Документ 288/2009, поточна редакція — Прийняття від 05.05.2009

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України
з нагоди Дня Перемоги 9 травня

За мужність і самопожертву, виявлені в боротьбі з
фашистськими загарбниками у відстоюванні свободи і незалежності
Вітчизни, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху,
патріотичне виховання молоді п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
БАЙНЕТОВА - члена Союзу ветеранів Дмитра Федоровича Чернігівського вищого військового
авіаційного училища льотчиків,
полковника у відставці
БУРЯКОВА - першого заступника голови Ради Миколу Семеновича Організації ветеранів України,
полковника у відставці, м. Київ
ДАБІЖУ - голову ради Криворізької міської
Миколу Кириловича організації ветеранів України,
Дніпропетровська область
ДОРОЖКА - першого заступника голови Василя Павловича Чернігівської обласної ради
організації ветеранів України
ЄЛЕЦЬКОГО - члена Кримської республіканської
Владіслава Олександровича організації ветеранів війни, праці
і військової служби
КРИСЬКА - голову президії Українського Михайла Олексійовича благодійного фонду пошуку
"Пам'ять", м. Київ
МАРКІВСЬКОГО - голову Липовецької районної Віктора Івановича організації ветеранів війни, праці
та Збройних Сил України, Вінницька
область
ПЛОСКОНОСА - Героя Радянського Союзу, Голову Ігоря Миколайовича Державного комітету України у
справах ветеранів, генерал-майора
запасу
ПШЕНИЧНОГО - активіста ветеранського руху, Григорія Тимофійовича м. Київ
СЕМАВІНУ - заступника голови Ради ветеранів
Валентину Павлівну міста Одеси
СЕГАЛА - головного балетмейстера Олександра Наумовича Театрально-видовищного закладу
культури "Київський академічний
театр оперети"
СИТНИКОВА - відповідального секретаря ради Ігоря Олександровича Дніпропетровської обласної
організації ветеранів України
СОКОЛОВА - Героя Радянського Союзу, голову Валентина Євгеновича Ради ветеранів міста Одеси,
капітана першого рангу у відставці
СТАНИСЛАВЧУКА - члена президії обласного комітету
Якова Опанасовича Херсонської обласної організації
Організації ветеранів України,
полковника у відставці
Нагородити орденом Богдана Хмельницького I ступеня
АНАСТАСІЄВА - голову Ради Організації ветеранів
Валентина Олексійовича України, м. Київ (посмертно)
ІСАЄНКА - почесного голову Калуської міської
Івана Ілліча організації ветеранів Великої
Вітчизняної війни,
Івано-Франківська область
ЛЮБОМУДРОВА - члена ради Івано-Франківської Бориса Івановича організації ветеранів 38 армії
(корпусу)
ОСТАЩЕНКА - голову Харківського обласного Сергія Михайловича Комітету Міжнародної Української
Спілки учасників війни
СТАВРОВА - голову Білгород-Дністровської Бориса Микитовича міської ради ветеранів війни,
праці і Збройних Сил України,
Одеська область
Нагородити орденом Богдана Хмельницького II ступеня
АБДРАШИТОВА - пенсіонера, активіста Ситдика Мухамедзяновича ветеранського руху, м. Донецьк
БОБКА - голову ради первинної організації
Михайла Костянтиновича ветеранів Сумського державного
педагогічного університету імені
А.С. Макаренка
БОНДАРЯ - голову Хмельницької обласної Ради
Івана Миколайовича організації ветеранів України
ВАСИЛЬЄВА - голову ради Дніпропетровської Павла Михайловича міської організації ветеранів
України
ВОРОНЦОВА - голову Міжнародної Української Володимира Гавриловича Спілки учасників війни, м. Київ
ГЛАМАЗДІНА - полковника у відставці, ветерана
Миколу Антоновича прикордонних військ, м. Одеса
ГОРШКОВА - члена Кримської республіканської
Миколу Васильовича організації ветеранів війни, праці
і військової служби
ГРИШИНА - члена президії Михайла Омеляновича Володимир-Волинської міськрайонної
організації ветеранів України,
Волинська область
ГУЦОЛА - заступника голови Ворошиловської
Андрія Васильовича районної у місті Донецьку ради
ветеранів
ДЕНИСЕНКА - члена президії Луганської міської
Володимира Андрійовича та Ленінської районної ради
ветеранів
ДЯЧУКА - голову Стрийської міської Василя Григоровича організації інвалідів війни та
Збройних Сил, Львівська область
КАМЗЕЛА - голову первинної організації Івана Максимовича ветеранів мікрорайону Гусинка
міста Охтирки, Сумська область
КІБАЛЬНІКА - пенсіонера, активіста Івана Петровича ветеранського руху, Донецька
область
КЛІТНОГО - віце-адмірала у відставці, Миколу Гавриловича м. Севастополь
КОРНЄЄВА - заступника голови Київської Володимира Олександровича обласної організації ветеранів
України
КОРОЛЕНКА - голову Запорізької міської Віктора Дмитровича організації ветеранів України
ЛЕЙФУРУ - голову ради Одеської міської Миколу Петровича секції ветеранів війни-однополчан
ЛИСТОПАДА - пенсіонера, активіста Якова Пилиповича ветеранського руху, Донецька
область
МАЗЕПУ - пенсіонера, активіста Михайла Терентійовича ветеранського руху, Донецька
область
МОКРЯКА - голову Хотинської районної Івана Сидоровича організації ветеранів України
Чернівецької області
ОВСЯННІКОВА - голову ради організації ветеранів
Олександра Івановича Шевченківського району міста Києва
ПІДОПРИГОРУ - члена президії, секретаря Ради Івана Григоровича Організації ветеранів України,
м. Київ
ПІНАШИНА - голову ветеранської організації Степана Ілліча Дунайської військової флотилії
Севастопольського комітету
ветеранів війни та Збройних Сил
ПРОХОРОВА - члена президії Комітету інвалідів
Дмитра Андрійовича війни та Збройних Сил України
Голосіївського району міста Києва
РАБКІНА - голову комітету ветеранів війни Віктора Йосиповича Харківської міської організації
ветеранів України
РЕВЕНКА - члена Мукачівської міської Івана Григоровича організації "Ветерани України",
Закарпатська область
СЕЛІВАНОВА - заступника голови Тячівської Петра Івановича районної ради ветеранів війни та
Збройних Сил України, Закарпатська
область
СТЕПАНОВА - пенсіонера, активіста Дмитра Сергійовича ветеранського руху, Донецька
область
ТАРАНА - активіста ветеранського руху, Григорія Петровича м. Київ
ТАРНОВСЬКОГО - пенсіонера, активіста Сергія Васильовича ветеранського руху, м. Донецьк
ТКАЧЕНКА - голову ревізійної комісії Михайла Селіфановича Дніпропетровської обласної
організації ветеранів України
ТОТАЯ - пенсіонера, активіста Дмитра Петровича ветеранського руху, Донецька
область
УРАЗБАХТІНА - члена президії Ради організації Віла Галямовича ветеранів війни, праці та
військової служби Київського
району міста Сімферополя,
Автономна Республіка Крим
ФОМЕНКА - активіста ветеранського руху, Петра Івановича Чернівецька область
ШПАКОВА - пенсіонера, активіста Валентина Лонгіновича ветеранського руху, м. Херсон
Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня
АБРАМСЬКОГО - голову Фастівської міської Івана Івановича організації інвалідів війни та
Збройних Сил, Київська область
БАЖАН - члена Жовтневої районної ради Ніну Євстигніївну ветеранів, м. Луганськ
БАРИЛЬНИКА - першого заступника голови Якова Тихоновича Харківського обласного Комітету
Міжнародної Української Спілки
учасників війни
БРИЧЕНКА - члена Лисичанської міської ради Анатолія Омеляновича ветеранів, Луганська область
БУГАЄНКА - голову первинної ветеранської Василя Олексійовича організації села Будилка
Лебединського району, Сумська
область
БУРЧА - голову первинної організації Антона Юрійовича ветеранів війни, праці, Збройних
Сил та органів правопорядку села
Квасово Берегівського району,
Закарпатська область
ВЕЛИЧКА - голову правління Хмельницького Тимофія Івановича міського товариства інвалідів
Великої Вітчизняної війни та
Збройних Сил
ВОЛКОВА - члена Ради організації ветеранів
Леоніда Григоровича війни, праці та військової служби
Київського району міста
Сімферополя, Автономна Республіка
Крим
ГІРНИКА - голову Львівського обласного Ярослава Івановича відділення Всеукраїнського
об'єднання ветеранів
ГОЛОВКА - заступника голови ради Рівненської
Гаврила Калиновича обласної організації ветеранів
ГОНЧАРЕНКА - активіста ветеранського руху, Івана Петровича Волинська область
ГОРБАТКА - голову первинної ветеранської Івана Йосиповича організації Вищого виробничого
училища N 2 Суворовської районної
ради, м. Херсон
ГОРЕЙКА - першого заступника голови Івана Іларіоновича Тернопільської обласної
організації Організації ветеранів
України
ДАЦІВА - голову Самбірського районного Йосифа Степановича відділення Всеукраїнського
об'єднання ветеранів, Львівська
область
ДОБРОВОЛЬСЬКОГО - члена Знам'янської районної Миколу Миколайовича організації ветеранів України,
Кіровоградська область
ДОЛЖЕНКА - голову ради Черняхівської районної
Івана Івановича організації ветеранів, Житомирська
область
ЄВТУШЕВСЬКОГО - голову Львівської обласної Георгія Антоновича організації інвалідів війни та
Збройних Сил
ЖУКОВА - голову ради інвалідів Великої Миколу Михайловича Вітчизняної війни та Збройних Сил
Дзержинського району міста Харкова
ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО - члена Вінницької обласної Степана Васильовича організації інвалідів Великої
Вітчизняної війни та Збройних Сил
України
ЗВ'ЯГІНЦЕВА - заступника голови ради інвалідів
Олексія Федоровича Великої Вітчизняної війни та
Збройних Сил Орджонікідзевського
району міста Харкова
ЗМІЄВЦЯ - пенсіонера, полковника у Віталія Олександровича відставці, ветерана прикордонних
військ, м. Київ
ІНКІНУ - голову ради первинної організації
Ганну Феодосіївну ветеранів "Сирець" Шевченківського
району міста Києва
КАРАСЮКА - завідувача кафедри Уманського Івана Маркіяновича державного аграрного університету,
Черкаська область
КОНДРАЦЬКОГО - активіста ветеранського руху, Якова Назаровича Чернівецька область
ЛАТИШЕВА - голову Центральної районної Євгена Петровича організації ветеранів війни, праці
та військової служби міста
Сімферополя,
Автономна Республіка Крим
ЛЕБЕДИНСЬКОГО - радника голови президії ради Миколу Андрійовича Всеукраїнської організації
інвалідів війни та Збройних Сил,
м. Київ
ЛЕЙБІНА - члена Кримської республіканської
Євгена Олександровича організації ветеранів війни, праці
і військової служби
ЛИТВИНЧУКА - члена секретаріату Львівського Михайла Дмитровича обласного відділення
Всеукраїнського об'єднання
ветеранів
ЛУКАСЕВИЧА - голову ради ветеранів Київського
Степана Петровича району міста Полтави
МАЗАНІКА - активіста ветеранського руху, Леоніда Олександровича м. Київ
МАЗУРА - члена ради Львівського обласного
Миколу Миколайовича відділення Всеукраїнського
об'єднання ветеранів
МАТВЄЄВА - активіста ветеранського руху, Валерія Костянтиновича м. Тернопіль
МИТРОФАНОВА - члена Черкаської міської Тимофія Вісаріоновича громадської організації ветеранів
МОЙСЕЯ - активіста Іршавської районної Андрія Васильовича організації "Товариство
добровольців і учасників війни",
Закарпатська область
МОТЕРА-БОРЧУКА - голову Вознесенської районної Віктора Терентійовича організації ветеранів України,
Миколаївська область
НУРІЩЕНКА - голову Боярської міської Володимира Андрійовича організації інвалідів війни та
Збройних Сил, Київська область
ПЕНЮ - голову об'єднання Івана Стефановича ветеранів-однополчан 152
Дніпропетровської Червонопрапорної
орденів Суворова II ступеня та
Олександра Невського стрілецької
дивізії
ПОЄЗДНІКА - полковника у відставці, м. Київ Івана Никифоровича
ПРОЖЕЙКА - голову Бориспільської міської Миколу Олексійовича організації інвалідів війни та
Збройних Сил, Київська область
РАУНЕСТА - пенсіонера, активіста Михайла Станіславовича ветеранського руху, Кіровоградська
область
РИМАРЯ - заступника Голови Комісії у Володимира Федоровича справах колишніх партизанів
Великої Вітчизняної війни
1941-1945 років при Верховній Раді
України
СЕМІШАНА - першого заступника голови президії
Олексія Івановича Всеукраїнської організації
інвалідів війни та Збройних Сил,
м. Київ
СКРИПКІНУ - члена президії Одеської міської Ольгу Мефодіївну секції ветеранів війни-однополчан
СТЕЦЮКА - голову Волинської обласної Сергія Микитовича організації Всеукраїнської
організації інвалідів Союзу
організацій інвалідів України
СУСЄВУ - активіста ветеранського руху, Раїсу Трохимівну Сумська область
ТЕМНЕНКА - члена Корсунь-Шевченківської Володимира Васильовича районної організації ветеранів,
Черкаська область
ЧУМАК - члена президії Ради організації Іскру Семенівну ветеранів війни, праці та
військової служби Київського
району міста Сімферополя,
Автономна Республіка Крим
ЯКУНІНУ - голову Київської обласної Правду Леонідівну організації інвалідів війни та
Збройних Сил
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
ІЛЬЇНИХ - голову Кіровоградської міської Григорія Артамоновича первинної організації
воїнів-десантників Великої
Вітчизняної війни
КАЛЬНИЦЬКУ - голову міської громадської Надію Денисівну організації борців
антифашистського опору міста
Маріуполя, Донецька область
КОСТЕНКА - почесного голову Куп'янської Віталія Івановича районної організації ветеранів
України, Харківська область
МАРЧУКА - члена ради міської громадської Володимира Йосиповича організації борців
антифашистського опору міста
Маріуполя, Донецька область
МАШОВЦЯ - голову Всеукраїнської організації
Павла Леонтійовича інвалідів війни та Збройних Сил,
(посмертно) м. Київ
УДОВЕНКА - голову президії Київської міської
Володимира Івановича організації інвалідів війни та
Збройних Сил
ШВЕДА - заступника голови Київської спілки
Георгія Павловича колишніх малолітніх в'язнів
фашизму
Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня
ДРОБОТЬКО - виконавчого директора Харківської
Валентину Іванівну обласної Асоціації громадських
організацій інвалідів та ветеранів
війни
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
ЛЕОНОВУ - голову ради Замостянської районної
Віру Прохорівну організації ветеранів України,
м. Вінниця
ЛУЦЬ - голову ради Томаківської районної
Мотрону Володимирівну організації ветеранів України,
Дніпропетровська область
НАЗАРОВУ - голову громадської організації Лєру Гаптулаївну міста Києва "Ветерани праці -
Діти війни"
РЕВУ - ветерана війни і праці, м. Київ Ніну Максимівну
ФУРСЕНКО - ветерана війни і праці, м. Херсон
Ольгу Захарівну
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
ЛАСТОВЕЦЬКОГО - голову Білгород-Дністровської Павла Івановича районної ради організації
ветеранів Одеської області
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ"
ДУДНІКУ - члену організації винахідників Костянтину Дмитровичу "Привілегія", м. Одеса
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
САМОХВАЛОВУ-РОСТОВСЬКОМУ - професорові кафедри Полтавського
Володимиру Сергійовичу університету споживчої кооперації
України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
ЧЕРЕВКУ - юрисконсульту Володимиру Петровичу ремонтно-експлуатаційного
управління N 3 міста Умань,
Черкаська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"
МАЙСТРЕНКУ - ветеранові війни та праці, м. Київ
Анатолію Андрійовичу
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
ЧЕЧІНІЙ - директорові Будинку культури Людмилі Василівні селища Бабаї, Харківська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
БОНДАР - завідувачу відділу Інтерні Касянівні Науково-дослідного економічного
інституту, доктору економічних
наук, м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"
СІНДЄЄВІЙ - ветеранові війни та спорту, Ніні Василівні м. Київ.

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 5 травня 2009 року
N 288/2009



вгору