Про призначення суддів
Указ Президента України від 18.04.1997342/97
Документ 342/97, поточна редакція — Прийняття від 18.04.1997

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про призначення суддів

Відповідно до статті 127 та частини першої статті 128
Конституції України ( 254к/96-ВР ) п о с т а н о в л я ю:
1. Призначити строком на 5 років:
суддею Бахчисарайського районного суду
Автономної Республіки Крим
АДАМЕНКО Олену Григорівну;
суддею Центрального районного суду
міста Сімферополя
ТЕРЕНТ'ЄВУ Ніну Миколаївну;
суддею Чернівецького районного суду
Вінницької області
ФАЙДЮКА Віталія Васильовича;
суддею Ківерцівського районного суду
Волинської області
ДАНИЛЮК Анастасію Василівну;
суддею Луцького міського суду
Волинської області
ІВАСЮТУ Лоліту Володимирівну;
суддею Верхньодніпровського районного суду
Дніпропетровської області
БУРХАНА Сергія Михайловича;
суддею Дніпропетровського районного суду
Дніпропетровської області
ДЕМЧЕНКО Ельвіру Львівну;
суддею Синельниківського міського суду
Дніпропетровської області
ЧЕРКОВУ Ніну Тимофіївну;
суддями Індустріального районного суду
міста Дніпропетровська
БОРСУКА В'ячеслава Михайловича,
ЧЕБИКІНА Віталія Петровича;
суддями Самарського районного суду
міста Дніпропетровська
ЛАЧЕНКОВУ Оксану Володимирівну,
РЕЗНІКА Олександра Кіндратовича;
суддею Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу
Дніпропетровської області
ТИМОШЕНКО Тетяну Іванівну;
суддею Амвросіївського районного суду
Донецької області
СМОЛЬНЯКОВА Олександра Олексійовича;
суддею Волноваського районного суду
Донецької області
РОМАХОВА Валерія Івановича;
суддею Дебальцівського міського суду
Донецької області
КУЧМЕНКО Ларису Анатоліївну;
суддею Дзержинського міського суду
Донецької області
АНДРЕЄВА Віктора Васильовича;
суддею Жданівського міського суду
Донецької області
ШЕІНУ Людмилу Дмитрівну;
суддями Костянтинівського міського суду
Донецької області
ГЕРЦИКА Ростислава Валерійовича,
ПАРФЕНЮКА Сергія Володимировича;
суддею Харцизького міського суду
Донецької області
РЕБРОВА Сергія Олексійовича;
суддею Ясинуватського міського суду
Донецької області
КЛЕНЦАРЯ Володимира Борисовича;
суддею Центрально-Міського районного суду
міста Горлівки Донецької області
ЗАЙЧЕНКА Сергія Володимировича;
суддею Будьоннівського районного суду
міста Донецька
СМІРНОВУ Вікторію Володимирівну;
суддею Калінінського районного суду
міста Донецька
КІЧІНУ Тетяну Олександрівну;
суддею Куйбишевського районного суду
міста Донецька
ШИЛОВУ Тетяну Семенівну;
суддею Петровського районного суду
міста Донецька
МИРОШНИЧЕНКА Вадима Васильовича;
суддею Любарського районного суду
Житомирської області
ПАЛАМАРЧУКА Василя Миколайовича;
суддею Овруцького районного суду
Житомирської області
КАПУСТИНСЬКОГО Михайла Михайловича;
суддею Корольовського районного суду
міста Житомира
МАЙОРА Григорія Івановича;
суддею Бердянського районного суду
Запорізької області
ІВАНОВУ Тетяну Анатоліївну;
суддею Гуляйпільського районного суду
Запорізької області
КАРТАШОВА Дмитра Олексійовича;
суддею Чернігівського районного суду
Запорізької області
ГЛЯНЯ Сергія Івановича;
суддею Обухівського районного суду
Київської області
ЯВОРСЬКОГО Миколу Анатолійовича;
суддею Рокитнянського районного суду
Київської області
ЛУК'ЯНЕЦЬ Любов Федорівну;
суддею Бобринецького районного суду
Кіровоградської області
БАБИЧА Олега Петровича;
суддями Кіровського районного суду
міста Кіровограда
ГОВОРУХІНА Володимира Павловича,
МОГИЛЬНОГО Олега Павловича,
СОЛОПОВА Юрія Олексійовича;
суддею Краснолуцького міського суду
Луганської області
САМОЙЛЕНКА Євгена Юрійовича;
суддею Перевальського районного суду
Луганської області
ЮРЧЕНКА Анатолія Володимировича;
суддею Ровеньківського міського суду
Луганської області
СЕМЕНЮК Тетяну Борисівну;
суддею Свердловського міського суду
Луганської області
ПАВЛЕНКО Тетяну Іванівну;
суддею Березанського районного суду
Миколаївської області
МАДАЯ Степана Івановича;
суддею Веселинівського районного суду
Миколаївської області
КУЦИН Валентину Миколаївну;
суддею Ленінського районного суду
міста Миколаєва
ЗНАЧОК Ірину Станіславівну;
суддею Ізмаїльського міського суду
Одеської області
ВОЛКОВА Юрія Руфовича;
суддею Саратського районного суду
Одеської області
БУШУЛЯНА Вадима Івановича;
суддею Кременчуцького районного суду
Полтавської області
КУЗНЕЦОВА Андрія Володимировича;
суддею Хорольського районного суду
Полтавської області
ЛІСІЧЕНКО Ларису Миколаївну;
суддею Автозаводського районного суду міста
Кременчука Полтавської області
ПЛАХОТНИКА Григорія Миколайовича;
суддями Крюківського районного суду міста
Кременчука Полтавської області
ДЕМИДЕНКА Ігоря Олександровича,
ДЯДЕЧКА Івана Івановича;
суддями Рівненського міського суду
Рівненської області
КОВАЛЬОВА Ігоря Миколайовича,
КУЦОКОНЯ Юрія Петровича;
суддею Рівненського районного суду
Рівненської області
ШПИНТУ Михайла Дмитровича;
суддею Теребовлянського районного суду
Тернопільської області
БОЙКА Івана Івановича;
суддею Валківського районного суду
Харківської області
КУРИЛА Олександра Миколайовича;
суддею Великобурлуцького районного суду
Харківської області
РИКОВА Миколу Івановича;
суддею Дергачівського районного суду
Харківської області
КАЛМИКОВУ Людмилу Костянтинівну;
суддею Кегичівського районного суду
Харківської області
РИБАЛЬЧЕНКО Раїсу Іванівну;
суддею Первомайського районного суду
Харківської області
САЛАНЕВИЧА Федора Володимировича;
суддею Харківського районного суду
Харківської області
БЕРШОВА Геннадія Євгеновича;
суддею Генічеського районного суду
Херсонської області
МАЛІНІНА Віктора Володимировича;
суддею Нижньосірогозького районного суду
Херсонської області
ПАНКЕЄВА Василя Миколайовича;
суддею Дунаєвецького районного суду
Хмельницької області
МАРИНЧАКА Олександра Миколайовича;
суддею Летичівського районного суду
Хмельницької області
КУРНОС Світлану Олексіївну;
суддею Герцаївського районного суду
Чернівецької області
ВІВЧАРА Георгія Ауреловича;
суддею Носівського районного суду
Чернігівської області
КИРЕЄВА Олега Васильовича;
суддею Ріпкинського районного суду
Чернігівської області
КОВТУНА Василя Івановича;
суддею Талалаївського районного суду
Чернігівської області
БАБИЧА Олександра Івановича;
суддею Деснянського районного суду
міста Чернігова
ЗЕНЧЕНКО Тетяну Сергіївну;
суддею Жовтневого районного суду
міста Києва
МАЧУЛЬСЬКОГО Григорія Миколайовича;
суддею Московського районного суду
міста Києва
ПАНОВА Ігоря Миколайовича;
суддею Печерського районного суду
міста Києва
ІВАНЕНКО Юлію Геннадіївну;
суддями Радянського районного суду
міста Києва
ІЗМАЙЛОВУ Тетяну Леонідівну,
МАРЧЕНКА Віктора Васильовича;
суддею Харківського районного суду
міста Києва
КОШИЛЯ Валентина Васильовича;
суддями військового суду
Миколаївського гарнізону
РУДЯКА Андрія Володимировича,
СТАНКЕВИЧА Володимира Андрійовича;
суддею військового суду
Хмельницького гарнізону
ПАЛІНЧАКА Олександра Миколайовича.
2. Призначити СОКОЛЮКА Віктора Анатолійовича виконуючим
обов'язки судді Приазовського районного суду Запорізької області
на час відпустки по догляду за дитиною судді Бабак А.М.
3. Призначити ПЕЩУКА Романа Йосиповича виконуючим обов'язки
судді Бориславського міського суду Львівської області на час
відпустки по догляду за дитиною судді Посисень Л.М.

Президент України Л.КУЧМА
м. Київ, 18 квітня 1997 року
N 342/97



вгору