Про внесення змін в адміністративне районування Української РСР
Указ Президії Верховної Ради Української РСР від 04.01.19652н-06
Документ 2н-06, поточна редакція — Редакція від 05.02.1965, підстава - 3н-06

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
Про внесення змін в адміністративне
районування Української РСР

( Відомості Верховної Ради (ВВР) 1965, N 3, ст. 64 )
( Зміни в текст не внесені. Додатково див. Указ Президії
Верховної Ради Української РСР
N 3н-06 від 05.02.65 )

Президія Верховної Ради Української РСР
п о с т а н о в л я є:
У зв'язку з об'єднанням обласних промислових і обласних
сільських Рад депутатів трудящих Української РСР і враховуючи
пропозиції про розукрупнення районів, внести зміни в
адміністративне районування і затвердити такі райони республіки:
По Вінницькій області
1. Барський район (центр - м. Бар) в складі м. Бар,
Копайгородської та Мурованокуриловецької селищних Рад і сільрад
Барського району: Балківської, Бахтинської, Вербовецької,
Верхівської, Вищеольчедаївської, Войнашівської, Володієвецької,
Вороновецької, Гаївської, Гармаківської, Гулівської, Долинянської,
Івановецької, Каришківської, Комаровецької, Конищівської,
Котюжанівської, Кузьминецької, Курашовецької, Лісівської,
Луко-Барської, Лучинецької, Лучинчицької, Маньковецької,
Мартинівської, Митківської, Михайловецької, Немерченської,
Обухівської, Першотравневої, Петриманської, Підлісноялтушківської,
Попелюхівської, Поповецької, Роздолівської, Сеферівської,
Снітківської, і Степанківської, Супівської, Терешківської,
Трудолюбівської, Ходацької, Чемериської та Ялтушківської.
2. Бершадський район (центр - смт Бершадь) в складі
Бершадської та Чечельницької селищних Рад і сільрад Бершадського
району: Баланівської, Берізко-Чечельницької, Бершадської,
Бирлівської, Бритавської, Вербської, Вікнинської, Вовчоцької,
Голдашівської, Демівської, Джулинської, Дяківської,
Красносільської, Куренівської, Лісничанської, Лугівської, Лузької,
Любомирської, Маньківської, Михайлівської, М'якохідської,
Ольгопільської, Осіївської, Пилипонівської, Поташнянської,
П'ятківської, Рогізківської, Серебрійської, Серединської,
Ставківської, Стратіївської, Сумівської, Тартацької, Тернівської,
Устянської, Флоринської, Чапаєвської, Червоногребельської,
Червонянської, Чернятської, Шляхівської та Яланецької.
3. Вінницький район (центр - м. Вінниця) в складі Літинської
селищної Ради і Багриновецької, Бірківської, Бохоницької,
Бруслинівської, Горбовецької, Дашковецької, Івчанської, Кулизької,
Лаврівської, Літинської, Майданської, Малинівської,
Медвежо-Вушківської, Микулинецької, Мізяківсько-Хуторянської,
Некрасовської, Осолинської, Пеньківської, Пироговської,
Прибузької, Селищенської, Соснівської, Сосонської, Стадницької,
Стрижавської, Тяжилівської, Широкогребельської та Якушинецької
сільрад Калинівського району; Вороновицької селищної Ради і
Великокрушлинецької, Вінницько-Хуторянської, Гавришівської,
Гуменської, Іванівської, Ільківської, Комарівської,
Луко-Мелешківської, Малокрушлинецької, Олександрівської,
Оленівської, Парпуровецької, Писарівської, Степанівської та
Хижинецької сільрад Немирівського району.
4. Гайсинський район (центр - м. Гайсин) в складі м. Гайсин,
Теплицької селищної Ради і сільрад Гайсинського району:
Бджільнянської, Бондурівської, Брідоцької, Бубнівської,
Великомочульської, Веселівської, Гранівської, Грузької,
Губницької, Гунчанської, Жерденівської, Залузької, Зятковецької,
Карбівської, Кивачівської, Кіблицької, Комарівської,
Костюківської, Краснопільської, Кузьминецької, Кунківської,
Кунянської, Кущинецької, Ладижинсько-Хуторянської,
Маломочульської, Метанівської, Митківської, Михайлівської,
Мишарівської, Мітлинецької, Нараївської, Носовецької, Орлівської,
Петрашівської, Побірської, Погорільської, Пологівської,
Росошанської, Семиріцької, Соболівської, Сокирянської,
Степанівської, Стражгородської, Тополівської, Харпацької,
Чечелівської, Шиманівської та Ярмолинецької.
5. Жмеринський район (центр - м. Жмеринка) в складі м.
Жмеринка і Біликовецької, Браїлівської, Великожмеринської,
Демидівської, Жуковецької, Кам'яногірської, Кармалюківської,
Кацмазівської, Кудієвецької, Куриловецької, Людавської,
Маложмеринської, Мовчанської, Носковецької, Потоківської,
Рівської, Северинівської, Сербинівської, Станіславчицької,
Стодулецької, Тарасівської, Телелинецької та Чернятинської сільрад
Жмеринського району; Дубівської, Краснянської та Почапинецької
сільрад Калинівського району.
6. Іллінецький район (центр - смт Іллінці) в складі
Іллінецької селищної Ради і Бабинської, Балабанівської,
Варварівської, Василівської, Голицької, Джупинівської,
Животівської, Жорницької, Зарудянської, Красненьківської,
Лопатинської, Новоживотівської, Оратівської, Осичнянької,
Підвисоцької, Рожичнянської, Сабарівської, Сологубівської,
Тягунької, Фронтівської, Юшковецької, Яблуновицької, Якимівської
та Якубівської сільрад Липовецького району; Дашівської селищної
Ради і Білківської, Городоцької, Кальницької, Китайгородської,
Копіївської, Купчинецької, Леухівської, Пархомівської,
Розсохуватської, Слободищенької та Хрінівської сільрад
Гайсинського району.
7. Калинівський район (центр - смт Калинівка) в складі
Калинівської селищної Ради і Байківської, Глинської, Голубівської,
Гущинецької, Дружелюбівської, Дружненської, Жигалівської,
Жовтневої, Заливанщинської, Іванівської, Кіровської,
Комунарівської, Корделівської, Котюжинецької, Лісоволисіївської,
Мізяківської, Новогребельської, Павлівської, Пиківської,
Польоволисіївської, Радівської, Сальницької, Хомутинецької,
Черепашинецької та Чернятинської сільрад Калинівського району;
Лемешівської, Люлинецької та Нападівської сільрад Козятинського
району.
8. Козятинський район (центр - м. Козятин) в складі м.
Козятин і сільрад Козятинського району: Безіменської,
Білопільської, Бродецької, Вернигородоцької, Вівсяницької,
Вовчинецької, Воскодавинської, Глуховецької, Дубовомахаринецької,
Жежелівської, Журбинецької, Збаразької, Зозулинецької,
Йосипівської, Кашперівської, Козятинської, Комсомольської,
Кордишівської, Махаринецької, Миколаївської, Михайлинської,
Непедівської, Переможнянської, Пиковецької, Пляхівської,
Поличинецької, Пузирківської, Самгородоцької, Сестринівської,
Сокілецької, Сошанської, Флоріанівської та Юрівської.
9. Крижопільський район (центр - смт Крижопіль) в складі
Крижопільської і Піщанської селищних Рад і Андріяшівської,
Болганської, Вербівської, Вербської, Вільшанської, Гарячківської,
Голубецької, Гонорівської, Городищенської, Городківської,
Дахталійської, Джугастрянської, Дмитрашківської, Жабокрицької,
Заболотненської, Зеленянської, Кісницької, Крикливецької,
Кукулівської, Куницької, Леонівської, Марківської, Миролюбівської,
Рудницької, Савчинської, Соколівської, Ставківської,
Студенянської, Тернівської, Трибусівської, Чорноминської,
Шарапанівської та Яворівської сільрад Крижопільського району;
Рудницької селищної Ради Тульчинської міськради.
10. Липовецький район (центр - смт Липовець) в складі
Липовецької селищної Ради і Білянської, Брицької, Вахнівської,
Великоростівської, Війтовецької, Зозівківської, Зозівської,
Іваньківської, Козинецької, Костянтинівської, Лозуватської,
Лукашівської, Нападівської, Новоприлуцької. Попівської,
Приборівської, Росошанської, Сиваковецької, Скитківської,
Славнянської, Староприлуцької, Струтинської, Чагівської та
Щасливської сільрад Липовецького району; Турбівської селищної
Ради Вінницької міськради; Кожанської та Очитківської сільрад
Погребищенського району.
11. Могилів-Подільський район (центр - м.
Могилів-Подільський) в складі Бабчинецької, Бандишівської,
Березівської, Білянівської, Борівської, Бронницької,
Вендичанської, Вило-Ярузької, Володієвецької, Грушанської,
Гонтівської, Жеребилівської, Карпівської, Козлівської, Конівської,
Кричанівської, Кукавської, Мазурівської, Мервинецької, Моївської,
Немійської, Озаринецької, Пилипівської, Рівненської, Саїнської,
Серебринецької, Серебрійської, Сказинецької, Слідянської,
Слободо-Яришівської, Сокільської, Суботівської, Сугаківської,
Тропівської, Хоньковецької, Чернівецької, Юрковецької, Яришівської
та Ярузької сільрад Могилів-Подільського району; Березівської,
Галайковецької, Жванської та Плосківської сільрад Барського
району.
12. Немирівський район (центр - смт Немирів) в складі
Немирівської та Ситковецької селищних Рад і Байраківської,
Боблівської, Бондурівської, Великобушинської, Вищекропивнянської,
Воловодівської, Воробіївської, Головеньківської, Джуринецької,
Дубовецької, Зарудинецької, Кіровської, Криковецької,
Кудлаївської, Луцької, Медвежанської, Мельниківської, Муховецької,
Обідненської, Ометинецької, Райгородської, Рубанської,
Селевинецької, Сокілецької, Сорокотяжинської, Сподахівської,
Стрільчинецької, Хвостовецької, Шолудьківської, Юрковецької,
Язвинківської та Ярівської сільрад Немирівського району;
Брацлавської селищної Ради і Вишковецької, Вовчоцької,
Грабовецької, Зяньковецької, Коржівської, Марксівської,
Салинецької, Скрицької, Слобідської та Чуківської сільрад
Тульчинського району.
13. Погребищенський район (центр - смт Погребище) в складі
Погребищенської селищної Ради і сільрад Погребищенського району:
Адамівської, Андрушівської, Бабинецької, Білашківської,
Борщагівської, Гопчицької, Дзюньківської, Довгалівської,
Збаржівської, Малинківської Мончинської, Морозівської,
Новофастівської, Очеретнянської, Павлівської, Плисківської,
Розкопанської, Саражинецької, Скоморошківської, Сніжнянської,
Спичинецької, Станилівської, Старостинецької, Чапаєвської,
Черемошненської, Чернявської, Човновицької та Ширмівської.
14. Тиврівський район (центр - с. Тиврів) в складі
Василівської, Витавської, Ворошилівської, Гришовецької,
Дзвониської, Жахнівської, Краснянської, Марківської, Новоміської,
Пилявської, Рахно-Полівської, Селищенської, Строїнецької,
Сутисківської, Тиврівської, Тростянецької, Черемошненської,
Шендерівської та Яришівської сільрад Немирівського району;
Гніванської селищної Ради Вінницької міськради; Бушинської та
Великовулизької сільрад Тульчинського району.
15. Тростянецький район (центр - смт Тростянець) в складі
Тростянецької селищної Ради та Ілляшівської, Капустянської,
Ладижинської, Летківської, Олександрівської, Оляницької,
Савинецької і Четвертинівської сільрад Тульчинського району;
Бондурівської, Будівської, Верхівської, Гордіївської,
Каташинської, Малостратіївської, Ободівської, Торканівської та
Тростянчицької сільрад Бершадського району; Глибочанської сільради
Гайсинського району; Павлівської та Цибулівської сільрад
Крижопільського району.
16. Тульчинський район (центр - м. Тульчин) в складі
м. Тульчин і Вапнярської селищної Ради Тульчинскої міскради;
Шпиківської селищної Ради і Бортницької, Ганнопільської,
Дранської, Журавлівської, Калінінської, Кирнасівської,
Клебанської, Копіївської, Крищинецької, Михайлівської,
Нестерварської, Паланської, Печерської, Суворовської,
Тарасівської, Тиманівської, Торківської, Холодівської,
Шуро-Копіївської та Юрківської сільрад Тульчинського району;
Горишківської, Колоденської, Комаргородської та Паланської сільрад
Крижопільського району.
17. Хмільницький район (центр - м. Хмільник) в складі
м. Хмільник і Березнянської, Великомитницької, Великоострожецької,
Вишеньківської, Голодьківської, Жданівської, Журавненської,
Качанівської, Колибабинецької, Крижанівської, Кропивнянської,
Кустовецької, Лелітської, Лип'ятинської, Лозівської, Лознянської,
Майдано-Бобрицької, Маркушівської, Мар'янівської, Петриківської,
Порицької, Пустовійтівської, Сальницької, Скаржинецької,
Соколівської, Ступницької, Сулківської, Сьомаківської,
Тарасківської, Терешпільської, Тесівської, Уладівської,
Уланівської, Чернятинецької, Шевченківської та Широкогребельської
сільрад Хмільницького району; Дяковецької, Кожухівської та
Кусиковецької сільрад Калинівського району.
18. Шаргородський район (центр - смт Шаргород) в складі
Шаргородської селищної Ради і Гибалівської, Деребчинської,
Джуринської, Ждановської, Івашковецької, Калитинської,
Козлівської, Копистиринської, Лозівської, Михайлівської,
Носиківської, Пасинківської, Пеньківської, Плебанівської,
Політанківської, Руданської, Слободо-Шаргородської, Хоменківської,
Шостаківської та Юхимівської сільрад Жмеринського району;
Голинчинецької, Зведенівської, Рахнівсько-Лісової, Стрільницької
та Юліямпільської сільрад Тульчинського району.
19. Ямпільський район (центр - смт Ямпіль) в складі
Ямпільської селищної Ради і Безводнівської, Бушанської,
Великокісницької, Гальжбіївської, Дзигівської, Довжоцької,
Качківської, Клембівської, Петрашівскої, Пилипо-Борівської,
Писарівської, Порогівської, Русавської, Северинівської,
Слободо-Підлісівської, Тростянецької та Цекинівської сільрад
Могилів-Подільського району; Томашпільської селищної і
Антонівської, Великорусавської, Гнатківської, Липівської,
Нетребівської, Олександрівської, Пеньківської, Раківської,
Рожнятівської, Стінянської, Томашпільської та Яланецької сільрад
Крижопільського району.
Віднести до категорії міст районного підпорядкування міста:
Жмеринку, Козятин і Тульчин.
Міста Вінницю та Могилів-Подільський залишити містами
обласного підпорядкування.
Передати до складу Кодимського району Одеської області
Баштанківську та Загнітківську сільради Крижопільського району.
По Волинській області
1. Володимир-Волинський район (центр -
м. Володимир-Волинський) в складі мм. Володимир-Волинський та
Устилуг і сільрад Володимир-Волинського району: Березовичівської,
Білинської, Бубнівської, Бужанківської, Грибовицької, Грядівської,
Заболотцівської, Зарічанської, Зимнівської, Красноставської,
Ласківської, Литовезької, Лудинської, Льотничівської,
Менчичівської, Микитичівської, Мовниківської, Оваднівської,
Поромівської, П'ятиднівської, Старолішнянської, Стенжаричівської,
Хмелівківської та Хобултівської.
2. Горохівський район (центр - м. Горохів) в складі
мм. Берестечко та Горохів, Мар'янівської та Сенкевичівскої
селищних Рад і сільрад Горохівського району: Бережанківської,
Борочичівської, Бранівської, Бужанівської, Вільхівської,
Воютинської, Галичанської, Журавниківської, Звиняченської,
Квасівської, Лобачівської, Мервинської, Мирненської, Мирківської,
Мислинської, Несвічівської, Перемильської, Печихвостівської,
Підберезівської, Пісківської, Пустомитівської, Рачинської,
Скірченської Скобелківської, Смолявської, Угринівської,
Холонівської та Чаруківської.
3. Камінь-Каширський район (центр - м. Камінь-Каширський) в
складі м. Камінь-Каширський і сільрад Камінь-Каширського району:
Боровненської, Броницької, Бузаківської, Великообзирської,
Велимченської, Верхівської, Видричівської, Грудківської,
Датинської, Добренської, Заліської, Карасинської, Качинської,
Личинівської, Мельниково-Мостищенської, Нуйнівської, Полицівської,
Раково-Ліської, Сошичненської, Хотешівської та Черченської.
4. Ківерцівський район (центр - м. Ківерці) в складі
м. Ківерці, Олицької та Цуманської селищних Рад і сільрад
Ківерцівського району: Берестянської, Борохівської,
Грем'яченської, Дернівської, Дідичівської, Дубищенської,
Жидичинської, Жорнищенської, Журавичівської, Завітненської,
Звірівської, Липинської, Лищенської, Макаревичівської, Озерської,
Озерцівської, Підгайцівської, Піддубцівської, Покащівської,
Прилуцької, Романівської, Сильненської, Сокиричівської, Суської,
Тростянецької та Хорлупівської.
5. Ковельський район (центр - м. Ковель) в складі Білинської,
Довгоносівської, Доротищенської, Дрозднівської, Дубівської,
Журавлинської, Зарічанської, Козлиничівської, Колодяжненської,
Ломачанківської, Любитівської, Мизівської, Мощенської, Облапської,
Пісочненської, Поворської, Радошинської, Сереховичівської,
Ситовичівської, Смідинської, Солов'ївської, Старокошарівської та
Уховецької сільрад Ковельського району; Голобської селищної Ради і
Велицької, Літогощенської, Мельницької, Новомосирської, Підрізької
та Поповичівської сільрад Рожищенського району.
6. Локачинський район (центр - смт Локачі) в складі
Іваничівської та Локачинської селищних Рад і Війницької,
Дорогиничівської, Древинівської, Жашковичівської, Кисилинської,
Луковичівської, Марковичівської, Павлівської, Радовичівської та
Холопичівської сільрад Володимир-Волинського району; Бубнівської,
Завидівської, Колпитівської, Милятинської, Переславичівської,
Привітненської, Риковичівської, Старозагорівської, Твориничівської
та Шельвівської сільрад Горохівського району; Береської,
Затурцівської, Садівської, Семеринської та Хорохоринської сільрад
Рожищенського району.
7. Любешівський район (центр - смт Любешів) в складі
Любешівської селищної Ради і Березичівської, Бірківської,
Великоглушанської, Ветлівської, Видертської, Ворокомлівської,
Горківської, Деревківської, Дольської, Залаззівської,
Зарудчівської, Люб'язівської, Малоглушанської, Пнівненської,
Седлищенської, Тоболівської та Цирської сільрад Камінь-Каширського
району.
8. Любомльський район (центр - м. Любомль) в складі
м. Любомль, Головнянської та Шацької селищних Рад і сільрад
Любомльського району: Вишнівської, Городненської, Гущанської,
Забузької, Запільської, Згоранської, Куснищанської, Нудиженської,
Олеської, Підгородненської, Піщанської, Полапівської,
Почапівської, Прип'ятської, Пульмівської, Радехівської,
Римачівської, Ровенської, Ростанської, Руднянської, Світязької,
Хворостівської, Черемошноволянської та Штунської.
9. Маневицький район (центр - смт Маневичі) в складі
Колківської та Маневицької селищних Рад і Боровичівської,
Будківської, Великоведмезької, Великоосницької, Гораймівської,
Граддівської, Калинівської, Карасинівської, Комарівської,
Копиллівської, Костюхнівської, Куклинської, Куликовичівської,
Лишнівської, Лісівської, Нічогівської, Новорудської,
Прилісненської, Старосільської, Старочорторийської, Троянівської,
Холоневичівської, Цмінівської, Четвертнянської, Черевахівської та
Чорнижівської сільрад Ківерцівського району.
10. Ратнівський район (центр - смт Ратне) в складі
Заболоттівської та Ратнівської селищних Рад і Видраницької,
Глухівської, Горниківської, Гутянської, Жиричівської,
Забродівської, Залухівської, Замшанівської, Здомишельської,
Кортеліської, Поступельської, Річицької, Самарівської, Турської та
Щедрогірської сільрад Камінь-Каширського району; Старовижівської
селищної Ради і Буцинської, Нововижвівської, Підсинівської,
Поліської, Седлищенської та Синівської сільрад Ковельського
району; Дубечненської, Кримненської, Любохинівської та
Старогутівської сільрад Любомльського району.
11. Рожищенський район (центр - смт Рожище) в складі
Рожищенської та Торчинської селищних Рад і Баївської,
Березолупської, Боратинської, Буянівської, Вітонізької,
Вічинівської, Городинівської, Доросинівської, Заборольської,
Іванчицівської, Копачівської, Коршовецької, Лаврівської,
Любченської, Милушівської, Мильської, Навізької, Носачевичівської,
Одерадівської, Переспівської, Першотравневої, Пожарківської,
Радомишльської, Ратнівської, Рудко-Козинської, Руднянської,
Сирниківської, Сокільської, Топільненської, Шепельської та
Шуринської сільрад Рожищенського району; Луківської сільради
Ківерцівського району.
12. Турійський район (центр - смт Турійськ) в складі
Турійської селищної Ради і Білашівської, Боблівської, Клюської,
Кульчинської, Купичівської, Маковичівської, Миляновичівської,
Новодвірської, Озерянської, Ружинської, Соловичівської та
Туличівської сільрад Ковельського району; Гайківської, Мокрецької
та Овлочинської сільрад Володимир-Волинського району; Луківської
селищної Ради і Новосілківської та Перевалівської сільрад
Любомльського району.
Залишити такі міста обласного підпорядкування: Луцьк з
смт Вересневе; Ковель; Нововолинськ з смт Жовтневе.
По Дніпропетровській області
1. Апостолівський район (центр - м. Апостолове) в складі
м. Апостолове, Зеленодольської селищної Ради і сільрад
Апостолівського району: Великокостромської, Володимирівської,
Кам'янської, Ленінської, Мар'янської, Михайлівської,
Ниво-Трудівської та Першотравенської.
2. Васильківський район (центр - смт Васильківка) в складі
Васильківської селищної Ради і Богданівської,
Великоолександрівської, Григорівської, Добровільської,
Зеленогайської, Миколаївської, Павлівської та Шевченківської
сільрад Васильківського району; Письменської селищної Ради
Синельниківського району; Чаплинської селищної Ради
Синельниківської міськради.
3. Верхньодніпровський район (центр - м. Верхньодніпровськ) в
складі мм. Верхньодніпровськ, Вільногірськ та Верхівцеве і
Дніпровської селищної Ради Верхньодніпровської міськради;
Малоолександрівської сільради Криничанського району;
Бородаївської, Вільнохутірської, Ганнівської, Зарічанської,
Миколаївської, Мишуріно-Різької, Новомиколаївської,
Першотравенської та Пушкарівської сільрад П'ятихатського району.
4. Дніпропетровський район (центр - м. Дніпропетровськ) в
складі Кіровської селищної Ради Дніпропетровської міськради;
Долинської та Миколаївської сільрад Криничанського району;
Підгородненської селищної Ради Новомосковського району;
Любимівської сільради Синельниківського району;
Новоолександрівської та Сурсько-Литовської сільрад Солонянського
району; Лобойківської, Попово-Балівської та Чумаківської сільрад
Царичанського району.
5. Криворізький район (центр - м. Кривий Ріг) в складі
Радушненської селищної Ради і Веселівської сільради
Апостолівського району; Христофорівської селищної Ради і
Валівської, Глеюватської, Златоустівської, Кіровської,
Красінської, Лозуватської, Недайводської, Петриківської,
Чкаловської та Широківської сільрад Софіївського району.
6. Криничанський район (центр - смт Кринички) в складі
Аулівської, Криничанської та Щорської селищних Рад і сільрад
Криничанського району: Адамівської, Болтишківської,
Ганно-Зачатівської, Гуляйпільської, Жовтневої, Катеринопільської,
Кудашівської, Маломихайлівської, Новоселівської, Покровської,
Преображенської, Семенівської та Червоноіванівської.
7. Магдалинівський район (центр - смт Магдалинівка) в складі
Магдалинівської селищної Ради і Гупалівської, Дмухайлівської,
Жданівської, Заплавської, Котовської, Новопетрівської, Приютської,
Топчинської та Шевченківської сільрад Царичанського району;
Вузівської, Личківської, Мар'ївської, Очеретуватської та
Поливанівської сільрад Новомосковського району.
8. Межівський район (центр - смт Межова) в складі
Демуринської та Межівської селищних Рад і Богданівської,
Веселівської, Зорянської, Іванівської, Новопавлівської,
Преображенської, Райпільської та Слов'янської сільрад
Петропавлівського району.
9. Нікопольський район (центр - м. Нікополь) в складі
Червоногригорівської селищної Ради і Дмитрівської, Кіровської,
Лошкарівської, Менжинської, Новоіванівської, Павлопільської,
Покровської, Придніпровської та Шолоховської сільрад
Нікопольського району; Криничуватської сільради Солонянського
району.
10. Новомосковський район (центр - м. Новомосковськ) в складі
Гвардійської, Губиниської та Перещепинської селищних Рад і сільрад
Новомосковського району: Багатчанської, Василівської,
Вільненської, Голубівської, Знаменівської, Керносівської,
Миколаївської, Михайлівської, Новостепанівської, Орлівщинської,
Піщанської, Попасненської та Спаської.
11. Павлоградський район (центр - м. Павлоград) в складі
Тернівської та Юр'ївської селищних Рад і сільрад Павлоградського
району: Богуславської, Булахівської, Варварівської, Вербківської,
В'язівківської, Жемчужненської, Кочеріжківської, Межеріцької,
Новов'язівської, Новоруської, Олександрівської, Олексіївської,
Поперечненської, Троїцької та Чернявщинської.
12. Петропавлівський район (центр - смт Петропавлівка) в
складі Петропавлівської селищної Ради і Брагинівської, Лозівської,
Миколаївської, Олександропільської, Осадченської, Петрівської,
Самарської, Троїцької, Української та Хорошівської сільрад
Петропавлівського району; Першотравенської селищної Ради
Павлоградської міськради; Богданівської, Дмитрівської та
Новодачинської сільрад Павлоградського району.
13. Покровський район (центр - смт Покровка) в складі
Покровської селищної Ради і Андріївської, Березівської,
Великомихайлівської, Вишневої, Маломихайлівської,
Олександрівської, Орлівської та Романківської сільрад
Васильківського району; Гаврилівської сільради Петропавлівського
району; Просянської селищної Ради Синельниківської міськради.
14. П'ятихатський район (центр - м. П'ятихатки) в складі
м. П'ятихатки, Вишнівської та Лихівської селищних Рад і сільрад
П'ятихатського району: Біленщинської, Богдано-Надеждівської,
Жовтянської, Комісарівської, Красноіванівської, Лозуватської,
Мар'янівської, Пальмирівської, Саврівської, Саївської,
Саксаганської, Троїцької, Холодіївської та Чистопільської.
15. Синельниківський район (центр - м. Синельникове) в складі
м. Синельникове; Іларіонівської, Роздорської та Славгородської
селищних Рад і сільрад Синельниківського району; Варварівської,
Гірківської, Дерезуватської, Зайцівської, Кислянської,
Луб'янської, Майської, Мар'ївської, Миролюбівської, Раївської,
Рудево-Миколаївської та Старовишневецької.
16. Солонянський район (центр - смт Солоне) в складі
Новопокровської та Солонянської селищних Рад і сільрад
Солонянського району: Башмачанської, Василівської, Військової,
Григорівської, Дзержинівської, Єлізарівської, Наталівської,
Новомар'ївської, Олександропільської, Павлівської, Письмечівської,
Привільненської, Сурсько-Михайлівської та Широчанської.
17. Софіївський район (центр - смт Софіївка) в складі
Софіївської селищної Ради і сільрад Софіївського району:
Водянської, Жовтневої, Миколаївської, Новоюлівської,
Олексіївської, Ордо-Василівської, Першотравенської та Петрівської.
18. Томаківський район (центр - смт Томаківка) в складі
Томаківської селищної Ради і Виводівської, Вищетарасівської,
Володимирівської, Китайгородської, Новокиївської, Петрівської,
Преображенської, Топилянської та Чумаківської сільрад
Нікопольського району.
19. Царичанський район (центр - смт Царичанка) в складі
Курилівської, Миколаївської, Петриківської та Царичанської
селищних Рад і сільрад Царичанського району: Бабайківської,
Єлизаветівської, Китайгородської, Колгоспівської, Ляшківської,
Могилівської, Новопідкрязької, Прядівської, Цибульківської,
Чаплинської, Шульгівської та Юр'ївської.
20. Широківський район (центр - смт Широке) в складі
Миколаївської та Широківської селищних Рад і Андріївської,
Запорізької, Зеленобалківської, Новоселівської, Олександрівської,
Червонівської та Шестірнянської сільрад Апостолівського району.
Віднести до категорії міст обласного підпорядкування місто
Орджонікідзе; до категорії міст районного підпорядкування - міста
Верхньодніпровськ і Синельникове.
Залишити такі міста обласного підпорядкування:
Дніпропетровськ з мм. Ігрень та Придніпровськ і смт Таромське;
Дніпродзержинськ з смт Карнаухівка; Жовті Води з м. Терни; Кривий
Ріг з м. Інгулець, смт Веселі Терни, Залізничне, Мирівське і
Рахманівка; Марганець; Нікополь; Новомосковськ; Павлоград.
По Донецькій області
1. Амвросіївський район (центр - м. Амвросіївка) в складі
м. Амвросіївка, Войковської, Кутейниківської та Новоамвросіївської
селищних Рад і Артемівської, Білоярівської, Благодатнівської,
Василівської, Григорівської, Єлизавето-Миколаївської,
Зеленівської, Лисиченської, Новоіванівської, Степано-Кринської та
Успенської сільрад Амвросіївського району; Агрономічної сільради
Старобешівського району.
2. Артемівський район (центр - м. Артемівськ) в складі м. Яма
Краснолиманської міськради; Луганської селищної Ради і
Василівської, Володимирівської, Григорівської, Зайцівської,
Калинівської, Клинівської, Кодемської, Красненської,
Новогригорівської, Оріхово-Василівської, Парасковіївської,
Покровської та Семигірської сільрад Артемівського району;
Васюківської, Верхньокам'янської, Званівської, Різниківської,
Роздолівської та Серебрянської сільрад Слов'янського району.
3. Великоновосілківський район (центр - с. Велика Новосілка)
в складі сільрад Великоновосілківського району: Андріївської,
Багатирської, Великоновосілківської, Дачненської, Євгенівської,
Зеленопільської, Іскрівської, Комарської, Костянтинопільської,
Краснополянської, Новопетриківської, Октябрської, Піддубненської,
Старомайорської, Старомлинівської, Шахтарської та Шевченківської.
4. Волноваський район (центр - м. Волноваха) в складі м.
Волноваха, Андріївської, Благодатненської, Олександринської,
Оленівської та Ольгинської селищних Рад і Анадольської,
Андріївської, Єгорівської, Заможненської, Зачатівської,
Златоустівської, Іванівської, Краснівської, Максимівської,
Миколаївської, Микільської, Новоандріївської, Новогригорівської,
Новоселівської, Октябрської, Петрівської, Рибинської,
Рівнопільської, Свободненської та Старогнатівської сільрад
Волноваського району; м. Докучаєвськ і Володимирівської, Донської
та Новотроїцької селищних Рад Докучаєвської міськради.
5. Володарський район (центр - с. Володарське) в складі
сільрад Володарського району: Бердянської, Боївської,
Володарської, Іллічівської, Кальчицької, Касянівської,
Комишуватської, Куйбишевської, Мелекинської, Першотравневої,
Приморської, Республіканської, Стародубівської, Старченківської,
Шевченківської та Ялтинської.
6. Костянтинівський район (центр - м. Костянтинівка) в складі
Артемівської, Білокузминівської, Віролюбівської, Дружбівської,
Кіндратівської, Клебан-Бицької, Миколаївської,
Олександро-Калинівської, Олександро-Шультинської, Павлівської,
Полтавської та Правдівської сільрад Артемівського району.
7. Красноармійський район (центр - м. Красноармійськ) в
складі Гришинської, Добропільської, Іванівської, Красненської,
Криворізької, Лисівської, Новотроїцької, Октябрської, Піщанської,
Пустинської, Розо-Люксембургської, Сергіївської, Срібненської,
Удачненської, Улянівської та Шилівської сільрад Красноармійського
району; Красненської та Михайлівської сільрад Мар'їнського району.
8. Краснолиманський район (центр - м. Красний Лиман) в складі
м. Красний Лиман; Дробишевської, Кіровської, Новоселівської,
Ямпільської та Ярівської селищних Рад і Криволуцької, Лозівської,
Рідкодубівської, Тернівської, Шандриголівської та Яцьківської
сільрад Слов'янського району.
9. Мар'їнський район (центр - смт Мар'їнка) в складі
м. Красногорівка Донецької міськради; Мар'їнської,
Олександрівської, Роївської та Старомихайлівської селищних Рад і
сільрад Мар'їнського району: Богоявленської, Галицинівської,
Єлизаветівської, Катеринівської, Костянтинівської, Луганської,
Максимільянівської, Новомихайлівської, Новоселидівської,
Новоукраїнської, Павлівської, Степнянської та Успенівської.
10. Новоазовський район (центр - смт Новоазовське) в складі
Новоазовської, Сєдовської та Талаківської селищних Рад і
Безіменської, Винограднівської, Ковської, Красноармійської,
Хомутівської та Широкинської сільрад Володарського району;
Коньківської, Луківської, Михайлівської, Приморської та
Тельманівської сільрад Старобешівського району.
11. Олександрівський район (центр - с. Олександрівка) в
складі Беззаботівської, Ганнівської, Золотоколодязької, Іверської,
Микольської, Мирнодолинської, Нововодянської, Олександрівської,
Самарської, Святогорівської та Степанівської сільрад
Красноармійського району; Андріївської, Високопільської,
Михайлівської та Староварварівської сільрад Слов'янського району.
12. Слов'янський район (центр - м. Слов'янськ) в складі
Андріївської, Билбасівської, Райгородоцької та Черкаської селищних
Рад і сільрад Слов'янського району: Дмитрівської, Долинської,
Малинівської, Маяківської, Прелесненської, Привільської,
Рай-Олександрівської, Сергіївської та Хрестищенської.
13. Старобешівський район (центр - смт Старобешеве) в складі
Старобешівської селищної Ради і Гранітненської, Комунарівської,
Кузнецово-Михайлівської, Кумачівської, Мічурінської,
Новозар'ївської, Новокатеринівської, Обільненської,
Олександрівської, Осиківської, Первомайської, Роздольненської,
Староласпинської та Стильської сільрад Старобешівського району;
м. Комсомольське і Новосвітської селищної Ради Докучаєвської
міськради.
14. Шахтарський район (центр - м. Шахтарськ) в складі
Великошишівської, Грабівської, Дмитрівської, Золотарівської,
Нікішинської, Петропавлівської, Садівської та Степанівської
сільрад Амвросіївського району; Малоорлівської сільради
Артемівського району.
15. Ясинуватський район (центр - м. Ясинувата) в складі
мм. Авдіївка та Ясинувата і Очеретинської та Пантелеймонівської
селищних Рад Ясинуватської міськради; Озерянівської та Розівської
сільрад Артемівського району; Скотуватської селищної Ради і
Архангельської, Новоселівської Другої, Новоселівської Першої,
Орлівської, Первомайської та Яковлівської сільрад Мар'їнського
району.
Віднести до категорії міст районного підпорядкування міста:
Докучаєвськ, Красний Лиман та Ясинувату.
Залишити такі міста обласного підпорядкування: Донецьк з
м. Моспине і смт Ларине; Артемівськ з м. Часів Яр і
смт Білокам'янське та Карло-Лібкнехтове; Горлівку з
смт Гольмівський та Зайцеве; Дебальцеве з смт Миронівський;
Дзержинськ з м. Артемове і смт Кірове, Новгородське та Щербинівка;
Добропілля з смт Білицьке, Білозерське та Новодонецьке; Дружківку
з смт Олексієво-Дружківка та Райське; Єнакієве з м. Вуглегірськ і
смт Булавинське, Карло-Марксове, Корсунь, Красний Октябр, Красний
Профінтерн, Оленівка, Ольховатка, Соф'є-Кіндратівка та
Юнокомунарівське; Жданов з смт Приморське та Старий Крим;
Костянтинівку; Краматорськ з смт Біленьке, Красноторка,
Шабельківка та Ясногірка; Красноармійськ з мм. Новоекономічне та
Родинське і смт Гродівка, Димитрове, Новоекономічне та Шевченко;
Макіївку з смт Войкове, Грузько-Зорянське, Кринична, Макіївка,
Нижня Кринка, Пролетарське, Холодна Балка та Ясинівка і
Верхньокринською сільрадою; Селидове з мм. Гірник, Курахове,
Новогродівка та Українськ і смт Курахівка та Цукурине; Слов'янськ
з м. Слов'яногірськ і смт Миколаївка; Сніжне з смт Андріївка,
Гірницьке, Залісне, Первомайський та Сєвєрне; Харцизьк з
мм. Зугрес, Іловайськ та Кіровське і смт Ждановка, Зуївка та
Троїцько-Харцизьк; Торез з смт Пелагіївка та Розсипне; Шахтарськ з
смт Контарне, Сердите та Стіжківське.
По Житомирській області
1. Андрушівський район (центр - смт Андрушівка) в складі
Андрушівської селищної Ради і Бровківської, Волицької,
Волосівської, Гальчинської, Забарської, Зарубинецької,
Іванківської, Івницької, Лебединецької, Любимівської,
Міньковецької, Мостівської, Павелківської, Старокотельнянської,
Степківської та Яроповицької сільрад Попільнянського району;
Червонянської селищної Ради і Антопільської, Великомошковецької,
Глиновецької, Городківської, Каменівської, Крилівської,
Маломошковецької та Нехворощанської сільрад Бердичівського району.
2. Бердичівський район (центр - м. Бердичів) в складі
Великокоровинецької, Гришковецької, Іванопільської та Чуднівської
селищних Рад і сільрад Бердичівського району: Бабушківської,
Бистрицької, Буряківської, Великонизгорецької,
Великоп'ятигірської, Вільшанської, Гальчинської, Гардишівської,
Дриглівської, Дубищенської, Жеребківської, Закутинецької,
Іванковецької, Карповецької, Катеринівської, Кілківської,
Красівської, Маловолицької, Малосілківської, Маркушівської,
Мирославської, Никонівської, Озадівської, Половецької,
П'ятківської, Радянської, Райгородоцької, Райківської,
Рачківської, Рейської, Садківської, Скаківської, Скраглівської,
Слободищенської, Старосолотвинської, Терехівської, Трощанської,
Турчинівської, Тютюнниківської, Хажинської та Швайківської.
3. Дзержинський район (центр - смт Дзержинськ) в складі
Дзержинської та Миропільської селищних Рад і Булдичівської,
Великокозарської, Вільшанської, Врублівської, Годиської,
Камінської, Кам'янської, Карвинівської, Лісівської, Мар'янівської,
Печанівської, Прутівської, Романівської, Садківської,
Соболівської, Старочуднівсько-Гутянської, Червонохатківської,
Ягодинської та Ясногородської сільрад Дзержинського району;
Будичанської та Красноволицької сільрад Бердичівського району;
Старомайданської та Тартацької сільрад Новоград-Волинського
району; Биківської, Довбиської та Кам'янобрідської селищних Рад
Новоград-Волинської міськради.
4. Ємільчинський район (центр - смт Ємільчине) в складі
Ємільчинської селищної Ради і сільрад Ємільчинського району:
Андрієвицької, Барашівської, Березниківської, Білківської,
Бобрицької, Болярської, Будо-Бобрицької, Варварівської,
Великоглумчанської, Великоцвілянської, Великояблунецької,
Вербівської, Зеленицької, Зеленополянської, Киянської,
Кочичинської, Кривотинської, Кулішівської, Малоглумчанської,
Миколаївської, Мокляківської, Неділищенської, Підлубівської,
Рихальської, Руднє-Іванівської, Рясненської, Сербівської,
Сербо-Слобідської, Сергіївської, Середівської, Симонівської,
Сімаківської, Степанівської, Сушківської, Тайківської,
Усолусівської та Чмілівської.
5. Житомирський район (центр - м. Житомир) в складі
Гуйвинської, Крошнянської та Соколово-Гірської селищних Рад
Житомирської міськради; Глибочанської та Руднє-Городищенської
сільрад Бердичівського району; Березівської, Буківської,
Василівської, Вересівської, Високопічської, Глибочицької,
Денишівської, Зарічанської, Іванівської, Іванківської,
Коднянської, Корчацької, Левківської, Ліщинської, Луківської,
Миролюбівської, Озерянківської, Оліївської, Пісківської,
Сінгурівської, Станишівської, Троянівської та Туровецької сільрад
Коростишівського району; Андріївської, Бабичівської, В'юнківської,
Івановицької, Колодіївської, Кошелівської, Курненської,
Мартинівської, Новозаводської, Очеретянської, Пулино-Гутянської,
Стрибізької, Теньківської та Червоноармійської сільрад
Новоград-Волинського району.
6. Коростенський район (центр - м. Коростень) в складі
Берестовецької, Бехівської, Бондарівської, Горщиківської,
Дідковицької, Каленської, Калинівської, Ковалівської,
Кожухівської, Купищенської, Лісовщинської, Малозубівщинської,
Межиріцької, Меленівської, Михайлівської, Немирівської,
Новаківської, Обиходівської, Поліської, Ришавської, Сарновицької,
Ставищенської, Стремигородської, Ушомирської, Ходаківської,
Холосненської, Хотинівської, Шершнівської та Щорсівської сільрад
Коростенського району; Бовсунівської, Будо-Літківської,
Літківської та Остапівської сільрад Олевського району.
7. Коростишівський район (центр - м. Коростишів) в складі
м. Коростишів і сільрад Коростишівського району: Більковецької,
Брусилівської, Вільнянської, Водотиївської, Гуменницької,
Дивинської, Карабачинської, Квітневої, Козіївської,
Кропивнянської, Містечківської, Новоозерянської, Озерської,
Романівської, Садівської, Скочищенської, Слобідської,
Соболівської, Соловіївської, Ставищенської, Старосільської,
Стрижівської, Студеницької, Харитонівської, Хомутецької,
Шахворостківської, Щигліївської та Яструбеньківської.
8. Любарський район (центр - смт Любар) в складі Любарської
селищної Ради і Авратинської, Березівської, Великобраталівської,
Великоволицької, Великодеревичівської, Гізовщинської,
Глезненської, Горопаївської, Липненської, Малобраталівської,
Меленецької, Мотовилівської, Новочорторийської, Панасівської,
Пединської, Привітівської, Старочорторийської та Стрижівської
сільрад Дзержинського району; Бурковецької, Краснопільської,
Красносільської, Молочківської, Носівської та Стетковецької
сільрад Бердичівського району.
9. Малинський район (центр - м. Малин) в складі м. Малин і
Базарської, Будо-Вороб'ївської, Великокліщівської, Вишівської,
Ворсівської, Головківської, Голубиєвицької, Горинської,
Гуто-Мар'ятинської, Дібрівської, Іванівської, Калинівської,
Ксаверівської, Любовицької, Макалевицької, Малинівської,
Межиліської, Недашківської, Нововороб'ївської, Пиріжківської,
Рутвянської, Слобідської та Української сільрад Малинського
району; Чоповицької селищної Ради і Барвінківської, Буківської,
Владівської, Йосипівської, Мединівської, Скуратівської та
Устинівської сільрад Коростенського району; Любарської,
Малокліщівської та Маломіньківської сільрад Овруцького району.
10. Новоград-Волинський район (центр -
м. Новоград-Волинський) в складі Баранівської,
Броницько-Гутянської, Городницької та Першотравенської селищних
Рад Новоград-Волинської міськради; Барвинівської, Берестівської,
Брониківської, Великогорбашівської, Великолугівської,
Великомолодьківської, Вірлянської, Гульської, Дібрівської,
Дідовицької, Жарівської, Жолобненської, Зарічанської,
Зеремлянської, Йосипівської, Кашперівської, Киківської,
Кленівської, Колодянської, Красилівської, Курчицької,
Лебедівської, Лучицької, Майстрівської, Малоцвілянської,
Марківської, Мокренської, Несолонської, Орепівської,
Пилиповицької, Піщівської, Повчинської, Поліянівської,
Радулинської, Рогачівської, Романівської, Середньодеражнянської,
Смолдирівської, Стріївської, Суємецької, Суслівської, Теснівської,
Токарівської, Тупальської, Федорівської, Хижівської,
Червоновільської, Чижівської та Ярунської сільрад
Новоград-Волинського району.
11. Овруцький район (центр - м. Овруч) в складі м. Овруч,
Народицької селищної Ради і Бігунської, Болотницької,
Бондарівської, Великофоснянської, Великохайчанської,
Великочернігівської, Виступовицької, В'язівської, Гладковицької,
Городецької, Гошівської, Давидківської, Довголіської, Журбівської,
Закусилівської, Ігнатпільської, Кирданівської, Ласківської,
Левковицької, Липсько-Романівської, Листвинської, Лучанківської,
Можарівської, Невгодівської, Нововелідницької, Новодорогинської,
Норинської, Норинцівської, Підрудянської, Піщаницької,
Покалівської, Раківщинської, Руднянської, Селецької, Слобідської,
Словечанської, Стародорогинської, Усівської, Хлуплянської,
Христинівської, Черевківської, Черепинської та Шоломківської
сільрад Овруцького району; Повчанської сільради Олевського району;
Першотравневої селищної Ради Коростенської міськради.
12. Олевський район (центр - смт Олевськ) в складі Олевської
селищної Ради і Білокоровицької, Варварівської, Великодивлинської,
Жеревецької, Жовтневої, Жубровицької, Журжевицької, Замисловицької
Зольнянської, Зубковицької, Калинівської, Кам'янської, Кишинської,
Комсомольської, Копищенської, Красноставської, Кремнянської,
Липниківської, Лопатицької, Лугинської, Майданської, Озерянської,
Путиловецької, Радовельської, Старосільської, Степанівської,
Стовпинської, Сущанської, Тепеницької, Топільнянської, Хочинської,
Червоноволоцької та Юрівської сільрад Олевського району;
Дібрівської та Новобілокоровицької селищних Рад Коростенської
міськради.
13. Попільнянський район (центр - смт Попільня) в складі
Корнинської та Попільнянської селищних Рад і Андрушківської,
Білківської, Василівської, Великолісовецької, Голуб'ятинської,
Єрчицької, Жовтневої, Котлярської, Красногірської, Кривенської,
Макарівської, Миролюбівської, Мохнацької, Новоселицької,
Паволоцької, Парипської, Попільнянської, Почуйківської,
Романівської, Саверецької, Сокільчанської, Ставищенської,
Строківської, Харліївської та Ходорківської сільрад
Попільнянського району; Лучинської та Турбівської сільрад
Коростишівського району.
14. Радомишльський район (центр - м. Радомишль) в складі
м. Радомишль і Білокриницької селищної Ради Радомишльської
міськради; Торчинської сільради Коростишівського району;
Білківської, Борщівської, Великорачанської, Верлоцької,
Вихлянської, Вишевицької, Гуто-Потіївської, Забілоцької,
Заболотської, Заньківської, Кичкирівської, Кочерівської,
Ленінської, Лутівської, Межиріцької, Меньківської, Мірчанської,
Облітківської, Осичківської, Пилиповицької, Потіївської,
Раковицької та Чайківської сільрад Малинського району.
15. Ружинський район (центр - смт Ружин) в складі Ружинської
селищної Ради і Березянської, Бистрицької, Білилівської,
Вербівської, Верхівнянської, Вільнопільської, Вчорайшенської,
Голубівської, Городоцької, Зарудинецької, Карабчиївської,
Княжиківської, Крилівської, Мовчанівської, Немиринецької,
Огіївської, Рогачівської, Ростовицької, Топорівської,
Чорнорудської, Шпичинецької та Ягнятинської сільрад
Попільнянського району.
16. Черняхівський район (центр - смт Черняхів) в складі
Черняхівської селищної Ради і Андріївської, Бежівської,
Березівської, Видиборської, Високівської, Вільської,
Горбулівської, Городищенської, Давидівської, Дашинської,
Дворищенської, Дівочківської, Ємилівської, Жадьківської,
Забрідської, Зороківської, Зубринської, Клітищенської,
Краївщинської, Кропивнянської, Малогорбашівської, Мокренщинської,
Небізької, Новопільської, Очеретянської, Поромівської, Радицької,
Рижанської, Селецької, Селянщинської, Сліпчицької, Стиртівської,
Суховільської, Топорищенської, Троковицької, Фасівської та
Ягодинської сільрад Черняхівського району; Володарсько-Волинської,
Іршанської та Новоборівської селищних Рад Житомирської міськради.
Віднести до категорії міст районного підпорядкування місто
Радомишль.
Міста Житомир, Бердичів, Коростень і Новоград-Волинський
залишити містами обласного підпорядкування.
По Закарпатській області
1. Берегівський район (центр - м. Берегове) в складі
м. Берегове і сільрад Берегівського району: Батрадівської,
Берегівської, Бодолівської, Варівської, Великобіганської,
Вузлівської, Гараздівської, Гатянської, Деренковецької,
Дідівської, Добросільської, Іванівської, Косинівської,
Мочолянської, Мужіївської, Нижньореметівської, Новосільської,
Оросіївської, Попівської, Рафайлівської та Свободянської.
2. Виноградівський район (центр - м. Виноградів) в складі
м. Виноградів, Вилоцької та Королівської селищних Рад і
Бобівської, Боржавської, Буківської, Великоком'ятівської,
Великокопанської, Великопаладської, Вербовецької, Веряцької,
Дротинської, Дяківської, Новоселицької, Новосільської,
Олешницької, Оноцької, Перехрестівської, Підвиноградівської,
Сасівської, Теківської, Фанчиківської, Федорівської, Хижанської,
Чепівської, Чорнотисівської, Чорнянської, Шаланківської та
Широківської сільрад Берегівського району.
3. Іршавський район (центр - смт Іршава) в складі Іршавської
селищної Ради і сільрад Берегівського району: Арданівської,
Білківської, Брідської, Броньківської, Великораковецької,
Греблянської, Дібрівської, Довжанської, Доробратівської,
Загатянської, Зарічанської, Ільницької, Імстичівської,
Кам'янської, Кушницької, Лисичівської, Малораковецької,
Приборжавської та Чорнопотіцької.
4. Міжгірський район (центр - смт Міжгір'я) в складі
Міжгірської селищної Ради і Буковецької, Вучківської,
Голятинської, Ізківської, Келечинської, Колочавської,
Лісковецької, Лозянської, Майданської, Нижньостуденівської,
Новоселицької, Пилипецької, Присліпської, Репинської, Річківської,
Синевирської, Синевирсько-Полянської та Торунської сільрад
Хустського району.
5. Мукачівський район (центр - м. Мукачеве) в складі
Чинадіївської селищної Ради і сільрад Мукачівського району:
Бабичівської, Бистрицької, Бобовищенської, Бородівської,
Брестівської, Великолучківської, Верхньовизницької,
Верхньокоропецької, Горондівської, Дрисінської, Жнятинської,
Жуківської, Завидівської, Залужанської, Зняцівської, Зубівської,
Івановецької, Кальницької, Кленовецької, Ключарківської,
Кольчинської, Копиновецької, Кузьминської, Кучавської, Лалівської,
Лохівської, Макарівської, Нижньокоропецької, Новодавидківської,
Новоселицької, Обавської, Пістрялівської, Пузняковецької,
Ракошинської, Рівненської, Страбичівської, Червенівської та
Чомонинської.
6. Перечинський район (центр - смт Перечин) в складі
Великоберезнянської та Перечинської селищних Рад і сільрад
Перечинського району: Буківцівської, Верховино-Бистрянської,
Вишківської, Вільшинківської, Волосянківської, Ворочівської,
Дубриницької, Забрідської, Загорбської, Зарічівської,
Костринської, Лубнянської, Лютянської, Малоберезнянської,
Новоселицької, Порошківської, Розтоцько-Пастільської, Сімерської,
Солянської, Ставненської, Старостужицької, Стричавської,
Тихівської, Тур'є-Бистрянської, Тур'є-Пасічанської,
Тур'є-Полянської, Тур'є-Реметівської, Турицької, Туричківської,
Ужоцької та Чорноголівської.
7. Рахівський район (центр - м. Рахів) в складі м. Рахів,
Великобичківської та Ясінянської селищних Рад і Білинської,
Білоцерківської, Богданської, Верхньоводянської, Водицької,
Ділівської, Квасівської, Кобилецько-Полянської,
Косівсько-Полянської, Костилівської, Лазещинської, Лугівської,
Лужанської, Розтоківської, Середньоводянської та Чорнотисянської
сільрад Тячівського, району.
8. Свалявський район (центр - м. Свалява) в складі
м. Свалява, Воловецької селищної Ради і Абранської, Біласовицької,
Буковецької, Верб'язької, Верхньоворітської, Ганьковицької,
Голубинської, Гукливської, Дусинської, Жденівської,
Керецьківської, Маломартинківської, Неліпинської,
Нижньоворітської, Підполозянської, Плосківської, Полянської,
Родниківської, Розтоцької, Скотарської, Стройненської, Сусківської
та Тишівської сільрад Мукачівського району.
9. Тячівський район (центр - м. Тячів) в складі м. Тячів,
Буштинської, Солотвинської, Тересвянської та Усть-Чорнянської
селищних Рад і сільрад Тячівського району: Бедевлянської,
Вільховецької, Вонігівської, Ганичівської, Глибокопотіцької,
Грушівської, Дібрівської, Дубівської, Нересницької, Округлянської,
Русько-Полівської, Тарасівської, Тереблянської, Тернівської,
Углянської, Чумалівської та Широколузької.
10. Ужгородський район (центр - м. Ужгород) в складі м. Чоп
Ужгородської міськради; Баранинської, Великогеєвецької,
Великодобронської, Великолазівської, Галоцької, Глибоцької,
Горянівської, Дібрівської, Ірлявської, Киблярівської,
Комаровецької, Коритнянівської, Малодобронської, Малоратовецької,
Мінеральненської, Невицької, Середнянської, Соловківської,
Соломонівської, Струмківської, Тарновецької, Холмецької,
Холмківської, Худлівської, Яворівської та Яроцької сільрад
Перечинського району; Пацканівської сільради Мукачівського району.
11. Хустський район (центр - м. Хуст) в складі м. Хуст і
сільрад Хустського району; Березівської, Боронявської,
Велятинської, Вишківської, Вільшанівської, Горінчівської,
Данилівської, Драгівської, Золотарівської, Ізянської,
Кошелівської, Кривської, Липецько-Полянської, Липчанської,
Монастирецької, Нижньобистрівської, Нижньоселищенської,
Рокосівської, Сокирницької та Стеблівської.
Міста Мукачеве і Ужгород залишити містами обласного
підпорядкування.
По Запорізькій області
1. Бердянський район (центр - м. Бердянськ) в складі
Андріївської селищної Ради і Андрівської, Дмитрівської,
Долинської, Карло-Марксівської, Луначарської, Миколаївської,
Нововасилівської, Новопетрівської, Новотроїцької, Осипенківської
та Червонопільської сільрад Бердянського району; Берестівської
сільради Куйбишевського району.
2. Василівський район (центр - м. Василівка) в складі
м. Василівка і Дніпрорудненської селищної Ради Василівської
міськради; Балківської, Кам'янської, Малобілозерської, Орлянської,
Скельківської та Широківської сільрад Кам'янсько-Дніпровського
району; Приморської та Сухоіванівської сільрад Червоноармійського
району.
3. Веселівський район (центр - смт Веселе) в складі
Веселівської селищної Ради і Білоріцької, Запорізької,
Матвіївської, Менчикурівської, Мусіївської, Новоуспенівської та
Чкаловської сільрад Михайлівського району.
4. Гуляйпільський район (центр - м. Гуляйполе) в складі
м. Гуляйполе і Верхньотерсянської, Воздвижівської, Добропільської,
Долинської, Дорожнянської, Комсомольської, Любимівської,
Малинівської, Новозлатопільської, Петрівської, Приютненської,
Полтавської, Рівнопільської, Темирівської, Успенівської та
Червоної сільрад Пологського району; Тернуватської селищної Ради і
Зеленівської, Різдвянської та Самійлівської сільрад Оріхівського
району.
5. Запорізький район (центр - м. Запоріжжя) в складі
Балабинської, Кушугумської, Малокатеринівської селищних Рад і
Августинівської, Біленьківської, Веселівської, Григорівської,
Долинської, Лукашівської, Мар'ївської, Матвіївської,
Миколай-Пільської, Михайлівської, Наталівської,
Новоолександрівської та Розумівської сільрад Червоноармійського
району.
6. Кам'янсько-Дніпровський район (центр -
м. Кам'янка-Дніпровська) в складі м. Кам'янка-Дніпровська і
сільрад Кам'янсько-Дніпровського району: Благовіщенської,
Великобілозерської, Великознам'янської, Водянської, Гюнівської,
Дніпровської, Іванівської, Новодніпровської та Червоної.
7. Куйбишевський район (центр - смт Куйбишеве) в складі
Комиш-Зорянської, Куйбишевської та Розівської селищних Рад і
сільрад Куйбишевського району: Азовської, Білоцерківської,
Більманської, Благовіщенської, Вершинської Першої, Вишнюватської,
Гусарівської, Зразківської, Карло-Лібкнехтівської, Кузнецівської,
Ланцівської, Мар'янівської, Новомлинівської, Новоукраїнської,
Смирновської, Солодководненської та Титовської.
8. Мелітопольський район (центр - м. Мелітополь) в складі
Вознесенської, Костянтинівської, Нової, Новгородківської,
Новомиколаївської, Світлодолинської, Семенівської та
Терпіннівської сільрад Мелітопольського району; Астраханської,
Новопилівської та Ясненської сільрад Приазовського району.
9. Михайлівський район (центр - с. Михайлівка) в складі
Пришибської селищної Ради і Бурчацької, Високівської,
Любимівської, Мар'янівської, Михайлівської, Плодородненської,
Роздольської, Старобогданівської та Тимошівської сільрад
Михайлівського району; Новобогданівської сільради Мелітопольського
району.
10. Оріхівський район (центр - м.Оріхів) в складі м. Оріхів,
Комишуваської селищної Ради і сільрад Оріхівського району:
Барвінівської, Білогір'ївської, Вільнянської, Кіровської,
Копанівської, Любицької, Малотокмачанської, Микільської,
Новоандріївської, Новоданилівської, Новоіванівської,
Новоселівської, Новотроїцької, Новояковлівської, Оленівської,
Преображенської, Юрківської та Яснополянської.
11. Пологський район (центр - м. Пологи) в складі м. Пологи,
Шевченківської Другої селищної Ради і Басанської, Вербівської,
Інженерненської, Кінсько-Роздорівської, Новоселівської,
Пологської, Семенівської, Тарасівської, Чапаєвської та
Чубарівської сільрад Пологського району; Смілівської сільради
Куйбишевського району.
12. Приазовський район (центр - смт Приазовське) в складі
Нововасилівської та Приазовської селищних Рад і сільрад
Приазовського району: Богданівської, Ботіївської,
Володимирівської, Воскресенської, Гірсівської, Дівнинської,
Новокостянтинівської, Новотроїцької, Олександрівської, Розівської
та Степанівської Першої.
13. Приморський район (центр - смт Приморське) в складі
Приморської селищної Ради і Вячеславської, Гунівської,
Єлисеївської, Зеленівської, Інзівської, Лозанівської,
Мануйлівської, Новоолексіївської, Партизанської, Преславської та
Юр'ївської сільрад Бердянського району; Ганнівської та Орлівської
сільрад Приазовського району.
14. Токмацький район (центр - м. Токмак) в складі Долинської,
Жовтневої, Козолугівської, Коханівської, Нової, Новомиколаївської,
Новопрокопівської, Остриківської, Очеретуватської та Таврійської
сільрад Токмацького району; Грушівської сільради Приазовського
району.
15. Червоноармійський район (центр - смт Червоноармійське) в
складі Червоноармійської селищної Ради і Васильківської,
Веселогаївської, Кіровської, Любимівської, Максимівської,
Михайло-Лукашівської, Московської, Новогупалівської,
Новоіванківської, Новомиргородської, Павлівської,
Петро-Михайлівської та Тернівської сільрад Червоноармійського
району; Новомиколаївської селищної Ради і Підгірненської,
Софіївської, Сторчівської, Терсянської та Трудової сільрад
Оріхівського району.
16. Черігівський район ( центр - смт Чернігівка) в складі
Чернігівської селищної Ради і Богданівскої, Верхньотокмацької,
Владівської, Новомихайлівської, Просторівської та Широкоярської
сільрад Токмацького району; Новоспаської сільради Приазовського
району.
17. Якимівський район (центр - смт Якимівка) в складі
Якимівської селищної Ради і Володимирівської, Давидівської,
Іскрівської, Кирилівської, Новоданилівської, Охрімівської,
Переможненської, Петрівської, Радивонівської, Червоноармійської та
Шелюгівської сільрад Мелітопольського району.
Віднести до категорії міст районного підпорядкування міста:
Василівку і Пологи.
Залишити такі міста обласного підпорядкування: Запоріжжя з
смт Верхня Хортиця; Бердянськ; Мелітополь; Токмак з
м. Молочанськ.
По Івано-Франківській області
1. Богородчанський район (центр - смт Богородчани) в складі
Богородчанської, Лисецької та Солотвинської селищних Рад і сільрад
Богородчанського району: Бабченської, Братковецької, Вовчинецької,
Глибоківської, Горохолинської, Грабовецької, Гутянської,
Дзвиняцької, Добровлянської, Жураківської, Загвіздівської,
Криховецької, Кричківської, Луквицької, Майданської, Манявської,
Марківської, Міжгірської, Молодківської, Монастирчанської,
Нивочинської, Опришовецької, Павлівської, Підгірської,
Підпечерівської, Порогівської, Радчанської, Раковецької,
Росільнянської, Саджавської, Старобогородчанської, Старолисецької,
Старунської, Тисменичанської, Угорниківської, Угринівської,
Хмелівської, Хриплинської, Черніївської, Яблунської та Ямницької.
2. Галицький район (центр - м. Галич) в складі м. Галич,
Більшівцівської, Букачівської, Бурштинської та Жовтневої селищних
Рад і сільрад Галицького району: Бовшівської, Бринської,
Вікторівської, і Ганнусівської, Деліївської, Домешківської,
Дем'янівської, Дитятинської, Дорогівської, Дубовецької,
Залуквянської, Кінашівської, Кінчаківської, Козарівської,
Козинської, Комарівської, Коростовичівської,
Крилосівської, Кукільницької, Маринопільської, Мединської,
Насташинської, Острівської, Поберезької, Пукасівської, Селецької,
Слобідської, Староскоморохівської, Тенетниківської, Тустанської та
Тязівської.
3. Городенківський район (центр - м. Городенка) в складі
м. Городенка, Гвіздецької, Обертинської та Чернелицької селищних
Рад і Балинцівської, Виноградської, Вікнянської, Городницької,
Далешівської, Корнівської, Котиківської, Кулачківської,
Кунисівської, Луківської, Незвиської, Олієво-Королівської,
Поточищенської, Раковецької, Росохацької, Семаківської,
Серафинської, Слобідської, Старогвіздецької, Стрільченської,
Тишківської, Торговицької, Хмелівської, Чернятинської,
Чортовецької та Ясенево-Пільнівської сільрад Городенківського
району; Джурківської та Яківської сільрад Коломийського району.
4. Долинський район (центр - м. Долина) в складі мм. Болехів
та Долина, Вигодської селищної Ради і Витвицької, Вишківської,
Гошівської, Гузіївської, Кальнянської, Княжолуківської,
Козаківської, Кропивницької, Лолинської, Малотур'янської,
Новичківської, Новоселицької, Новошинської, Оболонської,
Поляницької Слобідсько-Болехівської, Солуківської,
Старомізунської, Тисівської, Церковнянської та Шевченківської
сільрад Долинського району; Великотур'янської, Надіївської,
Раківської, Рахинянської та Тростянецької сільрад Калуського
району.
5. Калуський район (центр - м. Калуш) в складі м. Калуш,
Войнилівської селищної Ради і сільрад Калуського району:
Боднарівської, Верхнянської, Вістівської, Голинської,
Довговойнилівської, Завадківської, Завійської, Зборянської,
Копанківської, Кропивницької, Негівської, Новицької,
Підмихайлівської, Пійлівської, Ріп'янської, Середнянської,
Сивко-Войнилівської, Станківської, Староугринівської, Студинської,
Томашівської та Тужилівської.
6. Коломийський район (центр - м. Коломия) в складі
Отинянської та Печеніжинської селищних Рад і сільрад Коломийського
району: Боднарівської, Великокам'янської, Великоключівської,
Верхньовербізької, Воскресинцівської, Годо-Добровідської,
Голосківської, Грабицької, Дебеславцівської, Жукотинської,
Казанівської, Корницької, Коршівської, Лісківської,
Ліснослобідської, Ліснохлібичинської, Малоключівської,
Марківської, Матеєвецької, Мишинської, Молодятинської,
Нижненської, Нижньовербізької, Новомарківської, Пилипівської,
Підгайчиківської, П'ядицької, Раківчицької, Саджавської,
Семаківської, Сідлищенської, Слобідської, Струпківської,
Товмачицької, Торговицької, Турківської, Угорницької, Ценявської
та Черемхівської; Жуківської сільради Городенківського району.
7. Косівський район (центр - м. Косів) в складі м. Косів,
Верховинської, Кутської та Яблунівської селищних Рад і сільрад
Косівського району: Бабинопільської, Бабинської,
Бане-Березівської, Білоберезької, Бистрецької, Брустурівської,
Великорожинської, Вербовецької, Верхньоберезівської,
Верхньоясенівської, Гірської, Головівської, Гринявської,
Довгопільської, Замагорівської, Зеленської, Кобаківської,
Космацької, Красноїлівської, Кривопільської, Криворівнянської,
Перехресненської, Пістинської, Пробійнівської, Річківської,
Рожнівської, Розтоківської, Середньоберезівської, Снідавської,
Соколівської, Старокутівської, Стебнівської, Стопчатівської,
Трацької, Тюдівської, Устеріківської, Хімчинської, Шепітської,
Шешорівської, Яблуницької та Яворівської.
8. Надвірнянський район (центр - м. Надвірна) в складі
мм. Надавірна та Яремча, Битківської, Ворохтянської та
Ділятинської селищних Рад і Бистрицької, Білоославівської,
Волосівської, Гаврилівської, Гвіздської, Зарічанської, Зеленської,
Камінської, Краснянської, Кремінцівської, Лоївської,
Микуличинської, Назавизівської, Парищенської, Пасічнянської,
Переріслянської, Пнівської, Цуцулівської, Чорнопотоківської та
Яблуницької сільрад Богородчанського району; Ланчинської селищної
Ради і Середньомайданської сільради Коломийського району.
9. Рогатинський район (центр - м. Рогатин) в складі
м. Рогатин і Бабинецької, Васючинської, Вербилівської,
Верхньолипицької, Виспянської, Дичківської, Дібрівської,
Долинянської, Калинівської, Княгиницької, Колоколинської,
Конюшківської, Липівської, Луковецько-Вишнівської, Лучинецької,
Обельницької, Підмихайлівської, Псарівської, Пуківської,
Путятинської, Свистільницької, Стратинської, Чагрівської,
Чернівської, Черченської, Юнашківської, Явченської та Ягодівської
сільрад Галицького району.
10. Рожнятівський район (центр - смт Рожнятів) в складі
Рожнятівської селищної Ради і Вербівської, Верхньострутинської,
Дубівської, Камінської, Краснянської, Креховицької, Лоп'янської,
Небилівської, Нижньострутинської, Петранківської, Рівнянської,
Сваричівської, Спаської, Цинявської та Ясеновецької сільрад
Калуського району; Брошнівської та Перегінської селищних Рад і
Липовицької, Лугівської, Осмолодської, Ріпненської, Суходільської
та Ясенської сільрад Долинського району.
11. Снятинський район (центр - м. Снятин) в складі м. Снятин
і Горішньозалучанської, Завалівської, Княжівської,
Красноставської, Кулачинської, Потічківської, Прутівської,
Стецівської та Устівської сільрад Городенківського району;
Заболотівської селищної Ради і Борщівської, Вовчківської,
Ганьківської, Джурівської, Іллінецької, Олешківської,
Попельниківської, Рожневопільської, Рудниківської, Троїцької,
Тростянецької та Тулуківської сільрад Коломийського району.
12. Тлумацький район (центр - м. Тлумач) в складі м. Тлумач і
Білогірської, Бортниківської, Братишівської, Гриновецької,
Грушківської, Делівської, Долинської, Живачівської, Колінцівської,
Королівської, Надорожнянської, Нижнівської, Одаївської,
Олешанської, Олешівської, Палагицької, Петрилівської, Петрівської
та Хотимирської сільрад Городенківського району; Тисменицької
селищної Ради і Вільшаницької, Клубовецької, Липівської,
Марковецької, Пшеничниківської, Рошнівської, Стриганецької та
Чорнолізької сільрад Богородчанського району; Виноградської,
Гостівської, Новокривотульської та Старокривотульської сільрад
Коломийського району.
Долинський промисловий район - ліквідувати.
Міста Івано-Франківськ і Коломию залишити містами обласного
підпорядкування.
По Київській області
1. Баришівський район (центр - смт Баришівка) в складі
Баришівської та Березанської селищних Рад і Бзівської,
Веселинівської, Волошинівської, Гостролуцької, Дернівської,
Лехнівської, Лукашівської, Лук'янівської, Малосупоївської,
Морозівської, Масківецької, Паришківської, Перемогівської,
Подільської, Сезенківської, Селищенської, Семенівської,
Сулимівської та Хмельовицької сільрад Переяслав-Хмельницького
району; Войковської, Жуківської та Ярешківської сільрад
Яготинського району.
2. Білоцерківський район (центр - м. Біла Церква) в складі
Узинської селищної Ради і Биково-Гребельської, Блощинецької,
Василівської, Вільнотарасівської, Дроздівської, Іванівської,
Йосипівської, Коженицької, Макіївської, Малоантонівської,
Маловільшанської, Матюшівської, Михайлівської, Озернянської,
Олійниково-Слобідської, Острійківської, Пилипчанської, Піщанської,
Поправської, Потіївської, Розаліївської, Сорокотязької,
Сухоліської, Тарасівської, Томилівської, Трушківської,
Фастівської, Фесюрівської, Фурсівської, Храпачівської,
Чепеліївської, Чупирянської, Шкарівської та Яблунівської сільрад
Білоцерківського району; Тадіївської сільради Тетіївського району.
3. Бориспільський район (центр - м. Бориспіль) в складі
м. Бориспіль і Бортницької, Великоолександрівської,
Вишеньківської, Вороньківської, Глибоцької, Гнідинської,
Дударківської, Іванківської, Кийлівської, Кіровської, Любарецької,
Мартусівської, Процівської, Рогозівської, Рудяківської,
Сеньківської, Сошниківської та Старівської сільрад Бориспільського
району; Гусинцівської сільради Кагарлицького району.
4. Броварський район (центр - м. Бровари) в складі
м. Бровари; Бобрицької, Богданівської, Великодимерської,
Гоголівської, Жердівської, Заворицької, Зазим'янської,
Калитянської, Княжицької, Красилівської, Літківської, Мокрецької,
Плосківської, Погребівської, Пухівської, Рожнівської, Руднянської,
Русанівської, Світильнянської, Семиполківської, Требухівської та
Троєщинської сільрад Бориспільського району.
5. Васильківський район (центр - м. Васильків) в складі
м. Васільків і Калинівської селищної Ради Васильківської
міськради; Гребінківської селищної Ради і Барахівської,
Великобугаївської, Великовілшанської, Великосолтанівської,
Вільшанско-Новоселицької, Вінницько-Ставської, Гвоздівської,
Глевахівської, Данилівської, Дзвінківської, Западинської,
Застугнянської, Здорівської, Іванковичівської, Ковалівської,
Кодаківської, Крушинської, Ксаверівської, Лосятинської,
Малосолтанівської, Мар'янівської, Митницької, Пінчуківської,
Плесецької, Погребівської, Пологівської, Порадівської,
Саливонківської, Соколівської, Тростинської, Устимівської,
Шевченківської та Яцьківської сільрад Васильківського району;
Великодмитровицької, Копачівської Маловільшанської, Підгірцівської
та Старобезрадичівської сільрад Кагарлицького району.
6. Іванківський район (центр - смт Іванків) в складі
Іванківської селищної Ради і сільрад Іванківського району:
Блідчанської, Богданівської, Вахівської, Димарської, Жміївської,
Кропивнянської, Кухарівської, Любимівської, Макарівської,
Мусійківської, Обуховицької, Оливської, Оранської, Пісківської,
Прибірської, Ровівської, Розважівської, Руднє-Димерської,
Сидоровицької, Старосоколівської, Термахівської, Тетерівської,
Феневицької та Шпилівської.
7. Кагарлицький район (центр - смт Кагарлик) в складі
Кагарлицької та Обухівської селищних Рад і Балико-Щучинської,
Бендюгівської, Буртівської, Великоприцьківської, Верем'яцької,
Витачівської, Горохівської, Горохуватської, Гребенівської,
Григорівської, Демівщинської, Дерев'янської, Деремезнянської,
Долинської, Жовтневої, Жуківцівської, Кадомської, Красненської
Другої, Красненської Першої, Краснослобідської, Кузьминецької,
Леонівської, Ліщинської, Мирівської, Новосілківської,
Перегонівської, Переселенської, Півецької, Расавської,
Семенівської, Слобідської, Ставівської, Стайківської,
Стрітівської, Сущанської, Трипільської, Української,
Халеп'янської, Халчанської, Черняхівської, Шубівської,
Щербанівської та Яблунівської сільрад Кагарлицького району;
Шпендівської сільради Білоцерківського району; Ржищівської
селищної Ради Богуславської міськради; Запрудянської сільради
Таращанського району.
8. Києво-Святошинський район (центр - м. Київ) в складі
м. Боярка і Козинської селищної Ради Васильківської міськради;
Вишгородської, Вишневої та Гостомельської селищних Рад Ірпінської
міськради; Димерської селищної Ради і Абрамівської,
Білогородської, Бузівської, Вищедубечанської, Віто-Поштової,
Воропаївської, Гаврилівської, Гатненської, Гореницької,
Горенської, Демидівської, Жукинської, Жулянської, Катюжанської,
Козаровицької, Крюківщинської, Лебедівської, Литвинівської,
Личанської, Лютізької, Микільсько-Борщагівської, Мироцької,
Михайлівсько-Рубежівської, Музичанської, Нижчедубечанської,
Новопетрівцівської, Новосілківської-на-Десні,
Петропавлівсько-Борщагівської, Петрушківської, Пірнівської,
Синяківської, Софіївсько-Борщагівської, Старопетрівської,
Сувидської, Сухолучанської, Тарасівської, Толокунської,
Ходосівської, Хотівської, Хотянівської, Шпитьківської,
Яблуньківської та Ясногородської сільрад Києво-Святошинського
району; Жорнівської сільради Васильківського району.
9. Макарівський район (центр - смт Макарів) в складі
Бородянської та Макарівської селищних Рад і Андріївської,
Блиставицької, Борівської, Великокарашинської, Гавронщинської,
Дружнянської, Жовтневої, Забуянської, Загальцівської,
Здвижівської, Качалівської, Козинцівської, Колонщинської,
Комарівської, Копилівської, Королівської, Липівської, Луб'янської,
Майданівської, Макарівсько-Будської, Мигалківської, Микулицької,
Мирчанської, Мотижинської, Наливайківської, Небелицької,
Небратської, Ніжиловицької, Новогребельської, Пилиповицької,
Плахтянської, Рожівської, Ситняківської, Фасівської та Шибенської
сільрад Макарівського району; Бабинецької, Клавдієво-Тарасівської,
Кодрянської, Немішаївської та Пісківської селищних Рад Ірпінської
міськради.
10. Миронівський район (центр - смт Миронівка) в складі
м. Богуслав і Миронівської селищної Ради Богуславської міськради;
Владиславської, Грушівської, Ємчиської, Зеленьківської,
Карапишівської, Кип'ячківської, Козинської, Македонської,
Малобукринської, Маслівської, Олександрівської, Піївської,
Потіцької, Пустовітської, Росавської, Тулинської, Ходорівської,
Шандрівської, Юхнівської та Яхнівської сільрад Кагарлицького
району; Бієвецької, Бранопільської, Вільховецької, Дибинецької,
Дмитренківської, Іванівської, Ісайківської, Киданівської,
Медвинської, Мисайлівської, Митаївської, Москаленківської,
Побережківської, Розкопанецької, Саварської, Семигорівської,
Синицької, Тептіївської, Хохітвянської, Шупиківської та
Щербашинецької сільрад Таращанського району.
11. Переяслав-Хмельницький район (центр -
м. Переяслав-Хмельницький) в складі м. Переяслав-Хмельницький і
сільрад Переяслав-Хмельницького району: Великокаратульської,
В'юнищенської, Гланишівської, Горбанівської, Григорівської,
Дем'янецької, Денисівської, Дівичківської, Єрковецької, Жовтневої,
Лецьківської, Малокаратульської, Переяславської,
Полого-Вергунівської, Полого-Яненківської, Помоклівської,
Пристромської, Соснівської, Ташанської, Трубайлівської та
Хоцьківської.
12. Поліський район (центр - смт Поліське) в складі
Вільчанської та Поліської селищних Рад Поліського промислового
району; Вовчківської, Залишанської, Красятицької, Стещинської та
Шкнівської сільрад Іванківського району; Боберської,
Будо-Варовицької, Варовицької, Грезлянської, Денисовицької,
Дібрівської, Жовтневої, Кливинської, Луб'янської, Луговицької,
Максимовицької, Мартиновицької, Мар'янівської, Млачівської,
Новомирської, Рагівської, Радинської та Тарасівської сільрад
Чорнобильського району.
13. Сквирський район (центр - м. Сквира) в складі м. Сквира
Білоцерківської міськради; Антонівської, Буківської,
Великоєрчиківської, Великополовецької, Горобіївської,
Домантівської, Дулицької, Кам'яногребельської, Краснолісівської,
Кривошиїнської, Ленінської, Малоєрчиківської, Малолисовецької,
Маломихайлівської, Мовчанівської, Оріховецької, Пищиківської,
Пустоварівської, Рогізнянської, Самгородоцької, Селезенівської,
Тхорівської, Шаліївської, Шамраївської, Шапіївської та Яхнівської
сільрад Білоцерківського району.
14. Ставищенський район (центр - смт Ставище) в складі
Ставищенської селищної Ради і Антонівської, Бесідської,
Брилівської, Винарівської, Гейсиської, Гостромогильської,
Журавлиської, Іванівської, Красилівської, Кривецької,
Матвіїхівської, Ожегівської, Пархомівської, Попружнянської,
Розкішнянської, Розумницької, Сніжківської, Станіславчицької,
Стрижавської, Торчицької, Юрківської та Ясенівської сільрад
Тетіївського району.
15. Таращанський район (центр - м. Тараща) в складі
м. Тараща, Рокитнянської селищної Ради і сільрад Таращанського
району: Бирюківської, Великоберезянської, Великововнянської,
Житньогірської, Кирданівської, Ківшуватської, Косяківської,
Лісовицької, Луб'янської, Лук'янівської, Лучанської,
Мовчанівської, Насташівської, Ольшаницької, Острівської,
Петрівської, Плосківської, Ріжківської, Ромашківської,
Савинецької, Салиської, Северинівської, Синявської, Станишівської,
Степківської, Телешівської, Чапаєвської, Чернинської та
Шарківської.
16. Тетіївський район (центр - смт Тетіїв) в складі
Володарської та Тетіївської селищних Рад і сільрад Тетіївського
району: Березнянської, Біліївської, Бурковецької, Височанської,
Гайворонської, Галайківської, Голодьківської,
Городище-Пустоварівської, Горошківської, Денихівської,
Дзвеняцької, Дібрівської, Завадівської, Зрайківської,
Капустинської, Кашперівської, Клюківської, Косівської, Кошівської,
Лобачівської, Логвинської, Мармуліївської, Ненадихівської,
П'ятигірської, Рачківської, Рогізнянської, Росішківської,
Рубченківської, Рудосільської, Скибинецької, Стадницької,
Степівської, Тайницької, Тарганської, Теліжинецької та
Черепинської.
17. Фастівський район (центр - м. Фастів) в складі
Бортниківської, Великогуляківської, Великоснітинської, Веприцької,
Волицької, Дідівщинської, Дмитрівської, Дорогинської, Кожанської,
Малоснітинської, Мотовилівсько-Слобідської, Оленівської,
Паляничинської, Пилипівської, Пришивальницької, Скригалівської,
Томашівської, Триліської, Фастівецької та Червономотовилівської
сільрад Васильківського району; Малополовецької сільради
Білоцерківського району; Бишівської, Веселослобідської,
Гружчанської, Козичанської, Лишнянської, Мар'янівської,
Мостищенської, Новосілківської, Пашківської, Соснівської,
Чорногородської, Юрівської, Яблунівської та Ясногородської сільрад
Макарівського району; Борівської селищної Ради Фастівської
міськради.
18. Чорнобильський район (центр - м. Чорнобиль) в складі
м. Чорнобиль і сільрад Чорнобильського району: Горностайпільської,
Дитятківської, Заліської, Замошнянської, Зимовищенської,
Зоринської, Іллінецької, Копачівської, Корогодської,
Кривогірської, Купуватської, Ладижицької, Машівської,
Новошепелицької, Опачицької, Паришівської, Річицької,
Розсохівської, Старошепелицької, Стечанської, Страхоліської,
Теремецької, Терехівської, Товстоліської, Чапаєвської, Черевацької
та Чистогалівської.
19. Яготинський район (центр - м. Яготин) в складі м. Яготин,
Згурівської селищної Ради і сільрад Яготинського району:
Аркадіївської, Безуглівської, Богданівської, Годунівської,
Жовтневої, Жоравської, Засупоївської, Капустинської, Красненської,
Кулябівської, Лемешівської, Лизогубово-Слобідської,
Лозовоярівської, Малоберезанської, Нечипорівської, Новооржицької,
Панфилівської, Пасківщинської, Райківщинської, Середівської,
Сотниківської, Старооржицької, Сулимівської, Супоївської,
Турівської, Усівської, Фарбованської, Черевківської та
Черняхівської.
Віднести до категорії міст районного підпорядкування міста:
Богуслав, Бровари, Васильків і Переяслав-Хмельницький; Поліський
промисловий район - ліквідувати.
Залишити такі міста обласного підпорядкування: Білу Церкву,
Ірпінь з смт Біличі, Буча, Ворзель та Коцюбинське; Фастів.
По Кіровоградській області
1. Бобринецький район (центр - м. Бобринець) в складі
м. Бобринець і сільрад Бобринецького району: Апрелівської,
Березівської, Василівської, Великодруківської, Веселівської,
Витязівської, Ганно-Требинівської, Кіровської, Мар'янівської,
Миколо-Бабанської, Новоградівської, Новоолександрівської,
Олексіївської, Павлогірківської, Рощахівської, Свердловської,
Седнівської, Степанівської, Тарасівської, Фадіївської та
Червонозорівської.
2. Гайворонський район (центр - м. Гайворон) в складі
м. Гайворон і Завалівської селищної Ради Гайворонської міськради;
Сальківської селищної Ради і Бандурівської, Берестягівської,
Долинівської, Казавчинської, Котовської, Могильненської,
Мощенської, Солгутівської, Таужненської, Хащуватської та
Чемерпільської сільрад Ульяновського району.
3. Голованівський район (центр - смт Голованівськ) в складі
Голованівської селищної Ради і Грузької, Ємилівської,
Журавлинської, Капітанської, Клинівської,
Красногірської, Липовеньківської, Межирічківської, Надеждівської,
Розкішненської, Свирнівської, Семидубівської, Троянської та
Шепилівської сільрад Ульяновського району; Березовобалківської,
Йосипівської, Коритно-Забузької, Котовської, Плосько-Забузької,
Сухоташлицької та Чистопільської сільрад Добровеличківського
району; Лебединської та Перегонівської сільрад Новоархангельського
району; Побузької селищної Ради Гайворонської міськради.
4. Добровеличківський район (центр - смт Добровеличківка) в
складі Добровеличківської селищної Ради і Вільшанської,
Глинянської, Гнатівської, Добрянської, Дружелюбівської,
Липнязької, Любомирської, Новолутківської, Новостанкуватської,
Олексіївської, Перчунівської, Піщанобрідської, Станкуватської,
Тишківської, Троянівської, Федорівської та Юр'ївської сільрад
Добровеличківського району; м. Помічна Кіровоградської міськради.
5. Долинський район (центр - м. Долинська) в складі
м. Долинська і сільрад Долинського району: Березівської,
Василівської, Гурівської, Димитровської, Іванівської,
Катеринівської, Криничуватської, Маловодянської, Марфівської,
Медівської, Новогригорівської Другої, Новогригорівської Першої,
Новоустинівської, Олександрівської, Степанівської, Устинівської та
Федоро-Шулічинської.
6. Знам'янський район (центр - м. Знам'янка) в складі
Глинської, Захарівської, Іванівської, Іванковецької та
Федірківської сільрад Кремгесівського району; Богданівської,
Веселокутської, Володимирівської, Дмитрівської, Казарнянської,
Мотронівської, Петрівської, Плосківської, Суботцівської та
Трепівської сільрад Олександрівського району; Васинської,
Диківської, Мошоринської та Пантазіївської сільрад
Олександрійського району.
7. Кіровоградський район (центр - м. Кіровоград) в складі
Лелеківської селищної Ради і сільрад Кіровоградського району:
Аджамської, Бережинської, Веселівської, Високобайрацької,
Гаївської, Грузьківської, Іванівської, Калинівської, Клинцівської,
Крупської, Назарівської, Новоолександрівської, Олексіївської,
Оситнязької, Первозванівської, Підгайцівської, Покровської,
Федорівської, Червоноярської та Черняхівської.
8. Компаніївський район (центр - с. Комнаніївка) в складі
Гарманівської, Губівської, Зеленівської, Компаніївської,
Нечаївської та Федосіївської сільрад Кіровоградського району;
Богодарівської, Лозуватської, Петрівської, Полтавської та
Софіївської сільрад Бобринецького району.
9. Кремгесівський район (центр - м. Кремгес) в складі
Павлиської селищної Ради і сільрад Кремгесівського району:
Василівської, Великоандрусівської, Григорівської, Дереївської,
Зибківської, Камбурліївської, Куцеволівської, Микільської,
Миронівської, Млинківської, Омельницької, Онуфріївської,
Павлівської, Подорожненської, Попівської, Сметанівської,
Таловобалківської та Успенської.
10. Маловисківський район (центр - м. Мала Виска) в складі
м. Мала Виска і Великовисківської, Івано-Благодатненської,
Кіровської, Краснопільської, Ленінської, Лозуватської,
Мануйлівської, Мар'янівської, Олександрівської, Оникіївської,
Паліївської, Розсохуватської та Хмелівської сільрад
Маловисківського району; Миколаївської та Овсяниківської сільрад
Кіровоградського району; Березівської, Нововознесенської та
Якимівської сільрад Новоархангельського району; Глодоської,
Злинської та Плетеноташлицької сільрад Новоукраїнського району.
11. Новгородківський район (центр - с. Новгородка) в складі
Бершино-Кам'янської, Інгуло-Кам'янської, Куцівської,
Новгородківської та Новоандріївської сільрад Долинського району;
Тарасівської сільради Кіровоградського району; Митрофанівської
сільради Олександрійського району; Верблюзької, Дубівської та
Спасівської сільрад Петрівського району.
12. Новоархангельський район ( центр - смт Новоархангельськ)
в складі Новоархангельської селищної Ради і сільрад
Новоархангельського району: Вільшанської, Гаївської, Ганнівської,
Іванівської, Кальниболотської, Кам'янецької, Копенкуватської,
Марківської, Мартинівської, Надлацької, Небелівської,
Нерубайської, Олександрівської, Підвисоцької, Покотилівської,
Розсохуватецької, Свердликівської, Скалівської,
Скалівсько-Хутірської, Тернівської та Торговицької.
13. Новомиргородський район (центр - м. Новомиргород) в
складі м. Новомиргород; Володимирівської сільради Кіровоградського
району; Капітанівської селищної Ради і Бровківської, Веселівської,
Дібрівської, Жовтневої, Йосипівської, Кам'янської, Канізької,
Коробчинської, Листопадівської, Мар'ївської, Мартоноської,
Оситнязької, Панчівської, Первомайської, Петроострівської,
Пурпурівської, Тишківської та Туріянської сільрад Маловисківського
району.
14. Новоукраїнський район (центр - м. Новоукраїнка) в складі
м. Новоукраїнка і сільрад Новоукраїнського району: Бежбайрацької,
Ганнівської, Захарівської, Іванівської, Комишуватської,
Малопомічнянської, Миколаївської, Новоєгорівської,
Новомиколаївської, Новоолександрівської, Перлівської,
Помічнянської, Приютівської, Рівнянської, Семенастівської,
Сотницько-Балківської та Шишкинської.
15. Олександрівський район (центр - смт Олександрівка) в
складі Олександрівської та Єлизаветградківської селищних Рад і
сільрад Олександрівського району: Бірківської Першої, Букварської,
Вищеверещаківської, Голиківської, Івангородської,
Красносілківської, Красносільської, Михайлівської, Підлісненської,
Родниківської, Розумівської, Соснівської, Ставидлянської,
Староосотської, Триліської, Цвітненської та Цибулівської.
16. Олександрійський район (центр - м. Олександрія) в складі
Новопразької селищної Ради і сільрад Олександрійського району:
Бандурівської, Березівської, Войнівської, Головківської,
Дівоче-Пільської, Добронадіївської, Долинської, Звенигородської,
Ізмайлівської, Косівської, Костянтинівської, Куколівської,
Лікарівської, Лозуватської, Михайлівської, Недогарської,
Олександрівської, Попельнастівської, Протопопівської,
Світлопільської, Червонокам'янської та Ясинуватської.
17. Петрівський район (центр - смт Петрове) в складі
Петрівської селищної Ради і сільрад Петрівського району:
Богданівської, Братолюбівської, Варварівської, Водянської,
Ганнівської, Зеленської, Іванівської, Іскрівської, Йосипівської,
Кіровської, Новостародубської, Червонокостянтинівської та
Чечеліївської.
18. Ульяновський район (центр - смт Ульяновка) в складі
Ульяновської селищної Ради і сільрад Ульяновського району:
Богданівської, Великотроянівської, Вільхівської, Грушківської,
Данилово-Балківської, Йосипівської, Кам'янобрідської,
Кам'янокриничанської, Лозуватської, Луполівської, Новоселицької,
Розношенської, Сабатинівської та Синьківської.
Віднести до категорії міст районного підпорядкування міста:
Гайворон і Новомиргород.
Залишити такі міста обласного підпорядкування: Кіровоград;
Знам'янку з смт Знам'янка Друга; Кремгес з смт Власівка;
Олександрію з смт Димитрове, Новопилипівка, Октябрське та
Пантаївка.
По Кримській області
1. Бахчисарайський район (центр - м. Бахчисарай) в складі
м. Бахчисарай, Куйбишевської та Поштівської селищних Рад і сільрад
Бахчисарайського району: Верхньосадівської, Вілінської,
Голубинської, Зеленівської, Красномацької, Передущельненської,
Підгородненської, Плодівської, Скалистівської, Тінистівської та
Тернівської.
2. Білогірський район (центр - м. Білогірськ) в складі
м. Білогірськ, Зуйської селищної Ради і сільрад Білогірського
району: Ароматнівської, Багатівської, Василівської, Вишенської,
Зеленогірської, Криничненської, Курської, Мельничної, Муромської,
Русаківської та Цвіточненської.
3. Джанкойський район (центр - м. Джанкой) в складі Азовської
селищної Ради і Дніпровської, Завіто-Ленінської, Зарічненської,
Лобанівської, Майської, Медведівської, Новокримської,
Просторненської, Розкішненської та Цілинної сільрад Джанкойського
району; Ближньогородської та Яркополенської сільрад
Красногвардійського району.
4. Кіровський район (центр - смт Кіровське) в складі
м. Старий Крим Феодосійської міськради; Кіровської селищної Ради і
Журавської, іллічівської, Красногвардійської, Токарівської та
Яркополенської сільрад Нижньогірського району; Грушівської,
Золотополенської, Первомайської, Перевалівської та Привітненської
сільрад Білогірського району; Берегової та Владиславівської
сільрад Ленінського району.
5. Красногвардійський район (центр - смт Красногвардійське)
в складі Красногвардійської та Октябрської селищних Рад і сільрад
Красногвардійського району: Амурської, Войковської,
Восходненської, Калінінської, Колодязянської, Краснознам'янської,
Новопокровської, Олександрівської, Петрівської, П'ятихатської,
Рівнівської та Янтарнівської.
6. Красноперекопський район (центр - смт Красноперекопськ) в
складі Красноперекопської та Первомайської селищних Рад і сільрад
Красноперекопського району: Армянської, Вишнівської, Воїнської,
Гришинської, Іллінської, Ішунської, Калінінської, Магазинської,
Октябрської, Островської, Почотненської та Правдівської.
7. Ленінський район (центр - смт Леніне) в складі
Багерівської та Ленінської селищних Рад і сільрад Ленінського
району: Астанінської, Батальненської, Бєлінської, Войковської,
Глазівської, Горностаївської, Завітненської, Іллічівської,
Красногірської, Ленінської, Марфівської, Мисівської,
Приозернівської, Семисотської та Чистопільської.
8. Нижньогірський район (центр - смт Нижньогірський) в
складі Нижньогірської та Совєтської селищних Рад і Желябовської,
Завітненської, Краснофлотської, Митрофанівської, Некрасовської,
Новогригорівської, Октябрської, Омелянівської, Охотської,
Прудівської, Садової, Уваровської, Урожайнівської, Чапаєвської та
Якимівської сільрад Нижньогірського району; Ковровської та
Михайлівської сільрад Джанкойського району.
9. Роздольненський район (центр - смт Роздольне) в складі
Роздольненської селищної Ради і Березівської, Воронкинської,
Ковильнівської, Славнівської та Слов'янської сільрад
Чорноморського району; Руч'ївської сільради Красноперекопського
району; Новоселівської селищної Ради і Кормівської та Сусанівської
сільрад Сакського району.
10. Сакський район (центр - м. Саки) в складі м. Саки і
сільрад Сакського району: Вересаєвської, Вороб'ївської,
Добрушинської, Іванівської, Кольцовської, Кримської, Ліснівської,
Митяївської, Молочненської, Оріхівської, Охотниківської,
Ромашкинської, Сизівської та Суворовської.
11. Сімферопольський район (центр - м. Сімферополь) в складі
Гвардійської селищної Ради і Воднівської, Денисівської,
Добрівської, Кам'янської, Кольчугинської, Мирнівської,
Партизанської, Перовської, Родниківської, Урожайнівської та
Чистенської сільрад Бахчисарайського району; Донської та
Мазанської сільрад Білогірського району; Миколаївської та
Скворцівської сільрад Сакського району.
12. Чорноморський район (центр - смт Чорноморське) в складі
Чорноморської селищної Ради і сільрад Чорноморського району:
Кіровської, Красносільської, Міжводненської, Новоіванівської,
Новосільської та Оленівської.
Залишити такі міста обласного підпорядкування: Сімферополь з
смт Гресівський; Алушту з смт Фрунзе, Ізобільненською,
Лучистівською, Маломаяцькою, Малорічинською та Привітненською
сільрадами; Джанкой; Євпаторію; Керч; Феодосію з смт Орджонікідзе,
Планерське, Приморський, Судак та Щебетівка і Веселівською,
Дачнівською, Міжріченською, Морською, Насипнівською та
Сонячнодолинською сільрадами; Ялту з м. Алупка і смт Гаспра,
Гурзуф, Кореїз, Лівадія, Масандра, Сімеїз, Форос та Чехове.
Передати Орлинівську сільраду Бахчисарайського району в
підпорядкування Балаклавській районній Раді міста Севастополя.
По Луганській області
1. Антрацитівський район (центр - м. Антрацит) в складі
Єсаулівської, Краснокутської, Маломиколаївської,
Нижньонагольчицької, Пролетарської та Фащівської селищних Рад і
сільрад Антрацитівського району: Благівської, Бобриківської,
Дяківської, Краснолуцької, Микитівської, Рафайлівської,
Ребриківської, Новоборовицької та Червонополянської.
2. Біловодський район (центр - смт Біловодськ) в складі
Біловодської та Міловської селищних Рад і сільрад Біловодського
району: Бараниківської, Великоцької, Городищенської, Данилівської,
Журавської, Зориківської, Кононівської, Литвинівської,
Микільської, Морозівської та Стрільцівської.
3. Білокуракинський район (центр - смт Білокуракине) в
складі Білокуракинської та Лозноолександрівської селищних Рад і
Бунчуківської, Дем'янівської, Курячівської, Лизинської,
Ляшківської, Нещеретівської, Олексіївської, Павлівської,
Плахо-Петрівської, Червоноармійської та Шарівської сільрад
Білокуракинського району; Вівчарівської та Розсипненської сільрад
Троїцького району.
4. Комунарський район (центр - м. Перевальськ) в складі
мм. Артемівськ, Зоринськ та Перевальськ і Бугаївської,
Селезнівської, Фащівської, Чорнухинської та Ящиківської селищних
Рад Комунарської міськради; Городищенської, Комісарівської,
Михайлівської та Слов'яносербської селищних Рад і
Адріанопільської, Кримської, Малоіванівської, Петрівської,
Хорошенської та Червонопрапорської сільрад Лисичанського району.
5. Краснодонский район (центр - м. Краснодон) в складі
Бирюківської, Великологівської, Мирної та Новоолександрівської
селищних Рад і Верхньогарасимівської, Верхньошевирівської,
Дар'їно-Єрмаківської, Дружньої, Матвіївської, Медвежанської,
Олександрівської, Попівської та Провальської сільрад
Антрацитівського району; Сімейкинської селищної Ради і
Іванівської, Новоганнівської, Пархоменківської та Самсонівської
сільрад Станично-Луганського району.
6. Кремінський район (центр - м. Кремінна) в складі
м. Кремінна Рубіжанської міськради; Кабанської селищної Ради і
Боровеньківської, Булгаківської, Варварівської, Голубівської,
Єпіфанівської, Кудряшівської, Макіївської, Михайлівської,
Невської, Новоастраханської, Новокраснянської, Новомикольської та
Червонопопівської сільрад Сватівського району.
7. Лисичанський район (центр - м. Лисичанськ) в складі
Білогорівської, Борівської, Вовчоярівської, Врубівської,
Калинівської, Комишуваської, Малорязанцівської та Мирнодолинської
селищних Рад і сільрад Лисичанського району: Березівської та
Троїцької.
8. Лутугинський район (центр - м. Лутугине) в складі
м. Лутугине, Білівської, Білоріченської, Врубівської,
Родаківської, Успенської та Юр'ївської селищних Рад Луганської
міськради; м. Зимогір'я і Лозівської та Лотиківської селищних Рад
Комунарської міськради; Кам'янської сільради Антрацитівського
району; Георгіївської та Новосвітлівської селищних Рад і
Веселотарасівської, Іллірійської, Комсомольської, Краснолуцької,
Оріхівської, Першозванівської та Розкішненської сільрад
Станично-Луганського району.
9. Марківський район (центр - смт Марківка) в складі
Марківської селищної Ради і Бондарівської, Кабичівської,
Краснопільської, Кризької, Ліснополянської, Просянської та
Тишківської сільрад Новопсковського району.
10. Новоайдарський район (центр - смт Новоайдар) в складі
Новоайдарської селищної Ради і Айдар-Миколаївської,
Гречишкинської, Дмитрівської, Колядівської, Новоахтирської,
Олексіївської, Співаківської та Штормівської сільрад
Старобільського району; Трьохізбенської сільради Лисичанського
району; Гаврилівської сільради Сватівського району; Райгородської
сільради Станично-Луганського району.
11. Новопсковський район (центр - смт Новопсков) в складі
Новопсковської селищної Ради і Донцівської, Заайдарівської,
Закотненської, Кам'янської, Новорозсошанської, Осинівської,
Пісківської та Риб'янцівської сільрад Новопсковського району;
Білолуцької селищної Ради і Новобілянської, Павленківської,
Степнянської та Танюшівської сільрад Білокуракинського району.
12. Сватівський район (центр - м. Сватове) в складі
м. Сватове і Гончарівської, Ковалівської, Коломийчиської,
Куземівської, Мілуватської, Містківської, Первомайської,
Петрівської, Райгородської та Рудівської сільрад Сватівського
району; Нижньодуванської селищної Ради і Верхньодуванської,
Маньківської, Оборотнівської, Преображенської та Свистунівської
сільрад Троїцького району.
13. Станично-Луганський район (центр -
смт Станично-Луганське) в складі Петрівської та
Станично-Луганської селищних Рад і сільрад Станично-Луганського
району: Валуйської, Великочернігівської, Верхньобогданівської,
Веселогірської, Вільхівської, Гарасимівської, Жовтенської,
Комишненської, Красноталівської, Миколаївської, Нижньотеплівської,
Передільської, Теплівської, Червоножовтневої, Чугинської та
Широкинської.
14. Старобільський район (центр - м. Старобільськ) в складі
м. Старобільськ; Верхньопокровської, Караяшницької, Лиманської,
Нижньопокровської, Новоборівської, Орлівської, Підгорівської,
Половинківської, Струківської, Тецківської, Титарівської,
Хворостянівської, Чмирівської та Шульгінської сільрад
Старобільського району; Брусівської, Євсузької та
Новоолександрівської сільрад Біловодського району.
15. Троїцький район (центр - смт Троїцьке) в складі Троїцької
селищної Ради і сільрад Троїцького району: Арапівської,
Багачанської, Воєводської, Демино-Олександрівської,
Лантратівської, Новоолександрівської, Новочервонянської,
Покровської, Привільської, Розпасіївської, Тарасівської,
Тимонівської та Тополівської.
Включити міста Верхнє і Пролетарськ Лисичанської міськради в
смугу міста Лисичанськ.
Віднести до категорії міст районного підпорядкування місто
Старобільськ.
Залишити такі міста обласного підпорядкування: Луганськ з
мм. Олександрівськ та Щастя; Антрацит з смт Боково-Платове,
Верхній Нагольчик, Дубівський, Кам'яне, Кріпенський та Щотове;
Брянку з смт Южна Ломуватка; Кадіївку з смт Долинівське; Кіровськ
з смт Донецький та Фрунзе; Комунарськ; Краснодон з
м. Молодогвардійськ і смт Гірне, Енгельсове, Ізварине, Краснодон,
Сєвєрний та Урало-Кавказ; Красний Луч з мм. Вахрушеве та
Петровське і смт Запоріжжя, Іванівка, Новопавлівка, Софіївський,
Хрустальне, Штергрес та Штерівка; Лисичанськ з мм. Новодружеськ та
Привілля; Первомайськ з мм. Гірське, Золоте та Попасна і смт Нижнє
та Тошківка, Ровеньки з смт Кленовий, Михайлівка,
Нагольно-Тарасівка, Новодар'ївка та Ясенівський; Рубіжне;
Свердловськ з м. Червонопартизанськ і смт Володарськ,
Калінінський, Комсомольський та Ленінське; Северодонецьк з
смт Сиротине.
По Львівській області
1. Бродівський район (центр - м. Броди) в складі м. Броди,
Олеської та Підкамінської селищних Рад і сільрад Бродівського
району: Батьківської, Вербівчицької, Гаївської, Гутищенської,
Заболотцівської, Комарівської, Конюшківської, Кутищенської,
Кутівської, Лешнівської, Наквашанської, Ожидівської, Пеняківської,
Підгорецької, Пониквянської, Пониковицької, Поповецької,
Соколівської, Старобродівської, Суховільської, Топорівської,
Тур'янської, Чанизької, Черницької, Шнирівської та Ясенівської.
2. Городоцький район (центр - м. Городок) в складі
мм. Городок Комарне, Мостиська та Судова Вишня; Великолюбінської
селищної Ради і сільрад Городоцького району:
Арламівсько-Волянської, Балицької, Бартатівської, Берегівської,
Березецької, Бортятинської, Бучалівської, Вищеньківської,
Вишнянської, Вовчищовицької, Галичанівської, Гостинцівської,
Градівської, Грімненської, Дмитровицької, Добрянської
Довгомостиської, Долинянської, Завидовичівської, Золотковецької,
Керницької, Кліцьківської, Коропузької, Крисовицької,
Мальнівської, Мильчицької, Мишлятицької, Монастирецької,
Никловицької, Переможненської, Підзвіринецької, Пнікутської,
Порічненської, Раденицької, Родатичівської, Соколянської,
Старявської, Стоянцівської, Стрілецької, Твіржівської, Тщенецької,
Угрівської, Чернівської та Шегинівської.
3. Дрогобицький район (центр - м. Дрогобич) в складі
Меденицької та Підбузької селищних Рад і Бистрицької,
Болехівської, Броницької, Верхньодорожівської, Винниківської,
Волощанської, Вороблевицької, Гаївської, Грушівської, Дережицької,
Добрівлянської, Доброгостівської, Довжанської, Івано-Франківської,
Колпецької, Лотнянської, Літинянської, Лішнянської,
Новокропивницької, Опаківської, Опорівської, Рихтицької,
Раневицької, Ролівської, Смільнянської, Снятинської, Солонської,
Старокропивницької, Ступницької, Уличненської, Урізької та
Ясенице-Сільнянської сільрад Дрогобицького району; Більченської,
Гірської, Криницької та Рудниківської сільрад Жидачівського
району.
4. Жидачівський район (центр - м. Жидачів) в складі
мм. Жидичів та Ходорів, Гніздичівської, Журавненської та
Роздольської селищних Рад і Бережницької, Берездовецької,
Бориницької, Бортниківської, Вербицької, Вільховецької,
Горішнянської, Грусятицької, Дев'ятниківської, Держівської,
Жирівської, Загірочківської, Зарічанської, Зарічненської,
Крупської, Любшанської, Малехівської, Млиниської, Молодинчецької,
Мельницької, Монастирецької, Облазницької, Отиневицької,
Піддністрянівської, Пісочненської, Подорожненської, Розвадівської,
Рудянської, Тойсарівської та Чертізької сільрад Жидачівського
району; м. Миколаїв і Новороздольської селищної Ради Миколаївської
міськради.
5. Золочівський район (центр - м. Золочів) в складі
м. Золочів; Глинянської та Поморянської селищних Рад і сільрад
Золочівського району: Андріївської, Балучинської, Бібщанської,
Білокамінської, Бортківської, Великовільшаницької, Вижнянської,
Вороняківської, Гологірської, Єлиховичівської, Жуківської,
Задвірської, Колтівської, Куровичівської, Новосілківської,
Опаківської, Підгайчиківської, Підлипецької, Полянської,
Почапівської, Ремезівцівської, Розважівської, Сасівської,
Сква'рявської, Словітської, Сновичівської, Струтинської та
Ясеновецької.
6. Кам'янсько-Бузький район (центр - м. Кам'янка-Бузька) в
складі мм. Буськ та Кам'янка-Бузька, Красненської та
Новояричівської, селищних Рад і Банюнинської, Батятичівської,
Великоколоднянської, Великосілківської, Вирівської, Гумниської,
Дернівської, Дідилівської, Желдецької, Жовтанецької, Купченської,
Куткірської, Милятинської, Новосілківської, Прибужанівської,
Ременівської, Селецької, Соколянської, Стародобротвірської,
Старояричівської, Стрептівської, Таданівської, Утішківської та
Яблунівської сільрад Кам'янсько-Бузького району; Добротвірської
селищної Ради Нестеровської міськради.
7. Нестеровський район (центр - м. Нестеров) в складі
м. Нестеров; Куликівської селищної Ради і Боянецької, В'язівської,
Грибовицької, Деревнянської, Добросинської, Зашківської,
Звертівської, Крехівської, Любельської, Малехівської,
Мокротинської, Новоскварявської, Підлісненської, Смереківської,
Сопошинської та Туринківської сільрад Кам'янсько-Бузького району;
м. Рава-Руська, Магерівської селищної Ради і Бишківської,
Гійченської, Дев'ятирської, Забірської, Замківської,
Лавриківської, Липницької, Новокам'янської, Потелицької,
Річківської та Середкевичівської сільрад Яворівського району.
8. Перемишлянський район (центр - м. Перемишляни) в складі
м. Перемишляни і Білецької, Болотнянської, Борщівської,
Брюховицької, Вишнівчицької, Вовківської, Дунаївської,
Дусанівської, Кореличівської, Коросненської, Лагодівської,
Липовецької, Осталовицької, Станимирської, Ушковичівської та
Чемеринецької сільрад Золочівського району; Новострілищанської
селищної Ради і Баковецької, Вибранівської, Кніселівської та
Соколівської сільрад Жидачівського району; м. Бібрка і Ланівської,
Любешківської, Романівської, Свірзької, Стрілківської та
Суходільської сільрад Пустомитівського району.
9. Пустомитівський район (центр - смт Пустомити) в складі
Пустомитівської та Щирецької селищних Рад і Борщовицької,
Великоглібовицької, Великогорожанківської, Верхньобілківської,
Верхньодожненської, Винничківської, Вовківської, Водянської,
Гаївської, Годовицької, Гонятичівської, Гуменецької, Давидівської,
Димівської, Дмитрівської, Звенигородської, Зубрянської,
Красівської, Лисиничівської, Миклашівської, Миколаївської,
Містківської, Никонковичівської, Новосілко-Опарської,
Оброшинської, Підберезецької, Пісківської, Поршнянської,
Раковецької, Семенівської, Скнилівської, Сокольницької,
Солонківської, Сороко-Львівської, Старосільської, Стільської,
Тернопільської, Товщівської, Чижиківської, Чишківської,
Чорнушовицької та Ямпільської сільрад Пустомитівського району;
Колодрубівської сільради Жидачівського району.
10. Радехівський район (центр - м. Радехів) в складі
м. Радехів і Бишівської, Вузлівської, Дмитрівської, Забавської,
Корчинської, Немилівської, Нововитківської, Павлівської,
Сеньківської, Середпільцівської, Стоянівської, Сушнівської,
Тетевчицької та Яструбичівської сільрад Сокальського району;
Лопатинської селищної Ради і Барилівської, Березівської,
Куликівської, Кустинської, Миколаївської, Нивицької, Оглядівської,
Сморжівської, Станіславчицької та Хмільненської сільрад
Бродівського району; Незнанівської сільради Кам'янсько-Бузького
району.
11. Самбірський район (центр - м. Самбір) в складі м. Рудки
і Вощанцівської, Зав'язанецької, Крукеницької, Купновицької,
Луківської, Макунівської, Михайлевицької, Погірцівської,
Сусолівської, Чайковицької, Хлопчицької та Ятвягівської сільрад
Городоцького району; Дублянської селищної Ради і Бабинської,
Бісковицької, Блажівської, Великобілинської, Верховецької,
Вільшаницької, Воле-Баранецької, Воютицької, Городищенської,
Корналовицької, Кульчицької, Луківської, Містковицької,
Монастирецької, П'яновицької, Ралівської, Садковицької,
Стрілковицької та Чукв'янської сільрад Дрогобицького району.
12. Сокальський район (центр - м. Сокаль) в складі мм. Белз,
Великі Мости, Сокаль та Угнів, Жвирківської селищної Ради і
сільрад Сокальського району: Боб'ятинської, Борятинської,
Бутинської, Ванівської, Волицької, Волсвинської, Горбківської,
Двірецької, Домашівської, Забужжівської, Карівської, Корчівської,
Красносільської, Куличківої, Лучицької, Межирічанської,
Новоукраїнської, Острівської, Перев'ятицької, Перемогівської,
Переспівської, Перетоківської, Поторицької, Правдівської,
Реклинецької, Савчинської, Свитазівської, Селецької, Смиківської,
Стенятинської, Тартаківської, Трудолюбівської, Федорівцівської,
Фусівської, Хлівчанської та Цебрівської.
13. Старосамбірський район (центр - м. Старий Самбір) в
складі: Добромиль, Старий Самбір та Хирів, Нижанковицької та
Старосолянської селищних Рад і сільрад Старосамбірського району:
Білецької, Болозівської, Бусовиськівської, Великолінинської,
Великосільської, Великосушицької, Волошинівської, Волянської,
Головецьківської, Грозівської, Грушатицької, Гусаківської,
Дроздовицької, Княжпільської, Міженецької, Мурованської,
Мшанецької, Новоміської, Передільницької, Поповицької, Раківської,
Ріп'янської, Скелівської, Слохинівської, Солянуватської,
Старявської, Страшевицької, Стрілківської, Стрільбищенської,
Сусідовицької, Терлівської, Тернавської, Тершівської, Тисовицької,
Топольницької, Торчиновицької, Тур'ївської, Чаплівської та
Ясенице-Замківської.
14. Стрийський район (центр - м. Стрий) в складі м. Сколе,
Верхньосиньовидненської, Дашавської та Славської селищних Рад і
сільрад Стрийського району: Верхнячківської, Волосянківської,
Гірненської, Головецківської, Дідушицької, Довголуцької,
Долішнянської, Дулібівської, Жулинської, Жупанівської,
Завадівської, Кавської, Климецької, Козівської, Коростівської,
Корчинської, Лавочненської, Ланівської, Лисовицької, Лисятицької,
Любинцівської, Нижньорожанської, Нижньосиньовидненської,
Опорецької, Орівської, Орявської, Підгірцівської, Підгородецької,
Плавської, Подорожненської, Семигинівської, Сихівської,
Сможенської, Станківської, Стинавської, Стрілківської,
Труханівської, Тухлянської, Тухольківської, Ходовицької,
Яблунівської та Ямельницької.
15. Турківський район (центр - м. Турка) в складі м. Турка і
Бітлянської, Боберківської, Боринської, Верхненської,
Верхньовисоцької, Верхньояблунської, Вовченської,
Головеськівської, Завадівської, Ільницької, Ісаївської,
Комарницької, Ластівківської, Либохорської, Лімнянської,
Межигірської, Нижньовисоцької, Нижньотурівської, Нижньояблунської,
Розлуцької, Яворівської та Ясеницької сільрад Старосамбірського
району; Верхньогусиненської, Довжківської, Завадківської,
Красненської, Кривківської, Матківської та Росохацької сільрад
Стрийського району.
16. Яворівський район (центр - м. Яворів) в складі м. Яворів,
Івано-Франківської, Краковецької, та Немирівської селищних Рад і
сільрад Яворівського району: Бердихівської, Бірківської,
Бунівської, Великопільської, Верблянської, Віжомлянської,
Вороблячинської, Вороцівської, Добростанівської, Домажирської,
Дрогомишльської, Дубровицької, Залузької, Калинівської,
Лозинської, Мальчицької, Мшанської, Нагачівської, Повітненської,
Порічанської, Прилбичівської, Речичанської, Рогізненської,
Рясненської, Свидницької, Смолинської, Терновицької,
Чернилявської, Шклівської та Ясинської.
Віднести до категорії міст районного підпорядкування міста:
Золочів, Миколаїв і Нестеров.
Залишити такі міста обласного підпорядкування: Львів з
м. Винники і смт Брюховичі та Рудне; Борислав з смт Східниця;
Дрогобич з смт Стебник; Самбір; Стрий з смт Моршин; Трускавець;
Червоноград з смт Гірник та Соснівка.
По Миколаївській області
1. Баштанський район (центр - смт Баштанка) в складі
Баштанської селищної Ради і сільрад Баштанського району:
Добренської, Єрмолівської, Інгульської, Кашперо-Миколаївської,
Костичівської, Ленінської, Мар'ївської, Новоіванівської,
Новоолександрівської, Новопавлівської, Пісківської, Плющівської,
Привільнянської, Христофорівської та Явкинської.
2. Березнегуватський район (центр - смт Березнегувате) в
складі Березнегуватської селищної Ради і Білокриницької,
Висунської, Калузької, Лепетиської, Маліївської, Мурахівської,
Новоочаківської, Новосевастопольської, Новоукраїнської та
Сергіївської сільрад Баштанського району, Любомирівської сільради
Снігурівського району.
3. Братський район (центр - смт Братське) в складі Братської
селищної Ради і сільрад Братського району: Арбузинської,
Ганнівської, Григорівської, Іванівської, Кам'яно-Костуватської,
Костуватської, Костянтинівської, Кривопустоської, Миколаївської,
Новомар'ївської, Новоолександрівської, Новоселівської, Садівської,
Сергіївської та Шевченківської.
4. Веселинівський район (центр - смт Веселинове) в складі
Веселинівської селищної Ради і Катеринівської, Миколаївської,
Новосвітлівської, Петрівської, Подільської, Покровської та
Ставківської сільрад Вознесенського району; Колосівської,
Кудрявцівської та Порічанської сільрад Доманівського району,
Кубряцької та Широколанівської сільрад Миколаївського району.
5. Вознесенський район (центр - м. Вознесенськ) в складі
м. Вознесенськ і сільрад Вознесенського району: Білоусівської,
Бузької, Воронівської, Григорівської, Дмитрівської, Дорошівської,
Малосолоненської, Новогригорівської, Олександрівської,
Прибужанівської, Таборівської, Трикратівської, Щербанівської та
Яструбинівської.
6. Доманівський район (центр - смт Доманівка) в складі
Доманівської селищної Ради і сільрад Доманівського району:
Богданівської, Володимирівської, Зеленоярської, Козубівської,
Лідіївської, Маринівської, Миколаївської, Мостівської,
Новокантакузівської, Олександрівської, Олександродарської,
Прибузької та Царедарівської.
7. Єланецький район (центр - с. Єланець) в складі
Великосербулівської, Водяно-Лоринської, Возсіятської, Єланецької,
Калинівської, Куйбишевської, Малоукраїнської, Нововасилівської та
Ясногородської сільрад Новоодеського району; Новокостянтинівської
сільради Братського району.
8. Жовтневий район (центр - м. Жовтневе) в складі
м. Жовтневе Миколаївської міськради: Тернівської селищної Ради і
Пересадівської сільради Новоодеського району; Воскресенської
селищної Ради і Бармашівської, Грейгівської, Засільської,
Калинівської, Котлярівської, Лиманівської, Мішково-Погорілівської,
Прибузької та Шевченківської сільрад Снігурівського району.
9. Казанківський район (центр - с. Казанка) в складі
Великоолександрівської, Веселобалківської, Володимирівської,
Дмитро-Білівської, Казанківської, Каширівської, Лагодівської,
Миколаївської, Миколо-Гулаківської, Михайлівської,
Новолазарівської, Новофедорівської, Олександрівської,
Скобелевської, Троїцько-Сафонівської та Червонознам'янської
сільрад Новобузького району.
10. Кривоозерський район (центр - с. Криве Озеро) в складі
Багачівської, Бурилівської, Врадіївської, Доброжанівської,
Жовтневої, Краснопільської, Кривоозерської, Кривоозерської Другої,
Кумарівської, Куряче-Лозівської, Луканівської, Маломечетнянської,
Новопавлівської, Секретарської, Сирівської, Тридубівської та
Филимонівської сільрад Первомайського району; Великовеселівської
та Іванівської сільрад Доманівського району.
11. Миколаївський район (центр - м. Миколаїв) в складі
Великокорениської селищної Ради і сільрад Миколаївського району:
Анатолівої, Березанської, Данилівської, Дмитрівської,
Кир'яківської, Кімівської, Ковалівської, Кривобалківської,
Криничанської, Нечаянської, Новобогданівської, Петрівської,
Ташинської, Тернуватської та Улянівської.
12. Новобузький район (центр - м. Новий Буг) в складі
м. Новий Буг і Баратівської, Березнегуватської, Вільнозапорізької,
Кам'янської, Новомиколаївської, Новомихайлівської,
Новополтавської, Новоюр'ївої, Ольгопільської, Софіївської та
Улянівської сільрад Новобузького району; Новохристофорівської
сільради Баштанського району.
13 . Новоодеський район (центр - смт Нова Одеса) в складі
Новоодеської селищної Ради і сільрад Новоодеського району:
Баловненської, Бузької, Веселівської, Воронцівської, Гур'ївської,
Димівської, Кандибинської, Кашперівської, Малинівської,
Новопетрівської, Новосафронівської, Сухоєланецької та Троїцької.
14. Очаківський район (центр - м. Очаків) в складі м. Очаків
і сільрад Миколаївського району: Басилівської, Дмитрівської,
Кам'янської, Коблівської, Козирської, Куцурубської,
Лиманівської, Матіясівської, Парутинської, Покровської,
Рибаківської, Рівненської, Тузлівської та Чорноморської.
15. Первомайський район (центр - м. Первомайськ) в складі
Підгороднянської селищної Ради Первомайської міськради;
Благодатненської, Воєводської, Любоіванівської, Новокрасненської,
Рябоконівської та Семенівської сільрад Братського району;
Болеславчицької, Великомечетнянської, Грушівської,
Довгопристанської, Кам'янобалківської, Кам'яномостівської,
Кінецьпільської, Кримської, Кумарівської, Лисогірської,
Лукашівської, Мигіївської, Романово-Балківської,
Синюхино-Брідської, Софіївської, Степківської, Тарасівської та
Чаусівської сільрад Первомайського району.
16. Снігурівський район (центр - м. Снігурівка) в складі
м. Снігурівка і сільрад Снігурівського району: Баратівської,
Василівської, Єлизаветівської, Киселівської, Краснознам'янської,
Новопетрівської, Олександрівської та Першотравневої.
Віднести до категорії міст районного підпорядкування місто
Вознесенськ.
Міста Миколаїв і Первомайськ залишити містами обласного
підпорядкування.
Передати Яснопільську сільраду Доманівського району до складу
Березівського району Одеської області.
По Одеській області
1. Ананьївський район (центр - м. Ананьїв) в складі
м. Ананьїв і Ананьївської Другої, Ананьївської Першої,
Гандрабурівської, Долинської, Жеребківської, Коханівської,
Кохівської, Мардарівської, Новогригорівської,
Новоолександрівської, Точилівської та Шимківської сільрад
Ананьївського району; Троїцької сільради Любашівського району,
2. Балтський район (центр - м. Балта) в складі м. Балта;
Бендзарівської, Борсуківської, Гольмянської, Кармалюківської,
Козацької, Лісничівської, Миронівської, Обжильської, Оленівської,
Пасатської, Пасицелівської, Переймівської, Перелітської,
Піщанської, Плосківської, Пужайківської, Саражинської,
Сінненської, Ухожанської, Харитинівської, Чернеченської та
Шляхівської сільрад Балтського району; Кам'янської та
Концебівської сільрад Любашівського району.
3. Березівський район (центр - м. Березівка) в складі
м. Березівка і Гуляївської, Демидівської, Заводівської,
Маринівської, Нейківської, Новоподільської, Ряснопільської,
Ставківської та Червоноармійської сільрад Березівського району;
Джугастрівської та Коноплянської сільрад Комінтернівського району;
Яснопільської сільради Доманівського району Миколаївської області.
4. Білгород-Дністровський район (центр -
м. Білгород-Дністровський) в складі сільрад
Білгород-Дністровського району: Адамівської, Андріївської,
Бритівської, Великомар'янівської, Випаснянської, Забарівської,
Затоківської, Карналеївської, Козацької, Крутоярівської,
Маразліївської, Миколаївської, Монашівської, Приморської,
Ройлянської, Руско-Іванівської, Семенівської, Старокозацької,
Староцаричанської, Фараонівської, Шабівської та Широківської.
5. Біляївський район (центр - смт Біляївка) в складі
Біляївської та Великодолинської селищних Рад і сільрад
Біляївського району: Августівської, Барабойської, Березанської,
Василівської, Великодальницької, Вигодянської, Гниляківської,
Граденицької, Дальницької, Іллінської, Йосипівської, Маяківської,
Миколаївської, Нерубайської, Новоградківської, Овідіопольської,
Олександрівської, Роксоланівської, Сухолиманської, Троїцької та
Яськівської.
6. Болградський район (центр - м. Болград) в складі
м. Болград і Баннівської, Василівської, Виноградівської,
Виноградненської, Владиченської, Главанської, Голицької,
Городнянської, Дмитрівської, Жовтневої, Задунаївської,
Калчівської, Котловинської, Криничненської, Новоіванівської,
Новотроянівської, Олександрівської, Табаківської та
Червоноармійської сільрад Болградського району; Каланчацької
сільради Ізмаїльського району.
7. Великомихайлівський район (центр - смт Велика Михайлівка)
в складі Великомихайлівської селищної Ради і Великокомарівської,
Векоплосківської, Кіровської, Комарівської, Новоборисівської,
Полєзненської та Тростянецької сільрад Фрунзівського району;
Михайлопільської сільради Комінтернівського району; Цебриківської
селищної Ради і Гребениківської, Мигаївської, Новоселівської,
Петрівської, Слов'яно-Сербської, Чапаєвської та
Червонознам'янської сільрад Роздільнянського району.
8. Ізмаїльський район (центр - м. Ізмаїл) в складі
Суворовської селищної Ради і Багатянської, Бросківської,
Кам'янської, Кирничанської, Кислицької, Комишівської,
Лощинівської, Муравлівської, Новонекрасівської, Новопокровської,
Новоселівської, Озерненської, Острівнянської, Першотравневої,
Приозерненської, Саф'янівської, Старонекрасівської,
Старотроянівської та Утконосівської сільрад Ізмаїльського району;
Долинської, Лиманської, Нагірненської, Новосільської, Орлівської
та Плавнівської сільрад Болградського району.
9. Кілійський район (центр - м. Кілія) в складі мм. Кілія та
Вилкове Кілійської міськради; Василівської, Десантнівської,
Дмитрівської, Лісківської, Мирнівської, Приморської, Трудової,
Фурманівської, Червоноярської та Шевченківської сільрад
Ізмаїльського району; Нерушайської, Струмківської та Холмської
сільрад Татарбунарського району.
10. Кодимський район (центр - смт Кодима) в складі
Кодимської та Слобідської селищних Рад і Будеївської, Грабівської,
Івашківської, Лабушненської, Олексіївської, Петрівської,
Сербівської, Тимківської та Шершенецької сільрад Балтського
району; Баштанківської та Загнітківської сільрад Крижопільського
району Вінницької області.
11. Комінтернівський район (центр - с. Комінтернівське) в
складі Петрівської селищної Ради і сільрад Комінтернівського
району: Благоївської, Визирської, Григорівської, Дмитрівської,
Калинівської, Комінтернівської, Красносільської, Кремидівської,
Любопільської, Ониськівської, Павлинської, Першотравневої,
Петрівської, Свердловської, Северинівської, Сербківської,
Сичавської, Фонтанської та Шомполівської.
12. Котовський район (центр - м. Котовськ) в складі
Красноокнянської селищної Ради і сільрад Котовського району:
Антонівської, Борщівської, Великофонтанської, Гоноратської,
Довжанської, Дубівської, Качурівської, Климентівської, Косівської,
Куяльницької, Липецької, Любомирської, Нестоїтської,
Новосамарської, Новоселівської, Олексіївської, Петрівської,
Ставрівської, Станіславської, Старокульнянської, Топалівської,
Федосіївської, Цеханівської, Чапаєвської та Чорнянської.
13. Любашівський район (центр - смт Любашівка) в складі
Любашівської та Савранської селищних Рад і сільрад Любашівського
району: Агафіївської, Бакшанської, Бобрицької, Боківської,
Вільшанської, Гвоздавської, Іванівської, Кричунівської,
Неділківської, Новокарбівської, Полянецької та Ясенівської.
14. Миколаївський район (центр - с. Миколаївка) в складі
Ананьївської, Андрієво-Іванівської, Антонюківської, Миколаївської,
Новопетрівської, Олексіївської, Петрівської, Скосарівської,
Ульяновської та Шабельницької сільрад Березівського району;
Новоандріївської та Червонокутської сільрад Ананьївського району;
Миколаївської та Настасіївської сільрад Любашівського району.
15. Роздільнянський район (центр - м. Роздільна) в складі
м. Роздільна, Лиманської селищної Ради і Баранівської,
Бецилівської, Білчанської, Гаївської, Єреміївської, Кам'янської,
Кіровської, Кучурганської, Марківської, Новоукраїнської,
Понятівської, Старостинської, Щербанської та Яковлівської сільрад
Роздільнянського району; Виноградарської та Єгорівської сільрад
Біляївського району; Іванівської селищної Ради Комінтернівського
району.
16. Саратський район (центр - смт Сарата) в складі
Саратської селищної Ради і Зорянської, Колісненської,
Новоселівської та Плахтіївської сільрад Татарбунарського району;
Миколаївсько-Новоросійської, Надеждинської, Успенівської та
Ярославської сільрад Білгород-Дністровського району;
Веселокутської, Вознесенської Першої, Мирнопільської,
Новокапланівської, Світлодолинської та Теплицької сільрад
Тарутинського району.
17. Тарутинський район (центр - смт Тарутино) в складі
Березинської, Бородінської, Серпнівської та Тарутинської селищних
Рад і сільрад Тарутинського району: Веселодолинської,
Виноградівської, Вільненської, Вознесенської Другої, Деленської,
Євгенівської, Калачівської, Красненської, Ліснянської,
Миколаївської, Міняйлівської; Надрічнянської, Олександрівської,
Петрівської Другої, Петрівської Першої, Петропавлівської,
Підгірненської, Плачиндівської, Рівнянської, Старосільської,
Юр'ївської та Ярівської.
18. Татарбунарський район (центр - смт Татарбунари) в складі
Татарбунарської селищної Ради і Білоліської, Борисівської,
Виноградівської, Вишнівської, Дивізійської, Дмитрівської,
Жовтоярської, Кам'янської, Лиманської, Михайлівської, Павлівської,
Приморської, Рибальської, Сергіївської та Трапівської сільрад
Татарбунарського району; м. Арциз Білгород-Дністровської
міськради; Тузлівської сільради Білгород-Дністровського району.
19. Фрунзівський район (центр - смт Фрунзівка) в складі
Затишанської та Фрунзівської селищних Рад і Бранкованівської,
Василівської, Войничівської, Йосипівської, Карабанівської,
Ленінської, Малігонівської, Мар'янівської, Новопавлівської,
Павлівської, Перехрестівської та Соше-Острівської сільрад
Фрунзівського району; Гулянської та Маяківської сільрад
Котовського району.
20. Ширяївський район (центр - с. Ширяєве) в складі
Мар'янівської, Миколаївської, Олександрівської, Осинівської,
Старомаяківської та Ширяївської сільрад Ананьївського району;
Антонівської, Жовтневої, Катерино-Платонівської та
Новоєлизаветівської сільрад Березівського району; Макарівської,
Миколаївської, Орджонікідзенської та Саханської сільрад
Фрунзівського району.
Віднести до категорії міст районного підпорядкування міста:
Балту, Кілію і Роздільну.
Залишити такі міста обласного підпорядкування: Одесу з
смт Іллічівськ; Білгород-Дністровський; Ізмаїл; Котовськ; Рені.
По Полтавській області
1. Гадяцький район (центр - м. Гадяч) в складі м. Гадяч і
сільрад Гадяцького району: Березово-Луцької, Біленченківської,
Бобрицької, Великобудищанської, Веприцької, Гречанівської,
Книшівської, Краснознаменської, Краснолуцької, Лисівської,
Лютенської, Мартинівської, Петрівсько-Роменської, Плішивецької,
Рашівської, Римарівської, Розбишівської, Ручківської, Сарівської,
Середняківської, Сватківської, Соснівської та Харковецької.
2. Глобинський район (центр - смт Глобине) в складі
Глобинської та Градизької селищних Рад і сільрад Глобинського
району: Бабичівської, Броварківської, Бугаївської, Горбівської,
Гриньківської, Жуківської, Землянківської, Зубанівської,
Іваново-Селищенської, Кирияківської, Кринківської,
Куп'єватівської, Липівської, Максимівської, Манжеліївської,
Обознівської, Петрівської, Пирогівської, Погребівської,
Пронозівської, Пустовійтівської, Святилівської, Федорівської та
Фрунзівської.
3. Диканський район (центр - смт Диканька) в складі
Диканської селищної Ради і Андріївської, Байрацької,
Балясненської, Великобудищанської, Великоперевізької,
Великорудківської, Водянобалківської, Воскобійницької,
Гоголівської, Жоржівської, Ковалівської, Михайликівської,
Надеждинської, Орданівської, Пришибської, Стасівської та Шишацької
сільрад Диканського району; Великобузівської та Яреськівської
сільрад Решетилівського району.
4. Зіньківський район (центр - м. Зіньків) в складі
м. Зіньків, Опішнянської селищної Ради і сільрад Зіньківського
району: Артелярщинської, Батьківської, Більської, Бірківської,
Бобрівницької, Великопавлівської, Дейкалівської, Довжицької,
Загрунівської, Кирило-Ганнівської, Комсомольської,
Лютенсько-Будищанської, Малобудищанської, Першотравневої,
Пишненківської, Покровської, Попівської, Ступківської,
Тарасівської, Удовиченківської, Човно-Федорівської та Шилівської.
5. Карлівський район (центр - м. Карлівка) в складі
м. Карлівка; сільрад Карлівського району: Андріївської,
Базилівщинської, Білухівської, Варварівської, Верхньоланівської,
Дмитрівської, Климівської, Коновалівської, Кошманівської,
Лип'янської, Максимівської, Мар'янівської, Машівської,
Михайлівської, Нижньоланнівської, Павлівської, Попівської,
Ряськівської, Сахновщинської, Селещинської, Старицьківської та
Федорівської.
6. Кобеляцький район (центр - м. Кобеляки) в складі
м. Кобеляки, Білицької селищної Ради і сільрад Кобеляцького
району: Бреусівської, Бродщинської, Бутенківської, Вільховатської,
Григоро-Бригадирівської, Дашківської, Золотарівської, Іванівської,
Кіровської, Комендантівської, Красненської, Марківської,
Озерянської, Орлицької, Світлогірської, Шенгурівської та
Чорбівської.
7. Котелевський район (центр - с. Котельва) в складі
Деревківської, Котелевської та Михайлівської Першої сільрад
Зіньківського району; Великорублівської, Козлівщинської,
Малорублівської, Микілківської та Милорадівської сільрад
Диканського району.
8. Кременчуцький район (центр - м. Кременчук) в складі
Великокохнівської та Козельщинської селищних Рад і сільрад
Кременчуцького району: Білецьківської, Василівської,
Високовакулівської, Дзержинської, Дмітрівської, Зарудянської,
Кам'янопотоківської, Лутовинівської, Мануйлівської,
Недогарківської, Омельниківської, Пісківської, Піщанської,
Пригарівської, Пришибської, Пухальщинської, Рокитнянської,
Салівської, Солоницької, Хорішківської та Червонознам'янської.
9. Лохвицький район (центр - м. Лохвиця) в складі м. Лохвиця,
Червонозаводської селищної Ради і сільрад Лохвицького району:
Безсалівської, Бербеницької, Білогорільської, Білоусівської,
Бодаквянської, Брисівської, Васильківської, Вороньківської,
Гамаліївської, Гільцівської, Ісковецької, Корсунівської,
Луценківської, Лучанської, Перевалівської, Пісківської,
Погарщинської, Постав-Муківської, Ригівської, Свиридівської,
Сенчанської, Токарівської, Харковецької, Чорнухинської та
Яхниківської.
10. Лубенський район (центр - м. Лубни) в складі м. Лубни;
Бієвецької, Вовчицької, Духівської, Ісковецької, Калайдинцівської,
Литвяківської, Мацьковецької, Мгерської, Михнівської,
Нижньобулатецької, Новаківської, Олександрівської, Оріхівської,
Остапівської, Снітинської, Солоницької, Тарандинцівської,
Тишківської та Шершнівської сільрад Лубенського району;
Жданівської, Мелехівської, Хорошківської та Шеківської сільрад
Лохвицького району.
11. Миргородський район (центр - м. Миргород) в складі
м. Миргород; Гоголівської, Комишнянської та Ромоданівської
селищних Рад і сільрад Миргородського району: Великобайрацької,
Великообухівської, Великосорочинської, Гаркушинської, Дібрівської,
Зубівської, Зуївцівської, Кибинської, Клюшниківської,
Мальцівської, Мар'янської, Матяшівської, Остапівської,
Петрівцівської, Полив'янської, Попівської, Почапцівської,
Савинцівської, Солонцівської, Устивицької, Хомутецької,
Черевківської, Черкащанської, Шахворостівської, Широкодолинської
та Ярмаківської.
12. Новосанжарський район (центр - смт Нові Санжари) в
складі Новосанжарської селищної Ради і Великокобелячківської,
Великосолонцівської, Горобцівської, Драбинівської,
Крутобалківської, Кунцівської, Кустолівської,
Кустолово-Суходільської, Лелюхівської, Малокобелячківської,
Малоперещепинської, Полузірської, Решетниківської, Руденківської
та Стовбино-Долинської сільрад Полтавського району;
Малонехворощанської сільради Карлівського району; Канавської,
Маячківської, Нехворощанської, Соколово-Балківської та
Сухомаячківської сільрад Кобеляцького району.
13. Оржицький район (центр - с. Оржиця) в складі
Воронинцівської, Денисівської, Зарізької, Золотухинської,
Круподеринської, Куйбишевської, Лазірківської, Лукімської,
Оржицької, Плехівської, Райозерської, Савинської, Сазонівської,
Селецької, Староіржавецької, Чевельчанської, Черевківської,
Чутівської та Яблунівської сільрад Лубенського району.
14. Пирятинський район (центр - м. Пирятин) в складі
м. Гребінка; м. Пирятин і сільрад Пирятинського району:
Березівської, Березоворудської, Білоцерківської,
Великокручанської, Грабарівської, Григорівської, Давидівської,
Дейманівської, Каплинцівської, Короваївської, Куріньківської,
Луговиківської, Майорщинської, Малютинської, Наталівської,
Овсюківської, Першотравневої, Піско-Удайської, Сасинівської,
Слободо-Петрівської, Смотриківської, Тарасівської, Теплівської,
Ульяновської та Харковецької.
15. Полтавський район (центр - м. Полтава) в складі сільрад
Полтавського району: Абазівської, Гожулівської, Заворсклянської,
Ковалівської, Кротенківської, Куликівської, Мачухівської,
Микільської, Новоселівської, Новотагамлицької, Рунівщинської,
Супрунівської, Тахтаулівської, Тростянецької, Черкасівської та
Щербанівської.
16. Решетилівський район (центр - смт Решетилівка) в складі
Великобагачанської та Решетилівської селищних Рад і
Балакліївської, Біоцерківської, Братешківської, Демидівської,
Жовтневої, Кукобівської, Малобакайської, М'якеньківської,
Остап'їнської, Піщанської, Площанської, Подільської, Потічанської,
Сагайдацької, Сухорабівської, Федунської та Шевченківської сільрад
Решетилівського району; Говтвянської сільради Кременчуцького
району.
17. Семенівський район (центр - смт Семенівка) в складі
Семенівської селищної Ради і Біляківської, Василівської,
Веселоподільської, Горошинської, Жовтневої, Заїчинської,
Іванівської, Криворудської, Липнягівської, Наріжанської,
Оболонської, Очеретуватської, Погребняківської, Пузирівської,
Степанівської, Товстівської, Устимівської та Худоліївської сільрад
Хорольського району.
18. Хорольський район (центр - м. Хорол) в складі м. Хорол і
Андріївської, Березівської, Березняківської, Вишняківської,
Клепачівської, Ковалівської, Мусіївської, Новачиської,
Новоаврамівської, Петрівської, Покровсько-Багачанської,
Староаврамівської, Тарасівської, Трубайцьвської, Хильківської,
Шишацької, Штомпелівської та Ялосовецької сільрад Хорольського
району; Багачанської Першої, Кротівщинської, Мостовівщинської,
Радивонівської, Рокитянської та Якимівської сільрад
Решетилівського району.
19. Чутівський район (центр - смт Чутове) в складі
Артемівської та Чутівської селищних Рад і Войнівської,
Гряківської, Іскрівської, Нокочубеївської, Филенківської,
Флорівської та Черняківської сільрад Карлівського району.
Віднести до категорії міст районного підпорядкування міста:
Гребінку, Карлівку, Лубни і Миргород.
Залишити такі міста обласного підпорядкування: Полтаву;
Кременчук з смт Комсомольське.
По Ровенській області
1. Березнівський район (центр - смт Березне) в складі
Березнівської, Першотравневої та Соснівської селищних Рад і
сільрад Березнівого району: Балашівської, Бистрицької, Більської,
Богушівської, Бронської, Великопільської, Вітковицької,
Голубненської, Городищеної, Грушівської, Губківської, Друхівської,
Зірнівської, Кам'янської, Малинської, Марининської, Мочулянської,
Поліської, Полянської, Прислуцької, Тишицької, Устівської,
Хмелівської, Хотинської, Яблунської, Яринівської та Яцьковицької.
2. Володимирецький район (центр - смт Володимирець) в складі
Володимирецької та Рафалівської селищних Рад і Антонівської,
Балаховицької, Більсько-Вільської, Великожолудської,
Великоцепцевицької, Воронківської, Галузійської, Городецької,
Довговільської, Жовкинівської, Заболоттівської, Каноницької,
Кідрівської, Красносільської, Лозківської, Любахівської,
Мульчицької, Озерецької, Озерської, Полицької, Половлівської,
Ромейківської, Серхівської, Собіщицької, Сопачівської,
Старорафалівської, Суховільської та Хиноцької сільрад
Дубровицького району.
3. Гощанський район (центр - смт Гоща) в складі м. Корець,
Гощанської селищної Ради і сільрад Гощанського району: Бабинської,
Бочаницької, Бриківської, Бугринської, Великоклецьківської,
Великомежиріцької, Веснянської, Вільгірської, Головницької,
Горбаківської, Дорогобузької, Дроздівської, Жаврівської,
Жадківської, Залізницької, Коловертівської, Копитівської,
Користівської, Красносільської, Крилівської, Криничківської,
Курозванівської, Липківської, Майківської, Малинівської,
Малятинської, Морозівської, Невірківської, Новокорецької,
Посягвівської, Рясниківської, Садівської, Самострілівської,
Світанівської, Симонівської, Синівської, Сіннянської,
Стовпинської, Томахівської, Тучинської, Федорівської, Харалузької
та Щекичинської.
4. Дубнівський район (центр - м. Дубно) в складі мм. Дубно та
Червоноармійськ і сільрад Дубнівського району: Башарівської,
Берегівської, Березинівської, Боратинської, Бугаївської,
Варковицької, Вербської, Гірницької, Добриводської, Дружбівської,
Іваннівської, Іващуківської, Княгининської, Козинської,
Крупецької, Майданської, Малосадівської, Мильчанської,
Мирогощівської, Михайлівської, Немирівської, Озерянської,
Підзамчівської, Плосківської, Пляшівської, Привільненської,
Птицької, Пустоіваннівської, Рачинської, Сатиївської,
Семидубівської, Сестрятинської, Ситненської, Соснівської,
Страклівської, Тараканівської, Хотинської та Шепетинської.
5. Дубровицький район (центр - м. Дубровиця) в складі
м. Дубровиця, Зарічнянської селищної Ради і сільрад Дубровицького
району: Бережківської, Бережницької, Берестівської, Біленської,
Борівської, Великоозерянської, Великотелковицької, Вербівської,
Висоцької, Вичівської, Вовчицької, Городищенської, Жаденської,
Залізницької, Залузької, Колківської, Кутинської,
Кухітсько-Вільської, Кухченської, Лісівської, Локницької,
Людинської, Лютинської, Миляцької, Морочнівської, Мочулищенської,
Неньковицької, Нобельської, Омитської, Осівської, Перебродівської,
Перекальської, Річицької, Сварицевицької, Селецької, Серницької,
Соломіївської, Судченської, Трипутнянської та Удрицької.
6. Здолбунівський район (центр - м. Здолбунів) в складі
м. Здолбунів, Мізоцької селищної Ради і Білашівської, Будеразької,
Бущанської, Глинської, Здовбицької, Ільпінської, Маломощаницької,
Миротинської, Новомильської, Новосілківської, Півченської,
Спасівської, Старомощаницької, Ступнівської, Уїздецької,
Урвенської та Устенської сільрад Ровенського району.
7. Костопільський район (центр - м. Костопіль) в складі
м. Когстопіль і Злазненської, Іваницької, Малолюбашанської,
Мащанської, Мирнівської, Пеньківської, Перемінківської,
Підлужненської, Пісківської та Яполотської сільрад Березнівського
району; Деражнянської, Дюксинської, Звіздівської та Постійненської
сільрад Ровенського району; Великомидської, Гутянської,
Золотолинської, Маломидської та Малостидинської сільрад
Сарненського району.
8. Млинівський район (центр - смт Млинів) в складі
Демидівської та Млинівської селищних Рад і сільрад Млинівського
району: Берегівської, Бокіймівської, Боремельської, Вербенської,
Війницької, Владиславівської, Вовковийської, Вовницької,
Добрятинської, Довгошиївської, Золочівської, Ільпибоцької,
Княгининської, Кораблищенської, Коритівської, Коритненської,
Малинської, Малівської, Малодорогостаївської, Мальованської,
Митницької, Новосілківської, Новоукраїнської, Острожецької,
Певжівської, Перемилівської, Підгаєцької, Підбрусинської,
Пітушківської, Пляшівської, Посниківської, Пугачівської,
Рогізненської, Рудківської, Смордвівської, Ставрівської,
Торговицької, Уїздецької, Хорупанської, Хрінницької та
Ярославицької.
9. Острозький район (центр - м. Острог) в складі м. Острог
Білашівської, Бухарівської, Верхівської, Вілійської, Вільбівської,
Волосковецької, Грем'яцької, Кутянківської, Межиріцької,
Милятинської, Могилянівської, Новомалинської, Новородчицької,
Оженинської, Садківської, Тесівської, Української та Хорівської
сільрад Гощанського району.
10. Ровенський район (центр - м. Ровно) в складі Клеванської
і Оржівської селищних Рад і сільрад Ровенського району:
Білокриницької, Бронниківської, Великожитинської,
Великоомелянської, Великошпаківської, Верхівської,
Гориньградської, Городищенської, Городоцької, Грушвицівської,
Дядьковицької, Жобринської, Зорянської, Іваницької, Корнинської,
Кустинської, Новоукраїнської, Обарівської, Олександрійської,
Радухівської, Старожуківської, Тайкурської, Хотинської та
Шпанівської.
11. Рокитнівський район (центр - смт Рокитне) в складі
Рокитнівської та Томашгородської селищних Рад і Березівської,
Біловізької, Блажівської, Борівської, Вежицької, Глиннівської,
Кам'янської, Карпилівської, Кисорицької, Масевицької,
Рокитнівської, Сновидовицької, Старосільської та Томашгородської
сільрад Сарненського району.
12. Сарненський район (центр - м. Сарни) в складі м. Сарни,
Клесівської та Степанської селищних Рад і сільрад Сарненського
району: Великовербченської, Вирівської, Кам'яно-Случанської,
Карасинської, Коростської, Кричильської, Кузьмівської,
Любиковицької, Люхчанської, Немовицької, Ремчицької, Сарненської,
Селищенської, Стрільської, Тинненської, Тутовицької та
Чудельської.
Місто Ровно залишити містом обласного підпорядкування.
По Сумській області
1. Ахтирський район (центр - м. Ахтирка) в складі м. Ахтирка,
Великописарівської, Кириківської та Чупахівської селищних Рад і
сільрад Ахтирського району: Бакирівської, Бугруватської,
Вільненської, Височанської, В'язівської, Грунської, Дмитрівської,
Добрянської, Довжицької, Жовтневої, Журавненської, Кардашівської,
Карпилівської, Катанської, Комишанської, Куземинської,
Лантратівської, Лутищенської, Малопавлівської, Олешнянської,
Пологівської, Попівської, Рибальської, Розсошівської, Солдатської,
Староіванівської, Старорябинівської, Тарасівської, Хухрянської,
Чернеччинської, Яблучненської, Ямненської та Ясенівської.
2. Білопільський район (центр - м. Білопілля) в складі
мм. Білопілля та Ворожба Білопільської міськради; Жовтневої та
Улянівської селищних Рад і Бобрицької, Верхосульської, Вирівської,
Воронівської, Ганнівсько-Вирівської, Ганнівсько-Тернівської,
Горобівської, Гуринівської, Іскрисківщинської, Кальченківської,
Коршачинської, Куянівської, Луциківської, Марківської,
Павлівської, Рижівської, Річківської, Сергіївської,
Старовирківської, Супрунівської, Терещенківської, Товстянської,
Тугненської та Шкуратівської сільрад Білопільського району;
Ободівської та Яструбенської сільрад Сумського району.
3. Буринський район (центр - м. Буринь) в складі м. Буринь і
Біжівської, Буриківської, Верхньосагарівської, Вознесенської,
Воскресенської, Гвинтівської, Дмитрівської, Дяківської,
Жуківської, Клепалівської, Миколаївської, Михайлівської,
Олександрівської, Слобідської, Сніжківської, Степанівської,
Успенської, Хустянської, Червонослобідської, Черепівської та
Чернечо-Слобідської сільрад Буринського району; Глушецької
сільради Білопільського району.
4. Глухівський район (центр - м. Глухів) в складі м. Глухів,
Шалигінської селищної Ради і сільрад Глухівського району:
Баницької, Бачівської, Березівської, Вільнослобідської,
Дунаєцької, Землянківської, Кучерівської, Обложківської,
Первомайської, Перемозької, Привільської, Пустогородської,
Сварківської, Семенівської, Слоутської, Сопицької, Соснівської,
Студеноцької, Суходільської, Уздицької, Уланівської, Фотовизької,
Ходинської, Червоної та Шевченківської.
5. Конотопський район (центр - м. Конотоп) в складі
Дубов'язівської селищної Ради і Бочечківської, Великосамбірської,
Вирівської, В'язівської, Гружчанської, Гутівської, Духанівської,
Жовтневої, Карабутівської, Козацької, Кошарівської, Красненської,
Малосамбірської, Мельнянської, Михайло-Ганнівської,
Підлипненської, Пекарівської, Попівської, Прилузької,
Присеймівської, Салтиківської, Соснівської, Тернівської,
Шаповалівської, Шевченківської та Шпотівської сільрад
Конотопського району; Дептівської сільради Ічнянського району
Чернігівської області.
6. Краснопільський район (центр - смт Краснопілля) в складі
Краснопільської та Угроїдської селищних Рад і Бранцівської,
Великобобрицької, Грабовської, Запсільської, Малорибицької,
Мезенівської, Миропільської, Осоївської, Покровської, Рясненської,
Самотоївської, Сіннівської, Славгородської, Студенецької,
Тур'янської та Чернеччинської сільрад Сумського району;
Пожнянської та Порозківської сільрад Ахтирського району.
7. Кролевецький район (центр - м. Кролевець) в складі
м. Кролевець, Воронізької селищної Ради і сільрад Кролевецького
району: Алтинівської, Андріївської, Бистрицької, Білогривської,
Гречкинської, Гружчанської, Добротівської, Дубовицької,
Зазірківської, Камінської, Клишківської, Ленінської,
Литвиновицької, Локнянської, Мутинської, Обтівської, Реутинської,
Тулиголівської, Чапліївської, Червоноранківської та Ярославецької.
8. Лебединський район (центр - м. Лебедин) в складі
м. Лебедин і сільрад Лебединського району: Бишківської,
Боровеньківської, Будильської, Василівської, Великовисторопської,
Ворожбянської, Гарбузівської, Гринцівської, Гудимівської,
Кам'янської, Катеринівської, Курганської, Маловисторопської,
Межиріцької, Михайлівської, Московсько-Бобрицької, Павленківської,
Пристайлівської, Рябушківської, Сіробабинської, Червленівської та
Штепівської.
9. Липоводолинський район (центр - смт Липова Долина) в
складі Липоводолинської селищної Ради і Байрацької, Берестівської,
Кимличківської, Московської, Панасівської, Русанівської,
Семенівської та Яснопільщинської сільрад Роменського району;
Беївської, Капустинської, Колядинецької, Поділківської, Саївської,
Синівської сільрад Лебединського району.
10. Недригайлівський район (центр - смт Недригайлів) в
складі Недригайлівської селищної Ради і Гринівської, Засульської,
Іваницької, Коровинської, Курманівської, Рубанської, Сакуниської,
Томашівської, Хоружівської та Червонослобідської сільрад
Роменського району; Вільшанської, Деркачівської, Зеленківської.
Козельнецької сільрад Лебединського району; Тернівської селищної
Ради Білопільського району.
11. Путивльський район (центр - м. Путивль) в складі м.
Путивль; Білогалицької, Бояро-Лежачівської, Бунякинської,
В'язенської, Кардашівської, Линівської, Манухівської,
Мачулищанської, Новогончарської, Новослобідської, Октябрської,
Плахівської, Руднєвської, Стрільниківської та Юр'ївської сільрад
Буринського району; Веселівської, Волокитинської та
Княже-Козачанської сільрад Глухівського району.
12. Роменський район (центр - м. Ромни) в складі
Анастасівської, Андріївської, Андріяшівської, Артюхівської,
Басівської, Біловодської, Бобрицької, Василівської, Ведмежівської,
Великобубнівської, Володимірівської, Галківської, Глинської,
Гришинської, Гудимівської, Зарудянської Коржівської,
Левченківської, Миколаївської, Малобубнівської, Олексіївської,
Перекопівської, Плавинищівської, Погожокриницької
Пустовійтівської, Ріпчанської, Рогинської, Смілівської,
Сулимівської та Хмелівської сільрад Роменського району;
Корінецької сільради Ічнянського району Чернігівської області.
13. Середино-Будський район (центр - м. Середина-Буда) в
складі м. Дружба; м. Середина-Буда, Зноб-Новгородської селищної
Ради і сільрад Середино-Будського району: Великоберізківської,
Голубівської, Жихівської, Зноб-Трубчевської, Кам'янської,
Кренидівської, Кривоносівської, Нововасилівської, Очкинської,
Пигарівської, Рожковицької, Ромашківської, Старогутської,
Стягайлівської, Уралівської, Чернацької та Чуйківської.
14. Сумський район (центр - м. Суми) в складі Низівської
селищної Ради і сільрад Сумського району: Басівської, Битицької,
Біловодської, Великовільмівської, Великочернеччинської,
Верхньопіщанської, Верхньосироватської, Головашівської,
Кекинської, Кіндратівської, Косівщинської, Кровненської,
Мар'ївської, Миколаївської, Могрицької, Нижньосироватської,
Новосічанської, Олексіївської, Підліснівської, Степанівської,
Стецьківської, Сульської, Терешківської, Токарівської, Хотінської,
Червоносільської, Шпилівської та Юнаківської.
15. Тростянецький район (центр - м. Тростянець) в складі
м. Троснець; Білківської, Боромлянської, Буймерської,
Верхолюджанської, Дернівської, Жигайлівської, Зарічненської,
Кам'янської, Криничненської, Мартинівської, Мащанської,
Микитівської, Печинської та Станівської сільрад Ахтирського
району; Гребениківської сільради Сумського району.
16. Шосткинський район (центр - м. Шостка) в складі
Ямпільської селищної Ради і Вовнянської, Воздвиженської,
Глазівської, Дорошівської, Каліївської, Княжицької,
Марчихино-Будської, Микитівської, Орлівської, Степнівської,
Усківської та Шатрищенської сільрад Середино-Будського району;
Свеської селищної Ради Дружбівської міськради; Богданівської,
Івотської, Маківської, Миронівської, Ображіївської,
Погрібківської, Собицької та Собичівської сільрад Кролевецького
району.
Віднести до категорії міст районного підпорядкування міста:
Білопілля, Дружбу, Путивль і Тростянець.
Залишити такі міста обласного підпорядкування: Суми з
смт Нові Баси; Конотоп; Ромни; Шостку.
Передати Талалаївську селищну Раду і Березівську,
Болотницьку, Волошнівську, Довгалівську, Лавірківську,
Новогребельську, Сильченківську, Скороходівську, Українську,
Хоминцівську, Чернецьку та Ярошівську сільради Роменського району
до складу Срібнянського району Чернігівської області.
По Тернопільській області
1. Бережанський район (центр - м. Бережани) в складі
мм. Бережани та Підгайці і сільрад Бережанського району:
Білокриницької, Біщівської, Вербівської, Гнильченської,
Голгочанської, Жуківської, Заваліської, Котівської,
Куропатницької, Курянівської, Лапшинської, Литвинівської,
Літятинської, Мечищівської, Мирнівської, Мозолівської,
Мужилівської, Нараївської, Новосілківської, Носівської,
Першотравневої, Поплавської, Потуторської, Привітненської,
Рекшинської, Рибниківської, Рогачинської, Саранчуківської,
Сільцівської, Староміської, Тростянецької, Угринівської,
Урманської, Шибалинської та Шумлянської.
2. Борщівський район (центр - м. Борщів) в складі м. Борщів,
Мельнице-Подільської та Скала-Подільської селищних Рад і сільрад
Борщівського району: Бабинецької, Більче-Золотецької,
Бурдяківської, Верхняківської, Вигодівської, Вільховецької,
Вовковецької, Гермаківської, Глибочецької, Горошівської,
Дністровської, Заліської, Іванківської, Івано-Пустенської,
Комунарівської, Коралівської, Кривченської, Кудринецької,
Лановецької, Лосяцької, Мушкатівської, Ниврянської, Озерянської,
Олексинської, Пановецької, Пилатківської, Пилипченської,
Рудківської, Сапогівської, Сков'ятинської, Стрілковецької,
Турильченської, Устівської та Шупарської.
3. Бучацький район (центр - м. Бучач) в складі мм. Бучач та
Монастириська і сільрад Бучацького району: Бариської,
Берем'янської, Бобулинської, Велеснівської, Вербківської,
Висоцької, Вістрянської, Гончарівської, Гориглядівської,
Горішньослобідської, Горожанської, Григорівської, Доброводівської,
Добропільської, Дружбівської, Дубенківської, Жизномирської,
Завадівської, Задарівської, Золотопотіцької, Зубрецької,
Киданівської, Ковалівської, Коропецької, Красіївської,
Лазарівської, Ліщанецької, Луцької, Матеушівської, Медведівської,
Миколаївської, Нагорянської, Новогутівської, Новопетликівської,
Озерянської, Олешівської, Осовецької, Переволоцької,
Передмістянської, Пилявської, Пишковецької, Підзамочківської,
Порохівської, Ріпинецької, Рукомиської, Садівської, Сновидівської,
Соколівської, Сороківської, Старопетликівської, Стінківської,
Тростянецької; Трудолюбівської, Устє-Зеленської, Червонівської,
Чехівської, Яблунівської та Яргорівської.
4. Гусятинський район (центр - смт Гусятин) в складі
м. Копичинці, Гусятинської та Хоростківської селищних Рад і
Васильковецької, Вільхівчицької, Городницької, Жовтневої,
Клювинської, Комсомольської, Котівської, Коцюбинської,
Крогулецької, Личковецької, Новонижбірківської, Оришківської,
Перемилівської, Постолівської, Самолусківської,
Старонижбірківської, Суходільської, Увислівської, Федорівської,
Целіївської, Чабарівської та Яблунівської сільрад Чортківського
району; Гримайлівської селищної Ради і Вікнянської, Глібівської,
Зеленівської, Калагарівської, Красненської, Малобірківської,
Малолуцької, Раштовецької та Товстенської сільрад Підволочиського
району.
5. Заліщицький район (центр - м. Заліщики) в складі
м. Заліщики, Товстенської селищної Ради і Бедриківської,
Блищанської, Богданівської, Буряківської, Винятинської,
Ворвулинської, Дзвиняцької, Добрівлянської, Дорогичівської,
Дунівської, Зеленогайської, Зозулинської, Івано-Золотівської,
Касперівської, Колодрібської, Кошилівської, Лисівської,
Нирківської, Новосілківської, Подільської, Рожанівської,
Садківської, Солоненської, Торськівської, Угриньківської,
Устечківської та Хмелівської сільрад Борщівського району.
6. Збаразький район (центр - м. Збараж) в складі м. Збараж,
Вишнівецької селищної Ради і сільрад Збаразького району:
Базаринської, Бодаківської, Бутинської, Великовікнинської,
Великокунинецької, Великораковецької, Вищелуб'янської,
Гніздичненської, Дзвиняцької, Доброводівської, Залісецької,
Залужанської, Зарубинської, Зарудянської, Іванчанської,
Капустинської, Киданецької, Кинаховецької, Кобилівської,
Колодно-Селищенської, Котюжинської, Коханівської, Красносільської,
Кретівської, Лозівської, Максимівської, Нижчелуб'янської,
Олишковецької, Охрімівської, Синявської, Старовишнівецької,
Стриївської, Черниховецької, Шилівської та Шимковецької.
7. Зборівський район (центр - м. Зборів) в складі м. Зборів,
Заложцівської селищної Ради і сільрад Зборівського району:
Беримівської, Білоголівської, Богданівської, Великоглибочецької,
Висиповецької, Вовчківської, Гає-Розтоцької, Годівської,
Городищенської, Гукалівської, Дубовецької, Загір'янської,
Зарудянської, Ігровицької, Кабаровецької, Калинівської,
Кальненської, Кобзарівської, Куровецької, Малашовецької,
Манаївської, Мильнівської, Млиновецької, Мшанецької, Мшанівської,
Нетерпинської, Нижньоіванівської, Озернянської, Оліївської,
Осташівської, Панасівської, Перепельницької, Пліснянської,
Плотицької, Ратищівської, Серетецької, Тростянецької, Цебрівської,
Чернихівської, Чистилівської та Ярчовецької.
8. Козівський район (центр - смт Козова) в складі Козівської
селищної Ради і Августівської, Будилівської, Великоплавучанської,
Вибудівської, Вівсянської, Глинської, Дибщенської,
Золотослобідської, Кальненської, Конюхівської, Кривенської,
Олесинської, Плотичанської, Теофіпільської та Ценівської сільрад
Бережанського району; Козлівської селищної Ради і
Великоходачківської, Городищенської, Денисівської, Довжанської,
Домаморицької, Драганівської, Забойківської, Купчинецької,
Покропивнянської та Таурівської сільрад Теребовлянського району.
9. Кременецький район (центр - м. Кременець) в складі
м. Кременець, Почаївської селищної Ради і сільрад Кременецького
району: Башуківської, Білокриницької, Будківської,
Великобережецької, Гаївської, Горинської, Дунаївської,
Жолобівської, Колосівської, Комарівської, Крижівської,
Крутнівської, Лідихівської, Лопушненської, Лосятинської,
Млиновецької, Плосківської, Попівцівської, Радянської,
Ридомильської, Розтоцької, Сапанівської, Староолексинецької,
Старопочаївської, Старотаразької, Устечківської, Чугалівської та
Шпиколосівської.
10. Лановецький район (центр - смт Ланівці) в складі
Лановецької селищної Ради і Бережанської, Білозірської,
Борсуківської, Борщівської, Буглівської, Великокусковецької,
Вербовецької, Верещаківської, Вишгородоцької, Гриньківської,
Карначівської, Молотківської, Москалівської, Снігурівської,
Чайчинецької та Юськовецької сільрад Збаразького району;
Загірцівської та Якимівської сільрад Кременецького району.
11. Підволочиський район (центр - смт Підволочиськ) в складі
м. Скалат, Підволочиської селищної Ради і сільрад Підволочиського
району: Баворівської, Байковецької, Богданівської,
Великобірківської, Воробіївської, Галушинської, Гнилицької,
Городницької, Жеребківської, Іванівської, Кам'янківської,
Качанівської, Клебанівської, Козівської, Колодіївської,
Кошляківської, Кривенської, Лисичинської, Магдалівської,
Малоходачківської, Новосільської, Оріховецької, Остап'ївської,
Пальчинської, Подолянської, Росохуватецької, Скоморохівської,
Скориківської, Староміщинської, Староскалатської, Терпилівської,
Товстолузької, Токівської, Турівської, Хмелиськівської та
Чернелево-Руської.
12. Теребовлянський район (центр - м. Теребовля) в складі
м. Теребовля, Микулинецької селищної Ради і сільрад
Теребовлянського району: Багатківської, Бенівської,
Бронгалівської, Буданівської, Бурканівської, Буцнівської,
Великоберезовицької, Великогаївської, Великоговилівської,
Великолуцької, Вербовецької, Вишнівчицької, Гайворонківської,
Гвардійської, Глещавської, Дарахівської, Дворічанської,
Довгенської, Долинської, Заздрівської, Зарваницької,
Золотниківської, Іванівської, Ілавченської, Ішківської,
Йосипівської, Котузівської, Кровинківської, Ладичинської,
Ласковецької, Лошнівської, Миролюбівської, Мишковицької,
Мшанецької, Настасівської, Острівецької, Острівської,
Петриківської, Підгайчицької, Плебанівської, Романівської,
Садівської, Світанківської, Семиківської, Соколівської, Сороцької,
Соснівської, Старобрикульської, Струсівської, Сущинської та
Трудівської.
13. Чортківський район (центр - м. Чортків) в складі
м. Чортків і сільрад Чортківського району: Базарської,
Бичківської, Білівської, Білобожницької, Великочорнокінецької,
Вересневої, Горішньовигнанської, Давидківської, Джуринської,
Залісянської, Звиняцької, Капустинської, Колиндянської,
Косівської, Кривеньківської, Коцюбинчицької, Малочорнокінецької,
Нагірянської, Палашівської, Пробіжнянської, Росохацької,
Свидівської, Сидорівської, Товстеньківської, Угринської,
Улашківської, Чорнокінецько-Волянської, Шманьківської,
Шульганівської та Ягільницької.
14. Шумський район (центр - смт Шумське) в складі Шумської
селищної Ради і Андрушівської, Биковецької, Бірківської,
Боложівської, Бриківської, Васьковецької, Великодедеркальської,
Великозагайцівської, Вілійської, Жолобківської, Залісцівської,
Іванковецької, Іловицької, Катеринівської, Кордишівської,
Літовищенської, Людвищенської, Матвіївської, Мирівської,
Підгаєцької, Підгірської, Радошівської, Садківської, Соснівської,
Стіжоцької, Суразької, Темногаєцької, Тилявської, Цеценівської,
Шкроботівської та Шумбарської сільрад Кременецького району.
Місто Тернопіль залишити містом обласного підпорядкування.
По Харківській області
1. Балаклійський район (центр - м. Балаклія) в складі
м. Балаклія і Червонодонецької селищної Ради Балаклійської
міськради; Андріївської та Савинської селищних Рад і сільрад
Балаклійського району: Асіївської, Борщівської, Бригадирівської,
Вербівської, Вишнівської, Глазунівської, Гусарівської,
Залиманської, Крючківської, Лозовенківської, Міловської,
Морозівської, Петрівської, Пришибської, Протопопівської,
Чепільської, Червоногусарівської, Шебелинської, Явірської та
Яковенківської.
2. Барвінківський район (центр - м. Барвінкове) в складі
м. Барвінкове Ізюмської міськради; Дмитрівської сільради
Балаклійського району; Богодарівської, Великокомишуваської,
Грушуваської, Гусарівської, Данилівської, Іванівської,
Новодмитрівської та Новомиколаївської сільрад Ізюмського району;
Гаврилівської та Пригожанської сільрад Лозівського району.
3. Близнюківський район (центр - смт Близнюки) в складі
Близнюківської селищної Ради і Бурбулатівської, Верхньосамарської
Добровільської, Дягівської, Кіровської, Криштопівської,
Надеждинської, Роздолівської, Семенівської, Софіївської,
Тимофіївської та Уплатнівської сільрад Лозівського району.
4. Богодухівський район (центр - м. Богодухів) в складі
м. Богодухів; Гутянської та Шарівської селищних Рад і
Вінницько-Іванівської, Воскресенівської, Дмитрівської,
Забродівської, Зарябинської, Івано-Шийчинківської, Киянівської,
Кленівської, Крисинської, Куп'єваської, Олександрівської,
Павлівської, Петропавлівської, Полково-Микитівської,
Сазоно-Баланівської, Сіннянської та Хрущово-Микитівської сільрад
Богодухівського району; Вільшанської селищної Ради і
Протопопівської сільради Дергачівського району.
5. Валківський район (центр - м. Валки) в складі м. Валки,
Коломацької, Манченківської та Старомерчицької селищних Рад і
сільрад Валківського району: Баранівської, Благодатненської,
Великолихівської, Високопільської, Гонтово-Ярської, Заміської,
Кобзарівської, Ков'язької, Костівської, Мельниківської,
Минківської, Мірошниківської, Новомерчицької, Огульцівської,
Перекіпської, Різуненківської, Сидоренківської, Сніжківської,
Черемушнянської та Шляхівської.
6. Великобурлуцький район (центр - смт, Великий Бурлук) в
складі Великобурлуцької та Приколотненської селищних Рад і сільрад
Великобурлуцького району: Андріївської, Вільховатської,
Гнилицької, Грачівської, Григорівської, Кам'янської,
Катеринівської, Колодязненської, Малобурлуцької, Міловської,
Рубленської, Чорнянської та Шипуватської.
7. Вовчанський район (центр - м. Вовчанськ) в складі м.
Вовчанськ; Білоколодязької селищної Ради і сільрад Вовчанського
району: Верхньосалтівської, Вовчансько-Хутірської, Волохівської,
Гатищенської, Гонтарівської, Жовтневої, Жовтневої Другої,
Землянської, Іванівської, Котівської, Непокритенської,
Новоолександрівської, Охрімівської, Петропавлівської,
Пільнянської, Революційної, Різниківської, Рубіжненської,
Старицької, Старосалтівської, Хотімлянської та Червоноармійської.
8. Зміївський район (центр - м. Зміїв) в складі м. Зміїв і
Комсомольської селищної Ради Зміївської міськради; Зідьківської та
Лиманської селищних Рад і сільрад Зміївського району: Борівської,
Великогомільшанської, Геніївської, Задонецької, Нижньобишкинської,
Островерхівської, Пасічанської, Скрипаївської, Соколівської,
Таранівської, Чемужівської та Шелудьківської.
9. Золочівський район (центр - смт Золочів) в складі
Золочівської, Козачо-Лопанської та Слатинської селищних Рад і
Басівської, Безруківської, Гур'єво-Козачанської, Довжицької,
Лютівської, Одноробівської, Олександрівської, Світличненської,
Токарівської, Удянської, Фесківської та Чорноглазівської сільрад
Дергачівського району; Великорогозянської та Писарівської сільрад
Богодухівського району; Полівської та Прудянської селищних Рад
Харківської міськради.
10. Ізюмський район (центр - м. Ізюм) в складі Андріївської,
Борівської, Бражківської, Бригадирівської, Вищесолонянської,
Горохуватської, Довгеньківської, Заводської, Іванчуківської,
Кам'янської, Капитолівської, Комарівської, Крамарівської,
Куньївської, Левківської, Малокомишуваської, Першотравневої,
Підвисочанської, Підлиманської, Піско-Радьківської, Студеноцької,
Червонооскільської та Чистоводівської сільрад Ізюмського району;
Бугаївської та Олександрівської сільрад Балаклійського району.
11. Красноградський район (центр - м. Красноград) в складі
м. Красноград; Бердянської, Забаринської, Зачепилівської,
Кирилівської, Леб'язької, Ленінської, Мартинівської,
Миколаївської, Миколо-Комишуватської, Наталинської,
Новопавлівської, Октябрьскої, Орчицької, Петрівської, Піщанської,
Рунівщинської, Сомівської, Соснівської, Софіївської,
Старомажарівської, Хрестищенської та Чернещинської сільрад
Красноградського району; Мажарської сільради Сахновщинського
району.
12. Краснокутський район (центр - смт Краснокутськ) в складі
Костянтинівської та Краснокутської селищних Рад і В'язівської,
Каплунівської, Качалівської, Китченківської, Ковалівської,
Козіївської, Колонтаївської, Любівської, Мурафської, Пархомівської
та Червонопрапорської сільрад Богодухівського району; Покровської
та Шелестівської сільрад Валківського району.
13. Куп'янський район (центр - м. Куп'янськ) в складі
Дворічанської селищної Ради і Біленської, Богуславської,
Вільшанської, Граківської, Гусинської, Жовтневої, Іванівської,
Кислівської, Кіндрашівської, Курилівської, Кутьківської,
Миколаївської, Нечволодівської, Новоосинівської, Петрівської,
Петропавлівської, Петро-Іванівської, Піщанської, Пристінської,
Пісківської, Сеньківської, Смородьківської, Тавільжанської та
Токарівської сільрад Куп'янського району; Рідкодубівської сільради
Великобурлуцького району.
14. Лозівський район (центр - м. Лозова) в складі
Панютинської селищної Ради Лозівської міськради; Орільської
селищної Ради і Артільної, Катеринівської, Комсомольської,
Краснопавлівської, Мечебилівської, Миколаївської, Надеждівської,
Новоіванівської, Новомечебилівської, Полтавської, Різдвянської,
Роздорівської, Самійлівської та Смирнівської сільрад Лозівського
району; Бунаківської та Павлівської Другої сільрад Балаклійського
району; Володимирівської сільради Сахновщинського району.
15. Нововодолазький район (центр - смт Нова Водолага) в
складі Нововодолазької селищної Ради і Знам'янської, Княжненської,
Одринської, Ордівської, Просянської, Рокитнянської та
Староводолазької сільрад Валківського району; Утківської селищної
Ради Дергачівського району; Бірківської селищної Ради і
Мелихівської та Охоченської сільрад Зміївського району;
Власівської, Караванської, Парасковіївської, Станичненської та
Старовірівської сільрад Красноградського району.
16. Первомайський район (центр - смт Первомайський) в складі
Первомайської селищної Ради і Берецької, Верхньобишкинської,
Дмитрівської, Єфремівської, Киселівської та Олексіївської сільрад
Зміївського району; Михайлівської та Одрадівської сільрад
Балаклійського району; Роздольської сільради Лозівського району;
Верхньоорільської, Закутнівської, Ржавчицької та Суданської
сільрад Сахновщинського району.
17. Сахновщинський район (центр - смт Сахновщина) в складі
Кегичівської, Сахновщинської та Чапаєвської селищних Рад і сільрад
Сахновщинського району: Андріївської, Аполлонівської,
Багаточернещинської, Дар-Надеждинської, Дубовогрядської,
Катеринівської, Краснянської, Лебедівської, Лигівської,
Новоолександрівської, Новочернещинської, Новопарафіївської,
Огіївської, Олійниківської, Павлівської та Тавежнянської.
18. Харківський район (центр - м. Харків) в складі
мм. Люботин, Мерефа та Південний і Будянської, Височанської та
Покотилівської селищних Рад Мерефянської міськради; Васищівської,
Солоницівської та Хорошівської селищних Рад Харківської міськради;
Тернівської сільради Вовчанського району; Бабаївської,
Безлюдівської, Березівської, Гаврилівської, Дергачівської,
Коротичанської, Кулиничівської, Малоданилівської, Пересічанської,
Пісочинської та Роганської селищних Рад і Веселівської, Жовтневої,
Липецької, Лизогубівської, Мороховецької, Проходівської,
Пономаренківської, Русько-Лозівської, Русько-Тишківської,
Сороківської, Циркунівської, Черкасько-Лозівської та Яковлівської
сільрад Дергачівського району.
19. Чугуївський район (центр - м. Чугуїв) в складі м. Чугуїв
і Есхарівської та Кочетківської селищних Рад Чугуївської
міськради; Введенської, Малинівської, Новопокровської та
Печенізької селищних Рад і Артемівської, Базаліївської,
Великобабчанської, Волохово-Ярської, Гарашківської, Граківської,
Кам'яноярузької, Коробочкинської, Леб'язької, Мартівської,
Мосьпанівської, Новобурлуцької, Старогнилицької, Старопокровської,
Тетлезької, Чкаловської та Юрченківської сільрад Чугуївського
району; Молодівської сільради Вовчанського району.
20. Шевченківський район (центр - смт Шевченкове) в складі
Шевченківської селищної Ради і Аркадівської, Богодарівської,
Василенківської, Великохутірської, Гетьманівської та
Олександрівської сільрад Чугуївського району; Безм'ятежненської
сільради Балаклійського району; Середньобурлуцької сільради
Великобурлуцького району; Березівської, Волосько-Балаклійської,
Новомиколаївської, Старовірівської та Федорівської сільрад
Куп'янського району.
Віднести до категорії міст районного підпорядкування міста:
Балаклію, Богодухів, Вовчанськ, Зміїв, Красноград, Мерефу і
Чугуїв.
Залишити такі міста обласного підпорядкування: Харків; Ізюм;
Куп'янськ з смт Куп'янськ-Вузловий; Лозову.
По Херсонській області
1. Бериславський район (центр - м. Берислав) в складі
м. Берислав Козацької селищної Ради і Зміївської, Качкарівської,
Львівської, Новорайської, Раківської та Червономаяцької сільрад
Бериславського району; Кіровської та Тягинської сільрад
Білозерського району.
2. Білозерський район (центр - смт Білозерка) в складі
Білозерської селищної Ради ї сільрад Білозерського району:
Дар'ївської, Загорянівської, Інгулецької, Киселівської,
Кізомиської, Микільської, Надеждівської, Олександрівської,
Посад-Покровської, Садівської, Станіславської, Токарівської,
Цареводарської, Чорнобаївської та Широкобалківської.
3. Великолепетиський район (центр - смт Велика Лепетиха) в
складі Великолепетиської селищної Ради і сільрад
Великолепетиського району: Верхньорогачицької, Зеленівської,
Катеринівської, Малолепетинської, Миколаївської, Новознам'янської,
Первомаївської, Рубанівської, Самійлівської та Ушкальської.
4. Великоолександрівський район (центр - смт Велика
Олександрівка) в складі Білокриницької та Великоолександрівської
селищних Рад і Архангельської, Борозенської, Давидово-Брідської,
Іванівської, Кочубеївської, Малоолександрівської,
Новодмитрівської, Новопавлівскої, Новопетрівської, Орлівської та
Пригір'ївської сільрад Великоолександрівського району;
Калінінської селищної Ради і Іщенської, Новогреднівської та
Чкаловської сільрад Бериславського району.
5. Генічеський район (центр - м. Генічеськ) в складі м.
Генічеськ; Новоолексіївської та Партизанської селищних Рад і
сільрад Генічеського району: Новогригорівської, Новодмитрівської,
Новоіванівської, Озерянської, Сокологірненської, Стокопанівської,
Стрілківської, Фрунзенської, Червонопрапорної, Чонгарської,
Щасливцівської та Щорсівської.
6. Голопристанський район (центр - м. Гола Пристань) в складі
м. Гола Пристань і сільрад Голопристанського району: Бехтерської,
Великокардашинської, Гладківської, Геройської, Добропільської,
Долматівської, Круглоозерської, Новозбур'ївської, Рибальченської,
Садівської, Чорноморської та Чулаківської.
7. Горностаївський район (центр - смт Горностаївка) в складі
Горностаївської селищної Ради і Каїрської та Костянтинівської
сільрад Каховського району; Заводівської, Князе-Григорівської,
Козаче-Лагерської, Ольгинської та Червоноблагодатненської сільрад
Великолепетиського району; Великоблаговіщенської та Степнянської
сільрад Нижньосірогозького району.
8. Іванівський район (центр - смт Іванівка) в складі
Іванівської селищної Ради і Балашівської, Благодатненської,
Дружбівської, Нововасилівської, Новодмитрівської,
Новосеменівської, Першотравневої, Трохимівської та Фрунзенської
сільрад Нижньосірогозького району; Павлівської, Петрівської та
Попелацької сільрад Генічеського району.
9. Каховський район (центр - м. Каховка) в складі м. Каховка,
Дніпрянської селищної Ради і сільрад Каховського району:
Василівської, Любимівської, Любимо-Павлівської, Малокаховської,
Розо-Люксембургської, Семенівської, Червоноперекопської та
Чорнянської.
10. Нижньосірогозький район (центр - смт Нижні Сірогози) в
складі Нижньосірогозької селищної Ради і сільрад
Нижньосірогозького району: Вербівської, Верхньосірогозької,
Верхньоторгаївської, Дем'янівської, Новопетрівської та
Першопокровської.
11. Нововоронцовський район (центр - смт Нововоронцовка) в
складі Високопільської та Нововоронцовської, селищних Рад і
Біляївської, Гаврилівської, Дудчанської, Золотобалківської,
Миролюбівської, Малошестірнянської, Нововознесенської,
Нововоскресенської, Новокам'янської, Новомиколаївської,
Осокорівської та Шевченківської сільрад Великоолександрівського
району.
12. Новотроїцький район (центр - смт Новотроїцьке) в складі
Новотроїцької та Сиваської селищних Рад і Новомихайлівської,
Одрадівської, Сивашівської та Федорівської сільрад Генічеського
району, Воскресенської, Громівської та Чкаловської сільрад
Чаплинського району.
13. Скадовський район (центр - м. Скадовськ) в складі
м. Скадовськ і сільрад Скадовського району: Балтазарівської,
Гаврилівської, Каланчацької, Красненської, Михайлівської,
Новокиївської, Новомиколаївської, Новоолексіївської, Приморської,
Птахівської, Радгоспненської, Хорлівської та Широчанської.
14. Цюрупинський район (центр - м. Цюрупинськ) в складі
м. Цюрупинськ; Брилівської селищної Ради і Великокопанівської,
Козаче-Лагерської, Костогризівської, Підстепненської,
Подо-Калинівської, Раденської, Солонцівської, Старомаячківської та
Тарасівської сільрад Голопристанського району; Новомаячківської
селищної Ради Каховського району; Виноградівської сільради
Скадовського району.
15. Чаплинський район (центр - смт Чаплинка) в складі
Асканіє-Нової та Чаплинської селищних Рад і сільрад Чаплинського
району: Володимиро-Іллінської, Григорівської,
Кучерявоволодимировської, Новонаталівської, Новопокровської,
Преображенської, Строганівської, Тавричанської, Хрестівської та
Червоночабанської.
Віднести до категорії міст районного підпорядкування міста:
Генічеськ і Цюрупинськ.
Залишити такі міста обласного підпорядкування: Херсон з
смт Антонівка, Зеленівка та Комишани; Нову Каховку.
По Хмельницькій області
1. Білогірський район (центр - смт Білогір'я) в складі
Білогірської та Ямпільської селищних Рад і Бісівської,
Вільшаницької, Воробіївської, В'язовецької, Гулівецької,
Денисівської, Дзвінківської, Залузької, Йосиповецької,
Кур'янківської, Малоборовицької, Мокровільської, Норилівської,
Перерослівської, Поляхівської, Сивківської, Ставищанської,
Сушовецької, Хорошівської та Юрівської сільрад Ізяславського
району; Теофіпольської селищної Ради і Волице-Польової,
Карабіївської, Лідихівської, Мануїльської, Новоставцівської та
Човгузівської сільрад Волочиського району.
2. Волочиський район (центр - смт Волочиськ) в складі
Базалійської та Волочиської селищних Рад і сільрад Волочиського
району: Авратинської, Бокиївської, Богданівської, Бронівської,
Великобубнівської, Великолазучинської, Гаврилівської,
Гальчинецької, Гарнишівської, Голохвастівської, Завалійківської,
Зайчиківської, Зеленівської, Ільковецької, Клининської,
Користівської, Кривачинецької, Купільської, Лонківської,
Личівської, Маначинської, Михиринецької, Ожиговецької,
Ординецької, Писарівської, Половецької, Порохнянської,
Рябіївської, Сарнівської, Соломнянської, Тарнорудської,
Федірківської, Чернявської, Чухелівської, Шибенської, Юхимовецької
та Яхновецької.
3. Городоцький район (центр - м. Городок) в складі
м. Городок, Сатанівської селищної Ради і сільрад Городоцького
району: Бедриковецької, Бубнівської, Варовецької,
Великояромірської, Веселецької, Доброгорщанської, Жищинецької,
Жучковецької, Іванковецької, Кам'янської, Кузьминської,
Купинської, Курівської, Лісоводської, Лісогірської, Немиринецької,
Новопорічанської, Новосвітської, Остапковецької,
Підлісноолексинецької, Пільноолексинецької, Радковицької,
Скотинянської, Старопісочнянської, Хоптинецької, Чорноводської та
Юринецької.
4. Деражнянський район (центр - смт Деражня) в складі
Вовковинецької та Деражнянської селищних Рад і Богдановецької,
Божиковецької, Волосько-Коричинецької, Галузинецької,
Гатнодеражнянської, Городищенської, Женишковецької, Згароцької,
Зяньковецької, Кальнодеражнянської, Клопотовецької, Копачівської,
Коржовецької, Коричинецької, Майдано-Чернелевецької, Нижнянської,
Новосільської, Пилипо-Коричинецької, Радовецької, Шпичинецької,
Яблунівської та Явтухівської сільрад Летичівського району;
Лозівської селищної Ради Хмельницької міськради; Бебехівської,
Загонецької, Мазниківської, Маниковецької, Нетечинецької та
Охрімовецької сільрад Ярмолинецького району.
5. Дунаєвецький район (центр - м. Дунаївці) в складі
м. Дунаївці; Балинської, Великожванчицької, Великопобіянської,
Вихрівської, Воробіївської, Голозубинецької, Горчичнянської,
Гуто-Яцьковецької, Дунаєвецької, Залісцівської, Зеленчанської,
Іванковецької, Кривчицької, Лисецької, Лошковецької, Маківської,
Малієвецької, Малокужелівської, Миньковецької, Михайлівської,
Міцовецької, Морозівської, Нестеровецької, Підлісномукарівської,
Сиворогівської, Сокілецької, Томашівської, Чаньківської та
Чечельницької сільрад Дунаєвецького району; Смотрицької селищної
Ради і Великокарабчіївської, Рудської, Старогутянської та
Тинянської сільрад Городоцького району; Проскурівської сільради
Ярмолинецького району.
6. Ізяславський район (центр - м. Ізяслав) в складі
м. Ізяслав і сільрад Ізяславського району: Білівської,
Білогородської, Білотинської, Борисівської, Великогнійницької,
Великопузирківської, Двірецької, Дертківської, Клубівської,
Кунівської, Лютарської, Мислятинської, Михнівської, М'якотівської,
Новосільської, Плужнянської, Путринецької, Радошівської,
Ріпківської, Сахновецької, Сошненської, Теліжинецької,
Тернавської, Топорівської, Христівської, Шекеринецької та
Шуровецької.
7. Кам'янець-Подільський район (центр -
м. Кам'янець-Подільський) в складі сільрад Кам'янець-Подільського
району: Великозаліснянської, Врубловецької, Голосківської,
Гринчуцької, Грушківської, Гуменецької, Дерев'янської, Довжоцької,
Жванецької, Заліської, Кадиївської, Калачковецької,
Китайгородської, Колибаївської, Крушанівської, Кульчієвецької,
Ластовецької, Нігинської, Орининської, Підпилип'янської,
Подільської, Приворотської, Рихтівської, Рудської,
Слобідсько-Кульчієвецької, Слобідсько-Рихтівської, Сокільської,
Староушицької, Супрунковецької, Теремецької, Устянської,
Ходоровецької, Чабанівської та Шустовецької.
8. Красилівський район (центр - м. Красилів) в складі
м. Красилів, Антонінської селищної Ради і сільрад Красилівського
району: Васьківчицької, Великозозулинецької, Великомедведівської,
Великосалиської, Веселівської, Волицької, Западинської,
Заслучненської, Заставківської, Котюржинецької, Кременчуківської,
Криворудської, Кузьминської, Кульчинівської, Лагодинецької,
Ледянської, Малоклітнянської, Митинецької, Михайловецької,
Моньківської, Печеської, Севрюківської, Сорокодубської,
Терешківської, Щиборівської, Яворовецької та Якимовецької.
9. Летичівський район (центр - смт Летичів) в складі
Летичівської, Меджибізької та Старосинявської селищних Рад і
сільрад Летичівського району: Адампільської, Буцнівської,
Волосовецької, Голосківської, Горбасівської, Гречинецької,
Грушковецької, Заставецької, Залісянської, Івківської,
Козачківської, Кудинської, Лисанівської, Майдано-Вербецької,
Новосинявської, Паплинецької, Пилявківської, Пилявської,
Погорільської, Поповецької, Руднянської, Сахнівської, Снітівської,
Сьомаківської, Требуховецької, Чаплянської, Шрубківської та
Ярославської.
10. Новоушицький район (центр - смт Нова Ушиця) в складі
Новоушицької селищної Ради і Борсуківської, Браїлівської,
Вахновецької, Вільховецької, Глібівської, Заміхівської,
Івашковецької, Капустянської, Косиковецької, Куражинської,
Кучанської, Лоєвецької, Малостружківської, Отроківської,
Песецької, Пилипковецької, Пилипо-Хребтіївської, Ставчанської та
Струзької сільрад Дунаєвецького району; Віньковецької селищної
Ради і Великоолександрівської, Говорівської, Дашковецької,
Карачієвецької, Курниківської та Майдано-Олександрівської сільрад
Ярмолинецького району.
11. Славутський район (центр - м. Славута) в складі
м. Славута Шепетівської міськради; Бараннє-Улашанівської,
Берездівської, Варварівської, Великоправутинської,
Великоскнитської, Волицької, Ганнопільської, Головлівської,
Городнявської, Довжківської, Дубіївської, Жовтневої, Іванівської,
Киликіївської, Корчицької, Красноставської, Крупецької,
Кутківської, Лисиченської, Малоскнитської, Миньковецької,
Мирутинської, Мухарівської, Нетішинської, Ногачівської,
Полянської, Рилівської, Старокривинської, Хвощівської,
Хоняківської, Хоровецької та Цвітоської сільрад Шепетівського
району.
12. Старокостянтинівський район (центр - м. Старокостянтинів)
в складі м. Старокостянтинів і сільрад Старокостянтинівського
району: Бабинської, Баглаївської, Березненської,
Великомацевицької, Великечернятинської, Веснянської,
Вишнопільської, Вищепогорільської, Григорівської, Громівської,
Губчанської, Демковецької, Ілляшівської, Іршиківської,
Капустинської, Киселівської, Ладигівської, Левківської,
Морозівської, Мшанецької, Немиринецької, Ожарівської,
Пасічнянської, Пашковецької, Пеньківської, Самчиківської,
Самчинецької, Сахновєцької, Сербинівської, Сковородківської,
Староостропільської, Стецьківської, Харковецької, Цимбалівської та
Чорнянської.
13. Хмельницький район (центр - м. Хмельницький) в складі
Андрійковецької, Колибанської, Копистинської, Малиницької,
Немичинецької, Райковецької, Ружичанської та Ружичнянської сільрад
Ярмолинецького району; Гвардійської та Гелетинецької сільрад
Городоцького району; Чорноострівської селищної Ради і
Антонівської, Водичківської, Захаровецької, Лісовогриновецької,
Малашовецької, Миколаївської, Олешинської, Осташківської,
Пашковецької, Педосівської, Печеськівської, Ставчинецької,
Стуфчинецької, Черепівківської та Шаровечківської сільрад
Красилівського району; Чабанівської сільради Волочиського району;
Аркадієвецької, Гнатовецької, Давидковецької, Масовецької,
Пархомовецької, Пироговецької та Терешовецької сільрад
Летичівського району.
14. Чемеровецький район (центр - смт Чемерівці) в складі
Чемеровецької селищної Ради і Вівсянської, Вільховецької,
Вишнівчицької, Голенищівської, Гусятинської, Івахновецької,
Кугаєвецької, Кутковєцької, Свіршковецької, Скипченської,
Слобідсько-Смотрицької, Хропотівської, Шидловецької та Юрковецької
сільрад Городоцького району; Більської, Гуківської, Жердянської,
Залучанської, Зарічанської, Кормильчанської, Летавської,
Пукляківської, Сокиринецької, Циківської та Чорнянської сільрад
Кам'янець-Подільського району.
15. Шепетівський район (центр - м. Шепетівка) в складі
м. Полонне та Понінківської селищної Ради Шепетівської міськради;
Буртинської, Великоберезнянської, Великокаленицької,
Великоновоселицької, Великорішнівської, Вовковецької,
Городищенської, Котелянської, Котюржинецької, Михайлюцької,
Мокіївської, Новичівської, Пліщинської, Роговичівської,
Серединецької, Судилківської та Хролинської сільрад Шепетівського
району; Грицівської селищної Ради і Бражинецької,
Великошкарівської, Вербовецької, Коськівської, Кустовецької,
Ленковецької, Малошкарівської, Микулинської, Новолабунської,
Онацьковецької, Рожичнянської, Старобейзимської та Чотирбоківської
сільрад Старокостянтинівського району.
16. Ярмолинецький район (центр - смт Ярмолинці) в складі
Ярмолинецької селищної Ради і сільрад Ярмолинецького району:
Адамівської, Антоновецької, Баламутівської, Баранівської,
Буйволовецької, Вербецької, Вербсько-Мурованої, Глушковецької,
Грим'яцької, Зіньківської, Кадиївської, Михайлівської,
Михалковецької, Москалівської, Пасічнянської, Петрашівської,
Покутинецької, Правдівської, Савинецької, Сказинецької,
Скаржинецької, Соколівської, Солобковецької, Соснівської,
Стріховецької, Сутковецької, Томашівської та Шарівської.
Віднести до категорії міст районного підпорядкування місто
Дунаївці.
Міста Хмельницький, Кам'янець-Подільський і Шепетівку
залишити містами обласного підпорядкування.
По Черкаській області
1. Драбівський район (центр - с. Драбів) в складі
Шрамківської селищної Ради і сільрад Драбівського району:
Безбородьківської, Безпальчівської, Бирлівської, Білоусівської,
Бойківщинської, Великохутірської, Вершино-Згарської, Демківської,
Драбівської, Золотоношківської, Кантакузівської, Ковалівської,
Кононівської, Мехедівської, Митлашівської, Михайлівської,
Нехайківської, Перервинцівської, Погребівської, Свічківської,
Степанівської та Яворівської.
2. Жашківський район (центр - м. Жашків) в складі м. Жашків і
Баштечківської, Вузівської, Воронянської, Житницької,
Зеленорізької, Конельської, Кривчунської, Леміщиської,
Литвинівської, Нагірнянської, Олександрівської, Острожанської,
Охматівської, Пугачівської, Сабадаської, Скибинської,
Соколівської, Сорокотязької, Тетерівської, Тихохутірської,
Хижнянської, Червонокутської та Шуляківської сільрад Жашківського
району; Княжиківської, Конельсько-По'півської,
Конельсько-Хуторянської та Шарнопільської сільрад Христинівського
району.
3. Звенигородський район (центр - м. Звенигородка) в складі
м. Ватутіне; м. Звенигородка, Єрківської селищної Ради і
Багачівської, Боровиківської, Будищенської, Вербівської,
Вільховецької, Вільшанської, Водяницької, Воронівської,
Гудзівської, Гусаківської, Княжицької, Козацької, Мизинівської,
Моринської, Неморозької, Озернянської, Пединівської, Попівської,
Рижанівської, Стебненської, Стецівської, Тарасівської,
Хлипнівської, Чичиркозівської, Шевченківської та Юрківської
сільрад Звенигородського району; Вікнинської, Зеленодібрівської,
Катеринопільської, Новоселицької, Розсохуватської та Товстівської
сільрад Шполянського району.
4. Золотоніський район (центр - м. Золотоноша) в складі
м. Золотоноша; Антипівської, Богуславецької, Вознесенської,
Деньгівської, Дмитрівської, Домантівської, Драбовецької,
Зорівської, Ковтунівської, Коробівської, Кропивнянської,
Крупської, Лукашівської, Новодмитрівської, Чапаєвської та
Шабельниківської сільрад Золотоніського району; Богданівської,
Бубнівсько-Слобідської, Гельмязівської, Гладківщинської,
Калениківської, Ковраївської, Підставківської, Піщанської та
Скориківської сільрад Драбівського району.
5. Канівський район (центр - м. Канів) в складі м. Канів і
Береснязької, Беркозівської, Бобрицької, Горобіївської,
Козарівської, Конончанської, Лазірцівської, Мартинівської,
Межиріцької, Мельниківської, Полствинської, Попівської,
Потапцівської, Пшеничницької, Степанецької, Таганчанської,
Тростянецької, Хмільнянської, Хуторо-Хмільнянської, Чернишівської
та Яблунівської сільрад Корсунь-Шевченківського району;
Келебердянської, Ліплявської та Прохорівської сільрад Драбівського
району.
6. Корсунь-Шевченківський район (центр -
м. Корсунь-Шевченківський) в складі м. Городище;
м. Корсунь-Шевченківський, Стеблівської селищної Ради і
Бровахівської, Валявської, Виграївської, Гарбузинської,
Деренковецької, Дирдинської, Драбівської, Журавської,
Завадівської, Квітчанської, Кичинецької, Мліївської, Моринської,
Нетеребської, Переможинецької, Петриківської, Петропавлівської,
Петрушківської, Селищенської, Сидорівської, Сотницької,
Старосільської, Сухинівської, Хирівської, Черепинської та
Шендерівської сільрад Корсунь-Шевченківського району;
Хлистунівської сільради Смілянського району.
7. Лисянський район (центр - с. Лисянка) в складі Босівської,
Боярської, Будищенської Другої, Бужанської, Виноградської,
Вотилівської, Дібрівської, Журжинецької, Кам'янобрідської,
Лисянської, Петрівсько-Гутянської, Петрівсько-Попівської,
Почапинської, Ріпківської, Семенівської, Смільчинецької,
Федюківської, Хижинської, Чаплинської, Чижівської та Яблунівської
сільрад Звенигородського району; Павлівської, Рубаномостівської та
Тинівської сільрад Жашківського району; Комарівської сільради
Корсунь-Шевченківського району.
8. Маньківський район (центр - с. Маньківка) в складі
Багвянської, Буцької, Дзензелівської, Добрянської, Іваньківської,
Кищенецької, Крачківської, Кривецької, Маломаньківської,
Маньківської, Молодецької, Нестерівської, Подібнянської,
Попівської, Русалівської та Чорнокам'янської сільрад Жашківського
району; Ризинської сільради Звенигородського району; Лісівської та
Рогівської сільрад Уманського району.
9. Смілянський район (центр - м. Сміла) в складі м. Кам'янка
і Балакліївської, Баландинської, Березняківської,
Будо-Орловецької, Великояблунівської, Вербівської,
Голов'ятинської, Грушківської, Жаботинської, Калинівської,
Ковалиської, Косарської, Костянтинівської, Ксаверівської,
Куцівської, Лузанівської, Макіївської, Малостаросільської,
Михайлівської, Носачівської, Орловецької, Пастирської,
Плескачівської, Попівської, Радиванівської, Райгородської,
Ребедайлівської, Ревівської, Ротмістрівської, Сердюківської,
Сунківської, Ташлицької, Телепинської, Тернівської та Юрчиської
сільрад Смілянського району; Цвітківської селищної Ради
Городищенської міськради.
10. Тальнівський район (центр - м. Тальне) в складі м. Тальне
і Білашківської, Веселокутської, Вишнопільської, Глибочківської,
Гордашівської, Заліської, Зеленківської, Кобринівської,
Кобриново-Гребельської, Корсунської, Косенівської,
Кривоколінської, Лащівської, Легедзинської, Майданецької,
Мошурівської, Онопріївської, Павлівської, Папужинської, Потаської,
Романівської, Тальянківської та Шаулиської сільрад Уманського
району; Бродецької, Колодистенської, Лоташівської, Пальчиківської,
Петраківської та Ямпільської сільрад Шполянського району.
11. Уманський район (центр - м. Умань) в складі Антонівської,
Бабанської, Гереженівської, Городецької, Городницької,
Гродзівської, Громівської, Дмитрушківської, Доброводівської,
Дубівської, Колодистенської, Кочержинської, Кочубеївської,
Краснопільської, Ладижинської, Оксанинської, Острівецької,
Паланської, Полянецької, Рижавської, Родниківської, Ропотуської,
Старобабанівської, Сушківської, Текучанської, Томашівської,
Черповодської, Юрківської та Ятранівської сільрад Уманського
району; Берестовецької та Іванівської сільрад Христинівського
району.
12. Христинівський район (центр - м. Христинівка) в складі
м. Христинівка, Верхняцької та Монастирищенської селищних Рад і
сільрад Христинівського району: Аврамівської, Бачкуринської,
Ботвинівської, Великосевастянівської, Вербуватської,
Долинківської, Заячківської, Івангородської, Івахнівської,
Княже-Криницької, Копіюватської, Коритнянської,
Кузьмино-Гребельської, Леськівської, Ліщинівської, Лукашівської,
Малосевастянівської, Новоміської, Орадівської, Пеніжківської,
Розсішківської, Сарнівської, Синицької, Сичівської, Тарнавської,
Углуватської, Халаїдівської, Христинівської, Цибулівської,
Чапаєвської, Шабастівської, Шельпахівської, Шукайводської та
Ягубецької.
13. Черкаський район (центр - м. Черкаси) в складі Ірдинської
селищної Ради Черкаської міськради; Вергунівської, Дахнівської,
Думанецької, Леськівської, Русько-Полянської, Сагунівської,
Свидівоцької, Степанківської, Худяківської та Червонослобідської
сільрад Чигиринського району; Байбузівської, Будищенської,
Кумейківської, Мошнівської, Софіївської, Тубільцівської та
Яснозірської сільрад Корсунь-Шевченківського району; Білозірської,
Дубіївської, Хацьківської сільрад Смілянського району.
14. Чигиринський район (центр - м. Чигирин) в складі
м. Чигирин і сільрад Чигиринського району: Боровицької,
Вершацької, Головківської, Іванівської, Красносільської,
Лубенецької, Матвіївської, Медведівської, Мельниківської,
Новоселицької, Рацівської, Стецівської, Суботівської,
Тіньківської, Топилівської та Трушівської.
15. Чорнобаївський район (центр - с. Чорнобай) в складі
Богодухівської, Васютинської, Великобурімської, Великоканівецької,
Вереміївської, Жовнинської, Іркліївської, Кліщинської,
Красенівської, Крутьківської, Ленінської, Лихолітської,
Лукашівської Другої, Лящівської, Малобурімської, Мельниківської,
Москаленківської, Мохначівської, Новожиттівської, Новоукраїнської,
Придніпровської, Ревбинської, Староковрайської, Тимченківської,
Франківської, Хрестителівської та Чорнобаївської сільрад
Золотоніського району.
16. Шполянський район (центр - м. Шпола) в складі м. Шпола і
сільрад Шполянського району: Антонівської, Буртівської,
Васильківської, Вербовецької, Веселокутської, Водянської,
В'язівської, Гончариської, Єлизаветської, Журавської,
Кайтанівської, Капустинської, Киселівської, Кримківської,
Лебединської, Лип'янської, Лисичо-Балківської, Лозуватської,
Мар'янівської, Матусівської, Мокрокалигірської, Надточаївської,
Нечаївської, Потоківської, Сигнаївської, Скотарівської,
Соболівської, Станіславчицької, Ступичненської, Сухокалигірської,
Терешківської, Товмацької, Топильнянської, Ярославської та
Ярошівської.
Віднести до категорії міст районного підпорядкування міста:
Ватутіне, Городище і Золотоношу.
Міста Черкаси, Смілу і Умань залишити містами обласного
підпорядкування.
По Чернівецькій області
1. Вижницький район (центр - м. Вижниця) в складі м. Вижниця,
Берегометської селищної Ради і Виженської, Долішньошепітської,
Іспаської, Луковецької, Мигівської, Міліївської, Черешенської та
Чорногузівської сільрад Вижницького району; м. Вашківці і
Банилівської, Замостянської, Карапчівської та Коритненської
сільрад Сторожинецького району.
2. Глибоцький район (центр - смт Глибока) в складі м. Герца,
Глибоцької селищної Ради і сільрад Глибоцького району:
Байраківської, Великобудської, Волоківської, Годинівської,
Горбівської, Дубівської, Кам'янської, Карапчівської,
Коровіївської, Корчовецької, Купської, Луковицької, Лунківської,
Молодіївської, Молницької, Михайлівської, Острицької,
Порубнівської, Просіківської, Становецької, Старововчинецької,
Таращанської, Тернавської, Турятської, Хряцьківської, Чагорської
та Черепковецької.
3. Заставнівський район (центр - м. Заставна) в складі
м. Заставна, Кострижівської селищної Ради і Бабинської,
Баламутівської, Боянчуцької, Брідоцької, Василівської,
Васловівської, Вербовецької, Веренчанської, Вікнянської,
Горошевецької, Горішньошеровецької, Добриновецької, Дорошевецької,
Кадубовецької, Малокучурівської, Онутської, Погорілівської,
Прилипченської, Репужинецької, Ржавинецької, Самушинської,
Товтрівської, Чуньківської, Шубранецької, Юрковецької сільрад
Кіцманського району.
4. Кельменецький район (центр - смт Кельменці) в складі
Кельменецької селищної Ради і сільрад Кельменецького району:
Бабинської, Бузовицької, Бурдюзької, Вартиковецької, Вовчинецької,
Грушовецької Дністрівської, Зеленівської, Івановецької,
Козирянської, Комарівської, Ленковецької, Лівинецької,
Мошанецької, Нелиповецької, Новоселицької, Перковецької,
Подвір'ївської та Росошанівської.
5. Кіцманський район (центр - м. Кіцмань) в складі м. Кіцмань
і Берегометської, Боровецької, Валявської, Іванковецької,
Киселівської, Кліводинської, Лашківської, Лужанської,
Малятинецької, Неполоковецької, Новосілківської, Оршовецької,
Ошихлібської, Ставчанської, Стрілецько-Кутської, Шипинецької та
Шишковецької сільрад Кіцманського району; Брусницької,
Верхньостановецької, Драчинецької та Нижньостановецької сільрад
Сторожинецького району.
6. Новоселицький район (центр - м. Новоселиця) в складі
м. Новоселиця і сільрад Новоселицького району: Боянської,
Ванчиковецької, Диновецької, Довжоцької, Драницької,
Зеленогайської, Костичанівської, Котелівської, Магальської,
Мамалигівської, Маршинецької, Несвоянської, Подвірненської,
Рідківської, Рокитненської, Слобідської, Стальнівської,
Строїнецької, Тарасовецької, Топорівської, Фороснянської,
Черленівської, Чорнівської та Шишковецької.
7. Путильський район (центр - смт Путила) в складі
Путильської селищної Ради і Дихтинецької, Киселицької,
Конятинської, Підзахаричівської, Плосківської, Розтоківської,
Селятинської, Сергіївської, Стебнівської, Усть-Путильської,
Шепітської та Яблуницької сільрад Вижницького району.
8. Сокирянський район (центр - смт Сокиряни) в складі
Сокирянської селищної Ради і Білоусівської, Василівської,
Вашковецької, Вітрянської, Волошківської, Гвіздовецької,
Грубнянської, Коболчинської, Ломачинецької, Михалківської,
Молодівської, Непоротівської, Олексіївської, Романковецької,
Селищенської, Сербичанської та Шебутинецької сільрад
Кельменецького району.
9. Сторожинецький район (центр - м. Сторожинець) в складі
м. Сторожинець і Банилово-Підгірнівської, Бобовецької,
Давидівської, Іжівської, Кам'янської, Клинівської, Комарівської,
Костинецької, Красноїльської, Межиріцької, Михальчанської,
Новобросковецької, Ропчанської, Старобросковецької та
Старожадівської сільрад Сторожинецького району;
Великокучурівської, Верхньопетровецької, Нижньопетровецької та
Снячівської сільрад Глибоцького району.
10. Хотинський район (центр - м. Хотин) в складі м. Хотин і
Бочковецької, Грозинецької, Данковецької, Дарабанської,
Каплівської, Керстенецької, Клішковецької, Круглицької,
Малинецької, Недобоївської, Пашковецької, Перебиковецької,
Пригородківської, Рашківської, Рукшинської, Рухотинської,
Санковецької, Шировецької та Ярівської сільрад Новоселицького
району.
Місто Чернівці залишити містом обласного підпорядкування.
По Чернігівській області
1. Бахмацький район (центр - м. Бахмач) в складі м. Бахмач;
Батуринської селищної Ради і Бахмацької, Варварівської,
Городищенської, Красилівської, Краснянської, Курінської,
Матіївської, Митченківської, Стрільницької, Тиницької,
Фастовецької та Халимонівської сільрад Бахмацького району;
Дмитрівської селищної Ради і Біловежівської, Гайворонської,
Голінської, Григорівської, Красноколядинської, Кропивненської,
Рубанківської та Рябухівської сільрад Ічнянського району.
2. Бобровицький район (центр - м. Бобровиця) в складі
м. Бобровяця, Новобиківської селищної Ради і сільрад Бобровицького
району: Білоцерківської, Браницької, Бригинцівської, Веприцької,
Вороньківської, Гаврилівської, Ганнівської, Кобижчанської,
Козацької, Макіївської, Новобасанської, Озерянської,
Олександрівської, Петрівської, Пісківської, Рокитненської,
Рудьківської, Софіївської, Терешківської, Щаснівської та
Ярославської.
3. Борзнянський район (центр - смт Борзна) в складі
Борзнянської селищної Ради і Великозагорівської, Височанської,
Головеньківської, Кінашівської, Малозагорівської, Миколаївської,
Новомлинівської, Носилівської, Обмачівської, Оленівської,
Плисківської, Прачівської, Тростянської, Шаповалівської та
Ядутинської сільрад Бахмацького району; Берестовецької,
Комарівської, Красносельської, Омбиської, Печівської,
Прохорівської, Сиволозької, Степанівської та Хорошеозерської
сільрад Ніжинського району.
4. Городнянський район (центр - м. Городня) в складі м.
Городня; Бурівської, Великовіської, Великолиственської,
Вихвостівської, Володимирівської, Івашківської, Моложавської та
Тупичівської сільрад Ріпкинського району; Макишинської сільради
Чернігівського району; Андріївської, Гніздищенської, Деревинської,
Дроздовицької, Лемешівської, Мощенської, Переписької, Смичинської,
Солонівської, Хоробицької, Хотівлянської та Хрипівської сільрад
Щорського району.
5. Ічнянський район (центр - м. Ічня) в складі м. Ічня,
Парафіївської селищної і Андріївської, Бакаївської, Бережівської,
Будянської, Бурімської, Вільшанівської, Власівської, Гмирянської,
Городнянської, Гужівської, Дорогинської, Заудайської, Іваницької,
Іржавецької, Крупичпільської, Мартинівської, Монастирищенської,
Припутнівської, Рожнівської, Сезьківської, Хаєнківської та
Южненської сільрад Ічнянського району; Івангородської та
Петрівської сільрад Бахмацького району; Обичівської та Ряшківської
сільрад Прилуцького району.
6. Козелецький район (центр - смт Козелець) в складі
м. Остер, Козелецької селищної Ради і сільрад Козелецького району:
Берлозівської, Білейківської, Бірківської, Борсуківської,
Бригинцівської, Булахівської, Вовчківської, Данівської,
Євминської, Карпилівської, Коптівської, Короп'ївської,
Косачівської, Красилівської, Крехаївської, Лемешівської,
Максимівської, Морівської, Надинівської, Нічогівської,
Одинцівської, Олбинської, Омелянівської, Пархимівської,
Петрівської, Підлісненської, Савинської, Сираївської,
Скрипчинської, Сорокошицької, Тополівської та Чемерської.
7. Коропський район (центр - смт Короп) в складі Коропської
селищної Ради і Атюшівської, Вільненської, Жовтневої, Карильської,
Краснопільської, Пролетарської, Райгородоцької, Риботинської та
Червоненської сільрад Бахмацького району; Вишеньківської,
Конятинської, Нехаївської, Оболонської, Пекарівської та
Шабалинівської сільрад Менського району; Понорницької селищної
Ради і Вербівської, Крисківської, Мезинської, Покошицької,
Редичівської, Розльотівської та Свердловської сільрад
Новгород-Сіверського району.
8. Менський район (центр - смт Мена) в складі Макошинської та
Менської селищних Рад і Блистівської, Бірківської, Волосківської,
Данилівської, Домашлинської, Дягівської, Жовтневої, Киселівської,
Куковицької, Лісківської, Миколаївської, Осьмаківської,
Семенівської, Синявської, Стільненської, Ушнянської та
Феськівської сільрад Менського району; Березнянської селищної Ради
і Бігацької та Локнистенської сільрад Чернігівського району;
Ленінівської, Олександрівської та Тютюнницької сільрад Щорського
району.
9. Ніжинський район (центр - м. Ніжин) в складі Лосинівської
селищної Ради і Безуглівської, Бурківської, Великодорізької,
Великокошелівської, Вертіївської, Вересоцької, Вікторівської,
Галицької, Григоро-Іванівської, Дрімайлівської, Дуболугівської,
Заньківської, Кладьківської, Колісниківської, Крутівської,
Кукшинської, Кунашівської, Липоворізької, Малокошелівської,
Перебудівської, Перемозької, Переяслівської, Сальненської,
Стодольської, Талалаївської, Хибалівської та Черняхівської сільрад
Ніжинського району; Грабівської, Дроздівської, Жуківської,
Орлівської та Салтиково-Дівицької сільрад Чернігівського району.
10. Новгород-Сіверський район (центр -
м. Новгород-Сіверський) в складі м. Новгород-Сіверський і сільрад
Новгород-Сіверського району: Березовогатської, Биринської,
Блистівської, Будо-Вороб'ївської, Бучківської, Вороб'ївської,
Горбівської, Грем'яцької, Дігтярівської, Кам'янсько-Слобідської,
Кіровської, Ковпинської, Команської, Кудлаївської, Ларинівської,
Лісконогівської, Мамекинської, Михальчино-Слобідської,
Об'єднанської, Орлівської, Печенюгівської, Попівської, Смяцької,
Чайкинської та Шептаківської.
11. Носівський район (центр - м. Носівка) в складі м. Носівка
і Горбачівської, Калинівської, Рівчак-Степанівської, Свидовецької
та Степовохутірської сільрад Бобровицького району; Держанівської,
Козарівської, Патютинської, Пилятинської, Стависької і
Хрещатинської сільрад Козелецького району; Данинської,
Лихачівської, Мринської, Плосківської, Селищенської,
Червонопартизанської та Шатурської сільрад: Ніжинського району.
12. Прилуцький район (центр - м. Прилуки) в складі
Линовицької та Малодівицької селищних Рад і Антонівської,
Білорічицької, Білошапківської, Богданівської, Бубнівщинської,
Валківської, Великодівицької, Дідовецької, Дубовогаївської,
Жовтневої, Журавської, Заїздської, Знам'янської, Івковецької,
Канівщинської, Краслянської, Крутоярівської, Лісовосорочинської,
Маціївської, Нетяжинської, Новогребельської, Переволочнянської,
Першотравневої, Піддубівської, Погребівської, Рудівської,
Сергіївської, Смоської, Сухополов'янської, Товкачівської,
Удайцівської та Яблунівської сільрад Прилуцького району;
Ладанської селищної Ради Прилуцької міськради.
13. Ріпкинський район (центр - смт Ріпки) в складі Любецької
та Ріпкинської селищних Рад і Великозліївської, Вишнівської,
Голубицької, Горностаївської, Грабівської, Даницької, Кезівської,
Лопатнівської, Малинівської, Малолиственської, Мекшунівської,
Мохначівської, Неданчицької, Новоукраїнської, Новояриловицької,
Олешнянської, Петрушівської, Пізнопалівської, Пушкарівської,
Редьківської, Смолигівської та Тарасо-Шевченківської сільрад
Ріпкинського району; Добрянської і Радульської селищних Рад
Городнянської міськради; Довжицької, Пльохівської, Рудківської,
Хмільницької та Шибиринівської сільрад Чернігівського району.
14. Семенівський район (центр - м. Семенівка) в складі
м. Семенівка і сільрад Семенівського району: Архипівської,
Жадівської, Іванівської, Карповицької, Костобобрівської,
Машівської, Миколаївської, Олександрівської, Орликівської,
Перелюбської, Погорільської, Прибинської, Радомської,
Старогуртківської, Тимоновицької, Хотіївської, Чорнорізької та
Шишківської.
15. Сосницький район (центр - смт Сосниця) в складі
Сосницької селищної Ради і Бутівської, Великоустівської,
Вільшанівської, Волинківської, Загребельської, Змітнівської,
Киріївської, Козляницької, Кудрівської, Матвіївської,
Савинківської, Спаської, Хлоп'яницької та Чорнотицької сільрад
Менського району; Авдіївської сільради Новгород-Сіверського
району; Холминської селищної Ради і Жуклянської, Камківської,
Козилівської, Олешнянської, Рейментарівської, Рибинської та
Сядринської сільрад Семенівського району; Брецької сільради
Щорського району.
16. Срібнянський район (центр - с. Срібне) в складі
Варвинської та Дігтярівської селищних Рад і Брагинцівської,
Васьковецької, Гнідинської, Гурбинської, Дащенківської,
Калиновицької, Калюжинської, Карпилівської, Леляківської,
Озерянської, Олексинської, Остапівської, Подільської, Савинської,
Світличненської, Сокиринської, Срібнянської та Харитонівської
сільрад Прилуцького району; Талалаївської селищної Ради і
Березівської, Болотницької, Волошнівської, Довгалівської,
Лавірківської, Новогребельської, Сильченківської, Скороходівської,
Української, Хоминцівської, Чернецької та Ярошівської сільрад
Роменського району Сумської області.
17. Чернігівський район (центр - м. Чернігів) в складі
Куликівської, Михайло-Коцюбинської та Седнівської селищних Рад і
сільрад Чернігівського району: Андріївської, Анисівської,
Бобровицької, Боровиківської, Боромиківської, Ведильцівської,
Вершино-Муравейської, Виблівської, Горбівської, Дніпровської,
Жеведської, Жукотківської, Іванівської, Кархівської, Ковпитської,
Ковчинської, Котівської, Краснянської, Ладинської, Левковицької,
Мньовської, Новобілоуської, Олишівської, Павлівської, Пакульської,
Петрушинської, Роїщенської, Серединської, Сивківської,
Слабинської, Слобідської, Смолинської, Смолянської, Терехівської,
Улянівської, Халявинської, Черниської та Шестовицької.
18. Щорський район (центр - м. Щорс) в складі м. Корюківка;
м. Щорс і сільрад Щорського району: Бутівської, Великощимельської,
Гірської, Єлінської, Жовідської, Забарівської, Клюсівської,
Конотопської, Кучинівської, Лупасівської, Милейківської,
Наумівської, Низківської, Новоборовицької, Новомлинівської,
Охрамієвицької, Петрівської, Рогізківської, Сновської,
Софіївської, Староборовицької, Староруднянської, Тихоновицької,
Тур'янської, Хотуницької та Чепелівської.
Віднести до категорії міст районного підпорядкування міста:
Бахмач, Городню і Корюківку.
Міста Чернігів, Ніжин і Прилуки залишити містами обласного
підпорядкування.
Передати сільради Ічнянського району: Дептівську - до складу
Конотопського району і Корінецьку - до складу Роменського району
Сумської області.

Голова Президії
Верховної Ради Української РСР Д.КОРОТЧЕНКО
Секретар Президії
Верховної Ради Української РСР А.ЗЛЕНКО
м. Київ, 4 січня 1965 р.



вгору