Документ 829/2010, поточна редакція — Прийняття від 20.08.2010

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України
працівників підприємств, установ і організацій

За значний особистий внесок у соціально-економічний,
науково-технічний і культурний розвиток Української держави,
вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю та з нагоди
19-ї річниці незалежності України п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня
ВАНТУХА - головного балетмейстера, генерального
Мирослава Михайловича директора - художнього керівника
Національного заслуженого
академічного ансамблю танцю України
імені Павла Вірського, м.Київ
ДЕМЧЕНКА - Голову Вищого господарського суду Сергія Федоровича України у 2006-2010 роках
СТРЕТОВИЧА - народного депутата України Володимира Миколайовича
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
АХМЕТОВА - народного депутата України Ріната Леонідовича
ЄФРЕМОВА - народного депутата України Олександра Сергійовича
САВВІНА - керуючого Одеською єпархією, Олексія Михайловича митрополита Одеського
(АГАФАНГЕЛА) та Ізмаїльського
ШАРОВА - народного депутата України Ігоря Федоровича
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
ВОРОНЕНКА - ректора Національної медичної Юрія Васильовича академії післядипломної освіти
імені П.Л.Шупика, м.Київ
ДЕРКАЧА - народного депутата України Миколу Івановича
ЗАРУБІНСЬКОГО - народного депутата України Олега Олександровича
МИХАЙЛОВА - президента, голову спостережної Івана Миколайовича ради акціонерного товариства
"Ізоляція", м.Донецьк
СУХОМЛИНА - голову Кіровоградської обласної Миколу Олексійовича ради
ТІТОВА - першого заступника голови Миколу Ілліча Харківської обласної ради
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
БЕВЗА - народного депутата України Валерія Ананійовича
БЄЛАНОВА - тренера з футболу команди ветеранів
Ігоря Івановича Одеської обласної ради
фізкультурно-спортивного товариства
"Динамо", кращого футболіста
Європи 1986 року, володаря "Золотого
м'яча" 1987 року
БІЛИКА - директора Чортківського державного Любомира Степановича медичного коледжу, Тернопільська
область
БОНДАРЯ - заступника голови ради Луганської Анатолія Федоровича обласної організації ветеранів
України
ВОРОНУ - начальника Управління, головного Олександра Івановича бухгалтера департаменту Секретаріату
Кабінету Міністрів України
ГРЕТЧЕНКА - голову Черкаської обласної Івана Івановича організації Товариства Червоного
Хреста України

ГРИНЕВЕЦЬКОГО - народного депутата України Сергія Рафаїловича
ГРИШКА - соліста опери Національного Володимира Даниловича академічного театру опери та балету
України імені Тараса Шевченка,
народного артиста України, м.Київ
ЖИДКОВА - віце-президента холдингу Віталія Васильовича "Група НОРД", м.Донецьк
ІШКОВА - заступника голови Донецької Володимира Миколайовича обласної ради
КАРВАЦЬКОГО - президента корпорації будівельних Юрія Михайловича підприємств "Карпатбуд", м.Львів
КИПРІЯНА - головного художника Національного Мирона Володимировича академічного українського
драматичного театру імені Марії
Заньковецької, народного художника
України, м.Львів
КОСТЮЧЕНКА - президента Асоціації міжнародних Леоніда Михайловича автомобільних перевезень України,
м.Київ
ОРЗІХА - завідувача кафедри Одеської Марка Пилиповича національної юридичної академії
ПОПЕСКУ - народного депутата України Івана Васильовича
ПРОКОПЕНКА - ректора Харківського національного Івана Федоровича педагогічного університету
імені Г.С.Сковороди
СИМОНЕНКА - старшого наукового співробітника Рема Георгійовича відділу Інституту історії України
Національної академії наук України
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
АГРАТІНУ - артиста Національного академічного Георгія Івановича оркестру народних інструментів
України, народного артиста України,
м.Київ
АРНАУТОВУ - керівника групи радників Людмилу Анатоліївну Першого віце-прем'єр-міністра України
БОБКОВА - голову комісії акціонерного Івана Максимовича товариства "Полтавський
гірничозбагачувальний комбінат"
БУРЛАКОВА - першого заступника Голови Ради Павла Миколайовича міністрів Автономної Республіки Крим
ВОЛОХОВА - головного лікаря Миколаївського Євгена Павловича міського пологового будинку N 1
ДАШУКА - голову Дубровицької районної Миколу Павловича організації Української Спілки
ветеранів Афганістану,
Рівненська область
ЖИГОВЦЕВУ - оператора акціонерного товариства Ольгу Петрівну "Черкаський шовковий комбінат"
ЗУБА - начальника дільниці акціонерного Григорія Івановича товариства "Інгулецький
гірничозбагачувальний комбінат",
Дніпропетровська область
ЗУБОВА - народного депутата України Валентина Сергійовича
ІОФФЕ - лікаря Луганської міської Ігоря Володимировича клінічної багатопрофільної
лікарні N 1
ІЛЬЧЕНКА - першого заступника начальника Олександра Анатолійовича головного управління капітального
будівництва Черкаської обласної
державної адміністрації
КАЛЬЦЕВА - співзасновника Запорізького Сергія Федоровича обласного Благодійного фонду
собору Святого Рівноапостольного
Князя Володимира
КОВАЛЬЧУКА - головного лікаря Львівського Ігоря Васильовича державного онкологічного
регіонального
лікувально-діагностичного центру
КОЛОМІЙЦЯ - головного режисера державного Валерія Миколайовича підприємства "Державний
гастрольно-концертний центр
України", м.Київ
КОРПУШЕНКОВА - слюсаря комунального підприємства Михайла Олексійовича "Кременчукводоканал", Полтавська
область
КОСТОГРИЗА - голову ради Решетилівської Івана Васильовича районної організації ветеранів,
Полтавська область
КУТНОГО - директора з зовнішньо-економічних Валерія Євгеновича зв'язків акціонерного товариства
"Укрелектроапарат", м.Хмельницький
КУЦЕВАЛОВА - директора державного підприємства Валерія Віталійовича "Державний гастрольно-концертний
центр України", м.Київ
ЛОБОДУ - народного депутата IV скликання Михайла Васильовича Верховної Ради України
МАКОВІЯ - інженера групи Національного Миколу Івановича антарктичного наукового центру
Міністерства освіти і науки України
МАРКАРОВА - почесного президента Єнакіївської Роберта Арутюновича міської федерації вільної
боротьби, Донецька область
МІЛОВАНОВА - заступника Керівника Головного Володимира Васильовича управління Апарату Верховної Ради
України - керівника управління
НАКОНЕЧНОГО - директора Бучацької спеціалізованої
Михайла Петровича загальноосвітньої школи-інтернату
I-III ступенів з поглибленим
вивченням іноземних мов, Київська
область
ОВЧАРА - генерального директора акціонерного
Анатолія Васильовича товариства "Укрреставрація", м.Київ
ОДИНЦЯ - головного інженера Кримської Петра Сергійовича лазерної обсерваторії Головної
астрономічної обсерваторії
Національної академії наук України,
Автономна Республіка Крим
ОПАНАСЕНКА - завідувача відділення державної Миколу Степановича установи "Національний інститут
фтизіатрії і пульмонології імені
Ф.Г.Яновського Академії
медичних наук України", м.Київ
ПРАСОЛОВА - народного депутата України Ігоря Миколайовича
РИБАКА - радника голови Черкаської Анатолія Миколайовича обласної державної адміністрації
РОГОВОГО - генерального директора акціонерного
Анатолія Миколайовича товариства "Домобудівник", м.Чернігів
САЛЯКІНА - члена громадської організації "Союз
Олексія Петровича Чорнобиль України" Святошинського
району міста Києва
СИДОРУ - настоятеля Спасо-Преображенського Петра Петровича собору міста Кіровограда
СОЙМУ - Верхньоводянського сільського голову
Івана Івановича Рахівського району,
Закарпатська область
СТЕКЛЯННИКОВА - капітана-директора автономного Віталія Юрійовича траулера "Капітан Русак" державної
риболовецької компанії "Фішинг
компані С.А.", м.Севастополь
ФЕДОРОВА - заступника голови комісії ради Анатолія Григоровича Організації ветеранів України,
м.Київ
ФЕДОСЕНКА - голову Криворізької міської Юрія Івановича організації Української Спілки
ветеранів Афганістану,
Дніпропетровська область
ХРАПОВА - народного депутата України Сергія Анатолійовича
ЧУДИКА - Шевченківського сільського голову Івана Гарвасевича Долинського району,
Івано-Франківська область
ШМАГУНА - головного балетмейстера Ансамблю Володимира Павловича пісні і танцю Збройних Сил України,
м.Київ
ШМАРОВА - народного депутата III скликання Валерія Миколайовича Верховної Ради України
Нагородити орденом Богдана Хмельницького II ступеня
ВИШНИЦЬКОГО - пенсіонера, активіста ветеранського
Олександра Олександровича руху, м.Кіровоград
Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня
ВАСИЛЮК - начальника служби державного Ірину Анатоліївну територіально-галузевого об'єднання
"Південно-західна залізниця", м.Київ
КУЦЕВАЛОВУ - режисера-постановника, директора Олену Бориславівну державного підприємства "Український
молодіжний центр", м.Київ
ТРОФИМЕНКО - генерального директора державного Ларису Сергіївну підприємства "Готельний комплекс
"Київ" Управління справами Апарату
Верховної Ради України
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
БРЮХОВЕЦЬ - члена Ніжинської Спілки ветеранів Ію Аврамівну Афганістану, Чернігівська область
БУРЛАКУ - апаратника цеху акціонерного Ніну Іванівну товариства "Сумихімпром"
ВИЛЕГЖАНІНУ - генерального директора Національної
Тамару Ізмайлівну парламентської бібліотеки України,
м.Київ
ГУБЕРНУ - професора кафедри Донецького Галину Костянтинівну державного університету управління
КОРОВАЙ - головного лікаря міського Світлану Михайлівну клінічного пологового будинку
із неонатологічним стаціонаром,
м.Харків
ЛАПШИНУ - головного метролога - начальника Любов Михайлівну служби акціонерного товариства
"ІНТЕРПАЙП НОВОМОСКОВСЬКИЙ ТРУБНИЙ
ЗАВОД", Дніпропетровська область
ЛЯСКОВСЬКУ - голову Херсонської обласної Валентину Олександрівну організації профспілки працівників
державних установ
ПРИХОДЬКО - актрису Волинського обласного Людмилу Іванівну академічного музично-драматичного
театру імені Т.Г.Шевченка, народну
артистку України
ХІМІЧ - головного художника, завідувача Ларису Михайлівну відділу Центру дитячої та юнацької
творчості Солом'янського району міста
Києва, народного художника України
ШЕВЧЕНКО - голову Чемерської сільської Тетяну Василівну первинної ветеранської організації
Козелецького району, Чернігівська
область
ШВЕЦЬ - солістку Вінницької обласної Ірину Борисівну філармонії
ЩЕРБАКОВУ - головну козацьку берегиню Олену Пилипівну Кальміуської паланки Українського
козацтва Донецької області
ЯСИНЕЦЬКУ - заступника директора Біосферного Наталію Іванівну заповідника "Асканія-Нова"
Національної академії аграрних наук
України, Херсонська область
Нагородити орденом Данила Галицького
ГЛАЗКОВА - проректора Луганського державного Віктора Анатолійовича університету внутрішніх справ імені
Е.О.Дідоренка - директора
навчально-наукового інституту права
МАРТИНЮКА - Керівника Управління Апарату Володимира Андрійовича Верховної Ради України
МЕЛЬНИКА - завідувача секретаріату Першого Олександра Івановича заступника Голови Верховної Ради
України
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
БАХОВСЬКОГО - водія Львівського обласного Євстахія Анатолійовича виробничого управління водного
господарства
ВЕРСАЛЯ - завідувача відділу Служби Андрія Олександровича розпорядника Державного реєстру
виборців Центральної виборчої
комісії, м.Київ
ВЄРЕЩАГІНА - електромонтера цеху акціонерного Олександра Леонтійовича товариства "Кримський ТИТАН",
Автономна Республіка Крим
ДАВИДОВА - начальника дистанції колії служби Володимира Івановича комунального підприємства
"Харківський метрополітен"
ЗАГУМЕННОГО - лікаря Ніжинського Анатолія Васильовича протитуберкульозного диспансеру,
Чернігівська область
ЗВЕЗДОВСЬКОГО - заступника начальника служби Євгена Вікторовича акціонерного товариства "Фабрика
Комбі", Київська область
ЄЛЬНІКОВУ - апаратника цеху акціонерного Валентину Миколаївну товариства "Кримський ТИТАН",
Автономна Республіка Крим
КОРЖ - завідувача відділу управління Ірину Володимирівну Секретаріату Центральної виборчої
комісії
МАКСИМОВА - начальника зміни товариства Валерія Макаровича "Миколаївський глиноземний завод"
ОСТРОВСЬКОГО - слюсаря державного підприємства Володимира Володимировича "Запорізьке машинобудівне
конструкторське бюро "Прогрес"
імені академіка О.Г.Івченка"
ПОЛОВИНКІНА - машиніста бульдозера філії Олександра Михайловича "Середино-Будський райавтодор",
Сумська область
СОМИКА - начальника цеху Христинівського Миколу Олександровича малого багатопрофільного підприємства
"Тепломережа", Черкаська область
ТУРИНСЬКОГО - помічника лісничого державного Василя Володимировича підприємства "Славутське лісове
господарство", Хмельницька область
ФЕСАНА - складальника акціонерного товариства
Олександра Миколайовича "Запоріжтрансформатор"
ФІРМАНЮКА - механіка цеху акціонерного Володимира Петровича товариства "Азот", м.Черкаси
ЧЕРНЯВСЬКОГО - механізатора товариства "Гером Віктора Михайловича Інвест-Ярмолинці", Хмельницька
область
Присвоїти почесні звання:
"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
БОНДАРЕНКУ - артистові Національного академічного
Олександру Вікторовичу театру російської драми імені Лесі
Українки, м.Київ
МАРЦИНКІВСЬКОМУ - солістові-вокалісту, керівникові Олегу Олександровичу музичної студії "О. Марцинківський",
м.Київ
НЕДЕЛЬСЬКІЙ-ТАБАЧНІК - артистці, солістці-вокалістці, м.Київ
Тетяні Володимирівні
ПОЛУБОЯРЦЕВУ - режисерові-постановнику комунального
Володимиру Кириловичу підприємства "Криворізький міський
театр драми та музичної комедії імені
Тараса Шевченка", Дніпропетровська
область
СЕРЕДЕНКО - доцентові Національної музичної Анні Михайлівні академії України імені
П.І.Чайковського, м.Київ
ТКАЧЕНКУ - головному режисерові Луганського Євгену Романовичу академічного обласного театру ляльок
"НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
НЕСВІТАЙЛО-ШАКАЛО - живописцю, м.Донецьк Поліні Антонівні
ШЕЛУДЬКУ - художнику-живописцю, м.Житомир Леоніду Миколайовичу
ЯТЧЕНКУ - професорові Національної академії Юлію Миколайовичу образотворчого мистецтва і
архітектури, м.Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
БУРНАКІНІЙ - артистці Севастопольського Тетяні Володимирівні академічного руського драматичного
театру імені А.В.Луначарського
ЖЕМСЬКІЙ - солістці балету Національного Тетяні Степанівні заслуженого академічного ансамблю
танцю України імені Павла Вірського,
м.Київ
КОЛОМІЙЧУКУ - солістові-вокалісту Одеського Павлу Леонтійовичу академічного театру музичної
комедії імені М.Водяного
КОМАРЕНКО - солістці балету Донецького Ірині Володимирівні академічного державного театру опери
та балету імені А.Б.Солов'яненка
ЛУЦЬКОМУ - артистові оркестру державного Станіславу Валентиновичу підприємства "Державний академічний
оркестр "РадіоБенд Олександра
Фокіна", м.Київ
ЛЬОЗОВІЙ - солістці балету - провідному майстру
Тетяні Вікторівні сцени Національного академічного
театру опери та балету України імені
Т.Г.Шевченка, м.Київ
МАКСАКОВУ - артистові хору Івано-Франківського Олександру Дмитровичу академічного Гуцульського ансамблю
МИХАЙЛОВУ - артистові оркестру державного Анатолію Михайловичу підприємства "Державний академічний
оркестр "РадіоБенд Олександра
Фокіна", м.Київ
ОВЧАРОВІЙ - артистці Івано-Франківського Світлані Михайлівні академічного музично-драматичного
театру імені Івана Франка

ПРЕСІЧ - актрисі Одеського академічного Маргариті Олександрівні українського музично-драматичного
театру імені В.Василька
САЛЬНИКОВУ - ведучому програм Національної Євгену Анатолійовичу телекомпанії України, м.Київ
СЕМИРОЗУМЕНКУ - артистові Національного академічного
Віктору Олександровичу театру російської драми імені
Лесі Українки, м.Київ
СОЛОВ'ЯНЕНКО - артистці Національної заслуженої Мирославі Арсенівні академічної капели України
"Думка", м.Київ
СТРУКОВІЙ - солістці-вокалістці комунального Вікторії Михайлівні підприємства "Заслужений академічний
ансамбль пісні та танцю України
"Донбас", м.Донецьк
ТАРАНЕНКУ - артистові державного підприємства Геннадію Михайловичу "Державна циркова компанія України",
м.Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ"
БАРИЛЮКУ - заступникові директора державного Леонтію Івановичу підприємства "Державний проектний
інститут "Луганськцивільпроект",
м.Луганськ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
АРУТЮНОВУ - першому заступникові голови Валерію Ашотовичу правління акціонерного товариства
"Трест Житлобуд-1", м.Харків
ОВСІЄНКУ - бригадирові монтажників Григорію Дмитровичу акціонерного товариства
"Київспецмонтаж"
ЧІКУРЛІЮ - директорові колективного Олександру Содоновичу підприємства "Рембудмонтаж",
м.Чернівці
ЮЩЕНКУ - бригадирові електромонтажників Василю Івановичу товариства "Ерідан", м.Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ"
БІЛОШЕНКУ - заступникові директора Донецького Віктору Олександровичу фізико-технічного інституту
імені О.О.Галкіна НАН України
РИЖИКОВУ - завідувачеві відділення Інституту Володимиру Діомидовичу сцинтиляційних матеріалів НАН
України, м.Харків

ЦМУРУ - доцентові кафедри Ужгородського Юрію Юрійовичу національного університету,
Закарпатська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"
ГРАВС - учительці Мукачівської Ользі Іллівні загальноосвітньої школи I-III
ступенів N 11, Закарпатська область
НАГІБІНІЙ - учительці, заступникові директора Людмилі Дмитрівні Ровеньківської гімназії N 1,
Луганська область
РЕБЕНКО - учительці Першої міської гімназії, Наталії Василівні м.Черкаси
СТЕПАНЕНКО - учительці комунального закладу Ользі Карпівні освіти "Середня загальноосвітня
школа N 40" Дніпропетровської
міської ради
ФАРТУШОК - учительці Дрогобицької Марії Михайлівні загальноосвітньої школи I-III
ступенів N 10, Львівська область
ШУМОВСЬКІЙ - керівникові Народного художнього Любові Василівні колективу - вокального ансамблю
"Калинка" Будинку дитячої та
юнацької творчості, Київська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"
АБРАМЯН - художньому керівникові Народного Олені Іванівні ансамблю пісні і танцю "Околиця"
Палацу культури металургів, м.Донецьк
ЗАВАРЗІНУ - головному балетмейстеру Київського Михайлу Івановичу академічного театру українського
фольклору "Берегиня"
ЛІХУТІ - музичному продюсерові, м.Київ Ігорю Леонідовичу
ЧИЖЕВСЬКІЙ - лекторові (музикознавцю) Національної
Олені Леонідівні філармонії України, м.Київ
ШАМЛІ - концертмейстерові народного ансамблю
Миколі Миколайовичу танцю "Червона калина" комунальної
установи Тернопільського міського
палацу культури "Березіль" імені
Леся Курбаса
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
ЖАДЬКУ - завідувачеві кафедри Кримського Сергію Ігоровичу державного медичного університету
імені С.І.Георгієвського, докторові
медичних наук, професору
КАРАКАЮ - народному депутатові України Юрію Васильовичу
КАРМАЗІНІЙ - головному науковому співробітнику Марії Степанівні Інституту політичних і
етнонаціональних досліджень імені
І.Ф. Кураса НАН України, докторові
політичних наук, професору, м.Київ
МИРОСЮ - завідувачеві кафедри Харківського Віталію Васильовичу національного аграрного університету
імені В.В.Докучаєва
МІЩЕНКО - професору кафедри Одеського Валентині Павлівні державного медичного університету,
докторові медичних наук, професору
ПІДДУБНОМУ - головному науковому співробітнику Володимиру Антоновичу Національного університету харчових
технологій, докторові технічних наук,
професору
СІМСОНУ - професорові Національного технічного
Едуарду Альфредовичу університету "Харківський
політехнічний інститут", доктору
технічних наук
ФІЛІП'ЄВУ - головному науковому співробітнику Івану Давидовичу Інституту землеробства Південного
регіону Національної академії
аграрних наук України, докторові
сільськогосподарських наук України,
професору, м. Херсон
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ"
НІКОЛАЄВІЙ - медичній сестрі Київської міської Тамарі Василівні клінічної психоневрологічної
лікарні N 1
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
ВАТУЛЬОВУ - завідувачеві секретаріату Комітету Андрію Вікторовичу Верховної Ради України
ГЄЛЛЄРУ - народному депутатові України Євгену Борисовичу
ДРОМАШКО - Первомайському міському голові, Людмилі Григорівні Миколаївська область
ЖОВТАНЕЦЬКОМУ - ученому секретарю Інституту Всеволоду Івановичу регіональних досліджень Національної
академії наук України, м.Львів
МОШАКУ - народному депутатові України Сергію Миколайовичу
ПЛОТНІКОВУ - народному депутатові України Олексію Віталійовичу
СУЯРКУ - керівникові Секретаріату Сергію Миколайовичу Центральної виборчої комісії
ХОМУТИННІКУ - народному депутатові України Віталію Юрійовичу
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"
САВЧЕНКУ - начальникові служби акціонерного Миколі Миколайовичу товариства "Енергетична компанія
"Севастопольенерго"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"
ГУНДАРЄВУ - заступникові Керівника Головного Юрію Юрійовичу управління Апарату Верховної
Ради України
ЗОЛОТАРЬОВУ - політичному оглядачу газети Володимиру Петровичу "Подільські вісті", м.Хмельницький
ПРИЙМАКУ - головному редакторові Володимиру Івановичу Івано-Франківської обласної державної
телерадіокомпанії
ФЕДЬКІВУ - начальникові головного управління Богдану Михайловичу Івано-Франківської обласної
державної адміністрації
ХІВРЕНКУ - головному консультантові відділу Костянтину Олександровичу взаємодії із засобами масової
інформації Секретаріату Центральної
виборчої комісії
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
БУХТІЯРОВІЙ - заступникові головного лікаря Ніні Омелянівні Центральної міської клінічної
лікарні N 16 міста Донецька
БІЛЯНСЬКОМУ - головному науковому співробітнику Леоніду Семеновичу відділу державної установи
"Національний інститут хірургії
та трансплантології імені О.О.
Шалімова Академії медичних наук
України", м.Київ
ВІДЯПІНУ - головному лікареві Миколаївської Віктору Олександровичу обласної лікарні
ГАВРИЛЮКУ - доцентові кафедри Національної Олександру Васильовичу медичної академії післядипломної
освіти імені П.Л.Шупика, м.Київ
ГЛІНКІНІЙ - лікареві дитячого Наталії Миколаївні лікувально-консультативного
відділення педіатричної служби
Комсомольської міської лікарні,
Полтавська область
ГРИЦАЮ - завідувачеві відділення державної Миколі Павловичу установи "Інститут травматології
та ортопедії Академії медичних наук
України", м. Київ
ДАЦЕНКУ - головному лікареві Вінницького Василю Григоровичу обласного спеціалізованого
клінічного диспансеру радіаційного
захисту населення
КАРПЕНКУ - проректорові Харківської медичної Володимиру Геннадійовичу академії післядипломної освіти
КИСІЛЮ - завідувачеві відділення Рівненської
Володимиру Миколайовичу обласної клінічної лікарні
КОВАЛЬОВУ - головному лікареві Млинівської Віктору Андрійовичу центральної районної лікарні,
Рівненська область
ЛЕВИЦЬКОМУ - завідувачеві відділення Хмельницької
Василю Михайловичу обласної лікарні
МОСІЙЧУКУ - завідувачеві відділення Житомирської
Петру Никифоровичу обласної клінічної лікарні
імені О.Ф.Гербачевського
ОМЕЛЬЧУКУ - фельдшерові, старшому підстанції Василю Павловичу швидкої медичної допомоги державної
наукової установи "Науково-практичний
центр профілактичної та клінічної
медицини" Державного управління
справами
ПОЗДНЯКОВУ - лікареві клінічної лікарні "Феофанія"
Михайлу Михайловичу Державного управління справами
ПОПЕНКУ - головному лікареві комунального Олегу Івановичу підприємства "Цюрупинська центральна
районна лікарня", Херсонська область
ПРОЩИНУ - головному лікареві стоматологічного
Михайлу Івановичу центру, м.Тернопіль
СЕМЕНЮКУ - начальникові спеціалізованої Василю Андрійовичу медико-санітарної частини N 10
Міністерства охорони здоров'я України
ТКАЧЕНКУ - завідувачеві відділення комунального
Віталію Павловичу підприємства "Перша Черкаська міська
лікарня"
ТКАЧЕНКУ - головному лікареві Київської міської
Олександру Анатолійовичу клінічної лікарні швидкої медичної
допомоги
ХОЛОДОВУ - завідувачеві відділення міського Олександру Фомичу комунального
лікувально-профілактичного закладу -
міської лікарні N 1 міста
Олександрії, Кіровоградська область
ЦВИХУ - завідувачеві відділення комунальної
Андрію Андрійовичу 8 міської клінічної лікарні
міста Львова
ШЕВЦОВУ - завідувачеві відділення комунального
Володимиру Івановичу закладу "Шосткинська центральна
районна лікарня", Сумська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"
ВРОНСЬКІЙ - майстрові лозоплетіння, м.Луцьк Руслані Іванівні
КОЗДРОВСЬКІЙ - майстрові художньої витинанки, м.Суми
Валентині Миколаївні
КОРПАНЮКУ - майстрові художньої обробки деревини,
Петру Васильовичу Івано-Франківська область
МОЖАРОВСЬКОМУ - майстрові художньої обробки деревини,
Францу Павловичу Київська область
СПЕЦІАЛЬНІЙ - майстрові художньої вишивки, Олені Павлівні Луганська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"
ЯСІНСЬКОМУ - лісничому Вільшанського лісництва Юрію Миколайовичу державного підприємства
"Голованівське лісове господарство",
Кіровоградська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"
РОМАНЄНКОВУ - начальникові цеху державного Анатолію Михайловичу науково-виробничого підприємства
"Об'єднання Комунар", м.Харків
ТІТОВУ - генеральному директорові акціонерного
Юрію Олександровичу товариства "Гідросила Груп",
м.Кіровоград
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"
ГОЛОВКУ - вальцювальникові цеху акціонерного Віктору Павловичу товариства "Запорізький металургійний
комбінат "Запоріжсталь"
ЗУЄВУ - начальникові цеху акціонерного Ігорю Олександровичу товариства "Запорізький завод
феросплавів"
КІБІРЄВУ - плавильникові цеху акціонерного Володимиру Олександровичу товариства "Нікопольський завод
феросплавів", Дніпропетровська
область
НЕВ'ЯНЦЕВУ - прожарювачу товариства "Миколаївський
Андрію Ігоровичу глиноземний завод"
СОШЕНКУ - горновому доменного цеху акціонерного
Івану Васильовичу товариства "Алчевський металургійний
комбінат", Луганська область
ЧЕРНЕНКОВУ - директорові з виробництва Сергію Павловичу акціонерного товариства "Єнакієвський
металургійний завод",
Донецька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
БАСТЮКУ - письменникові, м.Тернопіль Богдану Івановичу
БОЛОТОВУ - головному звукорежисерові Валерію Юрійовичу Національного палацу мистецтв
"Україна", м.Київ
ВАТУЛЯКУ - директорові товариства "Книжкові Михайлу Васильовичу джерела", м.Львів
ГАВРИЩУК - завідувачеві відділу Чернівецького Євдокії Іванівні краєзнавчого музею
ЄРЕМЕНКО - головному адміністраторові, Ользі Вячеславівні заступнику директора казенного
підприємства "Державний
гастрольно-концертний центр України",
м.Київ
ІВАНОВУ - завідувачеві художньо-постановочної
Віктору Павловичу частини Національного палацу мистецтв
"Україна", м.Київ
КАПУСТІНУ - начальникові відділу культури і Василю Васильовичу туризму Черняхівської районної
державної адміністрації,
Житомирська область
КРАВЧЕНКУ - балетмейстерові самодіяльного Миколі Івановичу народного ансамблю пісні і танцю
"Чорнобривець" Миронівського
районного Будинку культури,
Київська область
КРИСІ - директорові Палацу культури Леоніду Олександровичу імені І.Ф.Котлова акціонерного
товариства "Крюківський
вагонобудівний завод",
Полтавська область
МАЛЬКОВУ - звукорежисерові Національного Андрію Андрійовичу академічного оркестру народних
інструментів України, м.Київ
НОЗДРІНІЙ - директорові Бердянського краєзнавчого
Людмилі Федорівні музею, Запорізька область
РОЗЕНБОЙМ - директорові культурного центру Ганні Рафаїлівні благодійної фундації "Хесед
Шаарей Ціон", м.Одеса
РОМАНЕНКО - викладачеві Київської дитячої Олені Михайлівні музичної школи N 33
СІТОВСЬКОМУ - художньому керівникові народного Леоніду Петровичу аматорського хору "Чорнобривці"
Гощанського районного об'єднання
культури і дозвілля, Рівненська
область
СУПРУН - ученому секретареві Полтавського Тетяні Юріївні краєзнавчого музею
ФЕДОРАКУ - старшому викладачеві Кіровоградського
Степану Онуфрійовичу музичного училища
ХОЛОДНІЙ - директорові комунального закладу Оксані Михайлівні "Валківський районний народний дім
"Іскра", Харківська область
ЧУМАК - директорові Донецького обласного Галині Володимирівні художнього музею
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
БИКОВУ - першому проректорові Південної Ігорю Юхимовичу академії підвищення кваліфікації
кадрів Міністерства промислової
політики України, м.Миколаїв
БОРОВСЬКІЙ - директорові Харківського Палацу Світлані Василівні дитячої та юнацької творчості
ЛУГОВІЙ - заступникові директора комунального
Олександрі Парамонівні закладу "Балтське педагогічне
училище", Одеська область
МУРЗІ - директорові Івано-Франківської Любові Іванівні спеціалізованої школи I-III
ступенів з поглибленим вивченням
англійської мови
НІКОНОВІЙ - проректорові, професору кафедри Зої Андріївні Запорізької державної інженерної
академії
ОДІНЦОВУ - професорові кафедри Херсонського Валентину Володимировичу державного університету
ПАВЛЮКУ - учителеві, заступнику директора Василю Миколайовичу Зруб-Комарівської загальноосвітньої
школи I-II ступенів Сторожинецького
району, Чернівецька область
ТОМЕНКО - завідувачеві дошкільного закладу N 10
Любові Миколаївні "Любавонька" міста
Переяслав-Хмельницький,
Київська область
УЗБЕКУ - завідувачеві кафедри Донецького Костянтину Миновичу національного університету економіки
і торгівлі імені Михайла
Туган-Барановського
ШЕВЧЕНКО - директорові Березнянської спеціальної
Марії Трохимівні загальноосвітньої школи-інтернату
I-II ступенів, Чернігівська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
БОБУЙОК - акушерці жіночої консультації Олені Михайлівні Біляївської центральної районної
лікарні, Одеська область
КУЗНЄЦОВІЙ - головній медичній сестрі Херсонської
Єлизаветі Семенівні обласної клінічної лікарні
ЯКОВ'ЮК - головній медичній сестрі Луцької Аллі Олександрівні центральної районної лікарні,
Волинська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"
АССАУЛУ - командирові повітряного судна Юрію Федоровичу Іл-62 державного авіаційного
підприємства "Україна"
БИКОВУ - першому заступникові начальника Володимиру Івановичу порту - головному інженерові
державного підприємства
"Маріупольський морський торговельний
порт", Донецька область
БУРКУНУ - голові правління акціонерного Валерію Васильовичу товариства "Оріон-Авто",
м.Миколаїв
КІСЕЛЬОВУ - капітанові-змінному механіку Миколі Миколайовичу теплохода "ПС-38" служби флоту
державного підприємства "Одеський
морський торговельний порт"
КРЮЧКОВУ - начальникові Луганської дирекції Віталію Олеговичу залізничних перевезень
НОВИЦЬКІЙ - головному фахівцю відділу Любові Іванівні акціонерного товариства "Авіакомпанія
Авіалінії України", Київська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
АДАМСЬКОМУ - першому заступникові голови Анатолію Павловичу Дніпропетровської обласної ради
ЗАХАРКІНУ - начальникові цеху акціонерного Ігорю Володимировичу товариства "Одеський припортовий
завод"
ІВІНСЬКОМУ - начальникові управління Служби Віталію Антоновичу розпорядника Державного реєстру
виборців Центральної виборчої
комісії, м.Київ
КОЛЄСНІКОВУ - Міністрові промислової політики Дмитру Валерійовичу України
КУРЗАНОВІЙ - голові правління акціонерного Надії Петрівні товариства "Пантелеймонівський
вогнетривкий завод", Донецька область
МАЛОМУ - вальцювальникові цеху акціонерного Василю Івановичу товариства "Дніпропетровський
трубний завод"
МЕЛЬНИКУ - заступникові генерального директора
Олександру Олексійовичу акціонерного товариства "Фармак",
м.Київ
ПАНЧУКУ - підприємцю, Івано-Франківська область
Роману Теодоровичу
РЕВЕНКУ - заступникові технічного директора Леоніду Федоровичу акціонерного товариства "Український
графіт", м.Запоріжжя
ШПАКІВСЬКОМУ - директорові акціонерного товариства
Володимиру Олександровичу "Артемівський завод по обробці
кольорових металів", Донецька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
БАРВІНЕНКУ - голові селянського (фермерського) Дмитру Луковичу господарства "Лука", Одеська область
ВРУЧИНСЬКОМУ - голові фермерського господарства Володимиру Івановичу "Василівське-2005", Житомирська
область
ГНИДЮКУ - директорові товариства "Буша", Михайлу Федосійовичу Вінницька область
КОВАЛЕНКО - операторові машинного доїння Тетяні Григорівні сільськогосподарського товариства
"Богодухівське", Черкаська область
ЛАГОДІЄНКУ - голові Новобузької районної державної
Віктору Володимировичу адміністрації, Миколаївська область
МЕЗНИКУ - голові правління акціонерного Олександру Миколайовичу товариства "Добробут",
Миколаївська область
МОРСЬКОМУ - головному інженерові Ужгородського Василю Івановичу міжрайонного управління водного
господарства, Закарпатська область
ПАШУКУ - трактористові товариства "Україна",
Олегу Петровичу Тернопільська область
ТУФАНОВУ - директорові товариства Миколі Григоровичу "Укрлитнасіння", Житомирська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"
ПЕРЕПЕЧКО - пенсіонерці, м.Івано-Франківськ Наталії Миколаївні
НИКОЛАЄВУ - директорові Львівського міського Мирославу Степановичу центру реабілітації
ХАРА - народному депутатові України Василю Георгійовичу
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
БАЙДАН - генеральному директорові акціонерного
Вірі Миколаївні товариства "Готель "Ореанда",
Автономна Республіка Крим
ДУТЦІ - генеральному директорові товариства
Ігорю Петровичу "Торговий сервіс", м.Івано-Франківськ
ЖОЛОБАНУ - електрику товариства "Фірма "Надія",
Ігорю Михайловичу м.Івано-Франківськ
КОРЖЕНКУ - начальникові міського комунального Павлу Петровичу виробничого підприємства
"Дніпроводоканал", м.Дніпропетровськ
МИХАЙЛЕНКУ - заступникові голови постійної комісії
Геннадію Володимировичу Сумської обласної ради з питань
житлово-комунального та дорожнього
господарства, будівництва,
архітектури та надзвичайних ситуацій
САВИЧУ - завідувачеві відділу Управління Георгію Ігоровичу справами Апарату Верховної Ради
України
СТРИГУНУ - генеральному директорові державного
Юрію Леонідовичу підприємства - Готельний комплекс
"Національний", м.Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
БИКОВУ - першому заступникові начальника Леоніду Федоровичу Управління політики у правоохоронній
сфері та забезпечення правосуддя
Секретаріату Кабінету Міністрів
України
БІРЮК - заступникові Керівника Управління Ларисі Іванівні правової експертизи Секретаріату
Конституційного Суду України
БОРДЕНЮКУ - Керівникові Головного Василю Івановичу науково-експертного управління
Апарату Верховної Ради України
КОЛЕСНІЧЕНКУ - народному депутатові України Вадиму Васильовичу
НОВІКОВУ - народному депутатові України Олегу Володимировичу
ПУШЕНКУ - начальникові управління Міністерства
Олександру Григоровичу юстиції України
СЕВРЮКОВУ - завідувачеві кафедри, директору Денису Георгійовичу гуманітарного інституту вищого
навчального закладу "Відкритий
міжнародний університет розвитку
людини "Україна", м.Київ
СЬОМКІНУ - заступникові Голови Державної служби
Сергію Вікторовичу туризму і курортів Міністерства
культури і туризму України
ШЕМЧУКУ - народному депутатові України Віктору Вікторовичу
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"
БААДЖИ - директорові Болградської Петру Миколайовичу дитячо-юнацької спортивної школи,
Одеська область
КИСЕЛЬОВУ - завідувачеві кафедри Кременчуцького
Володимиру Вікторовичу інституту Дніпропетровського
університету економіки і права,
Полтавська область
ЛОМАКІНУ - директорові Обласного центру Сергію Аркадійовичу олімпійської підготовки спортсменів
"Олімп-Спорт", м.Луганськ
МИХАЛЬЧИШИНУ - тренерові-викладачу Львівської Адріану Богдановичу спеціалізованої дитячо-юнацької
школи олімпійського резерву
з шахів "Дебют"
ЯРЕМЧЕНКУ - головному тренерові команди "Шахтар"
Валерію Івановичу (Дубль) акціонерного товариства
"Футбольний клуб "Шахтар" Донецьк"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
ЗАБОРОВСЬКОМУ - художникові-живописцю, м.Чернігів Леоніду Олександровичу
КУШНІРЮКУ - художникові, м.Чернівці. Віталію Васильовичу

Президент України В.ЯНУКОВИЧ
м.Київ, 20 серпня 2010 року
N 829/2010



вгору