Про відзначення державними нагородами України
Указ Президента України від 30.11.2009977/2009
Документ 977/2009, поточна редакція — Прийняття від 30.11.2009

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України

За значний особистий внесок у соціально-економічний,
науково-технічний і культурний розвиток України, вагомі досягнення
у трудовій діяльності, багаторічну сумлінну працю та з нагоди
річниці підтвердження всеукраїнським референдумом 1 грудня
1991 року Акта проголошення незалежності України ( 1427-12 )
п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня
ФОМІНА - завідувача кафедри Національного Петра Дмитровича медичного університету імені
О.О. Богомольця, доктора медичних
наук, м. Київ
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
ДІДКІВСЬКОГО - суддю Конституційного Суду України Анатолія Олександровича
ЗАЙЦЯ - народного депутата України Івана Олександровича
ОЛЕЩУКА - заступника голови Тернопільської Ігоря Андрійовича обласної спілки політв'язнів і
репресованих України
ОСТАФІЙЧУКА - ректора Прикарпатського національного
Богдана Костянтиновича університету імені Василя Стефаника,
м. Івано-Франківськ
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
БОГУЦЬКОГО - заступника Глави Секретаріату Юрія Петровича Президента України
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
АНОСОВА - ректора Мелітопольського державного
Івана Павловича педагогічного університету імені
Богдана Хмельницького, Запорізька
область
ГАЛЬЧУК - директора сільськогосподарського Валентину Дмитрівну товариства "Птахівник", Житомирська
область
ГЛУХОВА - Кременчуцького міського голову, Миколу Володимировича Полтавська область
ЗІМЕНКОВСЬКОГО - ректора, завідувача кафедри Бориса Семеновича Львівського національного медичного
університету імені Данила Галицького
КРИКУНОВА - члена президії Київського міського Юрія Володимировича відділення Всеукраїнської громадської
організації "Українська спілка
інвалідів-УСІ"
МІНЧЕНКА - Державного міністра України з Анатолія Калениковича питань промислової політики та
паливно-енергетичного комплексу у
1996-1997 роках
ПИРОЖЕНКА - голову правління акціонерного Миколу Антоновича товариства "Буд механізація", м. Київ
ПОТАШНИКА - голову правління акціонерного Семена Ізрайлевича товариства "Укргідроенерго"
САМОЙЛЕНКА - голову Української екологічної Юрія Івановича асоціації "Зелений світ", м. Київ
СКНАРЯ - проректора Київського національного
Олександра Івановича університету культури і мистецтв
СОЛОДОВНИКА - голову ради Запорізької обласної Івана Васильовича організації ветеранів України
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
БАЛАБАНСЬКОГО - директора музею-садиби Михайла Степановича Степана Бандери в селі Воля
Задеревацька, Львівська область
БУЛИЧЕНКА - директора будинку відпочинку Віктора Анатолійовича "Конча-Заспа" Державного управління
справами
ГІГУ - співака-композитора, народного Степана Петровича артиста України, Закарпатська область
ГЕРАЩЕНКА - голову Красноградської районної Антона Юрійовича державної адміністрації, Харківська
область
ГНАТИШИНА - першого заступника голови Михайла Ярославовича Бородянської районної державної
адміністрації, Київська область
ГРИНЮКА - директора державного підприємства Віктора Степановича "Птахофабрика "Шахтарська Нова",
Донецька область
ГУРІНА - голову Богодухівської районної Петра Михайловича державної адміністрації, Харківська
область
ДЕРКАЧА - заступника голови Сумської обласної
Миколу Андрійовича державної адміністрації
ДОБРОВА - декана факультету, завідувача кафедри
Петра Васильовича Донецького національного університету
КОРЧАГІНА - голову державної податкової Леоніда Васильовича адміністрації у Миколаївській області
КОСЕНКА - директора товариства "Техпромсервіс
Віталія Вікторовича ЛТД", Київська область
КОСТЕНКА - завідувача відділу Інституту держави
Олександра Миколайовича і права імені В.М. Корецького НАН
України
МАРИНЧАКА - настоятеля Храму Святого Іоана Віктора Андрійовича Богослова Української православної
церкви Київського патріархату
МАЦЕГОРУ - художника, члена Конгресу Григорія Прокоповича українських націоналістів,
м. Запоріжжя
МІЩЕНКА - директора акціонерного товариства Михайла Івановича "Хорольський механічний завод",
Полтавська область
МОРОЗЮКА - депутата Житомирської обласної ради
Валерія Володимировича
НУДЕЛЬМАНА - члена громадської ради Міністерства
Володимира Ілліча економіки України
ОПІМАХА - начальника Управління Державного Євгена Миколайовича управління справами
ПАВЛОВСЬКОГО - першого заступника генерального В'ячеслава Івановича директора товариства "Енергопром",
Чернівецька область
ПИРОЖНИКОВА - голову державної податкової Анатолія Олександровича адміністрації в Херсонській області
ПОДОЛЄВУ - віце-президента Торгово-промислової
Олену Євгенівну палати України, м. Київ
ПОПОВА - голову правління акціонерного Віктора Васильовича товариства "ФЕД", м. Харків
ПРОБИЙ-ГОЛОВУ - заступника Постійного Представника Валерія Борисовича Президента України в Автономній
Республіці Крим
СКЛЯРА - начальника відділу державного Петра Тимофійовича підприємства "Укрндівуглезбагачення",
м. Луганськ
СКОРИНІНА - директора Балахівської Олександра Георгійовича загальноосвітньої школи соціальної
реабілітації I-II ступенів,
Петрівський район Кіровоградської
області
СОКОЛА - ректора, завідувача кафедри Одеської
Олександра Вікторовича державної музичної академії імені
А.В. Нежданової
СУПРУНОВСЬКОГО - начальника управління міграційної Івана Петровича служби в Одеській області
ШЕНДРИКА - заступника голови Конотопської Леоніда Михайловича районної державної адміністрації,
Сумська область
ШИРМУ - голову Ємільчинської районної ради,
Володимира Васильовича Житомирська область
ЯКОВЛЄВА - головного наукового співробітника Євгенія Олександровича Інституту проблем національної
безпеки Ради національної безпеки і
оборони України
Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня
СКЛЯРОВА - голову Ради Організації ветеранів Олександра Михайловича Автономної Республіки Крим
ЧУДІНОВА - голову Полонської районної Віктора Миколайовича організації Української спілки
ветеранів Афганістану, Хмельницька
область
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
ДОМАНСЬКОГО - голову Луцької районної організації
Володимира Івановича Конгресу українських націоналістів,
Волинська область
КАРАТАЯ - заступника начальника управління - Віталія Миколайовича начальника відділу Головного
управління МНС України в
Миколаївській області
ТОТІНА - голову Ужгородського районного Михайла Михайловича товариства ветеранів війни в
Афганістані, Закарпатська область
ХЛЕВНОГО - респіраторника воєнізованого Олега Івановича гірничорятувального загону
Державної воєнізованої
гірничорятувальної служби у вугільній
промисловості, Луганська область
Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня
ШУЛЬГУ - директора Київського Наталію Дмитрівну транспортно-економічного коледжу
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
АНТОНОВУ - заступника голови Очаківської Гражину Антонівну районної державної адміністрації,
Миколаївська область
БЕРЕЖНУ - голову Великоолександрівської Людмилу Миколаївну районної державної адміністрації,
Херсонська область
БОБРОВУ - завідувача відділу, головного Надію Федорівну наукового співробітника Інституту
очних хвороб і тканинної терапії
імені В.П. Філатова АМН України,
м. Одеса
ГОРНИК - заступника голови Шевченківської Світлану Миколаївну районної у місті Києві державної
адміністрації
ДАРМОХВАЛ-ГАВЦ - голову Болехівської міської Ларису Володимирівну організації Союзу українок,
Івано-Франківська область
ДЖАБУРІЮ - ученого секретаря Національного Людмилу Вікторівну наукового центру "Інститут
виноградарства і виноробства імені
В.Є. Таїрова", м. Одеса
ЛУКАШОВУ - голову Жовтневої районної у місті Вікторію Федорівну Дніпропетровську ради
СТЕПКО - члена Севастопольської міської Лідію Георгіївну організації Союзу українок
ТРОХИМЕНКО - заступника директора департаменту Галину Петрівну Державного комітету телебачення і
радіомовлення України
ЧЕРКАСЬКУ - артистку Одеського академічного Ірину Микитівну українського музично-драматичного
театру імені В.С. Василька
ШУЛЬГУ - директора м'ясопереробного Вікторію Василівну підприємства "Весна", Харківська
область
ЩОЛОК - заступника голови Барвінківської Валентину Семенівну районної ради, Харківська область
ЯКОВИЧ - генерального директора акціонерного
Ніну Мефодіївну товариства "Корюківська фабрика
технічних паперів", Чернігівська
область
Нагородити орденом Данила Галицького
БУРКАЦЬКОГО - першого заступника Керівника Головної
Дмитра Олексійовича служби Секретаріату Президента
України
ЛЯШУКА - начальника Управління організації Ігоря Івановича засідань Кабінету Міністрів України
Секретаріату Кабінету Міністрів
України
ЛУБКІВСЬКОГО - Керівника Головної служби Данила Романовича Секретаріату Президента України
МЕЛЬНИКА - голову Криворізької районної ради, Володимира Сергійовича Дніпропетровська область
НІКОЛАЄВА - заступника начальника Управління Геннадія Миколайовича Секретаріату Кабінету Міністрів
України
ШЕВЧУКА - заступника Львівського міського Володимира Сергійовича голови
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
ОНІЩУК - Малоправутинського сільського голову
Галину Василівну Славутського району, Хмельницька
область
Нагородити відзнакою Президента України - Хрест Івана Мазепи
АСЄЄВА - голову виконкому Одеського обласного
В'ячеслава Петровича осередку Всеукраїнського об'єднання
"За Помісну Україну"
КОВАЛЯ - начальника бюро технологічної Андрія Григоровича підготовки виробництва державного
підприємства "ЛК-Металургія", м. Київ
ПРИТУЛУ - члена Ради Українського козацтва при
Олександра Леонтійовича Президентові України, м. Запоріжжя
Присвоїти почесні звання:
"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
ШИРІНСЬКОМУ - солістові-вокалісту Херсонської Харісу Ганеєвичу обласної філармонії
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
РУДЕНКО (ВЛАСЕНКО) - артистці-вокалістці будинку Інні Володимирівні культури "Хімік", м. Суми
НАГОЛЮК - артистці Чернівецького обласного Марії Леонтіївні театру ляльок
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ"
НЕГОДІ - заступникові Міністра регіонального
В'ячеславу Андроновичу розвитку та будівництва України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
ГЕНСЕЦЬКОМУ - директорові приватного підприємства
Михайлу Петровичу "Ген Буд", Закарпатська область
ГЕРАСИМЮКУ - начальникові управління капітального
Володимиру Володимировичу будівництва Запорізької обласної
державної адміністрації
ГЕТМАНЧУКУ - начальникові Будівельно-монтажного Василю Михайловичу управління філії "Управління
магістральних газопроводів
"Львівтрансгаз"
ДРАНОВСЬКОМУ - директорові, заступникові голови Василю Івановичу спостережної ради акціонерного
товариства "Прикарпатбуд"
ЖАБСЬКОМУ - директорові товариства Григорію Тимофійовичу "Спеціалізоване будівельно-монтажне
управління "Підряд", Київська область
МУЛИКУ - директорові кооперативно-державного
Віктору Володимировичу проектно-вишукувального інституту
"Рівнеагропроект"
ОСАДЧУКУ - голові Погребищенської районної Василю Павловичу державної адміністрації, Вінницька
область
СИВОХІНУ - головному конструкторові товариства
Рудольфу Сергійовичу "Бюро інвестиційних проектів -
проектний менеджмент", м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"
КОЗАЧЕНКО - заступникові директора з виховної Галині Григорівні роботи Навчально-виховного комплексу
N 33 "Загальноосвітній навчальний
заклад I ступеня - багатопрофільна
гімназія", м. Дніпропетровськ
ПОНОМАРЬОВІЙ - директорові ліцею N 25 імені Галині Анатоліївні М.О. Щорса, м. Житомир
СТАШЕВСЬКІЙ - директорові гімназії біотехнологій Ірині Станіславівні N 177 Солом'янського району міста
Києва
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"
АНДРЕЄВУ - фотохудожникові, члену Київської Михайлу Костянтиновичу спілки художників книги
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
БАКУМЕНКУ - головному науковому співробітникові
Валерію Даниловичу Національної академії державного
управління при Президентові України
ГОРЛАЧУКУ - завідувачеві кафедри Чорноморського
Валерію Васильовичу державного університету імені
Петра Могили, м. Миколаїв
КАРПЕНКУ - професорові кафедри Одеського Юрію Олександровичу національного університету імені
І.І. Мечникова, доктору філологічних
наук
ЛИТВИНЕНКУ - заступникові керівника відділення Олександру Олександровичу Української академії наук, доктору
медичних наук, професорові
НЕТІСУ - головному науковому співробітникові
Івану Тимофійовичу Інституту землеробства південного
регіону Української академії
аграрних наук, м. Херсон
СЕМЕРАКУ - професорові кафедри Львівського Михайлу Михайловичу державного університету безпеки
життєдіяльності
ТКАЧОВУ - завідувачеві кафедри Національного Віктору Васильовичу гірничого університету,
м. Дніпропетровськ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
АХТЕМОВУ - начальникові управління Елімдару Казимовичу Севастопольської міської державної
адміністрації
ГРОСМАНУ - директорові приватного підприємства
Олегу Олександровичу "Імпексагро", м. Черкаси
ЖУКОВСЬКІЙ - тимчасовому адміністраторові Валентині Борисівні акціонерного товариства комерційного
банку "Надра", м. Київ
ЛЯШУ - заступникові голови правління Миколі Івановичу акціонерного товариства "Акціонерний
банк "Укргазбанк", м. Київ
МАЗУРУ - заступникові голови державної Геннадію Федоровичу податкової адміністрації у
Вінницькій області
ПЕКЛУШЕНКУ - народному депутатові України Олександру Миколайовичу
ПЛУГАТОРУ - голові Білоцерківської районної Роману Івановичу державної адміністрації, Київська
область
ЧОСОВІЙ - директорові товариства аудиторської
Клавдії Павлівні фірми "Легіс-Аудит", м. Київ
ШКВАРИЛЮКУ - заступникові голови Володимиру Васильовичу Івано-Франківської обласної державної
адміністрації
ЯКУБОВСЬКОМУ - заступникові голови Тернопільської Богдану Миколайовичу обласної державної адміністрації
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"
ВОЙНАРОВСЬКІЙ - директорові акціонерного товариства
Ірині Георгіївні "Комсомольська правда - Україна",
м. Київ
МАРТИНОВІЙ - директорові департаменту Видавничого
Олені Валеріївні дому акціонерного товариства
"Український Медіа Холдинг", м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
БІЛЬЧУКУ - завідувачеві відділення комунального
Олександру Васильовичу закладу охорони здоров'я
"Березнівська центральна районна
лікарня", Рівненська область
БОГУСЛАВСЬКОМУ - головному лікареві комунального Валерію Миколайовичу закладу "Новотроїцька
протитуберкульозна лікарня"'
Херсонської обласної ради
ВЕЧЕРКУ - народному депутатові України, Володимиру Миколайовичу докторові медичних наук, професору
ДЗЮБЛИКУ - завідувачеві відділення державної Олександру Ярославовичу установи "Національний інститут
фтизіатрії і пульмонології імені
Ф.Г. Яновського Академії медичних
наук України, доктору медичних наук
України, професорові, м. Київ
ЗАВГОРОДНЬОМУ - завідувачеві відділення Центральної
Анатолію Андрійовичу міської лікарні N 1 міста Житомира
ІОТЕНКУ - заступникові генерального директора
Борису Анатолійовичу Донецького регіонального центру
охорони материнства та дитинства
КАЛІБЕРДІ - головному лікареві комунальної Олександру Васильовичу медичної установи "Міська лікарня
N 3", м. Краматорськ, Донецька
область
ЛИСЕНКО - першому заступникові начальника Надії Андріївні управління Сумської обласної
державної адміністрації
МАЛОФІЮ - начальникові головного управління Любомиру Степановичу Івано-Франківської обласної
державної адміністрації
МІТЬКУ - начальникові Сімферопольського Володимиру Миколайовичу районного територіального медичного
об'єднання - головному лікареві
Сімферопольської центральної районної
клінічної лікарні, Автономна
Республіка Крим
РОЄНКО - головному лікареві Луганського Галині Миколаївні обласного протитуберкульозного
диспансеру
СОПКУ - завідувачеві відділення Київської Олександру Івановичу міської клінічної лікарні N 9
СТЕПАНОВУ - завідувачеві кафедри Юрію Мироновичу Дніпропетровської державної медичної
академії, доктору медичних наук,
професорові
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
ТКАЧЕНКУ - завідувачеві кафедри Національного Михайлу Миколайовичу медичного університету імені
О.О. Богомольця, м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"
АТАМАНЕНКУ - голові правління - директорові Сергію Анатолійовичу акціонерного товариства
"Науково-виробниче підприємство
"Спецвуглемаш", Донецька область
БЄЛЯЄВУ - технічному директорові акціонерного
Миколі Олексійовичу товариства по виробництву
сільськогосподарської техніки
"Червона зірка", м. Кіровоград
МИХАЙЛЕНКУ - генеральному директорові Петру Миколайовичу акціонерного товариства "Брацлав",
Вінницька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ"
ОЛІЙНИКУ - начальникові управління ветеринарної
Володимиру Олександровичу медицини в Харківському районі,
Харківська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
БОРОВОМУ - старшому викладачу кафедри Інституту
Андрію Вікторовичу культури і мистецтв Луганського
національного університету імені
Тараса Шевченка
ГРАЇЦЬКІЙ - співзасновнику Полтавської обласної
Наталії Михайлівні громадської організації "Славетні
імена Полтавщини"
ЖАРКОВІЙ - головному спеціалістові відділу Олені Олександрівні управління мистецтв і освіти
Міністерства культури і туризму
України
КОСТИРІ - начальникові відділу Київського Інні Олександрівні національного університету культури
і мистецтв
КРУЦУ - провідному науковому співробітникові
Володимиру Опанасовичу державного історико-культурного
заповідника "Трипільська культура",
Черкаська область
КУРКОВІЙ - хормейстерові академічного Зінаїді Володимирівні міського камерного хору "Вінниця"
МЕДВЕДЄВІЙ - начальникові відділу Національної Галині Миколаївні телекомпанії України
ОВЧАРЕНКО - директорові державної спеціалізованої
Людмилі Миколаївні художньої школи-інтернату I-III
ступенів "Колегіум мистецтв у
Опішні", Полтавська область
ПАНДУЛУ - директорові-розпоряднику Іллі Савелійовичу Республіканської організації
"Кримська філармонія", Автономна
Республіка Крим
ПІЛЯВСЬКІЙ - заступникові голови Чигиринської Ганні Михайлівні районної державної адміністрації,
Черкаська область
ТКАЧУ - письменникові, головному редактору Михайлу Михайловичу журналу "Літературний Чернігів"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
ДРАБОВСЬКОМУ - виконуючому обов'язки ректора Анатолію Григоровичу Вінницького кооперативного інституту
ЖУРАВЛЬОВУ - ректорові приватного вищого Андрію Андрійовичу навчального закладу "Луцький
гуманітарний університет", Волинська
область
ІВАСЮКУ - начальникові управління Вінницької Ігорю Дмитровичу обласної державної адміністрації
ЛЕВУ - заступникові голови Голосіївської Якову Олександровичу районної у місті Києві державної
адміністрації
НЕСТЕРЕНКО - заступникові начальника Головного Лідії Степанівні управління Київської міської
державної адміністрації
ПАНТАЛІЄНКО - доцентові кафедри Національного Валентині Василівні університету біоресурсів і
природокористування України
СОРОЧАН - ректорові Луганського обласного Тамарі Михайлівні інституту післядипломної
педагогічної освіти
ТУМАКОВІЙ - директорові Севастопольської філії Світлані Володимирівні приватного вищого навчального
закладу "Кримський інститут
економіки та господарського права"
ХОХЛОВІЙ - директорові Перещепинської Валентині Іванівні загальноосвітньої неповної середньої
школи-інтернату для дітей-сиріт та
дітей, позбавлених батьківського
піклування, Дніпропетровська область
ЦАРЬОВІЙ - директорові Заліщицької державної Ользі Степанівні гімназії, Тернопільська область
ЧЕРНЕЦЬКОМУ - проректорові Дніпропетровського Сергію Олександровичу національного університету імені
Олеся Гончара
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
ФЕДОРЕНКУ - директорові комунального підприємства
Сергію Миколайовичу "Оздоровчо-реабілітаційний центр",
Київська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФАРМАЦІЇ УКРАЇНИ"
ГУМЕНЮКУ - генеральному директорові товариства
Миколі Івановичу "ЮРІЯ-ФАРМ", м. Черкаси
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
КУДРЯВЦЕВУ - генеральному директорові державної Віктору Єгоровичу організації "Комбінат "Світанок",
м. Харків
ХОМІ - головному інженерові товариства Катерині Петрівні "Таланпром", Сумська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
БАКУМЕНКУ - голові ради директорів Асоціації Олександру Борисовичу "Союз птахівників України",
Київська область
БЕРЕЗОВСЬКОМУ - голові фермерського господарства Юрію Романовичу "Березовського", Тернопільська
область
БІЛОНОГУ - голові сільськогосподарського Василю Павловичу кооперативу "Мусійки", Київська
область
ВАСЕЦЬКОМУ - директорові акціонерного Олегу Володимировичу товариства "Науково-виробнича фірма
"Урожай", Черкаська область
ГВОЗДЯНСЬКОМУ - заступникові голови Хустської Павлу Івановичу районної державної адміністрації,
Закарпатська область
ПУСТОВІТУ - голові Корсунь-Шевченківської Івану Луковичу районної державної адміністрації,
Черкаська область
ПЕРЕДРІЮ - директорові державного підприємства
Миколі Архиповичу "Дослідне господарство
"Христинівське" Інституту розведення
і генетики тварин Української
академії аграрних наук, Черкаська
область
ШЕВЕЛЮ - директорові науково-виробничої Ігорю Васильовичу агрофірми "Землеробець", Миколаївська
область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
ГРИГОРЕНКУ - директорові Житлово-експлуатаційної
Василю Васильовичу контори "Діброва" Шевченківської
районної у місті Києві ради
СУПРУНУ - Комсомольському міському голові, Сергію Андрійовичу Полтавська область
ХЛЯБИЧУ - генеральному директорові товариства
Сергію Борисовичу "Мавекс-Ойл", м. Чернівці
ШАПОВАЛОВУ - начальникові комунального Ігорю Олеговичу підприємства "Деснянське"
Чернігівської міської ради
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"
ДАВИДЯКУ - директорові Кіровоградського Сергію Валентиновичу обласного центру соціальних служб для
сім'ї, дітей та молоді
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"
КОБИЛЯНСЬКІЙ - директорові департаменту Світлані Мефодіївні транспортного комплексу та зв'язку
Одеської міської ради
ЧЕРНЦОВУ - начальникові відокремленого Миколі Семеновичу підрозділу "Учбовий центр"
акціонерного товариства "Українське
Дунайське пароплавство", Одеська
область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
І СПОРТУ УКРАЇНИ"
КРАВЧЕНКУ - тренерові-викладачу Волочиської Миколі Івановичу міжгосподарської дитячо-юнацької
спортивної школи, Хмельницька область
СЕРДЮКОВУ - начальникові управління з питань Олексію Вікторовичу фізичної культури та спорту
Луганської міської ради
ШЕПЕЛЮ - директорові дитячо-юнацької Анатолію Миколайовичу футбольної школи "Динамо" Київ
імені В. Лобановського
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
КОВАЛИСЬКУ - директорові Тернопільської філії Любомиру Дмитровичу державного підприємства
"Інформаційний центр" Міністерства
юстиції України
СОРОЧИКУ - керівникові секретаріату Комітету Юрію Юрійовичу Верховної Ради України з питань
боротьби з організованою злочинністю
і корупцією
СУПРУНУ - помічникові Міністра аграрної Миколі Олексійовичу політики України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
ТАРНАВСЬКОМУ - завідувачеві кафедри Львівської Володимиру Мар'яновичу національної академії мистецтв.

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 30 листопада 2009 року
N 977/2009



вгору