Документ 379/2007, поточна редакція — Прийняття від 04.05.2007

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами
України ветеранів Великої Вітчизняної
війни 1941-1945 років з нагоди
Дня Перемоги 9 травня

За особисту мужність і самопожертву, виявлені в боротьбі з
фашистськими загарбниками за свободу і незалежність Вітчизни,
вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху,
патріотичне виховання молоді п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
ЛОПУХОВА - професора Національної академії Олександра Михайловича образотворчого мистецтва
і архітектури, м. Київ
ШЛІФЕРА - директора товариства "Добробут", Леоніда Йосиповича Кіровоградська область
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
АНТАЛОВСЬКОГО - заступника голови Бобовищенської Івана Андрійовича первинної організації ветеранів,
Закарпатська область
БЕШЕНКОВА - голову громадської організації Олександра Івановича інвалідів війни та Збройних Сил
Солом'янського району міста Києва
БЄЛІНСЬКОГО - викладача Житомирського музичного Григорія Онуфрійовича училища імені В.С. Косенка
БЛАЖКА - голову ради Талалаївської районної Миколу Герасимовича організації ветеранів, Чернігівська
область
БЕССЧАСТНОГО - голову комітету Миколаївської обласної
Володимира Васильовича ради ветеранів
ВЕСЕЛОВА - голову прес-групи Севастопольської Павла Яковича міської організації ветеранів України
ВІДРЕНКА - голову Ради старійшин Львівського Андрія Євгеновича обласного відділення Всеукраїнського
об'єднання ветеранів
ГНУСОВУ - члена Українського фонду пошуку Надію Іванівну "Пам'ять", м. Київ
ГУМЕНЮКА - голову ради Організації ветеранів Володимира Івановича Саратського району Одеської області
ДОМАРАЦЬКОГО - пенсіонера, м. Дніпропетровськ Віктора Григоровича
ДУБОВСЬКОГО - голову ради старійшин Черкаської Григорія Степановича обласної організації ветеранів
ЖУКОВА - голову ради Івано-Франківської Івана Андрійовича громадської обласної асоціації
інвалідів
ЖУРАВСЬКОГО - голову Ровеньківської міської Геннадія Антоновича ради ветеранів, Луганська область
ЗАВАЛЬНЮКА - голову Смілянської районної Андрія Федоровича організації ветеранів, Черкаська
область
КОЗАКА - почесного голову Виноградівської Андрія Михайловича районної ради Організації ветеранів
України, Закарпатська область
КОРЖА - голову ради Харківської обласної Миколу Олександровича організації колишніх партизанів
і підпільників
КОЧУБЕЯ - голову Суворовської районної Гліба Петровича організації ветеранів міста Херсона
КРАВЦОВА - відповідального секретаря Ради Роберта Андрійовича організації ветеранів Шевченківского
району міста Києва
КУПЕРМАНА - голову Сєвєродонецької міської Володимира Євсійовича ради ветеранів, Луганська область
ЛЕБЕДИНСЬКОГО - голову Теофіпольської районної ради Віктора Омельяновича Організації ветеранів України,
Хмельницька область
ЛУГАНСЬКОГО - члена ради Павлоградської міської Василя Андрійовича організації ветеранів України,
Дніпропетровська область
МІТРЯЄВА - члена президії Уманської міської Олександра Івановича ради ветеранів, Черкаська область
ОБРАЗЦОВА - заступника голови Черкаської Михайла Варфоломійовича обласної організації ветеранів
ПАВЛОВА - члена ради Луганської обласної Василя Володимировича організації ветеранів України
ПІРОЖКА - голову Старосамбірського районного Тадея Степановича відділення Всеукраїнського
об'єднання ветеранів, Львівська
область
ПОБІРЧЕНКА - голову ради Корсунь-Шевченківської Семена Павловича районної організації ветеранів,
Черкаська область
САБІНІНА - голову Ужгородської міської ради Анатолія Степановича ветеранів війни України,
Закарпатська область
СТАРЧЕНКО - голову Тернопільської міської ради Ольгу Артемівну Організації ветеранів України
СТЕРКІНА - члена громадської організації Григорія Львовича інвалідів війни та Збройних Сил
Солом'янського району міста Києва
ТУБІНШЛАКА - завідувача приймального відділення Анатолія Самойловича Вінницького обласного госпіталю
для інвалідів Вітчизняної війни
ЧОРНОГО - голову ради Тетіївської районної Степана Савича організації ветеранів, Київська
область
ШЕЛІВАНОВУ - голову Нетішинської міської ради Ганну Василівну Організації ветеранів України,
Хмельницька область
ЯГУПОЛЬСЬКОГО - головного наукового співробітника Льва Мусійовича Інституту органічної хімії НАН України
Нагородити орденом Богдана Хмельницького II ступеня
ВОЛКОВА - голову секції Дніпропетровської Петра Миколайовича обласної ради ветеранів
ГОМОНА - члена президії та голову комітету Василя Андрійовича Київської міської організації
колишніх партизанів і підпільників
Великої Вітчизняної війни
КОЖЕМ'ЯКІНУ - заступника голови Київської міської Валентину Павлівну організації колишніх партизанів
і підпільників Великої Вітчизняної
війни
КРАВЦЯ - члена Організації ветеранів Аркадія Миколайовича Святошинського району міста Києва
ОСЄЄВА - голову комісії Севастопольського Миколу Ігнатовича комітету ветеранів війни і Збройних
Сил
ПЛОТНІКОВА - члена президії Одеської міської Михайла Івановича Секції ветеранів війни - однополчан
СЕІНА - голову Овідіопольської районної Михайла Олександровича організації ветеранів війни,
праці та військової служби, Одеська
область
ФОМЕНКА - заступника голови ради Зарічної Івана Тимофійовича районної організації ветеранів міста
Сум
Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня
КУЦА - заступника голови ради організації Миколу Даниловича ветеранів-прикордонників
Солом'янського району міста Києва
СЬОМКІНА - ветерана прикордонних військ, м. Львів
Михайла Васильовича
Нагородити орденом "За мужність" II ступеня
АКИМОВА - голову ради організації ветеранів Віктора Андрійовича війни, праці та військової служби
Желєзнодорожнього району
міста Сімферополя, Автономна
Республіка Крим
ВОВКА - члена президії ради Миргородської Івана Панасовича міської організації ветеранів,
Полтавська область
ГРИНЕВИЧА - голову Жмеринської міськрайонної Володимира Станіславовича організації ветеранів України,
Вінницька область
ЄВДОКИМЕНКА - голову правління, генерального Миколу Івановича директора Асоціації готельних
об'єднань та готелів міст України,
м. Київ
ЗАЙЦЕВА - заступника голови Кролевецької Якова Івановича районної ради організації ветеранів,
Сумська область
ІВАШКА - голову ради Диканської районної Анатолія Семеновича організації ветеранів, Полтавська
область
КАМИШНІКОВУ - члена ради Автозаводської районної Валентину Трохимівну організації ветеранів
міста Кременчука, Полтавська область
КОРПАЧОВА - члена президії Ковельської міської Миколу Івановича ради ветеранів війни, праці
та Збройних Сил України, Волинська
область
МАТВЄЄВА - члена президії Ратнівської районної Петра Івановича ради ветеранів війни і праці,
Волинська область
МІЩЕНКА - пенсіонера, м. Севастополь Григорія Петровича
СЛІПЦЯ - голову ради об'єднання ветеранів Миколу Івановича Управління МВС України в Одеській
області
ФРАНКА - голову ради ветеранів с. Писарівки Микиту Григоровича Ямпільського району,
Вінницька область
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
БАЖЕРІНА - голову Чернівецької міської Павла Никитовича організації ветеранів України
КУПРІНА - голову Покровського Сергія Тимофійовича районного відділення Української
спілки в'язнів - жертв нацизму,
Дніпропетровська область
ПАНТЕЛЄЄВА - члена Новомосковського міського Миколу Сергійовича відділення Української спілки
в'язнів - жертв нацизму,
Дніпропетровська область
ПИТІКОВА - ветерана прикордонних військ, Івана Никифоровича м. Харків
ПОПОВУ - ветерана прикордонних військ, м. Одеса
Валентину Акимівну
ТАТАРИНОВА - голову Макіївської міської організації
Євгена Миколайовича ветеранів Донецької області
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
ЛАВРИНЕНКОВУ - голову ради вдів фронтовиків, члена Євдокію Петрівну президії Київської організації
ветеранів війни
СЕМІКІНУ - голову комісії Миколаївської обласної
Тетяну Іванівну ради ветеранів
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
СМАГЛЮКА - голову ради територіального об'єднання
Анатолія Васильовича ветеранів Одеського залізничного
регіону
ЧУЧИНУ - відповідального секретаря Марію Федорівну Кіровоградської обласної організації
ветеранів України
Присвоїти почесні звання:
"МАТИ-ГЕРОЇНЯ"
БОБОЛОВИЧ - матері п'яти дітей, Рівненська область
Любові Григорівні
ЗАГУРСЬКІЙ - матері восьми дітей, Житомирська Францішці Рафалівні область
ПРАВДЮК - матері п'яти дітей, голові ради Ніні Архипівні ветеранів Великої Вітчизняної війни
та праці Біленьківської сільської
ради, Запорізька область
ПРИХОДЬКО - трудівниці блокадного Ленінграда, Валентині Василівні матері восьми дітей, Херсонська
область
ТКАЧЕНКО - матері п'яти дітей, Київська область
Юлії Йосипівні
ХВАЛЬ - матері п'яти дітей, Рівненська область
Тетяні Іванівні
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
ГАЙДУКОВУ - доцентові кафедри Східноукраїнського
Віктору Федоровичу національного університету
імені Володимира Даля, м. Луганськ
ГУБСЬКОМУ - начальнику відділу Київського Володимиру Федоровичу обласного управління з фізичного
виховання та спорту
ЖЕРНОСЕКУ - старшому науковому співробітникові Івану Пилиповичу Інституту педагогіки АПН України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
САРОЯН - начальнику відділу Харківської Маргариті Григорівні обласної філармонії
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"
КРАМАРЕНКУ - голові комісії Валківської районної Анатолію Миколайовичу ради ветеранів України, Харківська
область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
ГРИГОР'ЄВУ - генеральному директорові товариства Віктору Петровичу "Міська стоматологічна поліклініка",
м. Запоріжжя
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"
ЗАЙОНЧИКУ - головному спеціалістові державного Леоніду Григоровичу підприємства "Служба міжнародних
автомобільних перевезень", м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
КОНДРАТЬЄВУ - першому проректорові Хмельницького Радомиру Івановичу університету управління та права.

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 4 травня 2007 року
N 379/2007



вгору