Документ 1/2014, поточна редакція — Прийняття від 09.01.2014

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України працівників підприємств, установ та організацій Черкаської області

За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний та культурно-освітній розвиток Черкаської області, вагомі трудові досягнення, високу професійну майстерність та з нагоди 60-річчя утворення Черкаської області постановляю:


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня


РАЙКОВА
Бориса Сергійовича

-

голову Черкаського обласного об'єднання організацій роботодавців України


Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


КОВАЛЕНКА
Миколу Петровича

-

бригадира тракторної бригади сільськогосподарського товариства "Зоря", с. Косарі, Кам'янський район


ЛОБУНЕЦЬ
Віру Миколаївну

-

художнього керівника народного фольклорно-етнографічного ансамблю "Калина" Гельмязівського сільського будинку культури, Золотоніський район


МУШІЄКА
Михайла Григоровича

-

члена громадської організації "Моя рідна земля", м. Черкаси


НЕДЗЕЛЬСЬКОГО
Бориса Васильовича

-

начальника свинокомплексу "Мар'янівський" товариства "Черкаська м'ясна компанія", Лисянський район


ПАРАМОНОВА
Віктора Володимировича

-

головного лікаря комунального закладу "Черкаський обласний онкологічний диспансер" Черкаської обласної ради


РАКА
Миколу Миколайовича

-

голову фермерського господарства "РОМ", с. Велика Севастянівка, Христинівський район


ШАПРАНА
Андрія Михайловича

-

Русько-Полянського сільського голову


Нагородити орденом Богдана Хмельницького II ступеня


ВЕРЕТІЛЬНИКА
Володимира Михайловича

-

голову Черкаської обласної організації ветеранів


КУЗЬМИЧОВА
Геннадія Петровича

-

члена Черкаської міської Спілки ветеранів Афганістану


Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


ГРОМОВУ
Тетяну Яківну

-

керівника дитячого танцювального колективу "Веселка", м. Жашків


МОРЕНКО
Людмилу Миколаївну

-

редактора Корсунь-Шевченківської районної газети "Надросся"


ПАНЧЕНКО
Людмилу Анатоліївну

-

оператора машинного доїння сільськогосподарського товариства "Богодухівське", с. Богодухівка, Чорнобаївський район


ПРУТАС
Марію Василівну

-

Нетеребського сільського голову


ТЕРЕЩЕНКО
Ліну Денисівну

-

директора Шевченківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради


Нагородити орденом Данила Галицького


БАРДАЧЕНКА
Олексія Васильовича

-

голову Катеринопільської районної державної адміністрації


Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


ГОНЧАРУКА
Віталія Григоровича

-

завідувача Старосільської дільничної лікарні, Городищенський район


ДОВБУШ
Марію Григорівну

-

учительку Ватутінської загальноосвітньої школи I - III ступенів № 5 Ватутінської міської ради


ШЕПЕТОВСЬКОГО
Ріхарда Івановича

-

електромонтера цеху акціонерного товариства "АЗОТ", м. Черкаси


Нагородити медаллю "За врятоване життя"


АРХИПЕНКА
Володимира Олексійовича

-

заступника начальника групи - начальника рятувального відділення аварійно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Черкаській області


Присвоїти почесні звання:


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"


ВАКУЛІНІЙ
Людмилі Миколаївні

-

учительці Червонослобідської загальноосвітньої школи I - III ступенів № 2 Черкаської районної ради


КАНАЙ
Ользі Іванівні

-

директорові Золотоношківської загальноосвітньої школи I - III ступенів Драбівської районної ради


МОКРУШИНІЙ
Тетяні Григорівні

-

учительці Першої міської гімназії Черкаської міської ради


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"


МОРОЗОВІЙ
Галині Володимирівні

-

майстрові декоративного розпису, члену громадської організації "Фонд розвитку "Шевченків край", м. Канів


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"


ЧЕМЕРИСУ
Віталію Юхимовичу

-

електромонтерові служби високовольтних ліній акціонерного товариства "Черкасиобленерго"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"


ВАЛОВОМУ
Ігорю Петровичу

-

завідувачеві поліклініки комунального закладу "Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"


ПОДІЧУ
Володимиру Вікторовичу

-

слюсареві акціонерного товариства "Золотоніський машинобудівний завод імені І.І. Лепсе"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"


БУРЛАЦІ
Галині Вікторівні

-

директорові Палацу культури "Дружба народів" акціонерного товариства "Азот", м. Черкаси


ЛИСЕНКУ
Миколі Петровичу

-

викладачеві Канівського училища культури і мистецтв Черкаської обласної ради


ОСАДЧІЙ
Діні Іванівні

-

керівникові народного аматорського хору ветеранів війни та праці міського будинку культури, м. Сміла


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"


ЧМИЗІ
Тетяні Іванівні

-

директорові Тальнівського районного Будинку дітей та юнацтва Тальнівської районної ради


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"


ЧЕКАЛЕНКУ
Василю Івановичу

-

директорові товариства "Берестівець", Уманський район


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"


ДИШЛЮК
Людмилі Юріївні

-

матері-виховательці дитячого будинку сімейного типу, с. Іваньки, Маньківський район


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ"


ГВОЗДЮ
Віктору Михайловичу

-

начальникові Управління ДСНС України у Черкаській області


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"


РАМАЗАНОВУ
Юрію Абдуллаєвичу

-

тренерові Чорнобаївської дитячо-юнацької спортивної школи.

Президент України

В.ЯНУКОВИЧ

м. Київ
9 січня 2014 року
№ 1/2014




вгору