Документ 563/2008, поточна редакція — Прийняття від 18.06.2008

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України
з нагоди Дня молоді

За вагомий особистий внесок у розвиток молодіжного руху в
Україні, впровадження сучасних методів навчання і виховання
молоді, досягнення значних результатів у професійній діяльності,
активну громадську діяльність п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
КОРНІЙКА - президента Міжнародної благодійної Романа Івановича фундації "Отчий дім", Київська область
КРИВОРУЧКА - голову Українського молодіжного Юрія Зеновійовича форуму, м. Київ
ПИЛИПЕНКА - президента Всеукраїнської футбольної Віталія Олександровича асоціації студентів, м. Київ
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
БІЛОГО - заступника директора департаменту Анатолія Івановича - начальника відділу взаємодії
з молодіжними та дитячими організаціями
Міністерства України у справах сім'ї,
молоді та спорту
ДЗІНЗІРУКА - боксера-професіонала, чемпіона Сергія Олександровича світу серед професіоналів за версією
WBO, Київська область
МЕЛЬНИЧУКА - почесного голову Всеукраїнської Максима Дмитровича молодіжної громадської організації
"Спілка молодих аграріїв
України", м. Київ
МОСКАЛЕНКА - батька-вихователя дитячого будинку Михайла Івановича сімейного типу, м. Суми
НУЖНЕНКА - боксера-професіонала, чемпіона світу Юрія Івановича серед професіоналів за версією WBA,
Київська область
ПОБЕРЕЖСЬКОГО - організатора Всеукраїнського Бориса Юхимовича благодійного проекту "Служба розшуку
дітей", заступника генерального
директора акціонерного товариства
"Магнолія-ТВ", м. Київ
Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня
КОВАЛЬОВУ - матір-виховательку дитячого будинку Лідію Анатоліївну сімейного типу, м. Донецьк
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
НЕНЮ - матір-виховательку дитячого будинку Ольгу Михайлівну сімейного типу, м. Суми
ПАЩЕНКО - голову ради Всеукраїнської дитячої Олену Вікторівну спілки "Екологічна варта", м. Київ
ФІЛАТОВУ - голову Чернігівської обласної Вікторію Олексіївну благодійної організації "Аратта"
Нагородити медаллю "За врятоване життя"
ОВЧАР - ученицю навчально-виховного комплексу Анастасію Олександрівну "Домінанта" Дніпровського району
міста Києва
ПОМОГАЄВА - старшого сержанта міліції, Волинська Олега Юлійовича область
СОКОЛА - молодшого сержанта міліції, Волинська Михайла Володимировича область
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
СКРЕБЦОВА - головного отамана Українського Бориса Івановича дитячо-юнацького товариства "Січ",
м. Київ
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
ДАНИЛЮКУ - солістові народного Василю Степановичу вокально-інструментального ансамблю
"Метроном" Будинку естетики та дозвілля
міста Чернівці
ОРЄШНІКОВІЙ - актрисі Закарпатського обласного Наталії Анатоліївні театру ляльок
ПОЛГОРОДНИК - солістці балету Донецького Юлії Ігорівні академічного державного театру опери
та балету імені А.Б. Солов'яненка
ЦИМБАЛЮКУ - солістові Гамбурзької опери, Олександру Вікторовичу переможцеві XIII Міжнародного конкурсу
імені П.І. Чайковського, м. Одеса
ШИНКАРУК - артистці-вокалістці Національної Ірині Володимирівні радіокомпанії України, м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
БРИТОВУ - заступникові голови правління Олександру Борисовичу - начальнику управління акціонерного
товариства "Сумбуд", м. Суми
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"
ТИМКІВУ - майстрові виробничого навчання Івану Михайловичу вищого професійного училища N 21,
м. Івано-Франківськ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
БАШТАНУ - завідувачеві кафедри Вищого Володимиру Петровичу державного навчального закладу України
"Українська медична стоматологічна
академія", м. Полтава
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
ГЕРЛІВАНОВІЙ - директорові комунального позашкільного
Ірині Анатоліївні навчального закладу "Дитячо-юнацький
центр "Штурм", м. Дніпропетровськ
КОВАЛЬЧУКУ - деканові Національного університету Віталію Богдановичу "Острозька академія", Рівненська область
НОВОЖИЛОВУ - генеральному директорові Державного Борису Валерійовичу підприємства України "Міжнародний
дитячий центр "Артек", Автономна
Республіка Крим
ПОПСУЙКО - педагогові-організатору центральної Ганні Павлівні системи дитячо-юнацьких клубів "Щасливе
дитинство" та "Ровесник" Голосіївського
району в місті Києві
ПРУДКІЙ - заступникові начальника управління - Світлані Миколаївні начальнику відділу Міністерства України
у справах сім'ї, молоді та спорту
УФІМЦЕВІЙ - директорові навчально-виховного Світлані Василівні комплексу "Домінанта" Дніпровського
району міста Києва
ЩЕРБАН - завідувачеві кафедри Мукачівського Тетяні Дмитрівні технологічного інституту, Закарпатська
область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
ГЛАДЧУКУ - заступникові директора товариства Миколі Петровичу "Міраж Лтд", Чернівецька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
ДОЛЬЧУКУ - керівникові зразкового ансамблю танцю Володимиру Вікторовичу України "Барвінок" комунального закладу
"Луганська спеціалізована школа
I-III ступенів N 9"
ЗАГРЕБЕЛЬНІЙ - виконавчому директорові Благодійного Тамарі Валентинівні фонду "Патріот", м. Дніпропетровськ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
І СПОРТУ УКРАЇНИ"
БАЛАНУЦІ - директорові дитячо-юнацької спортивної
Олександру Тимофійовичу школи "Спартак" Кіровоградської обласної
організації фізкультурно-спортивного
товариства "Україна"
КОЗОРІЗУ - начальникові відділу у справах молоді та
Василю Григоровичу спорту Коломийської районної державної
адміністрації, Івано-Франківська область
ЄРМОЛОВУ - президентові міської громадської Віктору Владиславовичу організації "Волейбольний клуб "Черкаси"
МІЛОСЛАВСЬКОМУ - вчителеві, старшому тренерові відділення
Михайлу Борисовичу спеціалізованого навчально-виховного
комплексу спортивного профілю
"загальноосвітня школа-інтернат
II-III ступеня - вище училище фізичної
культури", м. Херсон
ОНИЩУКУ - тренерові Тернопільської обласної Степану Миколайовичу комунальної школи вищої спортивної
майстерності
ПШЕНИЧНИКОВУ - начальникові відділу управління з питань
Олександру Петровичу молоді та спорту Дніпропетровської
обласної державної адміністрації
СТАСЕВСЬКОМУ - президентові Федерації велосипедного Леоніду Петровичу спорту Харківської області
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
БАНЧУКУ - генеральному судді, голові Ярославу Арсенійовичу наглядової ради з питань патріотичного
виховання молоді Міжнародної громадської
організації "Козацтво Запорозьке"
ПЕРЕВЕЗЕНЦЕВУ - члену ради Всеукраїнської громадської Олексію Юрійовичу організації "Український національний
союз молодих юристів", м. Київ
ШЕВЛЯКУ - члену правління Всеукраїнської Іллі Миколайовичу громадської організації-Центру "Розвиток
демократії", першому заступникові
Міністра України у справах сім'ї, молоді
та спорту
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"
КЛЮЙКО - директорові притулку для дітей служби у
Світлані Миколаївні справах дітей виконкому Миколаївської
міської ради
НІКОЛАЙЧУКУ - директорові Романівського дитячого Василю Леонідовичу будинку-інтернату, Житомирська область
РЯБЕНКУ - директорові Запорізького обласного Євгену Миколайовичу центру праці для молоді
СТОЯЛОВІЙ - начальникові управління у справах Олені Володимирівні сім'ї та молоді Вінницької обласної
державної адміністрації
ТОЧЕНОМУ - голові Всеукраїнської молодіжної Вадиму Анатолійовичу громадської організації "Молодь проти
злочинності і наркоманії", м. Київ
ТРОХИМЕНКО - завідувачеві Харківського обласного Аллі Олександрівні притулку для неповнолітніх "Гармонія"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"
ЛИТВИНЕНКО - директорові творчого об'єднання програм
Марії Василівні для дітей та юнацтва Національної
телекомпанії України, м. Київ.

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 18 червня 2008 року
N 563/2008



вгору