Про призначення суддів
Указ Президента України від 11.05.2004514/2004
Документ 514/2004, чинний, поточна редакція — Редакція від 16.09.2004, підстава - 1091/2004

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про призначення суддів

( Із змінами, внесеними згідно з Указом Президента
N 1091/2004 ( 1091/2004 ) від 16.09.2004 )

Відповідно до статті 127 та частини першої статті 128
Конституції України ( 254к/96-ВР ) п о с т а н о в л я ю:
1. Призначити у межах п'ятирічного строку в апеляційних
господарських судах на посади:
судді Дніпропетровського апеляційного
господарського суду
СИЗЬКО Ірину Анатоліївну;
судді Донецького апеляційного
господарського суду
ДІБРОВУ Галину Іванівну;
судді Житомирського апеляційного
господарського суду
ЗАРУДЯНУ Людмилу Олегівну;
суддів Запорізького апеляційного
господарського суду:
АНТОНІКА Сергія Георгійовича, МІРОШНИЧЕНКА Михайла Володимировича;
судді Київського міжобласного апеляційного
господарського суду
ШЕВЧЕНКА Віталія Юхимовича;
судді Харківського апеляційного
господарського суду
ШЕПІТЬКО Ірину Іванівну.
2. Призначити строком на п'ять років у місцевих господарських
судах на посади:
судді господарського суду
Донецької області
МАЛЬЦЕВА Максима Юрійовича;
судді господарського суду
Запорізької області
ДРОЗДОВУ Світлану Сергіївну;
судді господарського суду
Київської області
КОШИКА Андрія Юрійовича;
судді господарського суду
Кіровоградської області
КОРОТЧЕНКО Людмилу Станіславівну;
суддів господарського суду
Луганської області:
АНДРЕЄВУ Марину Леонідівну, БАТЮК Галину Микитівну;
судді господарського суду
Миколаївської області
СЕМЕНЧУК Наталію Олександрівну;
судді господарського суду
Тернопільської області
БУЧИНСЬКУ Галину Богданівну;
суддів господарського суду
Харківської області:
БУРЯК Людмилу Володимирівну, КОНОНОВУ Ольгу Валеріївну;
судді господарського суду
Чернівецької області
ПРОСКУРНЯКА Олега Георгійовича;
судді господарського суду
Чернігівської області
КУШНІРА Ігоря Віталійовича;
судді господарського суду міста Києва
ШАБУНІНА Сергія Вікторовича.
3. Призначити строком на п'ять років у місцевих загальних
судах на посади:
судді Бахчисарайського районного суду
Автономної Республіки Крим
ЯНІНА Ігоря Альбертовича;
судді Білогірського районного суду
Автономної Республіки Крим
ЧУБАБРІЯ Вахтанга Автанділовича;

судді Київського районного суду
міста Сімферополя
Автономної Республіки Крим
ХАРЧЕНКО Ірину Олександрівну;
судді Іллінецького районного суду
Вінницької області
ФІНАГЄЄВА Валерія Олександровича;
судді Тиврівського районного суду
Вінницької області
РАТУШНЯКА Ігоря Олександровича;
судді Красногвардійського районного
суду міста Дніпропетровська
РУДЕНКО Марину Анатоліївну;
судді Дніпровського районного суду
міста Дніпродзержинська
Дніпропетровської області
БАЙБАРУ Григорія Антоновича;
судді Дзержинського районного суду
міста Кривого Рогу
Дніпропетровської області
МІХЕЄВУ Вікторію Юріївну;
судді Володарського районного суду
Донецької області
ДОЦЕНКО Світлану Іванівну;
судді Вугледарського міського суду
Донецької області
ГАЙДАРА Андрія Володимировича;
судді Дзержинського міського суду
Донецької області
ТЮРІНА Миколу Миколайовича;
судді Кіровського міського суду
Донецької області
НАЗАРЕНКО Ганну Володимирівну;
судді Селидівського міського суду
Донецької області
КАНІЩЄВУ Наталію Олександрівну;

судді Старобешівського районного суду
Донецької області
ДМИТРІЄВА Олександра Федоровича;
судді Центрально-Міського районного суду
міста Горлівки Донецької області
КОШЕВУ Олену Анатоліївну;
судді Калінінського районного суду
міста Донецька
ТОКАРЄВУ Наталю Миколаївну;
судді Орджонікідзевського районного суду
міста Маріуполя Донецької області
МЕЛЬНИК Ірину Геннадіївну;
судді Богунського районного суду
міста Житомира
СЛЮСАРЧУК Наталію Федорівну;
судді Івано-Франківського міського суду
Івано-Франківської області
ПЕРЕГІНЕЦЬ Лілію Василівну;
судді Ленінського районного суду
міста Кіровограда
КОВТУН Людмилу Миколаївну;
суддів Краснолуцького міського суду
Луганської області:
ЯНЦОВСЬКУ Тетяну Миколаївну, ЧЕХОВА Євгена Миколайовича;
судді Сєверодонецького міського суду
Луганської області
РУКАСА Максима Сергійовича;

судді Корабельного районного суду
міста Миколаєва
КУТУРЛАНОВУ Олену Віталіївну;
судді Арцизького районного суду
Одеської області
КРИКУНА Михайла Петровича;

судді Київського районного суду
міста Одеси
СЕМЕНОВА Дмитра Володимировича;
судді Київського районного суду
міста Полтави
САМСОНОВУ Оксану Анатоліївну;
судді Крюківського районного суду
міста Кременчука Полтавської області
ДЕНИСЕНКО Діану Олександрівну;
суддів Зарічненського районного суду
Рівненської області:
БЕРЕЗЮКА Олега Григоровича, ПЕТРИЧКОВИЧА Андрія Івановича;
судді Корецького районного суду
Рівненської області
ЯКИМЧУК Ольгу Миколаївну;
судді Костопільського районного суду
Рівненської області
МАРИНИЧА В'ячеслава Карповича;
судді Ковпаківського районного суду
міста Сум
РИКОВА Вадима Володимировича;
судді Борщівського районного суду
Тернопільської області
ДЕНИСОВУ Тамару Степанівну;
судді Козівського районного суду
Тернопільської області
ВИРСТУ Михайла Михайловича;
судді Кременецького районного суду
Тернопільської області
КОВТУНОВИЧА Олега Васильовича;
судді Теребовлянського районного суду
Тернопільської області
МАЛЯРЧУКА Володимира Васильовича;
судді Балаклійського районного суду
Харківської області
ЧАЙКУ Ірину Володимирівну;
судді Золочівського районного суду
Харківської області
ШТИХ Тетяну Василівну;
судді Печенізького районного суду
Харківської області
СМИРНОВА В'ячеслава Анатолійовича;
суддів Комінтернівського районного суду
міста Харкова:
ДАНЬКА Володимира Володимировича, МЕЛЬНИК Ірину Миколаївну;
суддів Московського районного суду
міста Харкова:
РУСАНОВУ Вікторію Борисівну, СИРОТНИКОВА Романа Євгеновича, ХАРЧЕНКО Аллу Миколаївну;
судді Фрунзенського районного суду
міста Харкова
БОБКО Тетяну Валеріївну;
судді Червонозаводського районного суду
міста Харкова
СОРОКУ Олену Павлівну;
судді Ізяславського районного суду
Хмельницької області
П'ЄНТУ Інну Василівну;
судді Полонського районного суду
Хмельницької області
ГРИНЧУКА Руслана Степановича;
судді Кам'янського районного суду
Черкаської області
ГОЛУБЦЯ Віктора Петровича;
судді Корсунь-Шевченківського районного
суду Черкаської області
ГОНЧАРУКА Івана Михайловича;
судді Ленінського районного суду
міста Чернівців
ВОЛОШИНА Сергія Олександровича;
судді Новгород-Сіверського районного суду
Чернігівської області
ЛИСЕНКА Євгена Анатолійовича;
судді Ріпкинського районного суду
Чернігівської області
ЖОВТКА Євгенія Анатолійовича;
судді Голосіївського районного суду
міста Києва
АНТОНОВУ Наталію Володимирівну;
суддів Дніпровського районного суду
міста Києва:
ДУРИЦЬКУ Оксану Михайлівну, САВЛУК Тетяну Василівну;
судді Оболонського районного суду
міста Києва
ПШОНКУ Романа Миколайовича;
судді Печерського районного суду
міста Києва
ОТРОШ Інну Олексіївну;
судді Святошинського районного суду
міста Києва
СКОРІНА Андрія Володимировича;
судді військового місцевого суду
Одеського гарнізону
ПЕРЕДЕРКА Дмитра Петровича.
( Стаття 3 із змінами, внесеними згідно з Указом Президента
N 1091/2004 ( 1091/2004 ) від 16.09.2004 )

Президент України Л.КУЧМА
м. Київ, 11 травня 2004 року
N 514/2004



вгору