Про обрання суддів
Верховна Рада України; Постанова від 02.03.20001499-III
Документ 1499-14, поточна редакція — Прийняття від 02.03.2000
 

                                                          
П О С Т А Н О В А
ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
Про обрання суддів
( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2000, N 18, ст.137 )

Відповідно до пункту 27 статті 85, частини першої статті 128
Конституції України ( 254к/96-ВР ) та статті 9 Закону України
"Про статус суддів" ( 2862-12 ) Верховна Рада України
п о с т а н о в л я є:
Обрати суддями України безстроково:
Запорізького обласного суду
Бойкова Юрія Вікторовича, Крилову Олену Вікторівну, Незолу Ірину Миколаївну;
Луганського обласного суду
Анцібора Володимира Антоновича, Сахарілєнка Олексія Григоровича;
Львівського обласного суду
Ревера Василя Володимировича;
Миколаївського обласного суду
Базовкіну Тетяну Миколаївну, Дзюбу Федора Семеновича;
Полтавського обласного суду
Давиденка Едуарда Володимировича, Омельченко Людмилу Миколаївну;
Херсонського обласного суду
Дурихіна Миколу Петровича;
Луцького міського суду Волинської області
Здрилюк Оксану Ігорівну, Русинчука Миколу Миколайовича;
Центрально-Міського районного суду
міста Макіївки Донецької області
Степаненко Людмилу Зіновіївну;
Бердичівського міського суду
Житомирської області
Голубничу Антоніну Михайлівну, Потапову Тетяну Миколаївну;
Бердичівського районного суду
Житомирської області
Бабича Василя Іоновича;
Брусилівського районного суду
Житомирської області
Седун Фаїну Василівну;
Володарсько-Волинського районного суду
Житомирської області
Сульженка Леоніда Петровича;
Дзержинського районного суду
Житомирської області
Кравчук Віру Петрівну;
Ємільчинського районного суду
Житомирської області
Галич Галину Петрівну;
Житомирського районного суду
Житомирської області
Морея Василя Вікторовича;
Коростенського міського суду
Житомирської області
Кондратюка Анатолія Дмитровича, Скобельського Степана Івановича;
Коростишівського районного суду
Житомирської області
Мосійчук Валентину Іванівну;
Лугинського районного суду
Житомирської області
Бичківську Катерину Григорівну;
Любарського районного суду
Житомирської області
Замегу Ігоря Івановича;
Малинського районного суду
Житомирської області
Стельмаха Миколу Максимовича, Ярмоленка Віктора Григоровича;
Новоград-Волинського міського суду
Житомирської області
Опьонишеву Галину Василівну, Кравець Валентину Аркадіївну, Євпак Валентину Василівну;
Новоград-Волинського районного суду
Житомирської області
Літвина Олексія Терентійовича, Халепу Володимира Гнатовича;
Олевського районного суду
Житомирської області
Зарицьку Галину Василівну;
Ружинського районного суду
Житомирської області
Прокопчука Сергія Миколайовича;
Червоноармійського районного суду
Житомирської області
Ходаківську Тетяну Іванівну;
Корольовського районного суду
міста Житомира
Побережного Василя Йосиповича;
Мукачівського районного суду
Закарпатської області
Ігнатюка Богдана Юрійовича;
Хустського районного суду
Закарпатської області
Данюка Василя Васильовича;
Краснодонського міського суду
Луганської області
Жадана Василя Васильовича;
Лутугинського районного суду
Луганської області
Ступіну Яну Юріївну;
Свердловського міського суду
Луганської області
Бусленко Валентину Петрівну;
Шевченківського районного суду
міста Львова
Донченка Юрія Володимировича;
Іванівського районного суду
Одеської області
Заграничного Віктора Георгійовича;
Ізмаїльського районного суду
Одеської області
Жигуліна Сергія Миколайовича;
Іллічівського міського суду
Одеської області
Шептія Василя Григоровича;
Кілійського районного суду
Одеської області
Топтигіна Миколу Лаврентійовича;
Фрунзівського районного суду
Одеської області
Теслярука Віктора Микитовича;
Приморського районного суду
міста Одеси
Андреєва Володимира Михайловича, Берднікова Сергія Михайловича, Нікітіну Світлану Йосипівну;
Кременчуцького районного суду
Полтавської області
Клименко Світлану Миколаївну;
Автозаводського районного суду міста
Кременчука Полтавської області
Нестеренка Сергія Григоровича, Сировєтнік Тамару Іванівну;
Конотопського міського суду
Сумської області
Лебедька Миколу Миколайовича;
Сумського районного суду
Сумської області
Степаненка Олександра Анатолійовича;
Уманського міського суду
Черкаської області
Горячківську Людмилу Володимирівну;
Придніпровського районного суду
міста Черкаси
Гончар Надію Іванівну;
військового суду Центрального
регіону України
Кузьміна Анатолія Степановича;
військового суду Вінницького гарнізону
Зайцева Валерія Анатолійовича;
військового суду Запорізького гарнізону
Преду Дмитра Ілліча;
військового суду Полтавського гарнізону
Запорожця Володимира Анатолійовича.

Голова Верховної Ради України І.ПЛЮЩ
м. Київ, 2 березня 2000 року
N 1499-III

  Пошук Знайти слова на сторiнцi:     
* тiльки українськi (або рос.) лiтери, мiнiмальна довжина слова 3 символи...