Документ 538-95-п, поточна редакція — Прийняття від 20.07.1995

                                                          
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 20 липня 1995 р. N 538
Київ
Про доповнення переліку об'єктів,
що підлягають обов'язковій приватизації
у 1995 році

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:
Внести до переліку об'єктів, що підлягають обов'язковій
приватизації у 1995 році, затвердженого постановою Кабінету
Міністрів України від 15 травня 1995 р. N 343 ( 343-95-п ),
доповнення згідно з додатками N 1 - 5.

Прем'єр-міністр України Є.МАРЧУК
Міністр
Кабінету Міністрів України В.ПУСТОВОЙТЕНКО
Інд.25
Додаток N 1
до постанови Кабінету Міністрів України
від 20 липня 1995 р. N 538
ПЕРЕЛІК
відкритих акціонерних товариств, акції яких будуть
запропоновані до продажу в 1995 році
Волинська область
08064 Мінсільгосппрод
00443163 Відкрите акціонерне товариство "Ковельський
м'ясокомбінат" 13357324 Відкрите акціонерне товариство "Любешівський льонозавод"
13348744 Відкрите акціонерне товариство "Грем'яченський
льонозавод", Ківерцівський район 05527746 Відкрите акціонерне товариство "Деметра", м. Луцьк
Дніпропетровська область
01014 Міненерго
00117274 Відкрите акціонерне товариство "Електромеханізація"
06534 Мінмашпром
05761620 Відкрите акціонерне товариство "Дніпроазот",
м. Дніпродзержинськ
Донецька область
01014 Міненерго
00122358 Відкрите акціонерне товариство "Південелектромережбуд",
м. Донецьк
01054 Мінвуглепром
0176762 Відкрите акціонерне товариство "Докучаївський ЗЗБВ"
20315036 Відкрите акціонерне товариство "Торговельний комплекс
"Маяк" 03704 Укрмонтажспецбуд
01416240 Відкрите акціонерне товариство "Донбасканалбуд",
м. Донецьк 06534 Мінмашпром
14312447 Відкрите акціонерне товариство "Електропобутприлад",
м. Маріуполь 14310626 Відкрите акціонерне товариство "Альфа", м. Краматорськ
14312140 Відкрите акціонерне товариство "ДСКТБ "Градієнт",
м. Донецьк 06854 Укрцемент
20321203 Відкрите акціонерне товариство "Стромацемент",
м. Амвросіївка 07034 Мінпром
004722919 Відкрите акціонерне товариство "Артемівський дослідний
машинобудівний завод" 00196167 Відкрите акціонерне товариство "Торезтвердосплав"
07244 Держжитлокомунгосп
03361135 Відкрите акціонерне товариство по газопостачанню та
газифікації "Маріупольгаз" 08064 Мінсільгосппрод
001549478 Відкрите акціонерне товариство "Вінтер", м. Донецьк
08124 Держкомлегтекс
20382624 Відкрите акціонерне товариство "Горлівчанка",
м. Горлівка 00030781 Відкрите акціонерне товариство "Кожкон",
м. Костянтинівка
Інші державні організації та підприємства 02306513 Відкрите акціонерне товариство "Оранта-Донбас",
м. Донецьк 00153407 Відкрите акціонерне товариство "ПКТІ "Газоапарат",
м. Донецьк
Житомирська область
08214 Держхарчопром
00372351 Відкрите акціонерне товариство "Андрушківський цукровий
завод"
Закарпатська область
06534 Мінмашпром
00226276 Відкрите акціонерне товариство "Модуль", м. Ужгород
07244 Держжитлокомунгосп
05448610 Відкрите акціонерне товариство "Закарпатгаз", м. Ужгород
Івано-Франківська область
06534 Мінмашпром
13665178 Відкрите акціонерне товариство "Металіст", м. Городенка
07034 Мінпром
04766012 Відкрите акціонерне товариство "Калушхімремонт"
07174 Укрбуд
01268650 Відкрите акціонерне товариство "Івано-Франківська
автобаза" 00126787 Відкрите акціонерне товариство "Калуський завод
будівельних машин"
08064 Мінсільгосппрод
13644584 Відкрите акціонерне товариство "Карпатиагромаш",
м. Івано-Франківськ 05425796 Відкрите акціонерне товариство "Льон", с. Бондарів
Калуського району
08094 Держводгосп
01037560 Відкрите акціонерне товариство "Отинянська ПМК-150"
08124 Держлегтекс
00307840 Відкрите акціонерне товариство "Шкіряник", м. Болехів
Інші державні організації та підприємства 00445707 Відкрите акціонерне товариство "Надвірнянський
молокозавод"
Київська область
01014 Міненерго
20576512 Відкрите акціонерне товариство "Енергетик", м. Українка
06534 Мінмашпром
14314498 Відкрите акціонерне товариство "Прометей", м. Бориспіль
08064 Мінсільгосппрод
05489326 Відкрите акціонерне товариство "Баришівське об'єднання
по агрохімічному обслуговуванню сільського господарства
"Райсільгоспхімія" 00849847 Відкрите акціонерне товариство "Радгосп "Рогозівський",
Бориспільський район
Кіровоградська область
06534 Мінмашпром
14315055 Відкрите акціонерне товариство "Актон", м. Гайворон
07214 Мінтранс
20657268 Відкрите акціонерне товариство "Гайворонський
спецкар'єр"
08064 Мінсільгосппрод
00904925 Відкрите акціонерне товариство "Голованівський
"Агропостач"
08214 Держхарчопром
00386324 Відкрите акціонерне товариство "Бурякорадгосп "Вись",
с. Мар'янівка Маловисківського району
Луганська область
06534 Мінмашпром
14314357 Відкрите акціонерне товариство "Завод "Еталон",
м. Антрацит 14314417 Відкрите акціонерне товариство "Кратон", м. Алчевськ
07174 Укрбуд
01234912 Відкрите акціонерне товариство "Стахановський
експериментальний механічний завод"
Львівська область
07164 Держнафтогазпром
00153362 Відкрите акціонерне товариство "Дрогобицький
машинобудівний завод" 00158907 Відкрите акціонерне товариство "Проектно-виробниче
підприємство "Енергія", м. Львів 00153294 Відкрите акціонерне товариство "Львівський дослідний
нафтомаслозавод"
07174 Укрбуд
01272203 Відкрите акціонерне товариство "Галбуд", м. Львів
01272060 Відкрите акціонерне товариство "ТБО "Львівбуд"
01268532 Відкрите акціонерне товариство "Роздольська автобаза
N 3"
08064 Мінсільгосппрод
00446411 Відкрите акціонерне товариство "Маслосоюз"
00446440 Відкрите акціонерне товариство "Радехівський маслозавод"
04542657 Відкрите акціонерне товариство "Кам'яно-Бузький
маслозавод" 00913597 Відкрите акціонерне товариство "Львівагромашпостач"
Інші державні організації та підприємства 00553327 Відкрите акціонерне товариство "Львівоптбакалія"
Миколаївська область
06534 Мінмашпром
14308032 Відкрите акціонерне товариство "Завод "Екватор", м.
Миколаїв 20915842 Відкрите акціонерне товариство "Інгул", м. Миколаїв
07174 Укрбуд
05514979 Відкрите акціонерне товариство "Миколаївський завод ЗБВ-
2"
08064 Мінсільгосппрод
03563459 Відкрите акціонерне товариство "Білоусівське ДП
"Райагропромтехніка"
Одеська область
06534 Мінмашпром
14311695 Відкрите акціонерне товариство "Одеський механічний
завод"
07034 Мінпром
00204659 Відкрите акціонерне товариство "Елакс", м. Одеса
08064 Мінсільгосппрод
04705559 Відкрите акціонерне товариство "Балтський
"Сільгоспаміак" 20933171 Відкрите акціонерне товариство "Одеський
експериментальний ремонтно-механічний завод"
08164 Украгропромбуд
13890478 Відкрите акціонерне товариство "ПМК N 15", смт Тарутине
08124 Держлегтекс
00306992 Відкрите акціонерне товариство "Татарбунарська суконна
фабрика"
Інші державні організації та підприємства 00446724 Відкрите акціонерне товариство "Янтар", м. Одеса
Полтавська область
08164 Украгропромбуд
00912184 Відкрите акціонерне товариство "Пусконалагоджувальне
управління", м. Полтава
08214 Держхарчопром
00372262 Відкрите акціонерне товариство "Цукровий завод
Жовтневого цукрового комбінату", м. Карлівка 00388292 Відкрите акціонерне товариство "Полтавська ПМК
"Харчопром"
Рівненська область
06854 Укрцемент
00293054 Відкрите акціонерне товариство "Здолбунівський цементно-
шиферний комбінат"
07164 Держнафтогазпром
21095000 Відкрите акціонерне товариство "Рівненафтобаза"
08124 Держлегтекс
03006644 Відкрите акціонерне товариство "Фабрика нетканих
матеріалів"
Сумська область
06534 Мінмашпром
00243168 Відкрите акціонерне товариство "Роменський завод
"Поліграфмаш"
07034 Мінпром
05399122 Відкрите акціонерне товариство "Середино-Будський завод
металургійного обладнання"
Тернопільська область
06534 Мінмашпром
00214273 Відкрите акціонерне товариство "Ватра", м. Тернопіль
05769975 Відкрите акціонерне товариство "Кременецький завод
вентиляторів "Кремвент", с. Малі Бережці 14046431 Відкрите акціонерне товариство "Літин", смт Товсте
07154 Укрбудматеріали
00290191 Відкрите акціонерне товариство "Козівський цегельний
завод" 00291581 Відкрите акціонерне товариство "Бережанське
заводоуправління будматеріалів" 00291629 Відкрите акціонерне товариство "Тернопільський завод
"Керамік" 00292623 Відкрите акціонерне товариство "Тернопільський кар'єр"
00291606 Відкрите акціонерне товариство "Будівельні матеріали",
с. Ступки Тернопільського району
07214 Мінтранс
05461562 Відкрите акціонерне товариство "Тернопільський
авторемонтний завод"
08124 Держлегтекс
00300400 Відкрите акціонерне товариство "Тернопільський завод
штучних шкір "ВІНТЕКС" 05468280 Відкрите акціонерне товариство "Теребовлянська взуттєва
фабрика" 05479734 Відкрите акціонерне товариство "Кременецька фабрика
"ВАТИН"
08214 Дерхарчопром
00374195 Відкрите акціонерне товариство "Колиндянський
концентрато-дріжджовий комбінат"
Інші державні організації та підприємства 05441074 Відкрите акціонерне товариство "Тернопільавто"
00310261 Відкрите акціонерне товариство "Підволочиська фабрика
пластмасових виробів"
Харківська область
03704 Укрмонтажспецбуд
05428553 Відкрите акціонерне товариство "Навчальний науково-
виробничий центр "Укртехпрогрес", м. Харків
06534 Мінмашпром
03120457 Відкрите акціонерне товариство "Авто", м. Харків
08064 Мінсільгосппрод
05755855 Відкрите акціонерне товариство "Завод "Потенціал", м.
Харків
Херсонська область
08064 Мінсільгосппрод
00447652 Відкрите акціонерне товариство "Каланчацький маслозавод"
Інші державні організації та підприємства 03112900 Відкрите акціонерне товариство "Херсонавто"
Хмельницька область
08214 Держхарчопром
00388234 Відкрите акціонерне товариство "Хмельницькцукробуд"
Черкаська область
06534 Мінмашпром
00238687 Відкрите акціонерне товариство "Мліївський ЗТО"
07034 Мінпром
00203826 Відкрите акціонерне товариство "Азот", м. Черкаси
05773238 Відкрите акціонерне товариство "Черкасхіменерго"
Чернівецька область
08064 Мінсільгосппрод
00908946 Відкрите акціонерне товариство "Хотинський
райагропостачсервіс"
Інші державні організації та підприємства 05495489 Відкрите акціонерне товариство "Буковинаавто",
м. Чернівці
м. Київ
06534 Мінмашпром
14315428 Відкрите акціонерне товариство "Київський завод
комунального машинобудування"
07164 Держнафтогазпром
01296126 Відкрите акціонерне товариство "Науково-дослідне
об'єднання "Діалір"
08214 Держхарчопром
00373698 Відкрите акціонерне товариство "АК Сатер"
Інші державні організації та підприємства 04012780 Відкрите акціонерне товариство "Київпроект"
00132824 Відкрите акціонерне товариство "Видубичі"

Міністр
Кабінету Міністрів України В.ПУСТОВОЙТЕНКО

Додаток N2
до постанови Кабінету Міністрів України
від 20 липня 1995 р. N 538

ПЕРЕЛІК
підприємств, що підлягають обов'язковій
приватизацїї в 1995 році

Вінницька область 06534 Мінмашпром
04716681 Вінницьке виробниче об'єднання "Аерогеоприлад"
05807279 Вісімнадцятий підшипниковий завод, м. Вінниця
07174 Укрбуд
01267627 Вінницький завод залізобетонних конструкцій
07214 Мінтранс
05460829 Гайсинське АТП 10562
Волинська область 06534 Мінмашпром
13346504 Підприємство "Волиньлада"
Дніпропетровська область 01007 Райвиконкоми, міськвиконкоми
01558141 Криворізький холодокомбінат
03684 Укртрансбуд
01374435 Підстепнянський завод будівельних матеріалів, с.
Гранітне 07034 Мінпром
13448529 Криворізьке будівельно-монтажне управління "Промбуд -1"
00190905 Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат
00190963 Новокриворізький гірничо-збагачувальний комбінат,
м. Кривий Ріг 00192040 Нікопольське спеціалізоване управління
"Дніпродомнаремонт" 05393033 Криворізький металургійний комбінат "Криворіжсталь"
07214 Мінтранс
21899967 Софіївське АТП 11238
05411044 Дніпропетровський кущовий інформаційно-обчислювальний
центр 03116186 Дніпродзержинське АТП 11265
Донецька область 01005 Облвиконкоми, Київський та Севастопольський
міськвиконкоми 03060882 Маріупольська фірма побутових послуг "Послуга"
05505963 Донецький обласний підрядний спеціалізований трест по
ремонту, будівництву та експлуатації автодоріг 05514382 Макіївське АТП 053902
05506023 Підрядне спеціалізоване управління по ремонту,
будівництву та експлуатації автодоріг, м. Макіївка 01014 Міненерго
05470992 Енергоремонтне підприємство, м. Донецьк
00109292 Миронівський завод будівельних матеріалів
00109286 Старобешівський завод "Буддеталь"
00119793 Будівельно-монтажне управління Курахівської ДРЕС
04630732 Будівельно-монтажне управління Слов'янської ДРЕС
04630784 Управління "Донбасенергобудмеханізація", м. Донецьк
00176704 Завод "Буддеталь", м. Красноармійськ
01054 Мінвуглепром
00179513 Госпрозрахункова дільниця підсобних підприємств
об'єднання "Червоноармійськвугілля", м. Димитров 05427594 Горлівський комбінат виробничих підприємств
05427708 Управління механізації земляних і шляхових робіт, м.
Дружківка 03704 Укрмонтажспецбуд
03078936 Макіївський завод монтажних санітарно-технічних
заготовок 01881480 Горлівське підприємство матеріально-технічного
забезпечення 06534 Мінмашпром
00211205 Донецьке виробниче об'єднання по гірничому
машинобудуванню 07174 Укрбуд
01237046 Управління механізації N 9, м. Костянтинівка
01237052 Управління механізації N 3, м. Донецьк
01241993 Управління виробничо-технічної комплектації, м. Донецьк
07214 Мінтранс
05387222 Донецька станція технічного обслуговування автомобілів
N 11497, м. Макіївка 07244 Держжитлокомунгосп
20314953 Селидівська дільниця по ремонту, будівництву та
експлуатації автодоріг
Житомирська область 08974 Мінчорнобиль
03061166 Житомирське спеціалізоване будівельно-монтажне
управління "Укрдезактиваціябуд" 05518003 Коростишівська спеціалізована будівельно-монтажна
дільниця "Укрдезактиваціябуд" 07154 Укрбудматеріали
13581814 Житомирський виробничо-будівельний комбінат "Проміс"
00290630 Житомирське виробничо-територіальне госпрозрахункове
об'єднання будівельних матеріалів "Житомирбудматеріали"
00292391 Житомирське обласне виробниче об'єднання
"Житомирнерудпром" 00292400 Омелянівський кар'єр, с. Горщик Коростенського району
13568162 Пашинський щебзавод, м. Коростень
06534 Мінмашпром
03568877 Малинський завод "Прожектор"
07014 Укрмісцевпром
01527169 Житомирська виробничо-комерційна фірма "Місцевпром-
Полісся"
Запорізька область 07034 Мінпром
00191230 Металургійний комбінат "Запоріжсталь"
Івано-Франківська область 01005 Облвиконкоми, Київський та Севастопольський
міськвиконкоми 01272568 Будівельно-монтажне управління "Машбуд", м. Івано-
Франківськ 07014 Укрмісцевпром
02968355 Коломийська фабрика "Карпатські візерунки"
07034 Мінпром
00207474 Торговельно-виробниче об'єднання концерну "Хлорвініл",
м. Калуш 05743160 Калуський концерн "Оріана"
07174 Укрбуд
01275130 Івано-Франківське управління виробничо-технологічної
комплектації
Київська область 06534 Мінмашпром
05825573 Виробниче об'єднання електрокераміки та силових
напівпровідникових приладів "Електрокераміка", м. Біла
Церква 07214 Мінтранс
02029918 Згурівське АТП 13252
20574766 Підприємство Кагарлицького автомеханічного заводу
05577160 Плисецький гранкар'єр
01014 Міненерго
01268367 Автобаза N 2, м. Бровари
Кіровоградська область 01005 Облвиконкоми, Київський та Севастопольський
міськвиконкоми 04013867 Комунальне підприємство по управлінню будинками, м.
Кіровоград

01014 Міненерго
00132463 Кіровоградська механізована колона
Луганська область 01005 Облвиконкоми, Київський та Севастопольський
міськвиконкоми 05401941 Комунальне підприємство трест "Облжитлопостачторг"
Мінпром 05389942 Лисичанський завод гумотехнічних виробів
07174 Укрбуд
20160473 Свердловський завод крупнопанельного домобудування
01035549 Будівельно-монтажне підприємство "Луганськводбуд"
08864 Держкомресурси
04639360 АТП "Луганськголовпостач"
Миколаївська область 01005 Облвиконкоми, Київський та Севастопольський
міськвиконкоми 03349192 Миколаївський виробничий трест зеленого господарства
Одеська область 01005 Облвиконкоми, Київський та Севастопольський
міськвиконкоми 05402677 Одеське ремонтно-будівельне підприємство
03056320 Одеський завод по реморту побутової техніки
00905959 Цебриківське ремонтне підприємство
01882503 Одеське управління матеріально-технічного забезпечення
хімічної промисловості 05511685 Одеське підприємство матеріально-технічного забезпечення
N 2 03061634 Одеська комерційно-виробнича автотранспортна фірма
"Любава" 03336031 Спеціалізоване ремонтно-будівельне управління
"Одесаліфт" 01014 Міненерго
00131452 Енерго-ремонтне підприємство, м. Одеса
04543602 Підприємство по наладці електростанцій та мереж,
м. Одеса 00122252 Механізована колона N 25, м. Одеса
03684 Укртрансбуд
01385485 Управління механізації, м. Одеса
06534 Мінмашпром
04819553 Науково-дослідне об'єднання, м. Одеса
14311502 Завод "Оптикон", м. Балта
07164 Держнафтогазпром
01285737 Автобаза N 9, м. Одеса
03482726 Одеське управління автозаправних станцій
07174 Укрбуд
01271899 Одеське спеціалізоване будівельно-монтажне управління
05424029 Будівельне управління "Одесфундаментспецбуд"
13891147 Будівельне управління "Моноліт", м. Роздільне
07214 Мінтранс
13903713 Бєлгород-Дністровське пасажирське управління річкового
транспорту 08184 Мінекономіки
05514198 Одеська ремонтно-будівельна дільниця
Полтавська область 01005 Облвиконкоми, Київський та Севастопольський
міськвиконкоми 03227339 Рижівський гранітний кар'єр, м. Комсомольськ
03331921 Комунальне підприємство "Полтаваспецрембуд"
03758482 Чорнухинське ремонтно-транспортне підприємство
01007 Райвиконкоми
03332010 Полтавське обласне спеціалізоване державне
дорожньобудівне управління "Облдоррембуд" 07034 Мінпром
13961385 Карлівський завод меблевих облицьовок
07174 Укрбуд
04417275 Карлівська будівельно-монтажна госпрозрахункова дільниця
ПБМВ "Полтавабуд" 07244 Держжитлокомунгосп
05495383 Кременчуцький завод комунального устаткування
08124 Держкомлегтекс
00309737 Лохвицька швейна фабрика
Рівненська область 08214 Держхарчопром
05467961 Березнівський льонозавод
00374433 Радивилівський консервний завод
01005 Облвиконкоми, Київський та Севастопольський
міськвиконкоми 05495393 Квасилівський завод комунального обладнання
Сумська область 07174 Укрбуд
01268130 Підприємство "Сумизалізобетон"
08214 Держхарчопром
00379672 Лебединський завод продтоварів
00375160 Сумський завод продтоварів
Тернопільська область 01007 Райвиконкоми
03322501 Об'єднання "Тернопільбуд"
04636195 Управління виробничо-технологічної комплектації, м.
Тернопіль 05402281 Комунальне підприємство "Постачавтосервіс", м. Тернопіль
05402285 Державне комунальне підприємство "Постачавтосервіс",
м. Тернопіль 01005 Облвиконкоми, Київський та Севастопольський
міськвиконкоми 14033842 Тернопільська обласна фірма будматеріалів
Харківська область 06534 Мінмашпром
014311229 Харківський дизелебудівний завод
014315629 Харківський завод імені В. О. Малишева
14076260 Харківський механоскладальний завод
14315523 Харківський інструментальний завод
14315500 Харківський приладобудівний завод імені Т. Г. Шевченка
14309847 Вовчанський агрегатний завод
14093028 Харківське відділення науково-виробничого комплексу
"Система" 07174 Укрбуд
05514809 Завод залізобетонних конструкцій N 4, м. Харків
07214 Мінтранс
05441051 Харківське АТП 16362
01005 Облвиконкоми, Київський та Севастопольський
міськвиконкоми 03057093 Підприємство "Побутовець"
01007 Райвиконкоми, міськвиконкоми
01562869 Харківське торговельно-виробниче підприємство "Альфа"
Херсонська область 08124 Легтекс
04594798 Херсонське виробниче бавовняне об'єднання
07214 Мінтранс
03119109 Скадовське АТП 16544
03119115 Каховське АТП 16555
01130696 Херсонське авіаційне підприємство
01007 Райвиконкоми, міськвиконкоми
14125935 Підприємство "Моноліт", м. Нова Каховка
03704 Укрмонтажспецбуд
01416441 Філіал фірми "Гимех", м. Херсон
03684 Укртрансбуд
01385597 Будівельне управління N 453, м. Херсон
Черкаська область 01007 Райвиконкоми, міськвиконкоми
02972368 Завод "Металіст", м. Сміла
02972345 Завод "Супутник", м. Золотоноша
02972670 Фабрика "Полімер", м. Черкаси
02972351 Підприємство "Квант", м. Канів
01034969 Автотранспортна база, м. Черкаси
14315575 Завод "Прогрес", м. Шпола
00225681 Уманський оптико-механічний завод
06534 Мінмашпром
14310069 Черкаський завод телеграфної апаратури
14312329 Науково-виробничий комплекс "Фотоприлад"
07214 Мінтранс
03119397 Ватутінське АТП 17163
Чернігівська область 01005 Облвиконкоми, Київський та Севастопольський
міськвиконкоми 03327598 Завод залізобетонних виробів і конструкцій
облжитлокомунуправління, м. Чернігів 02173816 Чернігівське обласне виробничо-заготівельне підприємство
вторинних ресурсів 14255442 Будівельно-монтажне управління "Північбуд"
08094 Держводгосп
01037732 Підприємство Держводгоспу "Чернігівводбуд", м. Чернігів
08124 Держкомлегтекс
00308366 Прилуцька взуттєва фабрика
Чернівецька область 07154 Укрбудматеріали
05383282 Кострижівський комбінат будматеріалів
м. Київ 01005 Облвиконкоми, Київський та Севастопольський
міськвиконкоми 04012017 Завод електротранспорту
05309512 Експериментально-механічний завод "Металіст"
05333066 Дослідний завод "Труббудіндустрія"
05503266 Експериментально-механічний завод
04012129 Деревообробний комбінат N 5
04012158 Завод залізобетонних виробів N 2
04012161 Завод залізобетонних виробів N 5
04012218 Завод залізобетонних виробів N 6
04012276 Завод залізобетонних конструкцій N 1
04012282 Завод залізобетонних конструкцій N 2
04012419 Виробничо-комплектувальне об'єднання
"Київбуддеталькомплект" 04012307 Завод шлакоблоків
04012336 Петровський завод стінових матеріалів і конструкцій
04012371 Завод "Керамік"
04012193 Комбінат "Будіндустрія"
04012425 Асфальто-бетонний завод
05441217 Ремонтно-будівельне управління об'єднання
"Київбудматеріали" 05503214 Трест "Київоздоббуд"
04012661 Будівельно-монтажне підприємство "Київміськбуд-2"
04012678 Будівельно-монтажне підприємство "Київміськбуд-3"
04012721 Трест "Київпідзембуд-2"
04012744 Будівельна фірма "Київспецбуд"
04012750 Трест "Київелектромонтаж"
04012885 Трест "Київміськбуд-6"
04012997 Будівельно-монтажна фірма "Дарниця"
05503160 Будівельна фірма панельного домобудування N 4
05418038 Підприємство з розробки та виготовлення засобів
механізації будівництва "Мехбуд" 04013784 Будівельна корпорація "Київміськбуд"
05456644 Дільниця механізації будівництва спеціалізованого
управління протизсувних підземних робіт 01014 Міненерго
00132322 Виробниче підприємство "Київенергоспецремонт"
21456721 Асоціація "Укренерготорг"
01134 Держріддорогмет
21593085 Підприємство спеціалізованої зовнішньоторговельної фірми
"Прогрес" 04012804 Будівельне управління N 22
04013488 Управління виробничо-технологічної комплектації
01924 Держкоммедбіопром
04759745 Київська ремонтно-будівельна дільниця ВО "Дарниця"
03684 Укртрансбуд
01380890 Трест з механізації земельних робіт
"Південбудмеханізація" 14314883 Українське ВО обчислювальної техніки та інформатики
14314044 Головне монтажно-технологічне управління "Південь"
14315517 Науково-виробниче об'єднання "Каскад"
14277432 Фірма "Укрмашконверсія"
01373298 Дарницький завод ЗБК
07154 Укрбудматеріали
00294102 Підприємство "Укрсервісбудматеріали"
07164 Держнафтогазпром
03483861 Фірма "Укрнафтогаззабез"
07214 Мінтранс
21544649 Авіакомпанія "Застосування авіації в народному
господарстві" 07614 Національна академія наук
05417555 Управління матеріально-технічного постачання
08324 Мінпресінформ
04543571 АТП республіканського ВО "Поліграфкнига"
04832909 Підприємство "Київзовніштранс"
08914 Мінмолодьспорт
21474156 АТП "Автомехбаза"
70924 Укрметротунельбуд
19029928 Державне підприємство "Промисел"
м. Севастополь 01005 Облвиконкоми, Київський та Севастопольський
міськвиконкоми 02970808 Завод "Спектр"
06534 Мінмашпром
14314707 Завод імені Калмикова
08064 Мінсільгосппрод
01556478 Севастопольський холодокомбінат
Автономна Республіка Крим 01014 Міненерго
04679276 Управління будівництва Кримської АЕС, м. Щолкіне
Ленінського району

Міністр
Кабінету Міністрів України В.ПУСТОВОЙТЕНКО

Додаток N 3
до постанови Кабінету Міністрів України
від 20 липня 1995 р. N 538

ПЕРЕЛІК
підприємств, які перебувають на різних етапах корпоратизації та
підлягають обов'язковій приватизації в 1995 році
Дніпропетровська область 07034 Мінпром
00190977 Центральний державний гірничо-збагачувальний комбінат,
м. Кривий Ріг 07164 Держнафтогазпром
03461621 Відкрите акціонерне товариство Криворізький турбінний
завод"Констар" 04819211 Науково-виробниче об'єднання самохідної гірничої
техніки,
м. Кривий Ріг 03340920 Відкрите акціонерне товариство "Дніпропетровськгаз"
07174 Укрбуд
01234929 Відкрите акціонерне товариство Криворізький завод
"Універсал"
Донецька область 01014 Міненерго
00119818 Відкрите акціонерне товариство"Донбасенергобуд"
01054 Мінвуглепром
01554491 Краматорська оптова база торгівлі взуттям
01005 Донецька обласна Рада народних депутатів
00292942 Відкрите акціонерне товариство "Пушка", м. Краматорськ
00191141 Відкрите акціонерне товариство "Костянтинівський
металургійний завод" 06191106 Відкрите акціонерне товариство "Макіївський
коксохімічний завод" 00463027 Відкрите акціонерне товариство "Маріупольсіткоснасть"

07034 Мінпром
00101773 Відкрите акціонерне товариство "Часово-Ярський
вогнетривкий комбінат" 07164 Держнафтогазпром
03361075 Відкрите акціонерне товариство"Донецькоблгаз"
07214 Мінтранс
05461527 Відкрите акціонерне товариство "Єнакіївський
авторемонтний завод" 03120377 Відкрите акціонерне товариство "Мар'їнський
шиноремонтний завод"
Закарпатська область 06534 Мінмашпром
05769225 Закарпатський електротехнічний завод, смт Усть-Чорна
00218259 Державне підприємство Закарпатський арматурний завод,
смт Кобилецька Поляна 05723430 Мукачівське верстатобудівне виробниче об'єднання
"Верстатозавод", смт Кольчине 08124 Держкомлегтекс
00308086 Виноградівська взуттєва фабрика
08864 Укрресурси
20431713 Відкрите акціонерне товариство "Ужгородоптторг"
07164 Держнафтогазпром
04815271 Відкрите акціонерне товариство
"Закарпатспецкомплектгаз",
м. Ужгород
Запорізька область 01005 Облвиконкоми, Київський та Севастопольський
міськвиконкоми 03336114 Відкрите акціонерне товариство "Ліфтсервіс", м.
Запоріжжя 00152365 Відкрите акціонерне товариство "Азовські мастила і
олива",
м. Бердянськ 00235832 Відкрите акціонерне товариство "Першотравневий завод
сільгоспмашин", м. Бердянськ
Івано-Франківська область 07214 Мінтранс
03112722 Відкрите акціонерне товариство "Івано-Франківський
шиноремонтний завод", с. Угринів 06534 Мінмашпром
05782912 Державне підприємство Івано-Франківський завод
"Промприлад" 07034 Мінпром
00274252 Івано-Франківський державний лісокомбінат
00274306 Брошнівський державний лісокомбінат
00274312 Відкрите акціонерне товариство "Прикарпатський меблевий
комбінат", м. Івано-Франківськ 00274223 Ворохтянський лісокомбінат
14313516 Акціонерне товариство відкритого типу "Родон",
м. Івано-Франківськ 08124 Держкомлегтекс
00307833 Івано-Франківське виробничо-торговельне шкіряне
об'єднання 05501988 Івано-Франківський державний шкірсировинний завод
07164 Держнафтогазпром
03361046 Відкрите акціонерне товариство "Івано-Франківськгаз"
00152230 Відкрите акціонерне товариство "Нафтохімік Прикарпаття",
м. Надвірна
Кіровоградська область 06854 Укрцемент
20657145 Відкрите акціонерне товариство "Заваліївський графітовий
комбінат"
Київська область 06534 Мінмашпром
08615979 Спеціальне конструкторсько- технологічне бюро, м.
Вишгород 03704 Укрмонтажспецбуд
04654448 Відкрите акціонерне товариство"Монтажник України", м.
Бровари
Луганська область 07034 Мінпром
05441447 Відкрите акціонерне товариство "Алчевський металургійний
комбінат"
Львівська область 08094 Держводгосп
01037005 Пересувна механізована колона 186, м. Жовква
07164 Держнафтогазпром
05399432 Відкрите акціонерне товариство"Бориславреммонтаж"
00151650 Дрогобицький дослідний завод
07174 Укрбуд
19331834 Відкрите акціонерне товариство "Самборбуд"
01005 Облвиконкоми, Київський та Севастопольський
міськвиконкоми 05430291 Акціонерне товариство-підприємство виробничо-технічної
комплектації, м. Дубляни 06024 Акціонерні товариства відкритого типу, створені на
основі державних підприємств 00905698 Відкрите акціонерне товариство "Радехівський
агротехсервіс" 01886342 Відкрите акціонерне товариство "Львіввторресурси"
00195952 Західноукраїнське акціонерне товариство відкритого типу
"Вторкольормет", м. Львів 00274861 Відкрите акціонерне товариство меблевий комбінат "Явір",
м. Івано-Франківськ 05501333 Відкрите акціонерне товариство "Львівський
коноплеобробний завод" 00293404 Акціонерне товариство "Жовквівський склозавод"
05468417 Відкрите акціонерне товариство "Калина", м. Червоноград
00307394 Відкрите акціонерне товариство "Веста", м. Червоноград
00309507 Відкрите акціонерне товариство "Маяк", м. Львів
05800293 Акціонерне товариство відкритого типу "Галичфарм", м.
Львів 08214 Держхарчопром
00334037 Відкрите акціонерне товариство Яворівський завод
"Металопластмас" 07034 Мінпром
05505288 Добросинський деревообробний комбінат, м. Жовква
06534 Мінмашпром
00227005 Щирецьке підприємство "Кварц"
04308517 Науково-дослідний інститут прикладної акустики, м. Львів
13811651 Відкрите акціонерне товариство "Львівський завод
гідромеханічних передач"
Одеська область 07174 Укрбуд
01268472 Автобаза N 5, м. Ізмаїл
03684 Укртрансбуд
01385479 Спеціалізоване управління днозаглиблених ірефулерних
робіт "Чорномортехфлот", м. Одеса 01385473 Відкрите акціонерне товариство "Чорномортехфлот", м.
Одеса 06534 Мінмашпром
05758730 Одеський кабельний завод "Одескабель"
07164 Держнафтогазпром
00152282 Відкрите акціонерне товариство "Одеський нафтопереробний
завод" 01014 Міненерго
04872300 Відкрите акціонерне товариство "Одесаенергобудтранс"
08864 Укрресурси
20945458 Відкрите акціонерне товариство "Одесаоблпостачзбут"
Полтавська область 06534 Мінмашпром
13951984 Державний ремонтно-механічний завод, м. Кременчук
Рівненська область 06534 Мінмашпром
05794720 Відкрите акціонерне товариство "Рівненський завод
тракторних агрегатів" 08124 Держлегтекс
05517400 Відкрите акціонерне товариство "Дуботекс", м. Дубровиця
Сумська область 06534 Мінмашпром
00047991 Відкрите акціонерне товариство "Сумське машинобудівне
науково- промислове об'єднання імені Фрунзе" 07164 Держнафтогазпром
00378454 Охтирське виробниче підприємство "Нафтопроммаш"
07214 Мінтранс
05422065 Відкрите акціонерне товариство "Сумський авторемонтний
завод"
Херсонська область 06534 Мінмашпром
14313151 Відкрите акціонерне товариство "Приладобудівний завод
"Сокіл", м. Нова Каховка 07164 Держнафтогазпром
01524316 Відкрите акціонерне товариство "Херсоннафтопереробка"
Хмельницька область 03704 Укрмонтажспецбуд
21338558 Відкрите акціонерне товариство "Модуль", м.
Кам'янець-Подільський 06534 Мінмашпром
00222404 Кам'янець-Подільський завод деревообробного інструменту
імені Петровського 14148479 Ізяславський завод "Харчомаш"
14173419 Особливе конструкторське бюро "Титан", м. Хмельницький
Черкаська область 06024 Акціонерні товариства відкритого типу, створені на
основі державних підприємств 02497751 Відкрите акціонерне товариство "Черкасгромадпроект"
06534 Мінмашпром
04707050 Науково-виробниче об'єднання "Ротор", м. Черкаси
01014 Міненерго
21356221 Відкрите акціонерне товариство "Чигириненергобудтранс"
00104060 Відкрите акціонерне товариство
"Закордоненергокомплектбуд", м. Канів
Чернігівська область 06534 Мінмашпром
14311399 Відкрите акціонерне товариство "Носівський завод
"Побідит" 00240307 Відкрите акціонерне товариство "Будмаш", м. Прилуки
14312192 Завод "Квадр", м. Борзна
00222462 Відкрите акціонерне товариство "Чернігівський
інструментальний завод" 14314311 Відкрите акціонерне товариство "Хімтекстильмаш", м.
Чернігів 08974 Мінчорнобиль
03059979 Відкрите акціонерне товариство "Чернігівдезактиваціябуд"
07154 Укрбудматеріали
04218665 Відкрите акціонерне товариство "Фірма
"Чернігівбудматеріали"
Чернівецька область 06024 Акціонерні товариства відкритого типу, створені на
основі державних підприємств 14261388 Відкрите акціонерне товариство "Центральне
конструкторське бюро "Ритм", м. Чернівці 14314676 Відкрите акціонерне товариство "Кварц", м. Чернівці
05501735 Відкрите акціонерне товариство "Чернівецька фабрика
верхнього трикотажу "Вікторія" 07174 Укрбуд
01268319 Чернівецька автобаза
06534 Мінмашпром
14314653 Завод "Калібр", м. Хотин
14314665 Завод "Вимірювач", м. Чернівці
14314682 Відкрите акціонерне товариство "Чернівецький
радіотехнічний завод" 07034 Мінпром
00274499 Берегометський лісокомбінат
00274513 Сторожинецький лісокомбінат
05446835 Красноїльський деревообробний комбінат
00274424 Чернівецька меблева фабрика
м. Київ 03704 Укрмонтажспецбуд
01412450 Відкрите акціонерне товариство "Київський санітарно-
технічний завод" 07174 Укрбуд
21536609 Державне підприємство "Комерційно-виробнича фірма
"Укрбудресурси" 07164 Держнафтогазпром
19116063 Відкрите акціонерне товариство "Укргазпром"
20578072 Відкрите акціонерне товариство "Київоблгаз"
06534 Мінмашпром
14313010 Відкрите акціонерне товариство "Ірва"
14312973 Відкрите акціонерне товариство"Меридіан"
22965117 Відкрите акціонерне товариство "Київський
електротехнічний завод" 14312789 Завод електронних, обчислювальних та управляючих машин
07214 Мінтранс
22890514 Відкрите акціонерне товариство "Державна акціонерна
автомобільна компанія "Укртранс"
01128495 Відкрите акціонерне товариство "Дослідно-
експериментальний завод N 20 цивільної авіації "
м. Севастополь 06534 Мінмашпром
14308813 Виробниче об'єднання "Маяк"

Міністр
Кабінету Міністрів України В.ПУСТОВОЙТЕНКО

Додаток N 4
до постанови Кабінету Міністрів України
від 20 липня 1995 р. N 538

ПЕРЕЛІК
орендних підприємств, приватизація яких відбудеться
у другому півріччі 1995 року
Волинська область 05509694 ОП "Луцький хлібозавод N 1"
Донецька область 05448352 ОП "Труболиварний завод", м. Макіівка
13541200 ОП "Слов'янський завод високоструменевих ізоляторів"
20383397 ОП "Овочева база N 1", м. Горлівка
01881184 ОП "Донецькмобресурси"
Дніпропетровська область 00378000 ОП "Дніпропетровський хлібозавод N 9"
00445019 ОП "Покровський сирзавод"
00381500 ОП "Дніпродзержинський хлібокомбінат"
20246528 Орендне ремонтно-механічне підприємство "Харчовик",
м. Дніпропетровськ
Житомирська область 00377590 ОП "Бердичівський завод безалкогольних напоїв"
13552480 ОП "Черняхівський хлібозавод"
00375964 ОП "Олевський хлібозавод"
Закарпатська область 01559362 ОП "Поріччя", м. Хуст
01551587 ОП "Сервіс", м. Хуст
01551570 Орендне комерційно-господарське товариство "Громадське
харчування", м. Берегове Івано-Франківська область 05495880 ОП Івано-Франківського заводоуправління будівельних
матеріалів
Кіровоградська область 05402909 Орендне торговельно-постачальне підприємство
"Кіровоградм'ясопромсервіс"
Київська область 01370250 ОП "Білоцерківський завод нестандартного обладнання і
оснастки" 00445966 ОП "Таращанський сирзавод"
00451369 ОП "КИМОЛ", м. Київ
Луганська область 00377319 ОП "Іванівський завод продовольчих товарів",
Антрацитівський район
Миколаївська область 02770535 ОП "Будинок торгівлі "Південний Буг", м. Миколаїв
05468788 ОП "Укрторгбудматеріали", м. Миколаїв
01553333 ОП "Укрбакалія", м. Миколаїв
01554947 Орендна комерційно-виробнича фірма "Меблі", м. Миколаїв
00549599 ОП "Нечаянський сирзавод"
Одеська область 03482732 Одеське ОП по постачанню нафтопродуктами
00476731 ОП "Одеський обласний виробничий рибокомбінат"
Рівненська область 00446954 ОП "Острозький сирзавод"
00446960 ОП "Володимирецький молокозавод"
00446983 ОП "Сарненський маслокомбінат"
13970763 ОП "Радивилівський молокозавод"
Сумська область 54647744 Кролевецький орендний маслозавод, м. Кролевець
14004444 Недригайлівський орендний маслозавод, смт Недригайлів
00309766 ОП "Конотопська швейна фабрика"
02020219 Липоводолинський орендний маслозавод, м. Липова Долина
00307046 ОП "Глухівська суконна фабрика"
00308293 Охтирське орендне взуттєве підприємство
00218331 ОП "Конотопський арматурний завод"
00383426 ОП "Лукашівський крохмальний завод", Великописарівський
район 00383432 ОП "Ново-Московський крохмальний завод", с. Дідовщина
Кролевецького району 14012389 ОП "Роменський завод "Тракторзапчастина"
01878408 Глухівська орендна фабрика по переробці вторинної
сировини 00209875 ОП "НДч магнітних носіїв інформації" (НДчМНч), м. Шостка
00220477 ОП "НДч атомного та енергетичного насособудування",
м. Суми 01547775 Орендний торговельно-комерційний центр, м. Охтирка
14026227 Орендний виробничо-комерційний центр "Журавлик",
м. Охтирка 02468629 ОП "Міська друкарня", м. Ромни
14005797 Путивльське ОП "Райпобутсервіс"
Тернопільська область 04594901 ОП "Тернопільська швейна фабрика"
14045696 ОП "Бучацький завод "Квант"
02973445 ОП "Завод "Оргоснастка", м. Тернопіль
00300650 ОП "Тернопільське об'єднання "Текстерно"
00310670 Орендний пересувний механізований загін N 5,
м. Тернопіль
Харківська область 14090774 ОП "Побуттех", м. Харків
01562770 ОП Харківський універмаг "Будинок торгівлі", м. Харків
05404423 ОП "Дергачівський трубний завод"
22629556 ОП "Підсобне господарство імені Будьоного", м. Харків
03336120 Орендне комунальне шляхо-ремонтне-будівельне управління,
м. Ізюм 01550990 Зміївське комерційно-виробниче ОП громадського
харчування 05505399 ОП залізобетонних конструкцій, м. Лозова
05393352 ОП "Харківрембудмонтаж"
00310723 Пересувна механізована колона N 4, м. Харків
05505756 Харківський "Спецблокмонтаж"
01549082 ОП "Вікторія", м. Харків
01549159 ОП "Овочівник", Московський ОРПК, м. Харків
19463429 ОП "Холодильник-5000", м. Харків
14311070 Харківський науково-дослідний інститут технології
машинобудування 02730461 Харківський центр науково-технічної та економічної
інформації 02971950 ОП завод "Металовиробів", м. Харків
22682690 Оптово-торговельне підприємство "Харківриба"
00216881 ОП "УкрНДЕІМ", м. Харків
05405581 ОП "Електромаш", м. Харків
00215120 ОП "Укрелектроремонт", м. Харків
00383830 ОП "Завод Березівські мінеральні води", с. Березівка
01886112 ОП "Харківвторресурси"
01270836 ОП механізації робіт, м. Харків
20236033 ОП "Лозовський завод "Трактородеталь", м. Лозова
00195972 ОП "Вторкольормет", м. Харків
00223220 Харківський метизний завод "Комсомолець"
00226537 Дослідний завод приладобудування "Система", м. Харків
5768473 ОП "Харківська фармацевтична фірма "Здоров'я"
Херсонська область 00447623 Новокаховська орендна маслосирбаза
Черкаська область 00901693 ОП "Корсунь-Шевченківський завод "Агрореммаш"
01271113 ОП "Будівельно-монтажне управління N 3", м. Черкаси
01414086 ОП "Черкаське спецуправління "Хіммонтаж N 30"
05492108 Черкаська обласна орендна виробничо-комерційна фірма
"Черкасинафтопродукт"
Чернігівська область 00373942 ОП "Ніжинський жировий комбінат"
Чернівецька область 00453397 ОП "Чернівціоблмолпром"
00447882 ОП "Глибоцький маслозавод", смт Глибока
00447898 Заставнівський маслозавод ОП "Ченівціоблмолпром"
00447936 Сокирянський сирзавод ОП "Чернівціоблмолпром"
00447942 Сторожинецький сирзавод ОП "Чернівціоблмолпром"
00447959 Хотинський сирзавод ОП "Чернівціоблмолпром"
03562247 Путивльський маслозавод ОП "Чернівціоблмолпром"
00447965 Чернівецька маслосирбаза ОП "Чернівціоблмолпром"
01050081 ОП "Чернівецький "Втормет"
04689174 ОП "Чернівціриба"
05479527 Чернівецьке орендне спеціалізоване шляхове ремонтно-
будівельне управління N 3
м. Київ 19490018 ОП "Виробничий комбінат Держкомтуризму України в
м. Києві" 19243366 ОП "Київський експериментально-дослідний завод"
м. Севастополь 05516205 ОП "Севастопольська меблева фабрика"
00470869 ОП "Севастопольський торговий комплекс "Океан"
05397219 ОП "База Севастополь-бакалія"
03038738 ОП "Новинка"
13784173 ОП "Вітам"
13781016 ОП "Чорномор'я"

Міністр
Кабінету Міністрів України В.ПУСТОВОЙТЕНКО

Додаток N 5
до постанови Кабінету Міністрів України
від 20липня 1995 р. N 538

ПЕРЕЛІК
підприємств агропромислового комплексу, що підлягають
обов'язковій приватизації в 1995 році

Вінницька область 04685822 Радгосп "Гонтівський", Чернівецький район
00297592 Радгосп "Подільський", с. Шендерівка
Чернівецького району 04685845 Радгосп "Кривошиївський", Хмільницький район
00708182 Радгосп "Колибабенський", Хмільницький район
04833352 Радгосп "Кожанський", Оратівський район
04685839 Радгосп "Очитківський", Оратівський район
00414167 Радгосп "Поділля", с. Міжлісся Барського району
00414173 Радгосп "Мічуринець", с. Попівці Барського району
13311776 Радгосп "Мир", с. Киянівка Барського району
05527657 Радгосп імені Фрунзе, с. Окладне Барського району
00509760 Радгосп "Садовод", с. Криштопівка Іллінецького району
00414210 Радгосп "Жорницький", Іллінецький район
05557692 Радгосп "Комсомольський", с-ще Садове Козятинського
району 00414233 Радгосп"Кожухівський", Літинський район
05527700 Радгосп "Дашківці", Літинський район
05527717 Радгосп "Україна", с. Шлишківці Могилів-Подільського
району 00414351 Радгосп імені Шевченка, с. Дерешова
Мурованокуриловецького району 13334406 Радгосп "Петриманський", Мурованокуриловецький район
00414322 Радгосп імені Першої Кінної Армії, с. Сніжна
Погребищенського району 05453574 Шовкорадгосп "Прибузький", Вінницький район
00692251 Радгосп "Теплицький", смт Теплик
04365916 Радгосп "Комаргородський", Томашпільський район
00492245 Радгосп "Хмільницький", м. Хмільник
00385626 Томашпільський бурякорадгосп
00085307 Бурякорадгосп імені Бебеля с. Гонорівка Піщанського
району 00385557 Бродецький бурякорадгосп, смт Бродецьке
13340909 Державний Рахнівський міжрадгоспний склад, с. Рахни-
Лісові Шаргородського району 00385514 Чечельницький бурякорадгосп, смт Чечельник
00385537 Деребчинський цукрорадгосп, с. Деребчин Шаргородського
району 00385595 Ободівський цукрорадгосп, с. Ободівка Тростянецького
району 13323816 Радгосп "Мир", с. Киянівка Барського району
04685785 Насіннєвий радгосп "Михайлівський", с. Михайлівка
Бершадського району 05391962 Вінницький радгосп квітково-декоративних рослин
"Південнобузький" 05413681 Птахорадгосп "Барський", м. Бар
01351003 Барське міжрайонне ПБМП N 1
00444412 Барський завод сухого знежиреного молока
00371707 Красносілківський цукровий завод
01350920 Бершадська МПБМП N 2
05487543 Жмеринське дослідно-виробниче агрохімічне підприємство
00371937 Бабинський цукрозавод
04013329 Калинівський ремзавод
00476576 Барський виробничий цех
00371570 Бродецький цукровий завод
00444458 Козятинський завод сухого знежиреного молока
00444470 Сироробний завод, м. Крижопіль
00371794 Соколівський цукровий завод
05487539 Могилів-Подільський "Райагрохім"
00371593 Вищеольчедаївський цукрозавод
05487546 Мурованокуриловецький "Райагрохім"
00371848 Удицький цукрозавод
00201465 Теплицький відгодівельний пункт
00371518 Томашпільський цукрозавод
00371618 Гніванський цукрозавод
05519681 Гніванський завод промтоварів
01350908 Тульчинське ПБМП N 7
01349584 Кирнасівський завод залізобетонних виробів
00371630 Деребчинський цукрозавод
00444576 Шаргородський маслосирзавод
00371624 Гонорівський цукрозавод
01350995 Вінницьке підприємство "Механізатор"
00044441 Жмеринський молокозавод
00902740 Брацлавське районне підприємство "Агромаш"
13567368 Мурованокуриловецьке районне підприємство "Агромаш"
03567374 Немирівське районне підприємство "Агромаш"
03567434 Томашпільське районне підприємство "Агромаш"
03567463 Хмільницьке районне підприємство "Агромаш"
05519669 Жмеринський завод продтоварів
00424444 Літинський маслозавод, смт. Літин
00444518 Погребищенський завод сухого знежиреного молока
00444530 Теплицький завод сухого знежиреного молока
00444537 Тульчинський маслосирзавод
00444582 Ямпільський маслозавод
00375763 Вінницький хлібокомбінат
00375680 Барський хлібозавод
00375740 Гайсинський хлібозавод
00375757 Козятинський хлібозавод
00375728 Могилів-Подільський хлібозавод
00375668 Тульчинський хлібокомбінат
00444458 Козятинський завод сухого знежиреного молока
Волинська область 05573019 Державний племптахорадгосп "Ківерецький", м. Луцьк
00448373 Рожищенський відгодівельний радгосп
03736144 Радгосп імені Жданова, Старовижівський район
05539471 Радгосп імені Шевченка, с. Буяни Луцького району
00853145 Радгосп "Річицький", Ратнівський район
00853151 Радгосп "Самарівський", Ратнівський район
03737706 Радгосп "Комуніст", Любомльський район
00386459 Бурякорадгосп, с. Цегів Горохівського району
05383796 Радгосп "Радянська Україна", с. Соловичі Турійського
району 03736859 Радгосп "Дрозднівський", Ковельський район
05441186 Радгосп "Іскра", с. Піски Горохівського району
00853205 Володимир-Волинський радгосп, с. Галинівка
00853174 Радгосп "Камінь-Каширський"
00853180 Карасинський відгодівельний радгосп, Камінь-Каширський
район 05431360 Піщанський радгосп, Камінь-Каширський район
05539637 Радгосп "Полісся", с. Стобихівка Камінь-Каширського
району 00353139 Облапський радгосп, Ковельський район
08446205 Ковельський радгосп, с. Мощена
00853228 Радгосп "Партизанський", с. Залізниця Любешівського
району 05431377 Радгосп "Галузійський", Маневицький район
00853116 Радгосп "Городоцький", Маневицький район
01530088 Радгосп "Полісся", с. Вишнівка Маневицького району
05392660 Радгосп "Троянівка", Маневицький район
00853100 Радгосп "Маневицький", с. Велика Яблунька
04949077 Радгосп "Дружба", с. Лісове Маневицького району
05539519 Радгосп "Батьківщина", с. Нова Руда Маневицького району
00448344 Горохівський відгодівельний радгосп, с. Борочиче
00448309 Камінь-Каширський відгодівельний радгосп, с. Залісся
00448315 Ківерцівський відгодівельний радгосп, с. Муравище
00448321 Ковельський відгодівельний радгосп, с. Зелена
00448389 Ратнівський відгодівельний радгосп, с. Сільце
00853197 Любомльський відгодівельний радгосп, с. Бірки
00448284 Локачинський відгодівельний радгосп, с. Війниця
00448290 Любешівський відгодівельний радгосп, с. Рудка
01530102 Старовижівський відгодівельний радгосп, с. Борзова
05501083 Луцький м'ясокомбінат
00444600 Волинська маслосирбаза
03569226 Іваничівське ремонтно-транспортне підприємство
03569232 Камінь-Каширське ремонтно-транспортне підприємство
05383997 Луцьке АТП-0201
00305936 Маневицький льонозавод с. Оконськ
03360705 Ратнівський молокозавод
05501043 Маневицький маслозавод
05507167 Нововолинський молокозавод
03339466 Луцький теплично-розсадницький агрокомбінат зеленого
господарства 05507169 Нововолинський міськмолокозавод
00377118 Локачинський хлібозавод
00377082 Ковельський хлібокомбінат
00380149 Луцький хлібокомбінат
00377294 Горохівський хлібокомбінат
05384028 Любомільські ремонтно-механічні майстерні
13349448 Камінь-Каширська кущова механічна майстерня
01033295 Голобські ремонтно-механічні майстерні
"Рембудмеханізації" 01036709 Устилузька ПМК 200
01036750 Державне будівельно-монтажне підприємство "Волиньводбуд"
м. Луцьк 01033292 Голобські ремонтно-механічні майстерні
Дніпропетровська область 03342439 Квітково-декоративний радгосп "Каштан",
м. Дніпродзержинськ 03362347 Радгосп "Декоративні культури", м. Кривий Ріг
05412196 Радгосп "Декоративні культури", м. Дніпропетровськ
05514531 Радгосп "Декоративні культури", м. Синельникове
00858208 Радгосп "Присамарський", м. Павлоград
00488763 Державний насіннєвий радгосп "Баглійський", с-ще Степове
Дніпропетровського району 00851270 Державне підприємство радгосп "Червоноармієць",
с. Новоіванівське Юріївського району 00851293 Радгосп "Люд", с. Чаплинка Юріївського району
05578264 Радгосп "Кильчинський", с. Голубівка Новомосковського
району 05466370 Васильківське міжгосподарське об'єднання з
агрохімічного та виробничого обслуговування колгоспів
та радгоспів 05521287 Павлоградське ремонтно-будівельне управління
01351954 Трест "Кріворіжсільбуд"
20238790 Пересувне управління механізації будівництва,
м. Дніпропетровськ 01350073 Вільногірський завод залізобетонних виробів
05476865 КДБМП "Дніпросільбуд"
54933570 Дніпропетровське АТП-0461
03583404 Петропавлівський "Райагробуд"
00851347 Радгосп "Авангард", с. Вербівське Васильківського району
00848026 Радгосп "Горняк", с. Надеждівка Криворізького району
00847943 Радгосп імені К. Лібкнехта, с. Новопілля Криворізького
району 00848032 Радгосп "Південний", с. Веселе Криворізького району
00848003 Радгосп "Україна", с. Кіровка Криворізького району
00847937 Радгосп "Інгулецький", с. Лозуватка Криворізького району
00847972 Радгосп "Батьківщина", с. Родіонівка Криворізького
району 00848084 Радгосп "Радушний", с. Родіонівка Криворізького району
00847966 Радгосп "Красний забойщик", с-ще Червоне Криворізького
району 00847989 Радгосп імені Мічуріна, с. Широке Криворізького району
00848040 Радгосп "Красіне", с. Красіне Криворізького району
00847950 Радгосп "Комінтерн", с. Златоустівка Криворізького
району 00848061 Радгосп "Гвардієць", с. Недайвода Криворізького району
05463928 Радгосп "Криворізький тепличний комбінат", с. Новопілля
04528287 Радгосп "Зарічний", с. Лозуватка Криворізького району
00848018 Радгосп "Гейківський", с. Ранній Ранок Криворізького
району 00857328 Радгосп імені Петровського, с. Зоряне Межівського району
00847920 Радгосп "Перемога", с. Веселе Нікопольського району
00847713 Радгосп "Видвиженець", с-ще Видвиженець Новомосковського
району 05521206 Радгосп "Павлоградський", м. Тернівка
00851533 Радгосп імені Б. Хмельницького, с. Богданівка
Павлоградського району 00851318 Радгосп "Комсомолець", с. Новогригорівка Юр'ївського
району 00851324 Радгосп "Дніпропетровський", с. Українське
Петропавлівського району 00851264 Радгосп "Васильківський", с. Русакове Петропавлівського
району 00851330 Радгосп "Синельниківський", с. Першотравневе
Синельниківського району 00851287 Радгосп "Революціонер", с. Новогніде Синельниківського
району 00851241 Радгосп "Вперед", с. Дерезувате Синельниківського району
13465723 Радгосп "Лугове", с. Широкосмоленка Синельниківського
району 00847908 Радгосп "Калинівський", с. Рози Люксембург Широківського
району 00847877 Радгосп "Зелений Луг", с. Дачне Широківського району
00847742 Радгосп "Жовтнева Революція", с. Миколаївка
Дніпропетровського району 00847564 Радгосп "Першотравневий", с. Сурсько-Литовське
Дніпропетровського району 00847794 Радгосп "Світанок", с. Новомиколаївка Дніпропетровського
району 00847601 Радгосп "Україна", с. Любимівка Дніпропетровського
району 00847771 Радгосп імені Леніна, м. Дніпропетровськ
00847802 Радгосп "Нижньодніпровський", м. Підгородне
00847699 Радгосп "Перемога", с. Балівка Дніпропетровського району
00847630 Радгосп "Дніпро", м. Дніпропетровськ
00847587 Радгосп імені Котовського, с. Волоське
Дніпропетровського району 00847618 Радгосп "Сура", с. Новоолександрівка Дніпропетровського
району 00847593 Радгосп імені Орджонікідзе, с. Миколаївка
Дніпропетровського району 00847653 Радгосп "Краснопільський", с-ще Шевченко
Дніпропетровського району 00884765 Радгосп "Дзержинець", м. Дніпродзержинськ
00847624 Радгосп "Підгородній", м. Підгородне Дніпропетровського
району 00847647 Радгосп "Долинський", с. Долинське
Дніпропетровського району 00847788 Радгосп "Кіровський", с-ще Степове Дніпропетровського
району 00847666 Радгосп "Більшовик", с. Лобойківка Дніпропетровського
району 00847759 Радгосп "Нива", м. Новомосковськ
00851666 Птахорадгосп "Токівський", с. Червоний Тік
Апостолівського району 00851689 Птахорадгосп "Широчанський", с. Михайлівка
Апостолівського району 00851815 Птахорадгосп "Верхньодніпровський", с. Новомиколаївка
Верхньодніпровського району 00784489 Птахофабрика "Балівська", смт Кіровське
Дніпропетровського району 00861749 Птахорадгосп "Щорський", смт Щорськ Криничанського
району 00851790 Племптахорадгосп "Новомосковський", с. Мар'янівка
Новомосковського району 00851844 Птахорадгосп "Комунарівський", с. Комунарівка
П'ятихатського району 00851856 Птахорадгосп "П'ятихатський", м. П'ятихатки
25412434 Птахорадгосп "Ювілейний", м. П'ятихатки
00851695 Птахорадгосп "Солонянський", смт Солоне
05492203 Племптахорадгосп "Молодіжний", смт Солоне
00448462 Радгосп "Ягідне", с. Ягідне Новомосковського району
00448508 Радгосп "Софіївський", с. Хортиця Софіївського району
00448485 Радгосп "Піонер", м. Павлоград
00448479 Радгосп "Щорський", с. Новомилорадівка Криничанського
району 00858131 Радгосп "Нивотрудівський", с. Нива Трудова
Апостолівського району 00851235 Радгосп N 626, с. Манвелівка Васильківського району
00851258 Радгосп "Пролетарій", с-ще Пролетарське Магдалинівського
району 05435151 Радгосп "Адамівський", с. Адамівка Криничанського району
00448456 Радгосп "Прогрес", м. Нікополь
00847720 Радгосп-комбінат "Голубівський", с. Голубівка
Новомосковського району 00847914 Радгосп "Кам'янський", с. Кам'янка Софіївського району
05464750 СПМК -249, м. Дніпропетровськ
19146829 Перешепинський дослідно-екпериментальний завод насосно-
силового обладнання 01039334 Дніпропетровське комерційне орендне торговельно-
закупівельне підприємство "Дніпро", с. Підгороднє 01033303 Новомосковський ремонтно-механічний завод,
с. Меліоративне 00108826 Дніпродзержинський завод сталевих конструкцій
00463471 Дніпропетровське виробниче об'єднання "Автекс"
01037979 Апостолівське орендне торговельно-закупівельне
підприємство "Меліоратор" 05412227 Новомосковське орендне торговельно-закупівельне
підприємство "Меліоратор" 03566529 Автобаза "Криворіжводбуд", м. Кривий Ріг
00451004 Дніпропетровське спеціалізоване будівельно-монтажне
управління 02132214 Дніпропетровське спеціалізоване будівельно-монтажне
управління N 1 01355066 Фірма "Агро" м. Дніпропетровськ
01351871 Синельниківський "Райагробуд"
05432488 Царичанський "Райагробуд"
03583516 Міживський "Райагробуд"
03444849 ПМК N 1, м. Нікополь
05486326 Нікопольський завод металоконструкцій
05386895 Будівельно-монтажне управління "Житлобуд", м. Нікополь
01354529 Дніпропетровське ПМК N 246
00444903 Верхньодніпровський маслозавод
02261055 Жовтоводський міськмолокозавод
00444961 Межівський сирзавод
00445067 Софіївський сирзавод
00321491 Дніпропетровський хлібозавод N 8
00381545 Дніпропетровський хлібокомбінат N 3
00381462 Дніпропетровський хлібокомбінат N 1
00381479 Дніпропетровський хлібокомбінат N 2
00381367 Синельниківський хлібозавод
00381396 Новомосковський хлібозавод
00381516 Криворізький хлібокомбінат N 1
00381522 Криворізький хлібокомбінат N 2
00308873 Тернівський хлібокомбінат
00381410 Павлоградський хлібокомбінат
00381427 Орджонікідзевський хлібокомбінат
00381433 Верхньодніпровський хлібозавод
00038144 П'ятихатський хлібозавод
43310312 Дніпродзержинський "Лівобережний хлібозавод"
00381381 Нікопольський хлібокомбінат
00901772 Криворізьке державне спеціалізоване АТП
00903140 Кудащівське виробниче підприємство "Агропромтехніка"
00903096 Саксаганське виробниче підприємство "Агропромтехніка"
10005358 Інформаційно-обчислювальний центр "Дніпроагротехсервіс",
м. Дніпропетровськ 05412380 Дніпропетровське державне виробниче монтажно-
пусконалагоджувальне підприємство
Донецька область 00414397 Радгосп "Краматорський", смт Шабельківка
00414405 Радгосп "Садовод", м. Горлівка
00414428 Радгосп "Україна", с. Успенка Амвросіївського району
00414434 Радгосп імені Луначарського, с. Білоярівка
Амвросіївського району 00414457 Радгосп "Радянська Донеччина", с. Сонцеве
Старобешівського району 00414492 Радгосп "Нижньокринський", Амвросіївський район
00414517 Радгосп "Красноармійський", м. Красноармійськ
00414546 Радгосп "Сіверський Донець", с. Коровій Яр
Краснолиманського району 00848150 Радгосп "Комсомолець України", м. Донецьк
00848368 Радгосп "Тепличний", м. Донецьк
00848434 Радгосп "Амвросіївський", с-ще Лисиче
00848486 Радгосп "Металіст", с-ще Металіст Амвросіївського району
00848530 Радгосп "Ольховатський", с-ще Кам'янка м. Єнакієве
00848569 Радгосп "Маріупольський", с-ще Зоря Володарського району
00848606 Радгосп "Каракубський", с. Роздольне Старобешівського
району 00848687 Радгосп "Горлівський", с. Озерянівка
00848718 Радгосп імені Орджонікідзе, м. Краматорськ
00848730 Радгосп "Самарські ставки", Весела Гора
Олександрівського району 00848753 Радгосп "Ямський", м. Сіверськ Артемівського району
00848824 Радгосп "Червона Зірка", м. Дружківка
00848842 Радгосп "Берестовий", м. Костянтинівка
00848859 Радгосп "Хімік", с. Новодмитрівка Костянтинівського
району 00851949 Птахорадгосп "Донецький", с. Рівнопіль Волноваського
району 00851956 Птахорадгосп "Добропільский", с. Маяк Добропільського
району 00852074 Птахорадгосп "Зарічний", с. Степано-Кринка
Амвросіївського району 02772103 Радгосп "Торецький", смт Билвасівка Слов'янського району
04342217 Радгосп "Олександрівський", с. Високопілля
Олександрівського району 05453580 Радгосп "Новогригорівський", м. Дружківка
20323604 Радгосп "Приазовський", с. Качкарське Новоазовського
району 20323627 Радгосп "Харцизький", м. Макіївка
00848115 Радгосп "Вугільник", м. Макіївка
00848121 Радгосп "Червоний партизан", с-ще Озерянівка
00848380 Радгосп "Зірка", м. Маріуполь
00848428 Радгосп "Чистяківський", м. Торез
00848457 Радгосп "Єнакіївський", с. Малоорлівка Шахтарського
району 00848581 Радгосп "Приморський", Новоазовський район
00848612 Радгосп "Авангард", с. Петрівське Старобешівського
району 00848629 Радгосп "Новий Донбас", смт Першотравневе
00848641 Радгосп "Сніжнянський", с. Дмитрівка Шахтарського району
00848664 Радгосп імені Крупської, м. Краматорськ
00848693 Радгосп "Веселий", м. Краматорськ
00848701 Радгосп "Ясногорівський", м. Краматорськ
00848724 Радгосп імені 40 років Жовтня, смт Зайцеве
05287791 Радгосп "Міуський", смт Андріївка
00483487 Насінницький радгосп "Перебудова", с. Карла Маркса
Великоновосілківського району 00483553 Насінницький радгосп "Баштанник", с. Бахчовик
Тельманівського району 05394759 Насінницький радгосп імені XXVI з'їзду, с-ще Урожайне
Великоновосілківського району 03361879 Радгосп квітково-декоративних рослин "Гвоздика", м.
Горлівка 03361916 Радгосп "Декоративні культури", м. Донецьк
03361922 Радгосп декоративних культур "Тюльпан", м. Шахтарськ
03362057 Радгосп декоративних рослин "Ялинка", м. Артемівськ
03362063 Радгосп "Декоративні культури", м. Маріуполь
05433063 Макіївський радгосп квітково-декоративних рослин
"Розалія" 20315450 Радгосп декоративних культур "Троянда", м. Харцизьк
02773083 Радгосп "Жовтневий", с. Кучерів Яр Добропільського
району 00848144 Радгосп "Грузький", м. Макіївка
00848167 Радгосп "Криничанський", м. Макіївка
00848322 Радгосп "Корсунський", м. Єнакієве
00848476 Радгосп "Городній", смт Талаківка
00848658 Радгосп імені Челюскінців, с. Дмитрівка Шахтарського
району 05394765 Насінницький радгосп "Червоносільський", с. Красне
Артемівського району 00848902 Радгосп імені Першого Травня, с-ще Новолуганське
Артемівського району 02773077 Радгосп "Першотравневий", смт Першотравневе
00858125 Радгосп "Вуглегірський", с. Новолуганське Артемівського
району 00848865 Радгосп "Дружба", с. Рубці Краснолиманського району
00848606 Радгосп "Каракубський", с. Роздольне Старобешівського
району 00848824 Племзавод "Червона зірка", м. Дружківка
Костянтинівського району 00848569 Радгосп "Маріупольський", с. Зоря Володарського району
01565566 Донецьке обласне оптово-роздрібне підприємство
"Облпродконтракт" 05488265 Александрівське районне державне підприємство по
виконанню агрохімічних робіт "Райагрохім" 05488331 Костянтинівське районне державне підприємство по
виконанню агрохімічних робіт "Райагрохім" 05488354 Краснолиманське районне державне підприємство по
виконанню агрохімічних робіт "Райагрохім" 05488397 Слов'янське районне державне підприємство по виконанню
агрохімічних робіт "Райагрохім" 05488294 Велико-Новоселківське районне державне підприємство по
виконанню агрохімічних робіт "Райагрохім" 05488325 Добропільське районне державне підприємство по виконанню
агрохімічних робіт "Райагрохім" 05488437 Ясиноватське районне державне підприємство по виконанню
агрохімічних робіт "Райагрохім" 00483547 Держплемзавод імені Р. Люксембург, м. Новоазовськ
00483501 Держплемзавод "Малинівка", Володарський район
00695999 Маріупольське племпідприємство
00858007 Племзавод "Будьоннівський", с. Бірюки Амвросіївського
району 00375852 Консервний завод, смт Велика Новосілка
01558589 Костянтинівське плодоовочеве підприємство "Плодоовоч"
00130621 Маріупольський завод залізобетонних виробів
00492836 Донецька обласна сортодослідницька станція
00694304 Артемівська станція по племінній роботі та штучному
заплідненню тварин 00696272 Шахтарське племпідприємство
00696668 Великоновосілківське племінне підприємство
00845542 Амвросіївський завод залізобетонних виробів
00858272 Донецька спеціалізована автобаза 0551
00858289 Слов'янська спецавтобаза 0514
00909992 Виробниче об'єднання транспорту, м. Макіївка
01355099 Старобешівський "Райсільгоспкомунгосп"
01355219 Тельманівський "Райсільгоспкомунгосп"
01526782 АТП 0566 об'єднання "Донецькоблагробуд"
02776012 Сортонасіннєвий завод, с-ще Новодонецьке
02776029 Сортонасіннєве підприємство, с. Добропілля
04540259 Сортонасіннєвий завод, смт Дробишеве
05409188 Донецьке обласне спеціалізоване виробниче монтажно-
пусконалагоджувальне управління 05425218 Автобаза N 3 тресту "Агроспецмонтаж", м. Макіївка
05477669 Ремонтно-механічна майстерня, м. Донецьк
05516872 Докучаївський комбінат будівельних матеріалів
05520477 Автотранспортне підприємство 0563, м. Донецьк
05521778 ПМК N 5, м. Донецьк
05540592 Тельманівський насіннєвий завод
00848776 Радгосп "Червоний Молочар", Слов'янський район
00374539 Донецький хлібозавод N 14
00375898 Селидівський хлібокомбінат
00375912 Калінінський хлібокомбінат м. Горлівка
00375941 Дружківський хлібозавод
00376018 Єнакієвський хлібокомбінат
00376024 Маріупольський хлібокомбінат
00376047 Краматорський хлібокомбінат
00376060 Макіївський хлібокомбінат
00376107 Слов'янський хлібокомбінат
00376159 Шахтарський хлібокомбінат
00376248 Артемівський хлібокомбінат
00378112 Донецький хлібокомбінат
00038058 Красноармійський хлібокомбінат
00374545 Державний Донецький булочно-кондитерський комбінат
00376082 Красногвардійський хлібокомбінат, м. Макіївка
00376099 Радянський хлібокомбінат, м. Макіївка
00376113 Сніжнянський хлібокомбінат
00376124 Старобешівський хлібокомбінат, м. Комсомольськ
00376136 Харцизький хлібокомбінат
00376053 Торезький хлібокомбінат
20358376 Димитрівський хлібокомбінат, м. Донецьк
00376129 Контора матеріально-технічного постачання, м. Донецьк
00384064 Амвросієвський хлібозавод
00375906 Горлівський хлібокомбінат
00375929 Дзержинський хлібокомбінат
00375935 Докучаївський хлібокомбінат
00305958 Добропільський хлібокомбінат, м. Білицьке
00378448 Будьоннівський хлібокомбінат, м. Донецьк
00378141 Кіровський хлібокомбінат, м. Донецьк
00378419 Петровський хлібокомбінат, м. Донецьк
00376030 Костянтинівський хлібокомбінат
00851971 Птахорадгосп "Первомайський", с. Тополине Володарського
району 00852116 Птахорадгосп "Щербинівський", с. Зоря
00851950 Птахорадгосп "Добропільський", с. Володимірівка
00851966 Птахофабрика "Новоселідівська", с. Цукуріно
Красноармійського району 00852121 Птахорадгосп "Правдинський", с. Ново-Миколаївка
Слов'янського району 00851924 Птахофабрика "Пролетарська", м. Донецьк
00851919 Птахофабрика "Моспіно"
00852048 Птахофабрика "Єнакіївська", с-ще Розівка Шахтарського
району 02769114 Племптахорадгосп "Грабівський", Шахтарський район
00852027 Племптахорадгосп "Згурівський"
00852011 Племптахорадгосп "Ясиноватський", с. Красний партизан
Ясиноватського району 05463881 Птахофабрика "Роздольна" с. Красний партизан
Ясиноватського району 05488303 Волновахське орендне сільськогосподарське підприємство
"Сільгоспхімія" 05488312 Володарське районне підприємство "Райагрохім"
05488377 Новоазовське районне підприємство "Райагрохім"
05488383 Першотравневе районне підприємство "Райагрохім", с-ще
Ялта 05488408 Старобешівське районне підприємство "Райагрохім"
05488414 Тельманівське районне підприємство "Райагрохім"
05488420 Шахтарське районне підприємство "Райагрохім", м. Торез
05488259 Обласне об'єднання "Сільгоспхімія", с-ще Піски
03379968 Державне будівельно-монтажне підприємство
"Дніпроканалбуд",
м. Донецьк 01033310 Донецький ремонтно-механічний завод
10334780 Добропільський завод залізобетонних напірних труб
Житомирська область 00488786 Насінницький радгосп "Чоповицький", смт Чоповичі
Малинського району 00708236 Хмелерадгосп "Топільнянський", Лугинський район
00858160 Хмелерадгосп імені К. Маркса, с. Жадьки Черняхівського
району 04540696 Хмелерадгосп "Останівський", Лугинський район
05418595 Хмелерадгосп "Дивлинський", Лугинський район
00448539 Баранівський відгодівельний радгосп
03378242 Радгосп "Путиловецький", Лугинський район
05267512 Радгосп імені Шевченка Попільнянського АПО
05267529 Радгосп імені Академіка Корольова Попільнянського АПО
03572145 Івницький завод залізобетонних виробів
04990910 Бондарівський щебеневий завод
03568652 Завод мінераловатних виробів, м. Житомир
05528131 Овруцький консервний завод
05396132 Насінницький радгосп "Войтовецький", с. Мостове
Андрушівського району 05396190 Насінницький радгосп "Черняхівський", с. Зороків
Черняхівського району 04808660 Насінницький радгосп "Поліський", с. Шевченкове
Малинського району 00488792 Насінницький радгосп "Андріївський", Черняхівський район
13548662 Насінницький радгосп імені Тараскіна, с. Стетківці
Чуднівського району 01052855 Племптахорадгосп "Маяк", с. Стетківці Чуднівського
району 04365909 Птахорадгосп "Старосолотвинський", Бердичівський район
00858102 Птахорадгосп "Жовтневий", Попільнянський район
04232828 Радгосп "Промінь", с. Козіївка Коростишівського району
05528415 Радгосп "Пам'яті Леніна", с. Городське Коростишівського
району 05528094 Радгосп "Гришковецький", Бердичівський район
05528119 Радгосп "Світанок", с. Стара Романівка Новоград-
Волинського району 05528103 Радгосп "Перемога", с. Нова Романівка Новоград-
Волинського району 01052950 Радгосп "Жовтень", с. Кропивня Новоград-Волинського
району 05528088 Радгосп "Волосівський", Андрушівський район
04232345 Радгосп "Іванківський", Андрушівський район
13553151 Радгосп "Колос", с. Нова Котельня Андрушівського району
00845981 Радгосп "Сусловський", Чуднівський район
03744014 Радгосп "За комунізм", с. Підруддя Овруцького району
04540673 Радгосп "Любарський", с. Громада Любарського району
05437701 Радгосп "Колодянський", с. Колодянка Новоград-
Волинського району 01529062 Хмелерадгосп "Садки", с. Садки Житомирського району
00201348 Хмелерадгосп "Дубовецький", с. Березівка Житомирського
району 05392588 Хмелерадгосп "Вереси", с. Вереси Житомирського району
00845950 Хмелерадгосп "Черемошне", с. Черемошне Житомирського
району 00846085 Хмелерадгосп "Вертокиївка", с. Вертокиївка
Житомирського району 00845973 Радгосп "Поліський", с. Сущани Олевського району
04343573 Хмелерадгосп "Кишинський", с. Кишин Олевського району
00084627 Хмелерадгосп "Олевський", с. Замисловичі Олевського
району 05418678 Хмелерадгосп імені Калініна, с. Рудня-Бистра Олевського
району 05418715 Хмелерадгосп "Хочинський" с. Хочине Олевського району
05418744 Хмелерадгосп "Комуніст", с. Зубковичі Олевського району
05418661 Хмелерадгосп "Червоний Партизан", с. Комсомольське
Олевського району 00706378 Відгодівельний радгосп "Дружба", смт Олевськ
05418738 Хмелерадгосп імені Кірова, с. Зольня Олевського району
05418684 Хмелерадгосп "Білокоровицький", Олевський район
04540704 Хмелерадгосп "Стовпинський" Олевський район
05418709 Хмелерадгосп "Перемога" с. Копище Олевського району
05418690 Хмелерадгосп "Світанок" с. Камґянка Олевського району
05418767 Хмелерадгосп імені Леніна, с. Тепениця Олевського
району 05418750 Хмелерадгосп імені Шевченка, с. Жубровичі Олевського
району 05418780 Хмелерадгосп "Радовельський", Олевський район
05418721 Хмелерадгосп "Майданський", Олевський район
05477250 Хмелерадгосп "Червона Зірка", с. Жовтневе Олевського
району 13551693 Хмелерадгосп "Юровський", Олевський район
00105284 Хмелерадгосп "Носівський, Чуднівський район
05418520 Хмелерадгосп "Квітневий", Коростеньський район
04540689 Хмелерадгосп "Вільнянський", Коростишівський район
00846033 Хмелерадгосп "Комсомолець", с. Варварівка Ємільчинського
району 00845996 Хмелерадгосп "Попільнянський", с. Жовтневе
Попільнянського району 00846062 Хмелерадгосп імені Дзержинського, с. Карвинівка
Дзержинського району 05418543 Хмелерадгосп "Городницький", с. Лучиця Новоград-
Волинського району 00846104 Хмелерадгосп "Кленовський", с. Кленова Новоград-
Волинського району 05492211 Хмелерадгосп "Батьківщина", с. Кожухівка Коростенського
району 05418514 Хмелерадгосп "Авангард", с. Товща Дзержинського району
00846079 Хмелерадгосп "Коростенський", с. Купище Коростенського
району 00846056 Хмелерадгосп "Рея", Бердичівський район
00845967 Хмелерадгосп "Дубова", с. Осикове Бердичівського району
05418550 Хмелерадгосп "Дружба", с. Видибор Черняхівського району
00846010 Хмелерадгосп "Карповці", Чуднівський район
00858860 Хмелерадгосп імені К. Маркса, с. Жадьки, Черняхівського
району 00853701 Хмелерадгосп "Райгородок", Бердичівський район
05418537 Хмелерадгосп імені Чапаєва, с. Курчиця, Новоград-
Волинського району 05418562 Хмелерадгосп імені Мічуріна, с. Будо-Літки, Лугинського
району 05418596 Хмелерадгосп "Дивлинський", Лугинський район
05418580 Хмелерадгосп "Жеревці", Лугинський район
05418575 Хмелерадгосп "Калинівський", Лугинський район
00086097 Хмелерадгосп "Кремнянський", Лугинський район
05418638 Хмелерадгосп "Липники", Лугинський район
05418601 Хмелерадгосп "Україна", смт Лугини
05418603 Хмелерадгосп "Жовтневий", с. Червона Волока Лугинського
району 03379037 Хмелерадгосп "Останівський", Лугинський район
03378248 Хмелерадгосп "Путиловецький", Лугинський район
05477244 Хмелерадгосп "Красноставський", Лугинський район
05492224 Хмелерадгосп "Літки", Лугинський район
05418843 Хмелерадгосп "Старосільський", Лугинський район
01529082 Хмелерадгосп "Повчанський", Лугинський район
00708238 Хмелерадгосп "Топільнянський", Лугинський район
02782329 Хмелерадгосп "Степанівський", Лугинський район
00911486 Андрушівська СПМК об~єднання "Житомирагроспецмонтаж"
13568297 Брусилівський "Райагрохім"
13564135 Брусилівський завод продтоварів
05488578 Володарсько-Волинський "Райагрохім"
13568205 Володарсько-Волинський БПМК N 7
13550498 Ємільчинська БПМК N 6
13568222 Житомирська БПМК N 3
00911463 Коростенська державна комунальна СПМК
00377673 Коростенський завод продтоварів
00911492 Коростишівська державна комунальна СПМК
05488472 Любарський "Райагрохім"
04542666 Житомирське державне комунальне підприємство
05409194 Житомирське державне комунальне управління виробничо-
технічної комплектації 05418804 Житомирський державний комунальний дослідно-
експериментальний завод 03565961 Об'єднання "Житомирсільбуд"
05396037 СПМК-2 об'єднання "Житомирсільбуд"
13544316 Житомирська БПМК N 5
13568216 Проектно-виробниче об'єднання "Житомирагроспецмонтаж",
м. Житомир 13545729 Житомирський БПМК N 4
04594309 Малинська комунальна СБМД
05488615 Малинський "Райагрохім"
13560670 Малинська БПМК N 9
05488621 Народицький "Райагрохім"
00698549 Держвне комунальне підприємство "Новоград- Волинська
льононасіннєва станція" 00377615 Овруцький завод продтоварів
05488638 Овруцький "Райагрохім"
01351032 Овруцька ПМК N 11
05494433 Олевський ПМК N 11
05452770 Олевська СБМД "Житомирагроспецмонтаж"
04594367 Попільнянське СБМД
00911569 Радомишльська СПМК
02133202 Радомишльська БПМК N 2
00698408 Черняхівська льононасіннєва станція
05488503 Чуднівський "Райагрохім"
00911517 Новоград-Волинська СПМК
05488549 Новоград-Волинський "Райагрохім"
00377667 Новоград-Волинський завод безалкогольних напоїв
00445357 Бердичівський молокозавод
20400291 Радомишльський молокозавод
20400291 Любарський молокозавод
20400291 Баранівський молокозавод
20400291 Паромівський молокозавод Володарсько-Волинський район
05418394 Житомирський хлібокомбінат
05418394 Овруцький хлібокомбінат
00846056 Хмелерадгосп "Андріяшевський", Бердичівський район
4405142 Державне торговельно-закупівельне підприємство, м.
Житомир 01033440 Озерянський комбінат залізобетонних гідротехнічних
конструкцій (ЗБГК), смт Новоозерянка Олевського району
05450044 Житомирське державне виробниче монтажно-
пусконалагоджувальне підприємство 00901387 ОП Житомирський завод "Агромаш"
00901393 Коростенський завод "Коростеньагромаш"
00901370 Новоград-Волинський ремонтно-механічний завод
00909466 ОП "Коростенська спецбаза матеріально-технічного
постачання" 05488526 Житомирський райагрохім
05488443 Обласне підприємство "Житомирагрохім"
05388451 Андрушівський райагрохім
05488446 Бердичівське районне обґєднання "Родючість"
05488489 Попільнянський райагрохім
Закарпатська область 03344361 Радгосп "Квітково-декоративні культури", м. Виноградів
03344651 Радгосп декоративних культур, м. Ужгород
03344688 Радгосп декоративних культур, м. Мукачеве
00413759 Радгосп імені Мічуріна, с. Доробратове Іршавського
району 03747490 Радгосп імені Ватутіна, с. Великі Ком'яти
Виноградівського району 05528160 Радгосп "Більшовик", с. Теребля Тячівського району
05528183 Радгосп "Зоря", с. Вільхівці Тячівського району
13591310 Радгосп "Тиса", с. Вилок Виноградівського району
03747930 Радгосп "Рокошинський", с. Рокошин Мукачівського району
03591304 Радгосп "Струмківський", с. Струмківка Ужгородського
району 00129275 Радгосп "Великобіганський", с. Велика Бігань
Берегівського району 03748590 Радгосп "Прикордонник", с. Соломонове Ужгородського
району 00377822 Великоберезнянський консервний завод
00445475 Хустський маслосирзавод
00379258 Перечинський завод промтоварів
05391117 Мукачівський племінний бджільницький радгосп
03741688 Міжгірське ремонтно-транспортне підприємство
03741872 Перечинське ремонтно-транспортне підприємство
01353924 МПМК N 1, м. Тячів
05423277 СПМК N 23, м. Іршава
03584131 Виноградівське районне кооперативно-державне
міжгосподарське будівельно-монтажне об'єднання
"Райагробуд" 03584194 Іршавське районне кооперативно-державне міжгосподарське
будівельно-монтажне об'єднання "Райагробуд" 05409219 Закарпатське обласне спеціалізоване виробниче монтажно-
пусконалагоджувальне управління "Агроспецмонтаж", с.
Концове Ужгородського району 20430272 Хустське підприємство по матеріально-технічному та
сервісному забезпеченню 01029980 Хустське міжгосподарське підприємство "Агродорбуд"
20430317 Воловецьке районне підприємство матеріально-технічного
забезпечення "Райагропостач" 00445498 Берегівський маслозавод
00377940 Виноградівський хлібокомбінат
00377957 Мукачівський хлібокомбінат
00377963 Свалявський хлібокомбінат
05515861 Ужгородський хлібокомбінат
00845660 Птахофабрика "Закарпатська", с. Концове
00845648 Держплемзавод "Закарпатський", с. Гать Берегівського
району 00483582 Чопський прикордонний експортно-імпортний пункт
01292757 Радгосп "Великобеганський", Берегівський район
03743930 Радгосп "Ракошинський", Мукачівський район
01548496 Закарпатське державне підприємство "Укрпродконтракт",
м. Ужгород
Запорізька область 20498404 Бердянський радгосп квітково-декоративних культур
05398378 Мелітопольський радгосп квітково-декоративних культур
00853435 Радгосп "Приморський", с. Приморське Приморського району
05463940 Радгосп "Запорізький тепличний комбінат", м. Запоріжжя"
00414782 Запорізьке виробничо-аграрне об'єднання виноградарських
та садівницьких радгоспів, м. Бердянськ 00846300 Радгосп "Високівський", с. Високе Мелітопольського
району 01354556 Запорізька пересувна механізована колона N 236,
м. Оріхів 00448634 Запорізький відгодівельний радгосп
00849037 Радгосп "Чапаєвський", с. Михайлівка Вільнянського
району 00853286 Радгосп "Придонецький", с. Шевченківське Куйбишевського
району 05402424 Птахорадгосп "Мирний", с. Мирне Оріхівського району
05402430 Птахорадгосп "Таврійський", с. Мирне Гуляйпільського
району 05402447 Птахорадгосп "Новогорівський", с. Новогорівка
Токмацького району 00849286 Радгосп "Росія", с. Білозерка Кам'янсько-Дніпровського
району 00849149 Радгосп "Україна", с. Нововодяне Кам'янсько-
Дніпровського району 00849132 Радгосп "Дніпровський", с. Дніпровка Кам'янсько-
Дніпровського району 00849221 Радгосп "Знаменський", с. Велика Знам'янка Кам'янсько-
Дніпровського району 00849209 Радгосп імені Суворова, с. Велика Білозерка Кам'янсько-
Дніпровського району 00849178 Радгосп "Водяне", с. Водяне Кам'янсько-Дніпровського
району 00849250 Радгосп "Кам'янка", м. Кам'янка-Дніпровська
03572808 Радгосп "Зарічний", м. Гуляйполе
00414635 Радгосп "Молочанський", м. Молочанськ
00724838 Насінницький радгосп "Відродження", с-ще Відродження
Мелітопольського району 00488800 Радгосп "Петромихайлівський", с. Петро-Михайлівка
Вільнянського району 20486306 Радгосп "Весна", с. Північне Мелітопольського району
00853406 Радгосп "Мир", с. Чорноземне Якимівського району
00853257 Радгосп "Ювілейний", с-ще Максима Горького Якимівського
району 03370051 Радгосп "Світанок", с. Шевченка Якимівського району
00848999 Радгосп імені Грушецького, с. Щасливе Оріхівського
району 00849111 Радгосп імені Калініна, с-ще Новотавричеське
Оріхівського району 00853381 Радгосп "Ентузіаст", с. Менчикури Веселівського району
00853375 Радгосп "Веселе", с. Веселе Веселівського району
00853398 Радгосп "Південний", с. Веселе Веселівського району
00853240 Радгосп "Білоріцький", с. Білоріцьке Веселівського
району 03377627 Агрофірма "Променева", с. Веселе Веселівського району
00853317 Радгосп "Відомості", с. Широке Веселівського району
00853292 Радгосп "Червоний", с. Червоне Гуляйпільського району
00848254 Радгосп "Дніпрогес", с. Володимирівка Запорізького
району 00849057 Радгосп "Кушугумський", с. Кушугум Запорізького району
00848931 Радгосп "Комунар", с. Степове Запорізького району
00849043 Радгосп "Комінтерн", с. Лежине Запорізького району
00848977 Радгосп "Шлях Леніна", с. Григорівка Запорізького району
00848948 Радгосп "Першотравневий", с. Приморське Василівського
району 00853300 Радгосп "Скелястий", с. Урожайне Токмацького району
00853412 Радгосп "Схід", с. Чистопілля Токмацького району
00085234 Радгосп імені ХХУ з'їзду КПРС, с. Нове Токмацького
району 00853275 Радгосп "Бердянський", с-ще Бердянське Бердянського
району 00846317 Радгосп "Еліта", с-ще Зарічне Мелітопольського району
00846333 Радгосп "Мелітопольський", с. Трудове Мелітопольського
району 00853352 Радгосп "40 років Жовтня", с. Смирнове Куйбишевського
району 05379441 Мелітопольський експериментальний пивоварний завод
00445624 Кам'янсько-Дніпровський молокозавод
05488710 Веселівське районне підприємство по агрохімічному
обслуговуванню сільського господарства "Агрос" 05488762 Куйбишевське районне підприємство по агрохімічному
обслуговуванню сільського господарства "Агрос" 05488839 Приморське районне підприємство по агрохімічному
обслуговуванню сільського господарства "Агрос" 05488845 Токмацьке районне підприємство по агрохімічному
обслуговуванню сільського господарства "Агрос" 00904084 Оріхівське районне підприємство матеріально-технічного
забезпечення 00904115 Приморське районне підприємство матеріально-технічного
забезпечення 00904121 Токмацьке міжрайонне підприємство матеріально-технічного
забезпечення 00904144 Веселівське районне підприємство матеріально-технічного
забезпечення 00904150 Вільнянське районне підприємство матеріально-технічного
забезпечення 00904167 Бердянське районне підприємство матеріально-технічного
забезпечення 00904173 Василівське районне підприємство матеріально-технічного
забезпечення 00913479 Вільнянська спеціалізована база матеріально-технічного
забезпечення 05486767 Запорізький хлібокомбінат N 1
00378052 Запорізький хлібокомбінат N 2
00378218 Бердянський хлібокомбінат
00378201 Василівський хлібокомбінат
00378187 Мелітопольський хлібокомбінат
00378164 Оріхівський хлібокомбінат
00378038 Запорізький хлібозавод N 3
05399811 Запорізький хлібозавод N 4
05465672 Запорізький хлібозавод N 5
00378135 Токмацький хлібозавод
05583928 Енергодарський хлібозавод
00853398 Радгосп "Соцземлеробство", с. Таврія Веселівського
району 01033326 Запорізький дослідно-експериментальний механічний завод
04859914 Запорізька виробнича асоціація по агрохімічному
обслуговуванню сільського господарства "Агрос"
(виконавчий апарат) 03742148 Акімовський "Агротехсервіс"
03742156 Бердянське АО "Агротехсервіс"
00904026 Андрієвське РТП
00904032 Мало-Белозерське РТП
03742653 Приазовське РТП
00904196 Ново-Василівське РТП
00903966 Ботієвське РТП
03743400 Токмакське РТП
03563212 ПО "Спецсільгоспремонт", м. Запоріжжя
13632718 ПО "Облагротехсервіс", м. Запоріжжя
Івано-Франківська область 05489023 Верховинське районне виробниче об`єднання по
агрохімічному обслуговуванню сільського господарства 13647341 Коломийська ПМК N 10
00853665 Радгосп "Отинянський", с. Сідлище Коломийського району
00653576 Радгосп "Красний", с. Красна Надвірнянського району
00853569 Радгосп "Зарічанський", с. Заріччя Надвірнянського
району 05397597 Радгосп "Дністер", м. Букачівці Рогатинського району
00483599 Радгосп "Україна", с. Белелуя Снятинського району
04868161 Радгосп "Задубрівський", с. Задубрівці Снятинського
району 00118440 Радгосп "Вільна Україна", с. Красноставці Снятинського
району 02140923 Радгосп "Сад", м. Снятин
13660471 Радгосп "Галичина", с. Стрільче Городенківського району
00729422 Радгосп "Зоря", м. Городенка
05513448 Радгосп - комбінат "Прикарпатський", м. Калуш
55442263 Радгосп "Україна", с. Семаківці Коломийського району
02126099 Радгосп "Вербівський", с. Вербівці Городенківського
району 03047953 Радгосп імені Л. Українки, с. Братишів Тлумацького
району 05414373 Радгосп "Галичина", с. Тустань Галицького району
01292795 Радгосп "Світанок", с. Торговиця Городенківського району
00853501 Радгосп "Бовшівський", с. Бовшів Галицького району
05414187 Радгосп "Шевченківський", с. Ганьківці Снятинського
району 14167317 Радгосп "Богородчанський", с. Похівка Богородчанського
району 22172687 Радгосп "Рогатинський", м. Рогатин
13758022 Радгосп "Прикарпатський", с. Лоєва Надвірнянського
району 13657011 Держгосп "Снятинський", м. Снятин
05414172 Насіннєвий радгосп"Росія", смт Гвіздець Городенківського
району 00853659 Радгосп "Більшовик", с. Студинка Калуського району
03376220 Радгосп "Дружба", с. Перевозець Калуського району
00853642 Звірорадгосп "Калуський", с. Бондарів Калуського району
00378425 Калуська харчосмакова фабрика
01353999 Городенківська міжгосподарська ПМК N 1
01037554 ПМК N 82, м. Коломия
05489052 Долинське районне підприємство "Сільгоспхімія"
05489098 Косівське районне підприємство "Сільгоспхімія"
05489106 Надвірнянське районне підприємство "Сільгоспхімія"
19398425 Косівське підприємство по прийманню худоби
19398637 Верховинське підприємство по прийманню худоби
19398703 Городенківське підприємство по прийманню худоби
19398778 Долинське підприємство по прийманню худоби
19398554 Калуське підприємство по прийманню худоби
19398590 Рожнятівське підприємство по прийманню худоби
04743463 Богородчанське ремонтно- транспортне підприємство
03743629 Верховинське ремонтно- транспортне підприємство
00904351 Бурштинське ремонтно- транспортне підприємство
03743658 Долинське ремонтно- транспортне підприємство
03743664 Калуське ремонтно- транспортне підприємство
00904285 Коломийське підприємство "Агронафтогазтехсервіс"
03743753 Косівське ремонтно-технічне підприємство
13651897 Калуське спеціалізоване автотранспортне підприємство
"Автомобіліст" 03563293 Івано-Франківське ремонтно-транспортне підприємство
13654045 Тлумацьке підприємство "Транспортник"
05397385 Івано-Франківське виробниче монтажно-
пусконалагоджувальне підприємство
"Ремтехенергомонтажналадка" 19398471 Косівське автотранспортне підприємство "Агропромтранс"
00904262 Галицьке міжрайонне підприємство матеріально-технічного
забезпечення 00904397 Долинське районне підприємство матеріально-технічного
забезпечення 00904309 Тисменицьке районне підприємство матеріально-технічного
забезпечення 00904405 Калуське районне підприємство матеріально-технічного
забезпечення 13663831 Косівське районне підприємство матеріально-технічного
забезпечення 00904316 Верховинське районне підприємство
матеріально- технічного забезпечення 00904374 Надвірнянське районне підприємство матеріально-
технічного забезпечення 00904345 Рогатинське районне підприємство матеріально-технічного
забезпечення 00904204 Снятинське районне підприємство матеріально-
технічного забезпечення 00904322 Тлумацьке районне підприємство матеріально-технічного
забезпечення 01349963 Долинський завод залізобетонних виробів
03378207 Галицький завод безалкогольних напоїв
00378365 Снятинська харчосмакова фабрика
05513885 Івано-Франківський пивоварний завод
05528313 Коломийський консервний завод
00424450 Галицький сирзавод
00445720 Городенківський сирзавод
00445699 Долинський молокозавод
00445765 Косівський сирзавод
03353621 Рожнятівський молокозавод
02019842 Тлумацький маслозавод
02019759 Рогатинський маслозавод
00445713 Коломийський сирзавод
00378371 Калуський хлібокомбінат
00378282 Букачівський хлібокомбінат
00378321 Коломийський хлібокомбінат
00378299 Івано-Франківський хлібокомбінат
01033214 Орендне підприємство "Івано-Франківський завод
залізобетонних виробів", с. Ямниця Тисменецького району
Київська область 00489700 Насінницький радгосп "Потіївський", Білоцерківський
район 00497681 Саливонківський елітно-насіннєвий радгосп, смт Гребінки
Васильківського району 00497696 Шевченківський елітно-насіннєвий радгосп, с. Денихівка
Тетіївського району 00488836 Насінницький радгосп "Лемешівський", с. Лемешівка
Яготинського району 00488846 Насінницький радгосп "Сквирський", м. Сквира
04833398 Насінницький радгосп "Тхорівський", с. Тхорівка
Сквирського району 04868178 Насінницький радгосп імені газети "Радянська Україна",
с. Гензерівка Яготинського району 04792676 Радгосп "Київський", с. Маковище Макарівського району
13702407 Радгосп-комбінат "Тепличний", с. Калинівка Броварського
району 05431325 Радгосп "Дружба", с. Пірнове Вишгородського району
00699856 Шовкорадгосп імені Ватутіна, с. Малий Букрин
Миронівського району 19425067 Радгосп "Пилипчанський", с. Пилипча Білоцерківського
району 20572833 Радгосп "Трубіж", с. Кулажинці Броварського району
00857367 Радгосп "Промінь", с. Рудня-Димерська Вишгородського
району 00846116 Хмелерадгосп "Хабне", с. Буда-Варовичі Поліського району
13737558 Організація орендарів Переяслав-Хмельницького ефіро-
масляного радгосп-заводу 00849563 Радгосп "Дружнянський", с. Дружня Бородянського району
00852281 Радгосп імені Чапаєва, с. Ничипорівка Яготинського
району 00857440 Радгосп "Пухівський", с. Пухівка Броварського району
13722255 Спільне державне підприємство "Чікенс" птахорадгоспу
"Ставищенський", смт Ставище 19405886 Організація орендарів птахорадгоспу "Рокитнянський" с.
Телешівка Рокитнянського району 01355030 Управління механізації будівельних робіт тресту
"Укррадгоспспецбуд", м. Бровари 00728196 Немішаєвський радгосп-технікум, смт Немішаєво
00849991 Радгосп "Березанський", м. Березань Баришівського району
00850017 Радгосп "Баришівський", смт Баришівка
60850000 Радгосп "Заповіт Леніна", с. Веселинівка Баришівського
району 00850046 Радгосп "Червона Зірка", с. Волошинівка Баришівського
району 00849971 Радгосп "Лехнівський", с. Лехнівка Баришівського району
00849368 Радгосп "Ярешківський", с. Ярешки Баришівського району
00849882 Радгосп "Перемога", с. Перемога Баришівського району
00849899 Радгосп імені Леніна, с. Лукаші Баришівського району
00849965 Радгосп "Україна", с. Паришків Баришівського району
00846381 Радгосп "Комсомолець Полісся", с. Недра Баришівського
району 00849468 Радгосп "Прип'ятський", с. Рудницьке Баришівського
району 00848872 Радгосп "Масківецький", с. Масківці Баришівського району
00849936 Радгосп імені Комінтерну, с. Поділля Баришівського
району 00857309 Радгосп "Трубіський", с. Коржі Баришівського району
00849942 Радгосп "Хмільовик", с. Яблуневе Баришівського району
20581252 Радгосп "Бориспільський", м. Бориспіль
05431294 Радгосп "Дніпровський", с. Вороньків Бориспільського
району 00849824 Радгосп "Любарецький", с. Любарці Бориспільського району
05408065 Радгосп "Іскра", с. Сошників Бориспільського району
20583972 Радгосп "Майданівський", с. Майданівка Бородянського
району 19424932 Сільськогосподарське підприємство "Крушинське", с.
Крушинка Васильківського району 00849540 Радгосп імені Ватутіна, с. Нові Петрівці Вишгородського
району 04529393 Радгосп "Україна", с. Синяк Вишгородського району
00488852 Радгосп "Козаровицький", с. Козаровичі Вишгородського
району 05407901 Радгосп "Малоберезанський", с. Мала Березанка
Згурівського району 00385939 Радгосп "Новосілківський", с. Новосілки Кагарлицького
району 00849333 Радгосп "Бучанський", смт Гостомель
00849327 Радгосп "Рубежівський", с. Михайлівка-Рубежівка
Києвосвятошинського району 13740218 Радгосп "Княжицький", с. Княжичі Києвосвятошинського
району 05283505 Радгосп "Крюківщина", с. Крюківщина Києвосвятошинського
району 00857284 Радгосп "Обухівський", м. Обухів
00448746 Радгосп "Унавський", м. Фастів
05291338 Радгосп імені 1-го Травня, с. Чупира Білоцерківського
району 00849570 Радгосп "Білоцерківський", м. Біла Церква
00849876 Радгосп "Пилипчанський", м. Біла Церква
00857456 Радгосп імені П. Запорожця, м. Богуслав
05283528 Радгосп "Ірпінський", с. Чорногородка Макарівського
району 00849362 Радгосп "Новосілківський", с. Новосілки Макарівського
району 00849439 Радгосп "Мостище", с. Мостище Макарівського району
00846122 Радгосп "Бишівський", с. Бишів Макарівського району
00849863 Радгосп імені Черняхівського, с. Пристроми Переяслав-
Хмельницького району 00528364 Радгосп імені Жукова, с. Вовчків Переяслав-Хмельницького
району 20590601 Відгодівельний радгосп "Кагарлицький", смт Ржищів
00849579 Радгосп "Дружба", с. Острів Рокитнянського району
00849474 Птахорадгосп "Тетіївський", м. Тетіїв
00857350 Тетіївський відгодівельний радгосп, м. Тетіїв
03566618 Радгосп "Фастівський", с. Мала Снітинка Фастівського
району 00849913 Радгосп "Жуківський", с. Жуківка Згурівського району
03376929 Радгосп "Войківський", с. Войкове Згурівського району
05528355 Радгосп "Росія", с. Великий Крупіль Згурівського району
00849959 Радгосп "Усівський", с. Усівка Згурівського району
00849600 Радгосп імені Щорса, м. Сквира
05802810 Київський дослідно-механічний завод інституту
гідротехніки та меліорації 00904799 Березанське ремонтно-транспортне підприємство
05489187 Богуславське районне виробниче об'єднання
05489201 Володарське районне виробниче об'єднання
00902808 Димерське спецпідприємство 1006
01037146 ПМК N 56, м. Березань
01037152 ПМК N 169, м. Тараща
05465264 Березанське проектно-промислове домобудівне об'єднання
00904500 Іванківське районне підприємство матеріально-технічного
забезпечення 05489170 Білоцерківське виробниче агрохімічне об'єднання
03744161 Білоцерківське виробниче об'єднання по інженерно-
технічному обслуговуванню 05407976 Держплемзавод "Олександрівський", с. Велика
Олександрівка, Бориспільського району 00528450 ОП "Білоцерківський консервний завод"
00904776 Миронівське ремонтно-транспортне підприємство
00445877 Іванківський маслозавод
00904783 Баришівське міжрайонне підприємство матеріально-
технічного забезпечення "Облагротехсервіс" 00904659 Медвинське ремонтно-транспортне підприємство
00904552 Вишгородський "Райагропостач"
00904486 Володарський "Райагропостач"
10371983 Іванківська механізована колона N 161
00904517 Кагарлицький "Райагропостач"
00904538 Ржищівське ремонтно-транспортне підприємство,
Кагарлицький район 01037117 ПМК N 54, м. Вишневе
00904463 Таращанський райагропостач "Облагротехсервісу"
00904635 Лозовоярівське ремонтно-транспортне підприємство,
Яготинський район 00699922 Київська меліоративна станція, с. Здорівка
Васильківського району 03374801 Радгосп "Малосупоївський", с. Мала Супоївка Згурівського
району 03744534 Переяслав-Хмельницьке ремонтно-транспортне підприємство
01034900 Управління виробничо-технічної комплектації, м.
Бориспіль 00001480 Агрофірма "Норка", с. Борщів Баришевського району
07300278 Київська державна сортовипробувальна станція, м.
Березань 04948988 Новозалівське підприємство "Електронмашкомплект", с.
Берестянка Бородянського району
Кіровоградська область 00450045 Відгодівельний радгосп "Лісний", с. Олексіївка
Кіровоградського району 00853777 Радгосп "Маріампільський", с. Луганка Петрівського
району 00853837 Радгосп "Третій Вирішальний", Новгородківський район
00852465 Племптахорадгосп "Кіровський", с. Білоозерне
Кіровоградського району 01563076 Радгосп "Зоря", м. Кіровоград
00853702 Радгосп "Більшовик", с. Улянівка Олександрівського
району 00853688 Радгосп "Червона Зірка", с. Верхньоінгульське
Бобринецького району 00853719 Радгосп "Реконструктор", с. Пишне Долинського району
00853731 Радгосп імені Рози Люксембург, с. Сугокліївка
Бобринецького району 00853748 Радгосп імені Куйбишева, с. Куйбишеве Бобринецького
району 00853754 Радгосп "П'ятихатський", с-ще Володимирівка
Петрівського району 00853760 Радгосп "Петрівський", с. Петрівське Петрівського
району 00853798 Радгосп "Устинівський", с. Криничне Устинівського
району 00853808 Радгосп імені Димитрова, с. Димитрове Устинівського
району 04951666 Радгосп "Новокостянтинівський", с-ще Костянтинівка
Новоукраїнського району 00386293 Капітанівський бурякорадгосп смт Капітанівка
Новомиргородського району 02138916 Радгосп "Росія", с. Велика Виска Маловисківського
району 04762630 Радгосп "Ташлицький", с. Плетений Ташлик
Маловиськівського району 05402890 Радгосп "Україна", с. Велика Виска Маловиськівського
району 03757347 Радгосп "Шляхом Леніна", с. Красносілка
Олександрівського району 00853694 Радгосп "Долинський", м. Долинська
00853920 Радгосп "Бережинський", с. Бережинка Кіровоградського
району 05402938 Насінницький радгосп імені Гагаріна, с. Бандурове
Олександрівського району 05402950 Насінницький радгосп "Кіровоградський", с. Плетений
Ташлик Маловисківського району 05402944 Насінницький радгосп імені Свердлова, с. Свердлове
Бобринецького району 04762623 Насінницький радгосп "Олександріївський", с. Олексіївка
Бобринецького району 00372055 Сабліно-Знам'янський цукрозавод, с. Володимирівка
Добровеличківського району 05399828 Петрівський завод продтоварів, смт Балахівка
Петрівського району 05533112 Кіровоградський комбінат по випуску продовольчих товарів
00378810 Добровеличківський консервний завод
05453328 Управління будівельно-монтажного підприємства
"Кіровоградводбуд", м. Кіровоград 00853814 Олександрійський кінний завод, с. Лікарівка
00485836 Онуфріївський кінний завод N 175
05489626 Світловодське районне ВО "Світловодський"
00492285 Кіровоградське міжобласне виробниче підприємство
"Сортнасіннєовоч" 02780445 Хмелівський міжгосподарський пункт по переробці
багаторічних трав, Маловисківський район 02780456 Новоукраїнське міжгосподарське сортонасіннєве
підприємство 04858731 Кіровоградська обласна сортовипробувальна станція, с.
Новоселиця Ульянівського району 05460491 Кіровоградські ремонтно-механічні майстерні
03563672 Добровеличківський цукровий завод, с. Липняжка
05399805 Кіровоградський хлібозавод N 3
00378738 Олександрійський хлібозавод
00378744 Світловодський хлібозавод
00378804 Долинський хлібозавод
00374504 Кіровоградський хлібокомбінат
05453338 Державне будівельно-монтажне підприємство
"Кіровоградводбуд" 00914697 Обласне підприємство "Облагротехсервіс", м. Кіровоград
Луганська область 02128709 Радгосп "Дружба", с. Благовіщенка Станично-Луганського
району 00846895 Радгосп "Вперед", с. Давидо-Микільське Краснодонського
району 00414575 Радгосп "Промінь", м. Свердловськ
00846688 Радгосп "Червоне привілля", м. Привілля
00488757 Державний насінницький радгосп "Насіннєвод", с. Красна
Талівка Станично-Луганського району 00846955 Радгосп "Південний", с. Панченкове Свердловського району
05486409 Перевальський племінний птахорадгосп, смт Селезнівка
Перевальського району 20151793 Організація орендарів птахорадгоспу "Лиман", с-ще
Карпати Перевальського району 00846553 Радгосп "Зоря", с. Миколаївка Станично-Луганського
району 00847104 Радгосп імені 40-річчя Жовтня, с. Хороше
Слов`яносербського району 00846562 Радгосп "Індустрія", с-ще Широкий Станично-Луганського
району 00846659 Радгосп "Комсомолець", с-ще Комсомолець Лутугинського
району 03738203 Радгосп "Плахо-Петрівський", с. Просторе
Білокуракинського району 03340653 Радгосп квітково-декоративних культур "Троянда", м.
Луганськ 00727825 Старобільський радгосп-технікум, с. Веселе
00448410 Радгосп "Новопсковський", смт Новопсков Новопсковського
району 00160125 Радгосп "Козачий", с-ще Козачий Станично-Луганського
району 00847387 Радгосп "Марківський", с. Сичанське Марківського району
00846843 Радгосп "Київський", м. Ровеньки-2
00847067 Радгосп "Партизанський", смт Нижній Нагольчик
Антрацитівського району 00846910 Радгосп імені Пархоменко, с. Пархоменко Краснодонського
району 00846627 Радгосп "Новосвітлівський", смт Новосвітлівка
Краснодонського району 00846940 Радгосп імені Орджонікідзе, с-ще Орджонікідзе
Краснодонського району 00846607 Радгосп імені Суворова, смт Петрівка Станично-
Луганського району 00846636 Радгосп "Новоганнівський", с-ще Хрящувате
Краснодонського району 00847089 Радгосп "Індустрія", с-ще Індустрія Антрацитівського
району 00846984 Радгосп "Ясенівський", смт Пролетарський
Антрацитівського району 00847038 Радгосп імені Калініна, с. Калинівське Білокуракинського
району 00846978 Радгосп "Маяк", смт Ленінське
00847191 Радгосп "Донецькі зорі", с. Весела Гора
Слов`яносербського району 00847185 Радгосп "Донецький", с. Трьохізбенка Слов`яносербського
району 00847133 Радгосп "Прапор", с. Кримське Слав`яносербського району
00846599 Радгосп імені Артема, с. Нижньотепле Станично-
Луганського району 03079628 Радгосп "Войтовський", с. Войтове Станично-Луганського
району 00846547 Радгосп імені 8 Березня, м. Луганськ
00846671 Луганська овочева фабрика, с. Нижньотепле Станично-
Луганського району 00846879 Радгосп "Схід", с. Білоскелювате Краснодонського району
00846932 Радгосп "Труд гірника", м. Суходільськ
00846856 Радгосп "Донбас", с. Великий Суходіл Краснодонського
району 00846760 Радгосп "Росія", смт Калинове Попаснянського району
00846820 Радгосп "Голубівський", с-ще Голубівське Попаснянського
району 00846719 Радгосп "Забійник", смт Комишуваха Попаснянського району
00846702 Радгосп "Іскра", с. Золотарівка Попаснянського району
00846814 Радгосп "Лисичанський", с-ще Лисичанський Попаснянського
району 00847127 Радгосп "Ломоватський", с-ще Червоний Прапор
Перевальського району 21791112 Радгосп "Гірський", м. Гірське
00847009 Радгосп імені Петровського, м. Петровське
00847280 Радгосп "Новоспасівський", с. Плугатар Біловодського
району 00847297 Радгосп "Степовий", с. Парневе Біловодського району
00847328 Радгосп "Батьківщина", с. Просторе Білокуракинського
району 00846754 Радгосп "Мирна долина", с-ще Підлісне Попаснянського
району 00846777 Радгосп "Попаснянський", с. Троїцьке Попаснянського
району 00846748 Радгосп "Україна", смт Врубівка Попаснянського району
00847469 Радгосп "Комсомолець", с-ще Новоселівське Сватівського
району 04360095 Радгосп "Першотравневий", с. Первомайськ Сватівського
району 00847452 Радгосп "Дружба", м. Сватове
00847156 Радгосп "Калинове", с. Весняне Слов`яносербського району
00847162 Радгосп імені 14 років Жовтня, с. Степове
Слов`яносербського району 02777983 Радгосп "Луганський", с-ще Розквіт Станично-Луганського
району 00846576 Радгосп "Талівський", смт Талове Краснодонського району
00847475 Радгосп імені Шевченко, с. Бутове Старобільського району
00847512 Радгосп "Покрівський", с. Нижньопокровка Старобільського
району 00847274 Радгосп "Світанок", с. Арапівка Троїцького району
00846903 Радгосп "Мир", с. Огульчанськ Краснодонського району
00846866 Радгосп "Молодогвардійський", смт Урало-Кавказ
00846926 Радгосп імені Жовтневої революції, с. Новоганнівка
Краснодонського району 00846872 Радгосп "Шлях Леніна", с. Нижньодеревечка
Краснодонського району 00846642 Радгосп "Успенський", с-ще Ясне Лутугинського району
00527829 Радгосп імені Щорса, смт Георгіївка Лутугинського району
00847372 Радгосп "Старобільський", с. Лісна Поляна Марківського
району 00847423 Радгосп "Шахтар", с. Журавське Міловського району
05392619 Радгосп "Авангард", смт Новоайдар Новоайдарського
району 00847437 Радгосп "Білолуцький", смт Білолуцьк Новопсковського
району 00846518 Радгосп "Правда", с. Бахмутівка Новоайдарського району
00846501 Радгосп "Перемога", с. Райгородка Новоайдарського району
00846524 Радгосп "Прогрес", с. Гречишкине Новоайдарського району
05495420 Радгосп "Комсомолець", с. Царівка Новоайдарського району
00858154 Радгосп "Мир", с. Бараниківка Кремінського району
00846493 Радгосп "Новий Айдар", с-ще Побєда Новоайдарського
району 00846530 Радгосп "Лісний", с. Муратове Новоайдарського району
00851577 Краснолуцький птахорадгосп, смт Маломиколаївка
Антрацитівського району 00851608 Сімейкінський птахорадгосп, Краснодонський район
00902853 Старобільське підприємство матеріально-технічного
забезпечення 00914616 Луганське обласне підприємство виробничо-технічного та
сервісного забезпечення 05393487 Старобільське АТП 0362
00858214 Лисичанське спеціалізоване АТП 0307
05487863 Білокуракінське виробниче об`єднання "Сільгоспхімія"
01351606 Лутугинська ПМК N 3
01240338 Трест "Краснолуцькбуд"
00902725 Марківське районне підприємство матеріально-технічного
забезпечення 00902748 Міловське міжрайонне підприємство матеріально-технічного
забезпечення 00902760 Новопсковське районне підприємство матеріально-
технічного забезпечення, с. Писарівка 00902360 Перевальське районне підприємство матеріально-технічного
забезпечення, смт Селезнівка 00913924 Стаханівське спеціалізоване підприємство матеріально-
технічного обслуговування 00913226 Спеціалізоване підприємство матеріально-технічного
забезпечення, м. Сєверодонецьк 21767042 Слов`яносербська державна станція технічного
обслуговування автомобілів 01350268 Брянківський завод транспортних засобів
00902872 Новочервоненське ремонтно-транспортне підприємство,
с. Новочервоне Троїцького району 03569393 Перевальське ремонтно-транспортне підприємство, смт
Селезнівка 00846704 Краснодонська овочева фабрика
00414569 Радгосп "Нижнєдуванський", смт Нижня Дуванка
Сватівського району 00847216 Радгосп "Петровський", с. Петрівка Перевальського району
00414606 Радгосп "Райгородський", Новоайдарський район
00414612 Радгосп "Старобільський", с. Чмирівка Старобільського
району 05487923 Міловське райоб`єднання "Сільхозхімія"
00846990 Конезавод "Антрацитівський", м. Антрацит
08846627 Радгосп "Новосвітлівський", смт Новосвітлівка
Краснодонського району 01039398 Луганське торговельно-закупівельне підприємство
"Меліоратор" 05401465 ПМК -246, м. Луганськ
Львівська область 00448829 Самбірський відгодівельний радгосп, с. Воютичі
00448924 Радгосп"Пролісок", с. Руда-Колтівська Золочівського
району 00854570 Радгосп "Прикордонник", с. Мшанець Старосамбірського
району 05378973 Дрогобицький відгодівельний радгосп, м. Стебник
20760183 Відгодівельний радгосп "Золочівський", с. Руда-
Колтівська 08569580 Птахорадгосп "Самбірський"
05492195 Держгосп"Турківський", с. Нижня Яблунька
03854676 Держгосп "Прикарпаття", с. Явори Турківського району
00854475 Держгосп "Завадківський", с. Росохач Сколівського району
03333413 Птахорадгосп "Яворівський", с. Домажир Яворівського
району 03763431 Держгосп "Галичина", с. Кавське Стрийського району
13813012 Птахорадгосп "Глинянський", смт Глиняни Золочівського
району 00854713 Птахорадгосп "Буг", с. Устишків Буського району
05477072 Птахорадгосп "Золочівський" с. Городилів
04685816 Держгосп імені Б. Хмельницького, с. Корчин Радехівського
району
00846145 Радгосп "Броди", м. Броди
00854541 Держгосп "Воловинський", с. Воловин Сокальського району
04951057 Держгосп "Сокальський", с. Романівка Сокальського району
00854535 Держгосп "Мурованський", с. Муроване Сокальського району
15340218 Хмелерадгосп "Сидинівський", с. Сидинівка Бродівський
район 00852708 Птахорадгосп "Стрийський", с. Ланівка Стрийського району
05393702 Хмелерадгосп "Станіславчик", с. Станіславчик
Бродівського району 00852677 Миколаївська птахофабрика
05381649 Підприємство "Львівльонопром"
02022632 Турківський маслозавод
00905600 Надибське ремонтно-транспортне підприємство, с. Надиби
Старосамбірського району 00451955 Старосамбірське заготхудобовідгодівельне господарство
05477095 Кам'янко- Бузька птахофабрика, с. Жовтанці Кам'янко-
Бузького району 22382290 Сокальський агропромисловий комбінат, с. Волиця
Сокальського району 00446388 Дрогобицький молокозавод
02773367 Яворівський молокозавод
00448864 Бродівське відгодівельне господарство, с. Руда-Брідська
Бродівського району 00673541 Львівхолодокомбінат N 1
00376680 Бориславський завод продтоварів
00376604 Радехівський завод продтоварів
00376611 Сокальський завод продтоварів
00376625 Львівський завод безалкогольних напоїв
00376489 Самбірський завод продтоварів
00376494 Стрийська макаронна фабрика
20789952 Заготівельно-відготівельне господарство "Львівське", с.
Зубра Пустомитівського району 03753042 Перемишлянське ремонтно-транспортне підприємство
00372150 Краснянський цукрозавод, смт Красне
13830007 Львівське автотранспортне підприємство "Агротехсервіс"
03753036 Миколаївське ремонтно-транспортне підприємство
03753160 Сколівське ремонтно-транспортне підприємство
00854727 Агроторг "Снятинка", с. Снятинка Дрогобицького району
00044638 Дрогобицький міськмолокозавод
00701381 Дрогобицьке племпідприємство
00701912 Львівське племоб'єднання
03721670 Ходорівський цукрозавод, м. Ходорів Жидачівського району
00913605 Львівське спеціалізоване підприємство по матеріально-
технічному забезпеченню 00037213 Самбірський цукрозавод
00701470 Судово-Вишнянське племпідприємство, м. Судова Вишня
Мостиського району 13822743 Львівський "Агромаш"
00451978 Турківська райконтора по заготівлі худоби
00854400 Агрофірма "Провесінь", м. Львів
20760397 Старосамбірське племпідприємство, с. Нове Місто
Старосамбірського району 00701458 Сокальське племпідприємство, с. Тартаків Сокальського
району 04796786 Підприємство "Львівм'ясопром", м. Львів
01558968 Підприємство "Дрогобицький холодильник"
02128224 Агрофірма "Квіти Львова", м. Львів
05451517 Агрофірма "Декоративні культури", м. Львів
01553706 Львівський холодокомбінат N 1
05528639 Торговельно-заготівельне підприємство фірма
"Львівплодоовоч" 01553681 Львівське підприємство "Облхолод"
00701955 Виробниче об'єднання по бджільництву "Львівбджоли"
01353232 Львівська обласна ПМК N 2
01353249 Львівська обласна ПМК N 11
05393932 Мурованська СПМК N 3
05432508 Дрогобицька СПМК N 6
01353284 Самбірська СПМК N 7
05393926 Миколаївська СПМК N 8
01353261 Буська ПМК N 9
13810219 Куликівська СПМК N 10
00450890 Львівське САТП 1302
00858326 Головне спецавтопідприємство обласного виробничого
транспортного об'єднання "Львівагропромтранс" 03776508 Золочівський консервний завод
05465330 Пустомитівська СМПК N 4
00446388 Городоцький молокозавод
00446426 Дрогобицький міськмолокозавод
00381717 Бориславський хлібокомбінат
00381717 Дрогобицький хлібозавод
00381717 Львівський хлібокомбінат
00381717 Самбірський хлібокомбінат
00381717 Львівський хлібозавод N1
00381717 Червоноградський хлібозавод
00381717 Львівський хлібозавод N 5
Миколаївська область 00488869 Насінницький радгосп "Труд", с. Маложенівка Єланецького
району 00488875 Насінницький радгосп імені газети "Правда", с. Калинівка
Єланецького району 00488881 Насінницький радгосп "Приозерний", м. Снігурівка
05409774 Насінницький радгосп "Схід", с. Зелений Гай Жовтневого
району 20876409 Відгодівельний радгосп "Миколаївський", с-ще Водник
Жовтневого району 03349462 Радгосп "Декоративні культури", м. Миколаїв
13844656 Міжгалузеве науково-виробниче підприємство "Селин", с.
Миколаївське Жовтневого району 00855173 Радгосп імені Горького, с. Кандибине Новоодеського
району 00857605 Радгосп імені Димитрова, с-ще Грейгове Жовтневого району
00857663 Радгосп "Радянська Україна", с. Лимани Жовтневого
району 00857670 Радгосп "Південний", с. Котляреве Жовтневого району
01196293 Радгосп "Червоний", с. Червоне Жовтневого району
01196301 Радгосп імені Маршала Жукова, с. Новомиколаївка
Жовтневого району 02135906 Радгосп "Московський", с. Станіславчик Первомайського
району 00413972 Радгосп "Вітчизна", с. Солончаки Очаківського району
00414055 Радгосп "Чорноморський", с. Чорноморка Очаківського
району 00414061 Радгосп "Сонячний", с. Іванівка Очаківського району
00414084 Радгосп імені Ольшанцева, с. Козирка Очаківського району
00414115 Радгосп "Дніпро", с. Дмитрівка Очаківського району
00854825 Радгосп імені Чапаєва, с. Чапаївка Березанського району
00854854 Радгосп "Іскра", с. Нововасилівка Врадіївського району
00857640 Радгосп імені Леніна, с-ще Засілля Жовтневого району
00413920 Радгосп "Виноградівський", с. Виноградівка Баштанського
району 00413937 Радгосп "Плодоовочевий", с-ще Садове Снігурівського
району 00413943 Радгосп "Інгулецький", м. Снігурівка
00413950 Радгосп "Підгур'ївський", с. Мічуріне Первомайського
району 00414026 Радгосп "Україна", с. Червона Українка Березанського
району 00414109 Радгосп "Садовий", с-ще Квітневе Жовтневого району
00414121 Радгосп "Жовтневий", с. Галицинове Жовтневого району
00416321 Радгосп "Лазурний", с. Трихати Миколаївського району
00707828 Радгосп "40 Років перемоги", с. Перемога Баштанського
району 01529903 Птахорадгосп "Ювілейний", м. Вознесенськ
03568735 Птахорадгосп "Гур'ївський", с. Гур'ївка Новоодеського
району 05431331 Птахорадгосп "Зарічний", с. Кірове Миколаївського
району 05442547 Птахорадгосп "Мигіївський", с. Мигія Первомайського
району 05442567 Птахорадгосп "Прогрес", м. Баштанка
00854771 Радгосп "Агрономія", с. Агрономія Арбузинського району
00854883 Радгосп імені Б. Хмельницького, с. Сергіївка
Березнегуватського району 00854995 Радгосп "Степовий", с. Степове Миколаївського району
00855055 Радгосп "Акмечетські ставки", с. Акмечетські Ставки
Доманіївського району 00855167 Радгосп "Зоряний", с. Шостакове Миколаївського району
00857597 Радгосп імені Шевченка, с. Григорівське Вознесенського
району 00857835 Радгосп "Тернові Плоди", с-ще Красне Знам'я
Снігурівського району 00413908 Радгосп "Богданівський", с. Інгулка Баштанського району
00414138 Радгосп "Новоодеський", с. Зайве Новоодеського району
02126403 Вознесенське САТП 1406
02126515 Миколаївське САТП 1402
02126544 Кривоозерське САТП 1409
02126550 Первомайське САТП 1410
05414597 Миколаївське САТП 1404
03577591 Миколаївське АТП 1462
19296581 АТП 1464, м. Вознесенськ
01033272 Снігурівський завод залізобетонних виробів
01034834 Автотранспортна база N 2, м. Вознесенськ
01034923 Автотранспортна база N 1, м. Миколаїв
01035302 ПМК N 22, м. Миколаїв
01035325 ПМК N 226, м. Первомайськ
01035331 ПМК N 138, м. Новий Буг
01035377 ПМК N 107, м. Миколаїв
01035383 ПМК N 108, м. Миколаїв
01035398 ПМК N 136, м. Снігурівка
01035437 ПМК N 93 "Миколаївводбуду", м. Миколаїв
02754594 Першотравневий птахокомбінат
02126419 Снігурівське спеціалізоване АТП 1411
02126538 Новоодеське АТП 1407 Миколаївського об'єднання
"Агропромтранс" 01355432 Центр матеріально-технічного забезпечення
"Миколаївагробудкомплект", м. Миколаїв 05409863 Бандурське ремонтно-транспортне підприємство,
Первомайський район 05585123 Колосівське ремонтне підприємство об'єднання
"Миколаївспецсільгоспремонт", с. Києво-Олександрівське
Веселинівського району 01035348 ПМК N 25 будівельно-виробничої фірми "Миколаївводбуд",
м. Снігурівка 01035319 ПМК N 102 будівельно-виробничої фірми "Миколаївводбуд",
м. Миколаїв 01035354 ПМК N 115 будівельно-виробничої фірми "Миколаївводбуд",
м. Баштанка 05464767 ПМК N 248 об'єднання "Укрводканалізація", м. Миколаїв
05584997 Восиятське ремонтне підприємство об'єднання
"Миколаївспецссільгоспремонт", Єланецький район 01353321 Вознесенська міжгосподарська пересувна механізована
колона асоціації "Миколаївоблагропроектбуд" 01353396 Очаківська міжгосподарська пересувна механізована колона
асоціації "Миколаївоблагропроектбуд" 03576290 Конецпільський гранітнощебневий кар'єр асоціації
"Миколаївоблагропроектбуд", м. Первомайськ 03585426 Миколаївська МПМК N 1 асоціації
"Миколаївоблагропроектбуд" 03585449 Миколаївська ПМК N 3 асоціації
"Миколаївоблагропроектбуд" 05266866 Миколаївська ПМК N 2 асоціації
"Миколаївоблагропроектбуд" 05454697 Первомайське АТП 1463 об'єднання "Миколаївоблагробуд"
00905925 Снігурівська "Райагропромтехніка"
03753786 Врадіївська "Райагропромтехніка"
00905907 Новоодеський "Райагрозаб"
02126567 Костянтинівське спеціалізоване АТП 1412
04341260 Єланецьке міжгосподарське підприємство
05409605 Миколаївське обласне підприємство "Спецмонтаж"
00911919 Миколаївське СПМК N 1
00911948 Першотравневе СПМК N 3
00912014 Баштанське СПМК
00911992 Жовтневе СПМК N 5
03276691 Миколаївський хлібокомбінат
00103266 Снігурівський ремонтно-механічний завод "Метмаш"
05396971 Орендний будівельно-монтажний трест "Дніпробугводбуд",
м. Очаків
Одеська область 04687241 Експериментальний радгосп-завод "Овідіопольський",
смт Миколаївка 00483694 Насінницький радгосп "Перемога", с. Котловина
Ренійського району 04687235 Радгосп "Йосипівський", с. Йосипівка Овідіопольського
району 04833369 Насінницький радгосп "Маяк", с. Настасієвка
Миколаївського району 05406296 Насінницький радгосп імені 1-го Травня, с. Лиманське
Ренійського району 05406304 Насінницький радгосп імені Енгельса, с. Андрієво-
Іванівка Миколаївського району 05406876 Радгосп квітково-декоративних культур "Троянда", м.
Одеса 00449119 Лиманський відгодівельний радгосп, с. Софіївка Білгород-
Дністровського району 00451642 Відгодівельний радгосп "Прогрес", с. Вижине
Красноокнянського району 00850313 Радгосп "Винограднівський", с. Виноградне Березівського
району 04250998 Радгосп "Зеленопільський", с-ще Зеленопілля
Березівського району 19042395 СП "Дружба", с. Миколаївка Овідіопольського району
13892856 Орендне підприємство-агрофірма "ІТАС", с.
Доброолександрівка Овідіопольського району 13893011 Інженерно-виробниче підприємство "БАДАЙ", с. Петрівка
Комінтернівського району 05406959 Біляєвська міжколгоспна радгоспна біолабораторія, с.
Старі Маяки Ширяївського району 05423283 ПМК N 21, смт Тарутине
05431514 Будівельно-монтажний трест "Одесагоспвинбуд", м. Одеса
14285012 СП "Лиман", с. Холодна Балка Біляївського району
05423254 Контора матеріально-технічного постачання тресту
"Одесарадгоспвинбуд" м. Одеса 00415439 Контрольно-виробнича лабораторія об'єднання
"Одесагоспвинпром", м. Одеса 01034805 Автотранспортна база, м. Одеса
01034811 Автотранспортна база, м. Ізмаїл
01035779 ПМК N 139, м. Ізмаїл
01035785 ПМК N 18, м. Татарбунари
01035822 ПМК N 98, м. Вилково
10335851 ПМК N 16, м. Кілія
01035868 ПМК N 17, м. Одеса
00449094 Макарівський відгодівельний радгосп, с. Макарове
Ширяївського району 00449102 Кремидівський відгодівельний радгосп, с-ще Степове
Комінтернівського району 00449131 Відгодівельний радгосп імені Суворова, с. Щербанка
Роздільнянського району 00449148 Відгодівельний радгосп імені Чехова, с. Помазани
Кілійського району 00449154 Арцизський відгодівельний радгосп, с. Мирнопілля
00449208 Ренійський відгодівельний радгосп
00850282 Радгосп імені 17-ої Партконференції, с. Червоноармійське
Березівського району 00850336 Радгосп "Амбарове", с. Амбарів Миколаївського району
00855291 Радгосп імені Кутузова, с. Прямобалка Арцизького району
00855316 Радгосп "Першотравневий", с. Веселий Кут Арцизького
району 00855339 Радгосп "Зоряний", с. Вишняки Арцизького району
00855345 Радгосп "Виноградівський", с. Виноградівка Тарутинського
району 00855351 Радгосп "Бесарабський", с. Підгірне Тарутинського району
00855380 Радгосп "Перемога", с. Перемога Тарутинського району
00855397 Радгосп "Саратський", с. Світлодолинське Саратського
району 00855405 Радгосп "Долинівський", с. Долинівка Білгород-
Дністровського району 00855428 Радгосп "Ренійський", м. Рені
00855434 Радгосп "Березине", смт Березине Тарутинського району
00855457 Радгосп "Яровський", с. Ярове Тарутинського району
00855463 Радгосп "Рівненський", с. Рівне Тарутинського району
01053553 Радгосп "Дружба", с. Нова Вільшанка Комінтернівського
району 01528430 Радгосп "Перемога", с. Гвоздівка Миколаївського району
03566601 Радгосп "Бородинський", смт Бородіно Тарутинського
району 05530911 Радгосп імені Суворова, с. Малоярославець Перший
Тарутинського району 05530932 Радгосп "Лужанський", с. Лужанка Тарутинського району
05539382 Радгосп "Ударний", смт Тарутине
00850322 Радгосп "Комуніст", с. Кошари Роздільнянського району
00850342 Радгосп "Розкішне", с. Новосвітівка Ширяївського району
00855440 Радгосп "Дністровський", с. Теплиця Арцизького району
00850365 Радгосп "Червоний партизан", с. Маркевичеве Ширяївського
району 00855285 Радгосп "Тарутинський", смт Серпневе Тарутинського
району 00855322 Радгосп "Розовський", с. Нові Каплани Арцизького району
00855368 Ордена Трудового Червоного Прапора радгосп "Красний",
с. Красне Тарутинського району 00855411 Радгосп "Українець", с. Калачівка Тарутинського району
00852795 Птахорадгосп "Свердловський", с. Свердлове
Комінтернівського району 00852813 Кагарлицький птахорадгосп, с. Кагарлик Біляївського
району 05503467 Племптахорадгосп "Старокозацький", с. Старокозаче
Білгород-Дністровського району 05406333 Птахорадгосп "Ульянівський", с. Вовківське
Комінтернівського району 05406340 Птахорадгосп "Понятівський", с. Понятівка
Роздільнянського району 05530926 Птахорадгосп "Ширяївський", с. Осинівка Ширяївського
району 00419294 Одеське спеціалізоване монтажно-налагоджувальне
управління 05409509 Одеська СПМК N 8
01353491 ПМК N 4, м. Одеса
01354728 ПМК N 578, м. Одеса
00135500 Одеська механізована колона N 10
01353479 ПМК, м. Білгород-Дністровський
00912050 Ананьївська спеціалізована дільниця N 5
00905942 Ананьївське підприємство матеріально-технічного
забезпечення 00912095 Балтська спеціалізована дільниця N 1
01353446 ПМК N 12, м. Балта
05406356 Балтське підприємство матеріально-технічного
забезпечення 00905971 Біляївське підприємство матеріально-технічного
постачання 00906031 Березівське підприємство матеріально-технічного
постачання 00913090 Болградська СПМК N 3
00906048 Болградське підприємство матеріально-технічного
постачання 00906060 Великомихайлівське підприємство матеріально-
технічного постачання 00906114 Кілійське підприємство матеріально-технічного постачання
00906120 Кодимське підприємство матеріально-технічного постачання
05379659 Кодимське підприємство матеріально-технічного
забезпечення 00379198 Любашівський сококонсервний завод
00906172 Любашівське підприємство матеріально-технічного
забезпечення 00906195 Миколаївське підприємство матеріально-технічного
забезпечення 00912072 Роздільнянська спеціалізована госпрозрахункова дільниця
N 2 00906203 Савранське районне підприємство матеріально- технічного
забезпечення 05490397 Савранське підприємство "Сільгоспхімія"
00912066 Саратська СПМК N 6
00906232 Саратське підприємство матеріально-технічного
забезпечення 00379117 Тарутинський сококонсервний завод
00906344 Татарбунарське підприємство матеріально-технічного
забезпечення 00906338 Фрунзівське підприємство матеріально-технічного
забезпечення, смт Затишшя 00912037 Ширяївська ПМК N 4
00906321 Ширяївське підприємство матеріально-технічного
забезпечення,
с. Йосипівка 00446670 Одеський міськмолзавод N2
05464684 Ширяївський маслозавод
00381806 Білгород-Дністровський хлібозавод
05476658 Балтський хлібозавод
00376277 Одеський хлібокомбінат N 3
00381798 Ізмаїльський хлібокомбінат
00382556 Старокозацький хлібозавод
05406110 Саратський хлібозавод
05476664 Березівський хлібозавод
05476670 Ренійський хлібозавод
00379235 Великодолинський завод продтоварів
13914308 Консервний завод "Буджак", с. Старокозаче Білгород-
Дністровського району 00850313 Радгосп імені 40-річчя Жовтня с. Виноградне
Березівського району 04250998 Радгосп "Зеленопільський", с-ще Зеленопілля
Березівського району 01033220 Одеський ремонтно-механічний завод
05464810 Арцизький дослідно-експериментальний ливарно-механічний
завод 01033237 Арцизький завод залізобетонних виробів
01553764 Одеське державне обласне оптове підприємство
"Одесапродконтракт" 01553768 Державне підприємство "Ізмаїльський холодильник
"Ізмаїлпродконтракт" 00901536 Котовський ремонтно-механічний завод
00411921 Шабівський дослідно-механічний завод
Полтавська область 13932633 Садівниче товариство "Полуничка" Полтавського радгоспу-
технікуму імені А. С. Макаренка, с. Їжаківка 03351970 Радгосп "Декоративні культури", м. Полтава
03351935 Кременчуцький радгосп "Декоративні культури"
05445184 Радгосп "Квіти Кременчука", м. Кременчук
00845795 Радгосп імені 60-річчя Великої Жовтневої соціалістичної
революції, с. Майбородівка Кременчуцького району 00845803 Радгосп "Рокитненський", с. Рокитне Кременчуцького
району 00449349 Державне підприємство "Лохвицький відгодівельний
радгосп",с-ще Вирішальне 00845826 Радгосп "Козельщинський", смт Козельщина
00845890 Радгосп імені Куйбишева, с-ще Куйбишеве Оржицького
району 21076941 Радгосп "Лозуватка", с. Лозуватка Чутівського району
13931964 Полтавська господарча асоціація по виробничо-технічному
обслуговуванню колгоспів, радгоспів, підприємств і
організацій агропромислового комплексу області 13932780 Державне мале підприємство "Кремінь" при радгоспі
"Кременчуцький", с. Омельник Кременчуцького району 05384844 Бурякорадгосп "30-річчя Перемоги", с. Жуки Глобинського
району 05430159 Міжрадгоспна ветеринарна лабораторія, м. Полтава
00845720 Радгосп "Великокринський", с-ще Степове Глобинського
району 00845766 Радгосп "Більшовик", с. Білецьківка Кременчуцького
району 00845772 Радгосп імені Щорса, с. Кам'яні Потоки Кременчуцького
району 00845708 Радгосп "Перебудова", с. Деменки Кобеляцького району
00845855 Радгосп "Оржицький", с. Тарасенкове Оржицького району
00845878 Радгосп імені Чапаєва, с-ще Чапаєвка Диканського району
00845909 Радгосп імені Х Т З, с-ще Василівка Чутівського району
13961267 Чутівський відгодівельний радгосп, смт Чутове
00449295 Глобинський відгодівельний радгосп
00449326 Лубенський відгодівельний радгосп
13929803 Племптахорадгосп "Лубенський", с. Вищий Булатець
Лубенського району 00845737 Птахорадгосп "Бірківський", с. Бірки Великобагачанського
району 04528413 Радгосп імені Горького, с. Крячківка Пирятинського
району 05267222 Радгосп Велико-Кручанський, с. Велика Круча
Пирятинського району 05529298 Радгосп імені Маяковського, с. Повстин Пирятинського
району 05529308 Радгосп імені 40-річчя Жовтня, с. Каплинці Пирятинського
району 00845849 Радгосп імені Ватутіна, с. Пришиб Кременчуцького району
00384986 Радгосп "Великоподолянський", с. Семенівка
Великобагачанського району 00384993 Радгосп "Таверівський", с-ще Таверівка Чутівського
району 00412292 Радгосп імені Луценка, с. Свічкареве Кобеляцького району
05423107 Радгосп "Комсомолець", с. Опришки Глобинського району
00412300 Радгосп імені Мічуріна, с-ще Криниця Лохвицького району
05423076 Радгосп імені Кірова, с. Гожули Полтавського району
05423120 Радгосп "Партизан", с. Крива Руда Семенівського району
00242343 Радгосп "Перемога", с. Клепачі Хорольського району
00845698 Радгосп "Передовик", с. Шенгури Кобеляцького району
00038494 Радгосп "Гребінківський", с-ще Тополеве Гребінківського
району 00384880 Радгосп імені Голобородька, с. Голобородьківське
Карлівського району 00384957 Радгосп "Лохвицький", с. Піски Лохвицького району
00384928 Радгосп "Оріхівський", с-ще Новооріхівка Лубенського
району 00384976 Радгосп "Богданівський", с. Богданівка Семенівського
району 00483731 Радгосп "Червоний партизан", с. Шушвалівка Глобинського
району 05384910 Радгосп "Полтавський", с. Кротенки Полтавського району
00480865 Радгосп "Авангард", с. Кованьківка Полтавського району
05384885 Радгосп "Заповіт Леніна", с. Балаклія
Великобагачанського району 05384896 Радгосп імені Кірова, с. Лисівка Гадяцького району
05384904 Радгосп імені Крупської, с. Пронозівка Глобинського
району 01351227 Госпрозрахункова дільниця N 67, м. Пирятин
01355308 Виробниче об'єднання "Полтавсільбуд", м. Полтава
01351204 ПМК N 65, м. Миргород
01351233 ПМК N 68, с. Яреськи Шишацького району
01351256 Госпрозрахункова дільниця 70, смт Градизьк Глобинського
району 01351322 Управління механізації, м. Полтава
01351262 ПМК N 71, м. Хорол
05385430 ПМК N 293, м. Зіньків
01350305 АТП 1662, м. Полтава
04544323 Завод залізобетонних виробів N 2, м. Лубни
00912126 Гадяцьке СПМК N 4
00912117 Лубенське СПМК N 6
13936967 Кобеляцька СПМК N 7
00912155 Карлівська СПМК N 8
00912190 Хорольська СПМК N 10
05452830 Дослідно-експериментальний завод, м. Полтава
01354602 Полтавська ПМК N 242, с. Розсошинці
01349985 Полтавський завод залізобетонних виробів, с. Розсошинці
13961362 Білоцерківський молокозавод
13952340 Лутовинівський маслосирзавод
00376923 Головне підприємство "Полтавахлібокомбінат"
00376923 Полтавський хлібозавод N 2
00376923 Кременчуцький хлібокомбінат
00376923 Лубенський хлібозавод
00376923 Миргородський хлібозавод
00376923 Комсомольський хлібозавод
00376923 Червонозаводський хлібозавод
00376923 Гадяцький хлібозавод
00384897 Державне підприємство-радгосп "Пустовійтівський" с.
Пустовійтове Глобинського району 00845720 Радгосп "Великокринківський", с. Великі Кринки
Глобинського району 01355308 УВТК, м. Полтава
01037513 ПМК-110, м. Лубни
01037494 ПМК-171, м. Гадяч
05409538 Полтавське державне виробниче монтажно-
пусконалагоджувальне підприємство
Рівненська область 03332323 Радгосп "Квіти Рівного", м. Рівне
03377952 Сарненський відгодівельний радгосп
05438988 Птахорадгосп "Дубно", с. Верба Дубнівського району
05439019 Племптахорадгосп "Здолбунівський" м. Здолбунів
00725463 Мирогощанський радгосп-технікум, Дубнівський район
05490500 Дубровицьке виробниче об`єднання по обслуговуванню
сільського господарства 10373300 Рівненське будівельно-монтажне підприємство
"Рівневодбуд" 00855693 Радгосп "Соснівський", с. Губків Березнівського району
00855664 Радгосп "Зоря", с. Воронки Володимирецького району
00855635 Радгосп "Біленський", с. Великі Телковичі
Володимирецького району 00855629 Радгосп "Володимирецький", с. Чаква Володимирецького
району 00855658 Радгосп "Хиноцький", с. Хиночі Володимирецького району
05524377 Радгосп "Степангородський", с. Степангород
Володимирецького району 00855670 Радгосп "Мульчицький", с. Мульчиці Володимирецького
району 00855641 Радгосп "Полицький", с. Полиці Володимирецького району
00855701 Радгосп "Трипутнянський", с. Трипутня Дубровицького
району 00855687 Радгосп "Жаденський", с. Жадень Дубровицького району
05522281 Радгосп "Меліоратор", с. Великі Озера Дубровицького
району 00855492 Радгосп "Біловізький", с. Біловіж Рокитнівського району
00855517 Радгосп "Томашгородський", с. Томашгород Рокитнівського
району 00855523 Радгосп "Старосільський", с. Старе Село Рокитнівського
району 00846464 Радгосп "Березівський", с. Березове Рокитнівського
району 00855598 Радгосп "Кам`янський", с. Кам'яне Рокитнівського району
00855612 Радгосп "Федорівський", с. Федорівка Сарненського району
13991860 Радгосп "Полісся", с. Селище Сарненського району
00085569 Радгосп "Вичівський", с. Вичівка Зарічненського району
00855500 Радгосп "Серницький", с. Серники Зарічненського району
00085546 Радгосп "Мир", с. Сенчиці Зарічненського району
00855552 Радгосп "Дібрівський", с. Дібрівськ Зарічненського
району 00372730 Корецький цукровий комбінат
00443980 Рівненський м`ясокомбінат
05529320 Демидівський консервний завод
00449361 Рівненський відгодівельний радгосп
00703826 Племптахорадгосп "Тинненський", м. Рівне
00449384 Рокитненський відгодівельний пункт
00449390 Острозький відгодівельний пункт
00449415 Млинівський відгодівельний радгосп
00449421 Гощанський відгодівельний радгосп
00452073 Дубровицький відгодівельний пункт
00382869 Семидубський пивзавод, Дубнівський район
00913083 Рівненська ПМК N5
01353675 Сарненська ПМК N 6
01353692 Дубенська ПМК N 1
05471371 Спеціалізована госпрозрахункова виробнича дільниця N 4,
м. Дубно 05471388 Спеціалізована госпрозрахункова виробнича дільниця N 5,
м. Сарни 00858728 Рівненська хмелефабрика
00858734 Дубнівська хмелефабрика
13970450 Підприємство з матеріально-технічного постачання
"Рівнецукорпостач" 05425786 Володимирецький льонозавод
00379301 Дубнівський завод продтоварів
00379465 Березнівський завод продтоварів
00906806 Дубнівське районне підприємство матеріально-технічного
забезпечення 02773114 Костопільський хлібозавод
04310507 Рівненський хлібозавод
01033378 Сарненський завод "Металіст"
01039381 Рівненське державне торговельно-закупівельне
підприємство,
м. Рівне
Сумська область 01527548 Радгосп "Ювілейний", м. Конотоп
00449547 Куйбишевський радгосп по виробництву насіння
багаторічних трав, с. Імшана Ямпільського району 05267096 Радгосп "Червоний Жовтень", с. Чернацьке Середино-
Будського району 00415847 Радгосп "Дружба", с. Білогриве Кролевецького району
05398697 Сумське виробничо-аграрне об`єднання плодорозсадницьких
радгоспів 00386726 Бурякорадгосп Сумсько-Степанівського цукрокомбінату,
смт Степанівка 01547031 Радгосп "Червоний партизан", с. Піщане Сумського району
05524363 Радгосп "Лебединський", с. Великий Вистороп
Лебединського району 00449533 Радгосп "Тростянецький", с. Мащанка Тростянецького
району 01350156 Конотопський деревопереробний завод
05490664 Глухівське підприємство по виконанню агрохімічних робіт
05490724 Недригайлівське підприємство по виконанню агрохімічних
робіт 03002991 Радгосп "Мир", с. Галка Роменського району
00855842 Птахорадгосп "Білопільський", с. Ворожба Білопільського
району 03330620 Радгосп "Перемога", с. Павленкове Лебединського району
02888053 Племптахорадгосп "Успенський", смт Краснопілля
00855782 Радгосп "Червоний Жовтень", с. Підлипне Конотопського
району 04654106 Радгосп "Вперед", с. Гудими Роменського району
05529366 Радгосп "Маяк", с. Курмани Недригайлівського району
05539324 Радгосп "Промінь", с. Миколаївка Роменського району
00855747 Радгосп "Рокити", с-ще Діброва Роменського району
00855799 Радгосп "Зоря", с. Миронівка Шосткинського району
00855753 Радгосп "Конотопський", с. Попівка Конотопського району
00855813 Радгосп імені Суворова, с. Ковтунове Шосткинського
району 00855820 Радгосп імені Щорса, м. Шостка
00435620 Радгосп "Ображіївський", с. Ображіївка Шосткинського
району 00857947 Радгосп "Світанок", с. Рогинці Роменського району
02889006 Птахорадгосп "Ворскла", м. Тростянець
00435689 Радгосп "Путивльський", с. Октябрське Путивльського
району 14003249 Племптахорадгосп "Посульський", с. Засулля
Недригайлівського району 05529395 Радгосп "Андріяшівський", с. Андріяшівка Роменського
району 00449467 Радгосп "Авангард", с. Веселий Гай Охтирського району
05493875 Птахорадгосп "Ямпільський", смт Ямпіль
00435749 Радгосп "Спадщанський", с. Сафонівка Путивльського
району 00386749 Чупахівський бурякорадгосп, Охтирський район
00386715 Угроїдський бурякорадгосп, Краснопільський район
00386991 Бурякорадгосп "Шевченківський", с. Храпівщина Сумського
району 00547115 Птахорадгосп "Придеснянський", смт Вороніж Шосткинського
району 03002888 Радгосп "Маяк", с. Ведмеже Роменського району
13998951 Радгосп "Мрія", с. Косарівщина Роменського району
03779277 Радгосп "Зоря", с. Юрівка Конотопського району
00414693 Радгосп "Глухівський", м. Глухів
00497727 Дослідне господарство "Правдинське", с. Іванівка
Великописарівського району 00386732 Мезенівський бурякорадгосп, Краснопільський район
00855836 Радгосп імені XXV з`їзду КПРС, м. Штепівка Лебединського
району 05477184 Радгосп "Шосткинський", смт Вороніж
02888024 Птахорадгосп "Присеймський", с-ще Дубов`язівка
Конотопського району 05398711 Радгосп імені Фрунзе, с. Грузьке Кролевецького району
05398728 Радгосп-асоціація "Шевченківський", с. Шевченкове
Конотопського району 05398705 Державне підприємство "Радгосп імені Шевченка", с.
Клишки Шосткинського району 00413498 Радгосп "Мічурінець", смт Липова Долина
00855730 Радгосп імені Калініна, с-ще Калінінське
Липоводолинського району 00855711 Радгосп "Червоногірський", смт Липова Долина
04528100 Радгосп "Вперед", с. Тулушка Конотопського району
05496017 Сумський м`ясокомбінат
00386784 Куянівський бурякорадгосп, Білопільський район
00386962 Великожовтневий бурякорадгосп, смт Жовтневе
Білопільського району 00386695 Першотравневий бурякорадгосп, с. Слобода Буринського
району 00386790 Бурякорадгосп імені Б. Хмельницького, с. Д`яківка
Буринського району 00386761 Радгосп "Буринський", м. Буринь
00386778 Тернівський бурякорадгосп, Недригайлівський район
00398668 Радгосп імені Дімітрова, с. Стара Іванівка Охтирського
району 05529403 Радгосп "Роменський", м. Ромни
00855776 Радгосп "Сумський", с. Червоне Сумського району
03568758 Птахорадгосп імені Путивльських партизан, м. Путивль
00386973 Півненківський бурякорадгосп, м. Тростянець
00386703 Дубов`язівський бурякорадгосп, Конотопський район
00387002 Грязненський бурякорадгосп, с. Чернеччина
Краснопільського району 00386985 Низівський бурякорадгосп, Сумський район
05529372 Радгосп "Недригайлівський", смт Недригайлів
05463905 Птахорадгосп імені Куйбишева, с. Кровне Сумського району
03569195 Птахорадгосп "Мирний", с. Косівщина Сумського району
00855807 Радгосп "Косівщинський", с. Косівщина Сумського району
00379494 Шосткинський державний хлібокомбінат
00379643 Роменський хлібокомбінат
00379519 Сумська кондитерська фабрика
00372894 Чупахівський цукровий завод
00372888 Угроїдський цукровий завод
00372859 Першотравневий цукровий завод, Білопільський район
00372983 Цукровий завод імені газети "Правда", смт Кириківка
00372871 Тернівський цукровий комбінат
00372977 Дубов`язівський цукровий завод
00373008 Мезенівський цукровий завод, Краснопільський район
00372902 Шалигинський цукровий завод
00372960 Грязнянський цукровий завод
05398562 Глухівський коноплезавод
00306213 Баницький льонозавод, Глухівський район
00306182 Кролевецький льонозавод
00306207 Ямпільський льонозавод
00306265 Коровинський коноплезавод, Недригайлівський район
02020225 Шосткинське спеціалізоване АТП N 1803
00913731 Глухівська спеціалізована база матеріально-технічного
забезпечення 01354906 Сумська спеціалізована ПМК N 543
01351339 Міжгосподарча ПМК N3, м. Білопілля
01351397 Міжгосподарча ПМК N 17, м. Лебедин
01351345 Міжгосподарча ПМК N 28, смт Степанівка Сумського району
05515068 Міжгосподарча ПМК N 34, м. Суми
01351411 Міжгосподарча ПМК N 5, м. Буринь
01351405 Міжгосподарча ПМК N 10, м. Конотоп
05392341 Міжгосподарча ПМК N 11, м. Конотоп
14026730 Будівельно-монтажне управління великопанельного
домобудування, м. Конотоп 05387434 Конотопське управління виробничо-технологічної
комплектації 05486208 Конотопський продпостач
01351368 Міжгосподарча ПМК N 23, м. Ромни
03586590 Міжгосподарча ПМК N 15, м. Кролевець
05399076 Конотопське управління механізації
01351374 Міжгосподарча ПМК N 21, м. Путивль
05465301 Кооператив "Будівельник-2", м. Конотоп
01037665 ПМК N 145, с. Боромля Тростянецького району
01037644 ПМК N 57, м. Суми
01037639 Спеціалізована ПМК N 52, м. Путивль
01037650 ПМК N 112, м. Конотоп
04781562 Миронівська госпрозрахункова дільниця, Шосткинський
район 01037686 Великобутівська госпрозрахункова дільниця, Роменський
район 05490756 Зноб-Новгородськ госпрозрахункова дільниця, Середино-
Будський район 01527436 Спеціалізована ПМК N 11, м. Лебедин
00912250 Спеціалізована госпрозрахункова дільниця, м. Буринь
04593228 Спеціалізована госпрозрахункова дільниця, м. Путивль
01527442 Спеціалізована госпрозрахункова дільниця, м. Середина-
Буда 01527459 Спеціалізована госпрозрахункова дільниця, м. Шостка
00912296 Спеціалізована госпрозрахункова дільниця, смт Ямпіль
05379040 Тростянецьке районне підприємство "Райагрохім"
05490782 Ямпільське районне підприємство "Райагрохім"
05490658 Великописарівське районне підприємство "Райагрохім"
00372931 Буринський цукровий комбінат
00372994 Куянівський цукровий комбінат, Білопільський район
00372842 Півненківський цукровий завод, м. Тростянець
00372954 Воронізький цукровий завод
00372948 Цукровий завод імені Кірова, с-ще Кияниця
03760740 Синівське ремонтно-транспортне підприємство,
Липоводолинський район 00906999 Буринське районно-виробниче підприємство
"Агротехсервіс" 14002215 Сумське підприємство "Авторемонт"
00906858 Вільшанське ремонтне підприємство, Недригайлівський
район 00858467 Сумське спеціалізоване АТП 1801
05529834 Сумське АТП 1802
00906887 Андріяшівське підприємство "Агротехсервіс", Роменський
район 00906930 Червоненське ремонтне підприємство, Білопільський район
04654394 Орендне підприємство "Охтирський сироробний комбінат"
00447037 Буринське орендне підприємство
00424467 Великописарівський орендний маслозавод
00447043 Орендне підприємство "Глухівський маслосирзавод",
м. Глухів 00447126 Орендне підприємство "Сумський міськмолзавод"
60374522 Сумський хлібозавод N 3
60374522 Сумський хлібозавод N 2
60374522 Сумський хлібозавод N 1
00379614 Конотопський хлібокомбінат
Тернопільська область 04762646 Радгосп "Шупарський", с. Шупарка Борщівського району
04867747 Радгосп "Пилипчанський", с. Пилипче Борщівського району
05397692 Радгосп "Устянський", с. Устя Борщівського району
00855888 Радгосп "Вишнівецький", с. Бутин Збаразького району
00855859 Радгосп "Зоря", с. Рохманів Шумського району
00855871 Радгосп "Тернопільський", с. Великі Гаї
Тернопільського району 00855902 Радгосп "Україна", с. Шумляни Бережанського району
05398119 Радгосп імені Мічуріна, с. Теофіпілка Козівського
району 05398125 Радгосп імені Котовського, с. Горинка Кременецького
району 05437997 Радгосп "Беримівський", с. Беримівці Зборівського району
00704468 Радгосп-племзавод "Микулинецький", смт Микулинці
Теребовлянського району 00913491 Радгосп "Вільховець", с. Новосілка Бучацького району
00955590 Радгосп імені 30-річчя Перемоги, м. Чортків
03782227 Радгосп імені Шевченка, с. Романівка Теребовлянського
району 03783161 Радгосп "Галичина", с. Устя-Зелене Монастириського
району 04540029 Радгосп "Україна", с. Кальне Козівського району
05397870 Радгосп "Надзбручанський", с. Глибочок Борщівського
району 05397893 Радгосп "Глібівський", с. Глібів Гусятинського району
05398071 Радгосп "Качанівський", с. Іванівка Підволочиського
району 14035539 Радгосп "Кременецький", с. Бонівка Кременецького району
14046603 Радгосп "Поділля", с. Юстинівка Бережанського району
05397700 Птахорадгосп "Бережанський", м. Бережани
05397717 Птахорадгосп "Борщівський", с. Іване-Пусте Борщівського
району 05397723 Племптахорадгосп "Бучацький", м. Бучач
05397746 Племптахорадгосп "Заліщицький", с. Дзвиняч Заліщицького
району 05397769 Птахорадгосп "Зборівський", м. Зборів
14028506 Птахорадгосп "Підволочиський", смт Підволочиськ
03369131 Радгосп "Бучацький", смт Бучач
14045791 Козівський радгосп "Королець", смт Козова
05397775 Племптахорадгосп "Козівський", смт Козова
14045168 Племптахорадгосп "Чортківський", м Чортків
14034344 Спеціалізований насінницький радгосп "Горошівський",
с. Горошова Борщівського району 14036059 Спеціалізований насінницький радгосп "Нічлавський", с.
Худіївці Борщівського району 00704362 Тернопільська рибоводно-меліоративна станція, с.
Шманьківці Чортківського району 03369125 Бережанський відгодівельний радгосп
04936827 Племптахорадгосп "Гримайлівський", смт Гримайлів
Гусятинського району 05514711 Зборівська МПМК-10
03586845 Гусятинський райагробуд
03586685 Підволочиський райагробуд
01354455 Управління виробничо-технологічної комплектації, м.
Тернопіль 14030884 Тернопільська ПМК-24
00424591 Підволочиський молокозавод
05511018 Головне підприємство Тернопільського об`єднання
хлібопекарної промисловості 05510958 Кременецький хлібозавод
05510906 Микулинецький хлібозавод
05510928 Чортківський хлібокомбінат
01033289 Новоселівський ремонтно-механічний завод, Підволочиський
район
Харківська область 00373178 Цукровий завод "Новоіванівський", Лозівський район
00373184 Орільський цукровий завод, Лозівський район
00373190 Завод Перший Петровський цукровий, смт Білий Колодязь
Вовчанського району 00373209 Цукровий завод Конгресівський, с. Олександрівка
Золочівського району 00373215 Цукровий комбінат, м. Куп'янськ
00373221 Цукровий завод імені Леніна, смт Чапаєве Кегичівського
району 00373238 Мереф'янський цукровий завод, Краснокутський район
00373244 Пархомівський цукровий завод, Краснокутський район
00373250 Первухинківський цукровий завод, смт Гути
Богодухівського району 00373267 Савинський цукровий завод, Балаклійський район
00373273 Костянтинівський цукровий завод, Краснокутський район
21251083 Дергачівський міжгосподарський комбікормовий завод,
смт Пересічна 00686374 Лозівське державне підприємство кормових добавок
00850833 Агропромислова асоціація "Лиман", Готвальдівський район
04687361 Дослідне господарство "Пархомівське", Краснокутський
район 05399426 Міжколгоспне спеціалізоване господарство "Агроном", смт
Козача Лопань Дергачівського району 05460387 Дослідне господарство "Мерефа", с-ще Селекційне
Харківського району 14061672 Липецьке міжрайонне виробниче об'єднання
"Сільгоспхімія", Харківський район 00914303 Підприємство матеріально-технічного постачання
обладнанням та електроматеріалами "Облагрообладнання" м.
Дергачі 00850388 Радгосп "Хотомлянський", Вовчанський район
00850394 Радгосп "Проходянський", с. Малі Проходи Дергачівського
району 00850402 Радгосп "Дергачівський" м. Дергачі
00850419 Радгосп "Слатинський", смт Слатине Дергачівського
району 00850425 Радгосп "Салтівський", с. Петрівське Вовчанського
району 00850431 Радгосп "Нива", смт Слатине Дергачівського району
00850454 Радгосп імені Щорса, смт Солоницівка Дергачівського
району 00850477 Радгосп імені Кірова, с-ще Глибоке Харківського району
00850483 Радгосп імені К. Маркса, с. Руські Тишки Харківського
району 00850497 Радгосп "Пісочинський", смт Пісочин Харківського району
00850520 Радгосп "Циркунівський", с. Циркуни Харківського району
00850566 Радгосп "Довжанський", с. Довжик Золочівського району
00850603 Радгосп "Новолипецький", с. Жовтневе Харківського району
00850616 Радгосп "Красний Партизан", смт Бабаї Харківського
району 00850715 Радгосп "Куп'янський", с. Пристін Куп'янського району
00850649 Радгосп "Вільшанський", смт Вільшани Дергачівського
району 00850804 Насінницький радгосп "Тернівський", смт Введенка
Чугуївського району 00850827 Радгосп "Жовтень", с. Тимченки Готвальдівського району
00850916 Радгосп "Чугуївський", м. Чугуїв
00850922 Радгосп "Зміївська овочева фабрика", смт Комсомольське
Готвальдівського району 00850655 Радгосп "Пролетарій Харківщини", с. Феськи Золочівського
району 00851212 Радгосп "Горківський", смт Андріївка Балаклійського
району 00857491 Радгосп "Харківська овочева фабрика"
00387051 Куп'янський буряковий радгосп, с-ще Ягідне Куп'янського
району 00387074 Бурякорадгосп "Конгресівський", с. Олександрівка
Золочівського району 00387080 Бурякорадгосп імені Леніна, смт Чапаєве Кегичівського
району 00387097 Уль'янівський бурякорадгосп, Богодухівський район
00387105 Новоолександрівський бурякорадгосп, Вовчанський район
00387140 Бурякорадгосп "Ананьївський", смт Костянтинівка
Краснокутського району 00387157 Бурякорадгосп "Первухінський", смт Гути Богодухівського
району 00387163 Бурякорадгосп "Таверівський", с. Кленове
Богодухівського району 00387177 Федорівський бурякорадгосп, Великобурлуцький район
00387186 Бурякорадгосп "Свердловський", смт Шарівка
Богодухівського району 00387192 Радгосп "Новоіванівський", смт Коломак Валківського
району 00387200 Бурякорадгосп "Перший Петровський", смт Білий Колодязь
Вовчанського району 00412323 Радгосп "Вовчанський", с-ще Тихе Вовчанського району
00412346 Радгосп "Орджонікідзевський", с. Пришиб Балаклійського
району 00412369 Радгосп "Червона Нива", с-ще Червона Нива Валківського
району 00414724 Лозівський обласний радгосп "Укрплодорозсадник"
00488912 Насінницький радгосп імені 15 років Жовтня, с. Феськи
Золочівського району 00488929 Радгосп "Шлях індустрії", смт Козача Лопань
Дергачівського району 00488935 Насінницький радгосп імені Карла Лібкнехта, с. Степне
Богодухівського району 00488941 Насінницький радгосп "Вербівський", Балаклійський район
00850460 Радгосп "Ліпци", с. Веселе Харківського району
00850537 Радгосп "Золочівський", смт Золочів
00850543 Радгосп імені Чапаєва, смт Рогань Харківського району
00850572 Радгосп імені Калініна, смт Васищеве Харківського
району 00850626 Радгосп "Безлюдівський", смт Безлюдівка
00850744 Радгосп "Світанок", с. Борова Готвальдівського району
00850796 Радгосп "Третій Вирішальний", м Зміїв
00853027 Птахорадгосп "Вишнівський", с. Вишнівка Куп'янського
району 05477178 Радгосп "Берецький", с-ще Комсомольське Лозівського
району 00850810 Радгосп "Іванівський", Чугуївський район
00851198 Радгосп імені 20-річчя Жовтня, смт Сахновщина
00858148 Радгосп-комбінат "Слобожанський", смт Чкаловське
Чугуївського району 00852861 Птахорадгосп "Чугуївський", с. Молодова Вовчанського
району 00852878 Племптахорадгосп "Горьківський", с. Сазоно-Баланівка
Богодухівського району 00852915 Птахівничий радгосп "Богодухівський", с. Протопопівка
Балаклійського району 00852966 Птахорадгосп "Світанок", с. Тернова Харківського району
00853004 Племінний птахорадгосп "Введенський", смт Нова Покрова
Чугуївського району 00853010 Птахорадгосп "Куп'янський", с-ще Ягідне Куп'янського
району 05521146 Птахівничий радгосп "Івашківський", с-ще Одноробівка
Золочівського району 00851100 Радгосп "Нива", с. Кислівка Куп'янського району
00851132 Радгосп "Лісна Стінка", с. Лісна Стінка Куп'янського
району 25428793 Радгосп імені Енгельса, с. Петропавлівка
Богодухівського району 00850678 Радгосп "Геніївський", с. Геніївка Готвальдівського
району 00850862 Радгосп імені Гагаріна, с. Шелудьківка Готвальдівського
району 00850690 Радгосп "Прогрес", с. Скрипаї Готвальдівського району
00850709 Радгосп "Дружба", с. Соколове Готвальдівського району
00850879 Радгосп "Жовтневий", с. Новий Бурлук Чугуївського
району 00850885 Радгосп "Печенізький", смт Печеніги Чугуївського району
00850997 Радгосп "Дворічанський", смт Дворічна
00851028 Радгосп імені Челюскінців, с. Алісівка Близнюківського
району 00851118 Радгосп імені ІХ П'ятирічки, с. Радгоспне
Близнюківського району 00851169 Радгосп імені Петровського, с. Вірнопілля Ізюмського
району 00850721 Радгосп "Леб'яжинський", с. Леб'яже Чугуївського району
00850750 Радгосп "Маяк", с. Коробочкине Чугуївського району
00850773 Радгосп "Есхар", смт Есхар Чугуївського району
00850845 Радгосп "Рєпінський", с. Гракове Чугуївського району
00850900 Радгосп "Базаліївський", с. Базаліївка Чугуївського
району 00850951 Радгосп імені Постишева, с. Ізюмське Борівського району
00850968 Радгосп "20-річчя Жовтня", с-ще Першотравневе
Борівського району 00851005 Радгосп "Барвінківський", с. Іванівка Барвінківського
району 00851040 Радгосп "Схід", с. Волохів Яр Чугуївського району
00851063 Радгосп "Донецький", с. Нижній Бишкин Готвальдівського
району 00851078 Радгосп "Червоний", с-ще Красне Первомайського району
00851123 Радгосп "Краснопавлівський", с. Щульське Первомайського
району 03378259 Радгосп "Юрченківський", с. Юрченкове Чугуївського
району 00851011 Радгосп імені Куйбишева, с. Погонівка Барвінківського
району 00851117 Радгосп "Червоний Степ", с. Лигівка Сахновщинського
району 00851152 Радгосп "Більшовик", с-ще Більшовик Первомайського
району 00851175 Радгосп імені XVII Партконференції, с. Шевченкове
Сахновщинського району 00444145 Харківський птахокомбінат
00450068 Близнюківський відгодівельний радгосп
00450074 Богодухівський відгодівельний радгосп, с. Кленове
00450097 Васищівський відгодівельний радгосп, Харківський район
04240126 Краснокутський відгодівельний радгосп
00450223 Утківський відгодівельний радгосп, Харківський район
04241462 Валківський відгодівельний радгосп
05269221 Вовчанський відгодівельний радгосп, с. Старий Салтів
05269103 Дергачівський відгодівельний радгосп
05269238 Дворічанський відгодівельний радгосп
05269244 Зачепилівський відгодівельний радгосп
00450157 Ізюмський відгодівельний радгосп
05269391 Кегичівський відгодівельний радгосп
00450163 Красноградський відгодівельний радгосп
00450217 Чугуївський відгодівельний радгосп, смт Печеніги
05269675 Сахновщинський відгодівельний радгосп
05521947 Спеціалізоване АТП 2002, с. Безлюдівка Харківського
району 01547120 Спеціалізоване АТП 2005, м. Харків
00450789 Спеціалізоване АТП 2006, с. Подвірки Дергачівського
району 00540400 Спеціалізоване АТП 2007, с. Солоницівка Дергачівського
району 04242094 Спеціалізоване АТП 2008, м. Богодухів
21188060 Спеціалізоване АТП 2009, м. Куп'янськ
21188054 Спеціалізоване АТП 2010, смт Печеніги Чугуївського
району 09351038 Балаклійське міжрайонне підприємство матеріально-
технічного постачання 09351106 Вовчанське міжрайонне підприємство матеріально-
технічного постачання 09351132 Готвальдівське районне підприємство матеріально-
технічного постачання, смт Лиман 09351148 Золочівське міжрайонне підприємство матеріально-
технічного постачання 09351189 Красноградське міжрайонне підприємство матеріально-
технічного постачання 09351200 Куп'янське міжрайонне підприємство матеріально-
технічного постачання 09351221 Лозівське міжрайонне підприємство матеріально-технічного
постачання 09351043 Барвінківське районне підприємство матеріально-
технічного постачання 09351075 Борівське районне підприємство матеріально-технічного
постачання 09351090 Великобурлуцьке районне підприємство матеріально-
технічного постачання 09351111 Дворічанське районне підприємство матеріально-
технічного постачання 09351236 Зачепилівське районне підприємство матеріально-
технічного постачання 09351153 Ізюмське міжрайонне підприємство матеріально-технічного
постачання 09351169 Кегичівське районне підприємство матеріально-технічного
постачання 09351195 Краснокутське міжрайонне підприємство матеріально-
технічного постачання 09311022 Первомайське міжрайонне підприємство матеріально-
технічного постачання 09351279 Сахновщинське районне підприємство матеріально-
технічного постачання 09351415 Шевченківське районне підприємство матеріально-
технічного постачання 09351127 Обласне підприємство матеріально-технічного постачання
обладнанням та електроматеріалами, м. Дергачі 09351347 Харківське спеціалізоване підприємство матеріально-
технічного постачання 09351469 Харківське обласне виробниче об'єднання матеріально-
технічного постачання, смт Солоницівка Дергачівського
району 00313650 Барвінківське ремонтно-транспортне підприємство
00312320 Богодухівський "Агросервіс", с-ще Максимівка
00312450 Валківський "Агросервіс"
00312040 Дергачівський "Агросервіс"
00312800 Чугуївське ремонтно-транспортне підприємство
00313510 Краснопавлівське ремонтно-транспортне підприємство,
Лозівський район 00313020 Нововодолазький "Агросервіс"
00312173 Пересічне ремонтно-транспортне підприємство,
Дергачівський район 00312690 Борівське ремонтно-транспорте підприємство, с. Піски-
Радьківські 00312720 Дворічанське ремонтно-транспортне підприємство
00313770 Андріївське ремонтно-транспортне підприємство,
Балаклійський район 00312470 Біляївське ремонтно-транспортне підприємство,
Первомайський район 00313720 Готвальдівське ремонтно-транспортне підприємство
00312467 Первомайське ремонтно-транспортне підприємство,
Коломацький район 00384414 Харківський хлібозавод N 1
00384414 Харківський хлібозавод N 2
00384414 Харківський хлібозавод N 3
00384414 Харківський хлібозавод N 5
00384414 Харківський хлібозавод N 7
00384414 Харківський хлібокомбінат N 8
00384414 Харківський хлібозавод N 11
00384414 Балаклійський хлібозавод
00384414 Ізюмський хлібозавод
00384414 Красноградський хлібозавод
00384414 Куп'янський хлібозавод
00384414 Лозівський хлібозавод
00384414 Мереф'янський хлібокомбінат
00384414 Первомайський хлібозавод
Херсонська область 05529550 Харчосмакова фабрика, м. Берислав
00734570 Аграрно-промислове підприємство по переробці кормів,
м. Берислав 00856118 Радгосп "Дружба", с. Качкарівка Бериславського району
00856020 Радгосп "Дніпро", с. Милове Бериславського району
00856037 Радгосп "Комуніст", с. Зміївка Бериславського району
00856126 Радгосп "Пам'ять Леніна", с-ще Шляхове Бериславського
району 00856053 Радгосп "Львівський", с. Львове Бериславського району
00856072 Радгосп "40 років Жовтня", с. Раківка Бериславського
району 00856043 Радгосп імені Калініна, с. Тягинка Бериславського району
00856008 Радгосп "Калініносільський", с. Кірове Бериславського
району 00856014 Радгосп "Україна", с. Високе Бериславського району
00856095 Радгосп імені Ленінського комсомолу, с. Тамарине
Бериславського району 05392631 Радгосп "Урожайний", с. Урожайне Бериславського району
05431354 Радгосп "Зерновий", с. Чайкіне Бериславського району
05330637 Радгосп "Перебудова", с. Максима Горького Бериславського
району 00855954 Радгосп "Більшовицький наступ", с. Борозенське
Великоолександрівського району 00377087 Харчосмакова фабрика, смт Велика Лепетиха
05306548 Радгосп "Чистопільський", с. Чистопілля
Верхньорогачицького району 05446120 Міжгосподарський комбікормовий завод, смт Верхній
Рогачик 21290054 Харчосмакова фабрика, смт Високопілля
00687735 Комбікормовий завод, смт Високопілля
00449668 Радгосп "Високопільський", с. Потьомкине
Високопільського району 05396801 Радгосп імені Енгельса, с. Скадовка Чаплинського району
00856356 Радгосп імені К. Маркса, с. Балтазарівка Чаплинського
району 00856362 Радгосп "Заповіти Ілліча", с. Павлівка Чаплинського
району 00856333 Радгосп імені Чапаєва, с. Іванівка Чаплинського району
00856379 Радгосп імені Ілліча, смт Чаплинка
00856401 Радгосп імені Шевченка, с-ще Ювілейне Цюрупинського
району 00856416 Радгосп "Маяк", с. Подо-Калинівка Цюрупинського району
00856491 Радгосп "Родіна", с-ще Щасливе Цюрупинського району
00856474 Радгосп "Новомаячківський", смт Нова Маячка
Цюрупинського району 00449639 Радгосп "Світанок", с. Клини Цюрупинського району
14123924 Радгосп "Привільнянський", с. Привільне Цюрупинського
району 00380288 Харчосмакова фабрика, м. Цюрупинськ
04365767 Радгосп "Богданівський", с. Богданівка Каховського
району 05513164 Радгосп "Меліоратор", с. Мар'янівка Каховського району
00449711 Радгосп "Авангард", с. Новокам'янка Каховського району
00856741 Радгосп імені Рози Люксембург, с-ще Федорівка
Каховського району 05396787 Радгосп імені Карбишева, с-ще Волинське Каховського
району 00856882 Радгосп імені Блюхера, с. Архангельська Слобода
Каховського району 05396793 Радгосп "Краснознам'янський", с. Краснознам'янка
Голопристанського району 03054775 Радгосп "Жовтневий", с. Жовтневе Голопристанського
району 01211265 Радгосп "Юність", с. Рідна Україна Голопристанського
району 00380304 Харчосмакова фабрика, м. Гола Пристань
00413541 Радгосп "Дніпровський", м. Гола Пристань
00413535 Радгосп імені Покришева,с. Гладківка Голопристанського
району 00413512 Радгосп імені Кірова, с. Малі Копані Голопристанського
району 00856807 Радгосп "Сиваський Борець", с. Подове Новотроїцького
району 00856854 Радгосп "Червоний Сиваш", с. Сивашівка Новотроїцького
району 01530133 Радгосп "Ясна Поляна", с. Ясна Поляна Новотроїцького
району 00856860 Радгосп "Таврійський", с. Новопокровка Новотроїцького
району 00856833 Радгосп імені Фрунзе, с. Василівка Новотроїцького
району 03363184 Радгосп "Новотроїцький",с. Новомиколаївка Новотроїцького
району 00000048 Радгосп "Схід", с. Качкарівка Новотроїцького району
00856273 Радгосп "Комунар", с. Широка Балка Білозерського району
00856215 Радгосп "Маяк", с. Музиківка Білозерського району
00856178 Радгосп "Перемога", с. Посад-Покровське Білозерського
району 00856221 Радгосп "Радянська земля", с-ще Радянське Білозерського
району 05529490 Радгосп "Городний Велетень", с-ще Велетенське
Білозерського району 05529512 Радгосп "Росія", с. Федорівка Білозерського району
00856209 Радгосп імені 60-річчя Радянської України, с. Інгулець
Білозерського району 00856296 Радгосп імені Тельмана, с. Микільське Білозерського
району 00856327 Радгосп "Світанок", с. Токорівка Білозерського району
00449697 Радгосп "Промінь", с. Садове Білозерського району
01211354 Радгосп "Дружба", с. Кірове Білозерського району
05529509 Радгосп "Прогрес", с. Томина Балка Білозерського району
01529331 Асоціація орендарів "Жовтнева", с-ще Комсомольське
Нижньосірогозького району 00856758 Асоціація орендарів "Схід", с-ще Вільне
Нижньосірогозького району 00856818 Радгосп "Червоний партизан", с-ще Вільне
Нижньосірогозького району 00856824 Радгосп "Степовий", с. Верби Нижньосірогозького району
00856899 Радгосп "Хлібороб", с. Нижні Торгаї Нижньосірогозького
району 03378929 Радгосп "Братський", с-ще Братське Нижньосірогозького
району 00449591 Заготхудобовідгодівля, смт Нижні Сірогози
05445787 Міжгосподарська інкубаторна станція, смт Новотроїцьке
00856586 Радгосп "Скадовський", с-ще Таврія Скадовського району
000856706 Радгосп "Восход", с. Птахівка Скадовського району
00856617 Радгосп "Молодіжний", смт Лазурне Скадовського району
19236082 Радгосп "Комунарівський", с-ще Комсомольське
Скадовського району 00856623 Радгосп "Пам'ять Ілліча", с. Володимирівка Скадовського
району 00856729 Радгосп "Зоря комунізму", с. Тарасівка Скадовського
району 00856698 Радгосп "Комсомольський", с. Красне Скадовського району
00380296 Харчосмакова фабрика, с. Каїри Горностаївського району
05529521 Радгосп "Труд", м. Нова Каховка
05446137 Міжгосподарське агропромислове підприємство "Зоря",
с. Костянтинівка Горностаївського району 00380178 Харчосмакова фабрика, м. Генічеськ
00380190 Харчосмакова фабрика, смт Іванівка
05446143 Міжгосподарський комбікормовий завод, смт Іванівка
00856764 Радгосп "Агаймацький", с. Фрунзе Іванівського району
05513170 Радгосп "Іванівський", с. Фрунзе Іванівського району
00856770 Радгосп "Мирний", с. Трохимівка Іванівського району
05445729 Міжгосподарське птахівниче підприємство, смт Іванівка
00380250 Харчосмакова фабрика, смт Каланчак
00380342 Харчосмакова фабрика, м. Каховка
03587218 Райагробуд, м. Каховка
00380238 Харчосмакова фабрика, м. Скадовськ
00463148 Геничеський рибоконсервний завод
01350423 АТП 3, м. Нова Каховка
03003826 Спеціалізоване АТП 2108, смт Чаплинка
04365856 Скадовське АТП 2102
05396706 Херсонське спеціалізоване АТП 2101
05414077 Херсонське обласне спеціалізоване автопідприємство
виробничого об'єднання матеріально-технічного
забезпечення 05454852 АТП 2164, м. Нова Каховка
19235792 Каховська спецавтобаза N 2107
01034432 Автотранспортна база управління "Укрводбуду",
смт Новоолексіївка Генічеського району 01034936 Автотранспортна база "Укрводбуду", м. Каховка
01034952 Автотранспортна база тресту "Херсонводбуд", смт Брилівка
Цюрупинського району 00476919 ПМК N 2, м. Цюрупинськ
04755528 Спеціалізований дослідно-виробничий центр автоматизації
меліоративних систем, м. Херсон 01349845 Домобудівний комбінат "Херсоноблагробуду", м. Нова
Каховка 03587282 Великолепетиське районне будівельно-монтажне об'єднання
"Райагробуд" 01036448 ПМК N 141 підприємства "Херсонводбуд", с. Дар'ївка
Білозерського району 01036454 ПМК N 143 підприємства "Херсонводбуд"
01036460 ПМК N 142 підприємства "Херсонводбуд"
01036491 Будівельно-монтажне управління N 20 підприємства
"Херсонводбуд" 01036508 Будівельно-монтажне управління N 24 підприємства
"Херсонводбуд" 01036514 ПМК N 27 підприємства "Херсонводбуд"
01036520 ПМК N 218 підприємства "Херсонводбуд"
01036537 Будівельно-монтажне управління N 26 підприємства
"Херсонводбуд" 01039760 Будівельно-монтажне управління N 23 підприємства
"Херсонводбуд" 05430277 ПМК N 131 АП "Укрводбуд", смт Новоолексіївка
19236018 ПМК N 97 АП "Укрводбуд"
00910771 Об'єднання "Херсонспецмехмонтаж "
01036483 Трест "Херсонводбуд"
00914792 Херсонське виробниче об'єднання матеріально-технічного
забезпечення "Облагрозабезпеч" 03355413 Радгосп "Декоративні культури", м. Херсон
14115451 Виробничо-комерційне підприємство "Ініціатива" при
радгоспі "Декоративні культури", м. Херсон 03784433 Радгосп "Перше Травня", с. Добропілля Голопристанського
району 00413469 Агроторговельна фірма "Радгосп-завод імені Начдива
Солодухіна", м. Нова Каховка 53967858 Радгосп "Молода гвардія", с. Киселівка Білозерського
району 05445646 Племптахорадгосп "Чорнобаївський", с. Чорнобаївка
Білозерського району 00856066 Радгосп "Бериславський", с-ще Новорайськ Бериславського
району 00856103 Радгосп "Космос", с. Максима Горького Бериславського
району 00413699 Радгосп "Мічурінець", с. Зміївка Бериславського району
02127806 Радгосп імені газети "Радянська України", с. Стрілкове
Генічеського району 00413564 Радгосп "Новоолексіївський", смт Новоолексіївка
Сенічеського району 05445681 Птахорадгосп "Генічеський", м. Генічеськ
00488964 Радгосп "Таврія", с. Новософіївка Голопристанського
району 00856847 Радгосп "Чапаївський", с. Новодмитрівка Іванівського
району 05445735 Племптахорадгосп "Таврія", смт Каланчак
00856787 Племптахорадгосп "Асканійський", с. Тавричанка
Каховського району 00497302 Племптахорадгосп "Каховський", с. Кам'янка Каховського
району 00857963 Племптахорадгосп "Херсонський", с. Заозерне Каховського
району 05539442 Племптахорадгосп "Ювілейний", м. Каховка
00497319 Племптахорадгосп "Піонер", с. Любимівка
Нововоронцовського району 00856793 Радгосп імені Чкалова, с. Чкалове Новотроїцького району
01211704 Племптахорадгосп "Жовтневий", с. Воскресенське
Новотроїцького району 00488958 Насінницький радгосп "Іскра", с. Тарасівка Цюрупинського
району 05396764 Насінницький радгосп імені Латиських стрілків, смт Нова
Маячка Цюрупинського району 04833375 Радгосп "Насінник", с. Мирне Цюрупинського району
05525829 Птахорадгосп "Виноградівський", с. Виноградове
Цюрупинського району 05391181 Бджолорадгосп "Цюрупинський", м. Цюрупинськ
00856480 Радгосп "Долинський", с. Долинське Чаплинського району
05525836 Птахорадгосп "Преображенський", смт Чаплинка
05392648 Радгосп "Новокаховський", с-ще Плодове
05445712 Племптахорадгосп "Придніпровський", смт Горностаївка
00413570 Плодорозсадник "Нововоронцовський", смт Нововоронцовка
05396847 ПМК N 290 об'єднання "Укррадгоспспецбуд", м. Берислав
01034828 Автотранспортна база тресту "Херсонводбуд", м. Херсон
05285996 Бериславське АТП 2104
05502236 Херсонський хлібокомбінат
00380273 Новокаховський хлібозавод
00380333 Генічеський хлібозавод
01033504 Каховський завод залізобетонних виробів
05396244 Каховський завод крупнопанельного домобудування
01038105 Голопристанське орендне торговельне підприємство
"Меліоратор" 01038134 Брилівське орендне торговельне підприємство "Таврія"
01039412 Цюрупинське орендне торговельне підприємство
"Меліоратор" 01038111 Скадовське орендне торговельне підприємство "Орбіта"
01038128 Херсонське орендне торговельне підприємство
"Меліоратор"
Хмельницька область 05472881 Хмельницький радгосп квітково-декоративних культур
"Квіти Поділля" 04540514 Радгосп "Пашутинський", с. Пашутинці Красилівського
району 00450529 Кам'янець-Подільський відгодівельний радгосп
14149007 Радгосп "Яськівський", с. Яськівці Деражнянського району
03568770 Птахорадгосп "Дунаєвецький", с. Маків Дунаєвецького
району 14148806 Птахорадгосп "Волочиський", м. Волочиськ
14275321 Птахорадгосп "Гусятинський", с. Гусятин Чемеровецького
району 14149148 Племптахорадгосп "Полонський", с. Велика Березна
Полонського району 00386358 Шепетівський бурякорадгосп, с. Городище
02777193 Птахорадгосп "Зіньківський", с. Зіньків Віньковецького
району 02777218 Птахорадгосп "Городоцький", м. Городок
02776685 Радгосп "Жовтневий", с. Мушкутинці Дунаєвецького району
00412576 Радгосп "Летичівський", смт Летичів
00412501 Радгосп "Комунар", с. Івашківці Новоушицького району
00412524 Радгосп "Прогрес", с. Заміхів Новоушицького району
00412562 Радгосп "Русь", с. Пилипи-Хребтіївські Новоушицького
району 00412518 Радгосп "Зоря", с. Мала Стружка Новоушицького району
00412547 Радгосп "Мічурінський", с. Каскада Новоушицького району
14155137 Радгосп "Хребтіївський", с. Пилипи-Хребтіївські
Новоушицького району 00412553 Радгосп імені Чапаєва,с. Пилипківці Новоушицького району
14155031 Івашковецький радгосп, с. Івашківці Новоушицького району
14174011 Радгосп "Перемога", с. Івашківці Новоушицького району
03378147 Радгосп "Поділля", м. Кам'янець-Подільський
00412493 Радгосп імені Свердлова, с. Дерев'яне Кам'янець-
Подільського району 05529633 Радгосп "Комунар", с. Китайгород Кам'янець-Подільського
району 00387312 Бурякорадгосп імені Горького, с. Кременчуки
Красилівського району 02777371 Птахорадгосп "Красилівський", м. Красилів
00387329 Новоселицький бурякорадгосп, с. Новоселиця Полонського
району 02777419 Птахорадгосп "Славутський", м. Славута
02777477 Птахорадгосп "Старосинявський", смт Стара Синява
00387341 Старосинявський бурякорадгосп
00387335 Старокостянтинівський бурякорадгосп
02777425 Птахорадгосп "Старокостянтинівський",м. Старокостянтинів
14173158 Радгосп "Хмельницький", м. Старокостянтинів
00387358 Шепетівський бурякорадгосп
05395003 Насінницький радгосп "Перемога", с. Михалківці
Ярмолинецького району 02777566 Птахорадгосп "Ярмолинецький",с. Кадиївка Ярмолинецького
району 05529646 Радгосп імені Щорса, м. Хмельницький
00846429 Радгосп "Проскурівка", с. Проскурівка Ярмолинецького
району 05395011 Насінницький радгосп "Кам'янець-Подільський",с. Слобідка
Кульчієвецька Кам'янець-Подільського району 02777483 Птахорадгосп "Зоря", смт Базалія Теофіпольського району
00373741 Нігинське кар'єроуправління, с-ще Сахкамінь Кам'янець-
Подільського району 04592061 Білогірський завод продтоварів
21327509 Кам'янець-Подільський завод продтоварів N 2
01107737 Теофіпольський завод продтоварів, смт Базалія
05394989 Славутський завод мінеральних вод
14173773 Хмельницьке спеціалізоване підприємство "Агроспецпостач"
00914208 Шепетівське спеціалізоване підприємство "Агроспецпостач"
00913841 Кам'янець-Подільське спеціалізоване підприємство
"Агроспецпостач" 00910883 Д П "Агроспецмонтаж", м. Хмельницький
00910937 ПМК N 45, м. Хмельницький
00908165 Плужнянське районне транспортне підприємство, с. Плужне
Ізяславського району 00909590 Антонінське районне транспортне підприємство,
Красилівський район 03078965 Вовковинецьке районне транспортне підприємство,
Деражнянський район 05494369 Новоушицьке об'єднання "Сільгоспхімія", смт Нова Ушиця
05491333 Ізяславське об'єднання "Сільгоспхімія"
05491445 Чемеровецьке об'єднання "Сільгоспхімія"
00491451 Шепетівське об'єднання "Сільгоспхімія"
05491468 Ярмолинецьке об'єднання "Сільгоспхімія"
00689361 Хмельницьке обласне виробниче об'єднання з бджільництва
00711451 Войтовецьке підприємство з племінної справи в
тваринництві 05529662 Сатанівський консервний завод
02777394 Новоушицька інкубаторно-птахівнича станція
00711907 Старокостянтинівське племінне підприємство
02776963 Теофіпольський рибгосп
01470036 Шепетівське племінне підприємство
05453887 Шепетівська державна станція з племінної роботи і
штучного запліднення тварин 00447669 Волочиський сирзавод
14173715 Теофіпольська реммехмайстерня
00447712 Шепетівський маслозавод
14147149 Красилівський молокозавод
Черкаська область 04833381 Спеціалізований насінницький радгосп
"Безбородьківський", с. Безбородьки Драбівського району
00380735 Золотоніський завод продтоварів
00380770 Корсунь-Шевченківський завод продтоварів
00380801 Канівський завод продтоварів
00380758 Христинівський завод продтоварів
00380764 Чорнобаївський завод продтоварів
02086796 Черкаське підприємство по виготовленню залізобетонних
виробів та конструкцій 05793821 Піщанський експериментальний завод по виробництву
спеціальних комбікормів та регенерованого молока 03357180 Радгосп "Квітково-декоративні культури", м. Черкаси
00856942 Радгосп імені Гайдара, с. Ліпляве Канівського району
14215230 Птахорадгосп "Васильківський",с. Васильків Шполянського
району 21355339 Організація орендарів птахорадгоспу "Перемога",с. Будище
Черкаського району 05281593 Державне підприємство "Радгосп "Піковець", с. Піковець
Уманського району 04762244 Радгосп "Золотоніський", с. Піщане Золотоніського району
00387370 Насінницький радгосп, с. Степанці Канівського району
01528789 Радгосп "Чорнявка", с. Чорнявка Черкаського району
00152589 Радгосп "Ювілейний",с. Владиславчик Монастирищенського
району 00414374 Радгосп "Межиріцький", с. Межиріч Канівського району
00414747 Радгосп "Звенигородський", м. Звенигородка
00415770 Радгосп "Тясмін", с. Думанці Черкаського району
03372771 Радгосп "Мічурінець", с. Мойсівка Драбівського району
03792088 Радгосп імені Чапаєва, с. Потапці Канівського району
04540360 Радгосп "Садівник", с. Зюбриха Монастирищенського району
00493633 Радгосп "Рось", с. Кононча Канівського району
05423171 Радгосп імені 50-річчя КІМ,с. Гудзівка Звенигородського
району 05423188 Радгосп імені Івана Франка,с. Криві Коліна Тальнівського
району 05423194 Радгосп "Паланка", с. Паланка Уманського району
05423202 Радгосп "Кочержинці", с. Кочержинці Уманського району
05423219 Радгосп "Княжики", с. Княжики Монастирищенського району
05509783 Радгосп "Мирний", с. Свічківка Драбівського району
14208610 Радгосп "Нива", м. Христинівка
00306271 Іркліївський коноплезавод, с. Іркліїв Чорнобаївського
району 00306288 Золотоніський коноплезавод
00380646 Смілянський хлібокомбінат
00380652 Уманський хлібокомбінат
00380669 Ватутінський хлібокомбінат
00444317 Черкаський м'ясокомбінат
00486818 Державний племінний завод "Великобурімка", смт Чорнобай
00489024 Насінницький радгосп "Канівщанський", с. Привітне
Золотоніського району 00489030 Насінницький радгосп імені 50-річчя Жовтня, с. Шубині
Стави Лисянського району 00709514 Звенигородське племпідприємство, с. Озірна
Звенигородського району 00709537 Смілянське племпідприємство, м. Сміла
00709557 Черкаське виробничо-наукове об'єднання по племінній
справі 00709611 Черкаська обласна проектна станція хімізації, с-ще
Холодне Золотоніського району 00709626 Черкаська конеплемстанція
00851382 Племптахорадгосп "Подільський", с. Подільське
Золотоніського району 00851413 Держплемптахозавод "Коробівський", с. Коробівка
Золотоніського району 00856913 Радгосп імені 13-річчя Жовтня, с-ще Мар'янівка
Лисянського району 00856965 Племзавод "Веселий Хутір", с. Веселий Хутір
Чорнобаївського району 00856994 Держплемзавод "Старий Коврай", с. Старий Коврай
Чорнобаївського району 00857002 Радгосп "Маньківський", смт Маньківка
00857031 Племрадгосп "Дружба", с. Антипівка Золотоніського району
02779016 Підприємство по виробництву риби, Смілянський район
03793159 Радгосп "Маяк", с. Піщане Золотоніського району
04685325 Черкаське обласне об'єднання "Сортнасіннєовоч"
05390017 Насінницький радгосп "Черкаський", с-ще Рецюківщина
Драбівського району 05430461 Христинівський комбікормовий завод
05463934 Племптахорадгосп "Придніпровський",с. Худяки Черкаського
району 05477126 Птахорадгосп "Заповіт Леніна", м. Канів
14215201 Радгосп "Чорнобаївський"
00373534 Почапинський цукровий завод, с. Почапинці Лисянського
району 00373600 Майданецький цукровий завод,с. Майданецьке Тальнівського
району 00373630 Бужанський цукровий завод,с. Бужанка Лисянського району
00387387 Рижавський бурякорадгосп, с. Рижавка Уманського району
00387513 Іваньківський бурякорадгосп, с. Іваньки Маньківського
району 01528772 Бурякорадгосп, с. Новомайданецьке Тальнівського району
05428777 Драбовецький ефіромасляний радгосп-завод, с. Драбівці
Золотоніського району 03057934 Катеринопільський ремонтно-механічний завод
00449830 Золотоніський відгодівельний пункт
00452280 Городищенський відгодівельний пункт
00851399 Птахофабрика "Острожанська", Жашківський район
00856924 Радгосп "Росія" по виробництву м'яса, Золотоніський
район 00856959 Радгосп "Пугачівка" по виробництву м'яса, Жашківський
район 05446864 Агроторговельна фірма "Канів"
00373439 Шполянський цукрокомбінат
00373445 Шрамківський цукрокомбінат, Драбівського району
00373511 Вільховецький цукровий завод
00373528 Вільшанський цукровий завод
00373557 Тальнівський цукрокомбінат
00373563 Смілянський цукровий комбінат
00373575 Матусівський агроцукрокомбінат, Шполянський район
00373586 Іваньківський цукровий завод, Маньківський район
00373617 Мартинівський агроцукрокомбінат, Канівський район
00373669 Жашківський агроцукрокомбінат
00387525 Племінний завод, с. Матусів Шполянського району
05423165 Дослідне господарство імені Суворова, с. Гладківщина
Золотоніського району 05583383 Науково-виробниче об'єднання "Сад" с. Мліїв
Городищенського району 00451197 Черкаська ПМК
00452328 Корсунь-Шевченківський відгодівельний пункт
00709543 Уманське племпідприємство
00725246 Черкаська рибоводно-меліоративна станція
00725252 Лисянська рибоводно-меліоративна станція
00725269 Шполянська рибоводно-меліоративна станція
04685182 Уманське міжрайонне відділення по виробництву,заготівлі
та збуту насіння 05510987 Шполянський хлібозавод
05518948 Черкаський хлібокомбінат
Чернігівська область 00909093 Лосинівське підприємство "Агротехсервіс", Ніжинський
район 00450950 Чернігівське спецпідприємство 2501
03588175 Спецуправління "Сантехелектромонтаж", м. Чернігів
05428814 Чернігівська ПМК
00909294 Корюківське районне підприємство матеріально- технічного
забезпечення "Райагрозабез" 01349644 Чернігівський завод залізобетонних виробів
00909998 Остерське ремонтно-транспортне підприємство
00909058 Батуринське підприємство "Агротехсервіс", Бахмацький
район 00909220 Чернігівське районне підприємство "Агропромтехніка"
00909236 Михайло-Коцюбинське підприємство "Агротехсервіс",
Чернігівський район 03764301 Бахмацьке ремонтно-транспортне підприємство
03764376 Бобровицьке ремонтно-транспортне підприємство
03764382 Борзнянське районне об'єднання "Райагротехсервіс"
03764413 Варвинське підприємство "Райагротехсервіс"
03764427 Городнянське ремонтно-транспортне підприємство
03765016 Ічнянське підприємство "Райагротехсервіс"
03765619 Корюківське ремонтно-транспортне підприємство
03766180 Семенівське підприємство "Райагротехсервіс"
03766197 Сосницьке ремонтно-транспортне підприємство
03766205 Срібнянське ремонтно-транспортне підприємство
03766234 Щорське підприємство "Райагротехсервіс"
03765631 Куликівське районне підприємство "Райагротехсервіс"
03766151 Носівське підприємство "Райагротехсервіс"
03766168 Прилуцьке районне підприємство "Райагротехсервіс"
03766174 Ріпкинське підприємство "Райагротехсервіс"
14245484 Чернігівський ремонтно-механічний завод "Укрльоно-
коноплепром" 00306354 Новгород-Сіверський льонозавод
00383478 Пелюхівський крохмальний завод, Ічнянський район
00383490 Петрівський крохмальний завод
00372581 Бобровицький цукровий завод
00372606 Новобиківський цукровий завод, Бобровицький район
00709796 Чернігівська обласна проектно-вишукувальна станція
хімізації сільського господарства 05388109 Чернігівське підприємство "МеКТОН"
14220202 Чернігівська ПМК
00418461 Коропська насіннєва база
00418484 Новгород-Сіверський заготівельний пункт по виробництву,
заготівлі та збуту насіння овочевих культур та картоплі
00492380 Менська насіннєва база
00492405 Ніжинське міжрайонне відділення "Сортнасіннєовоч"
04718042 Сосницька насіннєва база
04762652 Чернігівська насіннєва база по виробництву, заготівлі та
збуту насіннєвої картоплі 05501362 Чернігівське підприємство заготівлі та збуту
льонопродукції "Чернігівпостачзбут" 05510800 Ніжинський завод продовольчих товарів
00381098 Прилуцький завод продовольчих товарів
00381108 Борзнянський завод продовольчих товарів
00381025 Бобровицький завод продовольчих товарів
00381065 Городнянський завод продовольчих товарів
00381152 Ічнянський завод продовольчих товарів
00381195 Козелецький завод продовольчих товарів
00381166 Коропський завод продовольчих товарів
00909271 Новобасанське підприємство "Агротехсервіс", Бобровицький
район 00909029 Дочинське підприємство "Агротехсервіс"
00909035 Комарівське підприємство "Агротехсервіс"
00909288 Авдіївське підприємство "Агротехсервіс"
00909302 Холминське підприємство "Агротехсервіс", Корюківський
район 00909331 Березнянське підприємство "Агротехсервіс", Менський
район 00909265 Вертіївське підприємство "Агротехсервіс", Ніжинський
район 00909118 Гремяцьке підприємство "Агротехсервіс", Новгород-
Сіверський район 00909147 Малодівицьке підприємство "Агротехсервіс", Прилуцький
район 00909165 Добрянське підприємство "Агротехсервіс", Ріпкинський
район 03766211 Талалаївське районне підприємство "Агротехсервіс",
Ніжинський район 01351478 Чернігівська ПМК N 83
01351486 Ічнянська ПМК N 85
01351440 Новгород-Сіверська ПМК N 86
01351492 Прилуцька ПМК N 87
01351546 Ніжинська ПМК N 286
05388210 Бахмацька госпрозрахункова ремонтна дільниця N 297
05392358 Корюківська госпрозрахункова ремонтна дільниця N 306
01195566 Борзнянська госпрозрахункова будівельна дільниця
00912623 Державне підприємство агропромислового будівництва
"Бахмачспецмонтаж" 14237378 Прилуцька спеціалізована госпрозрахункова дільниця N 5
00912573 Спеціалізована ПМК N 6
00912638 Спеціалізована ПМК N 7
00909041 Бахмацьке підприємство "Міжрайагропостач"
00909087 Бобровицьке підприємство "Міжрайагропостач"
00909012 Борзнянське підприємство "Райагропостач"
00908969 Варвинське підприємство "Райагропостач"
00908975 Ічнянське підприємство "Райагропостач"
00908981 Козелецьке підприємство " Райагропостач"
00383484 Семенівський крохмальний завод
00383509 Нехаївський крохмальний завод, Коропський район
00709733 Чернігівське обласне підприємство по племінній справі у
тваринництві 00709738 Ніжинське підприємство по племінній справі
00709750 Прилуцьке підприємство по племінній справі
05389592 Птахофабрика "Прилуцька"
00709833 Новгород-Сіверська льононасіннєва станція
00709855 Чернігівська льононасіннєва станція
00709879 Куликівська льононасіннєва станція
04311582 Корюківська льононасіннєва станція
00381120 Корюківський завод продовольчих товарів
00381172 Менський завод продовольчих товарів
00381031 Сосницький завод продовольчих товарів
05384123 Срібнянський завод продовольчих товарів
00381143 Щорський завод продовольчих товарів
00909325 Менське підприємство "Райагропостач"
00909130 Прилуцьке підприємство "Райагропостач"
00909213 Талалаївське підприємство "Райагропостач"
00914243 Чернігівське підприємство "Облагрообладнання"
04499411 Борзнянський відгодівельний радгосп
00449970 Ічнянський відгодівельний радгосп
00449964 Козелецький відгодівельний радгосп "Темп"
00449912 Прилуцький відгодівельний радгосп
00449898 Корюківський відгодівельний радгосп
00452535 Семенівський відгодівельний радгосп
00449881 Щорський відгодівельний радгосп
00449875 Чернігівський відгодівельний радгосп "Деснянський"
00449941 Ніжинський відгодівельний радгосп
00857292 Радгосп "Поліський", с. Нові Яриловичи Ріпкинського
району 00449958 Городнянський відгодівельний радгосп
00857120 Ралгосп "Журавський", Варвинський район
00857261 Радгосп "Барсуківщина", Талалаївський район
00414842 Радгосп "Сновський", с. Суничне Щорського району
00414813 Плодоворозсадницький радгосп "Козелецький"
00414824 Радгосп імені Чапаєва, Менський район
00857060 Радгосп імені Фрунзе, с. Киїнка Чернігівського району
00857249 Радгосп "Україна", с. Новий Білоус Чернігівського району
00386152 Линовицький бурякорадгосп, Прилуцький район
00386169 Бахмацький бурякорадгосп
00386175 Новобиківський бурякорадгосп, Бобровицький район
00386198 Носівський бурякорадгосп
00386206 Парафіївський бурякорадгосп, Ічнянський район
00709721 Менське підприємство по племенній справі
00846441 Держплемзавод "Білорічицький", Прилуцький район
00851436 Птахорадгосп "Менський"
00851442 Птахорадгосп "Березнянський"
00857255 Радгосп імені О. Десняка, с. Бутівка Сосницького району
02781349 Племптахорадгосп "Полісся", смт Короп
05389511 Племптахорадгосп "Придеснянський", м. Мена
00449935 Бахмацький відгодівельний радгосп
05388026 Чернігівський хлібокомбінат
05388026 Ніжинський хлібозавод
05388026 Прилуцький хлібозавод
Чернівецька область 00152661 Насінницький радгосп "Зоря", с. Герца Глибоцького району
04867753 Насінницький радгосп "Ленінський шлях", с. Байраки
Глибоцького району 05398177 Насінницький радгосп "Молницький", с. Молниця
Герцаївського району 05398183 Насінницький радгосп "Прикордонник", с. Хряцка
Герцаївського району 05398193 Насінницький радгосп "Дружба", с. Годинівка
Герцаївського району 05398208 Насінницький радгосп імені Карла Маркса, Глибоцький
район 05398898 Чернівецький радгосп "Декоративні рослини"
21417885 Радгосп "Буда", с. Мала Буда Герцаївського району
00412671 Радгосп імені XXI з'їзду КПРС, с. Вітрянка Сокирянського
району 04955150 Радгосп "Зоря", с. Лунка Герцаївського району
03801700 Радгосп імені Крикливця, с. Лашківка Кіцманського району
05528382 Радгосп "Маяк", с. Вашківці Сокирянського району
05521407 Радгосп "Дружба народів", с. Шишківці Сокирянського
району 00689042 Радгосп "Заставнівський", с. Кодубівці Заставнівського
району 00414871 Радгосп імені Героя Радянського Союзу К. Галкіна, с.
Дарабани Хотинського району 00385106 Дослідно-насіннєвий радгосп "Чернівецький", с. Цюрень
Герцаївського району 00385112 Бурякорадгосп "Хрещатик", с. Звенячин Заставнівського
району 01528341 Бурякорадгосп імені Канюка, с. Малятинці Кіцманського
району 00412613 Бурякорадгосп імені Радянської Армії, с. Рашків
Хотинського району 04329808 Радгосп "Ізвораш", с. Хряцька Герцаївського району
04329524 Радгосп "Буковинський", с. Байраки Герцаївського району
03090038 Чернівецьке об`єднання "Облагробуд"
01350593 МПМК N 261, м. Чернівці
05398326 МПМК N 291, смт Глибока
05398322 МПМК N 292, смт Кельменці
05392401 МПМК N 311, смт Лужани Кіцманського району
03562804 АТП N 2461, м. Чернівці
00910972 ПМК N 1, м. Чернівці
00910989 ПМК N 2, с. Іванківці Кельменецького району
00912988 ПМК N 3, с. Нижні Станівці
05428895 ПМК N 5, смт Глибока
14271273 ПМК N 6, с. Мамаївці Кіцманського району
14271286 Герцаївська ПМК, м. Герца
14271292 ПМК N 25, смт Новоселиця
03293304 Чернівецький хлібозавод N1
05509671 Чернівецький хлібозавод N 3
03293310 Новодністровський хлібозавод
01037595 ПМК N 76, м. Чернівці
01037608 ПМК N 152, м. Новоселиця
м. Київ 03359658 Радгосп квітково-декоративних культур "Троянда"
03359730 Радгосп "Декоративні культури"
05456756 Радгосп "Декоративне садівництво"
00699767 Республіканське виробниче об'єднання радгоспів-
технікумів навчальних закладів 00846352 Республіканський трест племзаводів та племрадгоспів
00858579 Контора матеріально-технічного забезпечення тресту
"Укррадгоспрембуд" 00415623 Ремонтно-будівельний комбінат "Укррадгоспвинбуд"
01035503 Головне управління по іригації та будівництву радгоспів
на півдні України 01354562 Виробниче об'єднання "Укррадгоспспецбуд"
05528421 Київський дослідний ремонтно-механічний завод
00901453 Київський завод "Агромаш"
05487395 Українське державне об'єднання по виконанню агрохімічних
робіт "Украгрохім" 05489164 Київське обласне об'єднання по виконанню агрохімічних
робіт "Київагрохім" 05481949 Спеціалізоване АТП "Украгротехсервіс"
21530831 Заготівельне торгово-виробниче об'єднання
"Укрпродконтракт" 21594147 Управління матеріально-технічного забезпечення
зовнішньо-економічних зв'язків і маркетингу 16306563 АТП "Автоводсервіс"
01037100 Виробниче будівельно-монтажне об'єднання "Київводбуд"
05392128 Управління виробничо-технологічної комплектації
00381574 Київський хлібокомбінат N 1
00381574 Київський хлібокомбінат N 2
00381574 Київський хлібокомбінат N 6
00381574 Київський хлібокомбінат N 12
00381574 Київський хлібозавод N 11
00381574 Київський булочно-кондитерський комбінат
00381574 Київський хлібозавод N 4
00381574 Київський дослідний хлібозавод
00381574 Київський хлібозавод N 11
00381574 Київський ремонтно-монтажний комбінат
00381574 Київський інформаційно-обчислювальний центр
00381574 Білоцерківський хлібокомбінат
00381574 Богуславский хлібозавод
00381574 Броварський хлібозавод
00381574 Васильківський хлібозавод
00381574 Макарівський хлібозавод
00381574 Переяслав-Хмельницький хлібозавод
00381574 Славутицький хлібозавод
м. Севастополь 00446204 Севастопольський міський молокозавд
00381675 Севастопольський хлібокомбінат
03358340 Радгосп "Декоративні культури"
Республіка Крим 05399142 Євпаторійський орендний квітково-декоративний радгосп
"Майнаки" 05399159 Феодосійський квітково-декоративний радгосп "Троянда"
05399165 Ялтинський квітково-декоративний радгосп
"Південнобережний" 05450529 Сімферопольський квітникарський радгосп "Декоративні
культури" 05450593 Керченський квітково-декоративний радгосп "Керчаночка"
Міністр
Кабінету Міністрів України В.ПУСТОВОЙТЕНКО



вгору