Документ 697/2001, поточна редакція — Прийняття від 21.08.2001

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України
працівників підприємств, організацій та установ

За значний особистий внесок у соціально-економічний та
культурний розвиток України, вагомі трудові досягнення та з нагоди
10-ї річниці незалежності України п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня
ДРАЧА - поета, Голову Державного комітету Івана Федоровича інформаційної політики, телебачення
та радіомовлення України
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
ГРИНЕВЕЦЬКОГО - голову Одеської обласної державної Сергія Рафаїловича адміністрації
ДЖЕМІЛЄВА - народного депутата України Мустафу
МАРИНИЧА - радника дирекції Інституту географії
Олександра Мефодійовича НАН України, члена-кореспондента
НАН України, м. Київ
РЕЗНІКОВИЧА - генерального директора-художнього Михайла Ієрухимовича керівника Національного академічного
театру російської драми імені
Лесі Українки, м. Київ
СІКОРСЬКОГО - генерального директора Національного
Михайла Івановича історико-етнографічного заповідника
"Переяслав", Київська область
ЮХНОВСЬКОГО - народного депутата України Ігоря Рафаїловича
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
ЄМЦЯ - народного депутата України Олександра Івановича (посмертно)
СТУПКУ - народного артиста України Богдана Сильвестровича
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
БУДАГ'ЯНЦА - генерального директора Лутугинського
Миколу Абрамовича державного об'єднання по виробництву
валків, Луганська область
ДИКУНА - митрополита Полтавського і Митрофана Никоновича Кременчуцького Феодосія, керуючого
Полтавською єпархією Української
православної церкви
ПАВЛОВА - головного лікаря Дніпропетровської Володимира Олексійовича обласної клінічної лікарні імені
І.І. Мечникова
ПРОНЮКА - голову Всеукраїнського товариства Євгена Васильовича політичних в'язнів і репресованих,
м. Київ
РАЙКОВИЧА - голову правління акціонерного Андрія Павловича товариства "Птахокомбінат",
м. Кіровоград
САВЧУКА - голову правління - генерального Олександра Володимировича директора акціонерного товариства
"Азов", м. Маріуполь, Донецька область
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
АГАФОНОВА - директора Дніпропетровських східних Дмитра Тимофійовича електричних мереж акціонерного
товариства "Енергопостачальна компанія
"Дніпрообленерго"
БАБАЛИКА - комбайнера товариства імені Чапаєва Володимира Никоновича Саратського району, Одеська область
БАБИЧА - механізатора товариства "Агрофірма Володимира Андрійовича "Зелений Гай" Гуляйпільського району,
Запорізька область
БІЛОКОЗА - старшого апаратника Сєверодонецького
Миколу Семеновича державного виробничого підприємства
"Об'єднання "Азот", Луганська область
БРОВЧЕНКА - поета, м. Київ Володимира Яковича
БУЗОВСЬКУ - пекаря акціонерного товариства Броніславу Василівну "Комсомольський хлібозавод",
Полтавська область
ВАТУЛЮ - слюсаря-інструментальника державного
Івана Васильовича підприємства "Харківський
науково-дослідний інститут технології
машинобудування"
ВЕРБИЦЬКОГО - голову Херсонської обласної державної
Олександра Євгеновича адміністрації
ВІЛЬЧИНСЬКОГО - директора агрофірми "Дружба" Володимира Тадейовича Хмільницького району,
Вінницька область
ГАДЗАЛА - голову Львівської обласної ради Ярослава Михайловича
ГАРКУШУ - голову Миколаївської обласної Олексія Миколайовича державної адміністрації
ГАРНИКА - першого заступника Генерального Миколу Васильовича прокурора України
ГРИГОРОВИЧ - народного депутата України Лілію Степанівну
ГУЗАРЯ - кардинала, главу Української греко- Любомира католицької церкви, громадянина США
ДВОРСЬКОГО - соліста Чернівецької обласної Павла Ананійовича філармонії
ДІБРОВУ - народного депутата України Валерія Григоровича
ДОЦЕНКА - водія-випробувача акціонерного Віктора Івановича товариства "Херсонські комбайни"
ЄФРЕМОВА - голову Луганської обласної державної
Олександра Сергійовича адміністрації
ЗІНЧЕНКА - народного депутата України Олександра Олексійовича
ІВАНОВА - президента державної компанії Юрія Васильовича "Луганськлегінвест"
КАЛМИКОВА - бурильника Охтирського управління Олександра Володимировича бурових робіт, Сумська область
КАРПЮКА - голову Ковельської районної державної
Віталія Володимировича адміністрації, Волинська область
КОЗЛОВСЬКОГО - голову правління акціонерного Анатолія Михайловича товариства "Родючість",
м. Миколаїв
КОРОТЕНКО - оператора машинного доїння Ольгу Миколаївну держплемзаводу "Плосківський"
Броварського району, Київська область
КРУПКА - заступника Державного секретаря Петра Миколайовича Кабінету Міністрів України
КУДРЯКОВА - митрополита Тернопільського і Валерія Андрійовича Подільського Мефодія, предстоятеля
Української автокефальної православної
церкви
КУЗОВКІНА - директора дочірнього підприємства Володимира Борисовича "Львівський державний ювелірний завод"
МАРУСИНА - машиніста трубоукладача Василя Дмитровича Богородчанського лінійного виробничого
управління магістральних газопроводів,
Івано-Франківська область
МАРЦЕНЮКА - завідувача відділення Чернігівської Миколу Гнатовича обласної лікарні
МАТВІЄНКОВА - народного депутата України Сергія Анатолійовича
МИХАЙЛОВА - голову спостережної ради акціонерного
Івана Миколайовича товариства "Ізоляція" , м. Донецьк
МІСАКОВА - начальника будівельного управління Віталія Васильовича Державного управління справами
МОМОТА - генерального директора колективної Дмитра Васильовича виробничо-торговельної фірми
"Крокуль", м. Полтава
МОЦНОГО - голову Кіровоградської обласної Василя Кузьмовича державної адміністрації
НЕВМЕРЖИЦЬКОГО - капітана рибодобувного судна Івана Івановича Генічеського риболовецького колгоспу
"Ревхвиля", Херсонська область
НЕПИЙВОДУ - комбайнера товариства "Мир" Михайла Дем'яновича Хотинського району,
Чернівецька область
НІКОЛЕНКА - директора сільськогосподарського Анатолія Миколайовича підприємства "Агрофірма "Росія"
Бердянського району,
Запорізька область
ПАВЛЮКА - тракториста-машиніста Анатолія Миколайовича учбово-дослідного господарства
"Самарський", Дніпропетровська область
ПРОХОРЧУКА - керівника Управління з питань звернень
Григорія Івановича громадян Адміністрації Президента
України
РИЖЕНКОВА - голову правління - генерального Олександра Миколайовича директора акціонерного товариства
"Донецький металургійний завод"
РОЖЕНА - першого заступника Секретаря Ради Леоніда Миколайовича національної безпеки і оборони України
РУДЧЕНКА - першого заступника голови Житомирської
Миколу Миколайовича обласної державної адміністрації
СКОЛЬЦЯ - Самбірського міжрайонного прокурора,
Владислава Григоровича Львівська область
СУСЛОВА - народного депутата України Віктора Івановича
ТАБАЧЕКА - протоієрея, керуючого справами Бориса патріархії Української православної
церкви Київського патріархату,
настоятеля Володимирського
кафедрального собору
ФЕДАКУ - голову Закарпатського крайового Павла Михайловича культурно-освітнього товариства
"Просвіта"
ФЕСУНА - головного лікаря Черкаської обласної
Анатолія Івановича лікарні
ХАРЧЕНКА - слідчого прокуратури Донецької області
Олександра Володимировича
ЧЕПУРКА - опресувальника акціонерного товариства
Георгія Івановича "Одеський кабельний завод"
ЧЕРНЯКА - народного депутата України Володимира Кириловича
ШАЙДЕРОВА - Феодосійського міського голову, Володимира Олександровича Автономна Республіка Крим
ЩИРЕНКА - першого віце-президента Василя Васильовича Тернопільського акціонерного
товариства "Ватра"
ЯВОРСЬКОГО - кардинала, митрополита Львівського Мар'яна Римсько-католицької церкви,
громадянина Республіки Польща
Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня
НАЙДЬОНОВУ - директора дослідного господарства Віру Опанасівну "Асканійське", Херсонська область
ПІНТУСЕВИЧ-БЛОК - чемпіонку світу з легкої атлетики Жанну Юріївну

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
БУДИКІНУ - робітницю Волноваського дорожнього Любов Миколаївну експлуатаційного державного
підприємства, Донецька область
ВОЛОШЕНЮК - директора Печеніжинської Катерину Степанівну загальноосвітньої допоміжної
школи-інтернату,
Івано-Франківська область
ГЕРАСИМЕНКО - заступника начальника відділу Світлану Олександрівну Вінницької обласної державної
адміністрації
ГОНАК - технолога-винороба агропромислово- Марію Василівну торговельного підприємства "Бобовище",
Закарпатська область
ДАВИДЕНКО - відповідального секретаря Таїсію Павлівну Севастопольської міської
організації ветеранів України
ДОВГАНЬ - солістку-вокалістку Одеської обласної
Людмилу Михайлівну філармонії
КАЛЬНИК - почесного голову Полтавського Віру Пантелеймонівну обласного фонду підтримки дітей-сиріт
КОСТРОМІНУ - провідного наукового співробітника Ніну Анатоліївну Інституту загальної та неорганічної
хімії імені В.І. Вернадського
НАН України, м. Київ
ПУХТЕЦЬКУ - телятницю сільськогосподарського Ганну Василівну товариства імені Чкалова
Городоцького району,
Хмельницька область
ХАРЧЕНКО - голову селянського (фермерського) Любов Михайлівну господарства "Покровське"
Кіровоградського району,
Кіровоградська область
ЯРЕМІЙЧУК - провідного конструктора державного Тамару Петрівну підприємства "Авіаційний
науково-технічний комплекс
імені О.К. Антонова", м. Київ
Присвоїти почесні звання:
"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
КОВАЛЮ - солістові опери Національного Миколі Олексійовичу академічного театру опери та балету
України імені Т.Г. Шевченка, м. Київ
КРАВЦОВУ - артистові Кіровоградського державного
Івану Васильовичу обласного музично-драматичного театру
імені М. Кропивницького
ХАРАБЕТ - артистці Донецького обласного Світлані Іванівні російського драматичного театру
(м. Маріуполь)
"НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
ЛОПАТІ - художникові-графікові, м. Київ Василю Івановичу
РЯСНЯНСЬКОМУ - художникові, м. Миколаїв Михайлу Олексійовичу
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ"
СЕРДЮКУ - начальникові відділу містобудування,
Володимиру Петровичу архітектури та житлово-комунального
господарства Новоград-Волинської
районної державної адміністрації,
Житомирська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
ГУРЖІЮ - газозварникові акціонерного Миколі Івановичу товариства "Укрреставрація", м. Київ
МАЙКОВИЧУ - голові правління - генеральному Степану Григоровичу директорові акціонерного
товариства-фірми "Нафтогазбуд",
Львівська область
ПРОНИКУ - начальникові Адміністрації Юрію Дмитровичу автомобільних доріг у
Тернопільській області
СІРЯКУ - начальникові Миргородської Олександру Григоровичу пересувної механізованої колони N 65,
Полтавська область
ЩЕРБАКОВУ - мулярові-штукатурові державного Роману Івановичу акціонерного товариства "Магістральні
нафтопроводи "Дружба", Одеська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
МОШІ - апаратниці заводу "Діоксид", Валентині Андріївні Сумська область
НІКІТЮКУ - голові правління-директорові Віктору Савичу акціонерного товариства
"Агротепломаш", Житомирська область
ПЧІЛЯНОМУ - слюсареві-ремонтникові акціонерного Анатолію Володимировичу товариства "Сумихімпром"
СУХАНОВІЙ - токареві акціонерного товариства Валентині Федорівні "Конвеєрмаш", м. Миколаїв
ТКАЧЕНКО - ткачисі акціонерного товариства Галині Олексіївні "Чексіл-постач", м. Чернігів
ТРІКОЛІЧУ - першому заступникові голови Володимиру Петровичу правління Національної акціонерної
компанії "Нафтогаз України"
УКУСТОВУ - апаратникові акціонерного товариства
Олександру Федоровичу "ДніпроАзот", Дніпропетровська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"
БОДНІ - головному конструкторові державного Анатолію Івановичу підприємства "Харківський
машинобудівний завод "ФЕД"
ВАРНАВСЬКОМУ - слюсареві холдингової компанії Віктору Михайловичу "Луганськтепловоз"
СТРІЛЬЧУКУ - слюсареві-випробувачу акціонерного Борису Федоровичу товариства "Тернопільський
комбайновий завод"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"
БУДНІКУ - підручному ливарника акціонерного Володимиру Антоновичу товариства "Дніпровський металургійний
комбінат імені Дзержинського",
Дніпропетровська область
ЄГЕЛЬСКОМУ - газівникові акціонерного товариства Сергію Івановичу "Єнакіївський металургійний завод",
Донецька область
ОСТРОГЛЯДОВУ - сталеварові акціонерного товариства Олександру Миколайовичу "Алчевський металургійний комбінат",
Луганська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
ДМИТРУКУ - голові Волинської обласної ради Василю Павловичу
КОЗЛОВСЬКІЙ - операторові машинного доїння Наталії Йосипівні сільськогосподарського товариства
"Агрофірма "Козацька долина"
Дунаєвецького району,
Хмельницька область
МАРЧЕНКУ - народному депутатові України Олексію Андрійовичу
ЯНАКІ - директорові сільськогосподарського Леонтію Павловичу підприємства "Україна" Білогірського
району, Автономна Республіка Крим
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"
ДАНЬКЕВИЧУ - заступникові голови Київської міської
Івану Петровичу державної адміністрації
КУХАРСЬКОМУ - голові правління акціонерного Івану Павловичу товариства "Сімбудтранссервіс",
Автономна Республіка Крим
СТРИЖАКУ - машиністові тепловоза локомотивного Сергію Володимировичу депо Полтава
ФЕОФАНОВУ - машиністові електропоїзда державного
Миколі Сергійовичу підприємства "Харківський
метрополітен"
ХАЄЦЬКОМУ - начальникові державного підприємства
Василю Васильовичу "Вінницьке обласне автотранспортне
управління"
ЧАЙЦІ - Рівненському міському голові Віктору Анатолійовичу
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"
ДОВГОТЕЛЕСУ - директорові Трипільської ТЕС, Григорію Арсентійовичу Київська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"
ОТКОВИЧУ - директорові Львівського філіалу Мирославу Петровичу Національного науково-дослідного
реставраційного центру України
ФОРОСТЕЦЬКОМУ - художникові, м. Запоріжжя Володимиру Васильовичу
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
ГУБАНОВУ - солістові, концертмейстерові Віктору Анатолійовичу Житомирської обласної філармонії
ШАКАЛУ - артистові Луганського обласного Володимиру Петровичу українського музично-драматичного
театру
ЩУЦЬКОМУ - концертмейстерові симфонічного Броніславу Стефановичу оркестру Національного академічного
театру опери та балету України
імені Т.Г. Шевченка, м. Київ
ЮХНОВУ - солістові-вокалістові Донецької Анатолію Миколайовичу обласної філармонії
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
СУХОВІРСЬКОМУ - ректорові Чернігівського державного Борису Івановичу інституту економіки і управління
ТАРАСЮК - директорові Волинського обласного Марії Іванівні ліцею-інтернату
ЧЕРВЕНУ - завідувачу кафедри Миколаївської Івану Івановичу державної аграрної академії
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"
КОВАЛЬЧУК - директорові Новгород-Сіверської Тетяні Миколаївні загальноосвітньої школи I-II ступенів,
Чернігівська область
МОВЕНКО - викладачеві, першому заступникові Елеонорі Григорівні директора Академічного ліцею при
Херсонському державному педагогічному
університеті
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
ГАЩЕНКУ - першому заступникові Керівника Апарату
Михайлу Климовичу Верховної Ради України - першому
помічникові Голови Верховної Ради
України
ПЕТРОВУ - заступникові Державного секретаря Костянтину Олександровичу Кабінету Міністрів України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
МАКАРУ - завідувачу кафедри Чернівецького Юрію Івановичу національного університету імені
Юрія Федьковича
"ЗАСЛУЖЕНИЙ РАЦІОНАЛІЗАТОР УКРАЇНИ"
КУЧЕРЕНКУ - заступникові начальника Григорію Федоровичу спеціалізованого конструкторського
бюро акціонерного товариства
"Білоцерківсільмаш", Київська область
ТУРЧЕНЮКУ - слюсареві-ремонтникові акціонерного Леоніду Васильовичу товариства "Запорізький металургійний
комбінат "Запоріжсталь"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
ГЕНЕРАЛЬЧУКУ - лікареві, завідувачу відділення Федору Олександровичу Рівненського обласного клінічного
лікувально-діагностичного центру
ГОЛОБИНУ - дільничному терапевтові Стрийської Петру Олексійовичу центральної районної лікарні,
Львівська область
КОЛІСНИКУ - головному спеціалістові Секретаріату
Анатолію Івановичу Кабінету Міністрів України
ЛЯШЕНКУ - головному лікареві Черкаської міської
Анатолію Івановичу лікарні N 3
ПАДАЛКО - головному лікареві Дніпропетровського
Людмилі Іванівні міського пологового будинку N 2
ПОТЯГАЙЛО - завідувачу відділення Волинської Маргариті Генріхівні обласної дитячої лікарні
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"
БАРАНУ - лісничому Урманського лісництва, Василю Павловичу Тернопільська область
ПЕТРЮКУ - обрубникові сучків виробничого Василю Петровичу кооперативу "Карпатський лісгосп",
Чернівецька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
ІВАНЦІВ - медичній сестрі Львівської обласної Марії Іванівні дитячої спеціалізованої клінічної
лікарні
КАРЛЮЗІ - старшій медичній сестрі центральної Євдокії Федорівні міської лікарні, м. Армянськ,
Автономна Республіка Крим
ПАНТЕЛІШИНІЙ - завідувачу Канівської центральної Любові Миколаївні районної аптеки, Черкаська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ"
ЧАЙКОВСЬКОМУ - громадському інспекторові управління
Миколі Петровичу екології та природних ресурсів у
Тернопільській області
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"
МУЗИЦІ - соціальному працівникові Зої Анатоліївні територіального центру обслуговування
одиноких непрацездатних громадян та
інвалідів, м. Жмеринка,
Вінницька область
ШОВКОПЛЯС - головному лікареві Сумського обласного
Олені Миколаївні центру медико-соціальної та трудової
реабілітації
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
ДОВГОМУ - начальникові управління Державного Віктору Олександровичу управління справами
КРАВЧУКУ - директорові Рівненської дирекції Володимиру Михайловичу акціонерного товариства "Укртелеком"
ТУРЧАК - листоноші відділення зв'язку Соколів
Галині Іванівні Бучацького вузла зв'язку,
Тернопільська область
ШТИМАК - начальникові відділення зв'язку села
Ірині Михайлівні Порошкове, Закарпатська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
ПОРТНОМУ - художникові, м. Житомир Борису Яковичу
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"
ЧМИРУКУ - директорові міжвідомчої Дмитру Архиповичу спеціалізованої дитячо-юнацької школи
олімпійського резерву "Промінь",
м. Біла Церква, Київська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
КОРНЕЛЮКУ - солістові народної чоловічої хорової
Йосифу Антоновичу капели "Орфей" Національного
університету "Львівська політехніка"
ЛИТВИНУ - керівникові Служби Глави Миколі Олексійовичу Адміністрації Президента України
МУЛЯРУ - заступникові голови Млинівської Миколі Івановичу селищної ради, Рівненська область
НАУМЕНКО - директорові Орлівського сільського Олені Григорівні будинку народних традицій,
Донецька область
ТКАЧУК - директорові Коломийського музею Ярославі Юріївні народного мистецтва Гуцульщини та
Покуття імені Й. Кобринського,
Івано-Франківська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"
КУЗЮРІ - живописцю, смт Козелець, Миколі Кириловичу Чернігівська область
ЛАШКУ - головному художникові Володимиру Іллічу Кам'янець-Подільського історичного
музею-заповідника,
Хмельницька область
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
АВРАМЕНКА - директора професійно-технічного Петра Івановича училища N 40, Сумська область
АМЕЛЬЧЕНКА - електродника акціонерного товариства
Геннадія Андрійовича "Луганські акумулятори"
БАЛАБУ - генерального директора - голову Володимира Петровича правління акціонерного товариства
"Ватутінський комбінат вогнетривів",
Черкаська область
БГАН - майстра машинного доїння Ганну Федорівну сільськогосподарського підприємства
"Лазірки" Оржицького району,
Полтавська область
БІРЮКОВА - голову Гуляйпільської районної Ігоря Олексійовича державної адміністрації,
Запорізька область
БУЦЕНКА - бригадира слюсарів акціонерного Олексія Фомича товариства "Стаханівський
вагонобудівний завод",
Луганська область
ГОЛУДУ - вальника лісу Іванівського лісництва,
Петра Трохимовича Вінницька область
ГОРБАТЮКА - голову правління товариства виробничо-
Мирослава Ярославовича комерційної фірми "Декор",
Тернопільська область
КАХНА - ветерана Великої Вітчизняної війни, Анатолія Романовича Івано-Франківська область
КІСТЕЧКА - голову правління акціонерного Івана Миколайовича товариства "Світанок",
Львівська область
КОВАЛЕНКО - монтажницю Харківського державного Зінаїду Митрофанівну приладобудівного заводу
імені Т.Г. Шевченка
КОСТЕЦЬКУ - оператора машинного доїння сільсько-
Антоніну Михайлівну господарського виробничого кооперативу
"Авангард" Жовтневого району,
Миколаївська область
КОСТЮКА - механізатора підприємства "Агрофірма
Івана Павловича "Славутич" Нікопольського району,
Дніпропетровська область
КРАМАРЕНКА - бригадира складальників акціонерного
Віктора Миколайовича товариства "Каховський завод
електрозварювального устаткування",
Херсонська область
ЛАЙТЕРМАНА - голову правління акціонерного Ігоря Абрамовича товариства "Ленінське підприємство
теплових мереж", Запорізька область
МІКЕНЬКІНА - лікаря Горлівської міської Петра Олексійовича лікарні N 2, Донецька область
МОРДАНЬ - голову Дніпропетровської обласної Ольгу Євгеніївну організації харчової промисловості
профспілки працівників
агропромислового комплексу
ОЛІЙНИК - учительку Лемешівської Ларису Федорівну загальноосвітньої школи
I-III ступенів, Київська область
ПОКРОВУ - головного лікаря Кіровоградського Володимира Даниловича обласного кардіологічного диспансера
ПОЛУХІНА - бригадира докерів-механізаторів Михайла Сергійовича Феодосійського морського торговельного
порту, Автономна Республіка Крим
ПОЛЯНСЬКОГО - завідувача відділу Апарату Ради Віктора В'ячеславовича національної безпеки і оборони України
РЕЗНІКА - тракториста-машиніста дослідного Юрія Олексійовича господарства "Комсомолець"
Лозівського району, Харківська область
РОМАНЦЯ - члена правління Чернівецького Олексія Стратоновича обласного об'єднання товариства
"Просвіта"
ТАЛАБІШКУ - машиніста тягача Закарпатського Івана Івановича лінійного виробничого управління
магістральних газопроводів
ТЕРИХ - старшого консультанта Управління Майю Олександрівну забезпечення міжпарламентських
зв'язків Апарату Верховної Ради
України
ТОСТАНОВСЬКОГО - голову Ізяславської районної ради, Антона Івановича Хмельницька область
ШКІЛЬНЮКА - першого заступника начальника Анатолія Олександровича управління Вінницької обласної
державної адміністрації
ЮРКА - докера-механізатора Одеського Віктора Степановича морського торговельного порту.

Президент України Л.КУЧМА
м. Київ, 21 серпня 2001 року
N 697/2001



вгору