Документ 418/2008, поточна редакція — Прийняття від 05.05.2008

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами
України ветеранів Великої Вітчизняної війни
1941-1945 років з нагоди
Дня Перемоги 9 травня

За особисту мужність і самопожертву, виявлені в боротьбі з
фашистськими загарбниками за свободу і незалежність Вітчизни,
вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху,
патріотичне виховання молоді п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
ДЕМИДОВА - голову Української спілки в'язнів Маркіяна Дмитровича жертв нацизму, м. Київ
Нагородити орденом Богдана Хмельницького I ступеня
ЖУЧЕНКА - Героя Радянського Союзу, члена Григорія Прокоповича клубу "Золота Зірка", м. Одеса
ІБРАГІМОВА - повного кавалера ордена Слави, Гаріфа Ібрагімовича пенсіонера, Волинська область
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
АЛЬПЕРІНА - голову Харківської обласної ради Еміля Григоровича Української організації борців
антифашистського опору
ГАЦУ - члена бюро Української спілки Олексія Олександровича в'язнів - жертв нацизму, м. Київ
ГРИНИШИНА - професора Київського національного Михайла Петровича університету культури і мистецтв
КРИШТАЛЕВИЧА - голову Закарпатської обласної Валентина Миколайовича організації інвалідів війни та
Збройних Сил
ЛАНТУХА - голову Полтавської обласної Івана Яковича організації інвалідів війни та
Збройних Сил
РЕШЕТНЯКА - першого заступника голови Київської Віктора Івановича міської організації колишніх
партизанів і підпільників Великої
Вітчизняної війни
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
АВЕР'ЯНОВА - голову ради Нікопольської районної Миколу Петровича організації ветеранів України,
Дніпропетровська область
БАРАНСЬКОГО - голову Любомльської районної Петра Гнатовича організації ветеранів України,
Волинська область
БІЛОШАПКУ - майстра цеху акціонерного товариства
Івана Кириловича "Азот", м. Черкаси
БОГАЧОВА - члена Одеської міської ради ветеранів
Бориса Ілліча
БРЕХОВА - пенсіонера, Донецька область Олександра Васильовича
ГАВРИЛОВУ - члена комісії Центральної районної Катерину Михайлівну ради ветеранів війни, праці та
військової служби міста Сімферополя,
Автономна Республіка Крим
ГОРОДЕЦЬКОГО - члена президії Київської міської В'ячеслава Семеновича організації колишніх партизанів і
підпільників Великої Вітчизняної війни
ГОРШКОЛЄПОВА - голову Жовтневої районної у місті Івана Семеновича Луганську ради ветеранів
ГРАБОВЕНКА - голову Вознесенської міської ради Андрія Миколайовича організації ветеранів України,
Миколаївська область
ГРЕБЕНЮКА - співголову Дніпропетровської обласної
Павла Федоровича організації Української організації
борців антифашистського опору
ГУДЗЕНКА - члена Черкаської обласної організації
Костянтина Наумовича Всеукраїнської спілки краєзнавців
ДУБІНІНА - голову громадської організації Миколу Олексійовича "Запорізька міська організація борців
антифашистського опору"
ДУДЧЕНКА - професора кафедри Вищого державного Максима Андрійовича навчального закладу України
"Українська медична стоматологічна
академія", м. Полтава
ДУТЧАКА - відповідального секретаря Чернівецької
Петра Прокоповича обласної ради ветеранів України
ЄМЕЛЬЯНОВА - члена Херсонської обласної ради Михайла Андрійовича ветеранів
ЗАВГОРОДНЬОГО - голову комісії Херсонської обласної Василя Петровича ради ветеранів
ЗАВОЛОКУ - члена організації ветеранів війни, Петра Дмитровича праці, Збройних Сил та правоохоронних
органів Комінтернівського району
міста Харкова
ЗАКУТАЄВА - старшого наукового співробітника Леоніда Дмитровича Київського національного університету
технологій та дизайну
ЗЕЛЕНСЬКОГО - голову первинної ветеранської Григорія Кузьмича організації міста Дергачі, Харківська
область
ІЗВЕКОВА - голову ради Амур-Нижньодніпровської Миколу Григоровича районної організації ветеранів України
міста Дніпропетровська
КАРП'ЯКА - голову Івано-Франківського міського Богдана Йосифовича відділення Української спілки
в'язнів - жертв нацизму
КОВАЛЬЧУКА - голову Вінницької обласної організації
Михайла Макаровича інвалідів Великої Вітчизняної війни та
Збройних Сил України
ЛЕСИШИНА - голову ради ветеранів при Чагорській
Іллю Юрійовича сільській раді Глибоцького району,
Чернівецька область
МАНДРОВНОГО - голову Стахановської міської ради Георгія Васильовича ветеранів, Луганська область
МАТВІЙКІВА - заступника голови Тернопільського Степана Юстиновича обласного відділення Всеукраїнського
об'єднання ветеранів
МІШИНА - голову Мукачівського міського Олександра Михайловича товариства інвалідів війни і Збройних
Сил, Закарпатська область
МОЛЧАНОВА - голову ради Павлоградської районної Миколу Павловича організації ветеранів України,
Дніпропетровська область
М'ЯКУШКА - пенсіонера, генерал-майора у Василя Омеляновича відставці, м. Київ
ПЕРЕДЕРЕЄВА - пенсіонера, Донецька область Павла Олексійовича
САДОВСЬКОГО - члена ради Рівненської обласної Леоніда Даниловича організації ветеранів України
СИПУ - члена ради Львівського обласного Мирослава Євстахійовича відділення Всеукраїнського об'єднання
ветеранів
СТОРОЖУКА - голову Ради обласної організації Панаса Івановича борців антифашистського опору,
колишніх політв'язнів фашистських
концтаборів, м. Хмельницький
ТІТОВА - голову Харківської обласної Миколу Григоровича організації інвалідів війни та
Збройних Сил
УГРИНА - голову Львівського міського відділення
Степана Федоровича Всеукраїнського об'єднання ветеранів
ФАЛАШТИНСЬКОГО - голову Теплицької районної ради Сергія Лукашовича організації ветеранів України,
Вінницька область
ХРАМЦОВА - голову Дергачівської районної Федора Петровича організації ветеранів України,
Харківська область
ЧЕКЕРДУ - першого заступника голови Київської Георгія Сергійовича обласної ради ветеранів
ШИРШОВА - голову громадської редколегії Книги Володимира Федоровича Пам'яті Східного Криму, Автономна
Республіка Крим
Нагородити орденом Богдана Хмельницького II ступеня
БАЗАРОВА - активіста ветеранського руху, Миколу Івановича Донецька область
ВАСИЛЬЄВА - члена президії районної ради Антона Спиридоновича Організації ветеранів Приморського
району міста Одеси
ВОЛОВИЧА - активіста ветеранського руху, Віктора Микитовича Донецька область
ГРИНЕНКА - активіста ветеранського руху, м. Київ
Арсена Даниловича
ДАВИДЕНКА - активіста ветеранського руху, м. Київ
Гаврила Івановича
ДЯТЛОВА - активіста ветеранського руху, м. Київ
Петра Миколайовича
ЖИГАЛЬОВА - активіста ветеранського руху, Михайла Степановича Донецька область
ІВАЩЕНКА - голову комісії Харківського обласного
Володимира Петровича комітету Міжнародної Української
Спілки ветеранів війни
КАНДІДОВА - активіста ветеранського руху, Михайла Дмитровича м. Кіровоград
КАРПОВА - активіста ветеранського руху, Донецька
Миколу Івановича область
КОМІСАРЕНКА - активіста ветеранського руху, Володимира Хомовича Донецька область
КОСТЕНКА - активіста ветеранського руху, м. Київ
Миколу Григоровича
КУЛАГУ - активіста ветеранського руху, Івана Івановича м. Донецьк
МАТВЄЄВА - активіста ветеранського руху, Василя Миколайовича м. Донецьк
МОРОЗОВА - активіста ветеранського руху, Михайла Тимофійовича м. Донецьк
ОКОВИТОГО - активіста ветеранського руху, Івана Порфировича Донецька область
РІДНОГО - члена ради Сумської обласної Федора Феодосійовича організації ветеранів
Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня
ІВАНЧЕНКА - пенсіонера, полковника у відставці, Василя Григоровича Автономна Республіка Крим
ЛЯСКІНА - активіста ветеранського руху, м. Київ
Василя Сергійовича
Нагородити орденом "За мужність" II ступеня
ЗЬОМЕНКА - заступника голови Буринської районної
Миколу Васильовича ради організації ветеранів Сумської
області
ЛЕЖАНКІНУ - члена ради ветеранської організації Людмилу Павлівну 8 танкової армії, м. Житомир
ЛЕЩЕНКА - пенсіонера, Кіровоградська область Григорія Зіновійовича
ОЛЕЙНИКОВА - голову комітету партизанів Совєтської
Миколу Івановича районної ради ветеранів України,
Автономна Республіка Крим
ПЕУНОВА - члена Донецької організації Вадима Костянтиновича Національної спілки письменників
України
САВЧЕНКА - активіста ветеранського руху, Віктора Івановича Донецька область
СЄДОГО - голову Володимир-Волинської Володимира Івановича міськрайонної організації ветеранів
України, Волинська область
ТУРЯНСЬКУ - пенсіонерку, Кіровоградська область Зінаїду Іванівну
ХІМОЧКА - активіста ветеранського руху, Донецька
Миколу Івановича область
Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня
ДАВИДЕНКО - відповідального секретаря Таїсію Павлівну Севастопольської міської організації
ветеранів України
КРЕМЕНИЦЬКУ - голову комісії Житомирської обласної
Зінаїду Василівну ради ветеранів
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
БІЛЬЧЕНКО - активіста ветеранського руху, Валентину Євдокимівну Харківська область
ГУРНУ - члена Львівського обласного відділення
Андріяну Михайлівну Української спілки в'язнів - жертв
нацизму
ГРИНЕВИЧ - члена Львівського обласного відділення
Зінаїду Іванівну Української спілки в'язнів - жертв
нацизму
ДОНЦОВУ - голову Кремінської районної ради Олену Марківну ветеранів, Луганська область
ДУБНО - члена Львівського обласного відділення
Ванду Станіславівну Української спілки в'язнів - жертв
нацизму
КУЗЬМІЧОВУ - активіста ветеранського руху, м. Київ
Капіталіну Федорівну
МАКСИМЕНКО - члена Спілки ветеранів Збройних Сил Марію Георгіївну України Полтавської області
МЕЛЕШКО - активіста ветеранського руху, м. Київ
Олександру Гнатівну
МОЛОЩЕНКО - члена комісії Миколаївської обласної
Раїсу Степанівну ради ветеранів
СОКИРКО - відповідального секретаря Київської Марію Власівну міської організації колишніх
партизанів і підпільників Великої
Вітчизняної війни
СТРИЖКОВУ - заступника голови Київського Ганну Михайлівну відділення Української спілки
в'язнів - жертв нацизму
ТРЕПАЧ - голову Прилуцького відділення Валентину Павлівну Української спілки в'язнів - жертв
нацизму, Чернігівська область
ФІЛОН - голову комісії Київського відділення
Ольгу Василівну Української спілки в'язнів - жертв
нацизму
Нагородити орденом Данила Галицького
ДОВГАНЯ - ветерана органів внутрішніх справ, Мефодія Семеновича м. Київ
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
ГУЛЬЧЕНКА - активіста ветеранського руху, Костянтина Петровича м. Київ
ЖЕЙКА - почесного голову Чернігівського Леонтія Степановича міського об'єднання колишніх і
неповнолітніх в'язнів - жертв
нацизму
ЦВІЛІХОВСЬКОГО - активіста ветеранського руху, м. Київ
Леоніда Аксентійовича
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"
ВЯТКІНУ - активістові ветеранського руху, Олександру Васильовичу професорові Харківської державної
академії дизайну і мистецтв
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
КРУКОВСЬКОМУ-СІНЕВИЧУ - провідному науковому співробітникові
Костянтину Борисовичу Центрального науково-дослідного
інституту озброєння та військової
техніки Збройних Сил України,
докторові технічних наук.

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 5 травня 2008 року
N 418/2008



вгору