Документ v0047359-97, поточна редакція — Редакція від 24.12.1999, підстава - v0452359-99

                                                          
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
П О С Т А Н О В А
N 47 від 18.12.97
м.Київ
vd971218 vn47

Про реєстрацію списку кандидатів у народні депутати України
від Соціал-демократичної партії України (об'єднаної) в
багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі по
виборах народних депутатів України 29 березня 1998 року
( Із змінами, внесеними згідно з Постановою Центрвиборчкому
N 452 ( v0452359-99 ) від 24.12.99 )

Центральна виборча комісія розглянула документи, подані
Соціал-демократичною партією України (об'єднаної), і встановила,
що документи, передбачені пунктами 1-10 частини 1 статті 24 Закону
України "Про вибори народних депутатів України" ( 541/97-ВР ),
відповідають вимогам цього Закону. Відповідно до пунктів 8, 10 статті 11, статті 24 Закону
України "Про вибори народних депутатів України" Центральна виборча
комісія П О С Т А Н О В Л Я Є:
1. Зареєструвати список кандидатів у народні депутати України
від Соціал-демократичної партії України (об'єднаної) в
багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі (додається). 2. Опублікувати цю постанову та список кандидатів у народні
депутати України в газеті "Голос України". 3. Надіслати список кандидатів у народні депутати України від
Соціал-демократичної партії України (об'єднаної) до окружних
виборчих комісій.
Голова Центральної виборчої комісії М.Рябець
Секретар Центральної виборчої комісії Я.Давидович
Затверджено
постановою Центральної виборчої
комісії N 47 від 18 грудня
1997 року
Список кандидатів у народні депутати України для участі у виборах по багатомандатному загальнодержавному виборчому округу від Соціал-демократичної партії
України (об'єднаної)
1. Кравчук Леонід Макарович - народний депутат України, м.Київ
2. Марчук Євген Кирилович - народний депутат України, м.Київ
3. Онопенко Василь Васильович - голова Соціал-демократичної
партії України (об'єднаної), м. Київ
4. Медведчук Віктор Володимирович - народний депутат України,
президент Спілки адвокатів України, м. Київ
5. Суркіс Григорій Михайлович - президент акціонерного
товариства "ФК Динамо-Київ", м. Київ
6. Плужніков Ігор Олександрович - президент Української
асоціації економічного співробітництва та розвитку "Діловий світ", м. Київ
7. Зінченко Олександр Олексійович - генеральний директор
незалежної корпорації "ІНТЕР", м. Київ
8. Кремень Василь Григорович - Заступник Глави Адміністрації
Президента України, Керівник Управління внутрішньої політики Адміністрації Президента України, м. Київ
9. Губський Богдан Володимирович - голова ради директорів
Українського промисловофінансового концерну "Славутич", м.Київ
10. Мельнічук Сергій Іванович - президент акціонерного товариства
"Видавництво "Бліц-Інформ", м.Київ
11. Порошенко Петро Олексійович - генеральний директор
Українського промисловоінвестиційного концерну, м.Київ.
12. Андресюк Борис Павлович - голова Старокиївської районної
ради, голова державної адміністрації, м.Київ
13. Волковський Анатолій Пилипович - президент
торгівельно-енергетичної компанії "ІТЕРА-УКРАЇНА", м.Київ
14. Левцун Володимир Іванович - президент спільного
українсько-литовського підприємства "ВіО-Ле", м.Полтава
15. Пересунько Сергій Іванович - президент товариства з обмеженою
відповідальністю "УБФ Єлисавет", м.Кіровоград
16. Песоцький Микола Федорович - заступник міського голови
м.Луганська, Луганська область, Новоайдарський район, с.Муратово
17. Заєць Володимир Володимирович - директор Стрижівської
загальноосвітньої школи, Житомирська обл., м.Коростишів
19. Андреічев Олег Анатолійович - генеральний директор спільного
підприємства "ІСА", м.Київ

21. Фесенко Костянтин Григорович - пенсіонер, голова Донецької
обласної організації Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), Донецька обл., м.Горлівка
22. Шуфрич Нестор Іванович - президент спільного підприємства
"Вест-Контрейд", м.Ужгород
23. Мустафін Олексій Рафаїлович - журналіст телерадіокомпанії
"Студія 1+1", м.Київ

27. Гречка Михайло Якович - пенсіонер, керівник
науково-філософського центру "Євро-Азія" III тисячоліття", м.Київ
28. Носенко Андрій Віталійович - міжнародний секретар
Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), м.Київ
29. Шепетін Володимир Леонідович- економіст юридичної фірми
"Міжнародна юридична служба", м. Харків
30. Панченко Володимир Євгенович - доцент Кіровоградського
педагогічного університету, м.Кіровоград
31. Шейкін Олександр Неофітович - голова Національної
конфедерації праці. Республіканська рада, м.Київ

33. Лєсогоров Микола Миколайович - начальник Управління юстиції
Одеської області, м.Одеса.
34. Путінцев Сергій Борисович - голова Київської обласної
профспілки юристів, м.Київ
35. Фодов Шандор Лойошович - почесний голова Товариства угорської
культури Закарпаття, м.Ужгород
36. Шевченко Микола Максимович - голова секретаріату
Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), м.Київ
37. Ємельянов Олександр Сергійович - голова Спілки незалежних
підприємців України, м.Київ
38. Шумило Микола Єгорович - професор Академії Служби Безпеки,
м.Київ
39. Рибчинський Юрій Євгенович - Радник Президента України з
питань культури, м.Київ
40. Лутченко Юрій Володимирович - заступник декана факультету
електроенерготехніки та автоматики Національного технічного університету України, м. Київ
41. М'ятович Валерій Павлович - головний редактор Кіровоградської
обласної газети "Народне слово", м.Кіровоград
42. Штефан Володимир Давидович - президент асоціації "Відлуння
війни", м. Київ
43. Фікс Юхим Зісьйович - заступник генерального директора
спецпідприємства "Приватчек", м.Сімферополь
44. Кобець Роман Васильович - молодший науковий співробітник
Інституту філософії Національної академії наук України, м.Київ
45. Нужний Сергій Станіславович - генеральний директор ПТО
"АВАНТ", м. Миколаїв
46. Великголова Володимир Орестович - голова Чернівецької
обласної організації Соціалдемократичної партії України (об'єднаної), м.Чернівці
47. Третецький Василь Пилипович - міський голова м. Миргорода
Полтавської області, Полтавська обл., м.Миргород
48. Ландовський Еміл Федорович - заступник начальника Управління
освіти Закарпатської обласної державної адміністрації,
м.Ужгород
49. Збітнєв Юрій Іванович - президент Київської міжнародної
фондової біржі, м.Київ
50. Михайлюк Михайло Васильович - голова Броварського районного
суду Київської обл., Київська обл., м.Бровари
51. Дикань Володимир Леонідович - президент акціонерного
товариства закритого типу "Проммонтажелектроніка", м. Харків
52. Максимович Володимир Ярославович - генеральний директор
спільного підприємства "Ентерпрайс", м. Одеса
53. Щербаха Іван Романович - заступник керуючого справами
Запорізької міської ради, м. Запоріжжя
54. Шустик Олена Юріївна - координатор групи телеканалу "Право"
Національної телекомпанії України творчого виробничого об'єднання "Громада", м. Київ
55. Чорнозуб Іван Іванович - директор спільного малого
підприємства "Юридичне бюро", Тернопільська обл., м.Борщів
56. Хоменко Іван Іванович - директор Мліївського інституту
садівництва ім.Семиренка, Черкаська обл., Городищенський район, с. Мліїв
57. Золотарьова Олена Леонідівна - голова Центральної ради
Профспілки працівників професійної медицини, м.Донецьк
58. Коряк Василь Васильович - міський голова м. Лубни Полтавської
обл., м.Лубни
59. Дехтяренко Олександр Миколайович - пастор церкви "Заповіту
Іісуса Христа", м.Житомир.
60. Проживальський Олег Петрович - перший заступник генерального
директора державного об'єднання підприємств зв'язку "Укртелеком", м.Київ
61. Мусаковський Анатолій Костянтинович - заступник генерального
директора закритого акціонерного товариства "Київщина - цінні папери", Полтавська обл., м.Кременчук
62. Суркіс Ігор Михайлович - генеральний директор товариства з
обмеженою відповідальністю "Динамо-Атлантик", м.Київ
63. Малафеєв Андрій Сергійович - науковий радник з питань
економіки та фінансів Національної конфедерації праці України, м. Київ
64. Левцун Олег Іванович - генеральний директор спільного
українськолитовського підприємства "ВіО-Ле", Одеська обл., м.Білгород-Дністровський
65. Руденко Станіслав Анатолійович - член правління концерну
"Комплекс", м.Полтава
66. Циба Віктор Петрович - консультант заступника голови
Рівненської обласної державної адміністрації, м.Рівно
67. Гудименко Олександр Володимирович - керівник фермерського
господарства "Гудмен К", Чернігівська обл., Чернігівський район, с.Брусилів
68. Колесник Юрій Миколайович - генеральний директор
виробничо-комерційного комбінату "АЛКО", м.Київ
69. Акимович Євген Олександрович - доцент Одеського державного
економічного університету, м.Одеса
70. Ярошенко Володимир Іванович - голова Кіровського районного
народного суду м.Кіровограда
71. Дубовик Сергій Олегович - помічник-консультант народного
депутата України, м.Київ
72. Годованець Людмила Григорівна - логопед обласної
психіатричної лікарні, м.Луцьк
73. Лук'янченко Віталій Олександрович - заступник директора
акціонерного товариства закритого типу "Херсонкабельторг", м.Херсон
74. Тернопільський Богдан Йосипович - слухач Української академії
державного управління при Президентові України, м.Київ
75. Шупеня Микола Миколайович - начальник Управління юстиції
Чернівецької області, м.Чернівці
76. Шевченко Олександр Володимирович - голова Всеукраїнської
асоціації підприємців, Миколаївська обл., Казанківський район, с.Велика Олександрівка.
77. Петриченко Петро Миколайович - голова Дніпропетровського
обласного комітету Національної конфедерації праці, м.Дніпропетровськ
78. Чербаджи Микола Миколайович - начальник
Білгород-Дністровського районного відділу внутрішніх справ, Одеська обл., м.Білгород-Дністровський
79. Бачев Дмитро Олександрович - завідувач Радянського районного
відділу освіти м.Києва
80. Бут Микола Олексійович - секретар Центральної ради
Національної конфедерації профспілок України, м.Київ
81. Шпакович Володимир Володимирович - економіст-консультант
організації захисту прав споживачів Залізничного району,
м.Київ
82. Бебик Валерій Михайлович - заступник завідувача відділу
Адміністрації Президента України, м.Київ
83. Чернишук Сергій Никифорович - головний лікар Вінницького
обласного фізкультурно-лікарського диспансеру, м.Вінниця
84. Марутовський Руслан Михайлович - старший науковий
співробітник Інституту колоїдної хімії і хімії води Національної академії наук України, м.Київ
85. Рєпін Валерій Володимирович - голова Харківського обласного
комітету профспілки підприємців, м.Харків
86. Шпіцер Василь Іванович - керівник Львівської філії дочірної
фірми "ГальДженерал-Транс", м.Львів
87. Радченко Василь Васильович - директор товариства з обмеженою
відповідальністю "Транстехнологія", м.Київ.
88. Горбенко Анатолій Степанович - завідувач відділення
правознавства Первомайського коледжу, Миколаївська обл., м.Первомайськ
89. Каплій Олег Володимирович - директор товариства з обмеженою
відповідальністю "Дельта", м.Запоріжжя
90. Мартинов Віталій Лазаревич - генеральний директор виробничого
об'єднання "Алметал", Луганська обл., м.Алчевськ
91. Бенедис Андрій Вікторович - інспектор охорони товариства з
обмеженою відповідальністю "Безпека ЛТД", м.Київ
92. Гуняга Дмитро Володимирович - провідний інженер факультету
електроенерготехніки та автоматики Національного технічного університету України, м. Київ
93. Никитюк Віталій Леонідович - помічник голови
Социал-демократичної партії України (об'єднаної), м. Київ
94. Гребьонкін Сергій Семенович - головний науковий співробітник
Донецького науково-дослідного та проектно-конструкторського інституту з проблем центрального району Донбасу, Донецька обл., м.Горлівка
95. Шуба Олексій Васильович - завідувач сектору Адміністрації
Президента України, м.Київ
96. Іванов Олексій Михайлович - завідувач урологічного відділення
Свердловської центральної міської лікарні, Луганська область, м. Свердловськ
97. Карпов Олег Володимирович - голова Південної регіональної
ради Солідарних профспілок України, м. Одеса
98. Проценко Ірина Борисівна - секретар з роботи з молоддю
Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), м. Київ
99. Сібілев Олександр Андрійович - генеральний директор
Таврійського економіко-правового центру, м. Сімферополь 100. Семенюк Станіслав Михайлович - виконавчий секретар Львівської
організації Соціалдемократичної партії України (об'єднаної), м.Львів 101. Головченко Володимир Іванович - професор кафедри
українознавства Харківського інституту льотчиків військово-повітряних сил України, м. Харків 102. Сєдих Ігор Сергійович - генеральний директор спільного
підприємства "Британіка", м.Луганськ 103. Пономарьов Олексій Ігоревич - директор учбово-видавничого
молодіжного центру "Січ", м. Київ 104. Євлахов Геннадій Андрійович - голова виробничого кооперативу
"Бенаріс", м.Харків 105. Слотюк Петро Володимирович - заступник проректора Вінницького
технічного університету, м. Вінниця 106. Бондаренко Вікторія Вікторівна - керівник прес-служби
Дніпропетровського обласного управління Національного банку України, Дніпропетровська обл., м. Дніпродзержинськ 107. Витюк Анатолій Федорович - головний лікар Баришівської
районної лікарні, Київська обл., смт Баришівка 108. Скороход Анатолій Григорович - відповідальний секретар
обласної організації Соціалдемократичної партії України (об'єднаної), м.Херсон 109. Данченко Володимир Григорович - директор відкритого
акціонерного товариства "Шепетівкасільгосптехніка", Хмельницька обл., м. Шепетівка. 110. Верещака Сергій Михайлович - генеральний директор
науково-виробничої фірми "Артолан", м. Харків 111. Павельчук Ігор Костянтинович - заступник міського голови
м.Лубни Полтавської обл., Полтавська обл., м.Лубни 112. Болгов Євген Петрович - генеральний директор Української ліги
підприємців агропромислового комплексу, м. Київ 113. Говоруха Юрій Миколайович - голова секретаріату громадської
організації "Спілка захисту прав споживача" Залізничного району м.Києва, м.Київ 114. Бакуменко Віктор Пахомович - Керівник прес-центру Луганської
міської ради, м.Луганськ 115. Краснянська Світлана Миколаївна - голова координаційної ради
Харьківського регіонального об'єднання профспілок праці, м.Харків 116. Білик-Мамалат Віталій Анатолійович - голова Республіканської
ради профспілкового об'єднання інженерно-технічних профспілок України, м.Кіровоград 117. Федоров Микола Матвійович - президент відкритого акціонерного
товариства "Астра-транс", м.Миколаїв 118. Підліснюк Валентина Вікторівна - радник Міжвідомчої
аналітико-консультативної ради з питань розвитку продуктивних сил і виробничих відносин при Кабінеті Міністрів України, м.Київ 119. Коваленко Василь Васильович - голова Української профспілки
працівників професійної медицини, м.Київ 120. Захар'ян Сергій Данилович - заступник президента концерну
"Європейський", м.Харків 121. Черятніков Ігор Ігорович - заступник голови Південної
регіональної ради Солідарних профспілок України, м.Одеса 122. Гошко Ярослав Миколайович - голова Київської профспілки
працівників приладобудування Солідарних профспілок України, м.Київ 123. Попов Олександр Васильович - голова Республіканської
профспілки місцевої промисловості, м.Київ 124. Рвачов Валентин Пилипович - президент профспілки Асоціації
льотного складу цивільної авіації України, м.Київ 125. Штейман Олександр Едуардович - головний редактор газети
"Огляд", м.Одеса 126. Жижин Вадим Павлович - інженер з постачання
Дніпропетровського арендного підприємства "Марія", м.Дніпропетровськ 127. Іващук Анатолій Васильович - головний інженер
науково-виробничого підприємства "Сатурн-Мікро", м.Київ 128. Вакуленко Валентин Миколайович - радник Національної
конфедерації праці України, Київська обл., Білоцерківський район, с.Острійка 129. Камаєв Сергій Григорович - голова Міжрегіональної ради
Солідарних профспілок України, м.Київ 130. Петренко Вадим Миколайович - голова Київської профспілки
"Незалежність", м.Київ 131. Міленін Олексій Вікторович - заступник голови Київської
федерації солідарних профспілок України, м.Київ 132. Анікєєв Олег Юхимович - головний консультант секретаріату
Верховної Ради України, м.Київ 133. Зимовець Роман Віталійович - аспірант Інституту філософії
Національної академії наук України, м.Київ 134. Роман Олег Іванович - директор підприємства
"Поліграфбанксервіс", м.Ужгород 135. Єрмашов Олександр Іванович - тимчасово не працює, м. Луганськ
136. Легкоступ Людмила Анатоліївна - молодший науковий співробітник Інституту медицини праці, м.Київ 137. Литвиненко Оксана Василівна - студентка Національного
технічного університету України та Української академії мистецтв, м.Київ 138. Когун Юрій Вікторович - студент Національного технічного
університету України, м.Київ 139. Тараканов Геннадій Вікторович - студент Східно-українського
державного університету, м.Луганськ 140. Буйкін Ігор Анатолійович - тимчасово не працює, Луганська
обл., м.Алчевськ 141. Гусін Костянтин Миколайович - економіст кооперативного
підприємства фірми "Красуня", Дніпропетровська обл., Дніпропетровська обл., м.Кривий Ріг 142. Конончук Василь Анатолійович - директор Харитинівської
загальноосвітньої школи Коростишівського району Житомирської обл., Житомирська область, м.Коростишів 143. Павліченко Микола Сергійович - викладач Житомирського
кооперативного економіко-правового технікуму, м. Житомир 144. Лазніков Вадим Миколайович - заступник міського голови
м.Краснодона, Луганська обл., м. Краснодон 145. Літвінов Віктор Гаврилович - директор виробничо-комерційної
фірми "Гермес", Луганська обл., Новомосковський район, смт Новопсков 146. Круть Станіслав Михайлович - головний лікар багатопрофільної
поліклініки, м.Луганськ 147. Криворучко Геннадій Семенович - голова фермерського
господарства "Первоцвіт", Луганська обл., Старобільський район, с.Чмирівка 148. Нікітін Василь Олександрович - генеральний директор
акціонерного товариства закритого типу "Дев'ятнадцять", Луганська обл., Креминський район, с. Нижня Краснянка. 149. Акімова Ала Іванівна - головний редактор газети "Молодь
Миколаївщини", м.Миколаїв 150. Тарасов Микола Ілліч - заступник голови Залізничної районної
ради м.Києва, м.Київ 151. Когут Роман Олександрович - програміст кооператвного
підприємства "Каштан", м.Київ 152. Дашкієва Олена Володимирівна - бухгалтер
виробничо-комерційного центру "Глорія ЛТД", м.Київ 153. Бенюх Валентин Володимирович - директор середньої
загальноосвітньої школи 147 м.Києва, м.Київ 154. Кипарис Федір Сергійович - заступник директора фабрики
"Хімпластмас", м.Полтава 155. Нікітіна Ольга Михайлівна - директор Будинку архітекторів
України, м.Київ 156. Загура Андрій Анатолійович - юрист Київської профспілки
працівників приладобудування, м.Київ 157. Назаренко Костянтин Петрович - юрист-консультант спільного
підприємтсва "Жидачів", Львівська обл., м.Стрій. 158. Столяренко Сергій Григорович - лікар-хірург Тростянецької
районної лікарні, Сумська обл., м.Тростянець 159. Носалюк Анатолій Володимирович - голова Асоціації захисту
прав малого і середнього бізнесу "Бізнес-Волинь", м.Луцьк 160. Букреєва Любов Іванівна - приватний підприємець, Запорізька
обл., м.Мелітополь 161. Гребенюк Віктор Іванович - завідувач редакційно-видавничого
відділу Волинського державного університету, м.Луцьк 162. Черепаня Вячеслав Михайлович - віце-президент спільного
підприємства "Вест-Контрейд", м.Ужгород 163. Черевко Ярослав Захарович - провідний юрист-консультант
"Чернівціголовпостач", м.Чернівці 164. Колядинський Валентин Володимирович - голова секретаріату
Чернівецької обласної партійної організації Соціал-демократічної партії України (об'єднаної), м.Чернівці
165. Волощук Ярослав Павлович - викладач Чернівецького політехнічного технікуму, м.Чернівці 166. Вовк Степан Миколайович - професор Чернівецького державного
університету, м.Чернівці 167. Таран Віталій Степанович - генеральний директор приватного
підприємства "ТМ КОМПАНІ", м.Київ 168. Абраменко Валерій Захарович - голова ради громадського
територіального самоврядування мікрорайону "Жуляни", м.Київ
169. Іванішин Олександр Володимирович - інженер електрозв'язку Жовтневого телефонного вузла, м.Київ 170. Хорохордин Андрій Миколайович - підприємець, Полтавська обл.,
м.Кременчук 171. Артьомов Володимир Олександрович - лікар-епідеміолог обласної
санітарно-епідеміологічної станції, м.Дніпропетровськ 172. Шармар Олександр Маркович - голова Харківського міського
комітету профспілки підприємців, м.Харків 173. Молчанова Ольга Володимирівна - підприємець, Київська обл.,
м.Васильків 174. Анікін Борис Григорович - виконавчий директор Всеукраїнської
асоціації підприємців, м. Київ 175. Колесніков Іван Іванович - кінолог приватної промислової
фірми "Злата", м.Миколаїв 176. Проценко Валерій Леонідович - голова правління Спілки
приватних власників і приватних підприємств Черкаської області, м.Черкаси 177. Натальський Богдан Юхимович - генеральний директор Центру
сприяння розвитку підприємництва і фермерства "Вітчизна", Чернігівська обл., м.Ніжин 178. Барієва Людмила Олексіївна - голова Республіканської ради
профспілки "Солідарність" Автономної Республіки Крим, м.Севастополь 179. Стельмаченко Микола Федорович - приватний підприємець,
заступник голови Асоціації підприємців м. Бердянська, Запорізька обл., м.Бердянськ 180. Мілютенко Олександр Вікторович - комірник Старобільського
"Міжрайгаз", Луганська обл., м.Старобільськ 181. Лях Олег Миколайович - фінансовий директор
виробничо-комерційної фірми "Сердолік", м.Київ 182. Карпенко Валерія Євгенівна - голова правління обласного
благодійного фонду "Дитинство", м.Запоріжжя 183. Нисилевич Світлана Семенівна - директор підприємства "Сцена",
м.Одеса 184. Целуйко Ігор Іванович - керівник апарату Державної комісії з
проведення в Україні адміністративних реформ Кабінету Міністрів України, м.Київ 185. Злочевський Микола Владиславович - заступник директора
товариства з обмеженою відповідальністю "Інфокс", м.Київ
( Список із змінами, внесеними згідно з Постановою Центрвиборчкому
N 452 ( v0452359-99 ) від 24.12.99 )
Голова Соціал-демократичної партії
України (об'єднаної) Василь Васильовиич Онопенко
Надруковано: "Голос України" 05.01.98, N 1 (1751)



вгору