Документ 656-2006-р, чинний, поточна редакція — Прийняття від 27.12.2006

                                                          
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
від 27 грудня 2006 р. N 656-р
Київ
Про призначення стипендії Кабінету Міністрів
України видатним спортсменам, тренерам
та діячам фізичної культури і спорту

Призначити стипендію Кабінету Міністрів України видатним
спортсменам, тренерам та діячам фізичної культури і спорту строком
на один рік згідно з додатком.

Прем'єр-міністр України В.ЯНУКОВИЧ
Інд. 28

Додаток
до розпорядження Кабінету Міністрів України
від 27 грудня 2006 р. N 656-р
СПИСОК
видатних спортсменів, тренерів та діячів
фізичної культури і спорту, яким призначена
стипендія Кабінету Міністрів України

АЛЕКСЄЄНКОВА - тренер-масажист збірної команди з Ірина Леонідівна фігурного катання на ковзанах, м. Київ
АЛЛЯНОВ - фахівець у галузі фізичної культури і Анатолій Федорович спорту, проектування, будівництва та
експлуатації спортивних споруд, м. Київ
АМІРХАНОВА - головний тренер збірної команди з Марина Олегівна фігурного катання на ковзанах, м. Київ
АМШЕННІКОВА - майстер спорту міжнародного класу з Ірина Віталіївна плавання, срібна призерка чемпіонату
Європи 2006 року з плавання,
м. Запоріжжя
БАЗЕЛЮК - заслужений тренер України з вільної Ярослав Дмитрович боротьби, тренер бронзового призера
чемпіонату Європи 2006 року Євгена
Хавілова, м. Київ
БАХТУРІН - майстер спорту СРСР, заслужений тренер
Геннадій Тимофійович України з біатлону, державний тренер
штатної збірної команди з біатлону,
м. Київ
БІРЮК - заслужений майстер спорту СРСР з Олена Василівна художньої гімнастики, суддя міжнародної
категорії, багаторазова чемпіонка
України та СРСР з художньої гімнастики,
м. Київ
БЛИЗНЕЦОВ - заслужений майстер спорту СРСР, Геннадій Олексійович багаторазовий чемпіон України та СРСР з
легкої атлетики, м. Харків
БЛОНСЬКА - майстер спорту міжнародного класу, Людмила Леонідівна багаторазова чемпіонка України з легкої
атлетики, чемпіонка Всесвітньої
Універсіади 2005 року, м. Бровари
Київської області
БОДРОВА - заслужений тренер України, багаторазова
Надія Дмитрівна чемпіонка СРСР, тренер з легкої атлетики
Харківського училища фізичної культури
БОЙЦОВ - майстер спорту міжнародного класу, Максим В'ячеславович багаторазовий чемпіон України з
тхеквандо Всесвітньої федерації
тхеквандо, бронзовий призер чемпіонату
Європи 2005 року з тхеквандо,
м. Запоріжжя
БРЕУС - майстер спорту міжнародного класу з Сергій Петрович плавання, багаторазовий чемпіон України
з плавання, срібний призер чемпіонату
Європи 2006 року з плавання, м. Бровари
Київської області
БУРМАК - багаторазовий чемпіон і призер України
Юрій Сергійович та СРСР з веслування на каное, почесний
майстер спорту СРСР, м. Київ
ВАСИЛЬЄВА - багаторазова призерка XX Дефлімпійських
Марія Вікторівна ігор 2005 року з настільного тенісу,
м. Київ
ВОРОПАЄВ - заслужений тренер України, старший Ігор Семенович тренер збірної команди з санного спорту,
м. Київ
ГАПОН - заслужений тренер України та СРСР з Володимир Дмитрович вільної боротьби, м. Київ
ГОДУНКО - заслужений майстер спорту, срібна та Наталія Олександрівна бронзова призерка чемпіонату світу
2005 року з художньої гімнастики,
м. Київ
ГОЛІНЕЙ - чемпіон та призер чемпіонату світу серед
Андрій Васильович спортсменів з вадами розумового і
фізичного розвитку з легкої атлетики,
смт Ланчин Надвірнянського району
Івано-Франківської області
ГОРБАЧ - заслужений тренер України із спортивної
Зінаїда Іванівна гімнастики, тренер срібної призерки
чемпіонату Європи 2006 року Ольги
Щербатих, м. Київ
ГОРІН - заслужений тренер України із спортивної
Олександр Миколайович гімнастики, тренер бронзового призера
чемпіонату Європи 2006 року Олександра
Супруна, м. Луганськ
ГУМЕНЮК - заслужений тренер України, тренер Сергій Миколайович бронзової призерки чемпіонату Європи
2006 року із стрибків у воду Крістіни
Іщенко, м. Миколаїв
ДОРОШЕНКО - заслужений майстер спорту з гандболу, Ольга Федорівна шестиразова чемпіонка СРСР,
чотириразова володарка Кубку
європейських чемпіонів, чемпіонка світу
з гандболу, тренер з гандболу Київського
спортивного ліцею-інтернату
ДУБІНІН - заслужений тренер України, голова ради
Микола Іванович ветеранів фізичної культури і спорту
Дніпропетровської області,
м. Дніпропетровськ
ДЮЛЬГЕР - дворазовий бронзовий призер чемпіонату
Сергій Іванович Європи 2006 року з кросу серед
спортсменів-інвалідів з вадами слуху,
м. Одеса
Д'ЯЧЕНКО - дворазовий чемпіон XX Дефлімпійських Дмитро Дмитрович ігор 2005 року з легкої атлетики,
м. Одеса
ЖИЛЬЦОВА - чемпіонка світу з шахів серед Любов Василівна спортсменів-інвалідів з вадами зору,
м. Київ
ЗАЙЦЕВА - заслужений працівник фізичної культури і
Олена Андріївна спорту України, генеральний секретар
Національного комітету спорту інвалідів,
м. Дніпропетровськ
ЗАКЛАДНИЙ - срібний і бронзовий призер Геннадій Миколайович XX Дефлімпійських ігор з настільного
тенісу, м. Полтава
ЗАСЯДКОВИЧ - чемпіон Європи серед спортсменів з Ігор Федорович вадами зору з дзюдо, бронзовий призер
XII літніх Паралімпійських ігор,
с. Черниця Миколаївського району
Львівської області
ЗОРІН - заслужений тренер України та СРСР з Борис Михайлович біатлону, заслужений працівник фізичної
культури і спорту України, м. Київ
ІБРАГІМОВ - заслужений тренер України, Ніязі Білялович тренер-механік із стрільби кульової,
м. Львів
ІВАНОВА (ОПАЛЕНКО) - заслужений майстер спорту, заслужений Ніна Федорівна тренер України з академічного
веслування, багаторазова чемпіонка СРСР,
УРСР та міжнародних змагань, м. Київ
КАЗНАЧЕЄВА - заслужений тренер України, старший Світлана Михайлівна тренер паралімпійської збірної команди з
плавання, м. Слов'янськ Донецької
області
КАЛІНСЬКИЙ - заслужений тренер України з дзюдо, Анатолій Миколайович майстер спорту СРСР, старший тренер
штатної збірної команди з дзюдо, м. Київ
КАЛІНІНА - заслужений тренер, заслужений працівник
Нонна Львівна фізичної культури і спорту України,
тренер збірної команди з кульової
стрільби, м. Київ
КЛЄВЦОВА - старший тренер із стендової стрільби, Ганна Володимирівна тренер бронзового призера чемпіонату
Європи 2006 року із стендової стрільби
Юрія Нікандрова, м. Київ
КОЗИРЄВА - майстер спорту з легкої атлетики, Тамара Семенівна заслужений тренер України, чемпіонка
СРСР, провідний тренер збірної команди з
легкої атлетики, м. Київ
КОЛУПАЄВ - заслужений тренер, заслужений працівник
Євгеній Федорович фізичної культури і спорту України,
головний тренер збірної команди з
біатлону, м. Київ
КОМАРЕНКО - дворазова чемпіонка XX Дефлімпійських Ольга Аркадіївна ігор 2005 року з кульової стрільби,
м. Харків
КОРОБЧИНСЬКА - заслужений тренер України із спортивної
Інна Миколаївна гімнастики, тренер бронзової призерки
чемпіонату Європи 2006 року Марини
Проскуріної, м. Київ
КРАЙНІЙ - головний тренер дефлімпійської збірної
Олег Юрійович команди з пляжного волейболу,
м. Київ
КРАЙТОР - тренер-викладач Вільшанської Сергій Петрович дитячо-юнацької спортивної школи, тренер
бронзового призера чемпіонату світу
2006 року з веслування на каное Максима
Прокопенка, Кіровоградська область
КУКСА - головний тренер збірної команди з Анатолій Павлович кульової стрільби, заслужений працівник
фізичної культури і спорту України,
м. Львів
ЛАЗАРЕВА - заслужений майстер спорту, багаторазова
Тетяна Вікторівна чемпіонка та призерка чемпіонатів світу
та Європи з вільної боротьби, м. Донецьк
ЛІСУН - державний тренер збірної команди із Віталій Сергійович стрибків у воду, майстер спорту, тренер
бронзової призерки чемпіонату Європи
2006 року із стрибків у воду Юлії
Прокопчук, м. Київ
ЛУДАН - майстер спорту міжнародного класу з Лілія Анатоліївна санного спорту (шосте місце на XX
зимових Олімпійських іграх в Турині),
м. Київ
ЛЯПУНОВ - заслужений майстер спорту, триразовий Валерій Миколайович абсолютний чемпіон світу із спортивної
акробатики, тренер спеціалізованої
дитячо-юнацької школи олімпійського
резерву N 20, м. Київ
ЛЯТОСІНСЬКИЙ - майстер спорту, заслужений тренер Сергій Вікторович України, багаторазовий чемпіон України,
тренер збірної команди із спідвею,
м. Львів
МАЗУРО - чемпіон і срібний призер XX Сергій Андрійович Дефлімпійських ігор 2005 року з легкої
атлетики, м. Луганськ
МАР'ЯНКО - заслужений тренер України, старший Тетяна Йосипівна тренер збірної команди із стрибків у
воду, тренер бронзової чемпіонки Європи
2006 року із стрибків у воду Олени
Федорової, м. Миколаїв
МАТРОСОВА - майстер спорту міжнародного класу з Анастасія Володимирівна дзюдо, бронзова призерка чемпіонату
Європи 2005 року, м. Київ
МЕДВЕДЬ - майстер спорту міжнародного класу, Михайло Васильович багаторазовий чемпіон СРСР, старший
тренер збірної команди з легкої
атлетики, м. Київ
МИЦЬ - тренер-лікар збірної команди з фігурного
Ярослав Володимирович катання на ковзанах, м. Київ
МОВЧАН - заслужений журналіст України, головний
Людмила Михайлівна редактор "Спортивної газети",
спеціальний кореспондент "Спортивної
газети" на Олімпійських іграх в Атланті,
Афінах і Турині, м. Київ
МОНОГАРОВ - заслужений майстер спорту, заслужений Володимир Дмитрович тренер України, багаторазовий чемпіон
України та СРСР з альпінізму, м. Київ
МОСТІПАКА - майстер спорту міжнародного класу, Сергій Володимирович багаторазовий чемпіон України, срібний
призер чемпіонату Європи 2005 року з
тхеквандо Всесвітньої федерації
тхеквандо, с. Довжок
Кам'янець-Подільського району
Хмельницької області
НАГІБІН - заслужений тренер України з дзюдо, Олександр Геннадійович майстер спорту СРСР, тренер бронзової
призерки чемпіонату Європи 2006 року
Марини Прищепи, м. Київ
НІКОЛАЄВ - майстер спорту міжнародного класу з Михайло Олегович боротьби греко-римської, срібний призер
чемпіонату Європи 2006 року, м. Миколаїв
ОСИПЧУК - заслужений тренер України, тренер Юрій Михайлович бронзового призера чемпіонату Європи
2006 року із стрибків у воду Костянтина
Міляєва, м. Київ
ПАНКРАТОВ - дворазовий чемпіон XX Дефлімпійських Андрій Васильович ігор 2005 року з легкої атлетики,
м. Київ
ПАПІРОВИЙ - заслужений тренер України, головний Валентин Семенович тренер збірної команди з санного спорту,
тренер Лілії Лудан (шосте місце на ХХ
зимових Олімпійських іграх в Турині),
м. Київ
ПЕТРОСЮК - державний тренер із стрільби кульової та
Андрій Миколайович стендової, м. Київ
ПІДЛІСНА - майстер спорту міжнародного класу з Юлія Володимирівна плавання, багаторазова чемпіонка
України, срібна призерка чемпіонату
Європи 2006 року з плавання,
м. Запоріжжя
ПІНЧУК - заслужений тренер, заслужений працівник
Михайло Григорович фізичної культури і спорту України,
державний тренер із стрільби з лука,
м. Київ
ПІСТУН - заслужений тренер України з вільної Андрій Ігорович боротьби, тренер бронзової призерки
чемпіонату Європи 2006 року Олександри
Когут, м. Львів
ПОЛТОРАЦЬКИЙ - чемпіон Європи з пляжного волейболу, Олександр Олександрович чемпіон XX Дефлімпійських ігор
2005 року з пляжного волейболу, м. Київ
ПОЛЬОВИЙ - заслужений тренер, багаторазовий чемпіон
Григорій Володимирович України та СРСР з альпінізму і
скелелазіння, м. Київ
ПОХОДЕНКО - заслужений тренер України з дзюдо, Володимир Іванович державний тренер штатної збірної
команди з дзюдо, м. Київ
ПРИЩЕПА - майстер спорту міжнародного класу з Марина Андріївна дзюдо, бронзова призерка чемпіонату
Європи 2006 року, м. Київ
ПРОСКУРІНА - майстер спорту міжнародного класу із Марина Святославівна спортивної гімнастики, бронзова призерка
чемпіонату Європи 2006 року, м. Харків
ПУГАЧЕВСЬКА - заслужений працівник фізичної культури і
Маргарита Юріївна спорту України, майстер спорту з
веслування, суддя національної
категорії, директор школи вищої
спортивної майстерності Національного
університету фізичного виховання і
спорту, м. Київ
РИБКІН - срібний призер чемпіонату Європи Олександр Сергійович 2006 року з плавання серед
спортсменів-інвалідів з вадами слуху,
м. Сімферополь
РОМАНКЕВИЧ - заслужений тренер України, тренер Михайло Якович збірної команди з дзюдо
спортсменів-інвалідів з вадами зору,
м. Рівне
РОТАР - заслужений тренер України, багаторазовий
Михайло Еммануїлович призер чемпіонатів України, тренер
збірної команди з мотокросу, м. Чернівці
САУНІН - заслужений майстер спорту СРСР, майстер
Володимир Іванович спорту міжнародного класу, заслужений
працівник фізичної культури і спорту
України, абсолютний чемпіон Європи з
дзюдо, с. Мархалівка Васильківського
району Київської області
СЕВЕРОВ - заслужений тренер України та СРСР, Євген Олександрович майстер спорту з волейболу, м. Луганськ
СИДОРУК - заслужений майстер спорту, заслужений Віктор Васильович тренер України, головний тренер збірної
команди із стрільби з лука, м. Київ
СКУГАРЕВА - президент Української спортивної Оксана Анатоліївна федерації інвалідів з вадами розумового
і фізичного розвитку, віце-президент
Національного комітету спорту інвалідів,
м. Київ
СЛУГОВИНА - чемпіонка світу із спортивних танців на
Ілона Михайлівна візках, м. Київ
СОКОЛОВСЬКИЙ - заслужений тренер, заслужений працівник
Олег Миколайович фізичної культури і спорту України,
старший тренер паралімпійської збірної
команди з легкої атлетики, м. Кіровоград
СТАРІНСЬКИЙ - заслужений тренер України, старший Степан Іванович тренер збірної команди з кульової
стрільби, м. Львів
СТАРОСТІНА - заслужений тренер, заслужений працівник
Римма Федорівна фізичної культури і спорту України,
старший тренер паралімпійської збірної
команди з легкої атлетики, м. Луганськ
СУПРУН - майстер спорту міжнародного класу із Олександр Юрійович спортивної гімнастики, бронзовий призер
чемпіонату Європи 2006 року, м. Луганськ
ТОКМАЧОВА - головний тренер збірної команди із Тамара Володимирівна стрибків у воду, тренер бронзової
призерки чемпіонату Європи 2006 року із
стрибків у воду Катерини Жук,
м. Луганськ
ТРОЦЕНКО - майстер спорту міжнародного класу з Наталія Іванівна важкої атлетики, срібна призерка
чемпіонату Європи 2006 року,
м. Хоростків Гусятинського району
Тернопільської області
ТУМАСОВ - заслужений тренер України, суддя Юрій Микитович всесоюзної категорії з легкої атлетики,
почесний суддя із спорту СРСР, м. Київ
ТУПЄЄВ - майстер спорту СРСР, заслужений тренер
Юлай Вільович України з вільної боротьби, тренер
срібного призера чемпіонату Європи
2006 року Івана Іщенка, м. Миколаїв
ФОМІН - заслужений тренер УРСР, заслужений Сергій Кирилович працівник народної освіти України,
м. Київ
ФЕДОРИШИН - заслужений майстер спорту України, Василь Петрович багаторазовий чемпіон України,
багаторазовий призер чемпіонатів
Європи, чемпіон Європи 2005 року з
вільної боротьби, м. Київ
ХАРЧЕНКО - дворазовий бронзовий призер чемпіонату
Дмитро Іванович Європи 2006 року з кросу серед
спортсменів-інвалідів з вадами слуху,
м. Одеса
ХОДАКОВ - чемпіон XX Дефлімпійських ігор 2005 року
Олександр Сергійович з легкої атлетики, м. Київ
ЦИГИКАЛ - тренер-лікар дитячо-юнацької спортивної
Анатолій Григорович школи "Голосієве", м. Київ
ЧЕРКУН - майстер спорту міжнародного класу, Ольга Сергіївна бронзова призерка чемпіонату Європи
2005 і 2006 років з тхеквандо
Всесвітньої федерації тхеквандо,
смт Балабине Запорізької області
ЧЕРКУН - майстер спорту міжнародного класу, Олександр Сергійович бронзовий призер чемпіонату Європи
2005 року з тхеквандо Всесвітньої
федерації тхеквандо, смт Балабине
Запорізької області
ЧЕРНЯВСЬКИЙ - майстер спорту СРСР, заслужений тренер
Вадим Дмитрович України з фехтування, суддя міжнародної
категорії, м. Запоріжжя
ЧУМАКОВ - майстер спорту міжнародного класу з Віктор Іванович вільної боротьби, дворазовий чемпіон
світу серед військовослужбовців, м. Київ
ЩЕРБАТИХ - майстер спорту міжнародного класу із Ольга Костянтинівна спортивної гімнастики, срібна призерка
чемпіонату Європи 2006 року, м. Ровеньки
Луганської області
ЩИЧЕНКО - тренер-викладач Миколаївської Олег Олександрович спеціалізованої дитячо-юнацької школи
олімпійського резерву, перший тренер
бронзового призера чемпіонату світу
2006 року з веслування на байдарках
і каное Сергія Безуглого, м. Миколаїв
ЯНОВСЬКИЙ - старший тренер паралімпійської збірної
Геннадій Едуардович команди України з фехтування на візках,
м. Миколаїв
ЯРОШЕВСЬКА - чемпіонка XX Дефлімпійських ігор Юлія Анатоліївна 2005 року з пляжного волейболу,
чемпіонка Європи з пляжного волейболу,
м. Київ



вгору