, села Лебіддя, Трудовик), Брецька сільська рада (села Бреч, Гуринівка, Лубенець, Нова Гуринівка, Озереди, Ховдіївка), Будянська сільська рада (села Буда, Маховики, Петрова Слобода, Соснівка, Шишка), Забарівська сільська рада (села Забарівка, Воловики, Кирилівка, Нова Буда), Наумівська сільська рада (села Наумівка, Андроники, Високе, Переділ, Спичувате, Турівка), Рейментарівська сільська рада (села Рейментарівка, Богдалівка, Гутище, Заляддя, Олійники, селище Довга Гребля), Сядринська сільська рада (села Сядрине, Будище, Самотуги, Тельне), Тютюнницька сільська рада (села Тютюнниця, Костючки, Кугуки, Самсонівка, Сахутівка), Хотіївська сільська рада (село Хотіївка)

Корюківська міська рада Корюківського району Чернігівської області

Корюківський міський голова

Носівський район

3

Носівська міська об’єднана територіальна громада

Носівська міська рада (місто Носівка, села Дебреве, Лісові Хутори, Лукашівка, Підгайне), Володьководівицька сільська рада (села Володькова Дівиця, Дослідне, Кобилещина, Коробчине, Криниця, Ставок, Сулак), Іржавецька сільська рада (село Іржавець), Козарівська сільська рада (села Козари, Андріївка), Тертишницька сільська рада (села Тертишники, Яблунівка, Ясна Зірка)

Носівська міська рада Носівського району Чернігівської області

Носівський міський голова

Сновський район

4

Сновська міська об’єднана територіальна громада

Сновська міська рада (місто Сновськ), Великощимельська сільська рада (село Великий Щимель), Гірська сільська рада (села Гірськ, Липівка, Хрінівка), Гуто-Студенецька сільська рада (села Гута-Студенецька, Сальне), Єлінська сільська рада (села Єліне, Безуглівка, Містки, Млинок), Жовідська сільська рада (села Жовідь, Піщанка), Займищанська* сільська рада (село Займище), Зарічанська сільська рада (село Заріччя), Клюсівська сільська рада (села Клюси, Пльохів), Кучинівська сільська рада (село Кучинівка), Низківська сільська рада (села Низківка, Куропіївка, Лютівка, Привільне, Радвине, Руда, Філонівка, Щокоть), Новоборовицька сільська рада (села Нові Боровичі, Загребельна Слобода), Новомлинська* сільська рада (села Нові Млини, Лосєва Слобода), Петрівська сільська рада (села Петрівка, Журавок), Рогізківська сільська рада (село Рогізки), Смяцька сільська рада (село Смяч), Сновська сільська рада (села Сновське, Єнькова Рудня, Михайлівка), Софіївська сільська рада (села Софіївка, Глибокий Ріг, Іванівка), Староборовицька сільська рада (села Старі Боровичі, Гвоздиківка), Староруднянська сільська рада (село Стара Рудня), Суничненська сільська рада (села Суничне, Попільня, Шкробове), Тихоновицька сільська рада (села Тихоновичі, Слава), Тур’янська сільська рада (села Тур’я, Ількуча, Мишине, Селище, селище Лука), Хотуницька сільська рада (села Хотуничі, Камка, Крестопівщина), Чепелівська сільська рада (село Чепелів)

Сновська міська рада Сновського району Чернігівської області

Сновський міський голова

Чернігівський район

5

Михайло-Коцюбинська селищна об’єднана територіальна громада

Михайло-Коцюбинська селищна рада (смт Михайло-Коцюбинське), Андріївська сільська рада (село Андріївка), Ведильцівська сільська рада (села Ведильці, Малійки), Жукотківська сільська рада (села Жукотки, Гірманка, Левоньки), Кархівська сільська рада (села Кархівка, Леньків Круг), Левковицька сільська рада (села Левковичі, Зайці, Кругле, Льгів, Льгівка), Пльохівська сільська рада (села Пльохів, Бірки, Скугарі), Шибиринівська сільська рада (села Шибиринівка, Антоновичі, Москалі)

Михайло-Коцюбинська селищна рада Чернігівського району Чернігівської області

Михайло-Коцюбинський селищний голова

6

Іванівська сільська об’єднана територіальна громада

Іванівська сільська рада (села Іванівка, Количівка, Ягідне), Будинська сільська рада (село Буди), Краснянська* сільська рада (села Красне, Золотинка, Скорінець), Ладинська сільська рада (села Ладинка, Друцьке), Слобідська сільська рада (села Слобода, Вікторівка, Драчівщина)

Іванівська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області

Іванівський сільський голова

__________
* Згідно з відомостями електронного довідника "Україна. Адміністративно-територіальний устрій", розміщеного на офіційному веб-порталі Верховної Ради України:
Билська сільська рада має найменування Червоненська сільська рада;
Поліська сільська рада має найменування Пролетарська сільська рада;
Рождественська сільська рада має найменування Жовтнева сільська рада;
Займищанська сільська рада має найменування Займищенська сільська рада;
Новомлинська сільська рада має найменування Новомлинівська сільська рада;
Краснянська сільська рада має найменування Красненська сільська рада.

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ



вгору