Документ 951/2004, поточна редакція — Прийняття від 21.08.2004

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про нагородження працівників підприємств,
установ та організацій

За вагомий особистий внесок у соціально-економічний, науковий
та духовний розвиток України, зразкове виконання службового і
військового обов'язку, багаторічну сумлінну працю та з нагоди
13-ї річниці незалежності України п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
ТРОЩЕНКА - директора Інституту проблем міцності
Валерія Трохимовича імені Г.С. Писаренка НАН України,
доктора технічних наук, академіка
НАН України, м. Київ
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
ТАБАЧНИКА - президента міжнародної громадської
Якова Піневича організації "Міжнародний творчий
центр Яна Табачника", м. Київ
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
ВАСИЛИШИНА - голову Рівненської обласної ради Романа Даниловича
ГРИЦИШИНА - Сєверодонецького міського голову, Володимира Омеляновича Луганська область
МЕЛЬНИКА - ректора Національної академії Петра Володимировича Державної податкової служби України
НЕГОДУ - генерального директора Національного
Олександра Олексійовича космічного агентства України
ПИСАРЄВА - артиста Донецького державного Вадима Яковича академічного театру опери та балету
імені А.Б. Солов'яненка, народного
артиста України
СИБІРЦЕВА - голову Кіровоградської обласної ради
Василя Івановича
ФРАНКА - голову Львівського товариства Петра Михайловича політичних в'язнів і репресованих
ЧЕПЕЛИКА - народного художника України, голову
Володимира Андрійовича Національної спілки художників
України, м. Київ
ШАБЕЛЬНОГО - директора Білоцерківського будинку
Олександра Романовича органної та камерної музики,
Київська область
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
ГАВРИЛОВСЬКОГО - голову селянсько-фермерського Петра Ілліча господарства "Великофоснянське"
Овруцького району Житомирської
області
ГАЙДОША - голову Демократичної спілки угорців
Іштвана Ференцовича України, народного депутата України
МАЗУРЧАКА - Кам'янець-Подільського міського Олександра Володимировича голову, Хмельницька область
ПУЧКОВА - старшого майстра акціонерного Віктора Івановича товариства "Мотор Січ", м. Запоріжжя
РУДКОВСЬКОГО - головного лікаря Черкаського Анатолія Івановича обласного госпіталю для інвалідів
Великої Вітчизняної війни
СІДАКА - заступника начальника відділу УМВС
Олександра Васильовича України в Полтавській області,
майора міліції
СОРОНОВИЧА - голову правління акціонерного Лева Івановича товариства "Пересувна механізована
колона - 210", Чернігівська область
СТРУКА - державного радника податкової служби
Романа Федоровича III рангу
ТАТАРОВСЬКУ - завідувача Бериславського районного
Людмилу Петрівну відділу реєстрації актів
громадянського стану, Херсонська
область
ТКАЧЕНКА - апаратника акціонерного товариства
Сергія Федоровича "Сумихімпром"
ТОЛМАЧОВА - бригадира електромонтажників Геннадія Костянтиновича акціонерного товариства
"Каховський завод електро-
зварювального устаткування",
Херсонська область
ТУРЧИНА - механізатора товариства Степана Онисимовича "Науково-виробнича агрофірма
"Степова" Синельниківського району,
Дніпропетровська область
ЧЕРНОБАЯ - директора Інституту судових Леоніда Миколайовича експертиз, м. Одеса
ШКРОБОТА - головного лікаря Тернопільської Володимира Васильовича обласної лікарні
ШПАКА - голову ради засновників обласної Олександра Григоровича асоціації "Вінницька громадська
телерадіокомпанія "Вінниччина"
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
ЄГОРОВА - помічника командира Донецького Ігоря Анатолійовича спеціального (воєнізованого)
гірничорятувального загону
МНС України
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
ГОЛОВКО - головного редактора Головної Любов Никифорівну спеціалізованої редакції літератури
мовами національних меншин України,
м. Київ
ДАНІЛОВУ - директора Хмельницької філії Євгенію Петрівну акціонерного товариства "УТЕЛ"
КАЛАШНІКОВУ - завідувача ферми Тетяну Миколаївну сільськогосподарського підприємства
"Маяк" Ширяївського району Одеської
області
КИЧАК - члена координаційної ради у справах
Валентину Андріївну жінок при Вінницькій обласній
державній адміністрації
КОВАЛЕВСЬКУ - прокурора відділу прокуратури Нінель Борисівну міста Києва
КОРОТУН - генерального директора Херсонської
Надію Іванівну обласної універсальної наукової
бібліотеки імені Олеся Гончара
ПЕСТОНЮК - оператора машинного доїння Зою Антонівну сільськогосподарського кооперативу
"Промінь" Красилівського району
Хмельницької області
Нагородити орденом Данила Галицького
ШАНІНА - полковника внутрішньої служби, Віктора Васильовича м. Харків
Нагородити медаллю "За військову службу Україні"
ДЯКА - начальника мобільної прикордонної Леоніда Павловича застави "Житомир", майора
МЕЛЬНИКОВА - старшого прапорщика військової Олександра Миколайовича частини МВС України, Київська
область
ШАБАЛУ - заступника командира бази Віталія Миколайовича Військово-Морських Сил Збройних Сил
України, капітана I рангу
Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня
ГНІПЕЛЯ - командира корабля морської охорони
Ігоря Олександровича "Миколаїв", капітана 3 рангу
ЄВТУШЕНКА - командира самостійної державної Юрія Вікторовича пожежної частини міста Донецька,
старшого сержанта внутрішньої служби
КОЛЕСНИКА - старшого дільничного інспектора Анатолія Михайловича міліції Новозаводського відділу
міліції Чернігівського міського
відділу УМВС України в Чернігівській
області, капітана міліції
ПОТОЦЬКУ - старшого телеграфіста телеграфно- Ірину Валер'янівну телефонного взводу Збройних Сил
України, старшину
СУРОВА - міліціонера окремого батальйону Сергія Володимировича патрульно-постової служби міліції
Управління МВС України в Запорізькій
області, старшину міліції
ЮСЬКА - начальника відділу Управління МНС Сергія Дмитровича України у місті Севастополі,
підполковника внутрішньої служби
Нагородити медаллю "Захиснику Вітчизни"
АНТОНЮКА - командира роти танкової бригади Валерія Петровича Збройних Сил України, капітана
ВОЙТЮКА - командира морської авіаційної Віктора Олексійовича ескадрильї Військово-Морських Сил
Збройних Сил України, підполковника
ДІКУСАРА - начальника групи прикордонної Сергія Олександровича застави "Гірськ", старшого
прапорщика
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
АНДРІЄВСЬКОГО - прокурора відділу прокуратури Анатолія Леонідовича Дніпропетровської області
ВІЛЬГАША - тесляра акціонерного товариства Степана Васильовича фірми "Галбуд", м. Львів
ГУРИКА - бульдозериста товариства Олександра Миколайовича "Енергетичні системи України",
м. Сімферополь, Автономна Республіка
Крим
Присвоїти почесні звання:
"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
ГЕТМАНСЬКОМУ - артистові Національного академічного
Олександру Миколайовичу театру російської драми імені
Лесі Українки, м. Київ
ЗАХАРЕВИЧУ - генеральному директорові Михайлу Васильовичу Національного академічного
драматичного театру імені Івана
Франка, м. Київ
ОЗІРЯНОМУ - артистові Національного академічного
Сергію Олександровичу театру російської драми імені Лесі
Українки, м. Київ
ПЕТРУШЕНКО - співачці, м. Вінниця Вікторії Вікторівні
СМОЛІЮ - артистові Запорізького обласного Івану Іллічу українського музично-драматичного
театру імені В.Г. Магара
"НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
РИЖИХ - художникові-живописцю, м. Київ Віктору Івановичу
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
БАРАНОВІЙ - артистці Миколаївського академічного
Людмилі Василівні українського театру драми та
музичної комедії
МОВЧАН - артистці Національного академічного
Ользі Яківні театру опери та балету України імені
Т.Г. Шевченка, м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
НАБОК - малярові-штукатуру акціонерного Пелагеї Олексіївні товариства "Новгород-Сіверська
ПМК-86", Чернігівська область
ШКИЛЬОВІЙ - штукатурові фірми "Консоль ЛТД", Надії Олексіївні м. Сімферополь, Автономна Республіка
Крим
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"
КРЕВСЬКІЙ - учительці Володимир-Волинської Світлані Володимирівні загальноосвітньої школи-інтернату
I-III ступенів для дітей-сиріт та
дітей, позбавлених батьківського
піклування, Волинська область
ЮДІНІЙ - вчительці початкових класів Велико-
Софії Олександрівні олександрійської загальноосвітньої
школи I-III ступенів N 2, Херсонська
область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"
СОЛОВЙОВУ - токареві холдингової компанії Сергію Іллічу "Луганськтепловоз"
ФУРТАТУ - старшому будівельникові кораблів Віктору Петровичу державного підприємства
"Суднобудівний завод імені
61 комунара", м. Миколаїв
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"
ГАВРИЛЮКУ - завідувачеві кафедри Харківської Петру Івановичу державної академії культури
ЦАЙТЦУ - завідувачеві кафедри Львівської В'ячеславу Борисовичу державної музичної академії імені
М.В. Лисенка
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
ПОШИВАЙЛУ - провідному науковому співробітникові
Олександру Миколайовичу Національного музею-заповідника
українського гончарства, смт Опішня,
Полтавська область, доктору
історичних наук
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ"
НОВАКУ - донорові, ковалю акціонерного Володимиру Івановичу товариства "Сумське машинобудівне
науково-виробниче об'єднання імені
М.В. Фрунзе"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
ЖЕЛЕЗНЯКУ - директорові державного підприємства
Віктору Миколайовичу "Радивилівський комбінат
хлібопродуктів", Рівненська область
ЗАНУДІ - директорові акціонерного товариства
Олексію Петровичу "Обухівський молокозавод", Київська
область
СТУКАЛО - техніку-технологу акціонерного Олені Миколаївні товариства "Охтирський
хлібокомбінат", Сумська область
ФЕДАНУ - ковалеві акціонерного товариства Сергію Вікторовичу "Новокраматорський машинобудівний
завод", Донецька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"
ГОРБУНОВУ - командирові авіаескадрильї літаків
Євгену Івановичу Донецької державної авіакомпанії
"Донбас - Східні авіалінії України"
ДОЛЖЕНКО - водієві тролейбуса Валентині Іванівні комунального підприємства
"Кіровограделектротранс"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
ДОЛОБАНЬКУ - комбайнерові сільськогосподарського
Олегу Михайловичу кооперативу імені Котовського
Волочиського району, Хмельницька
область
МОСКАЛЕНКУ - голові Миколаївської обласної ради
Михайлу Миколайовичу
СЕРЕДІ - голові правління акціонерного Миколі Дмитровичу товариства "Облагроспецпостач",
Черкаська область
ЧІПАКУ - директорові сільськогосподарського
Івану Івановичу товариства "Відродження"
Казанківського району, Миколаївська
область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
БЕЗНОСЕНКУ - головному лікареві Миколаївського Петру Володимировичу обласного онкологічного диспансеру
БУРЛАЮ - головному лікареві Запорізької Володимиру Захаровичу міської клінічної лікарні екстреної
та швидкої медичної допомоги
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"
ПЕТРИКУ - директорові Карпатського Михайлу Васильовичу держспецлісгоспу, Чернівецька
область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
КОРНЄЄВУ - голові правління акціонерного Михайлу Миколайовичу товариства по газопостачанню та
газифікації "Хмельницькгаз"
ПАВЛИКУ - заступникові генерального директора
Михайлу Антоновичу обласного комунального підприємства
"Компанія "Луганськвода"
ХАЛЕЦЬКІЙ - головному інженерові Полтавського Катерині Онуфріївні обласного комунального виробничого
підприємства теплового господарства
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
НАГІРНЯКУ - першому заступникові начальника Миколі Федоровичу Житомирського обласного управління
юстиції
ПРОДАЄВИЧУ - голові господарського суду Одеської
Валентину Олександровичу області
СКОТАРЮ - судді Верховного Суду України Анатолію Миколайовичу
"МАТИ-ГЕРОЇНЯ"
ПРИМАК - багатодітній матері, кавалерові Ганні Охрімівні орденів "Мати-героїня" та
"Материнська слава" I-III ступенів
СРСР, с. Середи, Житомирська
область
РЕПЕТІЛО - багатодітній матері, кавалерові Лідії Григорівні орденів "Мати-героїня" та
"Материнська слава" I-III ступенів
СРСР, м. Кіровоград
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"
СЕМЕНОВІЙ - директорові Сокирянського центру Валентині Федорівні соціального обслуговування
пенсіонерів та одиноких
непрацездатних громадян,
Чернівецька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
ОГОРОДНИЧУК - керівникові народного Ганні Василівні хореографічного колективу
"Прикарпаття" Будинку культури
с. Велика Кам'янка,
Івано-Франківська область
СІНЕЛЬНІКОВУ - доцентові кафедри фольклористики, Івану Григоровичу народного пісенного та
інструментального виконавства
Київського національного
університету культури і мистецтв
ШКУРАТОВСЬКОМУ - викладачеві Тульчинського училища Володимиру Антоновичу культури, Вінницька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ"
САЧИКУ - лісничому Вільховатського лісництва,
Миколі Степановичу Кіровоградська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
БАБАКУ - художникові-живописцю, м. Черкаси Миколі Пантелеймоновичу
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"
БАБЕНКУ - художникові килимарства, м. Полтава
Олександру Олексійовичу
БОРУК - майстрині ручного ткацтва, Парасці Петрівні с. Рожнів, Івано-Франківська
область.

Президент України Л.КУЧМА
м. Київ, 21 серпня 2004 року
N 951/2004



вгору