Про обрання суддів
Постанова Верховної Ради України від 14.12.20002149-III
Документ 2149-III, поточна редакція — Прийняття від 14.12.2000

                                                          
П О С Т А Н О В А
ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
Про обрання суддів
( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2001, N 1, ст.8 )

Відповідно до пункту 27 статті 85, частини першої статті 128
Конституції України ( 254к/96-ВР ) Верховна Рада України
п о с т а н о в л я є:
Обрати суддями України безстроково:
Верховного Суду Автономної Республіки Крим
Топчий Валентину Миколаївну;
Вінницького обласного суду
Кульбаку Сергія Сергійовича;
Волинського обласного суду
Лісову Галину Євменівну;
Дніпропетровського обласного суду
Баранніка Олександра Петровича,
Власкіна Валерія Миколайовича,
Живоглядову Ірину Карлівну,
Косенка Леоніда Миколайовича,
Лісняк Віру Сергіївну,
Логвиненка Андрія Олександровича,
Румянцева Павла Олексійовича;
Донецького обласного суду
Вишнивецького Івана Івановича,
Курило Валентину Панасівну;
Житомирського обласного суду
Кашапову Людмилу Михайлівну,
Остапчука Дмитра Олексійовича,
Франовську Катерину Сергіївну;
Івано-Франківського обласного суду
Гандзюка Володимира Павловича;
Кіровоградського обласного суду
Бубличенко Валентину Петрівну,
Гарського Вячеслава Івановича;
Луганського обласного суду
Кузнєцова Вячеслава Миколайовича,
Рубльову Ольгу Григорівну,
Шарабуряка Михайла Васильовича;
Львівського обласного суду
Макаренка Анатолія Петровича;
Миколаївського обласного суду
Славгородську Наталію Петрівну;
Одеського обласного суду
Мельничука Валерія Олександровича;
Полтавського обласного суду
Антонова Володимира Миколайовича;
Сумського обласного суду
Ященка Владислава Андрійовича;
Харківського обласного суду
Самсонову Валентину Георгіївну;
Черкаського обласного суду
Храпка Василя Дмитровича;
Чернівецького обласного суду
Войтуна Бориса Михайловича;
Джанкойського міського суду
Автономної Республіки Крим
Д'яченка Володимира Івановича;
Судацького районного суду
Автономної Республіки Крим
Іоненко Тетяну Іванівну;
Чорноморського районного суду
Автономної Республіки Крим
Стебівко Олену Іванівну;
Замостянського районного суду
міста Вінниці
Прокопчук Антоніну Володимирівну;
Іваничівського районного суду
Волинської області
Шумського Анатолія Адамовича;
Локачинського районного суду
Волинської області
Вознюк Ірину Іванівну;
Любешівського районного суду
Волинської області
Хомича Володимира Івановича;
Новомосковського районного суду
Дніпропетровської області
Науменка Івана Мефодійовича;
Артемівського міського суду
Донецької області
Медінцеву Ніну Михайлівну,
Харченко Ольгу Павлівну;
Дружківського міського суду
Донецької області
Нейла Володимира Васильовича;
Мар'їнського районного суду
Донецької області
Кравченка Володимира Григоровича,
Пономарьова Олександра Петровича,
Ступіна Ігоря Миколайовича;
Харцизького міського суду
Донецької області
Осипчук Олену Віталіївну;
Шахтарського міського суду
Донецької області
Угорчука Віктора Васильовича;
Ворошиловського районного суду
міста Донецька
Ковалюмнус Еллу Леонідівну;
Київського районного суду
міста Донецька
Андрєєву Олену Миколаївну;
Кіровського районного суду
міста Донецька
Анісімову Наталю Дмитрівну;
Петровського районного суду
міста Донецька
Іванова Валерія Миколайовича,
Лєгостаєва Олександра Андрійовича;
Жовтневого районного суду міста Маріуполя
Донецької області
Кочегарову Ларису Миколаївну;
Іллічівського районного суду міста Маріуполя
Донецької області
Кашицьку Світлану Анатоліївну;
Приморського районного суду міста Маріуполя
Донецької області
Ярового Анатолія Олександровича;
Совєтського районного суду міста Макіївки
Донецької області
Трипутіну Тамару Миколаївну;
Центрально-Міського районного суду міста Макіївки
Донецької області
Вдовіченка Сергія Леонідовича,
Сіренко Марину Олександрівну,
Суханову Аллу Василівну;
Коростенського міського суду
Житомирської області
Яблонського Степана Семеновича;
Овруцького районного суду
Житомирської області
Гордіна Олександра Івановича;
Іршавського районного суду
Закарпатської області
Даруду Ірину Анатоліївну;
Жовтневого районного суду
міста Запоріжжя
Маслову Світлану Петрівну;
Івано-Франківського міського суду
Івано-Франківської області
Кочана Володимира Мартиновича,
Меленко Оксану Євгенівну;
Косівського районного суду
Івано-Франківської області
Цалина Богдана Михайловича;
Фастівського міського суду
Київської області
Івасишина Володимира Петровича;
Городоцького районного суду
Львівської області
Пахута Сергія Олександровича;
Самбірського районного суду
Львівської області
Кунцік Оксану Степанівну;
Сколівського районного суду
Львівської області
Міхняка Ярослава Андрійовича;
Очаківського районного суду
Миколаївської області
Колдіну Людмилу Георгіївну;
Білгород-Дністровського міського суду
Одеської області
Бітова Андрія Івановича;
Арцизького районного суду
Одеської області
Балабана Віктора Федоровича;
Володимирецького районного суду
Рівненської області
Котик Людмилу Олександрівну;
Кузнецовського міського суду
Рівненської області
Незнамову Ірину Миколаївну;
Радивилівського районного суду
Рівненської області
Драновську Світлану Зіновіївну;
Сарненського районного суду
Рівненської області
Товстику Інгу Володимирівну;
Борщівського районного суду
Тернопільської області
Чепесюка Ореста Васильовича;
Балаклійського районного суду
Харківської області
Котелевець Аллу Вікторівну;
Красилівського районного суду
Хмельницької області
Святецького Віктора Валентиновича;
Городищенського районного суду
Черкаської області
Голосія Анатолія Володимировича;
Черкаського районного суду
Черкаської області
Пальонного Володимира Сергійовича;
Ватутінського районного суду
міста Києва
Дігтяр Ірину Романівну,
Овсієнко Олену Григорівну;
Дарницького районного суду
міста Києва
Куренкова Євгена Сергійовича,
Леонтюк Любов Кирилівну,
Пікуль Антоніну Адольфівну,
Усика Григорія Івановича;
Дніпровського районного суду
міста Києва
Антоненко Наталію Олександрівну;
Залізничного районного суду
міста Києва
Шереметьєву Людмилу Антонівну;
Мінського районного суду
міста Києва
Вербову Ірину Михайлівну;
Подільського районного суду
міста Києва
Трегубенко Людмилу Олексіївну,
Цап Наталію Григорівну;
Радянського районного суду
міста Києва
Білошкап Олену Володимирівну;
Харківського районного суду
міста Києва
Моторного Олександра Анатолійовича,
Сотнікова Сергія Вікторовича;
Шевченківського районного суду
міста Києва
Бужак Наталію Петрівну;
арбітражного суду
Львівської області
Бойко Світлану Михайлівну;
військового суду
Житомирського гарнізону
Яковлєва Михайла Леонідовича;
військового суду
Ужгородського гарнізону
Дацківа Володимира Васильовича.

Голова Верховної Ради України І.ПЛЮЩ
м. Київ, 14 грудня 2000 року
N 2149-III



вгору