Про відзначення державними нагородами України
Указ Президента України від 16.01.200926/2009
Документ 26/2009, чинний, поточна редакція — Прийняття від 16.01.2009

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України

За вагомий особистий внесок у справу консолідації
українського суспільства, розбудову демократичної, соціальної і
правової держави та з нагоди Дня Соборності України
п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом Свободи
ГОРИНЯ - правозахисника, м. Київ Михайла Миколайовича
ДЗЮБУ - академіка-секретаря Національної Івана Михайловича академії наук України, м. Київ
ОЛІЙНИКА - письменника, м. Київ Бориса Ілліча
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого III ступеня
ГОРБУЛІНА - академіка Національної академії наук
Володимира Павловича України, м. Київ
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня
ГНАТЮКА - головного режисера Національного Дмитра Михайловича академічного театру опери та балету
України імені Т.Г. Шевченка,
народного артиста України, м. Київ
ГРИГОРОВИЧ - народного депутата України Лілію Степанівну
ЮХНОВСЬКОГО - виконуючого обов'язки Голови Ігоря Рафаїловича Українського інституту національної
пам'яті, м. Київ
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
БІЛОЗІР - співачку, народну артистку України,
Оксану Володимирівну м. Київ
ВАНТУХА - генерального директора - художнього
Мирослава Михайловича керівника національного заслуженого
академічного ансамблю танцю України
імені Павла Вірського, народного
артиста України, м. Київ
ВАСЮНИКА - Віце-прем'єр-міністра України Івана Васильовича
ГАЙДАМАКУ - народного художника України, м. Київ
Анатолія Васильовича
ЖУЛИНСЬКОГО - академіка Національної академії наук
Миколу Григоровича України, м. Київ
ЗІНКЕВИЧА - співака, народного артиста України,
Василя Івановича м. Луцьк, Волинська область
ІВАНЧУКА - шахіста, міжнародного гросмейстера,
Василя Михайловича м. Львів
МЕДВІДЯ - художника-живописця, м. Львів Любомира Мирославовича
ОРЛИК - голову Спілки жінок України, м. Київ
Марію Андріївну
ПАЛАМАРЕНКА - народного артиста України, м. Київ
Анатолія Нестеровича
РИЖЕНКОВА - генерального директора - голову Олександра Миколайовича правління акціонерного товариства
"Донецьксталь - металургійний завод"
СУХАНА - президента Закарпатського обласного
Олександра Васильовича благодійного фонду допомоги та
реабілітації інвалідів "Суспільство
для всіх", м. Ужгород
ТАРАСЮКА - Керівника Державного управління Ігоря Григоровича справами
ЧЕРВОНЕНКА - першого заступника голови Київської
Євгена Альфредовича міської державної адміністрації
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
БРОВУНА - генерального директора - художнього
Марка Матвійовича керівника Донецького обласного
академічного українського
музично-драматичного театру
ГОРБУРОВА - члена президії ветеранської Григорія Федоровича організації Ленінського району міста
Миколаєва
ЛЕВІТАСА - президента Ради національних Іллю Михайловича товариств України, м. Київ
РОГОВЦЕВУ - артистку театру і кіно, народну Аду Миколаївну артистку України, м. Київ
СЕРБІНА - заступника генерального директора Володимира Вікторовича державного підприємства "Виробниче
об'єднання Південний машинобудівний
завод імені О.М. Макарова",
м. Дніпропетровськ
СЕРГІЄНКА - голову ради Донецької обласної Олександра Миколайовича організації ветеранів
СЕРЕДНЬОГО - керуючого Дніпропетровською єпархією
Івана Петровича (Іринея) Української православної церкви,
митрополита Дніпропетровського і
Павлоградського
СМОЛІЯ - директора Інституту історії України
Валерія Андрійовича НАН України, академіка НАН України,
м. Київ
ХОТЛУБЕЯ - Маріупольського міського голову, Юрія Юрійовича Донецька область
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
БАДЗЯ - правозахисника, м. Київ Юрія Васильовича
БРОНЕВИЦЬКОГО - начальника Державного будівельного
Петра Степановича комбінату Управління справами
Верховної Ради України
ЗАПОРОЖЦЕВА - заступника голови Луганської Миколу Васильовича обласної державної адміністрації
ІВАНЮКА - голову Новоград-Волинської районної
Миколу Олексійовича державної адміністрації,
Житомирська область
КАРПАЧОВУ - Уповноваженого Верховної Ради Ніну Іванівну України з прав людини
КУШНІРЕНКА - художнього керівника і головного Андрія Миколайовича диригента заслуженого академічного
Буковинського ансамблю пісні і танцю
України, м. Чернівці
ЛЕВИЦЬКОГО - начальника Одеської залізниці Іллю Юхимовича
МИРКІНА - директора філії "Дирекція по Олега Дмитровича будівництву і експлуатації
газопроводу Джанкой-Феодосія-Керч",
м. Сімферополь,
Автономна Республіка Крим
МОШЕНСЬКОГО - голову наглядової ради акціонерного
Валерія Захаровича товариства "Планета-буд", м. Київ
НЕЧИПОРЕНКА - голову Харківської районної Олександра Сергійовича державної адміністрації,
Харківська область
ОСІПОВА - голову правління - генерального Миколу Яковича директора акціонерного товариства
"Запорізький завод зварювальних
флюсів та скловиробів"
ОТЧЕНАШЕНКА - голову Одеської обласної організації
Павла Івановича Всеукраїнського товариства
політичних в'язнів і репресованих
ПЛАТОНОВА - ректора Національного університету
Володимира Миколайовича фізичного виховання і спорту
України, м. Київ
ПОМАЗАН - голову Донецької обласної Віру Іванівну організації Спілки жінок України
ПРИСЯЖНЮКА - голову правління державного Анатолія Йосиповича акціонерного товариства
"Чорноморнафтогаз", м. Сімферополь,
Автономна Республіка Крим
РИЖЕНКА - головного державного санітарного Сергія Анатолійовича лікаря Дніпропетровської області
РУДЯ - голову правління акціонерного Петра Володимировича товариства "Житомирський маслозавод"
РЯБОКОНЯ - президента Київської обласної Олександра Григоровича торгово-промислової палати,
м. Біла Церква
СИМОНОВУ - голову міської організації колишніх
Ларису Степанівну в'язнів фашизму, м. Макіївка,
Донецька область
ТКАЧУКА - заступника Голови Державної Василя Григоровича податкової адміністрації України
ЧУРЮМОВА - директора науково-просвітницького Клима Івановича центру "Київський планетарій"
Всеукраїнської громадської
організації "Товариство "Знання"
ЩЕРБАКА - письменника, м. Київ Юрія Миколайовича
ЯНКА - першого заступника голови правління
Дмитра Григоровича Українського фонду культури, м. Київ
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
АНТИПОВИЧ - редактора газети "Наше слово", Ганну Іванівну м. Полтава
АСАДЧЕВА - голову Полтавської обласної Валерія Михайловича державної адміністрації
БАРДАДИМА - директора сільськогосподарського Василя Григоровича підприємства "Агрофірма "Перше
Травня", Томаківський район,
Дніпропетровська область
БАРИЛОВИЧА - депутата Володарської районної ради,
Миколу Павловича Київська область
БАРІНОВА - старшого майстра акціонерного Володимира Миколайовича товариства "Український графіт",
Запорізька область
БЕЛЯВЦЕВА - голову правління - генерального Миколу Івановича директора акціонерного товариства
"Інститут "Укроргверстатінпром",
м. Харків
БЕРЕЛЕТА - голову правління - директора Олександра Миколайовича акціонерного товариства "Луганський
трубний завод"
БІЛАСА - голову правління акціонерного Всеволода Омеляновича товариства "Моршинський завод
мінеральних вод "Оскар",
Львівська область
БІЛАША - генерального директора акціонерного
В'ячеслава Анатолійовича товариства "Агропромислове
об'єднання "Цукровик Полтавщини"
БІРЧЕНКА - директора товариства Миколу Вікторовича "Проектно-будівельна фірма
"Будінвест XXI", м. Суми
БОЙКА - голову Івано-Франківського міського
Василя Степановича об'єднання Всеукраїнського
товариства "Просвіта" імені
Тараса Шевченка
БОЧКАРЬОВА - голову правління акціонерного Юрія Георгійовича товариства "Дніпроенерго",
м. Запоріжжя
ВАЙСБЕРГА - головного лікаря Житомирського Юрія Рувімовича обласного центру охорони здоров'я
матері і дитини
ВАСЮТУ - головного лікаря Мукачівської Василя Васильовича центральної районної лікарні,
Закарпатська область
ВОРОНКІНА - співголову правління Харківської Валентина Івановича обласної благодійної організації
"Благодійний фонд "Ренесанс"
ГАСЮКА - члена Львівського обласного Ярослава Михайловича товариства політичних в'язнів і
репресованих
ГАВРИЛЕНКА - головного консультанта служби Ігоря Володимировича Секретаріату Президента України
ГЛАДУША - генерального директора Національної
Юрія Івановича дитячої спеціалізованої лікарні
"Охматдит", м. Київ
ГОЛОВКОВСЬКОГО - головного редактора Володимира Сергійовича громадсько-політичної газети
"Черкаський край"
ГОРОБИНСЬКОГО - першого заступника голови - Миколу Олександровича начальника управління Державної
податкової адміністрації у
Львівській області
ГРИВКОВСЬКОГО - Першого заступника Голови Ради Едуарда Олександровича міністрів Автономної Республіки Крим
ГРИШКА - соліста Національного академічного
Володимира Даниловича театру опери та балету України імені
Т.Г. Шевченка, народного артиста
України, м. Київ
ДАВИДОВИЧА - голову правління акціонерного Миколу Івановича товариства "Проммонтаж СУ-27",
Львівська область
ДАНЬКА - ректора Української державної Миколу Івановича академії залізничного транспорту,
м. Харків
ЖАРКОВСЬКОГО - генерального вікарія Мукачівської Петра Івановича дієцезії римсько-католицької церкви,
Закарпатська область
ЖЕЛУДОВА - директора спортивного клубу Олександра Володимировича "ПротехМспорт"
ЖОМІРА - члена Черкаської міської організації
Миколу Тимофійовича Всеукраїнського об'єднання ветеранів
ЗАРЕЦЬКОГО - машиніста гірничих виїмкових машин
Олександра Вікторовича відокремленого підрозділу
"Шахтоуправління імені
В.М. Бажанова", Донецька область
ЗЯБЛЮКА - директора Всеукраїнського державного
Михайла Павловича спеціалізованого видавництва
"Українська енциклопедія імені
М.П. Бажана", м. Київ
ІВАНКІВА - першого заступника Голови Олександра Львовича Українського інституту національної
пам'яті, м. Київ
КАРПОМИЗА - голову Федерації професійних спілок
Івана Івановича Волинської області
КИШКА - директора підприємства "Могучий", Миколу Леонтійовича Мелітопольський район, Запорізька
область
КОВАЛЬЧУКА - першого заступника генерального Віталія Анатолійовича директора корпорації "Індустріальна
спілка Донбасу", м. Донецьк

КОЛОМЕЙЦЕВУ-ГАЙДАЙ - начальника відділу товариства Ірину Вікторівну "СКЛ", чемпіонку України з ралі,
м. Одеса
КОМАРОВСЬКОГО - голову правління Олександра Григоровича сільськогосподарського виробничого
кооперативу імені Котовського,
Волочиський район, Хмельницька
область
КОПИТЬКА - голову правління громадської Олексія Вікторовича організації "Український центр
розвитку музейної справи", м. Київ
КРАЙНЬОГО - кінорежисера, м. Київ Костянтина Михайловича
КРИВОНОСА - голову Черкаського обласного Миколу Івановича товариства політичних в'язнів і
репресованих
КУЛІША - голову Чернівецької обласної Володимира Івановича державної адміністрації
КУЧУКА - заступника Одеського міського голови
Михайла Ілліча
ЛЕВИЦЬКОГО - генерального директора акціонерного
Валерія Володимировича товариства "Дрогобицький завод
автомобільних кранів", Львівська
область
ЛЕЛЮКА - народного депутата України Олексія Володимировича
ЛИТВИНОВА - директора Національного Валерія Аркадійовича антарктичного наукового центру
Міністерства освіти і науки України,
м. Київ
МАГАРА - генерального директора Володимира Володимировича Севастопольського академічного
російського драматичного театру
імені А.В. Луначарського
МАКАРЕНКО - заступника головного лікаря Тамару Петрівну Вишгородської центральної районної
лікарні, Київська область
МАЛАНДІЯ - письменника, м. Київ Олександра Миколайовича
МАЛКОВИЧА - директора видавництва Івана Антоновича "А-ба-ба-га-ла-ма-га", м. Київ
МІНАЄВА - директора товариства "Нова Нива", Леоніда Миколайовича Володарський район, Донецька область
МУДРОГО - єпископа Івано-Франківської єпархії
Степана-Василя Григоровича Української греко-католицької церкви
(Софрона)
НАВРОЦЬКОГО - Заозерненського селищного голову, Станіслава Степановича Автономна Республіка Крим
НОВАКА - заступника голови Рівненської Володимира Михайловича обласної державної адміністрації
ОСТРОГЛЯДА - директора Одеського обласного Віктора Миколайовича комунального підприємства "Острівне"
ПАВЛЮКА - першого заступника голови Віктора Ігоровича Чернівецької обласної державної
адміністрації
ПАЛИЦЮ - народного депутата України Ігоря Петровича
ПАНЧЕНКА - суддю Вищого адміністративного суду
Олексія Івановича України
ПЕТРИНЕНКА - співака, народного артиста України,
Тараса Гарринальдовича м. Київ
РИЖКА - головного лікаря Харківського Павла Петровича обласного клінічного
шкірно-венерологічного
диспансеру N 1
РІШКА - голову Стрийської районної Лева Юрійовича організації "Союз Чорнобиль
України", Львівська область
РОБОТЕНКА - виконуючого обов'язки голови Олександра Ярославовича Центрального виконавчого комітету
політичної партії "Народний Союз -
Наша Україна", м. Київ
РОМАНЧИШИНА - начальника управління культури і Василя Григоровича туризму Київської обласної державної
адміністрації
РОЯ - члена Полтавського обласного Миколу Григоровича товариства політичних в'язнів та
репресованих
РУБАНА - директора Національного інституту Юрія Григоровича стратегічних досліджень, м. Київ
РЯБЕНЬКОГО - директора Донецького академічного Василя Івановича державного театру опери та балету
імені А.Б. Солов'яненка
СЕМЕНОВА - генерального директора акціонерного
Віктора Володимировича товариства "Донецький завод
високовольтних опор"
СЛИЧУКА - Росошанського сільського голову, Володимира Андрійовича Вінницька область
СЛІПЦОВА - Дзержинського міського голову, Володимира Микитовича Донецька область
СОКОЛОВСЬКОГО - Уповноваженого Президента України з
Богдана Івановича міжнародних питань енергетичної
безпеки
СТАДНИКА - першого проректора Харківської Григорія Васильовича національної академії міського
господарства
ТЮТЮННИКА - заступника керівника департаменту Вадима Петровича Апарату Ради національної безпеки і
оборони України
УМАНЦЯ - заступника начальника Миколу Григоровича територіально-галузевого об'єднання
"Південна залізниця", м. Харків
ФЕДИНЦЯ - голову Ужгородської районної ради,
Михайла Ілліча Закарпатська область
ФЕЛЬДМАНА - генерального директора товариства Олександра Ісааковича "Виробничо-науковий центр
"Трубосталь", Дніпропетровська
область
ФРОЛОВА - заступника голови Запорізької Миколу Олександровича обласної державної адміністрації
ХІБУЧЕНКА - начальника головного управління Володимира Григоровича Севастопольської міської державної
адміністрації
ХОВАЙЛА - директора Переяслав-Хмельницького Дмитра Юхимовича звіроплемгоспу, Київська область
ЦЕБЕНКА - голову Верхньодніпровської районної
Миколу Миколайовича ради, Дніпропетровська область
ЧАЙКУ - директора акціонерного товариства Романа Омеляновича "Вікар", м. Хмельницький
ЧЕРЕВКА - голову Черкаської обласної державної
Олександра Володимировича адміністрації
ЧИЖМАРЯ - голову Тернопільської обласної Юрія Васильовича державної адміністрації
ЧІПКА - члена ради Вінницького обласного Івана Григоровича об'єднаного товариства колишніх
політичних в'язнів, репресованих та
їх дітей
ЮХИМЧУКА - секретаря Рахункової палати, м. Київ
Анатолія Петровича
ЯНДІЄВА - заступника голови наглядової ради Салмана Османовича акціонерного товариства
"Іллічівськзовніштранс", Одеська
область
ЯСІНСЬКОГО - голову правління товариства Володимира Борисовича "Консоль ЛТД", м. Сімферополь,
Автономна Республіка Крим
ЯЩИЩАКА - головного редактора газети "Новини
Віталія Степановича Закарпаття", м. Ужгород
Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня
НИЖНИКА - президента Вінницької обласної Олександра Івановича асоціації ветеранів силових структур
України
Нагородити орденом княгині Ольги I ступеня
ТУРЧИНУ - дворазову чемпіонку та призерку Зінаїду Михайлівну Олімпійських ігор, м. Київ
ШЕВЧЕНКО - голову Всеукраїнської громадської Валентину Семенівну організації "Конгрес ділових жінок
України", м. Київ
Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня
НЕДАШКІВСЬКУ - артистку театру і кіно, народну Раїсу Степанівну артистку України, м. Київ
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
БЕРНИК - заступника голови Вижницького Ганну Василівну осередку Чернівецького відділу Союзу
українок
ГОРОХОВСЬКУ - представника Міністерства Галину Романівну закордонних справ України в
Ужгороді, Закарпатська область
ДІДЕНКО - голову Хмельницького міського Зою Олександрівну товариства української мови імені
Тараса Шевченка "Просвіта"
ЗАБУЖКО - письменницю, м. Київ Оксану Стефанівну
ЗОРКІНУ - начальника відділу Дніпропетровської
Людмилу Павлівну обласної державної адміністрації
КИРИЧЕНКО - члена громадської організації "За Світлану Тихонівну реабілітацію "Першотравневої
двійки", м. Київ
КОСТЮРЕНКО - першого заступника начальника Тетяну Миколаївну Головного управління соціального
захисту населення виконавчого органу
Київської міської державної
адміністрації
КРИВОШЕЄВУ - начальника комунального підприємства
Тетяну Ремівну "Дніпропетровське міжрегіональне
бюро технічної інвентаризації"
КУЗЬМИЧ - Городецького сільського голову, Лідію Михайлівну Рівненська область
КУЛЬМАТИЦЬКУ - секретаря міжрегіонального Ольгу Володимирівну громадського об'єднання "Організація
патріотів України", м. Львів
ЛУК'ЯНЕЦЬ - солістку опери Національного Вікторію Іванівну академічного театру опери та балету
України імені Т.Г. Шевченка, народну
артистку України
ПАВЛЕНКО - ветерана Великої Вітчизняної війни
Наталю Іларіонівну 1941-1945 років, м. Донецьк
ПОДКОПАЄВУ - дворазову чемпіонку та срібну Лілію Олександрівну призерку Олімпійських ігор зі
спортивної гімнастики, голову
благодійного фонду "Здоров'я
поколінь", м. Київ
СВАТЬЄВУ - голову Запорізької обласної ради Валентину Володимирівну жінок
СЕРЕБРЯНСЬКУ - олімпійську чемпіонку з художньої Катерину Олегівну гімнастики, голову Фонду розвитку
спорту, м. Київ
СПІРІДОНОВУ - заступника голови Вінницької Любов Михайлівну обласної державної адміністрації
СТАНКЕВИЧ - голову правління акціонерного Стеллу Омелянівну товариства "Трембіта", м. Чернівці
ТУРІЩЕВУ - багаторазову чемпіонку Олімпійських
Людмилу Іванівну ігор зі спортивної гімнастики,
головного тренера Центральної ради
фізкультурно-спортивного товариства
"Динамо", м. Київ
ТКАЧЕНКО - ректора Луганського національного Валентину Григоріївну аграрного університету
ТКАЧЕНКО - голову Луганського обласного Інну Миколаївну товариства інвалідів та хворих на
цукровий діабет
ШАПІРЕНКО - члена Черкаського обласного Марію Іллівну товариства політичних в'язнів і
репресованих
ШИРШОВУ - члена громадської редакційної Марію Тимофіївну колегії Книги Пам'яті Східного
Криму, Автономна Республіка Крим
Нагородити орденом Данила Галицького
ГОНЧАРУКА - першого заступника керівника Олександра Олександровича головної служби Секретаріату
Президента України
ДЕНДЕМАРЧЕНКА - начальника управління Головного Григорія Григоровича управління державної служби в
Черкаській області
КАВУНА - керівника Секретаріату Центральної
Михайла Григоровича виборчої комісії
КВІТКУ - керуючого справами виконавчого Сергія Андрійовича комітету Дніпропетровської міської
ради
КРАВЧУКА - заступника голови Волинської Святослава Євгеновича обласної державної адміністрації
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
БЕЗКОРОВАЙНОГО - заступника керівника департаменту Валентина Михайловича Апарату Ради національної безпеки і
оборони України
ІЗВОЩИКА - електрогазозварника управління Віктора Борисовича магістральних газопроводів
"Київтрансгаз", м. Красилів,
Хмельницька область
КАЗМИРУКА - головного лікаря - заступника Петра Францевича генерального директора акціонерного
товариства "Туристсько-оздоровчий
комплекс "Судак",
Автономна Республіка Крим
КОЛЕСНИК - заступника директора Державного Наталію Анатоліївну архіву Миколаївської області
КОНИШЕВА - бригадира прохідників акціонерного
Олександра Петровича товариства "Вугільна компанія "Шахта
"Краснолиманська-Західна N 1",
Донецька область
МОРОЗОВУ - головного спеціаліста Державного Анну Валеріївну архіву Чернігівської області
ОСТАПЧУКА - голову Київського районного в місті
Миколу Васильовича Одесі відділення Всеукраїнського
об'єднання ветеранів
СЕКУ - заступника начальника управління з
Миколу Івановича питань надзвичайних ситуацій
Київської обласної державної
адміністрації
ЯРЕСЬКО - головного консультанта головної Олену Юріївну служби Секретаріату Президента
України
Присвоїти почесні звання:
"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
АБАЗОПУЛУ - артистові державного підприємства Володимиру Костянтиновичу "Національна кіностудія художніх
фільмів імені Олександра Довженка",
м. Київ
БУРМАЦІ - співачці, м. Київ Марії Вікторівні
МАГЕРІ - солістові опери Національного Сергію Ігоровичу академічного театру опери та балету
України імені Т.Г. Шевченка, м. Київ
СУМСЬКІЙ - артистці театру і кіно, м. Київ Ользі Вячеславівні
СТУПЦІ - артистові Національного академічного
Остапу Богдановичу драматичного театру імені
Івана Франка, м. Київ
"НАРОДНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ"
ГЛАЗИРІНУ - директорові товариства "Проектна Володимиру Львовичу група", м. Одеса
"НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
ЗІНЧЕНКУ - художникові-живописцю, м. Київ Володимиру Даниловичу
МЕЛЬНИКУ - художникові-живописцю, генеральному
Анатолію Івановичу директорові Національного художнього
музею України, м. Київ
ОЛІЙНИК - скульпторові, автору Меморіалу Миколі Олексійовичу пам'яті жертв Голодомору у 1932-1933
роках у Київській області
ПОЛЯКОВУ - художникові-живописцю, м. Донецьк Олексію Івановичу
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
ВАРИЧ - солістці ансамблю "Росава" Олені Борисівні Черкаської обласної філармонії
КОЗЛОВСЬКОМУ - співакові, м. Київ Віталію Віталійовичу
ЛІБЕРМАН - співачці, м. Київ Тетяні Георгіївні
Тіні Кароль)
РУБЛЬОВІЙ - артистці-вокалістці Херсонського Ружені Анатоліївні обласного академічного
музично-драматичного театру
імені М. Куліша
ШПАК - співачці, м.Київ Марті Дмитрівні
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ"
КОВАЛЬОВУ - головному архітекторові проектів Юрію Петровичу товариства "Проектні системи ЛТД",
м. Київ
КРИВЕНКУ - радникові з питань містобудування Віталію Єфремовичу Кіровоградського науково-технічного
центру спеціальних робіт
у будівництві
МИРГОРОДСЬКОМУ - проектному директорові товариства Андрію Сергійовичу "Проектні системи ЛТД", м. Київ
МИРОНЕНКУ - головному архітекторові товариства
Василю Івановичу "Архікон", м. Одеса
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
АНДРУСИШИНУ - директорові Інституту політології та
Богдану Івановичу права Національного педагогічного
університету імені М.П. Драгоманова,
м. Київ
БАЛАБАНОВІЙ - завідувачеві кафедри Донецького Людмилі Веніамінівні державного університету економіки і
торгівлі імені
Михайла Туган-Барановського, доктору
економічних наук, професору
БІЛОКЛИЦЬКІЙ - завідувачеві кафедри Національної Галині Федорівні медичної академії післядипломної
освіти імені П.Л. Шупика, доктору
медичних наук, професору, м. Київ
БУРЯКУ - ректорові Криворізького державного
Володимиру Костянтиновичу педагогічного університету, доктору
педагогічних наук, професору
Дніпропетровська область
ГРИНЬОВІЙ - проректорові, завідувачеві кафедри
Валентині Миколаївні Харківського національного
економічного університету, доктору
економічних наук, професору
ДУДАРЮ - завідувачеві кафедри Тернопільського
Тарасу Григоровичу національного економічного
університету, доктору економічних
наук, професору
КОППУ - завідувачеві кафедри Вадиму Яковичу Севастопольського національного
технічного університету, доктору
технічних наук, професору
КОРОЛЮ - генеральному директорові державного
Володимиру Миколайовичу підприємства "Авіаційний
науково-технічний комплекс імені
О.К. Антонова", доктору технічних
наук, професору, м. Київ
КОШЛІ - завідувачеві кафедри сімейної Володимиру Івановичу медицини Запорізької медичної
академії післядипломної освіти,
доктору медичних наук, професору
МІШИНУ - директорові Державного інституту Андрію Олександровичу розвитку сім'ї та молоді
Міністерства України у справах
сім'ї, молоді та спорту
ПАНЧЕНКУ - професорові Національного Володимиру Євгеновичу університету "Києво-Могилянська
академія", доктору філософських наук
УСАЧЕНКО - професорові Львівського Ларисі Михайлівні національного університету
ветеринарної медицини та
біотехнологій імені С.З. Гжицького,
кандидату ветеринарних наук
ХОДАКІВСЬКОМУ - професорові державного вищого Євгенію Івановичу навчального закладу "Державний
агроекологічний університет",
доктору економічних наук, м. Житомир
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
АДИЛХАНЯНУ - директорові товариства "САМ", Геворгу Араратовичу м. Миколаїв
БІБІ - генеральному директорові товариства
Світлані Іванівні "Виробниче підприємство
"Побутрембудматеріали", м. Київ
ЗАКАЛЮЖНОМУ - заступникові начальника управління
Петру Федоровичу Державного управління справами
ІВАНІШИНУ - генеральному директорові товариства
Леонтію Володимировичу "Завод будівельних конструкцій",
Волинська область
МАРЧЕНКУ - начальникові дочірнього підприємства
Миколі Васильовичу акціонерного товариства "Сумбуд"
РУДЮ - генеральному директорові Володимиру Миколайовичу акціонерного товариства "Запорізький
домобудівний комбінат"
СУПРУНУ - директорові товариства "Будівельна
Олегу Юрійовичу компанія "Укрпромбуд", м. Харків
ТОКОВЕНКУ - головному будівельникові товариства
Василю Миколайовичу "Білоцерківський домобудівельний
комбінат", Київська область
ФЕДОРЧУКУ - головному конструкторові проектів Олександру Дмитровичу товариства "Проектні системи ЛТД",
м. Київ
ШЕВЯКІНУ - виконавчому директорові акціонерного
Миколі Гавриловичу товариства "Південспецбуд", м.Харків
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ"
РУСИНУ - професорові Ужгородського Андрію Васильовичу національного університету,
Закарпатська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"
ГОЛУБЕЦЬКІЙ - заступникові директора Степківської
Любові Ізотівні загальноосвітньої школи I-III
ступенів, Миколаївська область
КУТОВІЙ-БУЛАТОВІЙ - директорові навчально-виховного Ірині Аркадіївні комплексу N 108 "Дошкільний
навчальний заклад - загальноосвітній
навчальний заклад компенсуючого типу
для дітей з малими та затихаючими
формами туберкульозу",
м. Дніпропетровськ
ЛАВРЕНКО - учительці гімназії міста Генічеська,
Жанні Миколаївні Херсонська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"
БОГОНОСУ - доцентові Київського національного
Петру Леонтійовичу університету культури і мистецтв
ГАЙДУКУ - композиторові, м. Ужгород, Василю Михайловичу Закарпатська область
ГОНЧАРУ - мистецтвознавцеві, м. Київ Петру Івановичу
ЗАБРЕДОНСЬКОМУ - професорові Державної академії Степану Григоровичу керівних кадрів культури і мистецтв,
м. Київ
КОЧЕВЕНКУ - режисерові театрально-видовищного Юрію Владиславовичу закладу культури "Київський
академічний театр юного глядача на
Липках"
МАКАРОВІЙ - викладачеві Сумського державного Людмилі Андріївні педагогічного університету імені
А.С. Макаренка
СОЛОМЦІ - директорові обласного комунального
Тетяні Володимирівні підприємства "Дніпропетровська
філармонія"
ФЕДОРИШИНУ - директорові Львівського духовного Ярославу Васильовичу театру "Воскресіння"
ЦИДЕЛЬКОВСЬКОМУ - директорові Будинку естетики та Семену Ісаковичу дозвілля, м. Чернівці
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"
БОЯРЧУКУ - власному кореспондентові газети Петру Оксентійовичу "Волинь-нова", м. Луцьк
ВАСИЛЬЄВУ - головному редакторові дочірнього Борису Юрійовичу підприємства "Телерадіокомпанія
"Стерх", м. Дніпропетровськ
ЛАРІОНОВІЙ - заступникові начальника управління
Валентині Володимирівні інформації та зв'язків з
громадськістю Київської обласної
державної адміністрації
ЛЕБІДЬ - заступникові головного редактора Марії Василівні творчо-виробничого об'єднання
"Телебачення і радіомовлення",
м. Кіровоград
МАРМАЗОВУ - керівникові прес-служби акціонерного
Руслану Леонідовичу товариства "Футбольний клуб
"Шахтар", м. Донецьк
СЕВЕРИНУ - головному редакторові Луганської Миколі Степановичу обласної громадсько-політичної
газети "Ракурс-плюс"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
БІЛОУС - заступникові голови Чернігівської Наталії Василівні обласної державної адміністрації
ГОЛОЩАПОВУ - начальникові регіонального Анатолію Олексійовичу відділення Фонду державного майна
України по Харківській області
КОРЖУ - народному депутатові України Віталію Терентійовичу
КУНІЦИНУ - голові Севастопольської міської Сергію Володимировичу державної адміністрації
КУШНЕР - начальникові головного фінансового
Людмилі Володимирівні управління Рівненської обласної
державної адміністрації
МАРТИНЮКУ - начальникові головного управління Леоніду Олександровичу соціального захисту населення
Київської обласної державної
адміністрації
МІЩЕНКО - заступникові начальника управління
Лілії Михайлівні Секретаріату Кабінету Міністрів
України
ОЛЕХНОВИЧ - начальникові Головного управління Людмилі Іванівні статистики у Сумській області
ПОЛІЩУКУ - голові Рахункової палати Верховної
Володимиру Володимировичу Ради Автономної Республіки Крим,
м. Сімферополь
САВИЧУ - директорові виконавчої дирекції Петру Івановичу Чернігівського обласного відділення
Фонду соціального страхування з
тимчасової втрати працездатності
САЧІВКУ - директорові департаменту Фонду Андрію Івановичу державного майна України, м. Київ
СОВЕНКО - завідувачеві відділу Управління Ользі Миколаївні справами Апарату Верховної Ради
України - головному бухгалтерові
ТИМОШИНІЙ - начальникові управління Секретаріату
Тамарі Георгіївні Кабінету Міністрів України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"
БОЛЬШАКОВУ - електромонтерові ліній Олександру Євгеновичу Маріупольських електричних мереж,
Донецька область
САВЧЕНКУ - начальникові служби філіалу Степану Григоровичу акціонерної енергопостачальної
компанії "Київенерго"
ХАРЧЕНКУ - заступникові начальника відділу Івану Олександровичу відокремленого підрозділу
"Головдерженергонагляд" державного
підприємства "Національна
енергетична компанія "Укренерго",
м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ"
АГЄЄВУ - директорові Науково-дослідного Володимиру Григоровичу інституту гірничорятувальної справи
та пожежної безпеки "Респіратор",
м. Донецьк
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"

АНДРІЄНКУ - головному лікареві дочірнього Олександру Івановичу підприємства "Санаторій
"Новомосковський",
Дніпропетровська область
АСТРЕЙКО - заступникові головного лікаря Олені Володимирівні Житомирського обласного центру
охорони здоров'я матері і дитини
БАСКАКОВУ - головному лікареві клінічного Петру Миколайовичу пологового будинку N 1
м. Сімферополя,
Автономна Республіка Крим
БІРОВ - головному лікареві обласної дитячої
Єлизаветі Іванівні лікарні, м. Мукачеве, Закарпатська
область
БЛАКИТНІЙ - першому заступникові начальника Лідії Олексіївні головного управління охорони
здоров'я Донецької обласної
державної адміністрації
БУГОРКОВУ - заступникові головного лікаря Ігорю Веніаміновичу Центральної міської клінічної
лікарні N 1, м. Донецьк
ВИТВИЦЬКОМУ - завідувачеві відділення Львівської
Ігорю Карловичу обласної клінічної лікарні
ГОЛОВКО - лікареві-нефрологу, заступникові Людмилі Леонтіївні головного лікаря Хмельницької
міської поліклініки N 1
ДЕНИСЕНКУ - керівникові Клініки проблем Сергію Вікторовичу планування сім'ї, м. Київ
ДУМНИЧУ - лікареві-фтизіатру обласного Юрію Андрійовичу територіального медичного об'єднання
"Фтизіатрія", м. Ужгород,
Закарпатська область
ЄМЦЮ - головному лікареві комунальної Олександру Михайловичу установи "Сумська міська дитяча
клінічна лікарня"
ІВАНОВУ - віце-президентові Української Дмитру Дмитровичу асоціації нефрологів, м. Київ
КОРОЛЮКУ - завідувачеві відділення Центральної
Валентину Олександровичу міської лікарні м. Рівне
КОРОТЕЦЬКОМУ - завідувачеві відділення Василю Петровичу медико-санітарної частини
акціонерного товариства
"Алчевський металургійний комбінат",
Луганська область
НАГОРНОМУ - директорові Хмельницького базового
Івану Михайловичу медичного колледжу
ОМЕЛЯНЧУКУ - завідувачеві відділення Хмельницької
Івану Олександровичу міської лікарні
ОСТАПЕНКУ - лікареві-хірургу Київського Володимиру Миколайовичу обласного онкологічного диспансеру
ПЕТРУКУ - начальникові Військово-медичного Сергію Олександровичу клінічного центру Західного регіону,
м. Львів
ПРУДНІКОВУ - головному лікареві Михайлу Івановичу Івано-Франківського міського
клінічного пологового будинку
СИДОРЕНКУ - головному лікареві Макарівської Петру Андрійовичу центральної районної лікарні,
Київська область
ТАЩУКУ - заступникові головного лікаря Віктору Іллічу Чернівецького обласного клінічного
онкологічного диспансеру
ФЕДЬКО - головному лікареві Інституту Галині Петрівні геронтології Академії медичних наук
України, м. Київ
ШЕПЕТЬКУ - професорові Національного медичного
Євгену Миколайовичу університету імені О.О. Богомольця,
м. Київ
ШУМСЬКОМУ - головному державному санітарному Віктору Леонтійовичу лікареві Корюківської районної
санітарно-епідеміологічної станції,
Чернігівська область
ЯРЕМЧЕНКУ - лікареві-ортопеду, завідувачеві Олегу Юрійовичу відділення Херсонської обласної
клінічної лікарні
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"
СИМОНОВИЧУ - директорові Любешівського Віктору Петровичу міжгосподарського спеціалізованого
лісогосподарського підприємства,
Волинська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
БЕЗЛЮДНОМУ - проректорові Уманського державного
Олександру Івановичу педагогічного університету імені
Павла Тичини, Черкаська область
БОРОДІНУ - заступникові голови Євгенію Івановичу Дніпропетровської обласної державної
адміністрації
ВЛАСОВІЙ - проректорові Державної академії Галині Вікторівні керівних кадрів культури і мистецтв,
м. Київ
ГАЗІНУ - професорові Кам'янець-Подільського
Володимиру Прокоповичу національного університету імені
Івана Огієнка, Хмельницька область
ГОНЧАРОВІЙ - директорові Харківської Наталії Сергіївні загальноосвітньої школи I-III
ступенів N 10
ГУМЕНЮКУ - викладачеві Технічного коледжу Ігорю Всеволодовичу Тернопільського державного
технічного університету імені
Івана Пулюя
ДЯГІЛЕВІЙ - завідувачеві дошкільного навчального
Євдокії Дмитрівні закладу N 12 м. Севастополя
ЕПОЯНУ - завідувачеві кафедри Харківського Степану Михайловичу державного технічного університету
будівництва та архітектури
ЄРМАК - директорові Полтавської Любові Василівні загальноосвітньої школи I-III
ступенів N 34
ЗАБЛОЦЬКОМУ - заступникові голови Луганської Володимиру Валентиновичу обласної державної адміністрації
ЗУБКОВУ - доцентові кафедри українознавства Миколі Григоровичу Харківського національного
університету імені В.Н. Каразіна
КОВАЛЬЧУКУ - директорові Луцької гімназії N 21 Олегу Олександровичу імені Михайла Кравчука, Волинська
область
КОГУТУ - ректорові Львівського державного Василю Михайловичу Інституту новітніх технологій та
управління імені
В'ячеслава Чорновола
ЛАЗАРОВИЧУ - завідувачеві кафедри українознавства
Миколі Васильовичу Тернопільського національного
економічного університету
ЛАЦИБІ - доцентові кафедри філософії і Валерію Павловичу суспільних наук Вінницького
національного медичного університету
імені М.І. Пирогова
ЛЕБЕДИНСЬКІЙ - деканові Національної академії Ользі Юріївні державного управління при
Президентові України, м. Київ
МОСКАЛЕНКУ - учителеві, директорові Глобинської
Віталію Павловичу гімназії N 1 імені В.Є. Курченка,
Полтавська область
НЕСКОРОДЮ - керівникові фізичного виховання Віктору Івановичу Слов'янського коледжу Національного
авіаційного університету, Донецька
область
НОВСЬКОМУ - завідувачеві кафедри Одеської Олександру Васильовичу державної академії будівництва та
архітектури
ОЛЕКСИНУ - директорові Івано-Франківської Ярославу Васильовичу спеціалізованої школи I-III ступенів
N 5
ПРИСЕНКУ - начальникові відділу Інституту Михайлу Олександровичу інноваційних технологій і змісту
освіти, м. Київ
СОЛОНЕНКУ - проректорові, завідувачеві кафедри
Анатолію Миколайовичу Мелітопольського державного
педагогічного університету,
Запорізька область
ХРОМ'ЯКУ - ректорові Інституту підприємництва
Йосифу Яковичу та перспективних технологій при
Національному університеті
"Львівська політехніка"
ШАПОВАЛОВІЙ - ректорові державного закладу Тетяні Вікторівні "Луганський інститут праці та
соціальних технологій"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"
АНТОНЕНКУ - голові правління акціонерного Олександру Анатолійовичу товариства "Вовчанський агрегатний
завод", Харківська область
ДУБОВСЬКОМУ - генеральному директорові спільного
Володимиру Ізидоровичу українсько-бельгійського
підприємства "Ватра-Шредер",
м. Тернопіль
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
ЗУБКУ - президентові товариства "Южметиз",
Ігорю Іллічу м. Одеса
КОВАЛИКУ - начальникові Західної Івану Степановичу міжрегіональної інспекції державного
нагляду на виробництвах
нафтогазового комплексу, Львівська
область
КОВАЛЬЧУКУ - заступникові голови правління - Ігорю Івановичу технічному директорові акціонерного
товариства "Львівський
лікеро-горілчаний завод"
МОШКІВСЬКОМУ - голові правління акціонерного Миколі Анатолійовичу товариства "Комсомольський
хлібзавод", Полтавська область
ШИМЧУК - заступникові генерального директора
Ларисі Петрівні товариства "Інкерманський завод
марочних вин", м. Севастополь
ШОСТАКУ - голові правління акціонерного Михайлу Володимировичу товариства "Луганська фірма "Лутри"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
БАЛАБАСУ - заступникові міністра аграрної Олександру Володимировичу політики Автономної Республіки Крим
ДОЦЕНКУ - директорові сільськогосподарського
Івану Івановичу підприємства "Агрофірма "Мир",
Новотроїцький район, Херсонська
область
КОВАЛЮ - голові Криничанської районної ради,
Юрію Анатолійовичу Дніпропетровська область
ЛИТВИНУ - народному депутатові України Юрію Олексійовичу
ОЛІЙНИКУ - виконавчому директорові агрофірми Миколі Васильовичу "Україна", Великобагачанський район,
Полтавська область
ПРИБОРУ - директорові товариства "8 Березня",
Валерію Івановичу Новомиколаївський район, Запорізька
область
СЄРГЄЄВУ - директорові товариства "Промінь", Юрію Олександровичу Новопсковський район, Луганська
область
СТЕПАНЮКУ - голові сільськогосподарського Олексію Яковичу товариства імені Богдана
Хмельницького, с. Романівка,
Житомирська область
ТРОЯНУ - голові Володарської районної Петру Павловичу державної адміністрації, Донецька
область
ЦЕНТИЛУ - директорові товариства "Агрофірма Леоніду Васильовичу "Колос", Сквирський район, Київська
область
ЩЕТИНІНУ - голові Вінницької районної державної
Юрію Михайловичу адміністрації
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
ВОЙЦЕШКУ - краєзнавцеві, с. Деражне, Рівненська
Ярославу Омеляновичу область
ГОРБАТОВИЧ - керівникові дитячого зразкового Світлані Миколаївні танцювального колективу "Ягідки"
Щорського районного будинку
культури, Чернігівська область
ГРИБАНУ - члену правління Полтавського Миколі Федоровичу обласного відділення Українського
фонду культури
ІЖБОЛДІНІЙ - заступникові начальника управління
Надії Федорівні культури і туризму Донецької
обласної державної адміністрації
КОЗИНКЕВИЧ - завідувачеві відділу Львівської Оксані Володимирівні галереї мистецтв
МІЛЮТІНІЙ - балетмейстерові-постановнику Палацу
Людмилі Пантеліївні культури, техніки та спорту
акціонерного товариства "Авдіївський
коксохімічний завод", Донецька
область
ОВЧАРЕНКО - начальникові управління культури і
Наталії Юріївні туризму Кіровоградської обласної
державної адміністрації
ПАНІЩЕВУ - директорові Драбівського районного
Євгенію Петровичу центру культури і дозвілля,
Черкаська область
ПІНСОН - директорові культурно-спортивного Фаїні Марківні комплексу "Шинник" акціонерного
товариства "Дніпрошина",
м. Дніпропетровськ
РИБІНУ - першому проректорові Харківської Сергію Васильовичу державної академії дизайну і
мистецтв
САБОВУ - викладачеві-методисту Михайлу Васильовичу Івано-Франківського державного
музичного училища імені
Д.В. Сочинського
СІРОМУ - викладачеві Херсонського музичного
Дмитру Андрійовичу училища

СОКУЛЬСЬКОМУ - старшому науковому співробітникові
Арнольду Леонідовичу Національного заповідника "Хортиця",
м. Запоріжжя
ТАШЛАЙ - завідувачеві відділу Миколаївського
Людмилі Борисівні обласного краєзнавчого музею
ФЕДЕЧКО - доцентові Луганського державного Людмилі Вікторівні інституту культури і мистецтв
ХОДІС - начальникові відділу культури і Валентині Миколаївні туризму Шишацької районної державної
адміністрації, Полтавська область
ЯРОВОМУ - директорові Луганського обласного Василю Михайловичу центру народної творчості
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"
ГОНЧАРОВУ - капітанові судна "Касатка" Одеського
Івану Іларіоновичу обласного комунального підприємства
"Острівне"
КУРАКСІНУ - начальникові Сумської служби Олександру Олексійовичу обслуговування повітряного руху
України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
ВАЩЕНКО - професорові кафедри Людмилі Володимирівні Дніпропетровської державної медичної
академії
ГУЛЬЧІЙ - проректорові Національного медичного
Олесі Петрівні університету імені О.О. Богомольця,
м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"
ВИНОГРАДОВУ - директорові виконавчої дирекції Олексію Миколайовичу Севастопольського міського
відділення Фонду соціального
страхування з тимчасової втрати
працездатності
КИТАЙСЬКІЙ - начальникові головного управління Олені Петрівні Одеської обласної державної
адміністрації
КОНОНЧУК - начальникові служби у справах дітей
Інні Анатоліївні Полтавської обласної державної
адміністрації
КУДАЄВІЙ - голові Луганської обласної Ользі Тихонівні організації Товариства Червоного
Хреста України
ПОЛІЩУК - начальникові головного управління Людмилі Петрівні Пенсійного фонду України в
Кіровоградській області
ТКАЧУКУ - директорові Рівненського обласного
Івану Федоровичу центру зайнятості
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"
ГЕВОРГІЗОВУ - старшому тренерові юнацької збірної
Володимиру Ганієвичу команди з настільного тенісу,
м. Київ
ЛЕОНТЬЄВУ - тренерові-викладачу дитячо-юнацької
Павлу Васильовичу спортивної школи N 1, м. Рівне
ЛЕСІВУ - директорові Скалатської Володимиру Олексійовичу дитячо-юнацької спортивної школи,
Тернопільська область
ЛІПУНОВІЙ - заступникові директора Людмилі Миколаївні дитячо-юнацької спортивної школи
N 9, м. Кривий Ріг,
Дніпропетровська область
ПОДІЛЬЧУКУ - директорові Кіцманської Іларіону Миколайовичу дитячо-юнацької комплексної
спортивної школи, Чернівецька
область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
БІЛОБОЦЬКОМУ - голові правління акціонерного Віктору Миколайовичу товариства "Запоріжтурист"
ГАЛАЄВУ - виконуючому обов'язки голови Магомеду-Шарипу Джамаловичу правління Сумської обласної спілки
споживчих товариств
ЖМИРОВУ - завідувачеві відділу головної служби
Віктору Ігоровичу Секретаріату Президента України
УЗДЕМІРУ - начальникові Вінницького міського Анатолію Анатолійовичу комунального підприємства
"Вінницяміськліфт"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФАРМАЦІЇ УКРАЇНИ"
ЄРМОЛЕНКО - провізорові Харківського обласного
Тамарі Іванівні клінічного центру урології і
нефрології імені В.І. Шаповала
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
БОДНАРЮ - заступнику керівника департаменту Василю Євгеновичу Апарату Ради національної безпеки і
оборони України
ГАВЧУКУ - голові Хмельницької обласної Івану Карловичу державної адміністрації
ЗАВГОРОДНІЙ - заступникові голови Солом'янського
Ірині Миколаївні районного суду міста Києва
ЗАЙЦЕВУ - Урядовому уповноваженому у справах
Юрію Євгеновичу Європейського суду з прав людини
Міністерства юстиції України
ЗАРІЦЬКІЙ - судді Вищого господарського суду Анастасії Олексіївні України
КАФТАНОВУ - заступникові прокурора Миколаївської
Леоніду Миколайовичу області
КОВАЛЕНКУ - голові Черкаського окружного Василю Івановичу адміністративного суду
КОЛОС - старшому прокуророві головного Людмилі Володимирівні управління Генеральної прокуратури
України
КОНДИКУ - заступникові Міністра Кабінету Павлу Михайловичу Міністрів України - начальнику
управління Секретаріату
Кабінету Міністрів України
ФЕДОРЕНКУ - директорові департаменту Владиславу Леонідовичу Міністерства юстиції України
ЧОЛАЧ - заступникові голови ради Галині Дмитрівні Тернопільського обласного відділення
Української нотаріальної палати
ШЕВЧУК - судді Вищого господарського суду Світлані Ростиславівні України
ШИШКУ - судді апеляційного суду Анатолію Івановичу Івано-Франківської області
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"
РУСНАКУ - художникові декоративно-прикладного
Манолію Васильовичу мистецтва, м. Чернівці
СЕРЬОГІНІЙ - майстрині народної кераміки, Ірині Василівні м. Косів, Івано-Франківська область
ХОДАНУ - майстрові декоративно-прикладного Богдану Васильовичу мистецтва, с. Смодне,
Івано-Франківська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
БАДАНУ - художникові-живописцю, м. Чернівці
Івану Дмитровичу
СТАДНИКУ - скульпторові, м. Одеса Ілларіону Дмитровичу
ШУЛЬЗІ - художникові-живописцю, м. Прилуки,
Віктору Юрійовичу Чернігівська область.

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 16 січня 2009 року
N 26/2009



вгору