Про обрання суддів
Верховна Рада України; Постанова від 23.03.20001570-III
Документ 1570-14, поточна редакція — Прийняття від 23.03.2000
 

                                                          
П О С Т А Н О В А
ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
Про обрання суддів
( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2000, N 25, ст.206 )

Відповідно до пункту 27 статті 85, частини 1 статті 128
Конституції України ( 254к/96-ВР ) та статті 9 Закону України "Про
статус суддів" ( 2862-12 ) Верховна Рада України
п о с т а н о в л я є:
Обрати суддями України безстроково:
Харківського обласного суду
Коваленко Ірину Павлівну, Чижиченка Володимира Михайловича, Цвірюка Василя Онуфрійовича, Шаповал Наталію Миколаївну;
Черкаського обласного суду
Корнієнко Наталію Василівну;
Володимир-Волинського міського суду
Волинської області
Пікулу Надію Василівну;
Іваничівського районного суду
Волинської області
Дільного Георгія Михайловича;
Камінь-Каширського районного суду
Волинської області
Гончарука Олександра Никоноровича, Гордійчука Віктора Миколайовича;
Ківерцівського районного суду
Волинської області
Підгорного Івана Івановича;
Ковельського міського суду
Волинської області
Наваляного Андрія Даниловича;
Ковельського районного суду
Волинської області
Крисюка Сергія Михайловича;
Локачинського районного суду
Волинської області
Усік Надію Євгенівну;
Любомльського районного суду
Волинської області
Пономаренка Олександра Івановича;
Маневицького районного суду
Волинської області
Покидюка Миколу Васильовича;
Нововолинського міського суду
Волинської області
Антонюк Катерину Іванівну, Кратюка Степана Павловича;
Ратнівського районного суду
Волинської області
Лесика Вячеслава Олександровича;
Рожищенського районного суду
Волинської області
Панасюка Сергія Петровича;
Старовижівського районного суду
Волинської області
Кошелюк Лідію Олексіївну;
Турійського районного суду
Волинської області
Хвіц Галину Йосипівну;
Бобринецького районного суду
Кіровоградської області
Мельника Миколу Олександровича, Орінко Валентину Володимирівну;
Гайворонського районного суду
Кіровоградської області
Кріпак Вікторію Петрівну;
Добровеличківського районного суду
Кіровоградської області
Горовця Миколу Івановича;
Долинського районного суду
Кіровоградської області
Грязнову Тетяну Тихонівну;
Знам'янського міського суду
Кіровоградської області
Попову Наталію Іванівну;
Знам'янського районного суду
Кіровоградської області
Нікітіна Олексія Семеновича;
Кіровоградського районного суду
Кіровоградської області
Кричуна Анатолія Олексійовича;
Компаніївського районного суду
Кіровоградської області
Кропліса Леоніда Володимировича;
Маловисківського районного суду
Кіровоградської області
Руденка Івана Федоровича;
Новоархангельського районного суду
Кіровоградської області
Черниш Тамару Володимирівну;
Олександрійського міського суду
Кіровоградської області
Севідова Анатолія Аврамовича;
Олександрійського районного суду
Кіровоградської області
Горбунова Владислава Григоровича, Філоненко Світлану Олексіївну;
Онуфріївського районного суду
Кіровоградської області
Шелеська Василя Дмитровича;
Світловодського міського суду
Кіровоградської області
Регешу Віктора Олександровича;
Устинівського районного суду
Кіровоградської області
Годованця Івана Алімовича;
Березнівського районного суду
Рівненської області
Рудика Миколу Володимировича;
Дубнівського міського суду
Рівненської області
Юсюка Григорія Ілліча;
Дубнівського районного суду
Рівненської області
Федорову Лілію Петрівну;
Костопільського районного суду
Рівненської області
Таргонія Вячеслава Олександровича;
Млинівського районного суду
Рівненської області
Бандуру Аллу Петрівну, Лободзінського Сергія Володимировича;
Острозького районного суду
Рівненської області
Чирук Тамару Миколаївну;
Рівненського міського суду
Рівненської області
Дужича Сергія Порфирійовича, Музичук Ніну Юхимівну;
Рівненського районного суду
Рівненської області
Бокія Віктора Юрійовича;
Сарненського районного суду
Рівненської області
Болотвіну Лілію Олександрівну;
Борівського районного суду
Харківської області
Федченка Володимира Миколайовича;
Зміївського районного суду
Харківської області
Нестерцову Наталію Віталіївну;
Коломацького районного суду
Харківської області
Гусара Петра Павловича, Тарасова Михайла Олексійовича;
Чугуївського міського суду
Харківської області
Бондар Світлану Борисівну;
Фрунзенського районного суду
міста Харкова
Подпрядову Світлану Миколаївну;
Червонозаводського районного суду
міста Харкова
Остапчика Сергія Васильовича;
Білогірського районного суду
Хмельницької області
Радчишина Олександра Івановича;
Віньковецького районного суду
Хмельницької області
Дідура Миколу Володимировича;
Волочиського районного суду
Хмельницької області
Мацюка Юрія Іларіоновича;
Деражнянського районного суду
Хмельницької області
Баса Олексія Григоровича;
Дунаєвецького районного суду
Хмельницької області
Шклярука Володимира Миколайовича;
Ізяславського районного суду
Хмельницької області
Голуба Василя Володимировича;
Кам'янець-Подільського міського суду
Хмельницької області
Стецюка Василя Васильовича;
Кам'янець-Подільського районного суду
Хмельницької області
Лемні Галину Миколаївну, Лисюка Анатолія Івановича, Шершуна Віктора Володимировича;
Летичівського районного суду
Хмельницької області
Романюка Василя Фразоновича;
Новоушицького районного суду
Хмельницької області
Бондарчука Степана Степановича;
Полонського районного суду
Хмельницької області
Бабчука Василя Васильовича, Олійника Богдана Васильовича;
Славутського міського суду
Хмельницької області
Бухарєву Тетяну Іванівну;
Старокостянтинівського районного суду
Хмельницької області
Соловйову Світлану Василівну;
Старосинявського районного суду
Хмельницької області
Віговського Віктора Олександровича;
Теофіпольського районного суду
Хмельницької області
Стецюка Івана Савича;
Хмельницького міського суду
Хмельницької області
Бацуцу Тетяну Миколаївну, Грідіну Наталію Вікторівну, Купріянова Миколу Йосиповича, Панасюка Василя Ананійовича, Сідорського Валерія Семеновича;
Хмельницького районного суду
Хмельницької області
Сарбей Валентину Леонідівну;
Чемеровецького районного суду
Хмельницької області
Гамрецького Миколу Олександровича;
Шепетівського міського суду
Хмельницької області
Савіцького Леоніда Петровича;
Шепетівського районного суду
Хмельницької області
Пилипчук Тетяну Авксентіївну;
Ярмолинецького районного суду
Хмельницької області
Лабань Галину Василівну;
Городищенського районного суду
Черкаської області
Подорогу Віктора Миколайовича;
Драбівського районного суду
Черкаської області
Шведуна Віталія Свиридоновича;
Жашківського районного суду
Черкаської області
Скрипника Володимира Федоровича, Томашевського Володимира Миколайовича;
Звенигородського районного суду
Черкаської області
Качана Олександра Володимировича, Поліщука Віктора Івановича;
Катеринопільського районного суду
Черкаської області
Зінченка Миколу Григоровича;
Корсунь-Шевченківського районного суду
Черкаської області
Кіхтенко Наталію Іванівну;
Лисянського районного суду
Черкаської області
Борисенка Петра Івановича;
Смілянського міського суду
Черкаської області
Геріха Анатолія Васильовича, Овсієнка Володимира Васильовича, Яценка Семена Леонтійовича;
Смілянського районного суду
Черкаської області
Сухомудренка Володимира Васильовича;
Тальнівського районного суду
Черкаської області
Кухара Миколу Павловича;
Уманського міського суду
Черкаської області
Колесніченка Володимира Миколайовича, Михайленка Володимира Гавриловича;
Уманського районного суду
Черкаської області
Адаменко Любов Василівну, Денисюка Валерія Васильовича, Ребрину Катерину Григорівну;
Христинівського районного суду
Черкаської області
Прітченка Сергія Івановича,
Черкаського районного суду
Черкаської області
Василенка Василя Васильовича;
Чигиринського районного суду
Черкаської області
Совгиру Ігоря В'ячеславовича;
Чорнобаївського районного суду
Черкаської області
Охріменко Наталію Іванівну;
Шполянського районного суду
Черкаської області
Красюк Галину Петрівну, Мішіна Миколу Івановича;
Соснівського районного суду
міста Черкаси
Коршунову Тамару Федорівну;
Вижницького районного суду
Чернівецької області
Богдана Степана Івановича;
Герцаївського районного суду
Чернівецької області
Болгака Лук'яна Павловича;
Заставнівського районного суду
Чернівецької області
Угриновську Людмилу Ярославівну;
Кіцманського районного суду
Чернівецької області
Олексюка Василя Івановича, Усатого Миколу Васильовича;
Новоселицького районного суду
Чернівецької області
Дутку Миколу Степановича, Трояновського Григорія Михайловича;
Хотинського районного суду
Чернівецької області
Гергележиу Ремуса Федоровича;
Садгірського районного суду
міста Чернівці
Мамчина Петра Ігоровича.

Голова Верховної Ради України І.ПЛЮЩ
м. Київ, 23 березня 2000 року
N 1570-III

  Пошук Знайти слова на сторiнцi:     
* тiльки українськi (або рос.) лiтери, мiнiмальна довжина слова 3 символи...