Документ 917-2015-р, чинний, поточна редакція — Редакція від 25.11.2015, підстава - 1302-2015-р

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 8 вересня 2015 р. № 917-р
Київ

Про призначення стипендії Кабінету Міністрів України видатним спортсменам, тренерам та діячам фізичної культури і спорту

{Із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМ
№ 1302-р від 25.11.2015}

Призначити стипендію Кабінету Міністрів України видатним спортсменам, тренерам та діячам фізичної культури і спорту строком на один рік згідно з додатком.

Прем'єр-міністр України

А.ЯЦЕНЮК

Інд. 73




Додаток
до розпорядження Кабінету Міністрів України
від 8 вересня 2015 р. № 917-р

СПИСОК
видатних спортсменів, тренерів та діячів фізичної культури і спорту, яким призначена стипендія Кабінету Міністрів України


АБРАМЕНКО
Олександр Володимирович

-

майстер спорту України міжнародного класу, учасник XXII зимових Олімпійських ігор з фрістайлу


АЛЕКСЄЄНКО
Наталя Леонідівна

-

державний тренер штатної команди національної збірної команди України серед інвалідів


АЛЄКСЄЄНКО
Людмила Павлівна

-

майстер спорту СРСР з академічного веслування, член Асоціації ветеранів України


АМПЛЄЄВА
Ірина Борисівна

-

ветеран праці


АТАМАНЮК
Валерій Миколайович

-

президент Івано-Франківського осередку Спортивної федерації глухих України


БАКЛАНОВА
Тетяна Германівна

-

заслужений майстер спорту України, спортсмен-інструктор штатної команди національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів, чемпіонка світу з шахів 2014 року, інвалід з вадами слуху


БАХТУРІН
Геннадій Тимофійович

-

майстер спорту СРСР з лижних гонок, заслужений тренер України з біатлону


БЕССОНОВА
Раїса Василівна

-

заслужений тренер України, тренер бронзового призера XXVIII Олімпійських ігор з веслування академічного Білоущенка С.


БЛАГІНЯ
Юлія Олегівна

-

майстер спорту міжнародного класу з боротьби вільної, срібна призерка чемпіонату Європи 2013 року з боротьби вільної


БОРИСЮК
Анатолій Григорович

-

майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з боротьби греко-римської


БУЛАХ
Іван Оврамович

-

заслужений працівник фізичної культури і спорту України


ВАРЗАР
Юлія Вікторівна

-

начальник штатної команди національної збірної команди України із стрільби кульової


ВЕХОВА
Олена Олександрівна

-

майстер спорту СРСР, майстер спорту міжнародного класу України, заслужений майстер спорту України з баскетболу


ВІНИЧЕНКО
Марія Василівна

-

заслужений працівник фізичної культури і спорту України, начальник Київського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”


ВОЛОШИН
Віталій Михайлович

-

майстер спорту міжнародного класу, державний тренер штатної команди національної збірної команди України з боротьби греко-римської


ВРУБЛЕВСЬКА
Віталія Володимирівна

-

заслужений майстер спорту України, тренер бронзової призерки XXII Дефлімпійських ігор з дзюдо серед спортсменів з вадами слуху Погорелової М., срібного призера чемпіонату світу 2012 року Пензія А.


ГАНУСЕНКО
Ельміра Євгенівна

-

головний бухгалтер Луганського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”


ГАНУСЕНКО
Олексій Олександрович

-

майстер спорту України, тренер-викладач з плавання Луганської спеціалізованої дитячої школи для інвалідів


ГАШИБАЯЗОВ
Вячеслав Мелітонович

-

майстер спорту України з кульової стрільби, начальник Одеського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”


ГЕВОРГІЗОВ
Володимир Ганієвич

-

майстер спорту України, заслужений тренер України з тенісу настільного, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, головний тренер штатної команди національної збірної команди України з тенісу настільного


ГЛУХАРЄВ
Ігор Владиславович

-

тренер-масажист штатної команди національної збірної команди України з боротьби греко-римської


ГОЛУБИЦЬКИЙ
Віталій Андрійович

-

майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з фехтування


ГОРБЕНКО
Мстислав Мстиславович

-

заслужений майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з альпінізму, заслужений працівник фізичної культури і спорту України


ГОРЯЩЕНКО
Юрій Володимирович

-

начальник комунального закладу Черкаської обласної ради “Регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”


ГОТВЯНСЬКИЙ
Володимир Дмитрович

-

майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з велосипедного спорту


ГРИБАЛЬСЬКИЙ
Ярослав Володимирович

-

головний координатор Української федерації спорту інвалідів з ураженнями опорно-рухового апарату


ДЕГТЯРЬОВА
Марія Гаврилівна

-

заслужений тренер України, тренер бронзової призерки чемпіонату світу 2013 року з плавання синхронного Садурської К.


ДЕЄВ
Іван Володимирович

-

заслужений працівник фізичної культури і спорту України


ДЗИГІВСЬКИЙ
Сергій Анатолійович

-

заступник директора підприємства “Західний реабілітаційно-спортивний центр” Національного комітету спорту інвалідів України


ДІДЕНКО
Вадим Євгенович

-

заслужений працівник фізичної культури і спорту України


ДОНСЬКИЙ
Семен Абрамович

-

заслужений тренер України з легкої атлетики, віце-президент Федерації легкої атлетики


ДРИБАС
Валерій Миколайович

-

почесний майстер спорту СРСР, майстер спорту СРСР міжнародного класу, заслужений майстер спорту СРСР з веслування на байдарках і каное, почесний працівник фізичної культури і спорту України


ЖИЛЬЦОВА
Любов Василівна

-

майстер спорту СРСР, заслужений майстер спорту України з шахів, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, президент Спортивної федерації незрячих України


ЖУКОВСЬКА
Тетяна Костянтинівна

-

заслужений працівник фізичної культури і спорту України, начальник Миколаївського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”


ЗАДОРОЖНИЙ
Анатолій Олександрович

-

заслужений тренер України з боротьби вільної, перший тренер срібного призера XXX літніх Олімпійських ігор з боротьби вільної Андрійцева В.


ЗЕМEЧЕВ
Олександр Миколайович

-

президент Донецького осередку Спортивної федерації глухих України


ЗЛОБІН
Микола Семенович

-

заслужений тренер СРСР, заслужений тренер УРСР з веслування академічного


ІБРАГІМОВ
Ніязі Білялович

-

заслужений працівник фізичної культури і спорту України, тренер-механік штатної команди національної збірної команди України з кульової стрільби


КАЛІНСЬКИЙ
Анатолій Миколайович

-

заслужений тренер України з дзюдо, заслужений працівник фізичної культури і спорту України


КАМАЧ
Олександр Петрович

-

заслужений тренер України з боротьби греко-римської, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, провідний тренер штатної команди національної збірної команди України з боротьби греко-римської


КОВАЛЕНКО
Алла Василівна

-

майстер спорту СРСР, багаторазова рекордсменка СРСР з плавання


КОЗІНА
Нонна Василівна

-

майстер спорту СРСР міжнародного класу із стрільби з лука


КОЛЕСНІК
Сергій Олександрович

-

заслужений працівник фізичної культури і спорту України, тренер-лікар штатної команди національної збірної команди України з кульової стрільби


КОЛУПАЄВ
Євгеній Федорович

-

майстер спорту СРСР з біатлону, майстер спорту СРСР з лижних гонок, заслужений тренер України, державний тренер штатної команди національної збірної команди України з біатлону


КОСТЮЧУК
Юрій Назарович

-

заслужений працівник фізичної культури і спорту України, почесний працівник фізичної культури і спорту України


КРАВЕЦЬ
Ілля Давидович

-

майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з боротьби вільної, тренер центральної школи вищої спортивної майстерності Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки


КРАВЧЕНКО
Юрій Юрійович

-

начальник Луганського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”


КРОТ
Василь Васильович

-

старший тренер-викладач з біатлону комунального закладу Сумської обласної ради “Регіональний центр зимових видів спорту”


КУЛЄШОВ
Іван Васильович

-

майстер спорту СРСР міжнародного класу з боротьби вільної, заслужений тренер України, старший тренер Київської міської школи вищої спортивної майстерності з боротьби вільної


ЛАБУНЕЦЬ
Лідія Григорівна

-

почесний майстер спорту СРСР з гімнастики спортивної


ЛАВРИК
Олег Анатолійович

-

заслужений майстер спорту України, віце-президент Спортивної федерації глухих України, президент Київської міської спортивної федерації глухих, інвалід з вадами слуху


ЛЕКУМОВИЧ
Валерій Львович

-

член правління дитячої громадської організації “Дитячо-юнацький центр спорту інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату “Оріяна”, керівник проекту “Розвиток місцевої неповносправної громади. Особисте вдосконалення”


ЛИТВИНЕЦЬ
Андрій Миколайович

-

заслужений тренер України з біатлону


ЛІПСНІС
Раїса Ігнатівна

-

майстер спорту СРСР з легкої атлетики


ЛУШНИКОВ
Віктор Федорович

-

заслужений тренер України з боротьби вільної, тренер срібних призерів чемпіонатів світу з боротьби вільної Асанова Е. та Нечипуренка О.


МАРКІН
Борис Михайлович

-

майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з веслування академічного


МИЛЕХИН
Анатолій Миколайович

-

заслужений тренер України з боротьби вільної, перший тренер чемпіонки світу 2014 року з боротьби вільної Ткач Ю.


МІНЕНКО
Тамара Олексіївна

-

майстер спорту СРСР з гандболу


МНОГОЛЄТ
Віра Миколаївна

-

тренер-лікар штатної команди національної збірної команди України з плавання синхронного


МОІСЕЄНКО
Павло Вікторович

-

майстер спорту міжнародного класу СРСР з волейболу


МОШКОВСЬКИЙ
Микола Олексійович

-

майстер спорту СРСР міжнародного класу, заслужений тренер УРСР з боротьби греко-римської, почесний працівник фізичної культури і спорту України


НАУХАТЬКО
Олександр Корнійович

-

заслужений тренер України з боротьби самбо, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, головний тренер штатної команди національної збірної команди України з боротьби самбо


НАФАНЕЦЬ
Едуард Анатолійович

-

майстер спорту України, заслужений тренер України з важкої атлетики


НІКОЛЬСЬКИЙ
Сергій Володимирович

-

майстер спорту СРСР, майстер спорту СРСР міжнародного класу, заслужений майстер спорту СРСР з веслування на байдарках і каное


ОБРАЗЦОВА
Тетяна Олександрівна

-

майстер спорту СРСР міжнародного класу, заслужений тренер України із стрільби з лука


ПЕРЕЛОМОВА
Ольга Миколаївна

-

майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з гімнастики спортивної, начальник штатної команди національної збірної команди України з гімнастики спортивної


ПЕТРОСЮК
Андрій Миколайович

-

заслужений працівник фізичної культури і спорту України, державний тренер штатної команди національної збірної команди України із стрільби кульової


ПІНЧУК
Михайло Григорович

-

заслужений тренер України, державний тренер України із стрільби з лука


ПОТАБЕНКО
Віктор Васильович

-

заслужений тренер СРСР, заслужений тренер України з веслування академічного, старший тренер штатної команди національної збірної команди України з веслування академічного


ПОЧИНОК
Євген Олександрович

-

заслужений тренер України з фехтування на візках, державний тренер штатної команди національної збірної команди України серед інвалідів


ПУГАЧЕВСЬКА
Маргарита Юріївна

-

заслужений працівник фізичної культури і спорту, тренер-методист центральної школи вищої спортивної майстерності Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки


САФРОНОВ
Радіон Йосипович

-

заслужений тренер України із сучасного п’ятиборства


САХНОВСЬКА
Світлана Володимирівна

-

майстер спорту СРСР з плавання, заслужений тренер України з плавання, відмінник народної освіти


СКРИПКА Наталія Сергіївна

-

головний спеціаліст Національного комітету спорту інвалідів України, керівник програм з реабілітації молоді з інвалідністю у суспільство


СПЕКТОРОВ
Леонід Григорович

-

заслужений тренер України з гімнастики спортивної, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, державний тренер штатної команди національної збірної команди України з гімнастики спортивної


СТАРШИНОВА
Люція Іванівна

-

заслужений тренер України з легкої атлетики


СТРОКАТОВ
Анатолій Вікторович

-

майстер спорту СРСР міжнародного класу з настільного тенісу


ТАТАРЕНКО
Валерій Миколайович

-

майстер спорту СРСР з військово-прикладних видів спорту, заслужений тренер України з біатлону, начальник штатної команди національної збірної команди України з біатлону


ТРИТИНИЧЕНКО
Віктор Іванович

-

ветеран фізичної культури і спорту


ТУМАСОВ
Юрій Микитович

-

заслужений тренер України з легкої атлетики, заслужений працівник фізичної культури і спорту України


ФОМІНА
Тетяна Анатоліївна

-

тренер-реабілітолог, керівник напряму реабілітації інвалідів з ураженнями спинного мозку


ХАРЧЕНКО
Віктор Григорович

-

майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з водно-моторного спорту, почесний працівник фізичної культури і спорту України


ХАРЧЕНКО
Олена Анатоліївна

-

тренер срібних призерів чемпіонату світу 2013 року, майстрів спорту України міжнародного класу із спортивних танців на візках Керничної С. та Керничного В.


ЧЕГОДАЄВА
Наталія Володимирівна

-

головний спеціаліст організаційного та інформаційного забезпечення Національного комітету спорту інвалідів України


ЧЕРНЕНКО
Людмила Дмитрівна

-

заслужений працівник фізичної культури і спорту України, начальник штатної команди національної збірної команди України з кульової стрільби


ЧЕРТКОВ
Євгеній Олександрович

-

заслужений тренер СРСР, заслужений тренер УРСР з боротьби греко-римської, заслужений працівник фізичної культури і спорту


ЧИЖОВ
Борис Миколайович

-

заслужений тренер України з гандболу, старший тренер штатної команди національної збірної команди України з гандболу


ЧИХРАДЗЕ
Ірина Мирославівна

-

майстер спорту України міжнародного класу, бронзова призерка чемпіонату світу 2014 року з боротьби вільної


ШАБЛЕНКО
Віталій Степанович

-

майстер спорту СРСР міжнародного класу, заслужений тренер України з легкої атлетики


ШАРПАНСЬКИЙ
Юхим Абрамович

-

заслужений журналіст України


ШЕВЧЕНКО
Костянтин Борисович

-

віце-президент Донецького обласного осередку Спортивної федерації незрячих України


ШЕВЧЕНКО
Анатолій Степанович

-

заслужений тренер України, тренер бронзового призера чемпіонату Європи 2014 року із сучасного п’ятиборства Тимошенка П.


ШЕЛЕХОВА
Тетяна Григорівна

-

майстер спорту СРСР міжнародного класу з ковзанярського спорту


ШУКАЙЛО
Георгій Станіславович

-

майстер спорту СРСР, заслужений тренер УРСР з гірськолижного спорту, заслужений працівник фізичної культури і спорту України


ШУЛЬГА
Валентина Миколаївна

-

майстер спорту СРСР з академічного веслування, заслужений працівник фізичної культури і спорту України


ШУПТАР
Василь Іванович

-

майстер спорту України міжнародного класу, бронзовий призер чемпіонату Європи 2014 року з боротьби вільної


ЩЕРБА
Віктор Леонідович

-

старший тренер штатної команди національної збірної команди України, тренер бронзових призерів чемпіонату світу 2014 року із стрільби кульової Кальниш Н., Леськів Л. та Голубченко О.


ЯБЛУНОВСЬКИЙ
Анатолій Володимирович

-

майстер спорту СРСР міжнародного класу, заслужений тренер України з велосипедного спорту, почесний працівник фізичної культури і спорту України


ЯРМОНОВ
Ігор Петрович

-

заслужений майстер спорту України, срібний призер чемпіонату світу 2014 року з шахів серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, інвалід I групи


ЯЩЕНКО
Ігор Леонідович

-

майстер спорту України, тренер юнацької збірної команди України з біатлону, тренер срібної призерки чемпіонату світу серед юніорів та юнаків 2013 року з біатлону Журавок Ю.

{Додаток із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМ № 1302-р від 25.11.2015}




вгору