Документ v0006359-17, поточна редакція — Прийняття від 24.01.2017

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 24 січня 2017 року № 6

Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 30 квітня 2017 року

До Центральної виборчої комісії разом із супровідними листами надійшли звернення Вінницької, Волинської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Херсонської, Черкаської та Чернігівської обласних державних адміністрацій з доданими до них документами щодо прийняття Комісією рішення про призначення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів у зв’язку з утворенням у зазначених областях об’єднаних територіальних громад.

Розглянувши вказані звернення, Центральна виборча комісія встановила їх відповідність вимогам Конституції України та законів України, а також Порядку призначення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів, затвердженому постановою Комісії від 12 лютого 2016 року № 32 (із змінами) (далі - Порядок).

Згідно з частиною шостою статті 14 Закону України "Про місцеві вибори" (далі - Закон) перші вибори депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів призначаються Центральною виборчою комісією у порядку, визначеному законом.

За змістом частини восьмої статті 7 Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад" Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласна державна адміністрація звертається до Центральної виборчої комісії для прийняття нею рішення про призначення перших виборів депутатів сільської, селищної, міської ради об’єднаної територіальної громади та відповідного сільського, селищного, міського голови в установленому законом порядку.

Відповідно до пункту 1 Порядку за зверненнями, які відповідають вимогам Конституції України, законів України, а також Порядку, Центральна виборча комісія за наявності відповідних бюджетних призначень для організації підготовки та проведення місцевих виборів призначає перші місцеві вибори не пізніше ніж за сімдесят днів до дня таких виборів на останню неділю відповідного місяця.

Частиною четвертою статті 15 Закону передбачено, що виборчий процес перших місцевих виборів розпочинається за 50 днів до дня виборів.

Орган, який відповідно до статті 14 Закону прийняв рішення про призначення, зокрема, перших місцевих виборів, не пізніш як на третій день з дня його прийняття публікує рішення у друкованих засобах масової інформації або, у разі неможливості, оприлюднює в інший визначений ним спосіб (частина шоста статті 15 Закону).

Згідно з частиною сьомою статті 15 Закону Центральна виборча комісія шляхом прийняття відповідного рішення оголошує про початок виборчого процесу перших виборів депутатів місцевої ради, сільського, селищного, міського голови. Офіційним оголошенням є прийняття рішення про початок виборчого процесу таких виборів. Рішення про оголошення початку виборчого процесу відповідного виду місцевих виборів оприлюднюється не пізніше наступного дня після дня його прийняття відповідно в загальнодержавних засобах масової інформації чи в інший визначений Комісією спосіб. Офіційне оголошення шляхом прийняття рішення про початок виборчого процесу здійснюється Центральною виборчою комісією не пізніш як за п’ять днів до дня початку виборчого процесу місцевих виборів.

Враховуючи викладене, відповідно до частини восьмої статті 7 Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад", частини шостої статті 14, частин четвертої - сьомої статті 15, пунктів 1, 1-1, 8 частини першої статті 24 Закону України "Про місцеві вибори", Порядку призначення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 12 лютого 2016 року № 32 (із змінами), керуючись статтями 11 - 13, пунктами 1, 2, 13 статті 17, пунктами 1, 2, 9 статті 21 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Призначити на неділю, 30 квітня 2017 року, перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів за переліками згідно з додатками 1 - 15.

2. Оголосити з 11 березня 2017 року початок виборчого процесу перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів, призначених пунктом 1 цієї постанови.

3. Цю постанову надіслати Вінницькій, Волинській, Донецькій, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Херсонській, Черкаській та Чернігівській обласним державним адміністраціям для використання в роботі та передачі відповідним територіальним виборчим комісіям, а також оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісії


М.ОХЕНДОВСЬКИЙ


Додаток 1
до постанови Центральної виборчої комісії
від 24 січня 2017 року № 6

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Вінницької області, у яких призначаються перші місцеві вибори 30 квітня 2017 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Вінницький район

1

Якушинецька сільська об’єднана територіальна громада

Якушинецька сільська рада (села Якушинці, Зарванці, селище Березина), Майданська сільська рада (села Майдан, Слобода-Дашковецька), Ксаверівська сільська рада (села Ксаверівка, Лисогора)

Якушинецька сільська рада Вінницького району Вінницької області

Якушинецький сільський голова

Гайсинський район

2

Кунківська сільська об’єднана територіальна громада

Кунківська сільська рада (село Кунка), Кузьминецька сільська рада (села Кузьминці, Павлівка, Сокільці, Щурівці), Мітлинецька сільська рада (села Мітлинці, Шура-Мітлинецька, селище Карбівське), Носовецька сільська рада (села Носівці, Косанове, селище Трубочка)

Кунківська сільська рада Гайсинського району Вінницької області

Кунківський сільський голова

Шаргородський район

3

Мурафська сільська об’єднана територіальна громада

Мурафська сільська рада (села Мурафа, Довжок), Клекотинська сільська рада (село Клекотина)

Мурафська сільська рада Шаргородського району Вінницької області

Мурафський сільський голова

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 2
до постанови Центральної виборчої комісії
від 24 січня 2017 року № 6

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Волинської області, у яких призначаються перші місцеві вибори 30 квітня 2017 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Ковельський район

1

Колодяжненська сільська об’єднана територіальна громада

Колодяжненська сільська рада (села Колодяжне, Будище, Волошки), Кричевичівська сільська рада (села Кричевичі, Ломачанка, Черемошне), Скулинська сільська рада (села Скулин, Стеблі), Уховецька сільська рада (село Уховецьк)

Колодяжненська сільська рада Ковельського району Волинської області

Колодяжненський сільський голова

Луцький район

2

Заборольська сільська об’єднана територіальна громада

Заборольська сільська рада (села Забороль, Антонівка, Великий Омеляник, Всеволодівка, Олександрівка), Боголюбська сільська рада (села Боголюби, Богушівка, Тарасове), Одерадівська сільська рада (села Одеради, Городок, Сьомаки), Шепельська сільська рада (села Шепель, Заболотці, Охотин)

Заборольська сільська рада Луцького району Волинської області

Заборольський сільський голова

Любомльський район

3

Вишнівська сільська об’єднана територіальна громада

Вишнівська сільська рада (села Вишнів, Бабаці, Коцюри), Ладинська сільська рада (села Ладинь, Мосир, Пустинка), Олеська сільська рада (села Олеськ, Глинянка), Радехівська сільська рада (села Радехів, Вижгів, Чмикос), Римачівська сільська рада (села Римачі, Бережці), Штунська сільська рада (села Штунь, Висоцьк, Замлиння, Приріччя, Терехи)

Вишнівська сільська рада Любомльського району Волинської області

Вишнівський сільський голова

Ратнівський район

4

Забродівська сільська об’єднана територіальна громада

Забродівська сільська рада (села Заброди, Лучичі, Якушів), Видраницька сільська рада (села Видраниця, Задолина, Заіванове), Поступельська сільська рада (села Поступель, Адамівка, Зоряне), Річицька сільська рада (села Річиця, Мельники-Річицькі, Піски-Річицькі), Щедрогірська сільська рада (села Щедрогір, Залюття, Окачеве, Підгір’я)

Забродівська сільська рада Ратнівського району Волинської області

Забродівський сільський голова

5

Самарівська сільська об’єднана територіальна громада

Самарівська сільська рада (села Самари, Боровуха, Головище, Занивське, Козовата, Під’язівні, Теребовичі, Язавні), Залухівська сільська рада (села Залухів, Заприп’ять, Почапи, Хабарище, Щитинська Воля), Межиситівська сільська рада (села Межисить, Бродятине, Залисиця), Самари-Оріхівська сільська рада (села Самари-Оріхові, Березники, Мале Оріхове)

Самарівська сільська рада Ратнівського району Волинської області

Самарівський сільський голова

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 3
до постанови Центральної виборчої комісії
від 24 січня 2017 року № 6

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Донецької області, у яких призначаються перші місцеві вибори 30 квітня 2017 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Бахмутський район

1

Сіверська міська об’єднана територіальна громада

Сіверська міська рада (місто Сіверськ), Дронівська сільська рада (села Дронівка, Платонівка), Різниківська сільська рада (села Різниківка, Свято-Покровське), Серебрянська сільська рада (села Серебрянка, Григорівка)

Сіверська міська рада Бахмутського району Донецької області

Сіверський міський голова

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 4
до постанови Центральної виборчої комісії
від 24 січня 2017 року № 6

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Закарпатської області, у яких призначаються перші місцеві вибори 30 квітня 2017 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Іршавський район

1

Іршавська міська об’єднана територіальна громада

Іршавська міська рада (місто Іршава, село Собатин), Лозянська сільська рада (село Лоза)

Іршавська міська рада Іршавського району Закарпатської області

Іршавський міський голова

Перечинський район

2

Перечинська міська об’єднана територіальна громада

Перечинська міська рада (місто Перечин), Ворочівська сільська рада (село Ворочово), Зарічівська сільська рада (село Зарічово), Сімерківська сільська рада (село Сімерки), Сімерська сільська рада (село Сімер)

Перечинська міська рада Перечинського району Закарпатської області

Перечинський міський голова

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 5
до постанови Центральної виборчої комісії
від 24 січня 2017 року № 6

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Запорізької області, у яких призначаються перші місцеві вибори 30 квітня 2017 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Великобілозерський район

1

Великобілозерська сільська об’єднана територіальна громада

Великобілозерська сільська рада (село Велика Білозерка), Гюнівська сільська рада (села Гюнівка, Зелена Балка), Новопетрівська сільська рада (села Велика Білозерка, Качкарівка, Новопетрівка), Трудова сільська рада (село Велика Білозерка), Червона сільська рада (село Велика Білозерка)

Великобілозерська сільська рада Великобілозерського району Запорізької області

Великобілозерський сільський голова

Вільнянський район

2

Павлівська сільська об’єднана територіальна громада

Павлівська сільська рада (села Павлівське, Біляївка, Вишневе, Задорожнє, Зелене, Значкове, Нововасилівка, Новоселівка, Поди, Резедівка, Роздолля, Спасівка), Семененківська* сільська рада (села Семененкове, Берестове, Василівка, Вівчарне, Любомирівка, Новоукраїнка, Першозванівка, Шевченкове)

Павлівська сільська рада Вільнянського району Запорізької області

Павлівський сільський голова

Гуляйпільський район

3

Гуляйпільська міська об’єднана територіальна громада

Гуляйпільська міська рада (місто Гуляйполе, села Веселе, Затишшя, Зелений Гай, Марфопіль), Дорожнянська сільська рада (село Дорожнянка), Комсомольська сільська рада (село Гуляйпільське), Мирненська сільська рада (села Мирне, Загірне, Чарівне), Петрівська сільська рада (села Святопетрівка, Зелене, Староукраїнка), Рівнопільська сільська рада (села Рівнопілля, Яблукове), Червоненська сільська рада (села Червоне, Степанівка)

Гуляйпільська міська рада Гуляйпільського району Запорізької області

Гуляйпільський міський голова

Запорізький район

4

Широківська сільська об’єднана територіальна громада

Широківська сільська рада (села Широке, Водяне), Августинівська сільська рада (села Августинівка, Івангород, Лемешинське, Новоселище, Привітне, Світанок, селище Відрадне), Веселівська сільська рада (села Веселе, Зоряне, Надія, Нововознесенка, Новодніпровка, Петропавлівка, Петропіль, Червоний Яр), Володимирівська сільська рада (села Володимирівське, Дніпрельстан), Лукашівська сільська рада (села Лукашеве, Гурського, Привільне, Придніпровське), Сонячна сільська рада (селище Сонячне, села Зеленопілля, Малишівка, Ручаївка)

Широківська сільська рада Запорізького району Запорізької області

Широківський сільський голова

Кам’янсько-Дніпровський район

5

Кам’янсько-Дніпровська міська об’єднана територіальна громада

Кам’янсько-Дніпровська міська рада (місто Кам’янка-Дніпровська), Великознам’янська сільська рада (села Велика Знам’янка, Новоолексіївка)

Кам’янсько-Дніпровська міська рада Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області

Кам’янсько-Дніпровський міський голова

6

Водянська сільська об’єднана територіальна громада

Водянська сільська рада (село Водяне), Дніпровська сільська рада (села Дніпровка, Мічуріна), Нововодянська сільська рада (села Нововодяне, Новоукраїнка, Примірне)

Водянська сільська рада Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області

Водянський сільський голова

Оріхівський район

7

Оріхівська міська об’єднана територіальна громада

Оріхівська міська рада (місто Оріхів), Копанівська сільська рада (село Копані), Мирненська сільська рада (село Мирне), Нестерянська сільська рада (село Нестерянка), Новоандріївська сільська рада (села Новоандріївка, Щербаки), Новоданилівська сільська рада (село Новоданилівка), Новопавлівська сільська рада (село Новопавлівка)

Оріхівська міська рада Оріхівського району Запорізької області

Оріхівський міський голова

Чернігівський район

8

Чернігівська селищна об’єднана територіальна громада

Чернігівська селищна рада (смт Чернігівка, села Котлярівка, Могиляни, Пірчине, Чернігово-Токмачанськ, селища Верхній Токмак Перший, Верхній Токмак Другий), Богданівська сільська рада (села Богданівка, Бойове, Замістя, Зелений Яр, Мокрий Став), Верхньотокмацька сільська рада (села Верхній Токмак, Нижній Токмак), Владівська сільська рада (села Владівка, Степове), Новоказанкуватська сільська рада (села Новоказанкувате, Крижчене, Петропавлівка), Новомихайлівська сільська рада (село Новомихайлівка), Новополтавська сільська рада (села Новополтавка, Зоря), Обіточненська сільська рада (села Обіточне, Салтичія), Ільїнська сільська рада (села Ільїне, Калинівка, Олександрівка, Тарасівка, селище Красне), Просторівська сільська рада (села Просторе, Довге, Квіткове, Розівка), Стульневська сільська рада (села Стульневе, Кам’янка, селище Стульневе), Широкоярська сільська рада (села Широкий Яр, Балашівка, Благодатне, Ланкове, Хмельницьке)

Чернігівська селищна рада Чернігівського району Запорізької області

Чернігівський селищний голова

__________
* Згідно з відомостями електронного довідника "Україна. Адміністративно-територіальний устрій", розміщеного на офіційному веб-порталі Верховної Ради України, Семененківська сільська рада має найменування Кіровська сільська рада.

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 6
до постанови Центральної виборчої комісії
від 24 січня 2017 року № 6

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Івано-Франківської області, у яких призначаються перші місцеві вибори 30 квітня 2017 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Тлумацький район

1

Олешанська сільська об’єднана територіальна громада

Олешанська сільська рада (села Олеша, Соколівка), Будзинська сільська рада (села Будзин, Мостище, Одаїв, Суходіл), Делівська сільська рада (села Делева, Луг), Долинська сільська рада (село Долина), Озерянська сільська рада (село Озеряни)

Олешанська сільська рада Тлумацького району Івано-Франківської області

Олешанський сільський голова

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 7
до постанови Центральної виборчої комісії
від 24 січня 2017 року № 6

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Львівської області, у яких призначаються перші місцеві вибори 30 квітня 2017 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Городоцький район

1

Великолюбінська селищна об’єднана територіальна громада

Великолюбінська селищна рада (смт Великий Любінь, села Бірче, Косівець, Малий Любінь, Піски, Чуловичі), Завидовицька сільська рада (села Завидовичі, Залужани, Зашковичі, Мальованка, Поріччя, Поріччя Задвірне, Поріччя-Грунтове), Коропузька сільська рада (села Коропуж, Романівка, Хишевичі)

Великолюбінська селищна рада Городоцького району Львівської області

Великолюбінський селищний голова

Жовківський район

2

Магерівська селищна об’єднана територіальна громада

Магерівська селищна рада (смт Магерів, села Бірки, Велике Передмістя), Замківська сільська рада (села Замок, Монастирок), Кам’яногірська сільська рада (село Кам’яна Гора), Підліссянська сільська рада (села Підлісся, Думичі, Зубейки), Погариська сільська рада (села Погарисько, Думичі)

Магерівська селищна рада Жовківського району Львівської області

Магерівський селищний голова

Миколаївський район

3

Розвадівська сільська об’єднана територіальна громада

Розвадівська сільська рада (село Розвадів), Веринська сільська рада (село Верин), Крупська сільська рада (село Крупське), Пісочнянська* сільська рада (села Пісочна, Надітичі, Черниця)

Розвадівська сільська рада Миколаївського району Львівської області

Розвадівський сільський голова

__________
* Згідно з відомостями електронного довідника "Україна. Адміністративно-територіальний устрій", розміщеного на офіційному веб-порталі Верховної Ради України, Пісочнянська сільська рада має найменування Пісочненська сільська рада.

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 8
до постанови Центральної виборчої комісії
від 24 січня 2017 року № 6

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Миколаївської області, у яких призначаються перші місцеві вибори 30 квітня 2017 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Вознесенський район

1

Дорошівська сільська об’єднана територіальна громада

Дорошівська сільська рада (село Дорошівка), Білоусівська сільська рада (село Білоусівка)

Дорошівська сільська рада Вознесенського району Миколаївської області

Дорошівський сільський голова

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 9
до постанови Центральної виборчої комісії
від 24 січня 2017 року № 6

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Одеської області, у яких призначаються перші місцеві вибори 30 квітня 2017 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Біляївський район

1

Яськівська сільська об’єднана територіальна громада

Яськівська сільська рада (село Яськи), Троїцька сільська рада (село Троїцьке)

Яськівська сільська рада Біляївського району Одеської області

Яськівський сільський голова

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 10
до постанови Центральної виборчої комісії
від 24 січня 2017 року № 6

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Полтавської області, у яких призначаються перші місцеві вибори 30 квітня 2017 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Великобагачанський район

1

Великобагачанська селищна об’єднана територіальна громада

Великобагачанська селищна рада (смт Велика Багачка, села Байрак, Буряківщина, Бутова Долина, Гарнокут, Довгалівка, Затон, Мала Решетилівка, Пилипенки, Шепелі), Багачанська Перша сільська рада (села Багачка Перша, Пушкареве, Семенівка, Широке), Радивонівська сільська рада (села Радивонівка, Володимирівка, Іванівка, Мар’янівка, Перекопівка), Степанівська сільська рада (села Степанівка, Стефанівщина), Якимівська сільська рада (села Якимове, Балюки)

Великобагачанська селищна рада Великобагачанського району Полтавської області

Великобагачанський селищний голова

2

Рокитянська сільська об’єднана територіальна громада

Рокитянська сільська рада (села Рокита, Андрущине, Говори, Кравченки), Корнієнківська сільська рада (села Корнієнки, Вишарі, Мостовівщина, Попове, Трудолюбиве, Цикали, Шпирни)

Рокитянська сільська рада Великобагачанського району Полтавської області

Рокитянський сільський голова

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 11
до постанови Центральної виборчої комісії
від 24 січня 2017 року № 6

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Рівненської області, у яких призначаються перші місцеві вибори 30 квітня 2017 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Млинівський район

1

Бокіймівська сільська об’єднана територіальна громада

Бокіймівська сільська рада (села Бокійма, Козирщина), Війницька сільська рада (села Війниця, Баболоки), Вовницька сільська рада (села Вовничі, Красне, Рудливе), Смордвівська сільська рада (села Смордва, Клин), Хорупанська сільська рада (села Хорупань, Аршичин, Головчиці, Мятин, Пекалів)

Бокіймівська сільська рада Млинівського району Рівненської області

Бокіймівський сільський голова

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 12
до постанови Центральної виборчої комісії
від 24 січня 2017 року № 6

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Сумської області, у яких призначаються перші місцеві вибори 30 квітня 2017 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Конотопський район

1

Бочечківська сільська об’єднана територіальна громада

Бочечківська сільська рада (село Бочечки), Козацька сільська рада (села Козацьке, Вовчик, Новомутин, Щекинське), Сахнівська сільська рада (села Сахни, Бондарі, Савойське), Хижківська сільська рада (села Хижки, Прилужжя)

Бочечківська сільська рада Конотопського району Сумської області

Бочечківський сільський голова

Краснопільський район

2

Краснопільська селищна об’єднана територіальна громада

Краснопільська селищна рада (смт Краснопілля, села Михайлівка, Новодмитрівка, Таратутине, селище Михайлівське), Угроїдська селищна рада (смт Угроїди, села Наумівка, Окіп, Петрушівка), Осоївська сільська рада (села Осоївка, Марченки), Самотоївська сільська рада (села Самотоївка, Воропай, Глибне, Думівка, Хвойне), Хмелівська сільська рада (села Хмелівка, Веселе, Виднівка, Лозове), Чернеччинська сільська рада (села Чернеччина, Гапонівка, Мозкове, Ясенок)

Краснопільська селищна рада Краснопільського району Сумської області

Краснопільський селищний голова

Кролевецький район

3

Кролевецька міська об’єднана територіальна громада

Кролевецька міська рада (місто Кролевець), Грузчанська сільська рада (села Грузьке, Мостище, Тарасівка), Реутинська сільська рада (села Реутинці, Артюхове, Боцманів, Грибаньове, Ніжинське)

Кролевецька міська рада Кролевецького району Сумської області

Кролевецький міський голова

Недригайлівський район

4

Вільшанська сільська об’єднана територіальна громада

Вільшанська сільська рада (села Вільшана, Білоярське, Весногірське, Немудруї, Реви, Фартушине, Філонове, Шаповалове), Великобудківська сільська рада (село Великі Будки), Деркачівська сільська рада (села Деркачівка, Городище), Зеленківська сільська рада (села Зеленківка, Комишанка, Кушніри, Лікарівщина, Мірки, П’ятидуб, Сороколітове), Козельненська сільська рада (села Козельне, Саєве, Тимченки, Хорол)

Вільшанська сільська рада Недригайлівського району Сумської області

Вільшанський сільський голова

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 13
до постанови Центральної виборчої комісії
від 24 січня 2017 року № 6

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Херсонської області, у яких призначаються перші місцеві вибори 30 квітня 2017 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Горностаївський район

1

Горностаївська селищна об’єднана територіальна громада

Горностаївська селищна рада (смт Горностаївка, село Зелений Под), Великоблаговіщенська сільська рада (села Велика Благовіщенка, Василівка, Новоєлизаветівка), Заводівська сільська рада (село Заводівка), Козаче-Лагерська сільська рада (села Козачі Лагері, Нові Олешки), Маринська сільська рада (села Маринське, Вільне), Ольгинська сільська рада (села Ольгине, Кочубеївка), Славненська сільська рада (села Славне, Нова Благовіщенка, Софіївка), Червоноблагодатненська сільська рада (села Червоноблагодатне, Красне, Лопатки, Ясна Поляна)

Горностаївська селищна рада Горностаївського району Херсонської області

Горностаївський селищний голова

Олешківський район

2

Виноградівська сільська об’єднана територіальна громада

Виноградівська сільська рада (село Виноградове), Брилівська селищна рада (смт Брилівка, село Мирне), Тарасівська сільська рада (села Тарасівка, Клини, Привітне, Рідне)

Виноградівська сільська рада Олешківського району Херсонської області

Виноградівський сільський голова

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 14
до постанови Центральної виборчої комісії
від 24 січня 2017 року № 6

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Черкаської області, у яких призначаються перші місцеві вибори 30 квітня 2017 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Канівський район

1

Степанецька сільська об’єднана територіальна громада

Степанецька сільська рада (села Степанці, Пилява, селище Степанецьке), Беркозівська сільська рада (села Беркозівка, Лізки), Горобіївська сільська рада (села Горобіївка, Буда-Горобіївська), Копіюватська сільська рада (села Копіювата, селище Копіювате), Мартинівська сільська рада (села Мартинівка, Дарівка, Ключники), Павлівська сільська рада (села Павлівка, Новоукраїнка), Полствинська сільська рада (села Полствин, Малий Ржавець), Попівська сільська рада (село Попівка)

Степанецька сільська рада Канівського району Черкаської області

Степанецький сільський голова

Корсунь-Шевченківський район

2

Селищенська сільська об’єднана територіальна громада

Селищенська сільська рада (села Селище, Гута-Селицька, Тараща), Сухинівська сільська рада (село Сухини)

Селищенська сільська рада Корсунь-Шевченківського району Черкаської області

Селищенський сільський голова

Смілянський район

3

Ротмістрівська сільська об’єднана територіальна громада

Ротмістрівська сільська рада (село Ротмістрівка, селище Вовківка), Ковалиська сільська рада (село Ковалиха), Куцівська сільська рада (село Куцівка), Мельниківська сільська рада (село Мельниківка)

Ротмістрівська сільська рада Смілянського району Черкаської області

Ротмістрівський сільський голова

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ


Додаток 15
до постанови Центральної виборчої комісії
від 24 січня 2017 року № 6

ПЕРЕЛІК
об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Чернігівської області, у яких призначаються перші місцеві вибори 30 квітня 2017 року

№ з/п

Назва об’єднаної територіальної громади

Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади

Найменування ради об’єднаної територіальної громади

Назва посади сільського, селищного, міського голови

Борзнянський район

1

Комарівська сільська об’єднана територіальна громада

Комарівська сільська рада (село Комарівка), Берестовецька сільська рада (села Берестовець, Іллінці), Красносільська сільська рада (село Красносільське, селище Запоріжжя), Прохорівська сільська рада (села Прохори, Шевченка), Смолязька сільська рада (село Смоляж), Ховмівська сільська рада (села Ховми, Ворона, Линівка, Сидорівка)

Комарівська сільська рада Борзнянського району Чернігівської області

Комарівський сільський голова

Козелецький район

2

Козелецька селищна об’єднана територіальна громада

Козелецька селищна рада (смт Козелець), Берлозівська сільська рада (села Берлози, Гламазди, Сивухи, Часнівці), Білейківська сільська рада (села Білейки, Кривицьке, Новики, Опеньки, Тарасів, Шами), Бобруйківська сільська рада (село Бобруйки), Бригинцівська сільська рада (села Бригинці, Карасинівка, Корніїв, Мирне, Пізнє, Риків), Булахівська сільська рада (село Булахів), Данівська сільська рада (села Данівка, Курганське), Лемешівська сільська рада (села Лемеші, Боярівка, Горбачі, Пісоцьке, Шапіхи, Шолойки, Шуляки), Лихолітська сільська рада (село Лихолітки), Озерненська сільська рада (село Озерне), Омелянівська сільська рада (села Омелянів, Привітне, селище Калитянське), Патютинська сільська рада (села Патюти, Будище, Гладке), Пилятинська сільська рада (село Пилятин), Скрипчинська сільська рада (села Скрипчин, Пушкарі), Стависька сільська рада (села Ставиське, Блудше, Нова Гребля)

Козелецька селищна рада Козелецького району Чернігівської області

Козелецький селищний голова

Менський район

3

Менська міська об’єднана територіальна громада

Менська міська рада (місто Мена), Макошинська селищна рада (смт Макошине, село Остапівка), Бірківська сільська рада (село Бірківка), Блистівська сільська рада (села Блистова, Дерепівка), Величківська сільська рада (села Величківка, Вільне), Дягівська сільська рада (село Дягова), Киселівська сільська рада (села Киселівка, Комарівка, селище Прогрес), Куковицька сільська рада (села Куковичі, Загорівка, Овчарівка, селище Куковицьке), Лісківська сільська рада (села Ліски, Луки, Майське, Максаки), Осьмаківська сільська рада (село Осьмаки), Садова сільська рада (селище Садове, село Нові Броди), Семенівська сільська рада (село Семенівка), Синявська сільська рада (село Синявка), Слобідська сільська рада (село Слобідка), Стольненська сільська рада (села Стольне, Дмитрівка, Лазарівка, Чорногорці), Ушнянська сільська рада (села Ушня, Дібрівка), Феськівська сільська рада (село Феськівка)

Менська міська рада Менського району Чернігівської області

Менський міський голова

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ



вгору