Документ 822/2011, поточна редакція — Прийняття від 19.08.2011


     КРИЖАНОВСЬКУ         - головного лікаря Первомайської
Тамару Олексіївну           багатопрофільної міської лікарні N 2 
КУНЧЕНКА - почесного президента акціонерного Олексія Петровича товариства "Сєвєродонецьке об'єднання
Азот", народного депутата України
ЛІННИКА - оперативного чергової частини Миколу Миколайовича Попаснянського районного відділу
Управління Міністерства внутрішніх
справ України в Луганській області
ЛУГОВОГО - бригадира гірників відокремленого Сергія Олександровича підрозділу "Шахта "Комсомольська"
державного підприємства "Антрацит",
м. Антрацит
ЛУШИНУ - директора Брянківської Ольгу Костянтинівну загальноосвітньої школи I-III
ступенів N 4
МЕДІНА - головного лікаря Олександра Олександровича Білокуракинської центральної
районної лікарні
МЕЛЬНИКА - бригадира прохідників Андрія Миколайовича відокремленого підрозділу "Шахта
"Довжанська-Капітальна" державного
підприємства "Свердловантрацит",
м. Свердловськ
МЄЛЬНІКОВА - секретаря Лисичанського міського Юрія Олександровича відділення Спілки ветеранів
Афганістану
МИХАЙЛИЧЕНКА - механізатора сільськогосподарського Геннадія Володимировича підприємства "Агрофірма "Союз",
Антрацитівський район
МОЗГО - директора Старобільського будинку Лілію Григоріївну творчості дітей та юнацтва
НАУМЕНКО - художнього керівника комунального Лідію Іванівну закладу "Лисичанський міський палац
культури імені В.І. Леніна"
НЕЩЕРЕТА - методиста Свердловського міського Василя Васильовича методичного центру освіти
НІКІТЕНКА - директора Краснодонського Анатолія Григоровича обласного ордена Дружби народів
музею "Молода гвардія"
ОДЕНЧУКА - директора сільськогосподарського Дмитра Олексійовича підприємства "Агрофірма
Привілля", Троїцький район
ОНИЩЕНКА - головного агронома приватного Анатолія Івановича підприємства "Виробничо-комерційна
компанія "Альонка", Міловський район
ПАКА - директора комунального закладу Віктора "Алчевська інформаційно-технологічна
гімназія"
ПЕТРЕНКА - голову ради ветеранів війни і праці Миколу Гавриловича шахти "Хрустальська", м. Вахрушеве
ПОЛЯКОВУ - генерального директора Любов Пантеліївну товариства "Агрофірма "Слобожанська"
ПОТЬОМКУ - бригадира гірників Володимира Борисовича відокремленого підрозділу "Шахта
імені В.В. Вахрушева" державного
підприємства "Ровенькиантрацит"
ПРОНЬКА - голову фермерського господарства Юрія Олександровича "Незалежність", Біловодський район
РИБАЛКІНА - Великологівського селищного Сергія Івановича голову, Краснодонський район
РОМАНЮКА - директора відокремленого підрозділу Миколу Федоровича "Шахта імені Я.М. Свердлова"
державного підприємства
"Свердловантрацит", м. Свердловськ
РОТКОВА - голову профспілкового комітету Леоніда Григоровича відокремленого підрозділу "Шахта
"Вергілівська" державного
підприємства "Луганськвугілля",
м. Брянка
РУБЦОВА - члена президії ради ветеранів Герольда Яковича Лисичанської міської організації
ветеранів України
РУДАВІНА - начальника цеху акціонерного Анатолія Івановича товариства "Алчевськкокс"
РУДЕНКА - слюсаря-сантехніка комунального Павла Борисовича підприємства "Луганськ - житло"
РЮМІНА - токаря Вальцетокарного заводу Віктора Миколайовича Лутугинського державного
науково-виробничого валкового
комбінату
САГУРУ - головного лікаря Антрацитівської Анатолія Петровича центральної районної лікарні
САЛІТУ - Антрацитівського міського голову В'ячеслава Антоновича
СЕРДЕШНУ - оператора машинного доїння Аллу Миколаївну сільськогосподарського товариства
"Роздольне", Білокуракинський район
СЛІПЦЯ - члена Троїцької районної Володимира Олексійовича організації ветеранів України
СНАГОВСЬКОГО - директора комунального закладу Георгія Вікторовича "Муніципальний театр естрадної
музики та пісні", м. Луганськ
СУРЖЕНКА - тренера-викладача дитячої Михайла Олексійовича юнацької спортивної школи
Луганської обласної організації
фізкультурно-спортивного
товариства "Динамо" України
ТЕМНІКОВУ - пташницю акціонерного товариства Ірину Євгенівну "Птахогосподарство "Червоний прапор",
Перевальський район
ТИМОШЕНКА - директора комунального закладу Леоніда Миколайовича "Дитяча школа мистецтв",
м. Молодогвардійськ
ТИЩЕНКА - директора сільськогосподарського Олександра Івановича підприємства "Діамант",
Лутугинський район
ТІСМАНА - старшого фельдшера відділення швидкої
Валерія Самуіловича медичної допомоги багатопрофільної
лікарні, м. Сєвєродонецьк
ТУРАЄВА - голову Федерації профспілок Володимира Олексійовича Луганської області
ХОМЕНКО - соціального працівника комунальної Тетяну Борисівну установи "Територіальний центр
соціального обслуговування",
м. Кіровськ
ЧЕКЕРА - декана факультету Луганського Валерія Миколайовича національного аграрного університету
ЧИТАВКУ - головного агронома Володимира Мирославовича сільськогосподарського товариства
"Агросвіт", Краснодонський район
ЧУБА - Алчевського міського голову Володимира Євгеновича
ШАПОВАЛОВУ - вчителя комунального закладу Валентину Володимирівну "Лутугинський навчально-виховний
комплекс-школа I-II ступенів -
ліцей N 1"
ШЕХВИЦА - лікаря Рубіжанської центральної Григорія Олександровича міської лікарні
ШИКУЛУ - машиніста структурного підрозділу Юрія Юрійовича "Шахтоуправління
"Самсонівське-Західне" акціонерного
товариства "Краснодонвугілля"
ШИХАВЦОВУ - машиніста акціонерного товариства Ольгу Василівну "Алчевський металургійний комбінат"
ШМАЛЬЦА - Свердловського міського голову Олександра Івановича
ЩЕРИЦЮ - прохідника відокремленого Миколу Миколайовича підрозділу "Шахта "Ніканор-Нова"
державного підприємства
"Луганськвугілля"
ЩИНСЬКУ - економіста комунального Тетяну Анатоліївну підприємства "Теплосервіс
Станично-Луганського району"
ЮРКЕВИЧА - завідувача відділення державного Василя Михайловича закладу "Луганська обласна
санітарно-епідеміологічна станція"
ЯКУБОВИЧ - професора Інституту культури і Джульєтту Антонівну мистецтв Луганського національного
університету імені Тараса Шевченка
по Львівській області
АНДРЕЙЧУКА - спортсмена-інструктора спортивної роти
Володимира Яковича навчально-спортивної бази літніх видів
спорту Міністерства оборони України,
багаторазового чемпіона світу з
гирьового спорту, м. Львів
БАЗУКІНУ - завідувача Народним домом села Марію Миколаївну Тишковичі, Мостиський район
БАЙКО - співачку, народну артистку України Даниїлу Яківну
БАЙКО - професора кафедри Львівської Марію Яківну національної музичної академії
імені М.В. Лисенка, народну
артистку України
БАЙКО - співачку, народну артистку України Ніну Яківну
БАРДИЧ - голову Старосамбірської районної Галину Михайлівну організації інвалідів
БАТОГА - народного депутата України I Михайла Івановича скликання
БЕЗНІСКА - члена Національної спілки художників
Євгена Івановича України, заслуженого художника України
БЕНЯ - першого заступника голови Зіновія Антоновича Львівського обласного товариства
політичних в'язнів і репресованих
БЕРМЕСА - президента Асоціації роботодавців Зеновія Миколайовича Львівської області
БІДЮК - сестру медичну старшу Підкамінського
Валентину Володимирівну психоневрологічного інтернату,
Бродівський район
БОГАЧА - вокаліста формації "Піккардійська Богдана Михайловича терція", м. Львів
БОДНАРА - слюсаря-ремонтника тролейбусного депо
Анатолія Антоновича Львівського комунального підприємства
"Львівелектротранс"
БОРЩА - лісничого Свірзького лісництва Володимира Богдановича державного підприємства "Бібрське
лісове господарство", Перемишлянський
район
БУНЯКА - Львівського міського голову у Любомира Костянтиновича 2002-2005 роках
БУРКО - керівника гуртка Будинку дитячої та Юлію Миколаївну юнацької творчості міста Червонограда
БУЧКІВСЬКОГО - пенсіонера, м. Городок Івана Павловича
ВИННИЧЕНКА - доцента Львівського національного Богдана Івановича медичного університету імені Данила
Галицького
ВИТРИКУША - Мацошинського сільського голову, Ігоря Васильовича Жовківський район
ВОЗНИЦЬКОГО - Героя України, директора Бориса Григоровича Львівської галереї мистецтв
ВОРОНУ - керівника народної самодіяльної Івана Йосиповича хорової капели "Мрія" Народного
дому, Жидачівський район
ГАВРИЛЮКА - вчителя Львівського Василя Григоровича фізико-математичного ліцею-інтернату
при Львівському національному
університеті імені Івана Франка
ГАДЗАЛА - голову Львівської обласної ради Ярослава Михайловича у 2001-2002 роках
ГЕРЦИКА - заслуженого тренера, м. Львів Мирослава Степановича
ГІРНИКА - голову Львівського відділення Ярослава Івановича Всеукраїнського об'єднання ветеранів
ГОРАКА - директора Львівського Романа Дмитровича літературно-меморіального музею
Івана Франка
ГОРИНЯ - голову товариства "Україна", члена Богдана Миколайовича Національної спілки письменників
України, народного депутата України
ГОРИНЯ - колишнього голову Львівської Миколу Миколайовича обласної ради у 1992-1997 роках
ГОРИНЯ - народного депутата України Михайла Миколайовича
ГОРОВОГО - голову Львівської обласної Володимира Савовича Спілки політичних в'язнів України
ГРИГОРЕНКО - спортсмена-інструктора Міністерства Катерину Василівну освіти і науки, молоді та спорту
України, майстра спорту міжнародного
класу, дворазову срібну та триразову
бронзову призерку Універсіади з
лижних перегонів
ГРИНІВА - голову Львівської обласної Євгена Андрійовича історико-просвітницької правозахисної
організації "Меморіал" імені В. Стуса,
народного депутата України I скликання
ГРИСЯ - голову Федерації футболу Ярослава Антоновича Львівської області
ГУТНИКА - Зимноводнівського сільського Володимира Степановича голову, Пустомитівський район
ДАЦКІВ - Побужанського сільського голову, Любов Григорівну Буський район
ДЕНЬКОВИЧА - голову фермерського господарства Богдана Степановича "Пчани -Денькович", Жидачівський
район
ДЕРКАЧА - народного депутата України I Ігоря Степановича скликання
ДРАГОЛЮК - гончара підприємства "Драголюк", Анну Стефанівну Миколаївський район
ДРАЧА - народного депутата України I Івана Федоровича скликання
ДРУЛЯ - керівника громадської організації Ореста Романовича "Західна аналітична група", м. Львів
ЗИГМУНД - директора Сокальської санаторної Ольгу Степанівну школи-інтернату для дітей, хворих
на сколіоз, імені Т.Г. Шевченка
ІВАНИЧУКА - Героя України, народного Романа Івановича депутата України
ІВАНОВУ - завідувача редакції виробничого Катерину Іванівну центру "Пам'ять", м. Львів
ІВАНЧУКА - члена Львівської обласної Василя Михайловича шахової федерації, міжнародного
гросмейстра з шахів, чотириразового
переможця шахових олімпіад у 1988 та
1990 роках у складі збірної СРСР, у
2004 та 2010 роках у складі збірної
України, м. Львів
ІЛЬНИЦЬКОГО - Моршинського міського голову Руслана Яковича
КАМІНСЬКОГО - проректора Львівської національної Віктора Євстахійовича музичної академії імені М.В. Лисенка
КАПРАЛЯ - вокаліста формації "Піккардійська Андрія Мироновича терція", м. Львів
КАЦАЛА - директора Львівської академічної Миколу Лукича хорової капели "Дударик",
народного артиста України
КВАСНИЦЬКОГО - електрогазозварника Львівського Богдана Володимировича комунального підприємства
"Львівтеплоенерго"
КИПРІЯНА - головного художника Національного Мирона Володимировича академічного українського драматичного
театру імені Марії Заньковецької,
м. Львів
КІНАША - керівника приватної агрофірми Ігоря Ярославовича "Дроздовичі", Старосамбірський район
КЛЮЧКА - директора товариства "Агро Анатолія Григоровича Фрутіка Бишків", Жовківський район
КОВАЛИШИНА - головного юрисконсультанта Української
Петра Миколайовича Спілки ветеранів Афганістану
(воїнів-інтернаціоналістів) Львівської
обласної громадської організації
"Спілка безквартирних ветеранів
Афганістану у Львівській області
"НАШ-ДІМ"
КОЗАК - головного лікаря амбулаторії Ярославу Любомирівну загальної практики - сімейної
медицини смт Верхнє Синьовидне,
Сколівський район
КОЗАКА - провідного майстра сцени Національного
Богдана Миколайовича академічного українського драматичного
театру імені Марії Заньковецької,
народного артиста України
КОЗЯВКІНА - Героя України, генерального Володимира Ілліча директора товариства "Міжнародна
клініка відновного лікування",
м. Трускавець
КОЗЯРСЬКОГО - народного депутата України Богдана Івановича
КОПИСЯ - пенсіонера, м. Борислав Володимира Васильовича
КОСИК - заступника директора Старицької Наталію Михайлівну середньої загальноосвітньої школи
I-III ступенів, Яворівський район
КОСТРИЦЬКУ - заступника головного лікаря Аллу Олександрівну Самбірської центральної районної
лікарні
КОСТЮКА - тренера з вільної боротьби Стрийської
Михайла Зіновійовича дитячої юнацько-спортивної школи
"Сокіл"
КОХАЛЕВИЧ - головного інженера товариства Надію Ярославівну "Архбудінвест-Львів"
КРИШТАЛЬСЬКОГО - ветерана Головного управління Богдана Петровича Міністерства надзвичайних ситуацій
України в Львівській області
КУЗАНА - Смільнянського сільського голову, Володимира Васильовича Дрогобицький район
КУЛИКА - художнього керівника заслуженої Миколу Васильовича академічної капели України "Трембіта",
заслуженого діяча мистецтв України
КУЧИНСЬКОГО - художнього керівника Львівського Володимира Степановича молодіжного театру імені Леся Курбаса,
заслуженого діяча мистецтв України
ЛАБАЯ - головного лікаря Пустомитівської Івана Михайловича центральної районної лікарні
ЛАНЮКА - композитора, професора кафедри Юрія Євгеновича Львівської національної музичної
академії імені М.В. Лисенка
ЛАЩИКА - доцента кафедри Львівського Івана Петровича інституту економіки і туризму
ЛОЗИНСЬКОГО - директора Львівської спеціальної Володимира Євстаховича загальноосвітньої школи-інтернату
I-II ступенів для дітей з тяжкими
порушеннями мовлення
ЛОПИШКА - керівника хорової капели Володимира Михайловича Миколаївського міського палацу
культури
МАРТИНЮКА - інструктора навчально-спортивної Василя Зіновійовича бази літніх видів спорту Міністерства
оборони України, м. Львів
МАРЧЕНКА - головного архітектора товариства Віктора Степановича "ГРАЖДА", м. Львів
МЕЛЬНИКА - редактора видавництва "Центр Ігоря Володимировича Європи", м. Львів
МИСАКА - голову правління Івана Тимофійовича сільськогосподарського виробничого
кооперативу імені Василя Стефаника,
Бродівський район
МИТРОФАНОВА - директора відокремленого підрозділу Анатолія Сергійовича "Шахта "Червоноградська" державного
підприємства "Львіввугілля",
м. Червоноград
МОТИКУ - скульптора, м. Львів Ярослава Миколайовича
НУДИКА - вокаліста вокальної формації Ярослава Володимировича "Піккардійська терція", м. Львів
ОВСІЙЧУКА - професора кафедри Львівської Володимира Антоновича національної академії мистецтв
ОНИСЬКІВА - директора Миколаївської гімназії Ігоря Теодоровича Миколаївської районної ради
ОСТАФІЙЧУКА - члена Національної спілки Івана Васильовича художників України, м. Львів
ОТКОВИЧА - директора Львівського державного Василя Петровича коледжу декоративного і ужиткового
мистецтва імені І. Труша
ПАВЛИКА - спортсмена-інструктора Українського Романа Степановича центру фізичної культури і спорту
інвалідів "Інваспорт", заслуженого
майстра спорту, дворазового чемпіона
паралімпійських ігор 2008 року в
Пекіні з легкої атлетики, дворазового
чемпіона світу серед спортсменів з
ураженням опорно-рухового апарату,
Пустомитівський район
ПАВЛЮКА - директора Інституту народознавства Степана Петровича Національної академії наук України,
м. Львів
ПАГУЛУ - Ванівського сільського голову, Галину Василівну Сокальський район
ПАГУТЯК - члена Національної спілки (МОСКАЛЕЦЬ) письменників України, м. Львів
Галину Василівну
ПАЛАМАРЧУКА - головного лікаря Дрогобицького Валерія Олександровича районного територіального медичного
об'єднання
ПАПІРНИК - директора товариства "Новий Ганну Степанівну перехід", голову Львівського обласного
осередку "Жіночий вибір"
ПАСЛАВСЬКОГО - провідного наукового співробітника Івана Васильовича Інституту українознавства імені
І. Крип'якевича Національної
академії наук України, м. Львів
ПАСТУШЕНКО - голову Львівського відділення Ольгу Борисівну "Союзу Українок"
ПАТИКА - члена Національної спілки Володимира Йосиповича художників України, м. Львів
ПЕТЕГИРИЧА - ученого секретаря Інституту Володимира Михайловича українознавства імені І. Крип'якевича
Національної академії наук України,
м. Львів
ПЕТЛЬОВИЧА - голову правління споживчого Степана Миколайовича товариства "Хлібодар" Мостиської
районної споживчої спілки
ПЕТРІВА - спортсмена-інструктора Олександра Святославовича Управління спорту Міністерства
оборони України
ПИЛИП'ЮКА - головного редактора Василя Васильовича фотомистецького журналу "Світло й
Тінь", м. Львів
ПОКОТЮКА - завідувача Сокальського музею Анатолія Стратоновича "Людина. Земля. Всесвіт" філії
Львівського музею історії релігії
ПОЛОВИНКУ - художнього керівника Центру Наталію Юхимівну "Слово і голос", м. Львів
ПОСПОЛИТУ - голову Золочівської районної Ірину Павлівну організації товариства політичних
в'язнів та репресованих
ПРИШЛЯКА - директора товариства "Бусол", Романа Романовича Буський район
РАДЗІЄВСЬКОГО - Дрогобицького міського голову Олексія Васильовича
РОМАНЮКА - народного депутата України Віктора (Віталія)
Степановича
РУДЕНКА - Героя України, заступника Сергія Євсейовича технічного директора державного
підприємства "Львіввугілля",
м. Сокаль
САВЧУКА - головного лікаря Дунаївської Корнелія Павловича дільничної лікарні, Перемишлянський
район
СЕНДЕГУ - голову Львівської обласної Олександра Степановича державної адміністрації у
2003-2004 роках
СІКОРСЬКОГО - директора Вузлівського Петра Івановича природничо-економічного ліцею,
Радехівський район
СКОРИКА - Героя України, завідувача Мирослава Михайловича кафедри Львівської національної
музичної академії імені М.В. Лисенка,
голову правління Львівської
організації Національної спілки
композиторів України
СНІГУР - заступника головного лікаря Ніну Осипівну комунальної 5-ї міської клінічної
поліклініки, м. Львів
СТАДНІКА - срібного призера Олімпійських Андрія Володимировича ігор у Пекіні 2008 року з вільної
боротьби, м. Львів
СТАХІВА - керівника естрадно-етнографічного Остапа Миколайовича оркестру, національного директора
Світового чемпіонату виконавських
мистецтв, м. Львів
СТЕБЛІЯ - завідувача відділу Інституту Феодосія Івановича українознавства імені І. Крип'якевича
Національної академії наук України,
м. Львів
СТЕФАНОВА - провідного майстра сцени Олега Дмитровича Львівського академічного театру
імені Леся Курбаса
СТРИГУНА - художнього керівника Федора Миколайовича Національного академічного
українського драматичного театру
імені Марії Заньковецької
ТАРАСЕНКО - керівника гуртка Будинку дитячої Віру Миколаївну та юнацької творчості, м. Самбір
ТУРЯНИНА - вокаліста вокальної формації Романа Федоровича "Піккардійська терція", м. Львів
ФЕДЬКА - директора Нижньовисоцької Миколу Михайловича загальноосвітньої школи I-II
ступенів, Турківський район
ФЕЙЛА - заступника генерального директора Ярослава Михайловича Львівської обласної державної
телерадіокомпанії
ФРАНКА - голову Всеукраїнського та Петра Михайловича Львівського обласного товариств
політичних в'язнів і репресованих
ХАМЧИН - прибиральника комунального Лідію Миколаївну підприємства "Комбінат міського
господарства", м. Дрогобич
ХОМАНСЬКОГО - Княжівського сільського голову, Володимира Марковича Золочівський район
ХОМИНА - Воле-Задеревацького сільського Руслана Івановича голову, Стрийський район
ХОМИНА - слюсаря-інструментальника Лева-Ігоря Степановича Львівського державного
спеціального конструкторського
бюро "Топаз"
ЧІКАЛО - старшого наукового співробітника Марію Іванівну Інституту українознавства імені
І. Крип'якевича Національної
академії наук України, м. Львів
ЧУДІЙОВИЧА - Червоноградського міського голову Ігоря Івановича
ШАВАЛУ - вокаліста вокальної формації Андрія Михайловича "Піккардійська терція", м. Львів
ШВАЙКУ - народного депутата України I Михайла Андрійовича скликання
ШЕРЕМЕТУ - директора комунального підприємства Тетяну Василівну "Радіоредакція "Слово", м. Борислав
ЮРКЕВИЧА - директора Львівської дитячо-юнацької
Геннадія Володимировича спортивної школи "Енергетик"
ЮРОВА - пенсіонера, художника, члена Миколу Борисовича Львівського міського аматорського
об'єднання образотворчого та
декоративно-прикладного мистецтва
"Джерело", м. Львів
ЮРЧИШИНА - спортивного директора Степана Федоровича футбольного клубу "Карпати", м. Львів
ЮХМАН - Млиниського сільського голову, Галину Романівну Жидачівський район
ЯКИМЦЯ - художнього керівника вокальної Володимира Ярославовича формації "Піккардійська терція",
м. Львів
ЯЦЕК - вчителя загальноосвітньої школи Галину Іванівну I-III ступенів села Батятичі
Кам'янка-Бузького району
по Миколаївській області
БАБАНСЬКУ - Сухобалківського сільського голову, Надію Володимирівну Доманівський район
БЕТЛІЯ - директора Сирівської Леоніда Степановича загальноосвітньої школи I-III
ступенів Врадіївської районної ради
БІЛОКОНЕНКО - голову правління Наталію Яківну сільськогосподарського акціонерного
товариства "Південний колос",
Новоодеський район
БОНДІНА - Героя України, пенсіонера, м. Миколаїв
Юрія Миколайовича
БУРБЕЛА - голову правління Анатолія Пантелійовича сільськогосподарського акціонерного
товариства "Колос", Очаківський район
ВОВЧЕНКО - лікаря-терапевта Шевченківської Ніну Степанівну дільничної лікарні, Жовтневий район
ГАРКУШУ - завідувача кафедри Миколаївського Олексія Миколайовича міжрегіонального інституту розвитку
людини вищого навчального закладу
"Відкритий міжнародний університет
розвитку людини "Україна"
ГЕРАСИМЕНКО - Семенівського сільського голову, Ірину Дем'янівну Арбузинський район
ГЕРЖОВА - Вознесенського міського голову Юрія Івановича
ГОШВУ - директора сільськогосподарського Степана Дмитровича підприємства "Свобода", Снігурівський
район
ГРИЦАЯ - пенсіонера, м. Миколаїв Івана Трохимовича
ДЕМЧЕНКО - депутата Миколаївської обласної Тетяну Василівну ради, голову Миколаївської обласної
ради V скликання у 2006-2010 роках
ДЕНИСЮК - директора музею історії села Ніну Іванівну Катеринівка, Веселинівський район
ДІДЕНКА - голову Миколаївської обласної Юрія Володимировича організації Народного руху України,
народного депутата України
IV скликання, м. Миколаїв
ДРОМАШКО - Первомайського міського голову Людмилу Григорівну
ДУБІНЕЦЬ - головного лікаря міської поліклініки
Тамару Іванівну N 2, м. Миколаїв
ДУБОВЦЯ - механізатора товариства "Імені Олександра Михайловича К.Л. Петровського", Березанський район
ДУДКА - Степківського сільського голову, Віктора Миколайовича Первомайський район
ДЯТЛОВА - заступника голови правління фонду Сергія Геннадійовича "Миколаївщина для людей", м. Миколаїв
ЗІБРОВА - депутата Миколаївської обласної ради
Петра Васильовича
КИСІЛЬ - завідуючу дошкільним навчальним Тетяну Назарівну закладом "Сонечко", Березанський район
КОСІНЧУКА - директора Маринівського професійного
Миколу Васильовича аграрного ліцею, Доманівський район
КРЕМКА - фотокореспондента газети Олександра Олександровича Миколаївської міської ради "Вечерний
Николаев" та державного інформаційного
агентства Укрінформ
КУГЛЯРА - директора сільськогосподарського Петра Михайловича підприємства імені Суворова,
Снігурівський район
ЛІВІКА - президента акціонерного товариства Петра Євтихійовича "Зелений Гай", Вознесенський район
ЛЮТІКОВА - голову Миколаївської міської Івана Федоровича організації ветеранів
МЕЛЬНИК - вчителя Котляревської Світлану Олександрівну загальноосвітньої школи I-III
ступенів, Жовтневий район
МОЛЧАНОВА - начальника відділу державного Олександра Хомича підприємства "Миколаївський морський
торговельний порт"
ПАНИЧА - Коблівського сільського голову, Володимира Михайловича Березанський район
ПАХОМОВУ - керівника народного хору "Любисток" Любов Василівну Новобузького районного будинку
культури
ПУГУ - Березнегуватського сільського голову
Валентину Василівну
ПУЧКОВА - головного редактора газети Володимира Юрійовича Миколаївської міської ради "Вечерний
Николаев"
СЕМЕНОВА - директора Куйбишівської Сергія Володимировича загальноосвітньої школи I-II
ступенів Веселинівської районної ради
СЕРБУ - голову фермерського господарства Юрія Вікторовича "Серба", Казанківський район
СІРОШТАНА - голову правління Олександра Васильовича сільськогосподарського товариства
"Україна", Доманівський район
СТАРЧЕНКА - директора сільськогосподарського Віктора Олексійовича підприємства "Злагода", Новобузький
район
СУКОВУ - пенсіонерку, ветерана праці, Любов Миколаївну м. Очаків
ТАЗАРАЧЕВУ - директора Державного комплексу Галину Михайлівну соціальної реабілітації
дітей-інвалідів, м. Миколаїв
ФАБРИКОВУ - головного редактора газети "Рідне Тетяну Миколаївну Прибужжя", м. Миколаїв
ФУКСА - пенсіонера, депутата Миколаївської Володимира Павловича обласної ради
ЧЕБАНА - директора приватного акціонерного Олександра Олександровича товариства "Оберіг", Арбузинський
район
ЧЕРНОХАТОВУ - головного економіста фермерського Наталію Михайлівну господарства "Чернохатове", Жовтневий
район
ЯНІШЕВСЬКОГО - пенсіонера, м. Миколаїв Миколу Омеляновича
по Одеській області
АСТАШКІНУ - Надрічненського сільського голову, Ольгу Дмитрівну Тарутинський район
БАБІЧ - генерального директора Одеського Надію Матвіївну національного академічного театру
опери та балету
БАРАНОВСЬКУ - солістку балету Одеського Олену Геннадіївну національного академічного театру
опери та балету, народну артистку
України
БАРСЬКОГО - актора комік-трупи "Маски", Бориса Володимировича народного артиста України, м. Одеса
БАХЧИВАНЖИ - ветерана органів внутрішніх справ Анатолія Костянтиновича України, генерал-майора міліції,
м. Одеса
БАЯЗІТОВА - заступника головного лікаря Миколу Рашитовича комунальної установи "Одеська
обласна клінічна лікарня"
БЕРІН - заступника директора Валентину Василівну Красноокнянського навчально-виховного
комплексу
БІЛОЧЕНКА - заступника директора компанії Олександра Павловича "Агродім", Котовський район
БОРИСОВА - завідувача відділення комунальної Олександра Валентиновича установи "Міська клінічна лікарня
N 10", м. Одеса
БОРТНІКОВУ - директора Одеського училища мистецтв і
Олену Володимирівну культури імені К.Ф. Данькевича
БОТУШАНСЬКУ - генерального директора Одеської Ольгу Федорівну національної наукової бібліотеки імені
М. Горького
БРАТІНОВА - директора сільськогосподарського Ігната Васильовича підприємства "Шампань України",
Арцизький район
БРИЧАНЧУКА - лісничого Андрієво-Іванівського Анатолія Пилиповича лісництва державного підприємства
"Березівський лісгосп", Миколаївський
район
БУЗЬКА - заступника генерального директора Юрія Івановича товариства "Південноукраїнський
інститут біографії", м. Одеса
БУРАТИНСЬКОГО - голову Федерації профспілок В'ячеслава Васильовича Одеської області
БУРЛАКУ - головного лікаря Любашівського району
Григорія Яковича
ВЕГЕРЧУКА - директора Одеського Сергія Максимовича навчально-виховного комплексу
"Гімназія N 2 - спеціалізована
школа I ступеня з поглибленим
вивченням англійської мови"
ВИДОБОРУ - Героя України, голову правління Володимира Деонисовича товариства "Агрокомпанія "Свобода",
Ізмаїльський район
ВЛАДИМИРСЬКУ - головного редактора всеукраїнського Галину Георгіївну ілюстрованого журналу "Фаворит удачи",
м. Одеса
ВЛАСОВА - директора Національного наукового В'ячеслава Всеволодовича центру "Інститут виноградарства і
виноробства імені В.Є. Таїрова"
Академії аграрних наук України,
м. Одеса
ВОВЧЕНКО - директора підприємства "Агрофірма Ольгу Василівну "Промінь", Біляївський район
ВОЛКОВА - директора комунальної установи "Центр
Віктора Яковича професійної реабілітації інвалідів
"Стратегія життя", м. Одеса
ВОЛОЛОВЦЕВА - директора Розівської загальноосвітньої
Івана Петровича школи I-III ступенів Саратського
району
ВОЛОНТІР - лікаря швидкої та невідкладної Килину Михайлівну медичної допомоги Болградської
центральної районної лікарні
ВОРОНЮК - директора навчально-виховного Людмилу Євгенівну комплексу "Загальноосвітня школа
I-III ступенів - дошкільний навчальний
заклад", Кодимський район
ГАВДЗИНСЬКОГО - народного художника України, Альбіна Станіславовича м. Іллічівськ
ГАЛЧАНСЬКОГО - головного редактора газети "Аргументы
Петра Анатолійовича и факты по Южному региону Украины",
м. Одеса
ГЛАЗИРИНА - професора Одеської державної академії
Володимира Львовича будівництва та архітектури, народного
архітектора України
ГЛЕМБОВСЬКОГО - директора Одеського обласного фонду Миколу Миколайовича підтримки індивідуального житлового
будівництва на селі
ГОЛОВАТЮК- - головного лікаря комунальної ЮЗЕФПОЛЬСЬКУ установи "Пологовий будинок N 1",
Ірину Ліонеліївну м. Одеса
ГОМЕНЮК - Овідіопольського селищного голову Валентину Михайлівну
ГОНЧАРУК - директора навчально-виховного Надію Володимирівну комплексу "Загальноосвітня школа
I-III ступенів - гімназія N 1",
м. Ананьїв
ГОРБАТКА - директора акціонерного товариства Валерія Степановича "Одеський припортовий завод", м. Южне
ГОРБЕНКА - голову правління Одеської обласної Анатолія Олександровича організації Національної спілки
художників України
ГОРЕЛОВА - заступника голови ради Одеської Лева Миколайовича обласної організації ветеранів
України, учасника Великої Вітчизняної
війни, м. Одеса
ГРИГОР'ЄВУ - відповідального секретаря Одеського Світлану Василівну міжобласного відділення Спілки
театральних діячів України, м. Одеса
ГРИШКО - Героя України, директора товариства Зінаїду Михайлівну "Агрофірма "Маяк", Березівський район
ГРУБНІКА - завідувача кафедри Одеського Володимира Володимировича національного медичного університету
ГУРКОВА - директора Одеської дирекції Володимира Геннадійовича Українського державного підприємства
поштового зв'язку "Укрпошта"
ГУРСЬКОГО - голову ради організації ветеранів Олексія Георгійовича Одеської області
ДЕЛІЄВА - художнього керівника комік-трупи Георгія Вікторовича "Маски", народного артиста України,
м. Одеса
ДЕМБСЬКУ - солістку-вокалістку Одеського Євгенію Михайлівну академічного театру музичної комедії
імені М. Водяного, народну артистку
України
ДИГУЛЯР - голову Асоціації жіночих організацій
Світлану Олександрівну Одеської області
ДЯДЬКО - лікаря-педіатра Красноокнянської Ганну Порфиріївну центральної районної лікарні
ЖЕЛІХОВСЬКОГО - пекаря товариства "Агрофірма "Хлібна
Володимира Миколайовича Нива", Балтський район
ЖУЧЕНКА - члена ради організації ветеранів Григорія Прокоповича Одеської області
ЗЕЛІНСЬКОГО - голову Одеського відділення Олександра Олексійовича Всеукраїнського лікарського товариства
ЗУБКО - вчителя Южненської загальноосвітньої
Віру Василівну школи I-III ступенів N 1
ЗУБРИЦЬКУ - директора Нерубайського Світлану Петрівну навчально-виховного комплексу
Біляївського району
ІВАНОВА - Котовського міського голову Анатолія Павловича
ІЗДЕБСЬКУ - головного лікаря Новоселівської Ольгу Георгіївну сільської дільничної лікарні
Котовського району
ІНЖЕСТОЙКОВА - директора Андрієво-Іванівської Віктора Івановича загальноосвітньої школи-інтернату
I-II ступенів для дітей-сиріт і дітей,
позбавлених батьківського піклування,
Миколаївський район
ІСАЄВУ - вчителя Липецької загальноосвітньої Людмилу Миколаївну школи I-III ступенів Котовського
району
КАЛІКУ - директора сільськогосподарського Семена Еммануїловича підприємства "Векка",
Комінтернівський район
КІРЄЄВА - голову Професійної спілки робітників
Михайла Івановича морського транспорту України
КОЗИРЕВА - президента федерації футболу Михайла Івановича міста Одеси
КОЗОРІЗА - головного механіка товариства Анатолія Володимировича "Івашківське", Кодимський район
КОПАЙГОРУ - директора Одеського академічного Олександра Євгеновича російського драматичного театру
КРАВЦЯ - депутата Одеської обласної ради, Олександра Семеновича академіка Академії економічних наук
України, м. Одеса
КРЕСЮНА - завідувача кафедри Одеського Валентина Йосиповича національного медичного університету,
м. Одеса
ЛАЗАРЕВУ - директора Централізованої бібліотечної
Галину Яківну системи для дітей міста Одеси
ЛАПУШАНСЬКОГО - столяра товариства "Агрофірма Аліка Михайловича "Кодима", Кодимський район
ЛІПТУГУ - директора Одеського літературного Тетяну Іванівну музею
ЛІТВАКА - Героя України, голову правління Бориса Давидовича Одеського обласного благодійного фонду
реабілітації дітей-інвалідів
"Майбутнє", м. Одеса
ЛУПІЯ - режисера-постановника Одеської Ярослава Васильовича кіностудії, народного артиста України
ЛУЦЕНКА - голову громадської організації Олександра Геннадійовича "Одеський комітет ветеранів війни в
Афганістані", м. Одеса
МАКСИМЕНКА - головного метролога акціонерного Владислава Миколайовича товариства "Одеський припортовий
завод", м. Южне
МАЛАХОВА - ректора Одеського національного Валерія Павловича політехнічного університету в
1987-2010 роках, м. Одеса
МАЛУ - актрису, члена Національної спілки Діану Леонідівну театральних діячів України
МІТІШОВА - ветерана педагогічної праці, Семена Івановича Болградський район
МОРОЗОВУ - директора навчально-виховного Сільвію Олександрівну комплексу "Дошкільний навчальний
заклад - загальноосвітня школа
I ступеня", м. Білгород-Дністровський
МУРАТОВУ - кінодраматурга Одеського відділення Кіру Георгіївну Національної спілки кінематографістів
України, народну артистку України
МУШНІКОВА - учасника Великої Вітчизняної війни Володимира Олександровича
НІКОЛАЄНКО - матір, що народила і виховує Олену Євгенівну 7-х дітей, голову Комітету у справах
освіти, сім'ї та молоді громадської
ради при Одеській обласній державній
адміністрації, м. Одеса
НОГАЛЬ - вчителя Іванівської загальноосвітньої
Ольгу Іванівну школи у 1963-1988 роках, Іванівський
район
ОБУХОВА - начальника відділу державного Сергія Андрійовича підприємства "Морський торговельний
порт "Южний", м. Южне
ПАСЄЧНІКОВУ - директора Інституту очних хвороб і Наталію Володимирівну тканинної терапії імені В.П. Філатова
Академії медичних наук України,
м. Одеса
ПАХАЛЬЧУКА - Героя Радянського Союзу, учасника Федора Єфремовича Фінської та Великої Вітчизняної війн,
контр-адмірала у відставці, члена
президії Ради ветеранів міста Одеси
ПЕЧЕРСЬКОГО - Теплодарського міського голову Леоніда Мойсейовича
ПИРОГІВСЬКУ - завідувача свинотоварної ферми Світлану Михайлівну товариства "Саражинка", Балтський
район



вгору