Документ 322-2013-р, чинний, поточна редакція — Прийняття від 22.05.2013

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22 травня 2013 р. № 322-р
Київ

Про призначення стипендії Кабінету Міністрів України видатним тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх

1. Призначити стипендію Кабінету Міністрів України видатним тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх, згідно з додатком.

2. Установити, що стипендія тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в XXII зимових Олімпійських іграх у м. Сочі (Росія), виплачується до 28 лютого 2014 р., тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в XI зимових Паралімпійських іграх у м. Сочі (Росія), - до 31 березня 2014 р., тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія), - протягом року.

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 70





Додаток
до розпорядження Кабінету Міністрів України
від 22 травня 2013 р. № 322-р

СПИСОК
видатних тренерів, що забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх, яким призначена стипендія Кабінету Міністрів України


АЛАЄВ
Петро Тимофійович

-

головний тренер національної збірної команди України з важкої атлетики (чоловіки)


АРТЬОМІН
Дмитро Володимирович

-

тренер національної збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів


БАБАР
Борис Борисович

-

тренер національної збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів


БАЗІН
Сергій Миколайович

-

головний тренер національної збірної команди України з велосипедного спорту - трек (жінки)


БОЙКО
Анатолій Григорович

-

тренер Ольги Саладухи, яка входить до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


БУНТ
Олег Євгенович

-

тренер Олени Підгрушної, яка входить до числа кандидатів з біатлону на участь в XXII зимових Олімпійських іграх у м. Сочі (Росія)


ВАСЮТИНСЬКИЙ
Олександр Олександрович

-

тренер національної збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів


ВОРЧАК
Олександр Васильович

-

тренер Артема Прими, який входить до числа кандидатів з біатлону на участь в XXII зимових Олімпійських іграх у м. Сочі (Росія)


ГЛАЗКО
Галина Олексіївна

-

старший тренер національної збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів


ГЛУХИХ
Ганна Юріївна

-

тренер національної збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів


ГОЛУБЦОВ
Анатолій Васильович

-

тренер Ганни Князевої, яка входить до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


ГУРНЕВИЧ
Микола Васильович

-

тренер Олександра П’ятниці, який входить до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


ДАВИДЯН
Гарнік Джавадович

-

головний тренер національної збірної команди України з фехтування


ДЕРЮГІНА
Альбіна Миколаївна

-

головний тренер національної збірної команди України з гімнастики художньої


ДЕРЮГІНА
Ірина Іванівна

-

старший тренер національної збірної команди України з гімнастики художньої


ДОРОШ
Сергій Петрович

-

тренер національної збірної команди України з гірськолижного спорту серед спортсменів-інвалідів


ЄВОНОВ
Володимир Євгенійович

-

головний тренер національної збірної команди України з боротьби вільної (жінки)


ЗАВЄДЄЄВ
Анатолій Анатолійович

-

старший тренер національної збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів


ЗАВЄДЄЄВ
Анатолій Васильович

-

тренер національної збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів


ЗЕВІН
Юрій Михайлович

-

тренер Дарини Зевіної, яка входить до числа кандидатів елітної групи з плавання на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


ЗОЦ
Микола Миколайович

-

тренер Андрія Дериземля, який входить до числа кандидатів з біатлону на участь в XXII зимових Олімпійських іграх у м. Сочі (Росія)


ІВАНОВ
Володимир Михайлович

-

тренер національної збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів


КАЗАКОВ
Віталій Валерійович

-

тренер національної збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів


КАЗАКОВ
Валерій Миколайович

-

старший тренер національної збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів


КАРНИЦЬКИЙ
Едуард Антонович

-

тренер Олександра Гвоздика, який входить до числа кандидатів елітної групи з боксу на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


КОВАЛЬОВ
Віктор Сергійович

-

тренер Олени Цьось, яка входить до числа кандидатів елітної групи з велосипедного спорту - трек на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


КОЩАВЦЕВ
Віктор Іванович

-

тренер Ірини Кіндзерської, яка входить до числа кандидатів елітної групи з дзюдо на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


КРАВЧЕНКО
Олександр Володимирович

-

тренер Юлії Джіми, яка входить до числа кандидатів з біатлону на участь в XXII зимових Олімпійських іграх у м. Сочі (Росія)


КРИНИЦЬКИЙ
Сергій Вікторович

-

тренер Євгена Хитрова, який входить до числа кандидатів елітної групи з боксу на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


КУКСА
Анатолій Павлович

-

головний тренер національної збірної команди України із стрільби кульової


КУКСЕНКОВ
Юлій Михайлович

-

тренер Петра Пахнюка, який входить до числа кандидатів провідної групи з гімнастики спортивної на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


КУЧЕР
Дмитро Володимирович

-

тренер національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів


КУЧЕРЯВИЙ
Сергій Марцінович

-

тренер національної збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів


КУЧІНОВ
Юрій Павлович

-

тренер Юлії Паратової, яка входить до числа кандидатів елітної групи з важкої атлетики на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


ЛАВРУХІН
Вячеслав Вячеславович

-

тренер Ігоря Радівілова, який входить до числа кандидатів елітної групи з гімнастики спортивної на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


ЛЕСЬКІВ
Василь Володимирович

-

тренер національної збірної команди України з гірськолижного спорту серед спортсменів-інвалідів


ЛЄСНІКОВ
Валерій Сергійович

-

головний тренер національної збірної команди України з лижних гонок, тренер Валентини Шевченко, яка входить до числа кандидатів на участь в XXII зимових Олімпійських іграх у м. Сочі (Росія)


ЛОМАЧЕНКО
Анатолій Миколайович

-

тренер Василя Ломаченка, який входить до числа кандидатів елітної групи з боксу на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


МАКСИМОВА
Олена Миколаївна

-

тренер-лікар національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів


МАР’ЯНКО
Тетяна Йосипівна

-

тренер Іллі Кваші, Олени Федорової, які входять до числа кандидатів елітної групи із стрибків у воду на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


МАЦЬОХА
Михайло Маркович

-

тренер Олексія Торохтія, який входить до числа кандидатів елітної групи з важкої атлетики на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


МІФТАХУТДІНОВА
Діна Артурівна

-

тренер Яни Дементьєвої, Наталії Довгодько, які входять до числа кандидатів елітної групи з веслування академічного на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


МОГИЛЬНИЙ
Володимир Сергійович

-

тренер національної збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів


МОРОЗОВ
Володимир Михайлович

-

тренер Яни Дементьєвої, Анастасії Коженкової, Наталії Довгодько, які входять до числа кандидатів елітної групи з веслування академічного на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


МУКШИН
Василь Петрович

-

старший тренер національної збірної команди України з біатлону серед спортсменів-інвалідів


НЕСТЕРЕНКО
Андрій Юрійович

-

головний тренер національної збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів


НЕТРЕБА
Павло Миколайович

-

тренер Олега Степка, який входить до числа кандидатів елітної групи з гімнастики спортивної на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


ОЛІЙНИК
Вікторія Миколаївна

-

тренер національної збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів


ОРЛІКОВСЬКИЙ
Андрій Вікторович

-

тренер Яни Шемякіної, яка входить до числа кандидатів елітної групи з фехтування на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


ОСТ’ЯНОВ
Валентин Наумович

-

старший тренер з науково-методичного забезпечення штатної збірної команди України з боксу


ПЕТРІЩЕВ
Сергій Олександрович

-

тренер національної збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів


ПОЛЕШКО
Володимир Васильович

-

тренер Олексія Сокирського, який входить до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


ПОЧИНОК
Ігор Мирославович

-

тренер Олени Підгрушної, яка входить до числа кандидатів з біатлону на участь в XXII зимових Олімпійських іграх у м. Сочі (Росія)


РАДОМСЬКИЙ
Дмитро Валерійович

-

тренер Інни Осипенко-Радомської, яка входить до числа кандидатів елітної групи з веслування на байдарках і каное на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


РОЗУМІЙ
Наталія Михайлівна

-

тренер-лікар національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів


РУРАК
Костянтин Михайлович

-

тренер Марії Рємєнь, яка входить до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


САВЛОХОВ
Руслан Сосланович

-

головний тренер національної збірної команди України з боротьби вільної (чоловіки)


САІДОВА
Світлана Бурханівна

-

головний тренер національної збірної команди України з плавання синхронного


САРТИНСЬКИЙ
Геннадій Людвигович

-

тренер Олега Верняєва, який входить до числа кандидатів елітної групи з гімнастики спортивної на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


СЕМЕНОВ
Олександр Володимирович

-

тренер Сергія Семенова, який входить до числа кандидатів з біатлону на участь в XXII зимових Олімпійських іграх у м. Сочі (Росія)


СИДОРУК
Віктор Васильович

-

головний тренер національної збірної команди України із стрільби з лука


СОРОКІН
Вячеслав Михайлович

-

тренер Юрія Чебана, який входить до числа кандидатів елітної групи з веслування на байдарках і каное на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


СОСНОВСЬКИЙ
Дмитро Дмитрович

-

головний тренер національної збірної команди України з боксу (чоловіки), тренер Олександра Усика, який входить до числа кандидатів елітної групи з боксу на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


СПІВАК
Ігор Іванович

-

старший тренер національної збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів


СТОРОЖОК
Володимир Петрович

-

тренер національної збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів


ТКАЧЕНКО
Ігор Іванович

-

головний тренер національної збірної команди України з велосипедного спорту (маунтенбайк)


ТКАЧЕНКО
Юрій Іванович

-

тренер Дениса Беринчика, який входить до числа кандидатів елітної групи з боксу на участь в Іграх XXXІ Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


ТОКМАЧОВА
Тамара Володимирівна

-

головний тренер національної збірної команди України із стрибків у воду


ФЕДОРЕЦЬ
Володимир Андрійович

-

тренер Єлизавети Бризгіної, яка входить до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


ХУРТИК
Дмитро Вікторович

-

тренер національної збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів


ЧЕРЕДІНОВ
Ігор Борисович

-

тренер Олени Костевич, яка входить до числа кандидатів елітної групи із стрільби кульової на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


ШАМРАЙ
Григорій Іванович

-

тренер Віти Семеренко, Валентини Семеренко, які входять до числа кандидатів з біатлону на участь в XXII зимових Олімпійських іграх у м. Сочі (Росія)


ШВЕДОВ
Віталій Володимирович

-

тренер Юлії Каліни, яка входить до числа кандидатів елітної групи з важкої атлетики на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


ЩУЛІПЕНКО
Петро Васильович

-

тренер-механік національної збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів


ЯЩЕНКО
Ігор Леонідович

-

тренер Максима Івка, який входить до числа кандидатів з біатлону на участь у XXII зимових Олімпійських іграх у м. Сочі (Росія)




вгору