Документ 578/2006, поточна редакція — Прийняття від 26.06.2006

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами
України з нагоди 10-ї річниці Конституції
України

За вагомий особистий внесок у державне будівництво,
утвердження конституційних прав і свобод громадян,
соціально-економічний і духовний розвиток України
п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
БАКІРОВА - ректора Харківського національного Біля Савбановича університету імені В.Н. Каразіна
ІСАЄВИЧА - директора Інституту українознавства Ярослава Дмитровича імені І. Крип'якевича НАН України,
академіка НАН України, м. Львів
КОНОНЕНКА - директора Науково-дослідного інституту
Петра Петровича українознавства Міністерства освіти і
науки України, м. Київ
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
ГАМАНЮКА - народного депутата України Леоніда Юхимовича II скликання, м. Київ
ДЕСЯТНИКОВА - президента Всеукраїнської Пилипа Миколайовича Чорнобильської спілки інвалідів
МВС України, м. Київ
РАЙКОВИЧА - голову наглядової ради акціонерного Андрія Павловича товариства "М'ясокомбінат "Ятрань",
м. Кіровоград
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
АЛЕКСАНДРОВА - члена Українського фонду пошуку Дмитра Дмитровича "Пам'ять", м. Вінниця
БАЖЕНОВА - першого проректора Київського Віктора Андрійовича національного університету будівництва
і архітектури
БАЛУХА - голову Одеського апеляційного Валерія Сергійовича господарського суду
БОЙКА - народного депутата України Івана Григоровича I скликання, м. Київ
БОЛЬШАКОВА - ректора Придніпровської державної Володимира Івановича академії будівництва та архітектури,
м. Дніпропетровськ
ВОРОНОВСЬКОГО - єпископа Самбірсько-Дрогобицької Юрія Івановича (Юліяна) єпархії Української греко-католицької
церкви, Львівська область
ГОЛИНСЬКОГО - капітана теплохода "Рибинськ" Анатолія Григорійовича акціонерного товариства "Українське
Дунайське пароплавство",
Одеська область
ДЕВКА - генерального директора державного Валерія Федоровича українського об'єднання "Політехмед",
м. Київ
КАВУНА - керівника Секретаріату Центральної Михайла Григоровича виборчої комісії
КРИВОПІШИНА - начальника державного Олексія Мефодійовича територіально-галузевого об'єднання
"Південно-Західна залізниця", м. Київ
ОМЕЛЬЧЕНКА - першого віце-президента, генерального
Миколу Григоровича директора Дніпропетровського обласного
союзу промисловців та підприємців
РАДЧУКА - генерального директора концерну Анатолія Євграфовича "Одесаагрогаз"
РОВЧАКА - голову сільськогосподарського Андрія Яковлевича кооперативу "Восток" Ізюмського
району, Харківська область
СТАДНИЧЕНКА - народного депутата України Володимира Яковича I скликання, м. Київ
ФІАЛКА - керуючого Хмельницькою єпархією Василя Івановича Української православної церкви,
(Антонія) архієпископа Хмельницького і
Шепетівського
ХИМЧЕНКА - керівника Департаменту Апарату Ради Сергія Миколайовича національної безпеки і оборони України
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
АГАРКОВА - голову правління акціонерного Миколу Миколайовича товариства "Шепетівський цукровий
комбінат", Хмельницька область
БЄЛІКОВА - старшого тренера - викладача Володимира Павловича Білопільської дитячо-юнацької
спортивної школи, Сумська область
БИШОВЦЯ - члена Всеукраїнського товариства Василя Єлисейовича політичних в'язнів і репресованих,
м. Київ
БІБІКА - капітана теплохода "Орель-1" філії Віктора Григоровича акціонерної судноплавної компанії
"Укррічфлот", м. Дніпропетровськ
БІЛОУСЕНКА - завідувача кафедри Державного вищого
Петра Івановича навчального закладу "Запорізький
національний університет"
БЛІЗНЯКА - голову правління Харківської обласної
В'ячеслава Борисовича спілки споживчих товариств
БРИНЗАКА - президента Федерації біатлону України,
Володимира Михайловича м. Київ
ВІТЧЕНКА - головного інженера Харківського Василя Івановича комунального підприємства
"Міськелектротранс"
ВІТЮКА - машиніста крана станції Красний Лиман
Бориса Петровича Донецької залізниці
ГРЕБЕЛЬНИКА - головного лікаря санаторію "Псьол", Миколу Тимофійовича Полтавська область
ГРИНЬОВА - директора Інституту сцинтиляційних Бориса Вікторовича матеріалів ПАН України,
члена-кореспондента НАН України,
м. Харків
ДРОФУ - генерального директора колективного Андрія Григоровича підприємства "Білоцерківський
домобудівельний комбінат", Київська
область
ЄФІМЕНКА - старшого майстра акціонерного Василя Григоровича товариства "Стальканат", м. Одеса
ЗАДОРОЖНОГО - керівника гуртків Херсонського Миколу Федоровича обласного центру науково-технічної
творчості учнівської молоді
ЗИКОВА - директора товариства Сергія Віталійовича "Агронафтаінвест", м. Харків
КОГУТА - голову Тернопільської обласної спілки
Богдана Євгеновича політв'язнів і репресованих
КОРОЛЯ - народного депутата України Віктора Миколайовича
КРОЛЯ - заступника Міністра транспорту та Семена Соломоновича зв'язку України
КУДАЦЬКОГО - голову правління акціонерного Олександра Миколайовича товариства "Полтавський завод
медичного скла"
КУЦЕНКА - голову правління державної акціонерної
Георгія Івановича компанії "Каскад", м. Київ
ЛАКОТУ - слюсаря-ремонтника акціонерного Віктора Володимировича товариства "Вінтер", м. Донецьк
МАНОЙЛА - директора філії "Запорізький Григорія Михайловича суднобудівний-судноремонтний завод"
акціонерної судноплавної компанії
"Укррічфлот"
МАРЧЕНКА - головного лікаря Житомирської обласної
Віктора Федоровича дитячої лікарні
МЕДВІДЯ - заступника Міністра України з питань
Анатолія Петровича надзвичайних ситуацій та у справах
захисту населення від наслідків
Чорнобильської катастрофи
МЕЛЬНИКА - заступника Голови Центральної виборчої
Миколу Івановича комісії, м. Київ
МОРГУНА - керівника Департаменту Апарату Ради Олександра Андрійовича національної безпеки і оборони України
НАДТОЧІЯ - голову Черкаського регіонального Анатолія Омеляновича благодійного фонду з відтворення
визначних історико-архітектурних
пам'яток у Шевченковому краї
імені Олеся Гончара
НЕБОТОВУ - завідувача сектору державної Валерію Євгенівну податкової інспекції у Балаклавському
районі міста Севастополя
ОВЧАРЕНКА - скловара акціонерного товариства Сергія Семеновича "Лисичанський склозавод "Пролетарій",
Луганська область
ОГРИЗКА - першого заступника Міністра Володимира Станіславовича закордонних справ України
ОСТАПЧУКА - начальника Головного управління Володимира Васильовича Генеральної прокуратури України
РАДЧЕНКА - першого заступника голови Жовтневої Миколу Васильовича районної державної адміністрації,
Миколаївська область
СКУРЯНСЬКОГО - інженера державного підприємства Ісаака Михайловича "Центральне конструкторське бюро
"Чорноморець", м. Севастополь
СЛОБОДЯНА - начальника Богородчанського лінійного
Володимира Івановича виробничого управління магістральних
газопроводів, Івано-Франківська
область
СЛОБОДЯНИКА - прохідника Смолінської шахти Василя Дмитровича державного підприємства "Східний
гірничо-збагачувальний комбінат",
Кіровоградська область
СТАДНИКА - головного консультанта Головного Василя Івановича управління Апарату Верховної Ради
України
СТУСА - члена Всеукраїнського товариства Михайла Івановича політичних в'язнів і репресованих,
м. Київ
ТАТЬКОВА - голову Донецького апеляційного Віктора Івановича господарського суду
ХАХАЛІНА - начальника служби Донецької залізниці
Геннадія Григоровича
ЦЮРУ - голову правління акціонерного Василя Олексійовича товариства "Вінницяоблагротехсервіс"
ЧОРНУ - начальника відділу Державної митної Ганну Михайлівну служби України
ШКІЛЯ - народного депутата України Андрія Васильовича
ШОВКОВОГО - начальника головного управління Івана Миколайовича Івано-Франківської обласної
державної адміністрації
ЯКОВЕНКА - заступника начальника комунального Василя Миколайовича підприємства "Житомирське
виробниче управління
водопровідно-каналізаційного
господарства"
ЯКУБЕКА - художника-живописця, м. Луцьк, Карела Михайловича Волинська область
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
ПОХВАЛІНА - лікаря Кримського республіканського Ігоря Васильовича клінічного онкологічного диспансеру,
м. Сімферополь
Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня
КОВАЛЕНКО - генерального директора акціонерного Аллу Арестівну товариства "Харківська бісквітна
фабрика"
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
АВРАМЕНКО - головного лікаря Запорізького Наталію Вікторівну обласного центру реабілітації
репродуктивної функції людини
ГУЛЕВАТУ - начальника відділу Уманської Надію Олександрівну об'єднаної державної податкової
інспекції у Черкаській області
ЄРМОЛЕНКО - заступника генерального директора Ганну Олексіївну Донецького державного регіонального
геологічного підприємства
"Донецьк-геологія"
КОЛЕСНИК - завідувача кафедри Національної Євдокію Василівну музичної академії України імені
П.І. Чайковського, м. Київ
МАТВІЄНКО - начальника управління прокуратури Клавдію Іванівну міста Києва
МИРОНЕНКО - завідувача сектору Тростянецького Олександру Дмитрівну відділення Охтирської міжрайонної
державної податкової інспекції у
Сумській області
ТИТАРЕНКО - суддю апеляційного суду міста Києва Лідію Трохимівну
ПУШКАРЬОВУ - комерційного директора підприємства Валентину Василівну агрофірми "Хлібодар" Баштанського
району, Миколаївська область
ФІЛІМОНОВУ - доярку філії товариства "Агрофірма Ніну Андріївну "Агротіс" Мар'їнського району,
Донецька область
ЧЕРВІНКО - суддю апеляційного суду Київської Катерину Степанівну області
Нагородити орденом Данила Галицького
МАЦКЕВИЧА - виконуючого обов'язки керівника Ярослава Станіславовича Управління Апарату Верховної Ради
України
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
БІЛЕЦЬКУ - головного державного податкового Тамару Миколаївну ревізора-інспектора державної
податкової інспекції у місті Полтаві
БРИТОВА - заступника голови правління - Олександра Борисовича начальника управління акціонерного
товариства "Сумбуд"
ЄВТУШЕНКО - головну медичну сестру Інституту Анастасію Іванівну очних хвороб та тканинної терапії
імені В.П. Філатова АМН України,
м. Одеса
КАВУ - головного інспектора відділу Івана Йосифовича Мостиської митниці, Львівська область
КОЗАРИКА - голову сільськогосподарського Петра Олександровича виробничого кооперативу "Нива"
Дубенського району, Рівненська область
КОМАРНИЦЬКОГО - старшого інспектора відділу Котовської
Олексія Вадимовича митниці, Одеська область
КУЗНЕЦОВА - прохідника будівельно-монтажного Сергія Миколайовича управління акціонерного товариства
"Київметробуд"
ЛЕЩЕНКА - горнового доменної печі акціонерного
Олександра Дмитровича товариства "Донецьксталь" -
металургійний завод"
МАГУРІНА - водія автомобіля Віктора Михайловича виробничо-експлуатаційного
підприємства "Держпром", м. Харків
ПАВЛЕНКА - директора державного підприємства Анатолія Володимировича "Ізюмське лісове господарство",
Харківська область
ПЕРЕДЕРІЯ - начальника відділу Київської Володимира Всеволодовича регіональної митниці
ПЕРЦЯ - тракториста-машиніста філії товариства
Михайла Михайловича "Агрофірма "Агротіс" Мар'їнського
району, Донецька область
СЛЮСАРЕНКА - директора Степівського дитячого Миколу Олександровича будинку-інтернату, Миколаївська
область
САМИЛЯК - директора поліграфічно-видавничого Тамару Сергіївну центру "Імекс-ЛТД", м. Кіровоград
ТАРАНЕЦЬ - головного державного податкового Оксану Олексіївну інспектора Державної податкової
інспекції у Приморському районі
міста Одеси
ХАХУДУ - механізатора акціонерного товариства
Василя Миколайовича "Агрофірма "Нива" Носівського району,
Чернігівська область
Присвоїти почесні звання:
"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
ГОЛУБУ - артистові Полтавського обласного Василю Григоровичу українського музично-драматичного
театру імені М.В. Гоголя
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
БАРАБАШ - артистці Рівненського обласного театру
Франчесці Володимирівні ляльок
ДОБРИДЕНЬ - солістці оркестру Головного управління
Надії Віталіївні МВС України в Київській області
СОЛДАТЕНКУ - артистові ансамблю "Кобза", м. Київ Володимиру Івановичу
ЖУК - артистці Кримського українського Нелі Миколаївні музичного театру, м. Сімферополь
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ"
ІЛЬЇНУ - начальникові архітектурно- Сергію Олександровичу конструкторської майстерні N 4 -
головному архітекторові проектів
інституту "Донецькпроект"
ЛЕБЕДЄВУ - директорові комунального підприємства
Сергію Анатолійовичу "Міськпроект", м. Харків
УРЕНЬОВУ - директорові Архітектурно-художнього Валерію Павловичу інституту Одеської державної академії
будівництва та архітектури
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
БОЯРКУ - голові правління акціонерного Михайлу Іллічу товариства "Джанкойський будівельник",
Автономна Республіка Крим
ВАСИЛЬЧУКУ - генеральному директорові - голові Петру Олександровичу правління акціонерного товариства
"Проектно-будівельне об'єднання
"Львівміськбуд"
ВОЛОЩУКУ - голові правління акціонерного Миколі Федоровичу товариства "Агробуд-1", м. Київ
ГАВРИШКУ - директорові товариства Василю Степановичу "Житомир-Агробудіндустрія"
НЕКРАСОВУ - начальникові Одеської обласної служби
Володимиру Івановичу Української державної інвестиційної
експертизи
РИМАРЮ - бригадирові мулярів акціонерного Григорію Семеновичу товариства "Луцький домобудівельний
комбінат", Волинська область
САЛУ - начальникові філії "Зачепилівський Сергію Архиповичу райавтодор" акціонерного товариства
"Державна акціонерна компанія
"Автомобільні дороги України",
Харківська область
СТАХУ - ланковому ізолювальників Михайлу Гнатовичу будівельно-монтажного управління
акціонерного товариства "Київметробуд"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ"
СТРІЛЬЦЮ - доцентові Національного університету
Володимиру Миколайовичу водного господарства та
природокористування, м. Рівне
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"
ГОБЛИК - учительці Мукачівського ліцею, Маргариті Анатоліївні Закарпатська область
ГОНЧАР - учительці загальноосвітньої школи Радіці Павлівні I-III ступенів N 2 імені Ю. Федьковича
міста Чернівців
ДОЛГІХ - учительці середньої загальноосвітньої
Інні Опанасівні школи I-III ступенів N 132
міста Дніпропетровська
КОЗІЛУ - директорові Журавського Василю Єгоровичу навчально-виховного комплексу
"Загальноосвітня школа
I-III ступенів - дошкільний навчальний
заклад", Сумська область
ЛУТАЙ - учительці Молодогвардійської Лідії Василівні загальноосвітньої школи I-III ступенів
N 10, Луганська область
МАРИНОВИЧ - директорові державної спеціалізованої
Надії Франківні школи I-III ступенів "Центр надії" з
поглибленим вивченням англійської
мови, м. Рівне
ОЛІЙНИК - учительці Полтавської Ларисі Іванівні загальноосвітньої школи
I-III ступенів N 27
ПАХОЛІВЕЦЬКІЙ - директорові Центру методичної та Марцеліні Володимирівні соціально-психологічної служби
управління освіти Кіровоградської
міської ради
ПЛІВАЧУК - учительці Сквирського ліцею, Київська
Катерині Володимирівні область
РОМАНКО - учительці Калуської гімназії, Галині Василівні Івано-Франківська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"
БЕКТАШЕВУ - режисерові-постановникові Рінату Ебазеровичу Кримськотатарського академічного
музично-драматичного театру,
м. Сімферополь
КМІТЮ - викладачеві Тернопільського обласного
Омеляну Васильовичу державного музичного училища імені
С. Крушельницької
ПЕТРЕНКУ - письменникові, м. Львів Миколі Євгеновичу
СЕЛЕЗІНЦІ - редакторові відділу Чернівецької Василю Михайловичу обласної державної телерадіокомпанії
СТЕЛЬМАХУ - поетові, драматургові, м. Львів Богдану Михайловичу
ФОРТУСУ - художньому керівникові Запорізького Геннадію Вадимовичу обласного театру юного глядача
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
БЛІНЦОВУ - директорові Інституту автоматики і Володимиру Степановичу електротехніки Національного
університету кораблебудування імені
адмірала Макарова, доктору технічних
наук, професору, м. Миколаїв
БОЄНКУ - завідувачеві кафедри Донецького Сергію Костянтиновичу державного медичного університету
імені М. Горького, доктору медичних
наук
БРАТЧУНУ - проректорові, завідувачеві кафедри Валерію Івановичу Донбаської національної академії
будівництва і архітектури, доктору
технічних наук, Донецька область
ГЕРШБЕРГУ - завідувачеві лабораторії Роальду Євгенійовичу Науково-дослідного інституту "Кримська
астрофізична обсерваторія", доктору
фізико-математичних наук, професору
ДОМАНЧУКУ - завідувачеві кафедри Подільської Дмитру Остаповичу державної аграрно-технічної академії,
доктору сільськогосподарських наук,
професору, Хмельницька область
ІВЧЕНКУ - ректорові, завідувачеві кафедри Валерію Костянтиновичу Луганського державного медичного
університету, доктору медичних наук,
професору
КАЧКАНУ - завідувачеві кафедри Володимиру Атаназійовичу Івано-Франківського державного
медичного університету, доктору
філологічних наук, професору
КОЛОТУ - проректорові Київського національного
Анатолію Михайловичу економічного університету, доктору
економічних наук, професору
КОМАРЕВЦЕВІЙ - завідувачеві кафедри Луганського Ірині Олександрівні державного медичного університету,
доктору медичних наук, професору
КОПИТЧУКУ - завідувачеві кафедри Одеського Миколі Борисовичу національного політехнічного
університету, доктору технічних наук,
професору
КРЕСІНІЙ - завідувачеві відділу Інституту держави
Ірині Олексіївні і права імені В.М. Корецького НАН
України, доктору політичних наук,
професору, м. Київ
ОПАЧКУ - завідувачеві кафедри Ужгородського Івану Івановичу національного університету, доктору
фізико-математичних наук, професору,
Закарпатська область
П'ЯТНИЧКУ - заступникові директора Інституту газу
Олександру Івановичу НАН України, кандидату технічних наук,
м. Київ
САМОЙЛЕНКУ - завідувачеві кафедри Ніжинського Григорію Васильовичу державного університету імені Миколи
Гоголя, доктору філологічних наук,
професору, Чернігівська область
СТЕПИКУ - вченому секретареві Національного Михайлу Тимофійовичу інституту стратегічних досліджень,
доктору філософських наук, м. Київ
ШВАЙЦІ - народному депутатові України Михайлу Андрійовичу I скликання, доктору економічних наук,
професору, м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
БОРОДІНУ - заступникові голови правління - Григорію Васильовичу начальнику філії Луганського обласного
управління акціонерного товариства
"Державний ощадний банк України"
КОВБАСЮКУ - заступникові голови Київської обласної
Юрію Васильовичу державної адміністрації
КОНДРАШОВУ - державному експертові Апарату Ради Олександру Миколайовичу національної безпеки і оборони України
МУЦЕТУ - головному бухгалтерові Геннадію Васильовичу Павлоградського механічного заводу,
Дніпропетровська область
СУПРУН - народному депутатові України Людмилі Павлівні III і IV скликань
ТРИПОЛЬСЬКОМУ - заступникові начальника Управління Олегу Всеволодовичу Секретаріату Кабінету Міністрів
України
ЧЕЧЕЛЮ - народному депутатові України Миколі Йосиповичу IV скликання
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"
БАТАЛОВУ - заступникові директора Державного Анатолію Григоровичу підприємства "Національна енергетична
компанія "Укренерго", м. Київ
КАЛЬЧЕНКУ - Голові Національної комісії Валерію Миколайовичу регулювання електроенергетики України
КУРТЯКУ - начальникові цеху відокремленого Олегу Романовичу підрозділу "Хмельницька АЕС"
МІЦАЮ - помічникові технічного директора Анатолію Дмитровичу акціонерного товариства
"Донецькобленерго", м. Горлівка
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"
ВАРДЗАРУКУ - завідувачеві науково-редакційного Лук'яну Дмитровичу відділу "Реабілітовані історією" при
Івано-Франківській обласній державній
адміністрації
Д'ЯЧЕНКО - літературному редакторові газети Тамарі Митрофанівні Військово-Морських Сил Збройних Сил
України "Флот України", м. Севастополь
КОЛІСНІЧЕНКО - головному редакторові газети "Є", Тетяні Сергіївні м. Хмельницький
КУХАР - завідувачеві редакції Лідії Петрівні творчо-виробничого об'єднання
"Всесвітня служба радіомовлення
України", м. Київ
МОСКАЛЕНКУ - головному редакторові Лохвицької Олександру Володимировичу районної газети "Зоря",
Полтавська область
СКИДАНУ - головному редакторові творчого Степану Яковичу об'єднання культурологічних програм
Національної телекомпанії України,
м. Київ
ХАРЧЕНКУ - позаштатному кореспондентові Миколі Сергійовичу Черкаської обласної газети "Нова доба"
ЯКУБЕНКУ - редакторові районної газети "Новини Леоніду Михайловичу Городнянщини", Чернігівська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
БАЛАШОВІЙ - головному лікареві Дніпропетровського
Ользі Іванівні обласного клінічного онкологічного
диспансеру
БУРЦЕВУ - завідувачеві відділення Чугуївської Олександру Андрійовичу центральної районної лікарні,
Харківська область
БУТАЄВУ - завідувачеві відділення Запорізького
Олександру Володимировичу обласного клінічного онкологічного
диспансеру
ВЕРГУНУ - завідувачеві відділення Сумської Борису Миколайовичу обласної клінічної лікарні
ГРИГОРИЩУК - директорові медичного центру Ганні Петрівні всеукраїнського благодійного фонду
"Соціальне партнерство", м. Київ
ГУМЕЗІ - директорові державного підприємства Мирославу Дмитровичу "Санаторій "Кришталевий палац",
м. Трускавець, Львівська область
ДЄНЬЗІ - завідувачеві відділу Інституту Оксані Василівні стоматології АМН України,
доктору медичних наук, м. Одеса
ДЖУСУ - завідувачеві відділення Михайлу Микитовичу Олександрійської центральної районної
лікарні, Кіровоградська область
ДЯКІВУ - завідувачеві кабінету Богдану Петровичу Івано-Франківського обласного
клінічного онкологічного диспансеру
ЖИЛЦІ - начальникові відділу Департаменту Надії Яківні Міністерства охорони здоров'я України
КУЛАКОВІЙ - завідувачеві відділення міської Марині Михайлівні лікарні N 5 - Центру охорони здоров'я
матері та дитини, м. Севастополь
ЛЕЩУКУ - директорові - головному лікарю Юрію Олександровичу товариства "Санаторій "Поділля",
м. Хмільник, Вінницька область
ОРЛУ - лікареві медичного науково-практичного
Євгену Петровичу об'єднання "Медбуд", м. Київ
ПОКАЛЮХІНУ - головному лікареві Кіровоградського Юрію Вікторовичу обласного протитуберкульозного
диспансеру
ПОНОМАРЕНКУ - директорові Департаменту Міністерства
Анатолію Миколайовичу охорони здоров'я України
САВЧЕНКО - завідувачеві відділення Житомирської
Тетяні Сталіківні обласної клінічної лікарні імені
О.Ф. Гербачевського
СТАРЧЕНКУ - голові Івано-Франківської обласної Валерію Васильовичу організації товариства Червоного
Хреста України
ТОДУРОВУ - директорові Департаменту медичного Івану Михайловичу забезпечення та реабілітації МВС
України, доктору медичних наук
ХРАПУНОВУ - завідувачеві відділу Інституту Володимиру Миколайовичу серцево-судинної хірургії імені
М.М. Амосова АМН України, м. Київ
ЧЕХОВИЧУ - завідувачу обласного центру артрології
Георгію Георгійовичу та відновного лікування Рівненської
центральної міської лікарні
ШАДРІНІЙ - лікареві Інституту травматології та Олені Леонідівні ортопедії АМН України, м. Київ
ШІДЛОВСЬКОМУ - завідувачеві кафедри Тернопільського
Віктору Олександровичу державного медичного університету
імені І.Я. Горбачовського
ШУБІ - професорові кафедри Національної Неонілі Михайлівні медичної академії післядипломної
освіти імені П.О. Шупика, м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"
ГУСАРУ - лісничому Голованівського лісництва,
Володимиру Григоровичу Кіровоградська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"
ДУБОВОМУ - голові правління акціонерного Валентину Семеновичу товариства "Глухівський завод
"Електропанель", Сумська область
МЕЛЬНИЧУКУ - ковалеві-штампувальнику акціонерного
Володимиру Трохимовичу товариства "Луцький підшипниковий
завод", Волинська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"
ДІДИКУ - майстрові ковальського мистецтва, Олександру Тодоровичу с. Киселів, Чернівецька область
ЄВЛОГІЄВУ - майстрові декоративного різьблення, Анатолію Федоровичу с. Трипілля, Київська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"
БАРАНОВУ - горновому акціонерного товариства Володимиру Анатолійовичу "Металургійний комбінат "Азовсталь",
м. Маріуполь, Донецька область
БОНДАРЕНКУ - майстрові акціонерного товариства Сергію Сергійовичу "Нікопольський завод феросплавів",
Дніпропетровська область
ВАНЖІ - заступникові головного інженера Миколі Леонтійовичу акціонерного товариства "Алчевський
металургійний комбінат",
Луганська область
КАРПОВУ - пічовому Вільногірського Володимиру Івановичу гірничо-металургійного комбінату,
Дніпропетровська область
РИМАРЮ - старшому майстрові акціонерного Сергію Павловичу товариства "Алчевський металургійний
комбінат", Луганська область
СТАРОВОЙТУ - генеральному директорові Української
Анатолію Григоровичу науково-промислової асоціації
"Укркокс", м. Дніпропетровськ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
БУЗДИГАН - завідувачеві відділу Вінницького Валентині Петрівні обласного центру народної творчості
ГРИГОРУ - головному художникові державного Олексію Григоровичу спеціалізованого видавництва "Либідь",
м. Київ
ІВАНОВІЙ - директорові комунального підприємства
Ніні Іванівні "Парк культури та відпочинку" міста
Нова Каховка, Херсонська область
ОЛІЙНИК - старшому звукорежисерові Раїсі Петрівні Дніпропетровської обласної державної
телерадіокомпанії
ОРМЕЛІ - голові Асоціації кримських караїмів Володимиру Юрійовичу "Кримкарайлар", м. Сімферополь
РІЗНИКУ - художньому керівникові дитячого Олексію Дмитровичу фольклорного ансамблю "Калинонька"
Немішаївської загальноосвітньої
школи I-III ступенів N 1, Київська
область
СЕРОТЮКУ - викладачеві-методисту Сокирянської Петру Федоровичу музичної школи, Чернівецька область
СОХАЦЬКОМУ - директорові Борщівського краєзнавчого
Михайлу Петровичу музею, Тернопільська область
ТЕРЕМКУ - віце-президентові Української Василю Івановичу асоціації видавців та
книгорозповсюджувачів, м. Київ
ШУТЬКО - керівникові танцювального гуртка Ларисі Володимирівні Будинку культури "Київметробуд",
м. Київ
ЯНКОВІЙ - директорові Малинівського селищного Ользі Григорівні будинку культури, Харківська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
АНІСІМОВІЙ - методистові Запорізького обласного Галині Олексіївні інституту післядипломної педагогічної
освіти
БАБІЧЕВУ - проректорові Луганського національного
Олександру Івановичу педагогічного університету імені
Тараса Шевченка
ВОЛКОВУ - завідувачеві кафедри Кіровоградського
Юрію Івановичу державного педагогічного університету
імені Володимира Винниченка
ГОЛОВАЦЬКОМУ - завідувачеві кафедри Ужгородського Андрію Степановичу національного університету,
Закарпатська область
ГУБАРЮ - директорові Київського професійного Михайлу Федоровичу будівельного ліцею
ДРОЗД - директорові Полтавського палацу Валентині Давидівні дитячої та юнацької творчості
ДУБОВИК - завідувачеві відділу Національного Інні Миколаївні інституту стратегічних досліджень,
м. Київ
КАЛЬНОМУ - завідувачеві кафедри Таврійського Ігорю Івановичу національного університету імені
В.І. Вернадського, м. Сімферополь,
Автономна Республіка Крим
КОСАРІНІЙ - першому проректорові Полтавського Валентині Петрівні університету споживчої кооперації
України
КОСТЕНКУ - проректорові Донецького національного
Володимиру Івановичу технічного університету
ЛІВЕНКО - директорові Дроздівської Людмилі Миколаївні загальноосвітньої школи
I-III ступенів, Чернігівська область
ПОЛУМИСНІЙ - директорові Золочівської Вірі Іванівні загальноосвітньої школи I-III ступенів
N 2, Харківська область
РОГАТЮКУ - директорові Золотоніського Володимиру Федоровичу міжшкільного навчально-виробничого
комбінату, Черкаська область
СКОРОХОДОВУ - ректорові Південнослов'янського Вадиму Анатолійовичу інституту Київського славістичного
університету, м. Миколаїв
СОЇ - директорові спортивно-оздоровчого Миколі Михайловичу комплексу "Смерічка",
Івано-Франківська область
СПІВАКОВСЬКОМУ - проректорові Херсонського державного
Олександру Володимировичу університету
ТУЛЕНКОВУ - проректорові Інституту підготовки Миколі Васильовичу кадрів державної служби зайнятості
України, м. Київ
ФЕСЮКУ - проректорові Відкритого міжнародного
Петру Васильовичу університету розвитку людини
"Україна", м. Київ
ШЕВЦОВІЙ - директорові Ліцею міжнародних Світлані Михайлівні відносин N 51, м. Київ
ШУТОВУ - завідувачеві кафедри Київського Олександру Григоровичу національного лінгвістичного
університету
ШПАКУ - деканові, завідувачу кафедри Валерію Кириловичу Черкаського державного технологічного
університету
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
ГОЦИК - завідувачеві фельдшерсько-акушерського
Ганні Олексіївні пункту, с. Карпилівка, Волинська
область
КОХАНЕНКО - завідувачеві центральної районної Тетяні Петрівні аптеки N 148, м. Миколаїв
ЛОБКУ - завідувачеві відділення Олександру Яковичу Науково-дослідного інституту
травматології та ортопедії Донецького
державного медичного університету
імені М. Горького
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
АБРАМОВУ - заступникові головного енергетика Володимиру Михайловичу товариства "Інтер-ГТВ", м. Біла
Церква, Київська область
БАЗДИРЄВУ - головному технологові державного Віктору Георгійовичу підприємства "Житомирський
лікеро-горілчаний завод"
БЛІНОВУ - начальникові управління Державної Петру Васильовичу геологічної служби Міністерства
охорони навколишнього природного
середовища України, м. Київ
ГАЙДУКЕВИЧУ - голові акціонерного товариства Володимиру Олексійовичу "Бережанський склозавод",
Тернопільська область
ДЗІДЗІНСЬКОМУ - начальникові управління Державної Антону Антоновичу геологічної служби Міністерства
охорони навколишнього природного
середовища України, м. Київ
ДОБРОВОЛЬСЬКОМУ - президентові товариства "Техно Вячеславу Івановичу Плюс", м. Чернівці
КОРДУБАНУ - голові правління акціонерного Віктору Володимировичу товариства "Білоцерківський молочний
завод", Полтавська область
КУЗИКУ - головному інженерові акціонерного Олександру Івановичу виробничо-комерційного товариства
"Рівненська кондитерська фабрика"
ЛІСНИЦЬКОМУ - плавильникові акціонерного товариства
Юрію Івановичу "Дніпропетровський трубний завод"
МИХАЙЛІВУ - голові правління акціонерного Івану Петровичу товариства "Самбірська швейна
фабрика", Львівська область
НОВИЦЬКІЙ - головному технологові спільного Галині Якимівні підприємства "Айсберг Лтд",
м. Берегове, Закарпатська область
ПИРІНУ - генеральному директорові державного Сергію Миколайовичу підприємства об'єднання "Артемсіль",
Донецька область
САЄНКО - директорові, голові правління Ніні Опанасівні акціонерного товариства "Силует",
м. Дніпропетровськ
СЕРЕДІ - заступникові директора Державного Роману Івановичу підприємства "Поліграфічний комбінат
"Україна" по виготовленню цінних
паперів", м. Київ
ШИМКУ - голові ради директорів державної Роману Ярославовичу компанії "Укртрансгаз", м. Київ
ШКЛЕНСЬКОМУ - генеральному директорові товариства Анатолію Федоровичу "Восток-Руда", м. Жовті Води,
Дніпропетровська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК
СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
АНДРІЄНКУ - заступникові голови Полтавської Володимиру Васильовичу обласної державної адміністрації
ВОЙТОВИЧУ - голові спостережної ради акціонерного
Станіславу Андрійовичу товариства "Томашпіль-цукор",
Вінницька область
ВОЛОСІ - директорові державного племінного Петру Федосійовичу заводу "Плосківський" Броварського
району, Київська область
ГЕВЕЛЮКУ - голові товариства "Агропромисловий Миколі Миколайовичу комбінат "Ніжинський", Чернігівська
область
ДЕМЧАКУ - першому заступникові Міністра Івану Микитовичу аграрної політики України
ЗАГРОДСЬКОМУ - директорові приватно-орендного Івану Гнатовичу підприємства "Росія" Віньковецького
району, Хмельницька область
КУТОВІЙ - директорові сільськогосподарського Людмилі Денисівні товариства "Колос" Тальнівського
району, Черкаська область
МЄШКОВУ - провідному зоотехніку Глухівського Івану Лукичу філіалу Сумського державного
селекційного центру
ПЕЛЯКУ - голові фермерського господарства Петру Івановичу "Вікторія" Козівського району,
Тернопільська область
РУССУ - трактористові-машиністові селянського
Анатолію Васильовичу фермерського господарства "Дністер"
Білозерського району, Херсонська
область
САВЧЕНКУ - голові сільськогосподарського Миколі Володимировичу виробничого кооперативу "Мирний"
Токмацького району, Запорізька область
ТИМЧАКУ - директорові сільськогосподарського Анатолію Григоровичу підприємства "Промінь" Піщанського
району, Вінницька область
ЧЕРЕДАРИКУ - голові сільськогосподарського Миколі Васильовичу виробничого кооперативу "Агрофірма
"Оршівська" Кіцманського району,
Чернівецька область
ЧЕРЕПАНОВУ - консультантові Служби Валерію Павловичу Віце-прем'єр-міністра України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"
ГЛАВАЦЬКІЙ - директорові виконавчої дирекції Світлані Анатоліївні Херсонського обласного відділення
Фонду соціального страхування з
тимчасової втрати працездатності
МІЛЯЄВІЙ - головному консультантові Служби Вірі Василівні Секретаріату Президента України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
БАСТАНУ - голові правління Снігурівського Сергію Васильовичу районного споживчого товариства,
Миколаївська область
ГОМОНАЙ - директорові лікувального Марії Петрівні спортивно-оздоровчого комплексу
"Латориця", м. Мукачеве, Закарпатська
область
ЖЕРДЕЦЬКОМУ - генеральному директорові комунального
Василю Федоровичу підприємства "Вінницяміськтеплоенерго"
КОЗЛЮКУ - заступникові начальника служби Андрію Федоровичу Рівненського обласного виробничого
комунального підприємства
"Рівнеоблводоканал"
КОЛОТИЛУ - головному інженерові комунального Віктору Дмитровичу підприємства "Виробничо-технологічне
підприємство "Вода", м. Харків
КОСЬМІНУ - заступникові голови правління Валентину Івановичу акціонерного товариства "Готель
"Дніпро", м. Київ
ПАЛАМАРЧУКУ - першому заступникові голови правління
Івану Васильовичу Тернопільської обласної спілки
споживчих товариств
ПОЛЬЩИКОВУ - начальникові управління Миколі Микитовичу житлово-комунального господарства
виконкому Кременчуцької міської ради,
Полтавська область
ПОПАЗОВУ - начальнику Центру електрозв'язку Валентину Георгійовичу N 3 Одеської філії акціонерного
товариства "Укртелеком", м. Ізмаїл
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"
ГОРБІКУ - головному інженерові-інспектору Олександру Дмитровичу відділу Державної служби України з
нагляду за забезпеченням безпеки
авіації, м. Київ
КУРНОСІКОВУ - капітанові - помічнику механіка Володимиру Іллічу теплохода "Ізмаїл" акціонерної
судноплавної компанії "Укррічфлот",
Одеська область
ПАНЧЕНКО - водієві трамваю міського комунального
Антоніні Афанасівні підприємства "Дніпропетровський
електротранспорт"
ЯЛАНСЬКОМУ - заступникові начальника Південної Григорію Івановичу залізниці, Харківська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФАРМАЦІЇ УКРАЇНИ"
ДУДАРЧУКУ - голові товариства "Фастівське Василю Васильовичу міжрайонне об'єднання
"Міжрайфармація", Київська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ
КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"
ДОРОФЕЄВУ - провідному спеціалістові Валерію Васильовичу управління Національного олімпійського
комітету України
КОВТУНУ - голові Полтавської обласної ради Валентину Федоровичу фізкультурно-спортивного товариства
"Україна"
НИЧУ - заступникові начальника управління -
Івану Івановичу начальнику відділу Міністерства
України у справах сім'ї, молоді та
спорту
САЛАТЕНКУ - заступникові начальника управління у
Олександру Анатолійовичу справах молоді та спорту Сумської
обласної державної адміністрації
ЧЕРТКОВУ - старшому тренерові-викладачеві Євгенію Олександровичу Запорізької обласної школи вищої
спортивної майстерності
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ"
СТЕЦЕНКУ - першому заступникові начальника Миколі Пилиповичу Державної служби заповідної справи,
м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
ЗИКУНОВУ - художникові-живописцю, м. Київ Петру Олександровичу
МОРДОВЦЮ - художникові-живописцю, м. Чернігів Андрію Микитовичу
ПРОКОПЕНКУ - художникові, м. Одеса Миколі Миколайовичу
ТЕЛІЖЕНКУ - художникові декоративного мистецтва,
Миколі Матвійовичу м. Черкаси
ФЕЛДЕШІ - художникові, м. Ужгород Петру Андрійовичу
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ"
САЄНКУ - гірникові відособленого підрозділу Ігорю Миколайовичу "Шахта "Комсомольська" державного
підприємства "Антрацит", Луганська
область
СТЕПАШКУ - головному геофізикові шахти Миколі Григоровичу "Інгульська" державного підприємства
"Східний гірничо-збагачувальний
комбінат", Кіровоградська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
ГЛУХАНЧУКУ - начальникові територіального Олегу Васильовичу управління державної судової
адміністрації в Одеській області
ГОЛОВЧАКУ - заступникові прокурора Василю Павловичу Івано-Франківської області -
начальнику управління
ГОЛУБУ - прокуророві Тернопільської області Юрію Володимировичу
ДЕРЕЗІ - прокуророві міста Севастополя Володимиру Павловичу
ДОНЧЕНКУ - члену Центральної виборчої комісії Юрію Григоровичу
ДРАГОМЕРЕЦЬКІЙ - голові Котовського міськрайонного Катерині Петрівні суду Одеської області
ДУБОВИКУ - секретареві Центральної виборчої Сергію Олеговичу комісії
ЖУКОВІЙ - першому заступникові голови Любові Володимирівні господарського суду Дніпропетровської
області
ЖУКОВСЬКОМУ - голові Київського районного Олександру Григорійовичу суду міста Одеси
ЗАВАЦЬКОМУ - заступникові начальника Головного Ігорю Івановичу управління МВС України, полковнику
міліції
КОЛОДІЮ - начальникові кафедри Київського Анатолію Миколайовичу національного університету внутрішніх
справ, доктору юридичних наук,
професору, полковнику міліції
КУДЛАЙ - професорові кафедри Національної Тамарі Павлівні академії державного управління при
Президентові України, доктору
юридичних наук, м. Київ
ЛЕОНТЮК - заступникові голови Дарницького Любові Кирилівні районного суду міста Києва
ЛИПСЬКІЙ - заступникові голови апеляційного Олександрі Петрівні суду Запорізької області
ЛІЧМАНУ - голові Малиновського районного суду Леоніду Григоровичу міста Одеси
ЛОНЧУКУ - заступникові голови апеляційного суду
Володимиру Григоровичу Волинської області
МУРАШКУ - голові Новозаводського районного суду
Михайлу Івановичу міста Чернігова
НАЗАРЧУКУ - першому заступникові голови Ростиславу Антоновичу апеляційного суду Київської області
НИЖНИКУ - заступникові керівника Головного Аркадію Івановичу юридичного управління - керівнику
управління Апарату Верховної Ради
України
ОНІЩЕНКО - провідному науковому співробітникові
Наталії Миколаївні Інституту держави і права імені
М.В. Корецького НАН України, доктору
юридичних наук, професору, м. Київ
ОПІСНЮКУ - члену наглядової ради Всеукраїнської
Степану Івановичу громадської організації "Форум народів
України", м. Київ
ПАНЧЕНКУ - заступникові Голови Вищого Олександру Никифоровичу адміністративного суду України
РЯБОМУ - першому заступникові начальника Сергію Михайловичу Головного штабу МВС України,
полковнику міліції
САМСІНУ - судді Верховного Суду України Ігорю Леоновичу
САНІНУ - голові Білоцерківського міськрайонного
Володимиру Миколайовичу суду Київської області
СВИРИДОВУ - колишньому заступникові завідувача Борису Єгоровичу секретаріату Комітету Верховної Ради
України з питань правової політики
ТИМЧУК - судді апеляційного суду Полтавської Людмилі Анатоліївні області
ТУРЧЕНКО - судді господарського суду Чернівецької
Любові Микитівні області
УВАРОВУ - заступникові начальника Управління МВС
Володимиру Геннадійовичу України в Дніпропетровській області -
начальнику кримінальної міліції,
полковнику міліції
УКРАЇНЕЦЬ - судді апеляційного суду міста Києва Людмилі Дмитрівні
ШКАРУПІ - завідувачеві кафедри Національного Віктору Костянтиновичу університету державної податкової
служби України, доктору юридичних
наук, професору, Київська область
ЯКОВЕНКО - судді апеляційного суду Запорізької Галині Петрівні області.

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 26 червня 2006 року
N 578/2006



вгору